tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konektor » yanlışhesap bağdad dan doner » golgesinden korkmak » kaynakca » opup başına koymak » kan beynine cıkmak » tekaut maaşı » ses cıkarmamak veya etmemek » buyrukcu » yuze cıkmak » govdelenmek » kulunc » gormez » teselli etmek veya vermek » kuvvetten duşmek » cemen » zevki cıkmak » cenesi duşuk » bunyece » kucuk hanım » balıkcıl » gozu kapalı » değiştirgec » vucuda gelmek » bicim » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » muteşekkil » guvenceye bağlamak » tehacum » manipulâsyon » mısırlı » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » sutsuz » mihnet cekmek » suzgecleme » dort ustu murat ustu » kutle » gonlu kalmak » dilini kesmek veya kesip oturm » başına cıkarmak » parasınıcıkarmak » cizilmek » goturmek » hint kirazı » ucuc boceği » ozgur » kafa ici » cılgıncasına » tokezmek » cıtırdamak »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.