tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozeme » uc durum yasası » yureği dar » olmayan kimse veya topluluk g » gır gecmek » patlangac » gobek adı » harman etmek veya yapmak » yardımcı yardım eden veya ger » up » gozluklu » kor faregiller » kazanc » boşgozlerle bakmak » yetişme » endustrileşmek » kunye » ustune yormak » gondermek » koskoturum » yolcu taşımakta kullanılan mot » alım satım burosu » guneğik » icimlik » coğul eki » keci » kanlıbıcaklı » murekkep » kediye peynir veya ciğer ısma » gucsuzce » kesenekci » dallarınıkısaltmak » dumduz » babakoş » cankurtaran kulubesi » yayla ciceği » terutaze » subye » cinicilik » kurallara ve yontemlere gore k » cıtlama » mecus » ferz cıkarmak » catıekleri » ulkuleştirme » kırbaclamak » mustahak » telâşa duşmek » gonderme » mezata cıkarmak veya koymak »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.