tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureği goz goz olmak » allah yazdıise bozsun » rafızî » kulplu kap » barutculuk » spekulâsyon » ferdiyetci » kalem acacağı » butun sıra » başıdinc » guluncluk » maden yunu » veya ağzının icine bakmak » sen sağ ben selâmet » yakıacmak » oru » icerleme » kucağına duşmek » koclanma » buzul donemi » şuphelendirme » yargıgucu » gostermecilik » sağelinin verdiğini sol elin g » ayakustu » akıldan cıkarmak » kendiliğinden ureme » ulak cıkarmak » yemeden icmeden kesilmek » tozunu almak atmak silkmek ve » ust dudak » sor » guldurmek » ne gune duruyor » guzelleştirilmek » guvendiği dağlara kar yağmak v » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » anlamıverir » darvincilik » ciğiplik » doşeyici » ucarı » pelikul » yurumek » dağgolu » uckurutan » od » kır ciceği » cavuşkuşugiller » yuzu asılmak »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.