tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapıldığında zararıdokunacağıd » elaman cekmek » kutin » munfesih » kuştuyu » cerceveleme » bufe » element kısaltmasıau » kırağıduşmek veya yağmak » duşunuculuk » cukur acmak » nemce » duğum ustune duğum vurmak atma » munhal » daha bircok şeylerin yapımında » durdurmak » il » calgıaleti » kotu » ozumlenme » konvektor » captan duşmek » icin kullandıkları ozel olara » gocme » boğaz icinde kavga var » sırıkcı » surme mantarıgiller » muştehi » ozluk » aşcıbaşı » mış miş muş muş » uzum cekirdeği » akce » cicek acmak veya vermek » korduğum » tut kelin perceminden » semiyoloji semiyotik » hint keneviri » kok boyasıgiller » garnitur » kuflenmek » yukseltmek » carcabuk » orgun » yuz tutmak » ağzınıveya cenesini tutmak » kusuşme » dokunmek » gecici » allah ıcok insanıaz bir yer »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.