tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
a e » davul dovmek » murit » it gibi calışmak » cok gormek » ortalamasına dayanan durumu » mutenevvi » nitelikleri sonradan yitirmek » kandilli kufur » musebbip » gozu dunyayıgormemek » kantara cekmek veya vurmak » fırcalanmak » yılan gomleği » gozu kesmemek » cekme » on koşul » munderic » mekanikcilik » hizipcilik » aktualizm » onunde perende atılmamak » omuzlarıcokmek » carıklık » citmek » mubayenet » icindeki en kucuk birlik » icin kullanılan boru oluk vey » yerden goğe kadar » kacırmak » gomulemek » duello » cığır » mektep gormemiş » yukseklerde dolaşmak » cıbanın başınıkoparmak » am em » yuzunu yere getirmek » cedik » etiketcilik » ust » tazallum » fırsat beklemek veya aramak » pakistanlı » şeref uyesi » nobet » cakırkeyif » yanay duzlemi » ulkesellik » kazıma »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.