tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hor gormek » guveyi olmadık ama kapıdışınd » ic barış » obur dunya » uye tam sayısı » guneşyanığı » hava ussu » guc kazanmak icin calışmaya ar » cınlamak » allah ziyade etsin » suvarilik » lâkırdısımıolur » cokcu » catlaklık » us » curukluk » pece » goz dikeği » orta uc » onlem almak » tetik ustunde beklemek » puren » seciş » ruya gibi » mestci » kayakcı » parayıveren duduğu calar » gun gecmek » ozerkleştirme » azrail » gecer » hicten » gobek dansı » calımından gecilmemek » başyonetmen » husnuhâl kâğıdı » celişik » gecerlik » zuppeleştirme » murtesem » buyuk terim » percinlemek » rh » yukleme durumu » okse kuşu » sırtustu yatmak » ciğleşme » askıya cıkarmak veya cıkarılma » erkekcil » taksit odemek veya taksit verm »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.