tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sacmalık » bolum » hacısuya atma » kacmak » kılıc kınınıkesmez » duşkun » cekmek » sonuclandırma » iki gozu iki ceşme ağlamak » gozu yolda veya yollarda kalma » beli cokmek » gun almak » icin » rehine koymak veya vermek » cankurtaran yok mu » tac » borc almak » ari » oğle ezanı » yolcu taşımakta kullanılan mot » cocuk bahcesi » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıkmak » mukavemetci » cağlayış » lw » cift » tureyiş » durdu durdu turnayıgozunden » ruh cokuntusu » cekoslovakyalı » yurek » oluşturduğu donme eğrim cevr » nufuz » her gun papaz pilâv yemez » cıkmak » lop lop » iki cenetliler » burumcuk » korkak bezirgan ne kâr eder ne » belirli muayyen » catıpenceresi » cilek receli » beyninden vurulmuşa donmek » duziko » boburlenmek » bolunmek » bulbulleşme » saclısakallı » frenk uzumu »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.