tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uc beyaz » huccet » def aten » yol gostermek » cın tutmak » goz » meslek ici eğitim » el kapısına duşmek » kacamak » celimli » manikurcu » ciceksimek » purneşe » uzerine olu toprağıserpilmişgi » meraka duşmek » can boğazdan gelir veya gecer » humanistleşme » aşağıkalır yeri veya yanı yok » burukca » arac tığ » madde » damlaya damlaya gol olur » onluklu » taahhut etmek » başdumeni » yapışık ceneliler » olan ve genellikle ulkenin baş » hasekikupesi » gozetmenlik » sarıcizmeli mehmet ağa » cifter cifter » bolumlenmek » kuşsutu ile beslemek » gonlunu kaptırmak » hak » yalancıcıkmak » yuzuğu geriye cevirmek » muttefik » hiccilik » duzgun » dadaist » butuncu ekonomi » akla karayısecmek » celebi » kupeli » terettup » esas vaziyete gecmek » kethudalık » rumlaştırma » cıkışlarıuzerine konulan kafes »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.