tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuk turk İmparatorluğunun uy » cihannuma » gunu yetmek » puskulcuk » adalet orgutu » bobreksi » duşman ağzı » ustalık gerektiren iş sınaat » bunların arasınıdolduran ozek » bir yerde kullanılan bir yere » ayağınıyorganına gore uzatmak » acılış » ağız ağıza vermek veya konuşma » toplu jimnastikte yapılan hafi » yemeden icmeden » şaibe altında tutulmak » ozsever » ateşsacmak » cığırtmacı » zr » bulbulkonağı » cift camlı » yanından bile gecmemiş » yakmac » gectiği yoldan gecmek » butunler » altın cağ » dol doş » binin yarısıbeşyuz o da bizde » sefalet cekmek » pencelemek » ense koku » yakın cağ » yuzu karışmak allak bullak olm » mehter muziği » denkcilik ği » yuzu gozu acılmak » teyel yapmak veya atmak » kraldan cok kralcıolmak » iki cifte » dağda bağın var yureğinde dağ » nufuz etmek » tehyic » onerme » garpcılık » kırlangıc donumu » hamle etmek veya yapmak » takarrur » celâlîlik » coğaltış »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.