tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cırak » termoelektrik cifti » yıldızısonmek » tefeul » peşine duşmek veya gitmek » cat » celmeleme » cavşır » taayyuş » ustune oturmak » pusetci » cile » sırma sac » yukun » gubreleme » karşıtı » kopru altıcocuğu » guc birliği » partikul » surpriz yapmak » duğumlemek » var varın varsın varsınlar » şeref tribunu » cakmağıolmayan » soluğu bir yerde almak » teveccuh » muşabih » lupletme » boğaz icinde kavga var » cıplaklığıyla » sonsuz kucuk » coğu zarar azıkarar » burcak » iclenme » cokertmek » yureğinden gelmek » gotten bacaklı » acıktan kazanmak » sesini cıkarmamak » guvenmek » sungulemek » yurukluk » acıklama cumlesi » caykızı » ahzuita » cekel » toreci » kamışkalemleri acmak icin kull » ure » ahdiatik »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.