tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonuc vermek » gozunun onunden gecmek » allah cezasınıvermesin veya al » duzen acıklaması » iki eli birinin yakasında olma » kosemenlik etmek » değer duşurumu » calışma odası » ici cız etmek » tarcın » ustenci » duyun » garnitur » corbalık » soğme » sure olcumu » gonderiş » boceklenmek » ceşitleme » acık » luknet » paraşutculuk » koreltmek » gonderme belgesi » hem kacar hem davul calar » purneşe » aspirator » oluşan cok duzlemli cisim men » kurduğu medeniyetleri kendi i » koc » kumbet » duğumlenme » şovalyelik » kıptî » tekefful etmek » guvendiği dağlara kar yağmak v » ciskin » cember cevirmek » sıcan otu » cello » hasret cekmek » sunguleme » sehpaya cekmek » kolacan » surur » orselenme » mutenebbih » bitki ortusu » adınıanmak veya anmamak » sutcu »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.