tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » cağlamak » hoparlor » muhlik » yıllıkcı » oz » oğelerin tumu » tek adam gosterisi » cile » mahagoni » gonlunu etmek veya yapmak » diktator » yabancısıolmak veya olmamak » ma me » evdeki pazar veya hesap carşıy » muteselli olmak » hazır bulunmak veya olmak » lâf soyledi bal kabağı » cepni » gundeme getirmek » allah allah » sumsukluk » akşamıbulmak veya akşamıetmek » puskurtu » duruma gelmek » acındırmak » somurge » um » olcu » bıcak gibi kesmek » yamalıbohca » gorulmek » dunden hazır veya razı » husun » malkoc » ciftcilik » zararına kazanc sağlamak » ay donumu » bıcağın keskin olmayan ters ya » alcılama » bekci kalmak » hic değilse veya hic olmazsa » cevre sağlığı » suzmek » ic gezegen » avuc veya el acmak » curutuş » ortturme » koza cekmek » calgı »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.