tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capkınlaşma » trabzon hurması » durme » sefa surmek » genc irisi » oğrenci yurdu » cember makası » hataya duşmek » cete » bucuklu » soz temsili » elde avucta bir şey kalmamak » kâğıdından değişik olanınıbulm » cozmek » teveccuh etmek » yanıltmac » diz ustu cokmek » bohca » kamcılatmak » odunsuz » seylân taşı » cırılcıplaklık » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » bocuk domuzuna donmek » tuplemek » gonul yakmak » niyaz etmek veya eylemek » alttan gureşmek » boyle » paylaşmış benzer odevlerle yu » vitellus » kulfetli » mudavim olmak » cıkmak » sıcangiller » cemrenmek » harclı » yarıgecirgen » ateşi cıkmak veya yukselmek » suciceği » goynumek » huseynî » el ense cekmek veya etmek » gundondu » gunlukcu » tuzla buz veya tuz buz olmak » şomiz » ithalâtcı » soylenmek » sağgorusuz »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.