tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tesirini gostermek » dosta duşmana karşı » diplomatca » yurek vermek » inmek » keciboynuzu » puskulsuz » bir goz ağlarken obur goz gulm » solpumek » imtizac » diktatorce » bortturmek » ayıkla pirincin taşını » goz » başcı » tedahul » kucuk dağlarıben yarattım deme » uzak goruş » deme » ordurme » catlaklık » lulecilik » tercume » muzipce » zırıltıcıkarmak » kampana calmak » gozden gonulden cıkarmak » mustakar » turlu şeylerden yaptıklarıve t » tatarsı » illuzyon » duzeltmek » cengel atmak » midesi veya ici ezilmek veya k » coluk cocuk elinde kalmak » borcunu bilmek veya saymak » unite » kavunici ile pembe arasıbir re » cekmece » sandvic » akdeniz humması » alanlarıolan surekli veya gec » tabiatustu » kacımsar » civitlenmek » tuvit » cumle » fırdondu » cıkmak » hoparlorlu »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.