tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek-eş anlamlı kelimeler

eşek-eş anlamlı kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek-eş anlamlı kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek-eş anlamlı kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek-eş anlamlı kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
el ayak veya el etek cekilmek » yuklemek » uc buutlu » uckâğıda bağlamak veya getirme » kaygıcekmek » cişik » canınıdişine almak veya takmak » cıldırasıya » ekip bicmek » ruzgâr ekip fırtına bicmek » coban salatası » camguzeli » un almak kazanmak salmak veya » uckuruna sağlam » başında değirmen cevirmek » avunc » vak anuvis » olaylarıyorumlamaya veya inanc » cetele cekmek veya tutmak » masraftan cıkmak » tok sozluluk » askerî ruştiye » gırtlak unsuzu » şut cekmek » susme » nukul » boyu veya boyuna boyunca bera » togolu » eli boşgelmek veya gitmek » muzevirlik » opme » dunya bir araya gelse » tasasısana mıduştu » perdah cekmek » muzakereci » carptırma » toplanmışbulunan bir sus bitki » saba ruzgârı » icini karartmak » uc başlı » ucurum » koclanma » emekci » harcamak » krepdoşin » cıkır cıkır » gorunmek » ablakca » bilinc » elden duşurmemek »

eşek-eş_anlamlı_kelimeler hakkında da bilgi ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek-eş_anlamlı_kelimeler nedir ve eşek-eş_anlamlı_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.