tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gelip catmak veya gelip dayanm » besi oru » kostekleme » tepesine veya başına binmek ve » gecici » supuruş » doner kebap » toplumcu gercekcilik » soydur ceker boktur kokar » mongolist » guc » soylemsemek » gecmişi kınalı » calkantı » vekilharclık » canıyanan eşek attan yuğruk ol » gozemek » kalbi carpmak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » sucustu » nobetleşmek » gormemişlik » tat kazanmak veya tadıgelmek » tonsuz unsuz » guvenlik » ustune varmak » parmağının ucuyla veya ucunda » ayın on dordu » dovec » emici tuyler » gecişli » dara duşmek » lutufkârlık » gok ada » capmak » kulâhınıhavaya atmak » capalatmak » lutfeyleme » ic merkez » temasa gecmek » ne cıkar » calmak » gumruklu » babam » aylığa gecmek » isteğinde direnen kimse » oksurme » ustunden başından akmak » cabuklaşma » ga ge »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.