tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cebi para gormek » tukuruğunu yutmak » derleyip toplamak veya toparla » haraccılık » soz dinlemek veya soz tutmak » yukselmek » sakıt » caldırmak » suje » buyu yapmak » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » orta cağfelsefesi » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » jut » dokumcu » gosteriş » dinim hakkıicin veya dinim aşk » portfoy » ağzından cıt cıkmamak » cık cik cuk cuk » kısmeti cıkmak » mutenazır » suvari boluğu » goz ucuyla suzmek » akdeniz mavisi » pergelleri acmak » derinlik kayacları » tumcemsi » mustehcenleşmek » sokmek » uc nokta » tumgeneral » kutuphanecilik » am em » imalâtcı » utancından yere gecmek » koy muhtarı » kotu olmak » kotuleşmek » butunu bel kemiği » masıyla mesi bir olma » mufettişlik » ava cıkmak » taşcıl » buyukbaş » yuzunu gormemek » gelecekcilik » icindeki en kucuk birlik » cat » on »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.