tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durtmek » ali nin kulâhınıveli ye veli » dilli duduk etmek » ı i u u » aklınıcelmek » anglosakson » tıkaclı » tecessum » muesses » sut dişi » dinclik » cobanpuskulugiller » tabak sevdiği deriyi taştan ta » gunu gunune uymaz » gudukluk » kohneme » korebe » sur at katarı » acık mavi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » catır catır » dustur » mustesna » boluk » anadan yeni doğmuşa donmek vey » kacımsar » ureme » iyiye iyi kotuye kotu demek » tm » yamcısız » kondansator » alcak basınc » futur getirmek » bocek » hunkârbeğendi » tabakcı » cuk » kapkac » buk » sozun ardıboşa cıkmak » ici paralanmak veya parcalanma » bırakılmışkimse » saymakla bitmemek veya tukenme » dumen suyundan gitmek » murt olmak » inmek » cizik » enstrumantal » tarh etmek » gostere gostere »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.