tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorgu » alcalma » yarma kutuğu » soze son vermek » ala ele » polonez » obur » ahi » iceren genel kavram » ucuncu cağ » ipekci » kıvanclanma » kungurdemek » şeşi beşgormek » yuh cekmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » botanikci » bak bak » uzumlu kek » plâtonculuk » acısınıcekmek » ağac arac eğirmen kirmen » avrupaî » gunu gunune uymaz » soz kesmek » ozgurleştirme » yuklemek » surmedan » cokel » cıldırmak » gurultuye gelmek » tumen » beklenmediği umulmadığıveya c » ayıya kaval calmak » ictikleri su ayrıgitmemek » ak sulumen » muştemilât » recete » hic değil » bardağın konulduğu yeri kirlet » benlikci » ilişkilerin butunu iktisat » ağız yer yuz utanır » bilinclendirmek » fiil cumlesi » fluorur » corbacı » munhal » peceli » duşunce alışverişi »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.