tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icsiz » cubuklamak » asansor » uclu bahis » goğem » tuz ekmek duşmanı » ucucu » potibor » gunaydın » zumruduanka gibi » colaklık » sozleşmeli » kutleşmek » şerefe veya şerefinize » kurkculuk » coban boreği » nitroseluloz » şovalye » civi kesmek » boburlenmek » gurultulu patırtılı » yuz bulmak » bicilme » kendi kanatlarıyla ucmak » balta değmemişgirmemişveya gor » gelmeyen veya gelip de kıtalar » cavuşluk » sı si su su » gozleri yollarda kalmak » akıldan cıkmak » memleketci » koşeli » corbaya donmek » cocukluk etmek » duzenleşim » cerceveletmek » muzakere etmek veya yapmak » soyunup dokunmek » gercekcilik » yer yer kazıyarak alttaki renk » koksuzluk » ters yuz » girip cıkmak » gerceğe aykırı » hafızıkutup » kıskaclama » kıskac » keşkulufukara » postekiyi kurtarmak » musmir »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.