tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
basitce » pence » dunyayıtoz pembe gormek » golleşmek » surtuşturmek » olcu vermek » paraguaylı » acık » kosem » işgormek » kollarınıacmak » petrolcu » percinleme » undeşlik » govde » sebep olan fiziksel enerji ha » yuzlemek » kukurtlemek » mezardan cıkarmak » olduruş » duzen kurmak » duzelti » ozleyiş » al veya kanlı gomlek gizleneme » yarayan kuru ince yaprak » mahşere donmek » selâmunaleykum kor kadı » gutmek » icat cıkarmak » yuksek gerilim » ceşnisine bakmak » oğutlemek » duğuncu » organizmaların oluşturduğu bir » durustluk » ic kapak » cıkarma harekâtı » muşekkel » telli balıkcıl » guclendirme » kutuphanecilik » yamalıbohca » op babanın elini » yansıtac » maydanozlu soğan » kurneme » oyuncakcı » sulûk » ortak carpan » nuh nebiden kalma »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.