tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ara soz » sırtustu » sn » cağrılmak » uretim bicimi » korelmek » eline cabuk » bırak allah ınıseversen » guc gelmek » kumbet » ozur dilemek » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » pestilini cıkarmak » soğuk vurmak veya yakmak » ciroz » lugatcilik » azrail e bir can borcu olmak v » turkcesi » tiftik kecisi » yolun acık olsun » pekin ordeği » kalburustune gelmek veya kalbu » tecrube » sonuc niteliğinde başka bir bi » gockun » kacak » defasında bir sayıyukselterek » her gun » basınclama » dağcayırı » onculuk » guzelavrat otu » cek » aclığıoldurmek » tumlenme » ruping sistemi » tulbent » aba gureşi » urkmek » surumsuzluk » mecalsiz duşmek » cakır » cakma kapı » on avurt » gok kuşağı » sıralıcumle » kavis cizmek » gurultucu » butunlemeye kalmak » cekirdeksel »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.