tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eli açık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzu yerde » musluman mahallesinde salyango » goz yummamak » rotarlı » toplu sozleşme » iclenmek » cuvalcılık » zamane cocuğu » duşurmek » gozunu yıldırmak » yureği titremek » ateşparcası » genel mudur » kaynana olma durumu » tezahur » demec » kurt kopeği » başlangıc noktası » copsuz » buyuk elci » dort yuzlu » culsuz » gece » citar » fırdondu » hispanica » cıt etmek » fulûsuahmere muhtac » surekli unsuz » durtmek » nufus sayımı » zahmet cekmek » ikisi bir kapıya cıkmak » sıkıyonetim » ultimatom » ciseme » gozu gormez olmak » sun î gubre » surmelemek » sacış » gagavuz » lâcivert di » ifrat tefritte kalmak veya bul » canıcıkmak » organizmaların oluşturduğu bir » teberruken » kacımsar » acık maaşı » goynuk » harclık »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.