tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
milâttan once » cuda etmek » kemane cekme » dediğim dedikci » revu » calışma » gozu almamak » yureğinin yağıveya yağları eri » azrail e bir can borcu olmak v » kıskac gozluk » dunya ahret kardeşim olsun » geciş » buzmek » tef calsan oynayacak » citen » midesi almamak kaldırmamak ka » cekilmek » tutamac » oyku » suzuluş » kovanın ucuna yerleştirilmişme » aramak taramak veya arayıp tar » cubuklama » şeytansacı » gormek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » dili damağına yapışmak veya di » tup gecit » mumtaz » koc katımıfırtınası » dovdurme » kucuk » akıl erdirememek veya ermemek » musadif » ekmeğine yağsurmek » caydanlık » mujdelemek » kutuk » biz attık kemik diye el kaptı » cağdaşlaşma » ispenc horozu » soyleşi » catana » cevrinme » denir » bukum » iki cenetliler » gunah » cicekli » cağrışımsız »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.