tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tarlada izi olmayanın harmanda » yeniceri ocağı » calıp cırpmak » doğmelik » helvacıkoku » bocek » gudum » surundurme » aklıbaşından bir karışyukarıve » yumurta kapıya dayanmak veya g » temel onerme » gozleri dolmak veya dolu dolu » keci yemişi » uroloji » kufur savurmak » gocer konar » bir koyundan iki post cıkmaz » lık lik luk luk » sulu gozlu » cift kişilik » kulube » eklemek karıştırmak ilâve et » karşılıklıbirbirini dovmek » dovmelik » hukum vermek » şeref uyesi » mutalâa » immunoloji » lektorluk » masraf gormek » konstruksiyon » okuzburnu » yengecvari » hakikî » tul » dediğim dedik otturduğum veya » cefa cekmek veya gormek » muezzinlik » moğolca » yuz » gucumseme » arkalıc » kucukayı » catıortusu » yerleştirilmişcift camdan oluş » hakka erenler » erkecsakalı » ramp ışığına cıkarmak » kuvvetini gosterir » orumcekli »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.