tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mo » kacış » bilinc » dunden olmuş » coğaltma » aklına duşmek » kutleme » usanc getirmek » cakmak taşı » eskulâbî » duğumlemek » cıtırdamak » renk vermek veya rengini belli » puskurmek » gerekcelendirme » gerek gormek » carpık » kitap acacağı » celenc » kotu kadın » yuvarlak unlu » oksuzler anası oksuzler babas » acık ciro » regaip kandili » cerci » celik » yoksun bırakmak etmek veya kıl » eline cabuk » burunmek » munferiden » başında değirmen cevirmek » kulturel antropoloji » cırcır » cağın gerisinde kalmak » coluklu cocuklu » duğum vurmak » allah ın işine bak » muhendislik » ustune cekmek » muessif » duşunce iyilik ahmet ertuğr » duğun dernek » celik başlık » buyume » mur » kazanıkapalıkaynamak » mudrike » kulac » cumbuşyapmak » paca gunu »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.