tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıtma gormemişses » gonencli » gosterme » perdahcılık » acınsama » ar er » bonkor » tiriti cıkmak » plâckacı » jon » surmek » bir değer karşılığında birinin » umurumum teki ters soyleşiyle » subap » parca » olculer » toren » minder curutmek » amerikanvarî » muşareket fiili » duzgun » kotu gozle bakmak » kukla » dikilmişparca » coluk cocuk elinde kalmak » camur kalemi » indukleme makinesi » koyungozu » genel goruşluluk » aklınıbir şeyle bozmak » cifteleme » sıcramak » lâf cıkarmak » mustemlekeci » ahıra cekmek » anac » eli para gormek » duztaban » okceli » yuzdurmek » sureğen » bilinclenme » yatak ortusu » ici kan ağlamak » icitmek » hoyratca » akla ekle » ali » menfaat gutmek veya gutmemek » dikec »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.