tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zurnada peşrev olmaz ne cıkar » iz duşumlu » ornek almak » dilini veya dillerini yutmak » gocup gitmek » kacırmak » avara kasnak işlemek veya donm » gozu kaymak veya kacmak » subye » mutebahhir » cubuk » ici kalkmak veya kabarmak » putursuz » catıkaplayıcı » cumle » goz hapsine almak » kor kurttan bile vazgecmemek » ozellikle » karacaylı » sonuc vermek » moğolca » kor tapa » ıkla ikle ukla ukle » apoletleri sokulmek » yatcı » catırdamak » gorevlilik » murtefi » bolucu » cekmek » mufettiş » cokmek » suzdurmek » yumruk gostermek » cekememe » kaptan koprusu » iğne ustunde oturmak » maraz esenlik karşıtı » muslumanlık » granduk » kapsamıolan » figuratif sanat » vaz ıhamil » kandırıcı İnandırıcı » urperti » veya başka duzenlerle işletile » bal alacak ciceği bilmek veya » şeref unvanı » icerik » gun yayı »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.