tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıtlıktan cıkmışgibi yemek » bicilme » sokel » uclu » kolay işlenebilen yumuşak bir » kirec » kemale ermek gelmek veya kemal » acar » cerez » carliston biber » fal acmak veya bakmak » cilek » gol kestanesi » ornek almak » horoz evlenir tavuk tellenir » kotu gozle bakmak » kac para eder » lutfetme » sacınıbaşınıyolmak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » doşeyici » duygularıacığa vurmak » umit kapısı » imanım kısa soyleyişle » oyle veya oyle yağma yok » dansorluk » goz evi » acığa alma » ocakcılık » bağ » utusuz » tuylenme » sayac takımı » muhre » bugune bugun » kıcınıyırtmak » gecişsiz » buyulenme » tunemek » kavanco » rontgen cekmek » burnu yere duşse almaz » produktorluk » bisikletcilik » musvedde defteri » gobelek » yuzune bakmamak » rağbet etmek veya gostermek » edinc » turkmen »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.