tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dalgaya duşmek veya gelmek » secmeli ders » ilk ornek » teneffus etmek » tavanına cokmek veya yıkılmak » cok duzlemli » gobek » bictirmek » icmek » tekâsul » buğelek » cıtlatılmak » curuf » kulhanbeyi » adamına duşmek » ittihatcı » gunu yetmek » arap sabunu » arozoz » yakıtcı » literatur » husnukabul » gomlek eskitmek » kurtlarınıdokmek » oykunmek » yer acmak » cağıltı » inşaatcılık » ordekgagası » gecirme » oluş » kacmak » icten » anız bicmek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » yuruyuşe cıkmak » ciskin » suc duyurusu » usta elinden cıkmak » guvercingoğsu » carpıtmak » cirişci » calkama » unletme » tefeul » cozumleyiş » eline su dokemez » u donuşu yapmak » biciminde cıkan eser » ruzgârlık »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.