tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cifteleşmek » brut » vucuda vermek aşıyapmak » kor » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gorunuş » cıkarmak » olduğu soz » cuvalcı » hoşgorucu » calıştırmak » luks tarife » cıplak ucret » cirişotu » dikkat cekmek veya dikkati cek » gonlu takılmak » ihrac etmek » duldul » lı li lu lu » gurultuye getirmek veya boğmak » duğun bayram etmek » gecirme » ac » donmek » yuksek » elini kalbine veya vicdanına k » işguzar » yarayan kuru ince yaprak » allah ne verdiyse » notrleştirmek » caylaklık » kotumseme » yuz surmek » utopist » cozumlemek » gorungu bilimi » sorguclu » tumlemek » yurume » kopek balıkları » pejmurde » dovuşmek » ictensizlik » cok anlamlı » cicekli bitkiler » cullanış » avara kasnak işlemek veya donm » murşit » olcek » e e »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.