tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
patron cıkarmak » venuscarığı » uzerine varmak » başına kan cıkmak » gokcek » rolyef » ağır işitmek veya duymak » yarım pabuclu » hypogaea » pis soz » cağırtma » kopek balıkları » duduk » culsuz » gozunu yummak » sun î » esperantocu » taharruş » yarayan duzen » garnitur » cekiş » hafıza dağarcık » bandrollu » gecinip gitmek » catıkaplayıcı » suresi haftayım » sprituel » bir değer karşılığında birinin » toharca » cigan » puritenlik » edilmesi » ağaclandırmak » davranışcılık » kırk bir bucuk » kustum otu » bıckı » i İ » olculen » gununu gun etmek » hem kacar hem davul calar » cakırlaşmak » başına gecirmek » cıkarmak » onermek » satın alınan erkek kul esir » guzelavrat otu » gercekli » mustacel » sebat etmek veya gostermek »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.