tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boldurme » suc yukleme » tukenik » koyculuk » sevsinler » sakalım yok ki sozum dinlensin » hasta ol benim icin oleyim se » turşusu cıkmak » carpış » surtuşme » ici icini yemek » olmez cicek » goz nuru » gunduz kulâhlı gece silâhlı » koşekleme » buyuk » tumden » hint kertenkelesi » tukenmez » gozu kaymak veya kacmak » iki kulak bir dil icin » muhabbet ciceği » suc olmak » goturme » taannut etmek » kapsamına alma veya alınma » yer ozekcilik » cucu » cullukgiller » başcevirtmek » kılıc balığı » beşuc » kıskaclamak » tumsekleşmek » mumin » kulak asmak veya asmamak » ikiyuzluluk » cacaca » yuksekten ucmak » saponaria officinalis » şohret » pencelemek » tecrubeli » koltukcu » ne âlemde » har gur » terettup » doşeyiş » cok hucreli » hesap gormek »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.