tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozetleniş » ahlatın veya armudun iyisini d » lutuf dilemek » on ses duşmesi » gun balığı » yuze cıkmak » bir madde » leton dili » turkluk » ustune bir bardak soğuk su icm » sorgucsuz » lok » yuzer yuzer » ruzgâr altı » donenceli » enstrumantalizm » duğme » ilginc » benzi ucmak » akşam yıldızı » tumlemek » zuppe » duşurmek » duvesime » cifteleme » kur yapmak » eğitim donemi » şoyle boyle » ufurme » deli kızın ceyizi gibi » cok sağlam dayanıklı sert » marksist » atıp veya atmak tutmak » gocen » pencere acmak » lâf cıkarmak » paytakca » sulf » hatırlatmak » merdumgiriz » mumin » orgucu » ne dağda bağım var ne cakalda » park etmek veya yapmak » tutsulemek » ortenek » duzenleşik » olesiye » bir şey soylemek » parcasıbağlıbulunan catal »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.