tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icli dışlıolmak » bulbul gibi soylemek » farsca » ana bir baba ayrı » salon camı » major » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » suruklenmek » tanrıyarattıdememek » ikiyuzluluk » arabeskci » kandilin yağıtukenmek » ya ya » atıp veya atmak tutmak » gunah kecisi » gosteriliş » ogesi » işi allah a kalmak » şovalye » acık yurekle » paralel iki yuzeyin sınırladığ » kelle kulak yerinde olmak » dolambac » şeylerden her biri tabaka » grek » cılgınca » gorgusuzluk » tumen » ağzınıacmak » hareketin yeniden kurulmasıyla » gecici » devrik cumle » ciy » gorevlilik » caydanlık » top atmak veya topu atmak » teberruken » gostermecilik » ağzında buyumek » cb » goturmek » uleşmek » teverrum » munzevi » kumelemek » calıcırpı » otakcı » gomu » capkınca » dar goruşlu »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.