tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cabuk ol veya cabuk » biyokatalizor » calkantı » yusufcuk » edebiyatla uğraşan kimse » gece bekcisi » olcu » fluoresan » guzellikle » ic turizm » calışma » paldır kuldur » eskimo » bir hâl almak » yonetim » koltuk duşkunu » işguzar » donemec » hallac » civi cıkar ama yeri kalır » etuv » sırca » cileden cıkarmak » gerilim olcumu » kostek » cekmece » amerikan » can boğazdan gelir veya gecer » ım » murver » copsuz uzum » yapılan resim ve bezeme işi » ağac kupesi » sır vermek veya sızdırmak » tac » duduk gibi kalmak » duşuncesizlik » rum » dovenci » donekce » taaccup » şirazeden cıkmak » insan ayağıdeğmemişveya basmam » ucmak » camaşır » fransızlaştırma » surusune bereket » on yargılı » duldul » sağdıclık »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.