tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşurmek » pirinc orgu » mustantiklik » bayram gunu » soz gelimi » cağırmak » yukunme » saray ciceği » gun gune uymaz » is at etmek » tırtıllıbıcak » bektaşî » gecmek » afrikalı » iyi yurekli » lâpon » nefsine duşkun » şohret bulmak veya kazanmak » gecmek » cekimsizlik » olu gozu gibi » ana avrat duz veya dumduz gitm » ıslıklıunsuz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » munasebete girmek » mulhak » guzelce » catır catır » kurk » fenike portakalı » muziksiz » kan revan icinde » fakulte » gulunme » nez etmek » recete » kutleşme » ucmak » mezatcı » gozlukculuk » kotuleştiriş » durustluk » kaleyi icinden fethetmek » burnunda veya gozunde tutmek » tekâsuf etmek » duğuncu » cantadan yetişmek » gercekcilik » kaltakcı » kusur etmek veya etmemek »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.