tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tatbikatcı » cağırıcı » kok » korpecik » elden kacmak » kahkaha ciceği » kuflenmek » gercekleşme » gozeler arası » sperma ana hucresi » mureffehen » surmedan » ağlayanın malıgulene hayretmez » nobet beklemek veya tutmak » kafa goz yarmak » katran camı » utuleme » copurina » yeni gercekcilik » kasavet cekmek » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » uc ceyrek » kalca » boyle » blof » veren alet » sb » icinden bir şeyler kopmak » gecmişi kandilli » kucuk » on ad » sokmek » gomlek » sokel » sove » caprazda surmek » itilâfcı » cıkın » goz kamaştırıcı » granduk » hıckırtma » vicdan azabıcekmek veya duymak » basınc » canak yaprağı » portorluk » sel seli goturmek » cul » avuclama » kaldırım muhendisi » tehyic etmek »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.