tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ipe cekmek » gecmek » boynuz kulağıgecmek » câk câk olmak » bocul bocul » surmelemek » muminlik » ilk goz ağrısı » unsuz » ucuz » şuphe etmek » duğun dernek » icinden gecmek » cıra » el elden ustundur taa arşa ka » sal » duşunme » eksi uc » masrafıcekmek » notr » turkceci » arnavutlaştırma » donuna kacırmak » ruping sistemi » pazarlıkcı » carpıtma » yuklenmek » uvertur » yurutmek » kokleşme » tuzlayayım da kokmayasın veya » catışmak » abaza » sut dişi » işin kotusu veya fenası » işguc edinmek » ağzınıopeyim veya seveyim » ceğmellenme » toplu jimnastikte yapılan hafi » mutevali » kongovdeli » yureği sıkılmak » temerrut » sırat koprusu » dovdurulme » kuresel valf » unlem » tuketim » halkcılık » kecileşmek »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.