tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boşluk » dokuntulu » bicim » sahip cıkmak » suspansiyon » cıkış » luferci » muşkulpesent » başkomak koymak » nufuzu altında tutmak » kongolu » guclenmek » dunden olmuş » cengi kolu » kızılcam » buzul donemi » kopure kopure » cıkmak » gozunden surmeyi calmak » kacınılmaz olan şey » duzence » teselsul » celik parca » levanten » capar » canlılara yaşama ortamısağlaya » kıt a » goz goze gelmek » guzelleştirilmek » gelişiguzel » sabahcı » catlatma » kunyesi bozuk » enstrumantal » ucu cengelli ağır demir arac » zuppelik etmek » hulleci » donuşumcu » duvesimek » ağacsı » okcu » bicimini alır hidrojenle oksi » kok sokturmek » tuyleri diken diken olmak » paytakca » secici » rafa koymak veya kaldırmak » ortme » kucukbaş » popculuk »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.