tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunec » cırpmak » bulgusal yontem » karakeci » olcu » soz » lâcka etmek » goz altıkremi » hafriyatcı » derinlik kayacları » gurultu cıkmak » icim » gecmek » oğurtmek » kul rengi » l demiri » cuvallamak » lâpcın » sırıkcı » anlamaya yarayan sınama » kabarmasınısağlamak kabarması » kırlangıckuyruğu » munasebet » yuz kızartmak » cekirdecik » rahatca » başlangıc tutmak » pence penceye gelmek » istencsiz » basmak » guluşulmek » bok ustun bok » oneze » dualist » selcuklu » uvey anne » gorgu » kultur balıkcılığı » menuskus » cadırcılık » mektep gormemiş » futuroloji » yem istemez su istemez » koyuvermek » tacsızlar » bunların arasınıdolduran ozek » gugu ciceği » coluk cocuğa karışmak » kaşjolesi » yaydığıgozle gorulen ışıma »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.