tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murc » dunurluk » gumruklendirme » dert edinmek veya etmek » ozerkleştirme » sultanîhuzzam » nufuz etmek » cırpınmak » ozur dilemek » mubarek otu » cıtırtı » ne haber » ne ekersen onu bicersin » kok saplı » cift surmek » somikok » kor nişancılık » icinde » ceneli » kacar » kopek balığı » karamusal veya karamursel sepe » gecerletme » grev sozcusu » gozetmek » kotumserleşme » kuşucuşu » dağılmak » ibliscilik » muteverrim » taammuden » inhibitor » duşunulme » uckur » kuşak dolama bağlama kemer » sacalanmak » parantez acmak » buyutmek » soz acmak » kuşatma ihata » ote » onderlik » gunahıkadar sevmemek » cekişken » unsiyet » tu » mercekten oluşan optik alet » kooperatifcilik » bicki yapmak » almancı »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.