tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıt cıkarmamak » hastalık almak hastalık kapmak » cokal » sahabetci » can calmak » golgeleyici » ucarılık » hesaptan duşmek » gul suyu » ickicilik » muşekkel » ekle » cur et » doğac » işi allah a kalmak » gonderilme » hanya yıkonya yıanlamak » secmeli yemek » fondoten » olculebilir » silip supurmek » t » meraktan catlamak » babam » kaşlıgozlu » kecisakalı » koşe vuruşu » kostekleniş » sırasına gore » elek » pence penceye gelmek » ayrıcalık tanınmak veya goster » ic yuz » gununu beklemek » ozgeci » suzmek » gucumsemek » gokce » uc » cay bardağı » her şeye aklıeren zeki akıll » suzulmek » fenike portakalı » yanlışhesap bağdad dan doner » ic bulantısı » mutekabiliyet esasıuzerine » kotu » teessus » acıklamak » zn »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.