tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maden komurunden cıkarılan ya » kecisağan » şahadet şerbetini icmek » humanist » guatemalâlı » kalenderiye » kuncu » ci » fabrikator » siliscil » imalâtcı » ip » odenti » yerden goğe kadar » purtuklenmek » kuşumlenmek » haberin olsun » urum » elektrikli basac » tufek catmak » canınıdişine almak veya takmak » yapakcı » muvellidulma » temel cumle » kofteci » hukmu gecmek veya hukum yurutm » anayasacı anayasayısavunan an » amak » hukûmet merkezi » mulâkat » koşe » kurekcilik » zihnini celmek » sun î » kıcın kıcın gitmek » mohs olceği » izinden yurumek » civilenmek » hatırından veya hatır ve hayal » kara gun dostu » sapınc » gomme » cıkmalıtumlec » suje » capak » catışmak » uruşmek » suruklendirmek » patlangıc » balcık »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.