tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
delikli boncuk veya taş yerde » halep cıbanı » goz gezdirmek » kokcu » cakılmak » durum » tatar » koklenmek » cikolata yapan veya satan kims » koyluluk » gozu bir şeyde veya bir şeyin » hasanpaşa koftesi » puskurme » musaade etmek veya buyurmak » gır gecmek » ışık kure » odullendirmek » mucessem » gulabdan » kıymalıborek » promiyer » huzunlendirme » gocmen » sapcık » sıkıduzen zapturapt » yarıunlu » doğrultmac » mudellel » cunun » duzgun » kelepce vurmak takmak veya kel » felc olmak » gosteriş » celebi » ciğlik » kıt a » hintce » yararlanarak yasalar cıkarmaya » surcme » yerleştirilmişcift camdan oluş » ciğneme » gun ışığına cıkmak » belirli muayyen » kesip veya kestirip atmak » el kapısına duşmek » hint tavuğu » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » kocsama » dunya başına yıkılmak » anlam cıkarmak »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.