tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
recete » icini sıkmak » guzel guzel » plâcka » korluk » işin icinden cıkamamak » metanet gostermek » gonul uğrusu » koordinator » carpma » muşir » oğurluk » cevren » cakma kapı » kornişci » capacul » tan sokmek » allah manda şifalığıversin » murebbiye » kucuk ad » ove ove » cozulme » cağdaş » ağız tamburasıcalmak » ozensiz » beti benzi kirec kesilmek beti » bir ağac ciğde zizyphus jujub » hodukluk » yurumek » durdurmak » boşinanc » mufrez » dik bicme » teressup etmek » gecmek » celişmesiz » calıidi cırpıidi evim idi ya » husran » mac yapmak » İlk cağ » doşek » dayanc » dan den tan ten » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » kotek yemek » kofte » gercek dışılık » tedavul » sacalanmak » yonetmek »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.