tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uyudu cocuk sevildi cocuk he » coğalma » başına belâ acmak » di li gecmiş » istimzac » on bilim » dumdar » gonul avlamak » sun » orgun eğitim » kupleği » boluş » aclık » camurlaşma » guney karamanı » allah ın hikmeti » hoşca » buyukbaş » mutecessis » ihtiyac » yalıngoz » major » puskurme » meydancı avlu bahce gibi yerl » cemreme » rotuşcu » başlangıc noktası » oz beslenme » otlakcı » tur » dongel » surgulenme » celik cember » orta cağfelsefesi » zulcelâl » cam goz » olculmek » berber dukkânı » munferit » ussubay » kadir gecesi » super cimento » tepetakla etmek veya devirmek » bulaşmak surekli gorunur duru » gozunun ustunde kaşın var deme » perşembenin gelişi carşambadan » camaşır takımı » hanya » sıcakca » yer yarılıp icine girmek veya »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.