tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuz î » parcasıbağlıbulunan catal » terlikci » silâhcı » gecirtme » surre emini » portlek » maddenin icinden yavaşyavaşgec » borc » uc » kullanılır » bir yapının temeline konan taş » urkmek » pic sinek » oğelerin tumu » cevirmek » guc » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » hakcası » size veya sizlere omur » horozdan kacmak » gorgusuzce » mufettişlik » ramazan bayramı » uremi » cakıl taşı » dunya » fin » gunduzleri » icin surulen kimyasal madde » olcu » curutulmek » sabahcı » hartuc » kıraclaşmak » capkımak » gedik acılmak » parcacık » caldırmak » cukurluk » monatcılık » cizmek » dışına cıkmak » dumencilik » sol acık » yapılan fıcıvb » cakır » ters yuz ters yuzune donmek » acıklaştırma » sonucunda ortaya cıkan ustun y »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.