tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kan govdeyi goturmek » dunyaya gelmek » toprağıcekmiş » komutator » uretim kooperatifi » bilgic » nesic » murekkeplemek » carpıkca » gumuşyağmurcun » matematikci » gocurmek » normal vucut sıcaklığı icinde » tupluk » kalkan bocekleri » kanlıyaşlar dokmek » hallac » kok bilgisi » soyup soğana cevirmek » ici kararmak » ağac » nuhuft » boşluk » kız kacırmak » değer duşurumu » donup dolaşmak veya done dolaş » kosnu » pozitif bilimler » kademli olsun » mumin » guclukle » beklenmediği umulmadığıveya c » orneklik » yuklu » conk » ic deri » ucretsiz » ruşvet » mutehassıs » parca » ikram gormek » gomultu » ortuşmek » mutevakkıf » dunya başına yıkılmak » intac etmek » gecer » kucuk sesli uyumu » guneştekeri » koceklik »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.