tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sululuk yapmak veya etmek » coğullaştırmak » gic » yukseltec » torpu » kursu » kanada geyiği » icme » ozluk » ortaya cıkmak » cağnak » dispecci » piknik tupu » dokukluk » oto parkcılık » ucer beşer » muhafaza etmek veya edilmek » yatağa veya yataklara duşmek » meş ale » curutme » ağız tamburasıcalmak » gozunu yıldırmak » gozune kestirmek » tetik ustunde beklemek » dokulmek » gunberi » zurafagiller » hukum » calkı » umitli » yahudi tapınağı » mtırak mturak » tezekkur » havaya ucmak » sureğenleşmek » gozunu bir şeye dikmek » bazıbitkilerin turlu organları » duşeyazma » tesalup » gumuşletme » iceri » doğum kontrolu » dilli duduk » surme cekmek » gonul yarası » yontem » surtunup durmak » ceşitleme » azıcoğa saymak veya tutmak » gomleklik »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.