tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzdurmek » ovunek » cocuğumsu » kedi ile kopek gibi » gulduru » fıstık camı » tuz ekmek duşmanı » bicim » vererek yansıtma yoluyla oynat » yerin dibine gecmek batmak vey » takdim edilmek veya olunmak » hambelî » lâfıkıcından dinlemek veya anl » cekinme » goz gozu gormemek » yuzluk » sidik sokturucu » bolunme » bukunmek » cifti bozmak » yuz surat davul derisi yuz sur » hoşmerim » gorklu » eksi uc » guc » traktor » kulhanbeyce » kızık » culûsiye » armator » ucu cengelli ağır demir arac » bir elin sesi cıkmaz » otobuscu » tunclamak » cantacılık » cıkınlamak » kufe » yavaş » kanatcık » cunun » revac bulmak » hava duzenleyicisi » maca beyi » kuafor » cok gormek » dolgun ucret » moskof toprağı » maarifci » gormek » zimmetine gecirmek »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.