tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aramak » cocuğumsu » gosterişlilik » başnereye giderse ayak da ora » sublime » pek yurekli » olum dirim » bicimselleştirmek » kasvet basmak veya cokmek » duzme » hey gidi hey » cırakma » duşey duzlem » affınıdilemek veya istemek » kopuklu » cığ » cevirme » kafatascı » olcut » surgun » boke » toskurtmek » tok sozluluk » umera » cop tenekesi » hatim surmek » cıkrıkcılık » istintac etmek » hristiyanlık » ictimaiyatcı » gormek » acmak » vergi kacakcısı » kuskunu duşuk » kor yılangiller » kucuk kan dolaşımı » başortulu » viyaduk » bitki sutu » kultur balıkcılığı » sırtustu yatmak » cocuk » kopcasız » percin » rotatifci » kırıp gecirmek » cıkartılmak » yukletilme » cıvmak » balkanolog »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.