tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deli gomleği » urat » fermantasyon » zuhal » kurcatovyum » kulucka donemi » pedikurcu » faca » kuculuş » comeliş » mizaclı » başustunde tutmak » mutekabiliyet esasıuzerine » jeton gec duşmek » belirten liste fihrist » subjektiflik » ilâclı » almanlaşma » da de ta te » guvenlik vanası » utusuz » calkalamak » gonulsuzce » carkıfelek » alcak kabartma » serbestce » kibarlık duşkunu » merak etmek k kalın okunur » kepekci » bulbul gibi konuşturmak veya s » kacışma » baba değil tırabzan babası » kırıntıkulte » gon » olmez cicek » yuzu gormek » ali » tup gecit » kargılık » bakla ciceği » oldurtme » cacaron » uryan » olum doşeği » geciliş » sulfit » zulfuyâre dokunmak » umranlı » cakmaklık » kotulenmek »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.