tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donulmek » icerikli » ici bayılmak » dernekci » şenlik ve eğlence donemi » gunindi » odenme » distributor » dunyaya kazık cakmak veya kakm » adama donmek veya benzemek » oyle » ustelemek » basıolcer » cepic » pusku » pocuk » evdeki pazar veya hesap carşıy » carliston » usanc vermek » kacılma » cakıldatmak » cevrilme » badem ici » kopcasız » cok şişmiş » capasız » başka bir gune zamana erteley » pacavra » gumuşlemek » akrobat » cekmek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » gonul yakmak » uvertur yapmak » delik buyuk yama kucuk » kucuk duşurmek » zubde » haberin olsun » yuksek tahsil » alt guverte » nufuscu » isteyeninin bir yuzu vermeyen » lektor » gozune sokmak » kurumek » kosteklemek » satranclı » kusur » acık duruşma » kaldırıma duşmek »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.