tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
one sermek » sırtustu » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » sercin » muslumanlaştırma » dumen suyu » nezaket gostermek » gonlunu yaralamak » w » tekâmul » gosterici yardımıyla karanlık » hurriyeti secmek » borc almak » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » ustume iyilik sağlık ustune u » diz cokmek » inmek » coğunme » copra balığı » sevsinler » olcusuz » cozmek » hık demişanasının babasının b » gorme » harp malûlu » buken » dekorator » yukumlu » kulağınıcınlatmak » ahretini yapmak veya zenginleş » mubarek » allah bir yastıkta kocatsın » dualist » sukûnet » oru » culu duzmek veya duzeltmek » catık » virus » sahneye cıkmak » gorumce » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » icin surulen kimyasal madde » adamına catmak » balıkcıduğumu » kredi acmak » onemli » kamyonetci » suntırac » guneşlemek » kısmeti acılmak »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.