tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcık » cokme » oznelci » tukenik » huveyda » curcur » receteli » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » ustunkoru » duşuncel » niyaz etmek veya eylemek » yonetiş » cağrı » muslumanlaştırma » yaşta kalmış kavat pabucu gib » suresiz » rumî » allah aşkına » danışma burosu » orgut kurmak » kırlangıc fırtınası » havale gondermek veya yollamak » yemeden icmeden kesilmek » soz veya lâf işitmek » calık » kure kuşağı » kotu olmak » etcik » rotuş » eline gecmek » yalova kaymakamı » gunote » bucurleşme » sublimleştirme » suikastci » dudak unsuzu » gece gozu kor gozu » carpıklaştırma » orneklik » gecer » divance » hur teşebbus » im » iz » harp acmak » mes ul tutmak » ilce » temas etmek veya biriyle temas » ifrit kesilmek veya olmak » koftehor »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.