tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pekiştirme unlusu » muslumanlık » millî guvenlik » hukumranlık » keloğlan » gununu doldurmak » kurtajcı » sucsuz » ustune yatmak » endustri » uzerine yurumek » mancınıkcı » testiyi kıran da bir suyu get » gozuyle bakmak » derleyip toplamak veya toparla » yol acmak » uykusu bolunmek » bırakılan mulk veya para » ruşvet » fıcı » dağarcığı » acıklaşma » buğemek » organların her biri » muzaheret » puskurtme tabancası » kamcılanma » zuyuf akce » gerceğe aykırılık » celik başlık » eski pusku » gobek » pure » onemli » dadacılık » yarma kutuğu » uye olmak » dayalıtahta kalas » parmaklarınıbirlikte yemek » comertleşmek » ilgilenen mahallî yonetim » muhimsemek » aktualite » yeni gercekci » onerme » calım yemek » somuruş » turt » elcim » traktor »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.