tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
on soruşturma » boşluk » suzgun goz » okseme » ile beraber » hangi ruzgâr attı » goruntu » ucgul » japon armudu » ofkesiz » ona gore hava hoş » benicincilik » cekmek » şolen cekmek » goğermek » istintac » allah tan » duşman » yasakcı » goğus cerrahisi » gercekte » dort gozle beklemek veya bakma » mes uliyet almak » grek » cakıgibi » iz anlı » gorev alan ic salgıda salgıla » elinde bulunmak veya olmak » uzunlamasına acılan oyuk » boce » methini işitmek veya duymak » cay saati » lâgun » munhasır » yuzu gozu acılmak » bir kararda bir allah » maddelerin genel adı » mudana » sacma » kulağına calınmak » ağaca cıkan kecinin dala bakan » gecici » işdayıya duştu » adınıanmak veya anmamak » iceriye dalmak » olcu bilimi » icerisi » ucteker » akşamustu » celtek »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.