tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolunen » harman etmek veya yapmak » gozu dumanlanmak » başkonakcı » altın kupu » duygularıacığa vurmak » dil » cokek » donulmek » parcalayıcı » câk » duğum duğum » silindir prizma vb bicimindek » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » kaypakca » dişine gore » at binicisine gore kişner » kosnulmek » tahammul » arasında den başka anlamıyl » calımlanma » ufurmek » muhurcu » sallanma » kaşıkcılık » allah rızasıicin » surme mantarları » ciğnetmek » toprağıcekmiş » cobancantası » kanun hukmunde kararname » suratından duşen bin parca olm » lop » goz kesesi » suline » el cektirmek veya cektirilmek » gelmic » okuyup uflemek » ul » ele gune karşı » koyuvermek » munasebat » kırık cizgi » olcuşmek » gozune sokmak » spekulâtif » kırbaclama » gozunu kapamak » odevcil » muselles »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.