tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sirkuler » okleme » tac yapraklı » murdumuk » cokuşme » elektromanyetik guc » yuzdurmek » gelsin veya gelsin gitsi » yuksek atlama » selâmete cıkmak » kotu kadın » calışma » gercek sayı » can başına sıcramak » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » baygınlık gecirmek » ağzınıacmamak » uye » olumlu » cuk » dortlu » parcalara ayırmak » odunlu » vucuda vermek aşıyapmak » sokmek » kosteklenme » değer bicmek » kıvanc » turkleştirme » goksel » sungusu depreşmesin » gorenekci » kulhanbeylik » kul rengi » kıc atmak » kritik » sozu veya lâfı ağzında gevelem » metafizik » suru » korletme » copluğu » goveri » tenkitci » eteğindeki taşıdokmek » uzerine » kornetci » muntahip » kooperatifcilik » toplu goruşme acık oturum » popularite »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.