tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
granul » rustik » hucum oyuncusu » sureksizlik » dunurluk » yağışgostergesi » kuşat » duğun ciceği » gunah cıkarmak » gocmek » yanılgıya duşmek » gerekce » cift » nobet şekeri » comlekci » inmek » cotuk » sumeroloji » kacta » cenek » emec » ac kalmak » capaksız » acık » komşu acı » kotu soylemek » maddelerden oluşan varlığın he » ozlemini duymak » somurmek » fil yuruyuşu » otoparkcı » caldırılmak » muslumanlaştırma » gorgulenme » cılgıncasına » zayıf duşmek » onune arkasına bakmadan » kızılelma » ıskatcı » avaz avaz bağırmak » yoneliş » lufergiller » secmeli » ezcumle » mucevherci » citlemek » comezlik » kalbini calmak » golerme » yorgan yuzu »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.