tdk sözlük TDK Sözlük

 

eş sesli sesteş kelimeler

eş sesli sesteş kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eş sesli sesteş kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eş sesli sesteş kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eş sesli sesteş kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ma me » istihrac » golet » yerinden yonetim » uzunlamasına acılan oyuk » kopekoğlu » alım satım burosu » pekliği » lenincilik » itibar gormek » cukurlatmak » sureklilik ilkesi » oğlenci » murt olmak » jubile » kolesiz » durzu » iz anlı » dayanıklıbir orman ağacıquercu » yan cizmek » yuz kere » oğutcu » adam icine cıkmak » cıraklık » duşgucu » okul oncesi » yeri goğu birbirine katmak » tasar cizim » ezilip buzulmek » parkcılık » cicer arietinum » bıckınlaşmak » dokuntu » gunleri gece olmak » yassısolungaclılar » mine ciceği » tazıya donmek » el kapısına duşmek » mutemerkiz » tehaluk » kapılar yuzune uzerine ustune » duşuncesini okumak » dol vermek » abdulleziz » tink tank » cıngırdak » caylı » duzenlenme » duşman duşmana gazel veya yasi » hint hıyarı »

eş_sesli_sesteş_kelimeler hakkında da bilgi ve eş_sesli_sesteş_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eş_sesli_sesteş_kelimeler nedir ve eş_sesli_sesteş_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.