tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teamul » cokuş » sırtustu » kolan cekmek » celik parca » ilk once » kuvoz » gorucuye cıkmak » kavlıc » mubalâğalı » acısal sapma » catıldama » canıyanan eşek attan yuğruk ol » bukmek » belirli gecmiş » bukunlu dil » kokenlenmek » cıtlatış » kurek kadar veya papuc kadar d » hasret cekmek » hint armudu » sacı » yureği yufka » dokuntu » teknikci » muteşekkir » ustuvanî » munakaşa » korelmek » erosculuk » adı » cavlı » dunyanın yedi harikası » coban boreği » yuzunden duşen bin parca olmak » yuz » duşeşatmak » oluşturduğu donme eğrim cevr » recine yağı » kalem acmak » cifte yemek » cek valf » oğurtu gelmek » cuzdan » azıcoğa saymak veya tutmak » kunh » golge gibi » gorsel sanatlar » guvenirlik » tufek catmak »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.