tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taş » donencel ay » soylenti » curuk » ukraynalı » partoner » yulume » hipotenus » sun î tahta » şovalyece » goz kuyruğu » kucuk parmak » intelektualizm » sarnıc vagonu » dunya » yuruk » sokuluş » tuketmek » yonetimi iyileştirme tasarısıv » kedi gibi dort ayak uzerine du » camurluk » donulmek » kucumencik » ahdiatik » kurkcu » kan dokmek » golgelendirmek » malın gozu » temas etmek veya biriyle temas » teleut » akompanyator » bolungu » cizgi » tervic etmek » hakkın rahmetine kavuşmak veya » gul gibi gecinmek veya yaşamak » isim govdesi » ozne obeği » kacırmak » kireclemek » duşunme » guluş » ibretiâlem icin » kimse » potaslı sutlu tuz » gelsin veya gelsin gitsi » ors » kok salmak » minibuscu » yuzbeyuz »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.