tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kolay gele veya gelsin » duzenek » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » guclendirme » ilgi cekici » gulcu » goze batmak » duşeyazma » tecrit izolasyon » negatif buyukluk » gul gibi gecinmek veya yaşamak » hucum » telgraf ciceği » hukme varmak » carıklıerkânıharp » koklemek » huthut » yutar hucre » istenc yitimi » gormek » sozsuz calınan parca » c c » kasetcilik » turkuculuk » başında beklemek veya durmak » ca » doğunmek » calışılmak » catışma » uleştirimli tuze » cayır guzeli » kacmak » ic bellek » soruşturma acmak » caresiz kalmak » gomgok » moğol » gonen » c » doviz kacırmak » kor şeytan » stand bay » oneri » acış » cırcıl » borc yapmak » bortulme » terettup » lokma ciğnenmeden yutulmaz » gosterişli »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.