tdk sözlük TDK Sözlük

 

eli açık kelimesinin eş anlamlısı

eli açık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eli açık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eli açık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eli açık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıckıtozu » cizili » gorunur » tebellur etmek » keciboynuzu » hukumran » mudahil » incelenmesi muşahede » icini karartmak » tekerrur » ulke » minibusculuk » mal kapital » veya dokunmuşpamuktan yapılan » envaiceşit » ac susuz kalmak » buyuk şehir » burokrat » yurutmek » suspansiyon » bolum » danimarkalı » fin hamamı » ortodoksluk » ofkesini yenmek » korfez » boluşturme » coğu zarar azıkarar » ustune yormak » metal parca » gocum » sol acık » bedcehre » sağakce » gorunme » y y » inti » kulakcı » yırtmaclı » gozu kaymak veya kacmak » yureği daralmak » karşılama toreni » civili » silâh cekmek » durtuşme » alt ust » kucuk bey » ta kendisi ta kısa soylenir » ciğ » fiil cekimi »

eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve eli_açık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.