tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzeysizlik » koyuvermek » bonleşmek » duşuncesiz » koreşe » kotu » bol bulamac » sure olcumu » âşığın gozu kordur » cimentolamak » nacar » brulor » uşutme » makineli tufek gibi » gorulmek » ettirgen catı » niyetci » kundeye gelmek » nufuzlu » omrubillâh » sı si su su » başustune » yururluk » cığır acmak » dovmek » potibor » uzum şekeri » gok fiziği » allah bir dediğinden başka soz » cadır ciceği » kacanın anasıağlamamış » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » duğumlu » sorguclu » kabul kabul etme » turkluk » goz kapağı » ciğerinin icini bilmek » aba vakti yaba yaba vakti aba » goz goz » el acmak » pacalı » goc etmek veya eylemek » ciğindirik » benimseyip değişik bicimde anl » caylakca » başından gecen olağan dışıola » gec » cır cır otmek » bakkala bırakma »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.