tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ondelik » huseynî » kunyesi bozuk » cevre » etmek icin uzerlerine konulan » alcak yaylak » dokulme » usturmaca » kavukcu » cıl » canıağzına veya boğazına gelme » coğurcu » lâm elif cevirmek veya cizmek » cacaron » dunyayıtutmak » on parmağında on huner veya ma » uckurlu » canıcekmek » olu deniz » vermek » falcata » kostekleniş » sucukculuk » corek » ağzınıbıcak acmamak » aranjor » cekip gitmek » mez » mechul » uzum kompostosu » kenarlık » goz yoklaması » duz » yaşgunu » vekil vukelâ » kadar ıskarmozlar arasına uyu » harıgecmek » mumas » individualist » futuhat » tepesine veya başına binmek ve » ceviri » kotuye kullanmak » uzme » surfile yapmak » hucre yutarlığı » kuzu postuna burunmek » kamyonetci » arap uyandıveya arabın gozu ac » fritoz »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.