tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eş sesli sesteş kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaynac » dadacılık » ust » muduriyet » goruntuleme » kosele » cimlenme » kustah » can can etmek otmek veya konuş » onune geleni kapar ardına gel » goğem » sut cocuğu » elinden cıkmak » ara kazanc » tırt » tunekleme » gostertme » ilgecli tumlec » vaadini tutmak veya vaadinde d » tırpandan gecirmek » fabrikator » umitsiz » dort goz » yuzu olmamak » deyip de gecmemek » lopur » ağır cekmek » kosteklenme » muteşekkir » ateşli silâh » cupra balığı » bukulmek » mudahale » cezasınıcekmek » turetmek » kopekleşiş » cantacı » amperolcer » o » cıkmak » anlıkcılık » cetecilik » mutefennin » cıtlatmak » acem kılıcıgibi » gozaydın etmek » ciğeri parcalanmak » oz » gonlu akmak » tencere tava herkeste bir hav »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.