tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz » cığır » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » goreceli » aşcılık » kostek » ortaklaşa alışkanlıkların tut » ozdeşleştirme » teşekkul » gulumsemek » ademimerkeziyetcilik » takayyut » fart furt farta furta etmek » uygun gormek » celik » celebi » mancuca » gonen » mumessil » akıldan cıkmak » musveddelik kâğıt » radyatorcu » yureğinden gelmek » pt » deli danalar gibi donmek » mulâhham » cırpıya getirmek » secal » akca armudu » hayal duzeyi » tersine cevirmek » aksilik cıkmak » gıcıkca » cir » yerlerde surunmek » soz almak » ağac » kockar » ayıya kaval calmak » ciğde » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » hukmolunma » calgın » cokgen » kentcilik » takarrup » kuafor » bir cicekle bahar veya yaz olm » cekmek » cıtırdamak »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.