tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz varlığı » cemberletme » nukteci » ileriyi gormek » cifte » celik kalemi » cekişli » kalleşce » vechişebeh » teressup etmek » olmez cicek » kadir gecesi doğmuş » şimdiye kadar veya şimdiye dek » kucuk minder » kackın » kumuk » tekessur etmek » kutluk » benliğinden cıkmak » masturbasyon » dizginleri ele vermek » yumuşak unsuz » cıkar yol » cizginme » orman sıcanı » gonulsuzluk » kalıpcı » bahcemsi » sıfırıtuketmek » vezikul » zuhul » kutuphanecilik » ozleme » yalancışohret » sove » ucuşmak » felâketlerin acılıetkilerini d » suluğen » facetalı » cocuk dunyaya getirmek » yapılmışalet » cifte kavrulmuş » canıyurekten » iki cenetli » etuv » luksmetre » ortturmek » hallac pamuğu gibi atmak » olum kalım meselesi » selcuklu »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.