tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzun parca » carpıştırma » kerpicleşme » gulabdan » bolme » cala paca » gonlu yaralı » dunyalığıdoğrultmak » kopek gibi » ağa borc eder uşak harc » fıstıkcı » oykunce » vur patlasın cal oynasın » paylaşmış benzer odevlerle yu » hesap etmek kitap etmek » coğulcu » gozu alışmak » hesap vermek veya hesabınıverm » testiyi kıran da bir suyu get » gucu gucune » tespih boceği » gurbuz » temel onerme » umit bağlamak » zihnini kurcalamak veya tırmal » hızır » kafayıyere vurmak » vay anam vay anasını veya va » cop tenekesi » ferman cıkarmak » bolme » halic » vermemişveya vermeyince mabut » kurekcilik » koşe yazarı » o » yahudi takvimi » icin kullanılır » nefesi kesilmek daralmak veya » govdelenme » polonez » cuk » mutenekkir » odetmek » yureklendirmek » catal kazık » rum » hucre bilimi » bicimsel » tebessumlu »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.