tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
harp acmak » ozeni » yuceltilmek » gecit » don gomlek » can ciceğigiller » gurultuye getirmek veya boğmak » emekleme cağı » unite » cobanaldatan » kor kurttan bile vazgecmemek » kâğıtcı » kok » esprituel » serguzeştci » soz veya lâf işitmek » yururlukte kalmak » pazar yerine donmek » borusunu calmak » gerceklik » parcası » cığır » dalgıc kuşugiller » kalbi carpmak » donmek » yeni gumuş » cetrefil » gorsel işitsel » bilincaltı » akşam ahıra sabah cayıra » muleyyin » gozu toprağa bakmak » percinlenme » inzivaya cekilmek » camcak » nufus bilimi » muzisyen » enstitu » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » borclandırma » bayramuzeri » musevîlik » zerzevatcılık » defibrator » ortaklık sozleşmesi » kul » art duşunce » muterakki » sovup saymak » oltu taşı »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.