tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paranın ustu » cıtcıtlama » taahhutname » boburlenmek » kulağına kupe olmak veya etmek » gosterilen » catırtılı » ayrıcalık tanınmak veya goster » yukarı goğe doğru olan yanı » viskonsul » ahfeş in kecisi gibi başınısal » munezzeh » arap uyandıveya arabın gozu ac » cevher » cuzdan » durbunlu » ağkepce » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » koklu » yuru ya kulum demiş » yuklu » gormuşluk » vurucu guc » cubuklamak » bisulfat » cakmak » tefekkur » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » konsul » iki dirhem bir cekirdek » ne yârdan gecer ne serden » surtmek » cift atış » suklum puklum » gocken » kulkedisi » oh cekmek » sapcık » hint bademi » cerezlenme » goğus goğuse » kor kuyu » yurek carpıntısı » gonul tokluğu » kun » ce demeye mi geldin » kacırmak » şansolye » kovanın ucuna yerleştirilmişme » muhur gozlu »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.