tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkra » doğrultmac » rusumat » muessir olmak » cağırıcı » dokuk » su » goğuslu » uclemek » rahat kıcına batmak » culsuz » utu tahtası » abdulleziz » guneşsistemi » ilk gosteri » cakır » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » murtesem » komurcu » spekulâtor » eski pusku » durtuşturme » gozunu acmak » comlek » kem goz » yonlendirme işi » dol eşi » patlak goz » cağırma » ac karnına » carnacar » catkı » etiyopyalı » vus at » pence atmak » briketcilik » kupe » perdah vurmak veya etmek » karışanıgoruşeni olmamak » aclığıoldurmek » duğun corbası » eğic » al el » orgu » golfcu » slovakca » cirişcilik » almanlaşma » gunu » sonucunda veya birden su yuzun »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.