tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cek valf » sesini cıkarmamak » millî huviyet » ac gozluluk etmek » suclu olmak » kokten dincilik » goğsu daralmak veya tıkanmak » sapcık » yangından veya gumrukten mal k » koruk gibi » tuketmek harcamak » kacırmak » yonetmelik » leşini cıkarmak » carlık » onemsemek » konc » portleme » cılbır » pandul » munhal » orgutsuz » işci » ice donuk » hakikî » cifte gitmek » pufleme » muselles » bu yuvacıklar topluluğunun bal » goturmek » yaprak oynamamak veya kıpırdam » midesi ekşimek kaynamak veya y » ustelik » kıc atmak » kucuk harf » allah versin » cimdirmek » ekmeğine yağsurmek » polemikci » bu yuvacıklar topluluğunun bal » goze carpmak » lenguistik » ne gozle bakmak » ılıkca » yakutca » gozu gitmek » ağıtcı » gozu pek » bu yuzden » catıştırmak »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.