tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aklınıkacırmak » bir sorunu gerekli acıklığa ka » catma » ar damarıcatlamış » vietnamlı » durme » cepelli » rovanşıalmak » dokturmek » cıvma » safca » luzumsuz adam » yıllıkcı » iskeletli hayvan corallium rub » surunmek » şeyhulislâmlık » gonlu kara » yeşille lâcivert arasırenk el » dalkılıc » bunye » icici » bekci kalmak » doşemecilik » ardından veya arkasından atlık » gecit vermek » imza toreni » tencere tava herkeste bir hav » sarıcalı » ren geyiği » kuvet » mumtaz » gomlekliler » supuruş » cimentolu » uc aylık » ruzgâr » ozellik başkalık ayrım » işler acılmak » caplamak » yalvac » başıdonmek » acılmak » urun » mucellithane » şoyle dursun » fransızca » purneşe » koleleşmek » koşeye oturmak » serce »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.