tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onunu kesmek » gonul hoşluğu » sokmek » dokuntu » hukum surmek » ozlenmek » oluşturduğu tuzel varlık » gule gule » kusurat » goreneksiz » cok yıllık » tırnağına veya attığıtırnağa d » cem an » senyorluk » suruklendirme » icinin ateşi kullenmek » tume varım » uvertur » yuzune gulmek » caykara » ruzgârlı » muflis » ayva tuyu » olcekli » soz temsili » cevirme » ceşnici » aklınıcalmak » eline gecmek » orakcı » kalın unlulerle art damak patl » sozel oğrenme » daraya atmak veya cıkarmak » zihni acılmak » doğru soyleyeni dokuz koyden k » sarnıc » portfoy » kap » yarıkubik » cumlesi » sovgu » nufus kâğıdı » cevikleşme » sifonu cekmek veya sifon cekil » ofkesi burnunda » karşıcıkmak » bıcak » olmuşveya pişmiş armut gibi el » calkatma » cıkın »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.