tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoneltmek » sokmek » şeylerden her biri tabaka » cat etmek » senatorluk » her telden calmak » gorumluk » bağırsak asalağı tenya » gozlem » gunleri sayılıolmak » olculer » yenicerilik » dokuntu » camaşırhane » enote » tutun » ozgurleşmek » jeton gec duşmek » surumek » afganlı » ustunleşme » kem soz kem akce sahibinindir » ciziliş » cemaatimuslimin » yuzuk takmak » tetikcilik » mısır puskulu gibi » dikişci » gulduru » anadan yeni doğmuşa donmek vey » dunya » kr » silgic » bohcasınıkoltuğuna vermek » bol kepce » şaka soylemek » nufus » koşe bucak kacmak » zurra » kafasıkuflu » yarıkure » kampcılık » receteyi yaptırmak » manuel » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » tribun » kunde » bec tavuğu » surmenaj » kıskac gozluk »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.