tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlenme » uzerine yurumek » sonmek » kureme » gocurucu » bugune bugun » ruşvetci » yoruk » goruşayrılığı » ote » organı » at binicisine gore kişner » okse otugiller » katranıkaynatsan olur mu şeker » enstrumantalizm » cerden copten » cevirici » kayışcı » yonlendirmek » oykucu » sansur etmek veya sansurden ge » ceki » rumelili » serbestce » yer yer kazıyarak alttaki renk » incelenmesi muşahede » kurulu duzen » gobelek » rolântiye almak » arap sacıgibi » gecgin » allah selâmet versin » onune bakmak » zarfcı » dovec » konkasor » olu » ornekseme » mahalle bekcisi » humayun » carpıştırma » gercekten » gulecen » buyuk peder » kose » muteveccih » onemsenmek » butce » set cekmek » kamcılanış »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.