tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eli açık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
numarasıolan » temiz yurekli » şovalye » guneşyanığı » akşamıbulmak veya akşamıetmek » mulâzım » paca kasnak » somurmek » hesap acmak » hukum vermek » unite » koşe » hapcı » tenasup » ipin ucunu kacırmak » urdunlu » yargıtay » yonelmek » nispetci » cenaze toreni » eli ayağıduzgun » cakışmak » oğretiş » nukul etmek » gozleri sulanmak » sozluk » cozulme » boyu bacadan mıaştı » tur » gonul tokluğu » metal tutturmalık fermejup k » bir dilin kelimeleriyle duşunc » anlam cıkarmak » mukâfat almak » kulucka donemi » gulunme » mustakim » zuğurtluk » sırtustu yatmak » nukul » cay » cubbeci » temedduh etmek » mutehassıslık » hakikî » kıblenuma » ackılanmak » catallanma » guneşcarpmak » secilmiş »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.