tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koy turkusu » urfa kebabı » dallarınıkısaltmak » yurt ici » kocak » operator » kubist » cakozlama » cırpıntı » baksana baksanıza » ip » pence vurmak » yasakcı » bolge » tunc bilekli » kalkan bocekleri » donence yıl » uvey oğul » yukunu cekmek » buvet » tecahul » gunebakan » yuze cıkmak » karacalılık » nesic » kup » hırkayıbaşına cekmek » kor değneğini beller gibi » bulgar » boru ciceğigiller » biletcilik » ciftleştirmek » daloğle » anlamıverir » cayırsız » ucmak » mes ul tutmak » kendini toparlamak veya toplam » futursuzca » ağzınıacmak » yontem bilgisi » ictima » tereddutle » sermayeyi kediye yuklemek » gunu gunune uymaz » iki cenekliler » adındaki asker ocağının kurulm » duşgucu » sarıciğdem » ceğmel »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.