tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunkoru » saba ruzgârı » hukumsuzluk » gonlu bulanmak » cıplak ucret » cunha » eşolcum » bulaşıkcı » durtmek » durtuşleme » vızvız boceği » yukunu almak » surup gitmek » aba vakti yaba yaba vakti aba » guven ışığı » gepgenc » al bayrak veya sancak » govdeli » ruhunda guneşacmak » kilit kurek altına almak » mulâzım » hareket » ammada yaptın ha » ev ev dolaşmak veya gezmek » ucler » iştah kapamak veya kesmek » sutliman » benimseyip değişik bicimde anl » belirlenen durum » icli » tuba » ucretsiz » gercekci » dokmek » ardına veya arkasına duşmek » guzel duyuculuk » ustume iyilik sağlık ustune u » dunya evine girmek » saydam veya donuk vernik » topluluğu » sozlukce » dumen suyu » afrikalılık » deniz uzumu » gomme » ada » aktualitesini kaybetmek » cekimleme » kargabuken » girit kekiği »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.