tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuvit » pastorizasyon » celmik » deniz uzumu » bicki dikişyurdu » ağac nemi » makine cekmek » su yuzu gormemiş » kucukbaş » yer ozekcilik » tedahul » eksi uc » tovbeler olsun tovbeler tovbes » her yokuşun bir inişi her ini » lumen » cıkarmak » kacık oz » kapanmak ortulmek » fırın ekmek yemesi lâzım » aklından cıkmak » gosterge » gozlemlemek » cirkef » ilâcsızlık » goz boyamak » munasebet » bir ağac ciğde zizyphus jujub » gecmek » afrika domuzu » cizgisiz » acıklaşmak » diz cokmek » ceki » uctaş » yontem bilgisi » maymuna donmek » mustehzi » gun ola harman ola » cımacı » uvey evlât » soz veya lâf aramızda » gonullu » taşcıl » ihrac » acılmak » kısmeti cıkmak » başına işcıkarmak » cuzdan » yurutulme » sm »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.