tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifter cifter » on veya beş para etmez » virgul » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bağırışcağırış » iki ahbap cavuş » gorev alan ic salgıda salgıla » cakşırlı » donmek » el etek cekilmek » suzme » murekkep yalamak » yenidunya » insanın adıcıkacağına canıcıks » kelepceleme » gecirmek » urpermek » haric » ust gecit » gumuşuleşmek » cansız duşmek » kemane cekme » kecitırnağı » sıhhî tesisatcı » patates puresi » muemmen » korebe » doke saca » elektronik calgılar » tutamac » olcekli » şofor ağzı » arıbal alacak ciceği bilir » suruklenmek » muftuluk » ceddine rahmet » lâmba acmak » cıkartmak » acıcekmek veya duymak » uygulama » istencli » kurkas » iz » ruping sistemi » hareketli parca » belirtmek icin kullanılır » natur » fıcıcı » mutekebbir » rolântide durmak veya calışmak »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.