tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uşenc » tuzel » fekul » dokmek » ucan kefal » omurlu » yuklenilme » umran » etmek » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » terutaze » koturum » icine dokunmak » camgobeği » tuketici » cekmek » uzengi kemiği » ucarılık » başyarılır kırılır bork fes ic » kacırga » gumburdeyiş » celik kasa » zembereği boşalmak veya boşanm » cehresi bozulmak » goturmek » ihtilâc etmek » icine baygınlıklar cokmek » ust kat » neyin nesi kimin fesi » yoksulluk cekmek » yonelme hâli » mut a nikâhı » koprunun veya koprulerin altın » soz goturmez » kacakcılık » kendinde kullanım hakkıolan e » d d » yuksek perdeden konuşmak » lup » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » ileri goruşlu » kirec kaymağı » cicekli » unsiyet » kotulenme » unite » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » mubaşirlik » başmudurluk » oldu olacak kırıldınacak »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.