tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carıklık » bohcasınıtoplamak » gayrimutecanis » kotuleştirme » kırpıntıbohcası » yureği kabarmak » kimse » bicimdeki bolumler » calıştırıcılık » yapma işi » karın catlağı » acıklık » aklıbaşından bir karışyukarıve » su boceği » kusturmek » cebi delik kimse » hafıza » mısır turnası » spinosa » opturme » parfumeri » uflemek » kumelenme » canına tak demek veya etmek » surme » culha kuşu » akıcıunsuz » carık » virus » cubuklu » nikâh duşmek » rumlaştırmak » sarı cok sarı » kumeleme » icine doğmak » ayağıveya ayakları dolaşmak » gul yağcılık » cullanmak » duşurmek » berber dukkânı » kara kullukcu » catlayış » karfice » camursuz » monsenyor » duvakcı » hareket » suyundan yararlanılan cukur » karagozculuk » muzikal »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.