tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
veya orulen dikey duzlem » memleketci » sunnet etmek veya yapmak » porsukluk » ne demek » silip supurmek » kotulenme » oğutcu » sukûnet veya sukûnet bulmak » buyuk sesli uyumu » ummîlik » keyfinden bayılmak veya dort k » koylu » cektiri » ucurumlaşma » dağdağustune olur ev ev ustun » yurumek » penceleşme » kokertmek » acılım » sucukculuk » hakka erenler » tokaclanma » el acmak » kustahlık etmek » ust başı » kolacan etmek » luzumsuz yere » sonmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » payandalarıcozmek » bicimlerini belirleyen ana oze » duzelmek » ic gıcıklamak » tepesinden veya başından kayna » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » turlu şeylerden yaptıklarıve t » lâtifce » goz koymak » icici » sepet havasıcalmak » konsultasyon » b » ozellikle celik dokum ve alaş » tahkimat elemanlarıustune veya » oğelerin tumu » iclenmek » maktul duşmek veya olmak » gurcu » canak tutmak veya acmak »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.