tdk sözlük TDK Sözlük

 

ek kelimesinin eş anlamlısı

ek kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ek kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ek kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ek kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozene » karadağlı » uste vurmak » duğun dernek hep bir ornek » uc başlı » elden ayaktan duşmek veya kesi » kasketcilik » hasret cekmek » metafizikci » gol başı » şeylerden yapılarak icine su d » up » unlu duşmesi » ustune gelmek » komşu kapısına cevirmek » orek » sadistce » mal kapital » tavukgoğsu » cekmecesiz » yonetmek » z » dun » muttefik » muzikhol » yufka acmak » kulucka olmak » yunanca » nur yuzlu » guzellik malzemesi » alt yanıcıkmaz sokak » yaya gecidi » co » munavebe ile » giderlerini tur ve ayrıntıları » ovmac » gorumluk » camur gibi » altın cağ » yuk vagonu » subjektivite » adama donmek veya benzemek » mulâkat » tarcınî » bin yaşa » araba devrilince yol gosteren » uzerinde durmasıyla kazananıbe » elden kacmak » tutsu » goz gezdirmek »

ek_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ek_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ek_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.