tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovuş » gecit vermek » goz bilimi » dayanıklıbir orman ağacıquercu » afrika domuzu » ruşvet vermek » irade beyanlarıile gercekleşen » bir yerde kullanılan bir yere » mucevher » arac ve gereclerle donatma » kirecsizleştirmek » cakırdiken » etmek icin uzerlerine konulan » divance » n » guttuğum domuzu bana oğretme » catma » dirsek cevirmek » cağıgecmek » renkolcer » guneydoğu » sove » ne dağda bağım var ne cakalda » gurluk » utulme » ileriyi gormek » kulağına carpmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » ispenciyari » fırıldak yapan veya satan kims » kolacan etmek » tutsulemek » populizm » cemenleme » sacına başına bakmadan » uflemek » cik » seluloit » amator » dunyanın tadınıcıkarmak » punez » goturmek » frenkce » allah dirlik duzenlik versin » bir kalem gecmek » itilâfcılık » kacımsar » uygurca » duzgunluk » figur »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.