tdk sözlük TDK Sözlük

 

eksik kelimesinin eş anlamı

eksik kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eksik kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eksik kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eksik kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc gelmek » gozlemci » elde avucta bir şey kalmamak » komunizm » golgelik » civi kestirmek » şilepcilik » murekkepli » bin bir ayak bir ayak ustune » kacınmak » guce sarmak » kok » soz gelişi » sıl sil sul sul » figurlu » iclendirmek » sun » luks » yayılmasınısağlayan cihaz » gelecek zaman gorunumu » cıtırtı » gecer » acıkcı » boşta olarak yapılan ortu » noel baba » cuceleşme » yuzergezer » yuz suyu » oğrenmek » cozuk » potasyum sulfat » konstruktivizm » yastağac » bilinc » undeşlik » acık kapısiyaseti » bıyığıyeni terleyen delikanlı » urpertmek » oğutcu » acık bilet » kor » ondelik » karın catlağı » karikaturcu » ayağıile veya kendi ayağıile g » cuhcuh » col tavuğugiller » munasebetli » mes uliyetli » arasında den başka anlamıyl »

eksik_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eksik_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eksik_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.