tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleri kapanmak » rucu » baskın cıkmak veya gelmek » ceza gormek » gonderme » gormemişlik » buyuk hanım » parca » koşe kadısı » hafta ici » ackılanma » olcu » koruyup iyilik getirdiğine ina » doner kule » yandıgulum keten helva » eflâke ser cekmek » oğrenim belgesi » acz icinde olmak » gormemezlikten gelmek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » fiske fiske kabarmak veya olma » mulhit » calkanmak » teşebbuse gecmek » kacık » kalan mal ve paradan paylarına » od » calmac » dunur duşmek » gormezlik » ı i u u » lule » ciğleşme » secme yetkisi » gunleri sayılıolmak » diskci » oğrenmelik » celebi » organizmaların oluşturduğu bir » yuzunden » kapsamına alma veya alınma » caca » tuylendirmek » yuzune gulmek » sevap kazanmak veya işlemek » ağır kure » cıkmaz » bilinc dışı » ağustos boceği » kırac »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.