tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yeri goğu tırmalamak » dili donmemek veya donmek » buğday guvesi » buyuk » kadehcik » gorevsizlik » bazımadde fiyatlarının ustune » calınmak » ayağına uşenmemek » torpulemek » jimnastikci » sıhhî tesisatcılık » dol ayı » işleri ve dışişleri bakanlıkla » leşini cıkarmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » canınıbir yere dar atmak » golge olaycılık » mechul » guvenlik » sağelinin verdiğini sol elin g » kuffar » goz yuvarı » cember sakal » cengel » peygamber ciceği » bağlanmışkıl veya kıla benzer » yuz tutmak » kaclı » uretimlik » hızınıkaybetmek veya yitirmek » uyelik dondurmak » gorme » kundak sokmak veya koymak » kacmak » muzevirlik etmek » ilâclık » davulu biz caldık parsayıbaşk » yumuşakca » bolumlerden her biri kolon » ozumseme » dortlu » bir sorunu gerekli acıklığa ka » kapsamına alma veya alınma » guleğen » bir ayak once evvel » bin turlu » cığırtkanlık » bac » ağac kurbağası »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.