tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunah » mavişmavişbakmak » tup gaz » sokağa cıkmak » gosterişci » tanzimatcı » ciğsut emmiş » liman işcisi » dovdurulmek » satranc » guclu kuvvetli » batıturkcesi » alıp satmaz gorunmek » tel in etmek » aclık » surundurulmek » masrafıcekmek » ruhiyatcı » duzeltmek » gecgecleme » surum » eşitcilik » gecişim » yuzu yok » mustakar » dem cekmek » gokturkce » zumrut » ağzına veya diline kira isteme » huner » art bolge » bir şey soylemek » sunnet etmek veya yapmak » hodukleşme » calarmak » frenkce » cıtır cıtır » kurutularak ufalanmışhamurdan » cıkma » usanc vermek » boyu bacadan mıaştı » diğer ceşitli hizmetlerin butu » ilâclama » zerre kadar olsaydı » recellik » akcıllaşmak » calık » tekeden sut cıkarmak » davranmak saygıgostermek soz » l demiri »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.