tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ek kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğsunu gere gere » sokağa veya sokaklara duşmek » belli belirli kesinleşmiş ş » gurultuye getirmek veya boğmak » ağzına tukurmek » umuda duşmek » tumel kavram » caşıtlamak » dumbelekci » başmudurluk » plâncete » tefeul » bukunlu » buğelek » renkli element kısaltmasıcu » başcavuş astsubay başcavuş » ucerli » burnu yere duşse almaz » kılcal kok » kıptî » oncelikli » ceviklik » bıckın » catışma » mulâki » akrobat » surgulu » taraca » yonetmek » bol kepce » gosterici yardımıyla karanlık » harrangurra » mucevher kutusu » altayist » amara » duşculuk » » mulâkat vermek » ozgurleştirmek » cirkefli » acık kredi » suruşturme » ic ses duşmesi » doşetilmek » gosterişsizce » deve yuku » malik » catır catır etmek » odenen prim karşılığında bu iş » allah yazdıise bozsun »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.