tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcarak » sure aşımı » doğru cıkmak » ozgunleştirmek » » midibuscu » arac » lâpcın » soyleşi » allah vermesin » oykulemek » sel seli goturmek » sungersi » bakkal cakkal » ten » merih » şovalye ruhlu » muşkul » gorelik bağıllık izafet rol » ta ki ta uzun soylenir » yetenek ve genel gidişdurumlar » yukleme durumu » tarcınî » gun gormuş » ic » gun » suven » rasatcı » ateşparcası » denkcilik ği » hesap gormek » teşekkul etmek » sebat etmek veya gostermek » mulevves » ziraatcılık » acıklaşma » ağzınımuhurlemek » sutleğengiller » temerkuz » cizmek » kucuk şalgam » akcaağacgiller » havan dovucunun hınk deyicisi » uretmek zihnî yetiler oluştur » tavuk kumesi » dışa donuk » ice kapanık » başdondurucu » tavukculuk » cıkrık »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.