tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurbete cıkmak » muziklendirmek » duzey » gecme » surum » goz banyosu » kulâhınıhavaya atmak » esperantocu » rek » başmakcı » hunerli » kedi veya eti ne budu ne » konsolitci » kor » tutturmek » dede dedesi koruk yer torunun » yukseltmek » sel gider kum kalır » gunah kecisi » slovak » alıc » doldurdukları rengi beyazdan » cıkrık » koşutculuk » harf cevirisi » munadi » lu » haric » leton dili » kafayıyere vurmak » sectirmek » bulunan bolum kafa ser » mudafaaname » cardaksız » mestci » kumulâtif » duzgusel » ortaya cıkarmak » elinin koru » kapricyo » keşkul » eşelemek işi yapılmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » catlama » pardosu » deccal » carpılı » unlenme » w »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.