tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eli açık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapma yapmayın yapmayınız » kuram mutasyonizm » vazifesi mi » takaddum etmek » ozendirme » aktore » soğuşmek » mudara etmek » oyuncak » munafıklık » uclu » binin yarısıbeşyuz o da bizde » veresiye karşıtı » acık mektup » gunuculuk » mutlakcı » tartışma goturmemek » canıcekmek » gosterici yardımıyla karanlık » carka vermek veya carka cektir » gelecek zaman sıfat fiili » şovalye » kusur etmek veya etmemek » tunclama » duşkurmak » kos » veren madde » yahudice » zerduştculuk » ağac biti » alın teri dokmek » bağırsak asalağı tenya » muşareket » kopeksiz koye veya suruye kurt » cozumsuzluk » siz » turancılık » ote yandan » icat cıkarmak » ucu » ciharıdu » gonlu takılmak » sanat dunyası » sıfat fiil » mudiriyet » hayat mucadelesi » Şeker bayramı » celebi » hukmu gecmek veya hukum yurutm » h h »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.