tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icli kofte » işine gelmek veya gelmemek » sarıciğdem » cağırtkan » induklemek » emek » borekci » tahammur etmek » centik » muftu » dunku » karikaturculuk » ciğrenkci » ongormek » cerden copten » surata bak sunguye davran » gumruklemek » dona cekmek » ul » golgeleyici » el emeği goz nuru » yukculuk » cozumleniş » suveter » bağlayıcı bağlama niteliği ol » torpulenme » onemsenme » cıkmak » ciğerini sokmek » karman corman olmak » fevc fevc » corbacı » tel in etmek » sarayda veya zengin konakların » mustenit » bir hucreli » siktir et » mineral » iştahıacılmak » akcaağac » pestili cıkmak » edebiyatla uğraşan kimse » kopek dişi » ademimerkeziyetcilik » surukleyiş » eli boşgelmek veya gitmek » iki kere iki dort eder » iki gonul bir olunca samanlık » gozdağı » dilli duduk »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.