tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deniz uzumu » kızağa cekmek » norotik » durulme » cesaret almak veya bulmak » rolâns » donuşmek » ekle » sozleşme » kınık » amak » hatıra veya hatır ve hayale ge » mefhum nosyon » goz emeği » iki ahbap cavuş » uykusu acılmak veya dağılmak » cıkmak » golge balığı » genişunlu » olcuşturmek » su kacırmak » duzey » onu sıra » teneffus » hamle etmek veya yapmak » dunya gozune zindan olmak goru » lok gibi oturmak veya cokmek » hesaba dokmek » akşamdan sonra merhaba veya sa » midesi almamak kaldırmamak ka » goynumek » kuskun » yurutec » taharruşetmek » cın cın » catışma » işgucu » au » yuce divan » cayırmelikesi » kavga cıkmak » acık bolge » icin » sac saca başbaşa sac saca başb » dispecci » yurutme gucu » benzi kul gibi olmak » mezhepci » kuvertur » meydancı avlu bahce gibi yerl »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.