tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek eş anlamlısı

ek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutamaclı » ayrıduşmek » guzelavrat otu » toprak kolesi » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gozlemeci » itilâfcılık » gaz detektoru » kutleştirmek » oluşan cok duzlemli cisim men » purcek » ust insan » zulfuyâre dokunmamak » puskul kuyruklular » cıramoz » film cevirmek » korler mahallesinde ayna satma » cik » sovuntu » soğdakca » gozu cıkmak » macar biberi » bitum » kalmak » mustakar » yuksuk » buyukce » yan gelip oturmak veya yatmak » umurumum teki ters soyleşiyle » taayyun etmek » gostermecilik » habeş » dumenci » suluk » yuz kere » mumanaat etmek » ayağıuzengide » frenk inciri » antrenor » piclik » ozlu camur » urkmek » yerin dibine gecmek batmak vey » muzminleştirmek » yuzde yuz » cekmek » oru » sacalamak » odunleme » senyor »

ek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_eş_anlamlısı nedir ve ek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.