tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turnagecidi » turuncgillerden hindistan da » sefasınısurmek » jimnastikci » gun gecmek » bakrac » onune gecmek onune gecmek » koruklu » cekmek » urkutucu » yoreselleşmek » civileme » a veya e gelince » hor gormek » gecinilme » mubadele etmek » icat cıkarmak » cadır canağı » zurafa » mor renkte lâden bitkisinin bi » mutemmim » ele gecirmek » ceper » yılan ciceği » odetme » dolut » ipin ucunu kacırmak » allah ın işine bak » tibet sığırı » cayırlanma » ceviri » cayıgormeden pacalarısıvamak » bicimcilik » coreklenmek » goğus » bortuk » giysisi » film cekmek » percinlemek » harp acmak » uygulama » gulle gibi » uzak duşmek » koşeye oturmak » mezatcı » dağyurumezse abdal yurur » icin icin » calıbulbulu » hucum oyuncusu » ruyet »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.