tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mozaikci » duz » mufredat » icitmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » gayret dayıya duştu » kapılar yuzune uzerine ustune » kanatcık » hukûmet kurmak » katrankopuğu » barutcu » cuhadar » portleme » golge oyunu » goz gozu gormemek » oncu » kıcın kıcın gitmek » berguzar » cermen dilleri » kirec cimento gibi şeyleri su » tenakuza duşmek » gece işi korler işi » ustcavuş » koşe tutmak » hasekikupesi » okuz arabasıgibi » gozleri acılmak » cihanşumul » surek » iler tutar yeri olmamak veya k » bir dilin kelimeleriyle duşunc » acığa cıkarmak » diz ustu cokmek » kendini aşağıgormek » gunleme » dondurmek » guc » goruntu » mufessir » civi yukarı » mutevehhim » papirus » kapıdan kovsan bacadan duşer » mucerrep » allah duşmanıma vermesin » coban » butunu » fince » artıuc » dağveya dağları devirmek »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.