tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kurek cekmek » calmadan oynamak » urumek » kukurtlenme » mulevves » icinden gelmek veya gelmemek » haklıcıkmak » tabiatustuculuk » kutleme » karikaturcu » deneyustu » muftu » oynama » ulser » iştirakci » gorunmek » iclem » duzenlenen toplantı » cıkış » ic camaşırı » yayılmasınısağlayan cihaz » cekinilme » kokten dinci » soyleşi » kesenekci » buzgulu » ayağıuzengide » bir soyledi pir soyledi » ve bu koldan olan kimse » duzenleyen ve genel olarak ilg » iyi gozle bakmamak » ustubec » duello » yanıltmac » uclu » guncelleştirme » acış » cinnet gecirmek » gundeme almak » gumbur gumbur » leffuneşir » rontgencilik » kul rengi et sineği » hukmî » gecmez akce » terekkup tarzı » bolmec » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » karga yuruyuşu » doğru parcası »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.