tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ornek » goz kırpmamak » inmek » taşcı » polonez » şeyhulislâm » yularıele vermek veya yularıka » pomakca » salt coğunluk » kulucka devri » olumsuz » gecmek » araf » telli balıkcıl » manzarasıolan » muteselsil » carpılış » hızlıhucum » İri balık ve deniz hayvanların » mandallı uzerinde mandal bulu » sorguc » cakıldamak » catır cutur » kadayıfcı » ucarı » likor » cuvalcı » yapılan fıcıvb » beliren olumle sonuclanan has » cozulmek » ucarılık » suzulmek » furu » sarıcıyan » şifreli canta » yonerge » gelmeyen veya gelip de kıtalar » kopruden veya kopruyu gecincey » kotulenme » uc » bereket ki veya bereket versin » gok evi » cavdarsız » buklum » suclandırmak » orumce » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » ana bir baba ayrı » puf » kulluk »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.