tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
somurgenlik » olur musun oldurur musun » oğurtu gelmek » uye tam sayısı » tac beyit » allah iki iyilikten birisini v » tırtıllıbıcak » kor bağırsak » goz guclu bir ışık sebebiyle b » antikomunizm » teşhis etmek veya koymak » ters yuzu » ustune evlenmek » taayyun etmek » raydan veya rayından cıkmak » goğus kovuğu » boylece » gumruksuz » dişine gore » ciftelemek » mişli gecmiş » kulot » unik » kahır veya kahrını cekememek » calgıcıbocek » bicimini alır hidrojenle oksi » rotarlı » dortluk » buyuk terim » cerkezce » hint hıyarı » ceneli » urumek » tifus » cervişli » meksikalı » arabanın on tekerleği nereden » bicim bilimi » gun batısı » horguc » gelecek zaman gorunumu » makedonca » oğreti » birinci cağ » maoculuk » gozlemeci » on bilim » ic guveyinden hâllice » mustefit olmak » ceşitli ogelerin perde aksesu »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.