tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
patır kutur » tırnağına veya attığıtırnağa d » kirec » buyukbaş » otuşme » ofke topuklarına cıkmak » lâpcınlı » kaktus » kolay işlenebilen yumuşak bir » anas acuta » uc nokta » yureği sıkışmak veya tıkanmak » cayırlık » corap sokuğu gibi gitmek veya » konferanscılık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cenesi acılmak » boluntuler » kokleme » kacacak delik aramak » renkli element kısaltmasıcu » oclenme » tagayyur » gum gum etmek » mahzur gormek » catallaştırmak » urduca » oğretmenlik » kocu » ciğde » sekiz yuzlu » cocukluk » mulhakat » tuberkulin » uctu uctu » guncelleşmek » comlekci » oluruna bırakmak veya bağlamak » yalımıalcak » cevabıdikmek veya dayamak yap » bicime sokmak veya bicim verme » bukme » yerleşim yerinden başka bir ye » sacık » ozgur » soğan ciceği » tezgâhcılık » hint keneviri » fal acmak veya bakmak » cikolatacı »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.