tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlu cokmek » mercan avlayan kimse » bakrac » husun » kalp akce » aşcı » tuy atmak » oduncleşme » acınsamak » bıcak sırtı » camura yatmak » cekmek » renkli element kısaltmasıcu » figur » icki » guce sarmak » beli bukuk » utuculuk » camurluk » grev sozcusu » kamcılamak » anahtar yapan satan veya onar » ha babam veya ha babam ha » değnekcilik » koturumleşmek » goresimek » kunk » murekkep » sozu gecmek » buyurun cenaze namazına » olcturmek » buzguleme » kapıbir komşu » değişkene gore hesaplanan sayı » bıcık » tuvana » uremi » hukumluluk » gun » asgarî ucret » sonsuz kucuk » ceşitlilik » kır duşmek » okun yanlarda gosterilmişağır » davranmak saygıgostermek soz » mozaikci » altın koku » stereoskopik cift » kacışma » alıal moru mor »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.