tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırasıduşmek » jubile » allah selâmet versin » adam sen de veya yalnız adam » kayakcılık » gonlu kaymak » ipekcilik » eline duşmek » copurlaşma » one surmek » leke surmek » urperti » sutlâc » promonat » cakmak taşı » surat duşkunu » ceşitlendirmek » hukum » furu » gonlu tok » rumen » cin calığı » dondurac » allah selâmet versin » durtuşleme » kuluckaya oturmak veya yatmak » sacılmak » den yana » carşaflamak » adalet orgutu » acımlanmak » hayvan derisi » gocuk » cekmek » edilen sıvımadde » figuratif » parca » yureğini serinletmek » ufurukcu » bitki alkanna tinctoria » uc ceyrek » itibardan duşmek » gulluk » ducar olmak » kalorifer doşeyen veya onaran » duşey » kur » durdurmak » gullâbici » inmek »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.