tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
» kuf yeşili » semtte oturanların tamamı » corbalık » boşluk » akıntıya kurek cekmek » ezik buzuk » gudulmek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » gullâbicilik » sureli » kan dokmek » borcluluk dengesi » gecerlemek » yeri goğu inletmek » kervan culluğu » cangırdama » amerikan bezi » kıskac » catkınlık » gunah kecisi » kesip bicmek » play back » it izi at izine karışmak » celtik tarlası » nefes cekmek » mustehcenlik » duyek » cekmek » ust » kocmak » ofke » gozyaşıbezleri » protestanlık » ucer » kıc » duşlemek » hucum » beylik soz » ucuncunun olmazlığı » karakeci » gorevselcilik » hunnap » arap sabunu » iskorcina » sarsakca » slovak » orgutlemek » teceddut » siktir »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.