tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilâcsızlık » gecirgenlik » goz nuru dokmek » oğrenci » acem » cıkarmak » trabzon hurması » ceyrek » cakır » zulfaruz » zıpcıktı » boşveya boşta gezmek veya gezi » yâruağyar » alcakca » cirkinlik » oğrenimli » endustrileşmek » calım satmak » zuppelik etmek » ulkesellik » cıktı » bolunmezlik » surmek » rolu olmak » arasıgecmeden » ufurukculuk » kim kim » guneydoğu » ustune ustluk » surmek » kucuk » tembele işbuyur sana akıl oğr » ove ove » cerviş » deve bir akceye deve bin akce » başıcekmek » gelgec » murver » kursu » uzerinde durmasıyla kazananıbe » yarım pabuclu » sacık » gundeş » guldur guldur » uretici olmayan alan » suje » cicek gibi » ters yuzu » yon » ağzınıacmamak »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.