tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzu yere gelmek gecmek veya y » pacavra gibi » bulaşıkcılık » at pazarında eşek osurtmuyoruz » akşam ahıra sabah cayıra » uscu » koken bilimsel » yaşama cabası » cakılı » dunya kadar » korlemeden » muslukcu » aşka duşmek » girintisiz cıkıntısız » bicim » mel un » dağyurumezse abdal yurur » kontor » arıtma unitesi » cıkarmak » tankcı » adliye encumeni » ozden » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » unsuz ikizleşmesi » on koşul » guven » ulaşabilen yatay uzaklık » cicek biti » copculuk » duşuntulu » cıplak resim » sunnetlemek » kanıyla odemek » aluminyum » uye olmak » hatır gonul bilmemek saymamak » sepetci » bel kundesi » okka cekmek » tenevvur » nazar değmek veya nazara gelme » keci inadı » ici ısınmak » ay » vergi yukumlusu » bicimi » cengel » tatlısoz » curutulmek »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.