tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutercim » ciziktirmek » kacık » hanya » gum gum » kerem gibi sevmek veya yanmak » mukedder olmak » fucur » alanlarıolan surekli veya gec » kandırıcı İnandırıcı » arkadan soylemek » ortalığı almak » tersane kethudası » kucuk şalgam » ad cekimi » bilincli » lâf cıkarmak » la le » gecirmek » goyuk » oncul » yurutmek » kafasınıtaştan taşa carpmak » sunnî » donanım » urkutmek » cargâh » ciğnemek » osurgan boceği » şumullendirme » suya goturup susuz getirir » su carpmak » vur patlasın cal oynasın » surutme » sokuntu » ana bir baba ayrı » da de ta te » ceribaşılık » aptal yerine koymak veya koyul » aklına geleni soylemek » ciceksimek » golge gibi » arşiduşes » muzebzep » sonuk » doşeyiş » duşunulme » ric at etmek » mustahzar » boru değil veya boru mu bu »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.