tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gum gum atmak » guclendirmek » şuphe etmek » cıraklık » hafta arasında veya icinde » i » amatorluk » cayhanecilik » ceki » mız miz muz muz » meden » desinatorluk » altın yurekli olmak » capa » oğle namazı » goğerti » bıcaklanmak » bildim bileli veya bildik bile » gonul eri » oncul » murekkep balığı » mustenit » ve daha başka ekonomik etkinli » duzenleyen ve genel olarak ilg » zulum gormek » duğumlenebilir nesne » bir veya tek başına » ustunseme » z » burgu » bohcasınıkoltuğuna vermek » ateşsacmak » boykotculuk » canımın ici » yureği sıkışmak veya tıkanmak » ateşduştuğu yeri yakar » ucucu » yaya gecidi » kıskac » murekkepci » uretmek zihnî yetiler oluştur » balık sutu » zikri gecmek » gozunu bağlamak » duşmek » nukte » kunhune varmak » her tur gosteri yapmaya uygun » paralel yuz » durust »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.