tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tekerrur » gerci » etmek » duzmek » buzme » alcacık dağlarıben yarattım de » analizor » yureği ferahlamak veya hafifle » gucumseme » cita » inşaatcı » kuştuyu gibi » yuz » cıldırtma » bilinc » şeyin ayrıcalığınıanlatır » uyarlac » hayırla anmak veya yad etmek » cenabıhak » gelini ata bindirmişler ya na » hint domuzu » say beni sayayım seni » ic pazar » nasrettin hoca nın turbesi gib » folk sanatcısı » dovmeci » ici sızlamak » tumlec » mubalâğacılık » tasar cizimci » cırptırmak » oz kesit » gonlu celinmek » gocuşme » klikci » deveci ile goruşen kapısınıyuk » xviii yuzyıl sonunda başlayan » vergi kanunu » havaya ucmak » dolambacsız » salcalık » az kaldıveya az kalsın » deccal » murekkepleme » mudir » bugduz » adıcıkmak » boluk » mutenekkiren » oruc acmak »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.