tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
garpcı » ulfet » cer cop » senatorluk » karaya duşmek » dolek » hicbiri » otomatiğe almak veya bağlamak » yukleme » korelme » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » şerbetci otu » afrikalı » ackı » munhasır » geleceği varsa goreceği de va » tehaluk etmek » ateşacmak » ağzıacık » ayrıduşmek » cıkmak » ejektor » oturmek » yuksek oğretim » ce » kluz » tunc » iyi veya temiz işaltıayda cıka » da de » catılmışkirişsistemi » mezardan cıkarmak » lutfen » bicimlenmek » bir dirhem et bin ayıp orter » klorurlendirmek » kurekci » ureticilik » goğsunu kabartmak » nu » buhtan » sırıkcı » umitsizlik » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » guruldeme » calkanmak » pusuya duşurmek » bocek kabuğu » mısırlı » haber gecmek » den yana »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.