tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ekşinin zıt anlam tıklayınız. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dehşete kapılmak veya duşmek » musluman adam » brove » mak mek » gok » gulup gecmek » butce yılı » yuzlenmek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » bolumlenme » secmek » lâckalaşmak » klâsor » cağrıştırmak » ozdeşlik » testere caprazı » catal » renk vermek veya katmak » şolen » ozonolcer » gec » sutsuzluk » kuf » guzel duyusal » suru » cuval » sacılmak » kuculmek » goruntuleyici » mutehassis olmak » ucuculuk » miktar ile indirimden sonraki » uzum cekirdeği » kulucka donemi » kıcıkırık » obek » cincilya » cıkmak » tekaut » acılım » muziksiz » duğuncubaşı » akbalıkcıl » u » sutanalık » buzuktaş » gok guvercin » asansorcu » ortaya cıkmak » ciftleştirme »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.