tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otumsuz » bahceli » izahat vermek veya izahatta bu » hayra karşıolmak » gomlek değiştirmek » civili » puskurtme » oksuz kalmak » hayal duzeyi » gok doğan » kaymağıolan » câk câk olmak » ornek » bektaşî uzumu » gepegenc » cıkarma harekâtı » bulbul » terekkup etmek » lâtin » yuksek gerilim » cıldırtmak » işin ustesinden gelmek » atadan babadan gormek » guvenilmek » ipek ciceği » carpılmak » acık yara » ucunculuk » curuk para » kafasına soz girmemek » goz onunde » şeref unvanı » dişfırcası » uygurca » suzgun bakış » sovuntu » yer altıcarşısı » turancı » kı ki » suyundan yararlanılan cukur » yureği yaralı » eğen » merkeziyetcilik » ambulâns » cağırmak » istatistikci » donanım » yuk olmak » davul dengi dengine diye calar » profesorluk »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.