tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
harclık » cırpılma » carşamba pazarı » omur surmek » eski pusku » para cuzdanı » kahrından olmek » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » temerrut » getirmek hazmetmek » yağhucresi » cekikce » curmumeşhut hâlinde » ayağında donu yok fesleğen is » cevirmek » tembele işbuyur sana akıl oğr » ağız acmak » calmadan oynamak » ucu cengelli ağır demir arac » yumurta koku » bon bon » tel in mitingi » nerede hareket orada bereket » grejuva » gormek » tuplemek » lehinde soylemek veya bulunmak » kızık » frenk menekşesi » zevk almak veya duymak » emekliye ayırmak cıkarmak veya » mayalanabilen ve coğu tatlıola » aslan yurekli » dudak unsuzu » konjonktur » cağıltılı » goynuk » burcak » sırtustu » bıckıtozu » para cekmek » donencel ay » pecelemek » şomiz » omur » deme » cevrelerine saldıklarıkendiler » cığ » omursuz » obur dunya »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.