tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donuşum » ruzgârlamak » gorevli kişiler » mandagozu » ayağının veya ayaklar altında » mulkî idare » kamışatmak veya koymak » gutmek » minder curutmek » parcalara ayırmak » bildirim odencesi » abacıkebeci ara yerde sen nec » akrobat » calık kavak » germanofil » cekilmek » kakac » cubuksuz » supermarket » komurluk » gunah olmak » ac ec » başa gureşmek » kurşun dokmek » cit sarmaşığıgiller » goz gormeyince gonul katlanır » dipciklenme » gozu donesi » cedik » aclıktan nefesi kokmak » akıntılı » ucmak » ciğerimin koşesi » dışa donuk » kucuk ad » togolu » gorgu aşılayarak onceden tesp » gufte » tuze » kustahca » istimzac » cek » arıkcı » dava gormek » lutfetmek » ustunluk » noel » utulenme » sokağa veya sokaklara duşmek » gecer »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.