tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplak » koşe koltuğu » suzgecli » derleyip toplamak veya toparla » kucuk » kadife ciceği » gommek » olculendirme » odevlendirme » kalaydan cıkmak » yuz kızdırmak » ozel » uykusu acılmak veya dağılmak » soz gelişi » gozden uzaklaşmak » ruzgâr almak » mosyo » ic hastalıkları » iraklaşmak » bu cumleden » dort koşe olmak » slavist » koklu » onleme » başına cıkarmak » geldiklerini belirtmek » mahzur gormek » iltimas etmek veya gecmek » hafriyatcılık » munfesih » cop tenekesi » carliston » gecmek » rabbena » guvenliği sağlamak icin yapıla » sağlamak amacıyla birbirlerind » tagayyur etmek » cekilme » kısmeti cıkmak » cemkirme » kâbus basmak veya cokmek » yoreselleşmek » hurufîlik » yağhucresi » cekilmek » bir hâl almak » gorececilik » ruhiyatcılık » op babanın elini » illuzyon »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.