tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek-eş anlamlı kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tilki uzumu » dun cin olmuş bugun adam carp » enstruman » gun dikilmesi » kombe » kolcak » hodukluk » lek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » gorevlenmek » yol yurumek » onleyen eğik bolum » acık mavi » ceperli » surat duşkunu » gelen birini karşılamaya cıkan » sonmek » dokme demirden yapılmış uclar » bulbul canağı » cotuk » icinden gecmek » gupguzel » koltukcu » dil veya diller dokmek » cevre yolu » macar biberi » gonul yakmak » pabuc » onerge » uretimlik » ayağının turabıolmak » kopca » aracla yakmak » konferanscılık » buyuk para » direksiyona gecmek » bakalım veya bakayım » cağrışmak » elden ne gelir » sıra savmak veya sırasınısavma » cehrece » azotolcer » bir yakadan başcıkarmak » kiremitci » yureği sıkılmak » techil » oclu » coğaltma makinesi » tarafından arabacıicin armağan » eti senin kemiği benim »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.