tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimde değerlendirilmesi huk » gaile acmak » ozluk » tunc » kesip veya kestirip atmak » cekingenleşmek » duzensiz » cicek » buyukluk satmak » cıkmak » taşcı » comlek » yanardağpuskurmesi » a veya e gelince » anasınıeşek kovalasın » hanım boceği » sırasına gore » cancı » ovur » urkmek » gorgu tanığı » gomme » frenk maydanozu » duzlem geometri » geziye cıkmak » hitit » minareyi calan kılıfınıhazırla » cağdaşlık » icinden okumak » kucak acmak » kececilik » ice bakış » dovmek » kullanılan boya » kor kuyu » sumuk » ofkesiz » bağlanmışkıl veya kıla benzer » alcak gonullu » yuruk at yemini artırır » biyokatalizor » koşelik » yerleştirmek teşhir etmek » insanlıktan cıkmak » kayıkcıkavgası » bir sozunu iki etmemek » hayal duzeyi » cekoslovakyalı » ozellik başkalık fark » yureğini serinletmek »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.