tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yararlanılan bir bitki corchor » calgıcı » ayrıcanak yapraklılar » ma me » aktor » işin icinden cıkamamak » gozleği » def aten » komunikasyon » carpmak » yukumlendirmek » catırdatma » bavyeralı » buyuk » şumul » cikolatacılık » icini boşaltmak » oneriş » acma » yıldız ciceği » utuculuk » koklu » genişgoruşlu » kuskus corbası » mutevellit » br » treni kacırmak » cevreci » hint yağı » hilesi hurdasıyok » ic » kumukca » illuzyonizm » lu » oğrenci » catılı » organik kutle » calkama » acık elli » mut a » yapılan fıcıvb » suruklenme » ucsuz » bakımından bağlanarak soylenme » gece işi korler işi » turkcecilik » sut » cobandeğneği » kıymalıborek » kostere »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.