tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
otumsuzluk » borcluluk » daraya atmak veya cıkarmak » ilâcsızlık » acılım » lutufkârlık » ozge » kaplan bocekler » ana kralice » goz » belirten kural » araştırılabilen olculebilen » kuşatma ihata » gun koymak » sutlu » otakcı » abakus » acmazlık » » gecer » genişunlu » devam etmek veya ettirmek » tiftik kecisi » sonuc » kucuk » cevre bilimi » burum » sıskasıcıkmak » durust » dokuz korun bir değneği » ortusuz » eğik duzlem » madik atmak etmek veya oynamak » cozulmek » gunleri sayılıolmak » şuphelenme » tus » yukseltmek » cezasınıcekmek » pantufla yapan veya satan kims » icmek » kunye » cember sakal » akcaağacgiller » temas etmek veya biriyle temas » buyukluk hastalığı » asansorcu » si » cuha » genişacı »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.