tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calar » danscı » coksamak » gomulmek » gotlar » deli gomleği » unvanı » oburku » canakcılık » ruyet » figuratif » catallık » corman » kutle » it izi at izine karışmak » gerceğe uygunluk » organların her biri » mutenekkiren » kutlu » oru » fıstıkcı » ictensiz » donuşum » mubeyyiz » uşengeclik » baba koruk veya erik yer oğlu » sidik sokturucu » cozuluş » cengelsi » alnına kara surmek » bey veya paşa gibi yaşamak » turkî » su kacırmak » metafizik » yaradana sığınıp bir işyapmak » suspansiyon » ayağının bağınıcozmek » yuz bulmak » muhurlemek » ozgul » yuksek perdeden konuşmak » esprituel » ve bilinc merkezlerinin bulund » bilincsiz » fondoten » corap ormek » yuksek perdeden konuşmak » sorfcu » yedekci » penceleşme »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.