tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eli açık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cikolatacı » muzmin » cileden cıkmak » kup şeker » parcalayıcı » muhtac olmak » gomme kilit » silindir prizma vb bicimindek » hınc veya hıncını almak » boşluk » muebbet » gumrukculuk » orgulu pilâv » ucuncul » şumullu » cağrışma » sumek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » mutebahhir » kıvanc duymak » ciftleştirmek » yulumek » bal ozlu » gozu bir şeyde veya bir şeyin » uzumsuz » duzelticilik » işin icinde işvar » ara cumle » surgun » rovanşıalmak » slovakyalı » yontem bilimi » dumduz » boğaz icinde kavga var » soru cumlesi » olağanustu » mumarese » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gozaltına almak » sağacık » murebbiyelik » art damak unsuzu » catkın » urun » argaclamak » alcıtaşı » tuylu » mudevvenat » buruşukca » ultramodern »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.