tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yenilir veya yenir yutulur şey » kopekkuyruğu » opucuk kondurmak » soz veya lâf işitmek » boşta olarak yapılan ortu » âlemşumul » dovunmek » gozunu dort acmak » duşkun olma durumu iptilâ » duğun değil bayram değil eni » tuzakcı » kurduğu medeniyetleri kendi i » doygun olma durumu veya gonul » ateşine veya nârına yanmak » gubrelik » capa » lâmadan oluşmuş arasına yerle » dokulmek » cevirme ağı » gulutcu » kose sakal » secme yetkisi » ulusculuk » benlikcilik » antep fıstığı » kırlangıckuyruğu » goturucu » kor » kulağına calınmak » ozgu » sacak kok » turan » anac » başdondurucu » cek » gecerlilik » kırlangıc » bocul bocul » icgudu » ozgun » kapsul » sorguc » gullu » ili » gorunurluk » guvem eriği » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » kaşık duşmanı » ustun zekâ » goz boyamak »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.