tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunsuler » secme » sonuc niteliğinde başka bir bi » başlangıc » uzerinde durmasıyla kazananıbe » yer olcumu » gorevlendirilme » kucukluk » ayakustu » istavroz cıkarmak » lâcka » gonul avutmak » duşme » duşunceye bağlayarak yorumlaya » hurya etmek » ufak capta » tarafından arabacıicin armağan » vazgecmek » odevlendirme » koku » uygun gormek » on sezi » bitişik tac yapraklılar » okcesiz » anasına bak kızınıal kenarın » duşkun olma durumu iptilâ » zıpcıktı » ceyrek » carpışılma » ici ezilmek » bunların taklidi olan madde » suruklenmek » ozgunleşmek » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » pabucu buyuğe okutmak » tahayyul etmek » bunye » donumluk » eşekce » purcek » borcsuz harcsız » deniz veya hava savaşınıyonetm » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » el elden ustundur taa arşa ka » arnavutlaştırma » zulfikar » raportorluk » guldur guldur » dorttek » sakınılan goze cop batar »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.