tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tavşana kac tazıya tut demek » namerde muhtac olmak veya name » korkunclaşma » danscı » suslendirme » camaşır ertesi olmak » cerge » giderlerini tur ve ayrıntıları » doğum ilmuhaberi » bakalım veya bakayım » keciyi yardan ucuran bir tutam » bir cokları » kervankıran » kafadan gayri musellâh » vezir vuzera » yaygara koparmak veya yaygaray » yere bakan yurek yakan » bicim » iğne yutmuşite veya maymuna do » tavan supurgesi » urperti vermek » guvercinboynu » celik » başınıağrıtmamak veya başınızı » lutfetmek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » kıyıda koşede kalmak » olusu ortada kalmak » caldırılma » mustamel » icimli » maddenin icinden yavaşyavaşgec » mutemayiz » ucurum » secim tutanağı » odevlendirilme » duşunuş » size veya sizlere omur » isim govdesi » gorevli kişiler » kanavice » canısağolsun » iki kulak bir dil icin » şaklaban » icinde yuzmek » havuc suyu » ca » somurmek » akrobat » haric »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.