tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yetişen bir ağaccık corylus av » adetimurettep » mufrit » yuz suyu dokmek » nitroseluloz » bağlanmışkıl veya kıla benzer » tureme unsuz » berhudar ol » hareketlerinde tutarlı sağlam » adalet orgutu » ici vık vık fık fık veya pır p » şohret salmak » ders gormek » ağzına duşmek » avuclamak » yuzeyinin her noktasına basınc » cakırkeyf » mubadil » bahşişveya beleş atın dişine b » gorevlendirilmek » subjektivizm » rab » olcme » cuha » orgutsuz » tanzanyalı » ve katımadde » akaclama » resim cekmek veya cıkarmak » koklenmek » caplamak » parkcı » yureğinden gelmek » suc » borc yemek » cat » muennes » ozumlemek » kupunu doldurmak » alnından opmek » gulistan » geceli » secmeli » ya sabır cekmek » cekirdek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » tukenmezlik » guldurucu » goturmek » ağac arac eğirmen kirmen »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.