tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
okuz oldu ortaklık bozuldu ve » koturumluk » sepetci » acılmak » gorkem » cevirmek » suyu nereden geliyor » def aten » ar damarıcatlamış » acık liman » mulemma » ruchan hakkı » acmak » mutevekkil » zir » orakcılık » medet allah » sondurmek » lâm elif cevirmek veya cizmek » yukseltmek » cay kenarında kuyu kazmak » felekten bir gun veya gece cal » duşunmek » duzletme » olmez » cift cubuk » cerceveci » cıtırdama » acmak » capacılık » kavrac » kahır veya kahrını cekmek » tevarus » duzlem kure » cikolatacılık » polonez » harrangurra » ışıkcı » cicim » altın yurekli olmak » dost ağlatır duşman guldurur » seciş » duzenleyen ve genel olarak ilg » cilekci » uzak goruş » fluorışıl » kucuk caplı » kumultu » koşe bucak » tayini cıkmak »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.