tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uclemek » leyleği havada gormek » bekâr kalmak veya yaşamak » dunya gozune zindan olmak goru » endustriyalizm » capraz kafiye » gunlu » munasebetsizlik » tesettur » noktalama işareti » gozu onunde » doğal ve saydam değerli taş » toprak sıcanı » hukum » ust » unlu kaynaşması » duzenek » cağrışmak » duşuncesiz » yuz kalıbı » muşir » citlembik » mufritlik » hicap duymak veya etmek » koreltmek » kulak civisi » İzmir kofte » analıkuzu kınalıkuzu » maca mece » secim yapmak » devam etmek veya ettirmek » şıralık uzum » lutufkârlık » kalem acacağı » kur acı » akce » cankurtaran kulubesi » yunan » urun » beşyuzluk » yapılmışalet » sulunluk » cağlar » değişkene gore hesaplanan sayı » cekişmek » donercilik » meş um » gozlerinden okumak » purtuklu » paracol »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.