tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iplikcilik » durum » tevessul etmek » sıcıp sıvamak » cevirim senaryosu » zeytinyağı sirke dokulerek ya » pacavralaşmak » gosterici yardımıyla karanlık » oz guven » komunistlik » cevir kazıyanmasın » omur adam » lâfcı » aday gostermek » sosyal guvenlik » yuzlemece » keyif surmek » su » duzenlilik » kok bilgisi » goze batmak » boya kızıl kok flubia tinctor » omuzlarıcokmek » calımlanış » kutuk » peygamberokuzu » goturmek » ucuşmak » oğutucu » kostek » bictirmek » lu » ruslaşma » soz » meyve receli » sarıcicek » ickicilik » surduruş » olmayan bağımsız hur » golgeleyici » puruzsuzluk » topuk calmak » ozel sektor » surek avı » evic » şomine » allah tan umut kesilmez » murekkep balığı » makine veya bir kuruluşu plân » fırcalatmak »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.