tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eşek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yiğitliğe leke bok surmemek » yetki kanunu » pedikurcu » ağzınıhayra acmak » kunde » goz etciği » hg » hıckıra hıckıra » anlayış mutealiye transandan » ucunu kacırmak » belirtmek icin kullanılır » ekşili corba » gonul ferman dinlemez » zebur » gozeneksiz » yola cıkmak » temelluk » cekmek » mine ciceği » oğreticilik » cıkıntı » hıckırık » huner » turkceci » itin gotune veya kıcına sokmak » tecessum » kocek » kacamak » turkusunu cağırmak » rolântide durmak veya calışmak » cat pat » kırbac » cul » usulsuz » akımolcer » camurdan cekip cıkarmak » cağırıcı » ufurmek » flâman » zembereği boşalmak veya boşanm » acındırmak » kosemenlik etmek » rotuşlamak » macar ineği » ne gozle bakmak » skec » kuvveden fiile cıkarmak » kucuk » sanayi bolgesi » yukselti »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.