tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
un » caycılık » gocmenleşme » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » tozculuk » gulec » kapıdan kovsan bacadan duşer » cağırtı » allah eksik etmesin » nisaiye » unsuz duşmesi » cınlatış » azrail » sahip cıkmak » muhre » musvedde » gorunurluk » almac » kutle » tohmetlendirmek » icirilme » gorecelik » maltalı » kucukle kucuk buyukle buyuk o » cereyan carpmak » ucuncu bir kavram anlatır » celikleştirmek » ayağının bağınıcozmek » gonulden cıkarmamak » bahis acmak veya acılmak » kendini duşunmek » nonfiguratif » eski koye yeni âdet » baygınlık gecirmek » sayıgostergesi » sukût » kup » pomak » unlu benzeşmesi » ucuklamak » cedik » gonlune gore » ozgul » kalıtcı » nemceker » mektupcu » ateşler icinde » kafayıcekmek » terorcu » kopya cekmek veya yapmak »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.