tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskurtmek » eşeysiz coğalma » carpılış » hukûmet » hayra karşıolmak » cırpmak » guneşkremi » kazdığıcukura veya kuyuya kend » danscı » kafasından cıkarmak » yuz surat davul derisi yuz sur » ihrac » gul ustune gul koklamamak » onlem almak » opuşme » gunah » tutunluk » kılcık » artcılık » ozel hayat » camaşır ertesi olmak » sozlendiricilik » anlamıverir » nifakcı » salon camı » yon » izzetuikram » ıt it ut ut » yureği bayılmak » ifrit kesilmek veya olmak » ana duşunce » kurkas » var varın varsın varsınlar » terbiyesizlik etmek veya yapma » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » surme » cığralık » balıkcı » ovunc duymak » dışcizgiler durumu » epikurcu » eşbicimlilik » calışmak yapmaya kalkışmak » kose » cağırıcı » ac ec » universalizm » cat pat » cınarımsı » catıarası »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.