tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maca mece » gunahına girmek veya gunahınıa » tac » kocek » cavuş » teselsul » kor kurttan bile vazgecmemek » olan kişilerin toplanıp toplum » boşinanc » kirada olmak veya oturmak » duşundurucu » cumbuş » bilincli » goruş » ozel sayı » ilâc yapmak veya hazırlamak » boyu boyuna huyu huyuna » kok » cicekleniş » banliyo » hırvat » yuksek lisans » formul bulmak » kofteci » duşsuz » gecirmek » bordur » gul rengi » ağac yaşiken eğilir » camurlanma » bir cenetli » ceki » ziraatcı » kırgız » gozletme » kadir gecesi » parcası » candan gecmek » inkâr etmek veya inkârdan gelm » supermarketcilik » boluşmek » hulûs cakmak » gormek » gonlunu duşurmek » cezasınıcekmek » ince karton parcası kartvizit » doşek » rumî » gesneriana » duz »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.