tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağların şenliği veya dağların » alcaltmak » kimse » yıldırak » puskurtme makinesi » yuze soğurma » konsolitci » fars » gocertme » cozumleniş » yekûn cekmek » nuans » cembersel bolge » lık lik luk luk » barokculuk » bulbul gibi bilmek » dalgıc kuşları » biz kırk kişiyiz birbirimizi » pence penceye gelmek » ac karnına » ecel teri dokmek » ucuncul » boğurmek » ıt » perdenin uzerinden oynatılan » dokumlu » cıkak » yalama ucuş » filvaki ama » kure » başından gecen olağan dışıola » goreneksel » ağac kurdu » buzulup oturmak kalmak » cokelek » borc harc » parantez acmak » acmak » sunger » onune cıkmak » kuru soz » kulhanbeylik » telâşa duşurmek » kamcılanış » ducar » muhurculuk » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » ar er » cimen » kostekleniş »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.