tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorenek » bana dokunmayan veya beni sokm » yuklu » celik metre » soz zinciri » butunleme » yatcı » ulkucu » eşolcum » şoyle » duz » badem kurk » glâdyator » kabine cekilmek » cukurlatmak » fikir hurriyeti » takla boceği » yureğine oturmak » muhafız olma durumu » hak dini » kacmak » soğut » cıtcıtlama » soz dağarcığı » munekkitlik » belirten liste fihrist » ic yuz » cevreci » gozletme » protestan » gozu tutmamak » carşafa girmek » benimseyip değişik bicimde anl » ermenice » penceleme » kampcı » bolucu » cavlanmak » manisa lâlesi » ozelliklerin tumu » sonumsuz » icler acısı » telhisci » teressup etmek » buzuk » butun sıra » plâstikcilik » cekinmek » sunme » cekirdek kahve »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.