tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
badıc » carktan cıkma » hukumsuzluk » kufletmek » doşemecilik » duşunceli » hızır » yureği bayılmak » dortkenar » descartes cılık » secmesiz yemek » kac kec » orselemek » ustunde kalmak » gurultucu » cekingenleşmek » hicten » danışıklıdovuş » genişletmeyi amaclayan yetkin » baygınlık gecirmek » al veya kanlı gomlek gizleneme » fulûs » fuzesavar » carpıklık » kazan biri kepce » el emeği goz nuru » dunden » gonlu tok » aclıktan olmeyecek kadar » sanskrit » seruvenci » mutevali » goz guclu bir ışık sebebiyle b » dort yol ağzı » dustur » sundurme » tayyor » carıklık » cobanpuskulu » maddî olmayan manevî şeyler » zr » yuvarlakca olan tac yaprağı » turlu turlu » yoldan cıkmak » hukûmet konağı » matrakcı » fırsat kollamak veya gozlemek » busbutun ortadan kaldırmak ici » muhmel » hırlımıdır hırsız mıdır »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.