tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hint kertenkelesi » zıpcıktı » yonetmen yardımcısı » uzum turşusu » tuylu » koşelemek » ruhiyatcı » olcmek hesaplamak hesap etme » selvice » cerceveci » payandalarıcozmek » citleme » heyheyler gecirmek » asansorcu » cangal » cil » oruc bozmak » sunnet cocuğu » mutehassıs » kucuk » kepceburun » yanlarında goturmekle yukumlu » dizlerinin bağıcozulmek » dinden imandan cıkmak » tarafından arabacıicin armağan » bağdad ıtamir etmek » guven oylaması » cift » cingene parası » cevri » hukûmet konağı » adınıkirletmek veya lekelemek » fakul » sıcratmak » cakma » ayaza cekmek » muhliye » cıkmak » davranışcılık » soz acmak » ote beri » bolucu » mes ut olmak » elini belli etmek veya gosterm » tetik bulunmak veya tetikte bu » durulmek » aslî duşunce » kumukca » hizmetlerine bakan uyeleri ha » ust »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.