tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tatarsı » oncesizlik » başnereye giderse ayak da ora » tişort » nahiye muduru » doruk cizgisi » sozlukcu » kılcıksız » ucuz halkcılık » coğunme » tullenme » camurlatmak » pembe gormek » denizden veya denizi gecip cay » cukura duşmek » kimin nesi » muşahhas » başa cıkmak » gepegenc » kureleme » kara duzen » cıvlama » oğretilerin genel adı usculuk » kırkağac kavunu » kacmak » aglutinin » kok » korletmek » viskonsul » buyuğumsu » icerlemek » ışıkolcer » pis soz » değnekci » yerlerde yetişen bir bitki me » milfoy » gozum veya gozumun nuru » acmak » kacmak » hurriyetsizlik » paldır kuldur » dilinin cezasınıveya belâsını » icki » pişpirikci » yolu duşmek » icindeki en kucuk birlik » aclıktan olmeyecek kadar » gondermek » eline su dokemez » yapılan yığın »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.