tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ge » narkozitor » monitor » cimentolatmak » cekmek » her tur gosteri yapmaya uygun » sozu acılmak » başdondurucu » fon muziği » piknik tupu » gusulhane » barut kesilmek veya olmak » bokun soyu veya bok soyu » taşcılık » ozgu » catılmışkirişsistemi » calınmak » an anecilik » yuklenmek » sa se » misyon ustlenmek » up » gun tutulması » husnuhâl kâğıdı » ciğciğyemek » buyur » suzulmek » otucu » boşaltac » surgu » oğrencilik » kukla hukûmet » duşleme » tuvit » vay anam vay anasını veya va » gundelik » cop tenekesi » suflîlik » cizmeci » cevirmen » arasında den başka anlamıyl » ustunu veya ustune gormek » ondule » cubbeci » ozel ad » ceyizsiz » gozlemci » okuzburnu » akıllıduşununceye kadar deli c » capaklı »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.