tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şakaya boğmak dokmek veya bozm » aslanım » kopure kopure » cantalı » cumle kapısı » sabahcı » unletmek » yatışma ozelliği olan yatıştı » zuyuf » husnukuruntu » cir » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » başıdonmek » cokca » kulhancı » mahşere donmek » carkıt » cabuk cabuk » iclem » ic » ustune perde cekmek » cizici » cık cik cuk cuk » odev bilgisi » batakcıl » dovuş » yolsuz yontemsiz » ulkuculuk » ictihat » i tutmak » guldur guldur » gozleri ışık icinde veya ışıkl » lâstikci » tek acıklık bulunan ocak » tencere tava herkeste bir hav » cozumsel » kul » kuflu » durtuşme » koklemek » cifteli » boluntuler » meydana cıkmak » yuzunu gozunu acmak » camurlatma » satranc taşı » buyu bozmak » canıağzına veya boğazına gelme » işin kotusu veya fenası » nakışcılık »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.