tdk sözlük TDK Sözlük

 

eşek kelimesinin eş anlamlısı

eşek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eşek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eşek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eşek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
varlığı gucu ortaya cıkmamışo » boşluk » odemek » gecmiş » goz ucu » kin gutmek » cokluk » sapcık » i » hasretini cekmek » balık sutu » cember » ice bakış » sonmek » fluorur » ustalık gerektiren iş sınaat » gomulmek » polemiğe girmek veya girişmek » cerceveci » cingene duğunu » gocmenleştirmek » dediği cıkmak » beklenmediği umulmadığıveya c » muzic » dalgıclık » gedik acılmak » soylenmek » gorgusuz » ceviri » haddeden gecirmek » okse » calpara » catışmak » gecmek » zevc » kotu kotu duşunmek » pacalı » cifte yemek » sırtından para kazanmak » muzecilik » ev ev dolaşmak veya gezmek » supurgelik » aşcıbaşılık » gucendirmek » luzumlu » cevirim » surnaturalizm » mayalanabilen ve coğu tatlıola » hu cekmek veya demek » sacaklı »

eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eşek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.