tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kediye peynir veya ciğer ısma » suyunu cekmek » bahcesi » genişgoruşlu » soz başı » penceli » acık rejim » gecmiş » dokulup sacılmak » dort » yelken acmak » cozmek » acmak » f k b » gurcu » gunluk » cakaralmaz » boyle » cobanlık » kostek » mukellef » kopek sarımsağı » bilinc » ictenliksiz » cocuk bakıcısı » doşeme » pişmişarmut gibi birinin eline » hukûmet » kona goce » gonul dilencisi » ustune yok » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » olum oranı » edebiyatcı » hamam boceğigiller » bir veya tek başına » ikinci dizeleri birinci beyitl » cifte dikiş » muteşekkir » norotik karakter » kozleme » elinden geleni ardına arkasına » iki eli birinin yakasında olma » ağzınıhayra acmak » o » cıkrıksız » canak ağızlı » gonulluluk » simitci » luferci »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.