tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
damarına veya damarlarına işle » uniforma » mulkiye memuru » kukremek » salur » inmek » cevriliş » gercekleme » gubrelenmek » once » hot » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » kopek sarımsağı » anasıturp veya sarımsak babas » tulûatcı » olme » sutlu ot » boburlenme » kostekli » ferula assa foetida » armutun sapıvar uzumun veya k » zaireli » hırdavatcılık » goturmek » fena gozle bakmak » caba » ihracatcı » gulunme » capkın » tukurmek » fluorur » formul » iskeletli hayvan corallium rub » olumcul » zirve veya doruk toplantısıvey » sansurcu » soyleyeceği olmak » cıkışmak » kullanılan arac buat » dunyayıgozu gormemek » can can etmek otmek veya konuş » mutenavip » acık hesap » colleşmek » gunindi » amac » coban kopeği » kaval tufek » sacak » calık »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.