tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvercin » oksurtucu » tahkimat elemanlarıustune veya » gonulden cıkarmamak » munazara » curuk boya » kim kim » soz birliği » secilmiş » kostekleme » golleşme » koşegen » kurtluca yer palamudu » ıska gecmek » ic merkez » duşunme » zift yesin veya ziftin pekini » ayağıveya ayakları dolaşmak » kostebek » sel goturmek » veya rejimi değiştirecek bicim » su kacırmak » sectirmek » ortak tam bolen » tecavuzkâr » kabarmasınısağlamak kabarması » bebek olumu » hint gureşi » vakitce » olcuşmek » guverte » duş » kucuk hindistan cevizi » puruzlenmek » palet » ustune yormak » kendini toparlamak veya toplam » keci mantarı » kulâh » cadır » kritik » acıklık » kocancı » bıcaklanmak » corek mantarı » ic tumce » ozgul ağırlık » yukumlu » veya belli bir yukseklikten aş » etme bulma dunyası »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.