tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guvenilir » kacışma » parcalı » muteselli » muneccim » kap » cayır tavuğu » kırkıcıkmak » boy almak veya surmek » cevirmek » kesesine gore » munakalât » carık » gozlem evi » zumrut » konukcu » lokma gozlu » bahcelik » fare deliğe sığmamış bir de k » sove » ruchan » sayma işlemi » cobaniğnesi » copurlaşmak » sarnıc » vişnecuruğu » selcukî » yukseltilmek » ozbek » dovdurtulme » katıve cıkıntılıorgan » cangal » ciylemek » karnından konuşmak veya soylem » sozde ozne » işguzarlık » ar er » koltuk gozu » cift kol » gungormuş » cokuntu » sırtından cıkarmak » gume gitmek » korcesine » alıcıcıkmak » emeklilik cağı » minibuscu » cıldırasıya » suru » tohmet »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.