tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muessir » bırakılmışkimse » şolen cekmek » kumeli » vido cekmek » mutedeyyin » brahman » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » nam vermek veya salmak » dekorator » şuphe » gonlu bulanmak » umidini kesmek » renkli element kısaltmasıcu » entrika cevirmek » mustevi » gokyolu » gozunde buyumek » ilgecli tumlec » cabalayış » cav » lâstikci » ekli puklu » İskoc » copluğu » yuzu yere gelmek gecmek veya y » harclı » cizmeli » nabzına gore şerbet vermek » sokuk dikmek » cupra » bolgecilik » koy yeri » cıtırdata cıtırdata » gulboceği » tekerlekci » soz goturmek » edatlıtumlec » eksi uc » cerviş » kotumsemek » urkutmek » coğaltıcı » kurşun dokmek » salkım soğut » bir ucu sivri olarak yapılan t » ağzına verilmesini beklemek ve » ahkâm cıkarmak » mustamel » kuculmek »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.