tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık sarı » taşboceği » kez duz kabartılar » calmak » cukurluk » golge » uc aşağıbeşyukarı » tuccarlık » ırgat pazarına dondurmek » tekâmul etmek » amerika tavşanı » muştak » ozdenlik » guvec » er » cokel » mel un » gobeğini kesmek » un » ozverili » ici acılmak » inti » abdal » ceyreklenme » olmayan bağımsız hur » yayla ciceği » kimyasal yollarla elde edilen » muşahede » turac » iceri » sesini cıkarmamak » uflemek » sudremek » kutin » duzletmek » centiklemek » ozgunleştirme » bayram cocuğu » yaprakcıl » turkcesi » mulkiye idadîsi » kokteştumlec » gon » yerle bir veya yeksan etmek » duz » allah allah » şeritci » orulu olmak » carmıh » duşunceye bağlayarak yorumlaya »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.