tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zarar gormek » at binenin veya işbilenin kıl » gormek » memleketcilik » opup başına koymak » kucuk kap » canlılara yaşama ortamısağlaya » erkân kurku » yarayan cevresi oluklu kucuk » yuksuk » alcılanma » arap sacına donmek » yucelik » ucmak » ruhiyatcılık » jut » kontrolcu » duztaban » aranjor » ucleme » ispenc horozu » cek » kıssadan hisse almak veya cıka » aromaticus » sungerci » emlâkcilik » kucuk tansiyon » vermek » şeşudu » faaliyete gecmek » delgec » catpat » ağzının ici yangın yerine donm » hakas » doşeyici » art damak unsuzu » kok kurdu » kıyamet gibi veya kıyamet kada » gocermek » gonderli » zahmet cekmek » bozyuruk » makara cekmek » acmak » ceşitli eşya » opme » parca » gozluksuz » fenike portakalı » ik »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.