tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alp eren » mururuzaman » bir cift soz » duduk gibi » kırlangıc » penceletme » muhurlenme » cekmek » sukût ikrardan gelir » ve katımadde » sokuntu » altınıustune getirmek » coccothraustes » soz veya lâf altında kalmamak » soya cekim » ağır aksak yurumek veya gitmek » cıkarmak » kusurlu » sulâle » armatur » komşu acı » yan yuzergiller » veya orulen dikey duzlem » demediğini bırakmamak veya kom » yolu » guneşyağı » muhurcu » zerzevatcı » tokaclama » fındıkcılık » işteşcatı » ucmak » kalem komuru » balcıklı » donemec » bir avuc » hoparlorlu » gore » govde » cevrim » kulâhınıhavaya atmak » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » gubrelenme » mucevher mahfazası » mubarek » buzuktaş » slavistik » su orumceğigiller » cırpmak » kurban olayım »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.