tdk sözlük TDK Sözlük

 

elbisenin es anlamlısı

elbisenin es anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • elbisenin es anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için elbisenin es anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük elbisenin es anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suyu kesilmişdeğirmene donmek » ev alma komşu al » olduresiye » bardakcı » kancılarya » ummet » oğuruş » taayyuş » kopuklenme » enstrumantal muzik » eşbasınclı » cemic » uzengilenmek » karşılama toreni » terakum » onder » capraşıklaşma » dutculuk » elini ayağınıkesmek veya cekme » corba tabağı » monsenyor » teşhis etmek veya koymak » yahudilik » sap doner keser doner gun ge » kucuk tansiyon » ust » ağzına bir parmak bal calmak » cıkılan catkı » cıkmak » acıkağız » gecim zorluğu » koturum » cıkma » formulleştirme » kuru kofte » ozengen » ozellik » doğa otesi » karacalılık » acıklamak » nufus memurluğu » kavanco » turkleştirmek » gecmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ağac sansarı » dollenme » duşkun olma durumu iptilâ » yuz olcumu » oğurme »

elbisenin_es_anlamlısı hakkında da bilgi ve elbisenin_es_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. elbisenin_es_anlamlısı nedir ve elbisenin_es_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.