tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkusuz » sungerler » belini doğrultmak veya doğrult » hukûmet kapısı » diken ustunde oturmak veya olm » gul suyu » cekingenleşme » vektor » duze » masallarda gecen dişi dev » tarlada izi olmayanın harmanda » tekâsul » hırvatca » hukûmet erkânı » durdurmak » olu doğum » surdurmek » bitlis koftesi » coraklık » reisulkuttap » gulumsemek » zam gormek » nufus plânlaması » iraklı » kısa unlu » kurek kemiği » kultivator » imza atmak veya bir şeyi imza » yureğine bir şey cokmek » daha da geliştirmek amacıyla b » acmak » ayının kırk turkusu var kırkı » kılıc balığı » hayvan komuru » kıyıda koşede kalmak » dışacı » elma cayı » yupurmek » cifte » cizi » kacakcılık » duzgunlu » garpcı » dovuşme » gorme işitsel eğitim » satılığa cıkarmak » demetci » zukâm » ickiyi bırakmak » ozek ağacı »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.