tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutsuzluk » puslu » buyuturluk » izzetuikbal » duzencilik » kuculmek » duğumlenme » soğuş » cırpıştırılmak » oz » guvec » alışverişe cıkmak » karşılaşmalarda sayıları uyar » plâstikci » carpacak buyuklukte sembol ni » cok ayaklılar » cağ » cengellenmek » insan icine cıkmak » bağımlısıralıcumle » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » uzuntu vermek » gıllugişli » non stop » ciğduşmek » durdurmak » mel un » yağmur yağarken kupunu doldurm » unlu duşmesi » karşısına gecmek » mecalsiz duşmek » yuk gemisi » yureği urpermek » yuruyuş » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » malzemeden yapılmışyarıotomati » erkeklik sende kalsın » mutercem » teehhul » yol acmak » tufekci » yapmacık guluş » icinden okumak » tepesinde havan dovmek veya de » ettirgen catı » taşıtcı » sozu cevirmek » cekmek » mulâyemet » soylemediğini bırakmamak »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.