tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sarih mef ul » arac » tavuk koftesi » coğdurme » gocuşme » cift pencere » mal muduru » cekingenleşme » derecedeki yol yan yol » duğmelemek » turkluk » işişten gecmek » navcağan » gozu bulanmak » vermemişveya vermeyince mabut » cıkmak » allah ıveya allah ını seversen » kuculmek » cuka » değiştirgec » acıcekmek veya duymak » bicimsizleşme » anlam cıkarmak » ciltcilik » gurul gurul » ayağa duşmek » zumrut yeşili » cifteleşme » kunde » cekirdekcilik » taammuden » beklenmediği umulmadığıveya c » ok gibi yerinden fırlamak » değişim yonetimi » mutehassis etmek » boğurtmek » işine bak » cigan » teror » yumuşak ince kâğıt » boncukcu » ezinc » monitor » aradan cekilmek » cırılcıplak » guneşsiz » kuşcu » kooperatifcilik » arasında den başka anlamıyl » yapmaya yarar »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.