tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arasında den başka anlamıyl » koltukcu » coğaltmak » ciğlik » durum » ibaret olmak veya kalmak » hungurdeme » uşniye » yonelme hâli » catal » iz ac » cuminum cyminum » halebî ordaysa arşın burada » cumleten » lenguistik » itilâfcılık » turkuleşmek » dışcizgiler durumu » deli raziye gibi » donencel » ayrıseci yapmak » alumin » sabahcı » hunsa » falso cıkmak » her yokuşun bir inişi her ini » grek » muttehit » yuzune bir daha bakmamak » ovunc » cıkıntı » baldırıcıplak » gostermek » muhurleme » hem kacar hem davul calar » tekaut olmak » odemek » hucum » dokuntulu » katmerli katmerli gulmek » yalayıp gecmek » yuzluk » kubist » saptan oluşan ekin bicme aracı » tatar » duşurulme » cocukluk » hayrette veya hayretler icinde » kopek soğanı » mumin »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.