tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
copurlaştırma » gereği duşunulmek » gecerletmek » diktator » murekkepci » kafasıkuflu » bir istek ve surerlik bildirir » akımınısağlama işlemi » ali kıran başkesen » gozunu korkutmak » gure » ozluk » okulu asmak veya kırmak » eteği duşuk » yuz » ardınıalmak veya getirmek » cevrelenmiştahta ağırşak » civi kırmak » gucumseme » muracaat » coğulculuk » medenî kanun » mısır ozu » otoparkcı » muemmen » cınarlık » uleştirim » goz ile hedef arasında aynıciz » besle kargayı oysun gozunu » mudrik » hukûmet kapısı » embriyon » cokluk eki » ağzının icine baktırmak » munevver » cekik » suruyu guden kurdu gorur » toreli » her işin her şeyin başısağlık » surduruş » orgu » kucuk kan dolaşımı » harclı » goz nuru » otcul » nuh der peygamber demez » okcu » soğuşluk » iltimascı » hucum etmek »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.