tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozetleniş » duduk gibi » muktesebat » ilmuhaber » hey gidi hey » şar şer » cıldırasıya » govermek » fotoğrafcı » ceşitli kavimlerinin toplandığ » ağac morus » goturulmek » buharlıutu » gecek » maddelerden oluşan varlığın he » odul » ma me » ırkcılık » torpulenme » merih » japon armudu » tekâsuf » golgeleme » temel onerme » mer iyet » goğus cerrahisi » yuznumara » muttehiden » sure » bilinc kaybı » uflemek » buyutme » curuk boya » kur » olmayan bağımsız hur » alay gecmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kamcılanış » akıldan gecirmek » hucre » etmek » gun atmak » guvenoyu » sondurulmesine yardım eden kim » tabana kuvvet kacmak » toprak doyursun gozunu » formul » mefhum nosyon » catır catır » cozumlemeli »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.