tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurban olayım » danimarkalı » cergi » cemberli » gozu cıkasıca » uckuruna gevşek olmak » cadır ciceği » doşemek » girdisi cıktısı » turev » disiplin sucu » cıta » bilâkayduşart » cıkmak » yuz yazısı » kalkmasıyla eski bicimini alab » carşaflamak » susengiller » harrangurra » gurcu » mustantiklik » goz nuru dokmek » ıskatcı » dinamitcilik » gonul gezdirmek » ucurtma » cıt cıkmamak » kopekgiller » sumuk » teeyyut » icini ezmek » buruk » cusse » calışma masası » porsumek » koc yumurtası » yureği ezilmek » olcuşmek » hukûmet darbesi » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » cuhalı » gum gum atmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » kucuk » allah artırsın » munacat » kumeden duşme » kurkculuk » barut fıcısıgibi » suluk gibi »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.