tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elinde bulunduran kimse » kuyruk cekmek » ovmac » ucuk » muteveccihen » sozlenme » revu » suyu veya cayı gormeden pacala » ipi birinin eline gecmek » ileri uc oyuncusu » tacik » yore » aristotelescilik » gozunde buyumek » yuz beşlik » bir hucreli » inatcılık » yurumek » okul cocuğu » pence vurmak » cırpmak » intac etmek » başa gureşmek » fistul » polonez » uzaktan işitilecek nitelikte s » dozunu kacırmak veya dozu kacm » kotek » fotoğrafcılık » olcuşmek » uful » yer tutmak veya tutmamak » gun tutulması » bir soyledi pir soyledi » giraffa camelopardalis » cıyan » merhem » sacma » cıkı » buğlu » akıllıkopru arayıncaya dek del » uz » ozendirmek » dalıp cıkmak » denize dokmek » formul » cetrefil » sansurculuk » kultur balıkcılığı » acılmak »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.