tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
corba gibi » tedavul » tac » homoseksuellik » paskalya coreği » arakcı » gezdirme kulağıtemizleme bici » terutaze » yurumek » sumbulî » acığa alma » mutenazır » ar er » hesapcı » vadesi gelmek veya yetmek » ustun olmak veya gelmek » cakılı » ozelliklerin tumu » buk » cıkmak » tefeyyuz » balkanlı » gonul vermek veya bağlamak » cığralık » cırpma » taşlama işiyle uğraşan usta » yuz gorumluğu » sıcaklıkolcer » yeni dunya » kundakcılık » kulotlu corap » a ya getirmek » celikleştirme » cıban işlemek » pluviyometre » duzine » simitcilik » ince karton parcası kartvizit » sınır cekmek veya cizmek » tan ağarmak veya atmak » cuvalcılık » omur surmek » gormemezlikten gelmek » altlıustlu » surgulenmek » ruyalarına girmek » cakmak » catallı » kullu » harala gurele »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.