tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durtuşleme » boyunun olcusunu almak » cargâh » iki eli boğrunde kalmak » işi cıkmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » sinir kupu » almanlaşmak » ağabeylik etmek veya yapmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ozgecil » yıldız boceği » borc harc » kacmak » gelişmişcanlı » sunnetsiz » eşolcum » yangınıkoruklemek » ozbek » murtekip » ozene bezene » aslanım » dar acı » makedonca » komutator » chamaeleon » yapılan yardım calışması » lâtin dilleri » konferans cekmek » iki arada bir derede kalmak » başından buyuk işlere girişmek » camaşır » sonuclanma » muzminlik » felc olmak » cakırkeyif » guluk » tek acıklık bulunan ocak » guvensizlik onergesi » gurlek » yaygın oğretim » zikri gecmek » yureği sızlamak » mutevazı » ıkla ikle ukla ukle » avrupalılık » kazan kaldırmak veya devirmek » surata bak sunguye davran » sa se » silindir prizma vb bicimindek »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.