tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kusuşme » gun gune uymaz » mutedeyyin » vulgarize » tepesinden veya başından kayna » vantuz cekmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » paslanmaz celik » yılan gomleği » bortuk » yaka paca etmek veya goturmek » mv » antik cağ » kecileşme » yahudice » os » orucu » ici bayılmak » gomuş » ev sahibi mulk sahibi hani bu » catısız » koprucu » peşkeşcekmek » super cimento » cu » ili » gorevlilik » başustunde tutmak » major » kulaclayış » sac baş » o gun bugundur » posasınıcıkarmak » rontgencilik » kosemen » uzerine gelen duvar ağırlıklar » co » egeli » bir soyle on dinle » c » ta ki ta uzun soylenir » ucuk » un » faktor » dovunmek » caput » koyunun bulunmadığıyerde keciy » duvesime » ust uste » acık hava »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.