tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutununu tutturmek » taban tepmek veya patlatmak » dortnala » numarasıolan » cakmak taşı » kutur kutur » kadir gecesi doğmuş » başıicin » tahakkum etmek » ıskarca » ceng » ız » giraffa camelopardalis » tarih atmak veya koymak » benden gunah gitti » refuj » yutar hucre » ic ısıtıcı » juglans regia » unlem işareti » cekemezlik » tembele işbuyur sana akıl oğr » musait » brulor » acılıp sacılmak » bicimsizleşme » pirinc » turkiyat » her firavunun bir musa sıcıkar » mobilya yapan veya satan kimse » kan dokmek » urkmek » zimmetine gecirmek » cevirme » ici goturmemek » goruşme » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » demir sulfat » izdivac » tozculuk » gocmenleşmek » cekmek » oncesiz » kohneleşmek » amacsız » kotuleşme » deme » cıkışcizgisi » beytulmal » avrupa kayını »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.