tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu gibi sakınmak saklamak ve » ipliği pazara cıkmak » ustunkoru » canavar duduğu » kâğıda dokmek » sosyolenguistik » ucu herhangi birine dokunmak » dollenmesiz ureme » civicilik » goreneksizlik » surukleniş » luzumundan fazla » mufekkire » cop » kâkullu » orneklik » sungu » var varın varsın varsınlar » kukumav gibi duşunup durmak » cuz » ilâc yazmak » boluntu » gunduzleri » u » kuştuyu » dumen cevirmek » penceleşme » tullenme » poğaca » gobelez » yuzmek » goz doldurmak » ayıgulu » agrostemmagithago » bahce nanesi » ana sayac » lâckalaşmak » oclenmek » karagul » uc aylar » calpara » cırpılmak » oğelerin tumu » celik halat » tutun rengi » gumruklemek » sure daha surdurmek » sureklilik gosteren » kusuşmek » jubile »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.