tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşeğin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guc » kapsama icine alma icerme » goz » makine gucu » bilinc » hukumranlık » gunduz » teşekkul etmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » guderici » kirec » boyunduruğa atmak veya almak » acık deniz » cekmek » turanî » davranmak saygıgostermek soz » benlikcilik » butun sıra » merdumgiriz » guvenilirlik » prusyalı » amerika uzumu » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » gorumluk » anlam cıkarmak » gun yayı » mesele yok » yufka boreği » olum allah ın emri » akcıllaşmak » bilinc » mujdeli » gırtlak unsuzu » işbaşa duşmek » mutecaviz » ferz cıkarmak » anaclık » ol dediği yerde olmek kal ded » yurumek » entelektuellik » doğmelik » gecirgenlik » tac yaprağı » gormek » icapcı » her işin her şeyin başısağlık » ağzınıopeyim veya seveyim » olcek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » vucutca »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.