tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz almak » cifteleme » curuk gaz » berat kandili » yuruk » acındırmak » olumsuzleştirmek » xe » analiz » sondurme » cekmek » uzgusuz » uzerine » dortnala kaldırmak » temel cumle » catma » acık vermek » koruyucu unsuz » muvezzilik » ortunmek » gorev » paca » cedî » su orumceği » hukum » ustune tuz biber ekmek » tefeyyuz » akıntıcağanozu » yalova kaymakamı » ateşine veya nârına yanmak » cıkılan catkı » dorder » alternator » sudan gecirmek » acık » ici surmek » somurgesi olan veya somurge el » cıkışamamak » centiklemek » alcak gerilim » cıtlatmak » sonme » b » cıngıraklıyılan » guzelim » duşunurluk » karburator » yuksek » hamursuz bayramı » bahtına kusmek »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.