tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bolice » uzerine gelen duvar ağırlıklar » manisa kebabı » hıckırmak » ibrikci » kılcık » gudumculuk » guzelhatun ciceği » allah rızasıicin » ucaksavar » kuru yemiş » batınîye » kehkeşan » cicer arietinum » mağazasıolan veya mağaza işlet » oğrenci belgesi » geckin » kucuk harf » burc » ince karton parcası kartvizit » buyuk turk İmparatorluğunun uy » gumrukculuk » ortaya cıkarmak » canınıdişine almak veya takmak » sebep mazeret » suclamak » diktatorluk » eski dunya » cizme » karikaturluk » uzun sivri kumes hayvanların » endustri » gunahkârlık » duzelti » yer yer kazıyarak alttaki renk » meşrubatcı » celişme » duğun ciceği » kadayıfcı » cokturme » sodyum klorur » tencere tava herkeste bir hav » umuk » carpan » uzerine almak » suyek » bilinc » artığı » akıl akıl gel cengele takıl » oğutuluş »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.