tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucuz alan pahalıalır » etmediğini bırakmamak veya kom » cenesiz » curuk para karşıtı » keceleştirmek » ayağının bağınıcozmek » anasınıeşek kovalasın » ceza cekmek » muzakere etmek veya yapmak » bektaşîlik » İngiliz sicimi veya ipi ile as » cokkunleşme » muştereken » kukurtatar » azap cekmek » utucu » cakırlaşmak » astığıastık kestiği kestik » pencuse » gercek sayı » ona gore hava hoş » arasıveya araları acılmak acık » guvence akcesi » kalcıncı » ictikleri su ayrıgitmemek » sacıbitmedik yetim » bunların taklidi olan madde » husnukuruntu » al el » gorsel işitsel eğitim » tulûatcılık » besiye cekmek » ovec » urkeklik » sakal bırakmak koyuvermek sal » ispenc » kamerunlu » ortalığı almak » allah eksikliğini gostermesin » mucevhercilik » pusursuz » hamle etmek veya yapmak » indukleme » akciğer gobeği » tutunacak dalıolmak veya olmam » şut cekmek » olgun » nazar değmek veya nazara gelme » suzgec » donmek »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.