tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yedek veya yedekte cekmek » donme » dunku » olum fermanı » tunel » iştirakci » gunluk guneşlik » talih oyunu » bokunu cıkarmak » surme » cok duzlemli » davranmak saygıgostermek soz » ucer beşer » fransızlaşma » cullanmak » dondurup dolaştırmak » kitapcı » capkınlaşma » yataklık yapmak veya etmek » gonlune gore » pecelemek » kosnul » tutsuleme » gumburdeme » bir kızıbin kişi ister bir ki » gomleğinden veya gomlekten gec » ozel girişim » gecer » guzlek » sefa surmek » şenlik gormemiş » sacmalaşma » olur şey veya olur değil » kenarlık » uzun yol surucusu » karanlıkta goz kırpmak » yoneylem » suzulmek » sıcangiller » cekinik » guneşbalcıkla sıvanmaz » t » got » daruleytam » pabuc kadar dili olmak » kirecleşme » cekimli » uretim araclarınıozel mulkiyet » ortuk » kırılıp bukulmek »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.