tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fıstık camı » peluş » kıskac » ipci » elden duşme » cok karılılık » muhlik » dubbuasgar » urunlu » duğun evi » denetci » tabana kuvvet kacmak » tus » tahkimat elemanlarıustune veya » tavukcu » duşkun olmak » kıta dumdar » sutkardeş » mutalâada bulunmak » hora gecmek » ne gune duruyor » yuk katarı » mumkun mertebe » bicimlenmek » cakmak yapan veya satan kimse » makbule gecmek » operatorleşmek » adamın adıcıkacağına canıcıksı » bac » altına etmek veya kacırmak » allah hayırlıetsin » zenneye cıkmak » surucul » ikiyuzluluk » muallâkta olmak veya muallâkta » muhurlenme » durtulme » kacıkca » cekoslovak » copcu » kadiriye » gunlukcu » iktisat etmek veya yapmak » bugunku tavuk yarınki kazdan i » tufek » tebesum etmek » cuzam » vurma calgılar » cer cop » sunturlu kufur »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.