tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hırsıza yol gostermek » tekefful » cayır teresi » fluor » ocağıkor kalmak » yengec donencesi » kostek » kucuk » boşluk » calışma » kucak acmak » taşıtcı » rukuşluk » orta ve yuksek bolumlerini bit » gerekcelendirmek » dumduz » parcası » kabul toreni » cevrinti » kapıbaca acık veya kilitli » rutbeli » kulhancı » tovbe » centik » deveci ile goruşen kapısınıyuk » gelmelerine gore taşilerletere » kolacan » goturumsuz » bire vermek » turemişfiil » cakmak taşı » tumgenerallik » eski koye yeni âdet » cırcır » buyuk kalori » sansurlenmek » alıp satmaz gorunmek » lektor » gozlerini kan burumek » paralel iki yuzeyin sınırladığ » yuzune bağırmak » orgu » muflis » eu » konveyor » futurizm » centiklenmek » ozenilmek » kaldırım işcisi » teşekkul »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.