tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kokleme » mumarese » bicilmişkaftan » dokuz korun bir değneği » sağdan geri donmek veya sağdan » sut gibi » suluk vurmak » cakmak » recine yağı » koylu » ust uste » metal parca » t » oz devim » yandan carklı » kolacan etmek » faulsuz » calkantı » oylelikle » nuksetme » ulac » cevre bilimci » kadar ıskarmozlar arasına uyu » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » gommek » acıklamak » yufka acmak » pişpirikci » burokrat » gozunu cıkarmak » unsuz benzeşmesi » gorum » hedonizm » muziklendirmek » araştırılabilen olculebilen » teşebbus » buk » cok ayaklılar » doğum ilmuhaberi » canavar duduğu » deduksiyon » ozen gostermek » sacak kok » ciltci » dokulgen » kukurtlemek » hareket » miş » orta şark » cirkef »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.