tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
teessurat » itce » notunu veya numarasını vermek » ac ayıoynamaz » koklu » olcusuz » kan beynine cıkmak » teşkilâtıesasiye kanunu » sucustu » soz veya lâf işitmek » karidesci » zumrutlenme » etciller » ıslahatcı » carpık » cilemek » suluk » imanıgevremek kısa soyleyişle » odun komuru » cevgen » emdiği helâl sut haram olmak » gonderiliş » buyuksu » diskcilik » cullama » benlikci » yukarı goğe doğru olan yanı » puskurtme tabancası » bulbul » saymakla bitmemek veya tukenme » tahaccur etmek » uzumcu » iplik cekmek » lâtin dilleri » olumlu » altına etmek veya kacırmak » gonlu zengin » acık acık » gun durumu » dalıp cıkmak » oğlak » geniz unsuzu » soylemsemek » pek cok » calarma » carka vermek veya carka cektir » gormek » gibi cok yonlu hizmetleri en a » kıta dumdar » harrangurra »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.