tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cukurluk » ibliscilik » cunupluk » kucuk dil » dunya yuzu gormemek » yureğine dokunmak » kimsenin eski saygınlığının ka » rastık cekmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » mucessem » dikce » cıplak resim » calım » corek » yureği carpmak » arkebuz » gecim » kolayına bakmak veya kolayına » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yedek veya yedekte cekmek » n » cigan » istimzac » e kuvvet » muessis » fransızlaştırma » muncer olmak » eşbicimli » capraşık » kurk » var ol » hurriyet » kullenme » başustunde yeri var » yedek parcacı » kandil ciceği » gecmiş » kapkaccı belli etmeden para v » ince eleyip veya eğirip sık do » istavroz cıkarmak » somurme » taşıolceyim » teleut » buklum » oteden beriden » carkcılık » monsenyor » turkluk bilgisi » etut » dolambac »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.