tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dukkâncı » cimdik » dışyuz » arkasınıveya peşini bırakmak » zuğurtlemek » sahneye cıkmak » ozet » gercek dışılık » hatırlatmak » kontrolor » genel gorunumlu » kulliye » patates koftesi » kac parca olayım » tezahurat » tibetli » hastalıklarının genel adı » gorundu sivas ın bağları » caktırmadan » şakşakcı » dumen » ceyrek » deniz ucağı » sudan tavuğu » mak mek » benliğinden cıkmak » inşaatcı » borc bini aşmak » kuşat » kokunu veya kokunden kazımak » cakıgibi » geciştirme » organize suc » tavşan yurekli » kapcak » ayağınıcekmek » tac giymek » canının derdine duşmek » capalamak » tufeklik » yarıgolge » gomme kilit » uc » biokutle » on vurgu » muteessir » temize cekmek » goğus gecirmek » yurumek » kat î olarak »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.