tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kostumlu » orman sıcanı » gozu kalmak » başa gureşmek » futuhat » himaye gormek » kurklu » icki » catılmak » duzenleşik » ozel girişimcilik » cat » uleştirmek » odemek zorunda olduklarıucreti » facasıolmak » surunceme » cekirdek aile » cizinti » tatarsı » oncelikli » icini dokmek » kostek » hareketlerde bulunmak » tohmetli » tunc » taraf tutmak cıkmak veya olmak » arkaustu » yonetmen » gıllugişsiz » vazgecilmek » suzgu » yuruk » musaade etmek veya buyurmak » ic lâstik » bir dirhem bal icin bir ceki k » lek » kurek kadar veya papuc kadar d » ceşitlendirme » sodyum klorur » ceribaşı » ici gecmek » aslanpencesi » fırsatınıduşurmek » uslûpsuz » paraşutculuk » kırıkcı » citlembik gibi » başıustunde yeri olmak » capraşmak » analiz »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.