tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aslan » oğurtu » roproduksiyon » muzekkere » turlu » cırpma » hayrette veya hayretler icinde » uckun » surtunup durmak » donuşumcu » hucre yutarlığı » kapakcık » ucmak » bahceci » makascılık » yarayan cevresi oluklu kucuk » donelemek » envaiturlu » ahmağa yuz abdala soz vermeye » cancı » calmak » cekme » pestili cıkmak » iyiye iyi kotuye kotu demek » gecmişola » cevirmek » İngiliz sicimi veya ipi ile as » gorsel işitsel eğitim » oz oğrenimli » sungerleşme » cıkmak » okseme » cıldırmak » ağac mobilya » guneğik » kartezyen » surtukluk » duğumlenebilir nesne » tuf » umidini kesmek » hunsa » tefahur » olcek » etinden et koparmak veya kesme » ciğitli » cağ » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » nesturî » kur an » kaclık »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.