tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
patates corbası » kopoğlu » kulliyet » mor renkte lâden bitkisinin bi » formul » boğazıduğumlenmek » suzgecgagalılar » tezekkur » dilli duduk etmek » be » kok işareti » orneklemek » cıkmak » olmezoğlu » golge oyunu » saponaria officinalis » koksel » entrika cevirmek » başıustunde yeri olmak » biciminde alınan onlem » turku soylemek » yukletme » lugatci » somurmek » yukseklik » icindeki en kucuk birlik » gunu gunune uymaz » cileli » aptal yerine koymak veya koyul » uleştirilmek » tepesinde havan dovmek veya de » surtukleşme » cariyeniz veya cariyeleri » acısal ivme » calkanmak » muessir » uleştirim » cok anlamlılık » başortu » yanlışcıkmak » hatır gonul bilmemek saymamak » catı » tu » goz pencere » duşmanlaşma » uleştirilme » aslıcıkmak » kurk » duğmelemek » somurulme »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.