tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kendini vermek vurmak veya cal » tebessumsuz » dort yuzlu » cığralık » koyuvermek » satılığa cıkarmak » badi badi yurumek veya gitmek » kızamıkcık » olum cezası » odunsuz » ecele care bulunmaz » hac cıkarmak » hayran olmak veya kalmak » kolemen » lâtin dilleri » bicimsizleşme » alkışcılık » kuskun » mozaikci » fondoten » kınık » gelsin veya gelsin gitsi » koşe yazarı » onayak » yedekci » ozek » anlamlandırma » surek avı » mechulât » yuz olcumu » kafa utulemek » bugune bugun » kulhanbeyi » fusun » goz alıcı » carcur » bicimde saplı obur ucu yassıo » maarifci » domates corbası » yuzu kara » kopeğe atsan yemez » hal etmek » ceşitlendirmek » ucurum » fıcılamak » yureği pek » gozu kesmemek » yuzune kapanmak » camurlukculuk » ihtiyac duymak »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.