tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pis pis duşunmek » ruhu bile duymamak » geciştirilme » kuşku beslemek veya kuşku duym » tahammulsuz » şupheye duşmek » ic lâstik » sapınc » gedik acmak » suslemeci » geri cekilme » grekce » eline su dokemez » muşir » tik » ağac kavunu » alt ust etmek » kumbet » cıkarmak » keyif catmak » cırakman » mosyo » yureği yağbağlamak » guclendirici » bilinc kaybı » uleşilme » icimlik » yarım kure » enstrumantal muzik » aramîce » acık » bolumunden her biri sezon » i » martaval atmak veya okumak » kure » uzulmek » şekerim » elinle ver ayağınla ara » halvetî » arkasınıbir şeye vermek » koken bilimi » sorma sormayın veya sorma gi » hint avrupa » dervişce » cangal » ikinci plâna duşmek » guc » rb » mufsit » sescil »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.