tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koseyle alay edenin top sakalı » kurtlarınıdokmek » yuzucu » muşavere » gecmek » bebekce » topac » cıtlatma » cengucegane » cıfıt carşısı » ağac arac eğirmen kirmen » siper guneşlik » cevrim » luzum gormek veya gormemek » munazara » cihannuma » almancı » cocukcağız » fak fuk fonu » parcalıbohca » alcak » altın suyuna batırılmışolan » kimse » ana yureği » nez etme » onemseme » okultizm » elinden kan cıkmak » dokum » ağaclık » iskele kelepcesi » kacak » cene yormak » gobekli » satranccı » cıraklık » aracılığıyla duymak değmek e » kaşıkcın » sutculuk » ali nin kulâhınıveli ye veli » tecrube » iğneli fıcı » fıstıkcılık » gozum cıksın veya kor olsun » musait » super benzin » kendi soyler kendi dinler » civilenmek » odemek » cıkarmak »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.