tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ekşinin zıt anlam tıklayınız. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıvanc duymak » canısağolsun » arac » kacmak » bir avuc » ayağınısurumek » suflîleşme » juglans regia » pence pence » temettu hissesi » ak duşmek » cıkarmak » eşbicim » koy koy » cevre acı » guneydoğu » gunduzun » civilenmek » katıyurekli » orucu » suslu puslu » cengelli » bir yana dunya bir yana » inanclı » musait » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » kancılarlık » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ustune » kul etmek » zumruduanka » geciş » tutunluk » hukumluluk » supruntuluk » butun sıra » perdenin uzerinden oynatılan » gudeksiz » heyheyleri tutmak veya heyheyl » ciziktirmek » taaddut » amerikan bezi » canlımuzik » im » cimensiz » duzlenmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » şukur » gec » şerit »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.