tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kolelik duzeni » itibar gormek » cımkırmak » dikiz etmek veya gecmek » kunye » arnavutlaştırma » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » kacıkca » makine cekmek » ayağınıcekmek » dovulme » zerduştî » mulkiye mektebi » hukûmet merkezi » uleşilmek » dalgıc » iceri » yaya civisi » gormek » oz yaşam » bacasıtutmez olmak » kırıp gecirmek » ilikcilik » kostek » suzucu » yalın cumle » pic sinek » ettiren ozellik tınnet » puruzlu » kaldırac » akcalı » donel » yarıgecirgenlik » urokultur » nedamet duymak veya getirmek » puturlenme » tutac » tıkaclamak » celmek » ucret » kor oğlu » arkadan soylemek » muduriyet » oru » olcmede kullanılan alet » medreseye duşmek » takarrur » m » kopurtme » cetrefilce »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.