tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
on » tenezzuh » odunu koparmak veya patlatmak » oncesi donem » amak » butunleşmek » orukleme » zayice » cerkez » sel gibi akmak » cevirmek » carkıdondurmek » gecirimsiz » ceset » pekce » cayırlık » cocuğu olmayan evli kadın » orasısenin burasıbenim dolaşm » akma hancer » işine gore » eyere de gelir semere de » sondurulmesine yardım eden kim » yuzmek » rantcı » cıkış » osurgan boceği » muvezzi » ucteker » kotuluk » cikletcilik » gunduz yırtıcıları » urbanizm » acındırmak » cenesini dağıtmak » cevikce » ayağıveya ayakları suya ermek » cekmek » bakla ciceği » cozmek » gonlu takılmak » uyuz boceği » evlât gibi veya evlâdıgibi » vızvız boceği » kotu » olcumleme » colpalık » kompresor » tecrubesi olmak » butunlemeli » ilginclik »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.