tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mudahil » fransızlaşmak » kotu olmak » ağza tat boğaza feryat » otesi berisi » dol ayı » gozlenmek » muselsel » kuzum » mustahzarat » oruc tutmak » şişe cekmek veya vurmak » surumsuzluk » boluntu » rantcı » elinde bulunmak veya olmak » temerrut » cevrili » eksen ulke » hafakanlar boğmak veya basmak » durtmek » okuz soğuğu » otturmek » mış miş muş muş » sıralıcumle » od kesesi » dollu doşlu » ustune gecirmek » taksit odemek veya taksit verm » eşek sudan gelinceye kadar dov » kafesci » e mi » ciceklenme » aklına duşmek » katışmac » gok taşı » yalancışohret » nifakcı » sureyazar » yarayan kuru ince yaprak » olum doşeği » hukumdarlık » ara yon » toplamak işleri icin ayrılan k » ne denir veya ne dersin » ocakcılık » bitişik canak yapraklılar » aycoreği » beyin gocu » keramet buyurdunuz veya kerame »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.