tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hangi akla hizmet ediyor » kılıclı » gozemek » kapıacmak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » munevver » oldukca » kıcınıyırtmak » gozunu seveyim » cığlık » doşemecilik » tumden gelim » avuc ici kadar » asal sayılar » nasip etmek veya etmemek » mercimek kofte » oykuculuk » bugunden yarına » cirkin kacmak » turku soylemek » cop torbası » bulunmak nezretmek » kulluk kolelik » sululuk yapmak veya etmek » numayişci » orcin » muhurleme » okleme » ayakcak » cete » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » cıktı » as » mutenakız » cukurlatma » tutuncu » bac » gormediğe donmek veya gormemiş » iceri » saclarıiki turlu olmak » emeği gecmek » duşunum » kolen olayım » gumul » keci yemişi » cekicilik » lisanımunasip » yukseltmek » tumorlenme » dubel »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.