tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calıkuşu » şomiz » ezile buzule » ters turs » ciftleşmek » cevirmenlik » işguc sahibi » prusyalı » acık celse » ikiyuzlu » hareket » tebesum etmek » koprulu » sen sağ ben selâmet » gozde » galebe calmak » bolumlenmek » sora sora bağdad veya kâbe bul » seckin » bir şeyler bir şeyler » cupra balığı » catlak » turk kıyması » duz yazı » tutma satışıtek elden yonetme » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » vaktini almak veya yemek » guney » cingen » icinden gecmek » gercek dışı » muft » olculme » mulkiyeli » parmağınıaramak birinin parmağ » buz ustune yazıyazmak » dili donmemek veya donmek » marmara cırasıgibi yakmak veya » lule » kopya etmek yapmak veya kopyas » catal kargı » isparta halısı » donmek » tahammur etmek » kacak » karaburcak » corbacı » sondurulme » sorfcu » murdum eriği »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.