tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğlen » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » cıkışnoktası » akcıllanmak » kul olmak » icli dışlı » arif olan anlasın veya anlar » bolumlenme » soğutluk » cat pat » bugunden tezi yok » aklının koşesinden gecmemek » cıta » omca » tencere dibin kara seninki be » donuşturme » buzuk » olcmede kullanılan alet » guneşlemek » orulu » yaratık » p » yuz kere » kacırmak » ic cumle » orman cayırı » cakışmak » yolu acık » goze bilimi » uzun cizgi » yurutmek » doğu turkcesi » orneklem » sı si su su » gonlunu celmek » gun gunden » duze inmek » ulfet » ad » mururuzaman » cercici » kutle » beylik fırın has cıkarır » orneklenme » kutuk gibi » munebbih » hastalıklarının genel adı » camura yatmak » yuzleşme » acıkta bırakmak »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.