tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ihsanıhumayun » cirkinleşme » kuldur » okuz damı » kacık » cocukluk » goğuslemek » sonsuz kucuk » ruzgâr almak » davul dovmek » acık maaşı » okuzdili » sumkurme » ust kume » bağrışcağrış » cepel » yukseltme » sofra veya sofrayı kaldırmak v » lehinde soylemek veya bulunmak » cene yarışı » başyonetmenlik » kuru gurultuye pabuc bırakmama » bukum » somurmek » boşcıkmamak » duzeltilmek » orta şark » yureğine su serpmek » ustunseme » temelli senator » i » karşılıklıbirbirini dovmek » taşıma veya dokme su ile değir » hâk ile yeksan etmek veya olma » sırtınıdayamak veya vermek » hır cıkarmak » musriflik » duzmek » golerme » cingenece » curuk » celik cember » haber gondermek » ozeniş » ballıborekli olmak » her işin her şeyin başısağlık » kibritci » cayırlatmak » kacamak yolu » suslu »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.