tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorevdaş » cıkmak » olukcuk » ruyasında gorse hayra yormamak » sitteisevir kapıyıcevirir » yağcubuğu » hint fıstığı » dostluk kantarla alışverişmis » kacmak » kucumen » ağzıvar dili yok » bildim bileli veya bildik bile » supurgeci » cul » batakcılık » mulhak » cıtır pıtır » iraklaşmak » ilgi cekici » iz surmek » partoner » olumcul » goresime » cıvma » dudak unsuzu » suzmek » klorurlendirme » yuzustu » ici hop etmek » yararlanarak yasalar cıkarmaya » musadere etmek » boşgezmekten bedava calışmak y » surekli » belirli muayyen » oz deyiş » kırc » ciceği burnunda veya ciceği bu » horguclu » koyu koyu duşunmek » gocmenleştirmek » engel cıkarmak » gencleştirmek » cope donmek » tupculuk » guzun » gonulluce » derc » bir avuc » tuzel » catışmak »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.