tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmek » govdelenmek » dovunme » bonkorluk » icmek » soğuk ter dokmek veya soğuk te » guveyi olmadık ama kapıdışınd » lupletme » cimentoculuk » kufe » lâcivert di » puan almak veya kazanmak » rukû » kargın » ictinap etmek » cok hucreli » gu » comez » ortmek » şolen » bahcıvanlık » iftira etmek veya atmak » cocuk » dedikodu etmek veya yapmak » ciğer kebapcısı » teemmul » orumcek kafalı » isim koku » etliye sutluye karışmamak » evvelâ can sonra canan » huruc » cıkma durumu » gaz detektoru » gormek » cılbır » değirmen taşının altından diri » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » kor boğaz » ustune vazife olmamak veya değ » » guclendirici » temizlemek » goz yummamak » ikili unlu » cizgi » diken ustunde oturmak veya olm » arguman » sağlık gorevlisi » allah bir dediğinden başka soz » oğrenmek »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.