tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ekşinin zıt anlam tıklayınız. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğ » ceng » cakırdikenlik » sandık duzmek » gırc gırc » turlu şeylerden yaptıklarıve t » korukculuk » ciceksimek » tekerrur etmek » kokcu » teceddut » korece » sirkuler » uvez » acemilik cekmek » operatorluk » kotu » parca » ağzının ici yangın yerine donm » yuz » İslâm dininden olan kimse » anus » cukur » kusku » iki duzlemli » beti benzi kirec kesilmek beti » kopca » veya dokunmuşpamuktan yapılan » bir ağac stryhnos nux vomice » yukunu almak » nufus kesafeti » basınclısu » murşit » canaksıhucreler » carktan cıkma » ge » emlâkci » kultur ortamı » kitapcılık » batıturkcesi » tutamac » cul » ortak olculmez sayılar » cevreci » slovakyalı » teessur » veya metal bolum » sozleşmesiz » genc » mizaclı »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.