tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulâhaza » cağrıştırmak » hava calmak » iki buklum olmak » direnc » turna gozu gibi » munakaşalı » guzlek » acığa vurmak » ut » elcilik » gurgengiller » hurriyetsiz » beden hareketlerinin tumu » cakıllık » oz direnc » gorsel sanatlar » soğulme » kemale ermek gelmek veya kemal » sukse yapmak » olumu op » cobaniğnesi » puskurgec » dışdunya » sulunluk » olumle burun buruna gelmek » surtuk » mustear » maoculuk » surmeli » ustune evlenmek » ayın on dordu » şovalye » gozle gorulur elle tutulur hâ » tekaut ikramiyesi » kos » tezevvuc etmek » gır gecmek » durum » soz yazarı » cevirmenlik » garanti vermek » carşafa dolanmak » sozu gecmek » dordul » afgan » duzenlenmek » ocağısonmek » hevesi kursağında veya icinde » ozden »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.