tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
istifcilik » ustundeki ustunde başındaki b » olcum » kostekleniş » kokertmek » carpanlara ayırma » arnavutlaştırma » oncecilik » hoşca kal veya kalın » bahce kekiği » mustezat » kacmak » civitlemek » la le » celik parca » tencere yuvarlanmış kapağınıb » temiz yureklilik » kızılbaş » guvenceye bağlamak » guducu » oznelcilik » sapcık » amasya nın bardağı biri olmaz » mavi kuf » bolut » uniformalı » diktator » yurutme » dişdudak unsuzu » japonca » canıcekmek » mustenkif » caktırılma » ortalığı almak » kucuk capta » ustunluk kompleksi » şişkofte » bazen doğrudan doğruya yere da » cağdaş » doşemesiz » gelgec » cayırlatma » tenevvu » aydınlıkolcer » acından olmek » mucmel » leşini cıkarmak » başcavuş astsubay başcavuş » ust deri altı » şeref kıt ası »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.