tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
barut fıcısı » odunu koparmak veya patlatmak » bir hucreli » tanrıyarattıdememek » tatar corbası » bazıbitkilerin turlu organları » ırkcılık » redresor » kaclı » curukluk » yureği boğazına tıkanmak » buyuk turk İmparatorluğunun uy » soylemek » capraşmak » tedhişcilik » bal ozlu » suruklemek » hem nalına hem mıhına vurmak » tunuslu » hava acmak veya acılmak » goğuslu » ipcilik » kopuk » ici paralanmak veya parcalanma » duğuncu » nasip etmek veya etmemek » tenkitci » masraftan cıkmak » ana baba gunu » anus » ceyrek » dunurluk » hayvan lama glama pacos » horozgozu » bayramî » uslûp » doşenmek » guvenmek » dokum » yuksunmek » arkasına duşmek veya takılmak » brehmen » ozgurlukcu » duduklu tencere » guncelliğini yitirmek » ozumlenme » gibi cok yonlu hizmetleri en a » meydan acmak » on oluşum » işi ne »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.