tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağcayı » nazi » golgelendirmek » murtekip » yuz etmek » cekmek » su dokunmek » guvenoyu » turşusu cıkmak » tadınıcıkarmak » ağzına kilit takmak veya vurma » il » icine etmek » duğun alayı » turunu miktarınıgosteren cize » gorev » iki dirhem bir cekirdek » tersine donmek » yaradan tanrı rab mevlâ » cicek sapcığı » plâckacı » kasetci » bicimsiz » başlangıc » suzdurmek » kurk boceği » koşeye atılmak » temedduh » sus » yeni gercekcilik » lâcka etmek » alacabalıkcıl » anlamıverir » kına ciceğigiller » kendinden gecmek » cevirmek » icindeki en kucuk birlik » avuc dolusu » acılır kapanır alet » acıkta bırakmak » kacırmak » gozden kaybolmak » ust baş » suc » cağ » toskuru » sumerolog » naciz » ağır kure » kulağına kar suyu kacmak »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.