tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk şehir » benim oğlum bina okur doner d » dalkılıc » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ovgucu » dilinde tuy bitmek » şomizye » boyle » kına ciceği » yamcısız » soz » vermek icin bir araya getirilm » catışmak » olmek var donmek yok » kuheylân » gedik acmak » durumunda olmak veya bulunmak » yurutmek » koktenci » ruhu bile duymamak » kunk » muhurlu » dincleşmek » cıraklık » uclemek » ciftelenme » kafayıyere vurmak » el bebek gul bebek » sunger » selcukî » alcak kavuşum » ovguculuk » ici gecmek » muzekker » w » şenlik gormemiş » doşemeci » soz gelimi » rolâns » ga ge » suzgecli » sulfurleme » onune cıkmak » hırgur cıkarmak » ek odenek » boncukculuk » yuzlemek » tok sozlu » gomu » seciş »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.