tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustemlekeci » arıkovanı » zevk icin » ukalâ dumbeleği » ucurum » sumsukleşmek » budak ozu » erinc » buyultec » borulce » kacıntı » yaşam duzeyi » sac saca » su icinde kalmak » toplu goruşme » elden kacırmak » yağma etmek veya edilmek » sıcramak » cavuldur » armatur » gostermecilik » bilinc » karanlığıdeşmek veya yırtmak » arac » comaklama » kor ağac » civi gibi » kaygıcekmek » gorguculuk » orgun eğitim » msa mse » korukcu » kispet cıkarılması » canınıcıkarmak » supurtme » bukulmek » buyutme » anonsor » duzenlik » boya vurmak veya cekmek surme » gaz olcumu » buyuk oynamak » sarıcıyan » pupa yelken ilerlemek gitmek » gunahkâr » yureğinden gelmek » iz duşumsel » surculisan » mulevven » cıkmak »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.