tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rucu » surukletme » mucmel » istim ustunde olmak » sinir torpusu » otuşmek » acık işletme » guzelleşmek » saydam veya donuk vernik » veya bu anlamda birleşik isim » duşunur » sun î kalp » vurucu guc » olağanustu » taşcıl » ust diş » sutlu » alcak kavuşum » curukluk » odenmez » deve bir akceye deve bin akce » guzel » oturak kundesi » hukûmet etmek » kapcık » kabak cekirdeği » gunluk » değişkene gore hesaplanan sayı » eşbasınc » boyle » duğmelenme » ac gozluluk » pence pence » kulluk kolelik » kampa girmek veya kamp yapmak » dovulgen » yuzdurulmek » kor satıcının kor alıcısıolur » muşahhas » catıcı » duşunce ozgurluğu » pergelleri acmak » kulağına calınmak » oksuz » gobek » olum » bir ilcenin en buyuk yonetim g » murekkepleme » catal aşı » kulturlu »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.