tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek eş anlamlısı

eşek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turbin » kullanılır » akıl oğretmek » beyaz komur » ana bir baba ayrı » balık corbası » ağaclandırılma » oğrencelik » barokculuk » cileli » mustafi » gun yayı » kibarlık duşkunu » orasısenin burasıbenim dolaşm » biri yer biri bakar kıyamet o » juglans regia » ilmuhaber » gumuşîleşmek » doşemelik » dişunsuzu » balkar » tahkimat elemanlarıustune veya » hilâfetcilik » mutalâada bulunmak » sozluk » sudremek » korun istediği bir goz allah » kalcıncı » ic hastalıkları » husnuniyetle » yemeden icmeden » arkasına duşmek veya takılmak » satranc vezni » pişmişarmut gibi birinin eline » cete savaşı » konstruktivizm » teeyyut etmek » ortalıkcı » cumhuriyetcilik » emec » gunu dolmak » torpu » gozu kesmek » el emeği goz nuru » yaprak dokumu » ki » kireccil » dalı hendese » sirkuler » kulleme »

eşek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_eş_anlamlısı nedir ve eşek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.