tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iktidardan duşmek » cıngırdama » duşmek » gobeğini kesmek » muderrislik » inmek » takdim edilmek veya olunmak » nakliyatcılık » kuştuyu gibi » gullu » tumen » cıkmak » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » kucuk harf » coz » revac bulmak » yureği urpermek » kırdırmak işini yaptırmak » birinci gelmek veya cıkmak » kır ciceği » dokme » gecmek » koklendiriş » cubbe » cağ » sacmak » gonul darlığı » ıslık calmak » cardaklı » butun » perde arkasında veya arkasında » arpa boyu kadar gitmek veya yo » ya ya » yapay dollenme » sondurulme » genellikle orduda veya yatılıo » yuzulmek » kurklu » kotuleştirme » oz yapı » carşaf carşaf » hanefîlik » cağırış » ozut » kopcalama » hint kamışı » sutuncuk » celikli » cıkış » cozulmek »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.