tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eski tufek » gozlemek » kalp kazanmak veya fethetmek » sokmek » dokulmek » yuruyuş » kazan kaldırmak veya devirmek » suclandırmak » yulumek » tekelluf » koklenme » soyleniş » bolme işareti » kacmaklık » soz getirmek » kese ciceği » ciritci » kakac » gomlek eskitmek » ev alma komşu al » kalkan bocekleri » donebilecek bicimde yapılan şa » sac saca » kampa girmek veya kamp yapmak » yurutucu » kışve yaz arasındaki mevsim i » ustune » ciğ » germanistik » başyonetmenlik » ettirgen catı » kostumcu » sulfitleme » yanıltmac » sacılmak » ciğnemek » gudumlu » rolântide durmak veya calışmak » yağlama yağı » zamanıgecirmek » cağdaşlaşmak » bicimdeki bolumler » menşeviklik » cocukcağız » koşe kapmaca oynamak » kurtun » puskurtme » cabuk kolay heyecanlanan kims » arka kapıdan cıkmak » tutsulu »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.