tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukseltilme » gecirmek » yureklenmek » doğaclama » rolculuk » cemaziyulevvelini bilmek » camur » onsel » ustunseme » yeni gercekcilik » şirazeden cıkmak » bolmek » gunah kecisi » kaşıkcılık » calık » ile beraber » cevirmek » um » kısıkca » yaylıcalgılar » birleşikgillerden kok sapları » yeniceri » bilinclendirme » tecrube tahtasına donmek veya » duğum noktası » ağac kupesi » catıklık » ultraviyole » hodukluk etmek » cedik » guzellik enstitusu » surgune gondermek » cıkmak » gurultu » resmigecit » ansiklopedik sozluk » ul » muhayyersumbule » dağılmak » on kol » pranga kacağı » kamcılanmak » ziyafet cekmek veya vermek » bir yakadan başcıkarmak » oportunist » tetikte tetikte olmak beklem » acıktan acığa » duşuncesini acmak » ruhum » kopek sarımsağı »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.