tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
perde arkasında veya arkasında » parti cevirmek » yısa beraber » gormuşluk » gulmece » babasına cekmek » koşe kapmaca oynamak » sakalına gore tarak vurmak » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » tuzağa duşmek » guzelce » belini doğrultmak veya doğrult » cemberlenmek » hodukluk etmek » ayakcı » ısıolcer » hanımgobeği » gun » ayakuzeri » ulke » gumburdeyiş » borulce » salcalı » ozdeş » koturum » koyuvermek » bir şeyler veya bir şey olmak » ciğden vermek » ackılatmak » komşu acı » cay » taklip bi » ağac arac eğirmen kirmen » ve katımadde » ter dokmek » dekorator » calkalamak » ruşvet almak » cocuklaşmak » sumuk » supurgeci » ici acılmak » ozumseme » yorgun duşmek » cozuk » verilen unvan » duzayak » soz veya lâf duşmemek » suvarilik » sifonu cekmek veya sifon cekil »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.