tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bucurleşmek » kufur » uzerine » turkuleşmek » gobeği sokakta kesilmiş » kimse » iktisat etmek veya yapmak » gupguzel » oksuzsevindiren » perlon fırca » goruşacısı » hırvat » iz duşumlu » guclu » kuskunu duşuk » cizgi bicimindeki gecici ışık » cattırmak » kuşum » uyandırmak » celik comak » bant cozmek » duşuk » adınıanmak veya anmamak » turşusu cıkmak » acıklaştırma » cırpış » cevirmek » cevrilmek » serbest calışma » oyuncağıolan » tezahur » yaya koprusu » dalgıc gozluğu » ic » ayrılan kimselerden kurulu der » dovdurulme » cizgilenmek » cehennem kutuğu » bulbulyuvası » hazar » elinde bulunmak veya olmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » botanikci » kuru yemişci » vazgecmek » bohca » ucuc boceği » yuzunuze guller » bir avuc » ucuculuk »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.