tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sevda cekmek » tuylenme » ahu parcası » » cıkmak » postekiyi kurtarmak » gozu pek » yureği dar » ikiyuzlu » uryan » cokertme » kara kullukcu » teşehhut » gorungu » gibi işler icin beslenen memel » dortnala » şoyle bir bakmak veya goz atma » dokmek » koken bilimsel » amara » penceleme » ahcıbaşı » ne olacak » tırnakcı » kotu » şuphelendirmek » secimlik ders » cil » sacsız » cevikleşmek » didik didik etmek veya olmak » dutu rubus caesus » değişkene gore hesaplanan sayı » oykuleme » inmek » surcmek » sağlık olsun » buyuleniş » icini boşaltmak » cenet » doşemeci » ileri gecmek » denetci » kavunici ile pembe arasıbir re » soğurme » bir dostluk kaldı » bıcak » kuşak dolama bağlama kemer » yuz kızdırmak » cem an yekûn »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.