tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureğini tuketmek » teşrifatcı » ayağının veya ayaklar altında » doğaclamak » cıkar budak » olcum » kaca patlamak » uzulmek » iki cenetliler » notrlemek » arasında den başka anlamıyl » ahıcıkmak » gufte » sozcu » ağızsıl unlu » ozgun » yer yarılıp icine girmek veya » koruklemek » tacsızlar » calmak » uzay kapsulu » cengi takımı » gok doğan » arayıp soranıbulunmamak veya o » cocuk » olculen » sıcıp sıvamak » cıldırtma » gecmişi kınalı » karda yuruyup gezip izini bell » kocancılık » hayvan sınıfı haşere » yahudi takvimi » cınlak » yarayan kuru ince yaprak » sun î teneffus » bitkisi gossypium » kalıpları » dol » allah kazadan belâdan saklasın » fazla mal goz cıkarmaz » olu zaman » bitki ortusu » allah eksik etmesin » maddî olmayan manevî şeyler » cağın gerisinde kalmak » marmara cırasıgibi yakmak veya » tovbeli » gonul darlığı » duzmek »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.