tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onceleme » dort ustu murat ustu » sacıbaşıağarmak » canıağzına veya boğazına gelme » ve katımadde » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cağcıllaştırma » catır catır » vitellus » hora gecmek » gonul bağlamak » nefes tuketmek » etcik » ovmek » umitlendirmek » cıra » hareket » panel kopru » loklemek » soğurme » oksijen cadırı » melâmî » hevesi kursağında veya icinde » turku soylemek » iskorcina » namibyalı » tum kirpikliler » coplu » icin » gozden surmeyi calmak veya cek » ana avrat duz veya dumduz gitm » in » pufkurme » gonendirilme » hurriyeti secmek » sulungiller » yonelim » gurbuz » rektor » vechişebeh » hakkın rahmetine kavuşmak veya » ayıp etmek veya yapmak » cifte kumrular » donemec » boylece » kose » hurmetsiz » edatlıtumlec » kooperatifci » insan gonlunun artığınısoyler »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.