tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
flort » bizim gelin bizden kacar tuta » boldurme » koydunsa bul » turban » cevik » kispet cıkarılması » baharatcı » genizden konuşmak veya cıkarma » ornekleme » davar gutmek » penceleşmek » capkın » ucretsiz » harrangurra » acıciğdem » bortmek » alt gecit » kor kadı » ferdiyetcilik » kucuk bey » doven » coban yıldızı » okul cocuğu » tuvit » » donuşturmek » gunduzsefası » donme » gun gune uymaz » guluşme » kıc » hizipci » orumcek kafalı » coluk cocuk elinde kalmak » berguzar » oluk » duğumlemek » yuklu » cakşır » cantalı » toskurtmek » dansor » icecek » kaldırıma duşmek » yunanlı » davranmak saygıgostermek soz » tayini cıkmak » ust » urik asit »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.