tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buz » yanlışkapıcalmak » cift » kıraclık » allaha ısmarladık » kurek cezası » spinosa » bir onerme sayılır cunku her » cekmek » duygusal duşunme » sunnet » kotumserleşme » durum » terennum » acıklama yapmak » tefekkur » icine atmak » sigara icmek » asansor » yenicerilik » eli boğrunde » kinin sulfatı » burulu » doşenme » işe yaramak veya yaramamak » ruşvetcilik » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » odunu koparmak veya patlatmak » taayyun etmek » tezgâhcı » kacak » pislikcil » olcu vermek » eski cağ » ateş » acıklık » gonul maskarası » yaşama cabası » sacıp savurmak » cıplak at » anam » lâponca » kenarlık » kacmaz » omru vefa etmemek » guneştacı » kaba turkcesi » kucuk hindistan cevizi » menfaat gutmek veya gutmemek » turk kıyması »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.