tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cilve etmek veya yapmak » mucbir » mahmur ciceği » bazımadde fiyatlarının ustune » istizan etmek veya eylemek » kullanılır » parca » fonetikci » makascılık » uluscu » kostumlu » almac » cocukla cocuk buyukle buyuk o » sırdaşca » alcarak » basmak » kısmetinde ne varsa kaşığında » inanc » işcilik » bozordek » mustait » duşunme » yansıtac » gorevli kişiler » ustune cekmek » boxsalpa » cizmek » gorgusuzce » bec tavuğu » kor değneğini beller gibi » den bu yana » şebekci » cucuk » puturlenme » muteahhitlik » cay » recete » yalayıp gecmek » naturalizm » guncellik » mutevazı » uz » suslemeci » puskurmek » huseynî » lok gibi oturmak veya cokmek » teptim kece oldu sivrilttim k » postekiyi kurtarmak » tekaut » cam goz »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.