tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
adam adama savunma » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » kaduk olmak » elden cıkarmak » inmek » gurbetcilik » rejisor » oykuculuk » ustune varmak » yabancısaymak veya tutmak » eksik cıkmak » icindeki en kucuk birlik » caktırış » gozu gormemek » kekec » govdelenmek » torel » ağzından cıkmak » armudun iyisini dağda ayılar y » cozuk » bahis acmak veya acılmak » millî huviyet » cimentolanma » ibretiâlem icin » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ic ice » ruzgâr tutmak veya tutmamak » lutfetmek » soğuntu » hasatcılık » cemrenmek » otonomi » taayyuş » gormezlikten gelmek » başortusu » kopeklenme » ozeme » oğrenilme » tatsızlık cıkarmak » borc almak » gok evi » markor » mec » yedi duvelle barışık » su icinde kalmak » cağrılış » inada binmek veya bindirmek » birleştirerek bir varlığıyenid » cevirmek » gorgulenme »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.