tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceki duzen vermek » cilenti » capmak » l » coklarınca » inmek » aksaklık veya bozukluk » cubukcu » produktorluk » virtuoz » cekilmek » şarjor » cuvalsız » hukumlu » surumek » camurluk » sutsuz » harc » kubalı » once » turev » donerci » kendine susu vermek » hukukculuk » beşyuzlu » sutsuzluk » ustubec » catal kundak » kamcılama » yaprak boceği » rukuşluk » it uzumu » cimen » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cırpmak » on bilgi » kart cıkarmak » premature » cevik » lâm elif cevirmek veya cizmek » belirlenen durum » otcu » şeyler musavî » fuze » ceyrek » uc vermek » yuklenmek » koşutculuk » numayişkâr » levha »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.