tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz kaplama » bir tarafa bırakmak veya koyma » anglikan » ık ik uk uk » cağrıcı » yureği kaldırmamak » aşcıbaşı » ağaclık » orselemek » yuz kızartıcı » bicimlerini belirleyen ana oze » sorma sormayın veya sorma gi » tarih oncesi » smacor » voli cevirmek » yureğine dokunmak » gozlemek » polonez » maddenin icinden yavaşyavaşgec » muntahip » hancerlemek » yanlışınıcıkarmak » kafa yok » muessir » cedene » boğurtlenlik » gosteri yuruyuşu » gun doğmak » gorkemli » cekirdek » orme kepenek » cemkirme » oluşmuşmotorlu arac » balkanlar » yıva » karşıtı » herkesin yararlandığı » civanpercemi » şirazeden cıkmak » getirmek hazmetmek » c » olcmek hesaplamak hesap etme » boşluk » gobeği catlamak » aslanım » yulumek » kim oluyor » kırlangıc » dubeş » yuksek sosyete »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.