tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fin ugor » gozunun ustunde kaşın var deme » buyu bozulmak » kume » cercilik » cevher » kestiği veya attığı tırnak ola » ileri geri konuşmak lâflar etm » tuvit » muhrelemek » goz nuru » okuz damı » gonulsuzce » muderris » acımlamak » kurtun » cok sağlam dayanıklı sert » ozseverlik » geyik boceği » kesmeden ustten gecmesini sağl » lâtin dilleri » yırtmaclı » garnizonlarına ve bu duzeydeki » buyume » ce demeye mi geldin » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » ozluk » nazıgecmek » yureğini ateşalmak » insanların aynısoydan gelmişol » kaldırıma duşmek » sozlukcu » allah taksimi » başcevirtmek » cirkin » ettiği yanına kâr kalmak » istencci » dumen yapmak » şupheye duşurmek » uzun oyku » yalın tumce » cile » arkada kalanlar veya arkadakil » mustemlekeci » lâfıkıcından dinlemek veya anl » cıkarmak » aslıastarıveya aslıaslı olmama » cetrefilli » camurcun » kucukle kucuk buyukle buyuk o »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.