tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
benlik catışması » gucu gucune yetmek veya yetmem » bıckın » ıp ip up up » koltukculuk » calıkuşu » gozden kaybolmak » parmağınıyaranın uzerine basma » urkeklik » bir elin sesi cıkmaz » acık sozlu » oneriş » toskurtme » govdesel » kakır kakır gulmek » plâstikci » gelsin veya gelsin gitsi » kamcıkuyruk » şolen » turkolog » politika gutmek » sucsuz » gumuşîleşmek » guzelleştirilme » ac » gozu veya gozleri kararmak » ucsuz bucaksız » macarlık » kopruden veya kopruyu gecincey » celenk » ustenci » soyleşi » duğun ciceğigiller » goz ucuyla suzmek » fena gozle bakmak » cevirim » musriflik » şeref kıt ası » gucsuz » actırma kutuyu soyletme kotuy » kokteş » cardak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » bolucu » duz yuzeylerden her biri » yapma yapmayın yapmayınız » catılmışkirişsistemi » hancer ciceği » somurgecilik » ağzına geleni soylemek »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.