tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzellik enstitusu » bulbul canağı » sozleşmeli » gâvura kızıp oruc yemek veya b » duşuk » pacalı » baha bicmek » on yuzbaşı » goz » evc » carliston » takdim edilmek veya olunmak » ugandalı » cıkmak » duzgun » kurdanlık » berbat etmek veya eylemek » mukellefiyet » ortaklık sozleşmesi » gozu sonmek » kaygıcekmek » dutu rubus caesus » fusun » cokkunleşmek » on ad » moğol » solusyon » katısoz » dolabı frijider » umitli » muşkulât » goz nuru dokmek » rektor » hesaba dokmek » ekmek elden su golden » ifrit kesilmek veya olmak » korlenmek » onarım gormek » sınıkcı » hunerli » hint gureşi » kispet cıkarılması » cobandağarcığı » coğumsamak » bir şey icin gerekli en buyuk » sozlendiricilik » tumen » cemaat ne kadar cok olsa veya » oynakca » himaye etmek »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.