tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kotuluk » goturmek » okuzdili » munhani » camaşır mandalı » başrejisor » sulfit » dilinin cezasınıveya belâsını » boncukcu » yoreselleşme » ıt it ut ut » kufelik » oyuna cıkmak » gosterge bilimi » yureği ferahlamak veya hafifle » metre kup » kok » duşundurucu » uryanî » populer » şifreyi cozmek » ağızda sakız gibi ciğnemek » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » cul » lubnanlı » akıntıya kurek cekmek » rutbe » tokezlemek » dunya ahret kardeşim olsun » doner kule » faaliyete gecmek » onlukluk » guverte » kullanılan yapma yuz » yukun » bukun » ayağıveya ayakları suya ermek » pis soz » tatbik muhru » gonlunu duşurmek » maymuna benzetmek cevirmek vey » gercekustu » sonucunda veya birden su yuzun » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cıban başvermek » bıcağın keskin olmayan ters ya » kulaclayış » yapılan resim ve bezeme işi » calgıcıotu » temerkuz kampı »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.