tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozunun icine bakmak » koşe koltuğu » yere gecmek » gokdelen » cekici » kendini toparlamak veya toplam » fumerol » cift dalma » aclıktan olmeyecek kadar » celişmezlik ilkesi » kor baca » sercegiller » cicek » varlık icinde yaşamak » ciğitli » tupcu » romen rakamları » hint ciceği » helen » cıraklık » cıkmak » petrolcu » odenekli » icini yemek » can cana başbaşa » kılıctan gecirmek » goturu iş » bir gosteride yer alan kimse » guz » ustcavuş » doke saca » yuzey veya cizgi kaide » olcum » devletcilik » duğmeli » yırtmaclı » gecersizleşme » yaydığıgozle gorulen ışıma » Şeker bayramı » eli boşgelmek veya gitmek » itibar gormek » sonum » soz birliği etmek » teessuf etmek » sen bilirsin veya siz bilirsin » oclenme » kamcıkuyruk » sonuc niteliğinde başka bir bi » balkar » calkalanma »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.