tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmek » cetinleştirme » boyunduruğa atmak veya almak » pufkurmek » durdurmak » acıolcum » gozcu » boykotculuk » kulupculuk » yeni gercekcilik » defterini durmek » arac » cıkarmak » hesap gunu » derdini marko paşaya anlat » burgulu » catal kazık » cıplak » cıkmak » elini eteğini cekmek veya kesm » yonelmek » komurleşme » koşe » aşcı » levanten » peşine duşmek veya gitmek » cift vuruş » mizac » dunya durdukca » yapılan resim ve bezeme işi » notrleştirme » ustu kapalı » mubayenet » icindeki en kucuk birlik » kavga cıkarmak » gorevden almak » partizan olma durumu veya part » purdikkat » arap olayım » koturum olmak veya kalmak » sıfat fiil » sacma » pece » gurbuzleşmek » susleme sanatları » alıc » tarcın » sulun » sonmek » bekâr kalmak veya yaşamak »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.