tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
telâşgostermek » dip kocanı » gibi işler icin beslenen memel » elden gel » yedi gobek » cırpıntılı » goce » tepegoz » allaha ısmarladık » inmek » hindoloji » elinden bir kaza veya sakatlık » bitki sutu » helme dokmek » daruşşifa » bohcacı » mısır daki sağır sultan bile d » taaffun » kucuk ay » dokuz yorgan eskitmek veya par » kimse » gonul acmak » teferrut » robdoşambr » hak » kepceli » ut » kuvet » duğun alayı » gozunden kacmak » ici ezilmek » tuba » aklından cıkmak » benlikci » gecmek » goturmek » goz » cakışmak » soylemediğini bırakmamak » cıkmak » duğumlemek » buyuklu kucuklu » icli » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » selâm verdik borclu cıktık » yaradan tanrı rab mevlâ » buyumek » gelen gecen » cabalanma » isparta halısı »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.