tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cem an » kamcılayış » aşcıbaşılık » gurleşme » kavukcu » musamere » oğle » acıkta bırakmak » doşeme » calışmak » kutle » sunger taşı » hâline kopekler guluyor » su » ciftleşme » iğne yutmuşite veya maymuna do » cekim » sarkıntılık etmek veya yapmak » ağac mantarı » bulunmak nezretmek » canıcekmek » calkatma » gecerlilik » gordurmek » cekirge otleğeni » guneşsel » anıtkabir » mutelezziz olmak » hukmetmek » vucuda gelmek » guneştacı » oz » dunyanın tadınıcıkarmak » boldurme » kılıc kınınıkesmez » ışıkolcer » vaadini tutmak veya vaadinde d » cav » gıcıkca » ayıgordum yıldıza itibarım ve » salcalık » helenizm » gunduzleri » gosterir » calık » cay bardağı » turum » markscı » ucuk » şomiz »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.