tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olum doşeği » su kesmek veya su kesilmek » leton dili » oruculuk » emekleme donemi » muhimseme » kustere » okun yanlarda gosterilmişağır » cemberlenmek » koy korucusu » ustune yıkmak veya yıkılmak » karman corman » ardıl goruntu » tecennun etmek » calgıcı » cam devirmek » cağrıştırmak » bahcecilik » sandıktan cıkmak » tukenmek » kadife ciceği » canın isterse » kalem acacağı » nişanıatmak veya bozmak » yuk » kapkaccı belli etmeden para v » cizgi olcek » sutluce » imdada veya imdadına koşmak ve » bolumlendirmek » icine cekmek » ust » uveyik » yugoslavyalı » gozu takılmak » calışmak yapmaya kalkışmak » buk » onduleli » catır catır » kokorec » şoyle » ust » tunc » cağ » yuk » police » dalgıc kuşları » salcalama » başıyastık yuzu gormemek » gecmek »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.