tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fikir yurutmek » cavuş » golek » balıkcıl » koşe yazarı » ifrit kesilmek veya olmak » un almak kazanmak salmak veya » cığırtı » doşetilme » cekinti » zul » got » yukseltmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » rustik » mesafe bırakmak veya koymak » kutinleşme » kapısıacık » aptal yerine koymak veya koyul » buyukken daha kucuk duruma get » doviz » cantacılık » subek » okceci » ozel » hamaratca » viskonsul » mutefennin » vucut vermek » dışters acı » yufka acmak » gulup gecmek » sun î teneffus » msı msi » notrluk » umera » sacma » kumes » paraşutcu » cıplak maden » uzerine duşmek » dostluk kantarla alışverişmis » edilen sıvımadde » dunyayıharam etmek » anasının ipini satmışveya paza » zihni bulanmak veya karışmak » sal » cakşır » urkuntulu » cırakman »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.