tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » cakıntılı » purcuk » gozleri fıldır fıldır etmek » dizginleri ele vermek » oncul olmak » ikram gormek » duşundeş » acık yurekle » yuzu gulmek » gullâc » batoz » cozumlemek » ne ne » sozlendirme » zamanıgecmek » dokumantasyon » dokulmek » kalsiyum klorur » keder cekmek » turk biberi » odeme » himaye etmek » gonul indirmek » şovalye » golge » merak etmek k kalın okunur » ıstırap » romorkor » mustear » tevessul etmek » ceza cekmek » kokusunu veya koku almak veya » felc olmak » harıgecmek » bicimdeki bolumler » ceyiz » mevlevîhane » yargıtay » kuculuş » deli sacması » su uyur duşman uyumaz » enfrastruktur » onemsizlik » gobeklenme » puan almak veya kazanmak » calıp cırpmak » ucuklamak » acıklama » ilk goz ağrısı »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.