tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ekşinin zıt anlam tıklayınız. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
got » minder curutmek » cukurlatma » c » sunger taşı » koltukcu » acık oğretim » borclu » surulmek » cağcıllaştırma » yurutulmesini ve bunlara dayan » şohreti dunyayıtutmak » cozumleyici » temiz kanıda vucuda dağıtan or » temel onerme » calıştırılmak » adetimurettep » sıkmac » meyan koku » mo » cerceveci » varlıkta darlık cekmek » burumek » tesettur modası » kufe » yukseklik » keceleştirme » yoneltec » tecrube yapmak » gommek » donence » gocmenleşmek » tuydurme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cl » i hâli » calgın » copten celebi » bıcaklanmak » imtizac » yuzyıl » kopeğe hoşt kediye pişt demem » emek » suslenmek » yakasız gomlek » ordovr arabası » carice » yokcu » suluk vurmak » ruhiyatcılık »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.