tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşeğin eş anlamlısı

eşeğin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşeğin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşeğin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşeğin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tahavvul etmek » allah ın gazabı » politika gutmek » cıplak » cağ » cevrelemek » cok koyu sarırenkli guclu bir » salon camı » soz sırası » para cıkışmamak » boşdonmek » eşyanın yapımında kullanılan b » gorevsel dil bilimi » gecmek » salur » gocebelik » mes ul olmak » oğutucu diş » akıl oğretmek » hukum yemek » kızılelma » nufus plânlaması » yuzunun akıile cıkmak » civilemek » cam sakızı » civit mavisi » yalcın » cedik » muzevirlik » şilepcilik » kozleme » durtuşleme » af cıkarılmak » luzumundan fazla » makine veya bir kuruluşu plân » arşiduşes » iceri » duzenleyen ve genel olarak ilg » eli ayağıduzgun » siyanurik » doşeme » cicek » donme » duşkun olma durumu iptilâ » akıllıgecinmek » kor oğlu » kurek kadar veya papuc kadar d » kimse » duru » kalburdan gecirmek »

eşeğin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşeğin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşeğin_eş_anlamlısı nedir ve eşeğin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.