tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hırkayıbaşına cekmek » i » hukmolunmak » atıp veya atmak tutmak » gizil guc » teşerruf etmek » tumler » cicek aşısı » oz » cakırdiken » tekere comak sokmak veya taşko » nargile tutunu » tepesinde havan dovmek veya de » dernekcilik » canıltı » hercumerc etmek » camaşır ipeği » soğuk ter dokmek veya soğuk te » suflî » super lise » venuscarığı » şarlatanlık ğı » ic hastalıklarıuzmanı » mufessir » ne denir veya ne dersin » sorf » usera » ulser » percin tabancası » kulhanbeyi ağzı » cakmak » calkalanış » uzun oyku » guceniş » ve daha başka ekonomik etkinli » dordul » col tavuğugiller » omuzlarıcokmek » dortnal » zıp diye cıkmak » lw » canlıozdekcilik » iskeletli hayvan corallium rub » guvercinboynu » turkuleşmek » cıkmak » parcalamak » sumkurtmek » kos kos » kocek »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.