tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nazileştirme » el acmak » dovulgenlik » durum durum » iceri » cirişci canağı » ceşnicilik » kureselleşmek » gezercalar » acık celse » olmez otu » gozu arkada kalmak » mustakar » burgu » eğitim fakultesi » uzaktan bakmak veya seyirci ka » caylak fırtınası » su bolumu cizgisi » zurafa » ordinaryus » o » muhurletmek » bir tarafa bırakmak veya koyma » canak yalayıcılık etmek » cilekci » avuc » olculu » altından girip ustunden cıkmak » daha da geliştirmek amacıyla b » ye kurkum ye » raydan veya rayından cıkmak » sulukcu » avurt satmak veya avurt zavurt » ucmak » bukulgen » acımlanma » hayvan sınıfı haşere » grizuolcer » horoz evlenir tavuk tellenir » koturumluk » yerin dibine gecmek batmak vey » cekme » eskisi kadar veya gibi » ustune gul koklamamak » calkalamak » icirtme » sansurculuk » intelektualizm » notron » kunde »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.