tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorelilik » gozetmek » soğuşturmek » benden soylemesi » turlu » kıt a » sıcratma » topcu » tutun rengi » miniskul » kopekoğlu » guven yazısı » hayvan komuru » teessur » munezzeh » cıtlatmak » komputer » yuksekten almak » yılan ciceği » teşvikci » olu nokta » ekşili corba » bir sure ayrılmamak » yemin icmek » ilgi gormek » paylaşmış benzer odevlerle yu » alt ust etmek » alcıcı » imtihana cekmek » allah ın emri » muleyyin » gun almak » kepce » dostca » kanıyla odemek » tukuruklemek » mezur » sıcmak » varoluşculuk » kuşak dolama bağlama kemer » obeklenme » kirecli » mohs olceği » durdurmak » fıcılamak » karamusal veya karamursel sepe » ağız actırmamak » kacık oz » nemce » soz sahibi »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.