tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ekşinin zıt anlam tıklayınız. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hararet kesmek veya sondurmek » foyasıcıkmak » cırpıntı » aşcı » mefruşatcı » belini doğrultmak veya doğrult » borcsuz » kutuk » mustakar » gokcul » kat cıkmak » yoğunlukolcer » onel » kosemenlik » topac gibi » pazara cıkarmak » cakmağıolmayan » cakmak » koşac » mutecanis » orgutlemek » kostekli » basmak » ağzından baklayıcıkarmak » acılım » tecessum etmek » cakmağıolmayan » frenk lâhanası » mutemayiz » kundeye getirmek » altın tutsa toprak olur veya » kantarlıkufur » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » kac zamandır » ne arar veya onda ne gezer » guzel » yerleşim yerinden başka bir ye » malın gozu » meslek secmek » pence » purcek » surekli unsuz » İskambil destesinde maca dizis » gonlu gani » dokmek » sozunu bilmez » ozumsenme » cene » ciklet » durumu duzelmek »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.