tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağacsız » cıvma » kâğıda dokmek » odemeli » duşkun olma durumu iptilâ » oğretmenlik » cıkarım » gozunu sevdiğim » gorme hucresi » el bebek gul bebek » aktuel » organların her biri » badana etmek veya vurmak » cevirici » sesci » ordurme » sonmek » hucre » yıldız kumesi » mıknatısıolan » ağzının tadınıkacırmak » gelişmişcanlı » kurşungecirmez » golgelendirmek » bıcılgan » maddelerden oluşan varlığın he » cırak » cok yuksek ve otsu bir bitki z » cakışmak » ilk goz ağrısı » cırpınmak » orman koylusu » sozlukce » cinnet gecirmek » ulahca » cabalanma » cekic kemiği » fikir yurutmek » olum sukûtu » copurluk » başına gecmek » dovdurtmek » kese ciceği » mulhem » sure olcen » cift » tedhişcilik » guvenilirlik » kireclenmek » cıraklık »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.