tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzumcu » hortumlu bocekler » buyucek » mubrem » bağlac obeği » bir dilin kelimeleriyle duşunc » calkanmak » doşemek » rabbena » ozgurlukcu » şeytan gorsun yuzunu » tum tanrıcılık » yukseltmek » w w » muptelâ » arıkcı » cepic » cubuklu » cifteleme » pocuk » cozmek » cağırmak » dağardında olsun da yer altın » subye » cozundurme » camaşır makinesi » oz su » isim cumlesi » adamına gore » cozgun » zulfuyâr » kuskun » catkı » bulgur corbası » corbalık » heyheyler gecirmek » tozel » arkasına duşmek veya takılmak » ardına kadar acık » ta te » ozdeksel » ozlu » ferman cıkarmak » dolaba girmek veya gelmek » olcmede kullanılan alet » cerci » gostermek » temizlemek » lâponyalı » huyu huyuna suyu suyuna uygun »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.