tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eksik kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustahkem mevki » yureğine inmek » gunlu » calgın » dunya âlem » boşluk » bektaşî dedesi » sanatı » yasama donemi » odenekli » kacıkca » kufurbazlık » sumerce » yunlu » balıkcı » turap » ahlâkcı » anlamaya yarayan sınama » kurum » bayramîlik » cavmak » bir veya sağ elinin verdiğini » kelepcelenmek » sakatcı » kufe » gunduzleri » catıştırmak » sonumlemek » vatanî gorev » monitor » yapılan cıkmaz yazıveya resim » capul » gosteriş » munderic » musaade » rukun » mefruşatcı » gulgiller » acılıp sacılmak » kurit » suflîleşmek » cocuğu olmayan evli kadın » minor » supruntu » odemek » us » sarac » cil cil » oyun cıkarmak » tuzsuz durgun su ortusu »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.