tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ekşinin zıt anlam tıklayınız. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suya goturup susuz getirir » iştahıacılmak » suzme yoğurt » yuzukoyun » sunger » şarkuteri » kor kandil » rodezyalı » granul » dunya malı » susleme » ruşt » iceri » gorevdaşlık » popculuk » gorenek » boke » murekkepci » akıl akıl gel cengele takıl » guneşleme » uniforma » kulunk » celikleşmek » kuşcu » duşuncesiz » ulkesellik » ozerkleşme » yokculuk » sutlu kengel » paraguaylı » ayağına dolanmak veya dolaşmak » kubist » senyor » turkolog » kolacan etmek » mevlevîlik » palyacoluk » kotu adam » mutalâa » urpermek » ayıp etmek veya yapmak » toplum ekonomi din kan veya » teveccuh etmek » mulhak butce » puskul kuyruklular » başınıağrıtmamak veya başınızı » kaplanmasına yol acan ilkel ma » ceteleşmek » gor veya gorursun » unvanı »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.