tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tokaclanmak » organize suc » uste vurmak » cift cinsellik » mulâkat yapmak » hıckırık » pasor » gunu birlik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cıkmak » gelen gecen » bant cozmek » bektaşî » hurmetsizlik » yuz tutmak » bisikletcilik » astsubay kıdemli başcavuş » pazarlıkcı » ruhiyatcılık » panislâmizm » mumin » bıcak vurmak » duzen » telli balıkcıl » calma » harclı » surme mantarları » oncesizlik » bonleşmek » secim yasağı » duzgun » gecerletmek » sırt cevirmek cevirmemek » bocelenmek » cilenti » carpma kapı » mektep cocuğu » sovyet » cozumleme » kalın musluk » goreneksiz » kaca patlamak » horoz evlenir tavuk tellenir » cetrefil » ışınolcer » kurtpencesi » uslenme » gelin ciceği » golcuk » goz onunde tutmak veya bulundu »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.