tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kanıicine akmak » ustadane » muttefik » kokak ağac » nicelikleri ve değerleriyle ay » sonradan gormelik » her ne ise veya her neyse » unleme » lâzca » munakale » ittihatcı » alcak gonulluluk » bicimini alır hidrojenle oksi » murekkep » cene yarıştırma » cop tenekesi » cenesiz » murt » sıralıcumle » alt ust olmak » uğuru acık » sumer » cıkış » kopeğe atsan yemez » top ağac » kuldoken » dişeti damak unsuzu » ultimatom » kosteklenmek » ucurum » badi badi yurumek veya gitmek » bitkisi gossypium » temevvuc » papikci » goz bağcılık » nufuscu » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » sonucunda veya birden su yuzun » leyleğin yuvadan attığıyavru » sarıciğdem » yardımcıhucre » kunk » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bin bir ayak bir ayak ustune » suhulet » kotuleşme » merak etmek k kalın okunur » uykusu kacmak » imtizac » paralel yuz »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.