tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah dort gozden ayırmasın » erkân kurku » cicek » allah herkesin gonlune gore ve » cizgi » busbutun » cekme » hic değilse veya hic olmazsa » mac yapmak » ağac ebegumeci » taşınabilir arac » pas gecmek » acık mektup » posasınıcıkarmak » hurufîlik » babacko » ciğe » ayrıc » cenebaz » calıp cırpmak » pedavra gibi veya pedavrasıcık » oğretmek » maskesini duşurmek veya sıyırm » yorgan doşek yatmak » cıldırtıcı » carptırmak » seciciler kurulu » mubayenet » inci sacmak » turetici » tufek » allah rahmet eylesin » ustune toz kondurmamak » duşey cember » cevreleyiş » surgun gitmek » şipşakcı » muslumanlık » kumulus » dikdortgensel » hoşmerim » alkışcı » ne oluyor » cayır otu » cift parmaklılar » duğmelemek » cift desimetre » duzen » ciğlik » ağrı sancıgibi fiziksel veya »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.