tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokuşmek » gulle gibi » cıkmak » catkılı » veya giysinin uzerine konulan » eğri soz » cağlamak » tarih duşurmek » universite » allah ovmuşde yaratmış » kamcılılar » koyuvermek » dolapcı » gorelilik » gerekce » icine huzun cokmek » surgu » işi duşmek » ovunc » parcalayış » cizmeden yukarıcıkmak » vokal muzik » tadıgitmek veya kacmak » huccet » koc yumurtası » acık olmak » cakır » uzum salkımı » guneşlik » icbukey » camurlaşmak » konstruktivizm » kunyesi bozuk » kendinde kullanım hakkıolan e » kafasınıtutsulemek » suyum » pastişci » gomme » gozune uyku girmemek » calma » uflec » rencper » kahpe dolu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cay evi » hodukleşmek » donuşumcu » temessul » allah selâmet versin » saksıguzeli »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.