tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamı

eksik eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu goz değil » promiyer » ust » yuksunmek » kamcı » tarih oncesi » gonlu razıolmamak » anam » gorece » bitkisel veya hayvansal madde » karakeci » okelik » yırtmac » sozleşme » icin » kısıtlayan kısıt altına alan » kamu duzeni » enfarktus » himaye etmek » iki yuzlu » cok fazlı » kesmeden ustten gecmesini sağl » keciboynuzu » musamahasızlık » goz aydına gelmek gitmek » yedi iklim dort bucak » dokuntu » işi uc nalla bir ata kaldı » ettirgen catı » gozunde olmamak » kofter » zam gormek » ayrac acmak » seyran etmek veya eylemek » hafıza » gonlunu kaptırmak » dovdurme » cevreleniş » yukarı goğe doğru olan yanı » gurultu bastırmak » depremcizer » nuktedanlık » gorunum » tur ağac cember » kurtajcı » şukreyleme » bohcasınıkoltuğuna vermek » girişik cumle » bortturme » cekmece »

eksik_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamı nedir ve eksik_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.