tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doğaclamak » mulâkat vermek » cağdaşlaştırma » kocu » gecit vermek » tercumanlık » musavi » gozculuk » asitolcer » cardaklı » oruclu » cokbilmişlik taslamak » calkantı » sın sin sun sun » kupleği » goturmek » cokek » cıfıtlık » sıkıyonetim » uzun cizgi » elma da alma da demesini bili » etek opmek » kutikul » cıkmak » kabuk bağlamak veya tutmak » pişirilen tatlıcorek » ileri gitmek veya varmak » koprucuk kemiği » sulus » tutmac » kuturdetme » gecmek » cakaralmaz » acık duruşma » coğuncek » comleklemek » yakasız gomlek » celişkisiz » ayıyuruyuşu » acısal cap » tebaruz » ozluk hakkı » burumcek » matematikci » lâğım cukuru » cıfıt » monsenyor » ac gozluluk » muvellidulhumuza » gozlerine uyku girmemek veya g »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.