tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urkuş » imtizacsız » gecit » yuruyuşkolu » okseme » hristiyanlaştırma » eline ayağına kapanmak sarılma » muhur kimde ise suleyman odur » pence atmak » dunyasından gecmek » anlamında ikileme oluşturur » gule gule » sanskeritce » donelme » jubile » kostekli » goz yuvarı » eğitim fakultesi » duğme » menfaat gutmek veya gutmemek » buhran gecirmek » acılma » bircoğu » kıc attırmak » ceyizleme » kulâhsız » yuksuk kadar » lopcuk » kucuk karyola » mubahase » cağırmak » anglikan » cangır cungur » aracılığıyla duymak değmek e » moskofluk » on denetim » amerika tavşanı » yapıldığında zararıdokunacağıd » suzeni » kopekleniş » caktırmak » cariyeniz veya cariyeleri » govem » kafasınıtutsulemek » kacık » sacılma » catır catır » sırp » uckâğıtcılık » utmek »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.