tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boşaltac » yuz yazısı » kamburunu cıkarmak » ovunmek » tokuc » yerlerde yetişen bir bitki me » kara yuzlu » surur » sorulu gorunum » toskurmek » capraz » ozel » goturu pazarlık » sayısınıallah bilir » muspet ilimler » catal kazık » duztaban » ağılıbocek » cıkrıkcı » onerme » bugunden tezi yok » komputer » gommek » on » oz » esprituel » coğaltma » cakır » yola duzulmek duzelmek veya ko » kotu » golgede kalmak » bicim » serde var » guluşme » cıkır cıkır » kıl cadır » cemberi yarmak » kesip veya kestirip atmak » cağın gerisinde kalmak » ulkesel » olu mevsim » lâckalaşmak » corap kacmak » cebinden cıkarmak » blofcu » cağdışı » duşundeş » sabah vaktinde » temevvuc » kilitsiz kureksiz »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.