tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inakcılık » ulfet etmek » talaşboreği » alcarak » allaha ısmarladık » goğsu daralmak veya tıkanmak » acılma » donmek » uzmek » teessus » ictima » başdonmesi » acmak » kubist » gosterdiği yetenek veya guc » soz » puskullu belâ » dava gormek » elini sallasa ellisi başınısal » mecalsiz duşmek » gonderici » cicekli bitkiler » tu » yuk » cekiye gelmez » muco » uyelik dondurmak » duzelti » acığa cıkmak » docent » calkalamak » ı i u u » sağlayan parca » ciğer kebap olmak » bahcecilik » komurcu cırağına donmek » guvendiği dağlara kar yağmak v » isim koku » uc durum yasası » ac ayıoynamaz » bukmek » koreliş » albuminli » tefessuh etmek » yuz kaplama » duğun salonu » ayağına cabuk » yunmuşarınmışveya yıkanmış » vasatî sur at » on »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.