tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turemişisim » anam » kostekli » allah veya allahım » ıt it ut ut » uzmek » duzleşme » şerit » altından girip ustunden cıkmak » orgen » ihracatcı » capraşıklaşmak » buzuk » kult » pastorize etmek » cekingen » parcacı » park etmek veya yapmak » rucu etmek » goturmek » cimbali » citmik » havadan sudan konuşmak » ceşmibulbul » kurelemek » surgulemek » can can » kancayıtakmak veya atmak » makascılık » cıkarmak » kısmeti acılmak » tek acıklık bulunan ocak » neyin nesi kimin fesi » kapsamına alma veya alınma » muşirlik » cağdaşlaştırma » malın gozu » araclı » kosnulme » piyango vurmak veya cıkmak » olum tazminatı » govermek » yuruyuşyapmak » cağcıl » suru » cicek suyu » cekişme » acılıp sacılmak » baskısız buyumek » teşkilâtıesasiye kanunu »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.