tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cerrahî mudahale » dort » cağrım » şipşakcılık » mozaikci » gozunden uyku akmak » aman derim » kukurtatar » dol » bukulgen » yuze cıkmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » yedekci » senator » munasebette bulunmak » gulumsemek » sınıkcı » otucu kuşlar » tekerrur » ceşitleme » cıldırmak » benlikci » kokusunu veya koku almak veya » tarafından arabacıicin armağan » sessiz yuruyuş » yarın obur gun » yuklemek » gokce yazın » kluz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » figuran » cunha » cubuklu » allah utandırmasın » kasketci » slavca » alıcıgozuyle bakmak » suyu gorunce teyemmum bozulur » goz pencere » turkcu » kıdemli ustcavuş » pes perdeden konuşmak » cizelge » bir suru » bolunen » hoykurme » tekâmul etmek » muşahit » cır cır otmek » zararına kazanc sağlamak »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.