tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hititolog » arafat » goruntuleme » sayıştay » curmumeşhut » mujdeleme » ii murat a yolladığıbir haber » cubbeli » kollarınıacmak » acıktan » ibrikci » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » japon hurması » ihtiram kıt ası » sağlayan parca » olcu bilimi » cıkrıkcı » mektupcu » kultur cevresi » cekiniş » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ceki » gomulmek » guneş » korler mahallesinde ayna satma » cok guzel kadın » parca başına » mac yapmak » yakıtcı » cektiriş » bolumsel » dunden bugune » tarih atmak veya koymak » acığa vurmak » alıcıgozuyle bakmak » şaklaban » yazık etmek veya olmak » olmek » cicer arietinum » calpara » tek kurekle mehtaba cıkmak » curuk » ozelleştirmek » kultur varlıkları » necef taşı » kırılıp dokulmek » acıkgoz » gozunu gozune dikmek » yuzunu goren cennetlik » mumeyyizlik »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.