tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soyleşi » soylence » yureği delik » kurdî » ceyizsiz » ı i u u » ihtiram kıt ası » başakcık » kurtluca yer palamudu » kurtlarınıdokmek » macun cekmek » mudrik » kuzu postuna burunmek » gostere gostere » munşeat » kurtcul » kurtpencesi » ozurlu » aklından gecmek » iceri girmek » vucut » el ayak veya el etek cekilmek » o o » gufte » paha bicmek » ici gitmek » atlar tepişir arada eşekler e » gozunun icine bakmak » hızla batmak » fritoz » murebbi » kume » dilli duduk » taannut » rucu etmek » ocunu cıkarmak » vazife » ayrıbaşcekmek » onune dikilmek » cizmeci » art duşunce » ustenmek » mavimtırak esmer renkte bir el » boğa » tapu kutuğu » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » dovuluş » duş » cılgın » sucsuzluk »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.