tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duru » sublimleşme » amcamla dayım hepsinden aldım » dunit » cağrışmak » cırakma » murettep » yuzme havuzu » urun » kola cıkmak » ağzından dirhemle cıkmak » can » surundurme » gil » serce parmak » marksist » golek » durzu » buro » konduit » kotu yola suruklemek veya sapt » tuzel kişilik » orneklenmek » kedigozu » kaclı » gectiği yoldan gecmek » bicicilik » gormuşluk » ic ek » allah selâmet versin » arafat » soğuşme » zıp diye cıkmak » gockun » turetmek » kandilin yağıtukenmek » yetenekli kimse » aldanc » ustune varmak » mustelzim » ayağıuzengide » sovuşturme » cunup » kralice » cağrıcihazı » cakıllı » turşusu cıkmak » bir deri bir kemik kalmak » okuz » şerit »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.