tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutecasir » boluntuler » el bebek gul bebek » mulâyemet » kanatcık » asker cıkarmak » ackılı » ic işleri » cembersiz » luferci » kendi soyler kendi dinler » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » kult » yoldan cıkmak » tenkitcilik » once can sonra canan » duzensizlik » koprucuk » yol acmak » goden » ayrıcalık tanınmak veya goster » bıcak vurmak » kof cıkmak » nuruceşmim » koltukcu » gozum veya gozumun nuru » cemaziyulâhır » ciftlik kâhyası » yer opmek » tunmek » soz dağarcığı » plâckacı » koken » dili cozulmek » gonul avutmak » kac para eder » on defa veya kere » dondurmek » calgın » tuzla buz veya tuz buz olmak » pahaya gecmek » dizini dovmek » guderi » cok yetiştirilen bir bitki hor » omurlu » yuzu olmamak » gum gum atmak » bicimsizleşme » goz doyurmak » kok salmak »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.