tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buzcozer » peşinden yurumek » cekimlemek » cıkıştırmak » badem gozlu » ruya » kel olur sırma saclıolur kor » ruyasıcıkmak » sulu gozlu » gibi birtakım makinelerin işle » kenara cekilmek » olgun » bir baştan veya uctan bir başa » ornek olmak » ğ Ğ » haddeden gecirmek » kul olmak » ruslaştırma » iceri » taşcatlasa » sazlısozlu » guzelce » zorun ne » vucut yapmak » aman dedirtmek veya amana geti » diri diri henuz olmemiş » dilmaclık » icapcı » bulgaristanlı » gonen » goynuk » kuşculuk » cehre » lâf cıkarmak » komputer » hızlıhucum » calgı » oh cekmek » kirecyeren » cengi takımı » cikletci » darac » gecinmek » mektepten cıkan eşek marsuvan » citme » halka veya âleme verir talkını » gun gormuş » yuzlerce » cikolata » umit bırakmak »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.