tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huvelbaki » carpma işareti » ceng » tutamac » ceker » başkurt » acık » dil surcmek » boru ciceğigiller » bağlayıcıunsuz » bir yerde kullanılan bir yere » pabuc » cimcek » butun sıra » altayist » amerikanca » avurdu avurduna gecmek » kılıc cekmek » guneşgunu » dunya yuzu gormemek » gırtlak unsuzu » aktorluk » gozunun yaşına bakmamak » curum » sonumlemek » tarihce » golge tiyatrosu » hindoloji » canıcekilmek » yuksek sosyete » kekec » cılbır » kopcalı » ozene bezene » taban tepmek veya patlatmak » sacık » bize de mi lolo » akaclamak » yurutme » taktir etmek » cozmek » boldurmek » karada olum yok » formuler » mujdeli » cıkmak » ma me » kalifiye işci » eşkenar dortgen » seninki can da benimki patlıca »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.