tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
topcu » kacırmak » tagayyur » yiğitliğe leke bok surmemek » etut » gı gi gu gu » ihrac » bolme » beylik soz » oz deyiş » aydınlıkolcer » fransızlaşma » cekeleme » musaade » arguman » munafıklık » cok yavaşişyapan cevik olmaya » cukurlaşma » suyundan yararlanılan cukur » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » başına guneşgecmek » oz direnc » tum sayı » maruz kalmak veya kalmamak » venus » golgelendirmek » bukun » veresiye karşıtı » catma » u donuşu yapmak » yedek veya yedekte cekmek » di » gonul darlığı » gecirmek » buldukca bunar veya bulmuşda b » ikram gormek » utu bezi » derdini soylemeyen derman bula » biskuvi » bulunan bir sıvı » carpılmak » pek yuzlu » avustralya kara tavuğu » sozcu » minyaturleştirme » poğaca » capaculcu » kulac atmak » denize dokmek » luzumlu »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.