tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorgulenmek » acık vermek » gulu tarife ne hacet ne cicek » ters yuzu » usturmaca » bir kalem gecmek » skandinav » orta cağfelsefesi » kedi ile kopek gibi » gecirtilmek » ongorulmek » yuruk at yemini artırır » duzen » hucum » kacırmak » koyuvermek » carpıtma » ac kalmak » fucceten gitmek » sungerli » sonuc almak » uyuşmazlık cıkmak » borc » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » bıcak gibi kesilmek » imalâtcılık » durdurmak » kazak » kemikcik » başına dunyanın belâsınısarmak » fırsat duşmek veya cıkmak » suclu sayılmak » cizmeden yukarıcıkmak » oldurmek » surumlu » goğus bağır acık olmak » zuğurtleme » paşacadırı » suflîleşme » duzguncu » ceteleye donmek » hristiyanlık » gonderme belgesi » kellesini ucurmak » suruklenmek » yureği kanamak » duztaban » lopur » calımlılık » gercekustu »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.