tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allaha ısmarladık » ilce » duğumlu » kac parca olayım » ordek » kuşum » cuvalsız » guneş » gosterişsiz » beyni sıcramak » bektaşî uzumu » ici kan ağlamak » cavşır » makam odeneği » gulup gecmek » goz gezdirmek » capalatmak » fincancıkatırlarınıurkutmek » duğun hamamı » yonelmeli » curumek » kıs kıs gulmek » modulâsyon » tokatcı » provokator » gorevli » buğday surmesi » tek kurekle mehtaba cıkmak » gomme » buyuk terim » cumbur cemaat » inmek » gec olsun da guc olmasın » fena değil veya fena sayılmaz » fuzen » tum tanrıcılık » sureti haktan gorunmek » alcıtaşı » yuğruk » tehevvur etmek » cağlamak » calımlamak » nesneler icin guclu zorlayıcı » haricten gazel okumak veya atm » ucteker » parca » uzum pekmezi » uc başlı » cıtlatmak » kultur »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.