tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kohneleşme » elekci » kaput gitmek veya olmak » haclılar » duzme » muhur kazmak » başından gecen olağan dışıola » gobeklenmek » ca » cıkıntı » uzgu » nazarıdikkatini cekmek » tahammul etmek » mudavi » duzgun » kancılarya » surekli olarak gidip gelmek » maden yunu » bıcak vurmak » ıtır ciceği » kundeleme » cenesi kitlenmek » rolculuk » buyukken daha kucuk duruma get » orta elci » suluk gibi » cekmek » sutre » mulâyim » mudahil » flutcu » curutmek » cift dirsek » goz aşinalığı » muezzin » gozetim » ustcavuş » ote yandan » ust gecit » goreneksiz » gokmen » gonul cekmek » deli kızın ceyizi gibi » bahaî » astsubay başcavuş » benden soylemesi » kacakcılık » oğrenci belgesi » suslenmek » carşaflanmak »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.