tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oyun cıkarmak » kutluk » icine tukurmek » pece » hareket » cekmek » aslıastarıveya aslıaslı olmama » hoşca » hazırlıklıolmak veya bulunmak » bırak allah ınıseversen » cenesi atmak » yahudi almancası » dumencilik » duzlem » cıra » âşığa bağdad sorulmaz » meydana dokmek » aza sormuşlar nereye coğun » lokma dokmek » kuskunleşme » olusunu opmek » tullenmek » cullanmak » ti » gomme banyo » kem soz kem akce sahibinindir » sokağa dokulmek » inekci » dortnal » gozu kor olsun » cıkmak » dunku » cağlamadan catlamak » orospu bohcası » uretim evi » ufurme » cıban başvermek » dorttek » cevreleme » bicimdeki bolumler » soylenilmek » başıonunde » japon armudu » su kucuğun soz buyuğun » akac » alcalma » goruşacısı » koşk » rak rek » boluşum »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.