tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağırmak » romen rakamları » hoparlor » muttehit » rezil rusva olmak veya rezil k » cift dirsek » yaradan tanrı rab mevlâ » gumuşlu » komurleştiriş » cıvdırma » sebayudu » boşa koysan dolmaz doluya koy » ateşboceği » acık işletme » gunu birlik » duru » gozluk takmak » gok » durmek » paraşutcu » tıraşfırcası » soz gosterisi » yukarı goğe doğru olan yanı » aracılığıyla duymak değmek e » koscu » ilk iki dereceyi kazanacak atı » cırpışma » almancı » futuvvet » benlikcilik » atolye resmi » kucumen » bu yuvacıklar topluluğunun bal » sacmak » mercekten oluşan optik alet » gonlu kararmak » karman corman etmek » okse otu » organikci » anglosakson » gork » sakal bırakmak koyuvermek sal » oz bağışıklık » hepcil » olcuyu kacırmak » yuzdurulmek » muvesvis » sabahıbulmak veya etmek » oglenagiller » bulgusal yontem »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.