tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olunme » oğutmeye yarayan dişlerin orta » butceleme » at calındıktan sonra ahırın ka » epikurculuk » huthut » kosnuk » sucuğunu cıkarmak » koleniz veya koleleri » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gocmek » aklınıkacırmak » karantina suresi » yere batasıca veya yere batsın » keloğlan » citlemek » amacsız » teneffus » kulupcu » bolum » al veya alın » sual acmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » ne olur veya ne olursun ne ol » afrikalı » gobel » kacmak » kacış » taammuden » ucara atmak » coğaltmak » cerceveci » yukseltgenme » şarkuteri » yurume » duzenek » doğa otesi » eu » dolaylıozne » carşamba karısı » diken ustunde oturmak veya olm » dokulmek » ic camaşırı » undeşlik » kacmak » gozgu » orospu bohcası » yaprak boceği » doldurdukları rengi beyazdan » balkanlılık »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.