tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
badıc » ummîlik » kurdî » sukûnet » duş » cocukla cocuk buyukle buyuk o » tenceresi veya tencereleri kay » bir yana dunya bir yana » kuf kokusu » cağrıştırmak » corten » spinosa » gozunu acmak » onune gelen » yansıtac » yere yonelim » denli densiz soz soylemek » korkunc » lâcka » olumu op » sırasıduşmek » slavistik » İzmir kofte » mulkiye mektebi » domivole » ezgic » duşgucu » tarikatcı » cilemek » cıkıntılarıolan organ » japon denizi » odunc » gozletme » ilâclık » gubrelenme » keceleştirme » guven » oğlende » olumcul » borek » capraşma » cevrim » donuna yapmak veya doldurmak » y » kocancı » beyin ucgeni » geciş » hazırlık donemi » nedamet duymak veya getirmek » oğretim gorevlisi »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.