tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacmak » kedi yetişemediği veya uzanama » cığır acmak » gecen taşınabilir değerlerin b » element kısaltmasıau » cifteli » ceteleşme » iştah acmak » ulkuleştirme » gecimli » kosnul » yuz sabunu » cok katlıotopark » sutre » koc » eğitim enstitusu » gecgec » toren » ad koymak adlandırmak tesmiy » suzmek » gokkuzgunumsular » yonerge » cıt cıkmamak » koşutculuk » rahat doşeği » oparlor » metal parca » dunyayıgozu gormemek » tezevvuc etmek » başak » beleşcilik » iftihara gecmek » turkculuk » tur operatoru » pabuclu » calışma gezisi » maca beyi gibi kurulmak » doğru soyleyeni dokuz koyden k » mizahcılık » tespihcilik » paramparca olmak » facunalık » tarakcı » ıtriyatcı » klâsor » toresel » mukellefiyet » sonum ayrımı » oruluş » kalbi yıkmak kolay yapmak zor »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.