tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maydanozlu soğan » yağlıgureşci » cilek receli » gozu sulu » kızılderili » piclik » ezogelin corbası » guzel » mutekâsif » dikişcilik » gecer » akıldan cıkarmak » kamcılamak » bicimsiz » cintiyan » kurca cıbanı » belirtilen bolum » bankadan cekmek veya almak » oğutmek » ilikci » munacat » oy cokluğu » iyodur » tranca » ısıolcumu » guneştacı » bitkisi gossypium » gozle gorulur elle tutulur hâ » ozletme » acmak » mubarek gun » ili » marşmarş » yalıngac » utanc » cırpıştırılma » olcu » ortodoks » kan emebilen halk arasında ba » ateşten gomlek » işine gore » ote » yuzuğu geriye cevirmek » ici kabul etmemek » mektep medrese gormuş » goze batmak » boşnak » allah kısmet ederse » kunyesi bozuk » cuvalsız »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.