tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne imiş » tunel » on sezi » rezil rusva olmak veya rezil k » kırıp gecirmek » asma bahce » kafayıyere vurmak » norotik » kullanılırdı » gıcıkca » dereyi gormeden pacalarısıvama » it surusu kadar » dikenli yuzgecliler » sokuntu » cevrimli » gecimlilik » mechulât » munakale » cınargiller » kıt a » eften puften » ekmek duşmanı » cıkmak » ozverili » dollenmesiz ureme » amonyum sulfat » akaclatmak » kuskus corbası » plâstikten arac » aman derim » cimlendirme » haricten gazel okumak veya atm » cekinti » korkunclaştırmak » cekel » vazgecmek » gece ucuşu » soylevci » işcilik » ada » ahmağa yuz abdala soz vermeye » guvence » surveyan » balığa cıkmak » gostermek » klorurleştirmek » uzerine tuz biber ekmek » zevk almak veya duymak » musteşarlık » cekici »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.