tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici gecmek » gokyuzu » yuklem obeği » uste vermek » capa » cağırılmak » seyret » c » oksuzsevindiren » dokuman » cingene pembesi » cizgilemek » isim cumlesi » k k » duğun salonu » kudumzen » yazlığa cıkmak » cem an yekûn » gozu dumanlanmak » emniyet muduru » davranış misal » bicimlenme » ayağının veya ayaklar altında » dokuz ayın carşambasıbir araya » cıbanlaşmak » nane likoru » sun î kalp » koşe başınıtutmak » plâstikten arac » umitlenme » mutevellit » rontgenleme » organların her biri » ustune gecirmek » eli ayağıveya eli kolu bağlı » cullamak » bicki dikişyurdu » ofke topuklarına cıkmak » mustezat » başına cıkarmak » gecerlik » percinleşmek » catma » kacıklık » bolme » bir cicekle bahar veya yaz olm » yalelli gibi veya arabın yalel » ferz cıkmak » muemmen » korktuğu başına gelmek veya ko »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.