tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sebep mazeret » nohut oda bakla sofa » borc bini aşmak » ruesa » enek » pacoz » divanımuhasebat » vidanjor » gaz olcumu » koyuvermek » statu » gonul yarası » nispetci » camaşırhane » golgelemek » sun î tahta » fenikeli » guzel duyu » hurmet etmek » cağlama » alumin » kufuru basmak » carşaflamak » orneğini almak » bolunebilme » kırk bir kere maşallah » karım koylu » gucleştirmek » davranma » olculu » işguc sahibi » mineral » dayak cennetten cıkmıştır » parfumculuk » tekâmul » ucarılık » carkacı » kececi » taban duzeyi » davul calmak » gun doğusu » toplac » dansor » butunlemeli » filvaki ama » gozu onunde » goz onunde tutmak veya bulundu » kedi ciğere bakar gibi bakmak » beyaz etmek veya beyaza cekmek » sonuc yarışması »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.