tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zumrutlenme » nur icinde yatsın » afrika menekşesi » kahır veya kahrını cekememek » kufletmek » soyleşme » taşcı » allah bir » cemen » boyu bacadan mıaştı » kayınco » beslenme cantası » yuz kızdırmak » cercevecilik » urpertili » dur durak veya dur dinlen dur » husnuteveccuh » bitişik canak yapraklılar » cartayıcekmek » icinden cıkamamak » buzme » boncukcu » organ » ısıtma aracı » cumhuriyetcilik » mel un » yanından bile gecmemiş » ustune basmak » işlemeli yollar » sineye cekmek » ne hâlde » kopeğin ağzına kemik atmak » kucukluk » mesele cıkarmak » cilemek » gozleri cukura gitmek veya kac » cisemek » guzey » celikleşme » kosteği kırmak » sosyal duzen » bilek gucu » polonyalı » acısoylemek » baksana baksanıza » koluk » cuş » acıklayan » kulture alma » yerine gecmek »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.