tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
corbaya donmek » kedi ile kopek gibi » oğretmen evi » coluk cocuğa karışmak » bu sıcağa kar mıdayanır » hamdusena » camaşır sepeti » yukletilmek » bicimini alır hidrojenle oksi » buğe » cocuklu » tebeddulât » kr » başmudur » cevirici » benzi atmak veya ucmak » cok yıllık » kullanılır » gocmek » olgun » cadır bezi » tutunluk » camaşır leğeni » calâk » cirozlaşmak » dokmek » bocek bilimci » grejuva » tersine cevirmek » acık bono vermek » camaşırcı » guncellemek » dort işlem » fiyat veya değer bicmek » supermarketcilik » kırk bir bucuk maşallah » kargışetmek veya vermek » ortalığıkırıp gecirmek » norotik karakter » hırcınlık etmek veya yapmak » cığrış » sulun gibi » ağaclandırılmak » murettiphane » hallac pamuğu gibi atmak » buten » mucamaa » bildik cıkmak » doğru acı » bileğine kadar veya bileklerin »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.