tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suregelmek » sarıgoz » uykusu acılmak veya dağılmak » kutlesel » hungurdemek » cıkarmak » cam yeşili » cekişli » uleş » başınıdondurmek » tercume » İzmir koftesi » beliren olumle sonuclanan has » midesi almamak kaldırmamak ka » tukuruk hokkası » icimli » yarıklardan her biri » ic guveyi » mustahak » gunduz gozuyle » donum noktası » duşundurtmek » murtesem » olcu vermek » buzuşuk » korle yatan şaşıkalkar » şakşakcılık » suc olmak » cobaniğnesi » zıddına basmak veya bir şey bi » cıkmak » donuşlu » cerceveletmek » icat cıkarmak » gozunden surmeyi calmak » tehacum » yuk » surtuşturme » gununu gormek » oksurtme » yureği ferahlamak veya hafifle » tac giymek » suruş » donmek » sel gibi akmak » muhurculuk » cifte yemek » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » yuz karası » borek »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.