tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvenc » olcmede kullanılan alet » kecimemesi » kaca » davranış misal » musemma » gonul birliği » uzumcu » orgu » muştak » surumek » kustahca » gununu gormek » kafayıcekmek » los » sofrasıacık » ferz cıkmak » sondurmek » munasebetli munasebetsiz » huzunsuz » potikare » derisini yuzmek » gecinme endeksi » uzun yol surucusu » virtuozluk » tekebbur » ozendirmek » buyume » orgucu » calışkanlık » kurekci » al takke ver kulâh » iliğine veya iliklerine kadar » copsuz uzum » kalcalık » bicimselleştirme » sifonu cekmek veya sifon cekil » allah selâmet versin » kaput gitmek veya olmak » gonlunu kaptırmak » iyilikcilik » cevirgi » gumburdetme » carcabuk » cifte standart » cevrelenme » usturmaca » İngiliz sicimi veya ipi ile as » gol kacırmak » kotuye kullanmak »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.