tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taşkure » feragat gostermek » şeref uyesi » soyleşmek » abdal » sozlukcu » donuşumlu » ozenci » manipulâtor » yağolcer » orospu bohcası » cok yetiştirilen bir bitki hor » ozdek » kahrından olmek » yuzunu şeytan gorsun » bildirmek » kuluckalık » muhur mumu » curuklu » cobantuzluğu » kulce » maddelerden oluşan varlığın he » futursuz » nazarıdikkatini cekmek » mulkiye mektebi » saklamak inkâr etmek » yonsuz » murc » imza toreni » bardakcı » paca kasnak » gormek » gerekli gormek » humanistleşme » muşterek » haber bulteni » sonmek » gosterişsiz » ofkesiz » goze batmak » yureğinden gecmek » kın kin » guvenlik vanası » unc » australis » bicimlerini belirleyen ana oze » kulkedisi » bir parca » modul » baccılık »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.