tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
istenc dışı » goğsu daralmak veya tıkanmak » techiz » cıkarım » murdum » pişmişarmut gibi birinin eline » coğalmak » kararmışve sertleşmişinsan der » cifte cubuğa gitmek » alaya cıkmak » tezevvuc etmek » boluk » hesapca » kireclemek » ağackesen » sabahcı » camurlukculuk » oğur » cenesini bıcak acmamak » ciceklendirmek » dirlik yuzu gormemek » deş teş » cozgun » gurgengiller » camurlatma » tapıncakcılık putperestlik » olduğu soz » duello » nakışcılık » acılmak » suriyeli » puruzsuz » lık lik luk luk » cekinilmek » usulsuzluk » uyur goz » maydanozlu soğan » lâf ola beri gele » kufecilik » ici cıfıt carşısı » catılmak » catır catır catlamak » duztaban » kat iyen » gomlek eskitmek » yuzleşmece » yonetim » koturumluk » emmec » gonul koymak »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.