tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcacık » şuphe bırakmamak » gozden gecirmek » ozden » yoğunlukolcer » kotu » yureği oynamak » fuzen » yontemsiz » cıban başvermek » lehce » cuzam » tik » arac » futursuz » duzensiz » calkalanmak » editorluk » başgoz olmak » telekomunikasyon duzeni » kulliyet » gozluk takmak » capraşmak » catal kundak » adıcıkmak » surunmek » gorevli » mubadil » ici gecmek » musteşrik » sevincli » ayakustu » kelepire konmak veya yakalamak » sureğenleşmek » hurmetsiz » tehevvur etmek » fiyat veya değer bicmek » arma ucurmak veya arma budatma » kutukleşmek » gozukme » guceniş » parcası » cıldırmak » gok » ozleme » hem kacar hem davul calar » cumudiye » dovenci » eli boşgelmek veya gitmek » kuf bağlamak veya tutmak »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.