tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzleme » ucmak » hurmet etmek » lugat » projektor ışığı » mutekabil » avcunun icine almak » icindekiler » sorfcu » cur etlenme » ac bırakmak » promiyer » ustune yıkmak veya yıkılmak » murur » ustune başına etmek » ileri uc » gul yağcı » guvenliği sağlamak icin yapıla » başa gecmek » bukunmek » duzenlemek » ozgul ağırlık » bir gunden bir gune » mudafaaname » gomulduruk » surtmek » elden ayaktan duşmek veya kesi » carşaflatma » dorduz yumrucuklar » gonlu bulanmak » tuberkulin testi » benzi atmak veya ucmak » cift dirsek » ikiyuzlu » gozunu doyurmak » işayağa duşmek » varsa yoksa » cağrılmak » onlemlerin butunu » uc vermek » doşemelik » fır donmek » limon kufu » okun yanlarda gosterilmişağır » diz ustu cokmek » fit vermek veya fit sokmak » canınıbir yere dar atmak » bal ozlu » ac bîilâc » carşı »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.