tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parca parca » mum ciceği » kurek cekmek » yonsuz » parmağınıyaranın uzerine basma » cağanoz » turna gozu gibi » ortenek » acık hava sineması » terzi kendi sokuğunu dikemez » ilk gosteri » canısağolsun » vişnecuruğu » yontma taşdevri » uslu durmak veya oturmak » sıcraşmak » oleyazma » suzme » dunden » dunyada » trabzon hurması » oğutucu » başcık » sarachane » guvenlik vanası » gırc gırc » zuppeleştirme » duduk makarnası » acık » iclilik » geziye cıkmak » caylakca » kıcustu oturmak » kupe ciceği » golge » temulentum » cemberden donmek » koktencilik » calgılı » cok yetiştirilen bir bitki hor » eşgudumcu » suregelen » itce » duşuncesizlik etmek » karayca » bruxelles lâhanası » gerceğin doğaya uygun bicimde » secmece » abbas yolcu » kucuk »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.