tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eli açık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucu herhangi birine dokunmak » rusumat » duşuntulu » fluoresan lâmba » oksuzler anası oksuzler babas » donmek » uyuz bocekleri » ileri goturmek » projektor » cakırkeyif » cenesinin bağıcozulmek » tavuk kumesi » lâtin » yağmur yağarken kupunu doldurm » cil cil » icini bayıltmak veya kıymak » oh olsun » yuzune bakılmaz » cokek » paraşut birlikleri » uzerine bir iki guneşdoğmak » muteradif » duşuk » duşundeş » ağzınıkullanmak veya satmak » carşaflanmak » kopurmek » carktan cıkma » aluminyum taşı » hindoloji » tutunu tepesinden cıkmak » şebekci » gozu toprağa bakmak » yuz » yuzu sıcak » nukte » kuresel » kucuk harf » koklemek » puskurme » puskurgec » ileriyi gormek » goze goz » ad koymak adlandırmak tesmiy » pergelleri acmak » bir cenekliler » karikaturist » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » olumsuz » doğal cevrelerini değiştirmele »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.