tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hindistan cevizi » corba icmeye cağırmak » otobuscu » tavukgotu » hurriyetsiz » donmeli » inmek » dort yuzlu » iki cenetli » ıcı ici ucu ucu » kim oluyor » giysi » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » eli boğrunde » olu deniz » orucsuz » havaya ucmak » cekik » su cekmek » ac » gece ucuşu » susletmek » cekmek » top surmek » sozlendirme » başdondurucu » ilgec » yeri goğu tutmak » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » kosemenlik etmek » mutefennin » uzay kapsulu » işmar etmek veya gecmek » cok şişmiş » avuc avuc » turetme eki » unlemek » gosterisi » haberleşme komunikasyon » koşelik » t » cıngırdak » borcsuz harcsız » virus » dortlu » ul » buyultme » af cıkarılmak » ayın on dordu » hilâfetcilik »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.