tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gelip gecmek » ce » acıktan tayin » guceniklik » oruculuk » muhtac » bana da demesinler » kopekkuyruğu » cozunme » unvanı » munferiden » ağzından dokulmek » alt ust boreği » inakcılık » cicim » kacakcılık » işcığrından cıkmak » orgutleme » allahuâlem » cokuntu » yorgan doşek yatmak » iceriden evlenmek » acılıştoreni » surgune gondermek » orgu » korkudan cıldırmak » kazık kok » eşcekim » cillenmek » papaz her gun pilâv yemez » ışık kure » oren » bahcıvan » burnu surtulmek veya burnu sur » dan den tan ten » ic etmek » bir elin sesi cıkmaz » minder curutmek » nu » portor » cift dişliler » cıngar kopmak » uzerinde kalmak » okuyup uflemek » bukunmek » duğun evi » fırtına cıkmak » hungurtu » duğumlenebilir nesne » gecirimlilik »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.