tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sel goturmek » coban » donumluk » ortadan soylemek » humayun » yoluyla bir yapının her yanını » mudur yardımcısı » etiketci » başoğretmenlik » lâpcın » mubarek » sucukculuk » duşunce iyilik ahmet ertuğr » benlikci » calık » yonlendirmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » calkanmak » sutsuzluk » gecirilme » sozunu kesmek » penceli » golermek » caldırmak » comertleşme » ornek almak » oğrencelik » ortakcı » odul vermek » tumamiral » duğmesiz » duzeltme » envaiceşitli » guc » gozunu kapamak » ilk goz ağrısı » vezikul » goze almak » inişli cıkışlı » tedavulde olmak » ulkuleştirilmek » carkacı » niyet cekmek » ileri atılmak veya cıkmak » ciceklik » şeref uyesi » tevekkul » addan tureme fiil » olu dil » cifttekercilik »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.