tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutluk » anlamıverir » uzengisiz » uzerinde durmak » uvez » batınî » etmek » fizikci » celebi » duzgun » gun gormuş » acık » hoduk » puskuruk taş » cozumlemeli » redaktor » kafasına soz girmemek » dostluk okkayla alışverişdirh » uslûplu » gozu veya gozleri kararmak » top atmak veya topu atmak » tahrikci » kultursuz » ustunluk » ozcesi » ejektor » ge » ıslıklıunsuz » suzgu » coğaltma » cimento » paraşutlu » kuflu » yurek darlığı » gozunu kapamak » vekil vukelâ » cıfıt » cadır uşağı » neyce » sonlu buyukluk » ayran gonullu » bugunluk » turemiş » koy ihtiyar heyeti » yukseğe cıkmak » say beni sayayım seni » tunek » bir koşeye koymak » başından gecmek » guclu kuvvetli »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.