tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deduksiyon » yol acmak » gume gitmek » borc bini aşmak » gundondu » hint tavuğu » dolambaclı » cark etmek » partoner » inhibitor » cimenli » soze başlamak » cığralık » biciminde duzenlenen ulusal ve » olduğu soz » cevre » yuk olmak » paraya duşkun » yerleri supurmek » sovgu » sahabetci » hucum » surumek » orgut kurmak » suslemeci » astsubay kıdemli cavuş » muzecilik » sulfurlemek » soz konusu olmak veya soz konu » kupleği » dik ucgen » koclanma » yalancıod ağacı » suvari sınıfı » saklamak inkâr etmek » mancu » gorgulu » şerit » kapılarıacık tutmak » boşnak » ozel radyo » inmek » cakmakcı » lâf ola beri gele » ciceklik » oluşturduğu tuzel varlık » amac edinmek » cekirdeklenmek » sonucunda veya birden su yuzun » sutbaşı »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.