tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozmek » somestr » boğurtu » cacaron » takallus » usteleme » dort ayak » tekme atmak veya tekme vurmak » norvecce » turlu » coğalma » mutelezziz » harcamak » coplenmek » hac » oğle tatili » İzmir koftesi » tarlada izi olmayanın harmanda » duruşt » sukût hakkı » art damak unsuzu » tıkacsız » recinesi hekimlikte kullanılan » onleniş » sonucsuz » ucu cengelli ağır demir arac » yazboz tahtasına cevirmek » curuyuş » ceşit » azrail e bir can borcu olmak v » inisiyatifi ele almak veya gec » ozveren » buyuk abdesti gelmek » paraşutlu » bicimlerde tutturmalık » gumrukculuk » tegaful » bir tatlı » milâttan once » ali cengiz oyunu » coğunluk » iti oldurene surukletirler » ceyizli » hesap etmek kitap etmek » keceleşme » kor topal » oc almak veya ocunu almak » i » yalcın » allah aratmasın »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.