tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cetince » borc bini aşmak » acmak » sercin » jole » kulube » gormezlik » hortumlu bocekler » cor » dincleşmek » sekiz yuzlu » gecimsiz » murettebat » bilinclendirmek » redresor » ustelik » ozsever » muhammedî » gubrelik » gobeği catlamak » tavukcu » kirec kaymağı » mulevven » eskimo » subjektivist » tecahuluarif » bıcağın keskin olmayan ters ya » ucuzdur vardır illeti pahalıd » goturtmek » olarak belirtilmişbicimi sıyg » celebi » kucuk bey » rolâtivist » guzel » muzik bilimi » u » calmak » cekmek » cığrış » turkolog » kazanıkapalıkaynamak » uydurukcu » bahceli » allah ın işine bak » buzul donemi » inşaatcı » yarıgocebelik » vazife gormek » mustantik » boşgozlerle bakmak »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.