tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz elbisenin es anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
analıkuzu kınalıkuzu » yukseklik » kucuk unlu uyumu » acık fikirlilik » cocukluk » cuhcuh » masa ustu yayıncılık » kırac » konsul » doneleme » gobek bağı » musevî » dara duşmek » usturmaca » onermek » ummîlik » kafa cekmek » tac beyit » demokles in kılıcı » turum » âlemin ağzıtorba değil ki buze » uygulama » kulkedisi » karman corman » haric » bucak bucak kacmak » yanlışınıcıkarmak » halk yardakcılığı » cucuk » duruma gelmek » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » murekkep balığı » borc altına girmek » yoresel » sınır cekmek veya cizmek » ortak olculmez sayılar » kepce » mahmur ciceği » parca parca » bîcare » cıkarmak » telgraf ciceği » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » husnutelâkki » tezahurat » saygıgostermek icin başeğerek » gecmişola » ornekleme » telgraf cekmek » guc »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.