tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzıacık ayran delisi veya bud » cekip almak » cunupluk » unlenme » lânet olsun » gecirilmek » yoluna cıkmak » kitapcılık » gozu kor olsun » yaygara koparmak veya yaygaray » olcer » kambriyen oncesi » biri yer biri bakar kıyamet o » acısal » ceki » donup dolaşmak veya done dolaş » yalan dunya » muslukculuk » tup » kol kanat olmak veya germek » yerleşim yerinden başka bir ye » buyukseme » surata bak sunguye davran » ofkesi kabarmak » oksuruş » oto parkcılık » gosterilen » curutmek » radyator » yureklenmek » percinleniş » kok sokmek » cağrıcı » ali kıran başkesen » bilinc akışı » utanc duygusu » ocakcı » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » cakmakcılık » dort kaşlı » gocermek » halac » kurnemek » turlu » dokmek » doneleme » carşılı » plutonyum » ic » tırtıkcılık »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.