tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklaşmak » muştak » tiriti cıkmak » allah acısınıunutturmasın » yunlu » linc etmek » bunakca » durtulmek » yakasıacılmadık » gozunu ayırmamak » ağzınıburnunu carşamba canağın » tekere comak sokmak veya taşko » duve » kume » sıcan deliği bin akce » arpa boyu kadar gitmek veya yo » catra patra » caplı » musvedde » alcak gonulluluk » mahmur ciceği » pabuclu » başustunde tutmak » peygamberokuzu » sual acmak » canımın ici » kuflendirme » malc » karaman ın koyunu sonra cıkar » uzerine yuklenmek » gomulduruk » avuclamak » ateşcilik » fırcalık » uşutmek » cekiştirici » ozel ad » gelinlikci » siyanurleme » yuksek » camlık » cağ » dili kurusun » mustefit etmek » sacsız » yavaşca » tutun » hırdavatcı » kırkından sonra saz calmak » frenk »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.