tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevden uzaklaştırmak » culsuz » icim » ozgulluk » hendek » cıkık » bordur » ulkuleştirme » ciğnek » eğik duzlem » kacamaklı » gozeme » veya ozel kuruluşlarca odenen » sinirleri gevşemek veya yatışm » ongorme » yarasın » gozetlenmek » mutedavil » korletiş » kopurtme » bardakcı » işaretle bir nezaket gosterisi » karga yuruyuşu » sokturmek » camgoz » nazım turu » akıllarıpazara cıkarmışlar he » promiyer » toplandığıbolum » kusuşme » heyheyler gecirmek » ın » kokensiz » cin lâhanası » cilecilik » davranmak saygıgostermek soz » yuzulmek » bıyık altından gulmek » calıkuşu » taannut etmek » yon » hukum » obek » muphem » girdisi cıktısı » karadağlı » ulfet etmek » ahzukabz » şerit » nisaiye »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.