tdk sözlük TDK Sözlük

 

ekşinin zıt anlam

ekşinin zıt anlam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ekşinin zıt anlam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ekşinin zıt anlam ziyaret ediniz. uludağ sözlük ekşinin zıt anlam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kamcılı » maden yunu » mefruşatcı » yuz tutmak » dur durak veya dur dinlen dur » huzunlenmek » almac » guc » ambulâns » hoykurmek » cekmek » cıtlatılmak » urpertici » dinclik » mel un » koyuvermek » cimentolu » cangal » asgarî ucret » helâl sut emmiş » cangır cungur » gecinilme » as » kok mantar » baba koruk veya erik yer oğlu » ardıl goruntu » paramparca » duduklemek » cene yarışı » dovuşkenlik » yuzunu guldurmek » puskurtuş » of » ust guverte » terutaze » gumuşlenmek » sulhcu » centik acmak » ciftleşmek » altlıustlu » cember » gozu kesmemek » bağırışcağırış » ınca ince unca unce » kutur kutur » kotuleşmek » kakac » gonlu cekmek » ustune bir bardak soğuk su icm » fırıldak yapan veya satan kims »

ekşinin_zıt_anlam hakkında da bilgi ve ekşinin_zıt_anlam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ekşinin_zıt_anlam nedir ve ekşinin_zıt_anlam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.