tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hoykurme » gureş » cukura duşmek » cabukca » ampirizm usculuk karşıtı » ere gitmek veya varmak » akciğer lopcuğu » kene goz » uzun parca » ayak surumek » kendi derdine duşmek » rumî » ictepi » korpe » nifakcı » ozleşmek » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » deduksiyon » ağzına kilit takmak veya vurma » boğaya cekmek » gocmek » kucağına duşmek » catışılma » fenaya cekmek » potaslı sutlu tuz » kartca » goze gorunmemek » itin gotune veya kıcına sokmak » avans cekmek » ikili unlu » munavebe ile » kara duzen » ceyrek » corba icmeye cağırmak » fransızca » fırcacılık » el » zuppelik » borekci » cubuklama » coreklenmek » unsuzunu gosterir » cozuşme » cocukcu » yuzluk » musbet ilimler » hoşgorulu » gunah olmak » cin carpmışa donmek » murdesenk »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.