tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gun olur yılıbesler yıl olur » dikdortgensel » cavuş » hint irmiği » cilâlıtaşdevri » harput koftesi » ana yon » anasıturp veya sarımsak babas » sirkuler » şar şer » karşıtı » lâfıkıcından dinlemek veya anl » bitkisi gossypium » oy vermek veya oyunu kullanmak » koprucuk » capkımak » induklec » omrumun varı » capraşıklaşmak » uzulme » sağlık olsun » kıcına bakarak veya kıcına bak » muallâkta olmak veya muallâkta » pırnal komuru » ordekgagası » ne soyluyorsun » orak boceği » a a » olumsu » dirlik duzenlik » ayak surumek » uctaş » başustune » guc » alacağına şahin vereceğine ka » tul » ucuzlu » ictenliksizlik » catışma » camaşırlık » bolunen » oz su » gomlek » orselemek » bayram kocu gibi » acından olmek » lâtince » cavlağıcekmek » gıybetci » yuz surat davul derisi yuz sur »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.