tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutun rengi » hamam boceğigiller » kundeye getirmek » suruluş » civi sokmak veya surmek » cekimli » hayat gecirmek » cekme » kafasında şimşek cakmak » gosterişyapmak » meydana cıkarmak » bucuklu » ferz cıkmak » tuh » cobanpuskulugiller » riyazet diyet rejim » guc » norolog » gecmek » kulunu savurmak » oksuruk tıksırık » dokuntu » cayırmelikesi » cay » carpılmak » can havli ile » işgostermek » cırpıştırılma » gocurme » oğrenci kartı » gure » hicleştirmek » cuval gibi » camcak » haber burosu » keyif benim koy mehmet ağanın » kıc » cullandırma » silgic » gostermek » kapsama icine alma icerme » govde » serce parmak » lu » goden bağırsağı » gozetleniş » hava duzenleyicisi » kadının fendi erkeği yendi » un almak kazanmak salmak veya » bilim kolu morfoloji »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.