tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acılmak » mubaşirlik » yerleri supurmek » eli boğrunde veya koynunda kal » regaip gecesi » oclenmek » turev » malc » lupletme » koşeye cekilmek » iyi gun dostu » cıkışmak » gullâbi » ucak » izine duşmek » kac » kethuda » surum » tanesi » sutsuzluk » dincleşmek » yuruk » beli cokmek » juglans regia » tekabul » bilinclenmek » kapıdan kovsan bacadan duşer » donme » te » tore dışı » ust » kolcak » anser » hızır » hurluk » kır duşmek » menşeviklik » carpı » gocuşme » bayram değil seyran değil en » sokulmek » tevarus etmek » tac giyme toreni » kuru yemiş » inanılan iyilik kaynağı » mal kapital » dağkecisi » cirkefli » dekoratorluk » ozgul »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.