tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik eş anlamlısı

eksik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eksik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tarihe gecmek » guğum » allah seni veya sizi inandırsı » koltukcu » zuhrevî » şapka cıkarmak » buyumek » telgraf uslûbu » mes ul » ahu gozlu » acık kredi » pohpohcu » gecimsiz » sacı » oğunmek » un » dudağınıveya dudaklarını ısırm » uste vurmak » kalmak » ettiği yanına kâr kalmak » uflemeli calgı » dokulmek » sunger taşı » oldurmek » hint kertenkelesi » duzen » tazıo tazıama culu değişmiş » paraşutcu » hafta arasında veya icinde » uzerinde durmak » gunden gune » buyuleniş » teessus » sutolcer » yer cokuntusu » duzenleyen ve genel olarak ilg » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » ayak ayak ustune atmak » pozitif bilimler » cıkarınıtepmek » yerle bir veya yeksan etmek » olu zaman » cekelemek » ısıolcumu » hayrette veya hayretler icinde » salepci » davranışcılık » allah son gurluğu versin » kucak acmak » gozlukcu »

eksik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eksik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_eş_anlamlısı nedir ve eksik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.