tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığa » biz kırk kişiyiz birbirimizi » dokmecilik » pembe gormek » havan dovucunun hınk deyicisi » kurallıcumle » seksuel » muddeialeyh » kultivator » caylaklık » aktor » dunyadan gecmek veya el cekmek » kolen olayım » işini gormek » kulağına kar suyu kacmak » sutleğen » carşaflatma » piclik » katışmac » argaclamak » ure » cakal eriği » cıkmak » kece kulâh etmek » yonetmek » frenk maydanozu » gecirmek » yonetim kurulu » oz su » gayret dayıya duştu » kuşumlenme » golerme » durumunda olmak veya bulunmak » ceviri dili » cerez » ozgurce » ortulu omurgalılar » teberruz » sarac » kılıclı » kupe ciceği » yuzeyinin her noktasına basınc » gozlerinde şimşek veya şimşekl » cekmek » onceki » duşunce » bulunan bolum kafa ser » olcu bilimci » acık kalplilik » gecmek »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.