tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe koltuğu » sutculuk » coğaltma » capulacı » nalca » muzakereci » koşe bucak kacmak » kocbaşı » dışyuz » kofterlik » capulcu » hacivat » art avurt unsuzu » mustacelen » gonlunu etmek veya yapmak » vals yapmak veya etmek » actıağzını yumdu gozunu » hint horozu » ananın ak sutu gibi helâl olsu » parca » akca » ceper cekmek » ayıgormeden bayram etme » kırkağac kavunu » kok salmak » ultrason » hıckırtmak » gokyuzu » olağanustuluk » cok ortaklı » gundeme getirmek » taş » sınıfta cakmak » musluman » hoyratca » meyan koku » kola cıkmak » pulucluk » kucuk sakarca » kuzguna yavrusu şahin veya ank » yonelmeli tumlec » acem lâlesi » ucan daire » veya orulen dikey duzlem » paranın ustu » cıkmak » caycılık » letce » pişekâr » cizmeleri cekmek »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.