tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oyle » olum tazminatı » sutleğengiller » fiyat veya değer bicmek » tesettur mağazası » odev bilmek veya saymak » cengel » bulunduğu yer basamak » copra » rafızîlik » duzeme » balkanoloji » turkleşme » acıklayış » anadolulu » grek » olumu op » kıcın kıcın gitmek » yureği katı » sakalıele vermek veya sakalıka » capak » yaradana sığınıp bir işyapmak » yuksek yaylak » tanrıvergisi » zayıf duşmek » akıkarasıgecitte belli olur » goklere cıkmak » icki sofrası » durtmek » fertik cekmek veya fertiği kır » bayat » ovuluş » ayakustu » dilenci canağı » goruntuleyici » muzaheret » kırk bir bucuk » frenk asması » calkatma » catma » duzmecilik » surgulu » civi cıkar ama yeri kalır » buyucek » soz cambazı » rumlaşma » kan beynine cıkmak » mufettişlik » duruşt » yuzey veya cizgi kaide »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.