tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
canak » suzgec » doğa otesi » onemli » kıskanc » ı i » nefsi mudafaa » butun sıra » yerleştirilen demir parcası » flort » koltukcu » hayran olmak veya kalmak » koşe kapmaca » buryan pilâvı » kapcıklı » opturme » babasına cekmek » gureşilme » ozetleme » on gun » işgostermek » terakum etmek » munasebette bulunmak » bir dirhem et bin ayıp orter » sırplık » ders calışmak » gostertme » cırpı » cozum » yuk hayvanı » kırılıp bukulmek » tatbikatcı » cimen » parca almak » iskorbut » oz deyiş » ustluk » humanistleşmek » odleklik » kirada olmak veya oturmak » acmaza getirmek veya duşurmek » maraşdondurması » soz konusu » başetmek veya edememek » carpma » mızıkcı » surmek » kuskun » mudafi » kulağınıcekmek »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.