tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yun » meşale cekmek » boburlenmek » allah veya allahım » cilek uzumu » banka cuzdanı » gecilmemek » yuk vurmak » kacış » yurekli » soğuk cıkmak » duru » gosterici yardımıyla karanlık » mizac » grizuolcer » niyaz etmek veya eylemek » satışsozleşmesi » paramparca olmak » cingene parası » akca armudu » andac » gozu kaymak veya kacmak » ayak ayak ustune atmak » gozetlemek » oldurme » gozleri parlamak » ikbali sonmek » gorgulenme » ustundeki ustunde başındaki b » gic » vesveseye duşmek » tutme » cizgilemek » icme » icki » kamcılanış » surgen doku » comeliş » guluncleşme » ici icine sığmamak » korluk » tunc » burokrasi » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » fotoğraf cekmek » başustunde tutmak » varakcı » rumlaşmak » sublimleşmek » urpermek »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.