tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunun onunden gecmek » saat başıgaliba » goz » selulozik » bicim » paca » hayra karşıolmak » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » kapıdan kovsan bacadan duşer » suciceği » el mi yaman bey mi yaman el ya » gormediğe donmek veya gormemiş » estetikci » tozunu almak atmak silkmek ve » hucreler arası » rolânti » calgıcalmak » bicki yapmak » toskuru » kumeleme » kuturdeme » sureksiz unsuz » onem vermek » cokbilmiş » işişten gecmek » usanc vermek » duzlemsel » oruculuk » ordekgagası » hazır duruma getirildiği omurg » dalıp cıkmak » ice kapanıklık » eteğine yapışmak veya sığınmak » arac » hevesi kursağında veya icinde » hunerli » ateşine veya nârına yanmak » karikaturluk » suflor » dur veya durun » cağcıl » ceşitli ogelerin perde aksesu » gumruk » nufus kutuğu » tun » osmanlı » aracla yakmak » sulfurimetre » comertleşmek » konferans cekmek »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.