tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cingene borcu » canım » kustahlaşma » oneze » kaşıkcın » neci oluyor » bir gozeli » aracılığıyla duymak değmek e » girdisi cıktısı » cerge oba otağ » durumundaki bileşkenin uygulam » kok komuru » uckâğıt » olağanustu » gorevlendirilme » oyle » acılmış dikdortgen biciminde » acısal yol » yağcubuğu » utangaclık » emeği cekilmiş » butce » viola tricolor » başortu » muftehir » yuksek perdeden konuşmak » tatlısu frengi » dordul » yakalıkamcılılar » slav » guhercile » golgelik » kepce » muşir » kalbini calmak » percinleşmek » suc duyurusu » basınclamak » yurumek » allah acısınıunutturmasın » umide duşmek » kurt » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » uğuru acık » ustuvanî » el surmemek » zumrutlenmek » gokturk » hg » ormek »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.