tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kındırac » malûm ya » hesaba cekmek » bağlık bahcelik ği » sarac » ciğyemedim ki karnım ağrısın » gozenek » bilim kolu morfoloji » buyuk dalga » ozel » muleyyin » rumî » cıkartmak » siyanurleme » kopru altıcocuğu » işcilik » geciştirici » ceyrek finalist » musamere » surundurmek » goktırmalayan » ağzınıacmak » zanaatcı » şirazesinden cıkmak » sozu gecmek » tepegoz » adama donmek veya benzemek » yazdığıad veya işaret » musait » artık gun » kraldan cok kralcıolmak » insan gonlunun artığınısoyler » sacıp savurmak » nevaleyi duzmek » sabahcı » tecrubeli » kan beynine cıkmak » celik halat » surutme » karanlıkta goz kırpmak » carpıntısız » kusme » imtırak » anasının ipini satmışveya paza » amac dışı » un » sınava cekilmek » rontgen » evlenmelerinde yasa bakımından » sektor »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.