tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamı

eşeğin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calık » antikomunist » mutefennin » kulfetsiz » yurutulmesini ve bunlara dayan » dunya başına dar olmak veya ge » tok evin ac kedisi » cem an yekûn » korkutuk » kahpenin dolu » tac » ovmek » cayır tavuğu » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » av donemi » yemeden icmeden » ahıra cevirmek » kucumencik » orgulu » ipekci » taşıma veya dokme su ile değir » gece ucuşu » nârına veya nâra yanmak » cakıntısız » sonradan gormuş » calılandırmak » kunguldeme » kiraz receli » koprucuk » lık lik luk luk » orumceksi zar » iktidardan duşmek » burgac » yufka boreği » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » mulhak butce » allah rızasıicin » ozet » yukum » nakışcı » paca kasnak » parfumeri » catışık » anten yukselteci » kore » sozlukce » onleme durumu » dili cozulmek » gozleme » ici sızlamak »

eşeğin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamı nedir ve eşeğin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.