tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elden kacırmak » musebbip » sebep olan fiziksel enerji ha » portfoy » lâf ola beri gele » colpa » tecessum » hac » olu renk » dağayısı dağlarda yaşayan yab » tehaluk etmek » oruk » eline ayağına kapanmak sarılma » kocan bağlamak » duşsel » koşe dolabı » hurriyet » ne ne » musaade » bulbul kesilmek » acıklaşma » gecirmek » surahi » koru korune » lupcu » hispanica » al gulum ver gulum » traktor » pratik kuramsal karşıtı » cıtlatma » geri cevirmek » cec » alcaklaştırmak » cop » sebep mazeret » kacmak » muteveccih » kırkgecit » icraatcı » yunlu » hayalinden gecirmek » dort donmek » oğelerin tumu » kıptîlik » dilmac » meslek ici eğitim » her yiğidin gonlunde bir aslan » tarafından arabacıicin armağan » cıkıntılarıolan organ » homoseksuellik »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.