tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orme » gormek » ebussuut efendinin torunu » munasebet » arkalıc » tevil goturmek » goz kapağı » botanik bahcesi » doğac » gayrimusavî » kılıclamak » cift kume » arefe gunu » acık kahverengi » amortisor » tecavuz etmek » soğutlu » oruc acmak » sure olcen » ruşvet » gokkuzgunumsular » ilikci » burumcuk » gorunguculuk » olmez cicek » inmek » borcluya yazdığıbildiri » bilgiclik » orumceklenme » uzengilemek » muthiş » uşumek » basınc » ozumleme dokusu » cimentolanmak » cırpınma » sıkmac » torpu » buzuşuk » sacma » tutun rengi » goturumsuz » cıkartı » otakcı » nev i şahsına munhasır » kulağınıcekmek » kuru gurultu » İsvecli » cingen » uscene »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.