tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
devletle » levazımatcı » icindeki en kucuk birlik » ruchan » gunaha girmek » cekmek » tecrube tahtasına donmek veya » kese ciceği » carşaflanmak » şeref tribunu » sul » cıkralık » boşluk » demec » gozletme » ormek » muzic » comertlik » derdine duşmek » dunden hazır veya razı » nobet beklemek veya tutmak » tarcınî » luk » basmak » lugol » dışcizgiler durumu » ozlemek » ayakcı » oğle paydosu » sloven » ic ısıtıcı » olcum » himaye etmek » kerpic gibi » ar er » yukleme » koyu duruma getirmek » ağzıtorba değil ki buzesin » yuru ya kulum demiş » cekap » soz » calmak » ağız tutunu » santra cizgisi » sıcramak » yuzucu » tum » ağız aramak veya yoklamak » gozleri cekik » camur atmak veya sıcratmak »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.