tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aslıcıkmak » ur » carpma » calma » cirkinlik » danscı » tesettur modası » capacullaştırma » gulabdan » inakcılık » munasebet » surme » koklemek » doner kavşak » pec » adınıanmak veya anmamak » sayma işlemi » şaka iken kaka olmak veya şaka » icilmek » pirinc » basınclama » mes ut olmak » guneşlik » ettiren ozellik tınnet » at başıberaber gitmek » ışık golge » fiil govdesi » tutsu » gorgulu » kulağına koymak veya sokmak » duzenleme » anketcilik » tebaruz » yenene icilene bakılmamak » kin beslemek veya tutmak » duzen » celik metre » ayınlarıcatlatmak » ici ezilmek » butunleşmek » fırtına kopmak veya patlamak » maraşişi » yola veya yollara duşmek » etmek » utanc duymak » pence vurmak » nazileştirmek » masa ustu yayıncılık » bucuk » ovunmek gibi olmasın »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.