tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kor ucuş » arkebuz » ickili » mes ut etmek » akıllıduşununceye kadar deli c » olcu vermek » undeş » belâ cıkarmak » kıskac » efendime soyleyeyim » cağcıl » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » seciciler kurulu » utu tahtası » orek » rum » duğumlenebilir nesne » boyun bukmek » ncı nci ncu ncu » gozunu oymak » kotumserlik » suspansiyon » ses turemesi » keli gorunmek » kızılağac » mubarek » eli ermez gucu yetmez » carpıklaştırmak » duşuk » goğusluce » kus » gercekleştirilmesi » gozlemlemek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cultarı » sutten kesmek » gonul okşayıcı » girit kekiği » marşmarş » suslenmek » taklitci » işten el cektirmek veya cektir » allah ın binasınıyıkmak » premature » yuklenmek » konakcı » uckâğıtcılık » oşur » tulbent » uygur »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.