tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk » oluşmuşmotorlu arac » kork aprilin beşinden okuzu a » horozlar otmek » havaya pala veya kılıc sallama » pullukcu » kufur » ice bakış » tir » ozel girişimcilik » sureğen » r r » yurutme kurulu » uslûplu » menfaat duşkunu » sistem » luks baskı » mezur » rafa koymak veya kaldırmak » guderi » olcucu » kursu » goynuk » yankıuyandırmak veya yapmak » kancıkca » yuzu sıcak » yan odeme » cozulemeyen ilmiksiz duğum » vak anuvislik » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » hesap cuzdanı » aynıkapıya cıkmak » gormemezlikten gelmek » sumkurtmek » kokten » yuz akı » can alacak nokta veya yer » goz evi » zuppeleştirme » bucurluk » mustafi » cık cik cuk cuk » cene cukuru » gozlerini bayıltmak » hasta ol benim icin oleyim se » borc almak » biri veya bir şey icin olumsuz » cadır tiyatrosu » cin carpmak » sahip cıkmak »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.