tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğretmek » sonme » uflenmek » golgelik » ordek balığı » sen ben davasıveya kavgası » kucukleşme » mektepten cıkan eşek marsuvan » sunnetlik » kulceleşme » el opmek » ustubec macunu » gulerim veya guleyim bari » şeref unvanı » cam sakızıgibi » carpık » amaclamak » bıckıcı » yeme icme » sulûk etmek » otleğengiller » temayuz » gozunden uyku akmak » kopuk » capa » yankıuyandırmak veya yapmak » bocelenmek » tekabul » cotiragiller » bolmek » toplanmışbulunan bir sus bitki » gecer » ozge » gucenme » imzayıbasmak veya cakmak » durust » boldurmek » gozu gormemek » ahcı » yansıtac » mes ul tutmak » malik » dokulgen » cekmek » rabbena hakkıicin » ozleşme » coğulluk » luzumsuz adam » izini duşurmek » koku »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.