tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalcete » acındırma » bulunan bolum kafa ser » mudavim olmak » manipulâtor » ce » macasına mecesine » sulfatlaşma » mukemmellik » zevk icin » ardınıalmak veya getirmek » sunger » surrealizm » bicimleme » sumuk » cakmak » mucellâ » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » fırcalayış » uzerine almak » icin » uzak goruş » yer orumceği » acık ağızlı » sul » gunahsız » bolucu » guluşulmek » dovmek » dokulmek » acmak » muştehi » gozden kacırmak » guneşlik » mucadele etmek » gecmek » acık » birbirine duşmek » centik » medine dilencisi » torba cay » akıldan cıkmamak » ciğil » hindoloji » oğrenci » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » panturanizm » bicim bilimi » nikâh duşmek » cok tanrıcılık »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.