tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kufelik » dağardında olsun da yer altın » koklemek » ağzının icine baktırmak » gocuk » karagozluk etmek » doşenmek » cıkar budak » yonetim yeri » kalem acacağı » herhangi bir doğal nesne veya » surtunmek » coğullamak » odenek » davranmak saygıgostermek soz » taklitcilik ği » yekûn cekmek » eften puften » mulhem » kanıicine akmak » onunu kesmek » omurlu » sofra veya sofrayı kurmak » caktırma » gomme » mısır puskulu » presci » ozel mulkiyet » malkar » arabasınıduze cıkarmak » parmak uzumu » yalıngoz » ortadan soylemek » kapıdan cevirmek » atıp veya atmak tutmak » bukucu » lu » honduraslı » kok sokturmek » dipcikleme » gor veya gorursun » peşkeşcekmek » silâh catmak » cokmek » surduruş » muphem » kor faregiller » ış iş uş uş » alcak gonulluluk » kotuleştirmek »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.