tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlunu serin tutmak » huzzam beşlisi » coreklenme » citileme » uc budak » ork » cep harclığı » celenk » eğri soz » revaluasyon » kendinde kullanım hakkıolan e » kofteci » goruşme » denli densiz soz soylemek » operator » recete gibi » olağanustuluk » milfoy » tovbe etmek » kamu guvenliği » bakac » veche » ata et ite ot vermek » muttefikan » sansurleme » yuzulmek » mustefit olmak » olukcuk » duzlemsel » ulûfe vermek veya dağıtmak » himaye gormek » durumu » cocuk yetiştirmek » cam balı » boyle » denetcilik » kaldırım supurgesi » turku soylemek » turbe eriği » ic ek » sozunu tutmak » anam » kafayıuşutmek » allah bilir » zuhre » makine cekmek » kuf kokmak » on veya beş para etmez » ucleme » dayalıtahta kalas »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.