tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ekşinin zıt anlam tıklayınız. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hendek » işten el cektirmek veya cektir » soz sozu acmak » guclu duygu durumu » catışma » cek » ardıc rakısı » cakışmak » aslî nusha » ateşolmayan yerden duman cıkma » cok gormek » kapsamına alma veya alınma » guzaf » olmayan tortul kayac birimi » durtukleme » tekcilik » yan yuzergiller » burnu surtulmek veya burnu sur » muslukcu » donen kenarıcepecevre oluklu » gundelik » arap » fener cekmek » cardaklı » surme » duzenbazlık » bukme » bir gun evvel » husnukuruntu » puskurmek » iktisatcı » suru suru » goğusluk » loşca » alışverişe cıkmak » kafasına soz girmemek » acmaz » parcalayıcı » yuzuk » ayaklar baş başlar ayak olmak » korpelik » puskurtmek » bircok » kurdî » bakar kor » kuzey yıldızı » cift surmek » yureğine dert olmak » maaşa gecmek » olcer »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.