tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umur gormek » dayanc » karşılıklıbirbirini dovmek » nefsine duşkun » olumlu » komur gibi » capraşıklaşmak » ilâclama » tesisatcılık » duşuş » hulle » atadan babadan gormek » ambulâns » carıklık » hava koprusu » teehhul etmek » bolunme » soğuşmek » cokluk » işten gucten kalmak » yargıgucu » barışcı » mal kapital » catışmak » moduler sistem » muftuluk » gereklerine uyacak duruma soka » soğukca » guclendirici » kefaretini odemek » caylaklık » kafasından cıkarmak » mutehayyir » sureksizlik » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » tam gun » hint yağıağacı » cocuk bakıcısı » zıpcıktı » servisci » genişunlu » sungerci » gurultu » guneşyanığı » yuzu ak olsun » humanist » felemenk » fedakârlık yapmak veya gosterm » allah hayırlıetsin » kıskac »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.