tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sovdurmek » ofsetci » ustunde hakkıolmak » ağıtcılık » gluten ekmeği » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ozdeştirme » gulbank » luzucet » madde » piclik » samanlıkerpic » durbunlu » bornova misketi » etek opmek » yuruyuşyapmak » catışılmak » başınıucurmak » fenikeli » dokuntulu » golge balığı » calar » kepce » oz » kim kim » kendinde kullanım hakkıolan e » dişunsuzu » gorevsel dil bilimi » sarıcizmeli mehmet ağa » cekme » murettip » ozendirme » duzgunlu » gonullenme » ozurlu » icki » hey gidi hey » bitumleme » harp acmak » kaygıcekmek » allah icin » basıncolcum » canıcıkmak » beyninden vurulmuşa donmek » gecirimli » koşe bucak kacmak » gozu olmamak » gun bugun » solungac » yuk gemisi »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.