tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuncu » usulsuzluk » icicilik » yarayan cevresi oluklu kucuk » ozellikle celik dokum ve alaş » tuccarlaşmak » da var ki anlamlarında kullan » parcasıbağlıbulunan catal » tek cekirdekli » gurlek » surgu » canlısı » trampetci » pastorizasyon » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » golgelik » super » gunduz gozuyle » koc » cat pat » denize dokmek » acık » guvey yemeği » duzenek » faaliyete gecmek » curutulmek » balıkcılık » dere tepe duz gitmek » fırıldakcılık » kubist » kancılarya » kacılma » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuzunden » bol paca » faullu » yer ustu » yabancılık cekmek » duşurulme » oğleuzeri » o kapımahalle senin bu kapımah » tutun » cekiş » sıcma » arşiduşes » husnuhâl kâğıdı » cok gormek » edilen sıvımadde » sungulu » şapcılık »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.