tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dede dedesi koruk yer torunun » koşeleme » buyultme » ruyet » sırıkcı » ciğer kebapcısı » terennum » para cuzdanı » yağmur olsa kimsenin tarlasına » kaynatılmasıyla elde edilen ye » formul » pufur pufur » mek » biri cok olmak » vicdan azabıcekmek veya duymak » duzmeci » hurmet etmek » kırmızıcuruk » oge » bekci » mef ul » hippocastanum » kuru cayır » yapılan fıcıvb » maltız kecisi » cer » lâhavle cekmek veya okumak » goceri » goz onunde tutmak veya bulundu » huccet » cekinti » gozu kapalı » ev alma komşu al » yuz gorumluğu » cilsiz » borcunu kapatmak veya borctan » ceyiz duzmek » oğutuluş » ince karton parcası kartvizit » duruma gelmek » helen » kelepceli » gardıropcu » koprucu » muthiş » allah ecir sabır versin » mustacelen » tatlısu frengi » hızır » hf »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.