tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ulah » acıklama » cağrılık » kabak cekirdeği » sokmek » canaksıhucreler » bayrakcı » eşekten duşmuşkarpuza donmek » kalburdan gecirmek » portlemek » boynu bukuk » pulucluk » kalmak » carpılan » kuyruklu yıldız cekirdeği » uslûpsuz » cekmek » cerden copten » boluşturmek » ve katımadde » sarac » klorurlendirme » acılıştoreni » govdesizlik » cekingen » tansiyon olcmek » balta değmemişgirmemişveya gor » turlu » yonetmen » celâlîlik » ay cekirdeği » prescilik » bekâr kalmak veya yaşamak » acıklık » bir cenekliler » buzulme » atlangıc » mulk » haymana okuzu » onlemlerin butunu » kapısıacık » deyip de gecmek » katolik » kaba turkcesi » yapay dollenme » cabası savaşım » ziyade olsun » surtunmek » ic zar » guttuğum domuzu bana oğretme »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.