tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dili varmak veya varmamak » celişiklik ilkesi » golgeleyici » buyutuş » guvelenme » muteveccih » gozleri donmek » gozune carpmak » kaşla goz arası » moblesiz » hint ipeği » sonradan gorme gâvurdan donme » hâşâ summe hâşâ » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » jole » guven yazısı » bir veya sağ elinin verdiğini » acmak » mahzur gormek » taşkıran ciceği » oru » kopukleniş » cumleten » yukleme durumu » kulâhınıters giydirmek » cini » gozu kapalı » gipur » puritenlik » yanardağbolgesi » olum » mer i » gokce yazın » iyilik gormek » goz » iltibasa yol acmak » ım » hakkıgecmek » kriz yoneticisi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » citlembik » alcılatma » rab » okul kacağı » hucum oyuncusu » cağrışım » allah rahatlık versin » duzenlilik » aramak » buklum »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.