tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rotarlı » humanist » kac para eder » ayınlarıcatlatmak » ozbekce » kamu yonetimi » dumanıustunde » kemiklerden biri » dokumanter » girip cıkmak » yuzune kan gelmek » unletmek » aptal yerine koymak veya koyul » duşmanlaşma » kahkaha ciceği » surmeleme » goturmek » gozden kaybetmek » gozleme » ya herru ya merru » dumtek tutmak » cozulme » yon gosterme eki » aylığa gecmek » ciziş » gecirmek » n » kırmızıcizgi » duşgucu » sanatcılık » oksuruk tıksırık » cuşka » sarac » lopcuk » sorumluluk duşmek » fal acmak veya bakmak » percinleyiş » iplikcilik » tanrı ya şukur » ay donumu » bağıtcı » buzcozer » gocmek » veresiye karşıtı » frenk uzumu » cekişte » bilinc dışı » kova » orselemek » ardışık goruntu »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.