tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mahagoni » ic ters acı » bulbul canağı » cubuksuz » hava kure » muntesip » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » horguc » cift kişilik » surunmek » kotucul » ta kendisi ta kısa soylenir » muma dondurmek veya cevirmek » um » tanrıvergisi » anac » girip cıkmak » bolumlemek » carkıfelekgiller » doğma buyume » un » duğumlu » allah iyiliğini veya lâyığını » mutevekkil » koleleştirme » başortusu » donuşum » ozel » bulgar » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » ozun erosluk » mitral hucreler » mef ul » cemenli » uflemek » hayvan sınıfı haşere » mantıkcılık » kılcık atmak » tecessum » kaktus » percinleşme » sokun » percem » gulmeceli » populer » başınıdondurmek » dokme veya taşıma su ile değir » duşman » anlaşmazlık cıkmak » yorunge »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.