tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okselemek » soğumolcer » gıcırıbukme » yoğurtcu » cıkrık » lutufkâr » tutun icmek » yan gozle bakma » orucsuz » noel » kem kum » bir şeyler veya bir şey olmak » denizcakısı » gul gibi bakmak » kralice gibi » goruculuk » on deyi » coraklaşmak » kup şeker » abıhayat icmiş » buyuk soz soylemek » işduşmek » gulgiller » direktor » mutevellit » kuflendirmek » zafer bayramı » kopuruş » kaşıkcı » ayak surumek » hacvari » bu abdestle daha cok namaz kıl » toprağa duşmek » kullenmek » musellem » calımlamak » mubahase » doviz » buyuksu » c c » ol » dost kara gunde belli olur » surunmek » şerit » ayağınıveya ayaklarını altına » kelime turu » uykusu acılmak veya dağılmak » yukun » golgelendirmek » cıdam »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.