tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
baklava borek » mahmur ciceği » uygur » deli raziye gibi » temayul » gosterme parmağı » guneşsiz » golgesiz » duşculuk » kopeksiz koye veya suruye kurt » suc işlemek » kılıclama » toprak koleliği » gun koymak » gozu pek » yonetimi iyileştirme tasarısıv » sokel » dudak dudağa gelmek veya kalma » malın gozu » pranga kacağı » calmadan oynamak » gulle gibi » değerlerine yapılan yeni eklem » kuncu » def aten » başustunde tutmak » surpriz » ortulu odenek » dik ucgen » carliston » tezahur » uygurca » ki » akciğer lopcuğu » kurekci » gunduz » boluntu » şovalyece » cakıldama » ozgunleşmek » civi kırmak » sukûnet » pb » orgucu » utuleme » zararına kazanc sağlamak » acıolcum » kapsamına alma veya alınma » uful » nusayrî »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.