tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
unlemek » tarih oncesi » zayıf duşmek » dedikodu etmek veya yapmak » cıtlatmak » produktivite » ofkelendirme » yivacar » yerinde su cıkmak » borclanmak » ackılanma » kandırıcı İnandırıcı » ust » inisiyatifi ele almak veya gec » doviz » gutme » ic pilâv » fırın ekmek yemesi lâzım » hesap etmek kitap etmek » zararlıcıkmak » sondurulme » kirec » bakar kor » tek erkcilik » kılcık » zevkten dort koşe olmak » iclendirme » sonum » kul » avcunun icinde tutmak » kuafor » kapıalmak veya yapmak » dort ayak ustune duşmek » zararına kazanc sağlamak » somurgeci » cağınıaşmak » yan cizmek » okuz damı » tulum cıkarmak » subap » etut » paylaşmış benzer odevlerle yu » ifrat tefritte kalmak veya bul » lugat » olum oranı » gosterişlice » caprazlaşma » muvekkil » ayakcak » operator »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.