tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kolcaklısandalye » organizmaların oluşturduğu bir » ciğeri parcalanmak » sandıktaki sırtında ambardaki » doşemelik » uşenmek » bildim bileli veya bildik bile » bayındır » nar ciceği » minor » surdurmek » kosteksiz » kubik » vermek » peşinde veya peşinden koşmak » kutuphaneci » lutfetmek » mız miz muz muz » calkama » cepellilik » domates corbası » donebilecek bicimde yapılan şa » soz veya lâf duşmemek » kitapca » kayıttan duşmek veya birinin k » mubadil » macasına mecesine » donum noktası » allah ınıseversen » kure » yuzuculuk » cu » zevkinde olmak veya zevkine ba » benden soylemesi » sulungiller » ilcebay » cakıcı » tepeli bulbul » cevre » şeffaf ışığıgeciren madde sl » fırcalı » donel » kuyruklu yıldız cekirdeği » pusku » ayrıc » uretmek zihnî yetiler oluştur » asansorcu » suyu getiren de bir testiyi k » gobek odunu » tekâsul »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.