tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hoykurmek » ici icini yemek » yureğinin yağıveya yağları eri » duşukluk » el cabukluğu » karbon alaşımı pulat » murdesenk » yumurta kufesi yok ya » madde » zukâm » guneşsel » kulâh » allah ın gazabı » hat bekcisi » illustrasyon » yardımcıhucre » oteye beriye » gorunmek » alternator » ağaca dayanma kurur adama ins » cıyan gozlu » yuzuk takmak » kokusunu veya koku almak veya » samur kurk » ortu » gonlune doğmak » astsubay kıdemli cavuş » kazanclı » capraşıklaşmak » dipsiz kile boşambar » tir » bir tatlı » celişmek » kalp carpıntısı » cakılıp kalmak » ince karton parcası kartvizit » ulen » tepesinden veya başından kayna » defterini durmek » arkasıveya sırtı yere gelmemek » yuzu soğuk » sesini cıkarmamak » sozunden cıkmamak » puruzlenmek » pekiştirme unlusu » fırsatcılık » ici titremek veya titrememek » ozdekci » şofor muavini » cekme »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.