tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolapcı » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » ataturkculuk » mutehavvil » hem suclu hem guclu » gunberi » bayramustu » ufleyen alet » ustunluk » dışdunya » kulucka donemi » uremek » terakki gostermek » mumasil » tumgenerallik » tecrubesi olmak » yuruk at yemini artırır » norotik » bukmek » maruz bulunmak veya olmak » pecesiz » onlukluk » kentcilik » temasa gecmek » kolan cekmek » da var ki anlamlarında kullan » coğu zarar azıkarar » utu altlığı » dokuntu » unsuzunu gosterir » deme veya değme gitsin » kiremitci » kılıc oyuncusu » canıcıkmak » toretanımaz » koylu » girip cıkmak » kalp kazanmak veya fethetmek » fikir veya birinin fikrini alm » tureme unlu » sutlenmek » um » tam bolen » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » cikolatalı » camur ığrıbı » parca » sutlenme » cuvaş » verilmesi ve bu mulkiyetin bir »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.