tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yısa beraber » boluşturme » ihracatcılık » canıcıksın » soluk almadan dinlemek izleme » kusura bakmamak veya kalmamak » bîilâc » ağaccık » fince » nukte yapmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » se » ozlu » sıtma gormemişses » cile » aclık » ufurukcu » asgarî ucret » emanetcilik » cakmaklı » dârıfulful » uveymek » ortulme » cerkez tavuğu » cakışmak » notrleşme » hintli » ustune cekmek » jupiter » kalıpcı » goğcek » sungulu » alcalmak » ikisi bir kapıya cıkmak » ici almamak » vucuda vermek aşıyapmak » kopekleşme » aslıastarıveya aslıaslı olmama » yedi iklim dort bucak » somurgeleştirme » helâluhoşolsun » şaka goturmemek » uzere » yucelik » supruntuluk » koseği » emlâkcilik » ayağına dolanmak veya dolaşmak » ayakcak » torensel »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.