tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sondurme » dostluk okkayla alışverişdirh » camurdan cekip cıkarmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » serbest bolge » kurtlarınıdokmek » bocuk domuzuna donmek » cıkrıkcılık » eli ayağıveya eli kolu bağlı » ciftleşme » kokleştiriş » tutunluk » zıvanadan cıkmak » ucmak » yontemsiz » carşılı » kasa » otostopculuk » atın olumu arpadan olsun » yuzunu gozunu acmak » aslan yurekli » unsuzunu gosterir » golge » can başına sıcramak » bukunmek » tukuruk otu » comelme » arak erek » pacasıduşuk » duzeltici » odul vermek » kudum » kakac » ust dudak » on avurt » butunu hars ekin » cepni » ceyizcilik » el elin eşeğini turku cağırara » sempervirens » borkenek » munşeat » gecirtmek » eli ermez gucu yetmez » yaradancılık » eteğindeki taşıdokmek » hancer ciceği » suzgun goz » imalâtcılık » ileri goruşlu »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.