tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumuşcun » kuşat » beyaz rus » cikolata » gozu alışmak » ictensiz » ruh olcumu » dolambaclı » cıkıştakozu » bıckın » muzeyyen » gonlu takılmak » ceşnilenmek » duşunce » kacırılma » teleut » donuşme » yurutucu » elinden bir işveya şey gelmeme » olcun » goz evi » allah aşkına » gulle gibi » sağeliyle sol kulağınıgosterme » hic değilse veya hic olmazsa » carpılan » guzel olmak » patates corbası » şovalyelik » angolalı » t » acılmak » urduca » nufus » calma » ciş » ucler » musteşar » dalavere cevirmek veya dondurm » uc beş » cemaziyulevvelini bilmek » musamahalı » goynuk » fransız » eğimolcer » karagozcu » acıklamak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » onlem » zukâm »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.