tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tecessum etmek » kutle » oğretici » boynunu bukmek » topcu » capkınca » olağanustu » aktualitesini kaybetmek » sulu gozlu » ay » dağıtılan bağday » cevre » gozunu cıkarmak » dovmek » kostek vurmak » gormek » karanlık basmak veya cokmek » kurtun » formul » kanavice » yara acmak » silgic » korkudan cıldırmak » kul » kendi icine cekilmek » soz goturmek » pesus » civi kesmek » goturmek » yağcubuğu » muessese » hayvanın sebep olduğu hastalık » yırtmacsız » arif olan anlasın veya anlar » super fostat » ada » ağızda sakız gibi ciğnemek » surgun olmak » illustrasyon » buğday surmesi » suvari » uyudu cocuk sevildi cocuk he » tesellum etmek » buyuk peder » gonlune doğmak » umurumum teki ters soyleşiyle » karalâhana corbası » paraya cevirmek » yuk » oteki aktarma oğelerine ileten »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.