tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceyrek finalist » yuregir » dam yandı icindeki sıcan da b » tonsuz unsuz » cekilmek » guvelâ » cobansuzgeci » mevlevîlik » estetikci » korkutuk » butceleme » gozunun onunde olmak » ulkesellik » kesmeden ustten gecmesini sağl » değer duşurumu » yavaş » sut beygiri gibi ayakta uyumak » bir postum var atarım nerede » kovuşturma acmak » amaclanmak » tebellur » hint bademi » failimechul » cenet » birinci gelmek veya cıkmak » can calmak » muteharrik » cer cop » onemseniş » bulgar » buzgu » gonlu ile oynamak » cancı » baskısız buyumek » gamaglobulin » kucukluk » casar » rustik » gozu gonlu tok » carnacar » ic bolge » tekabul » aykırıduşmek » beberuhi » petrolcu » onune gecmek onune gecmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » etiketci » camur kalemi » bozguna uğramak veya vermek »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.