tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutevazi » uzunluğu » anonsor » sakarozolcer » ustune olmamak » nabzına gore şerbet vermek » izine duşmek » takdir etmek veya eylemek » mutluluk cubuğu » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » mahagoni » i » soyleme » tek ceneklilik » cift kume » kampa girmek veya kamp yapmak » dokmek » kulluk » sozune gelmek » beyaz komur » ummetci » mutekabil » gulec » utmek » bağımsız sıralıcumle » akıl oğretmek » biskuvi » cakmaklık » kostek vurmak » bocekcil » gecirtmek » calımlık » pulverizator » cilemek » yuzbaşı » cıpıl cıpıl » telgraf uslûbu » mizac » hukûmet gibi » kızılelma » cıkrıkcı » eksiltmeye cıkarılmak » kırlangıc balığıgiller » kalıpcı » minder curutmek » bıcık » ice bakış » korkunc » gumruk kanunu » ruşvetcilik »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.