tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşayiş » gecirtme » yuzyıl » goturmek » cırağ » guruh » cepelleme » ustune vazife olmamak veya değ » muzakerat » koreltmek » lutufkâr » gecmek » rukun » gorunur » manikurculuk » kan revan icinde » goresime » taraca » denir » mantıkca » ceza gormek » nın resmidir » podosuet » teberruken » torelsiz » bıcaklamak » tok gozluluk » ust dudak » araplaştırma » spekulâsyon » cullukgiller » kosnuk » duzmece » vektor » cığır » gecer » teşehhut miktarı » tuccar » bicim birimi » kitaba veya kitabına uydurmak » durdurmak » gorucuye cıkmak » yukseltmek » kocek » dortleme » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » infiratcılık » yuklem » ayrac acmak » canıağzına veya boğazına gelme »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.