tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kamcı » turkucu » ozelik » kabuğu dışına cıkmak » gormek » allah tan » hastalıklarının genel adı » coğaltış » iti oldurene surukletirler » ince » kına ciceğigiller » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » dortleme » al el » citilmek » cizmek » dol yolu » neyce » mustenit » sozlu film » taclanmak » onur uyesi » tetikte tetikte olmak beklem » kunhune varmak » başının gozunun sadakası » cercevecilik » koturum olmak veya kalmak » izdivac etmek » bakla ciceği » arac » ruşdunu isbat etmek » acılır kapanır alet » can cıkmayınca veya cıkmadan h » şeyhulislâm » cıfıtlık » tekercalarcı » olum cezası » gore » yufka acmak » yuz bulunca astar istemek » citili » arıkovanı » yonelme » yuceltmek » yurumek » sun » gonder » koklu » para cıkarmak » operator »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.