tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pece » duşlemek » cocuk aldırmak » kir goturmek » cırakman » dollenme » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » işi allah a kalmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » kulture alma » hoşgormek veya karşılamak » ozumlenme » brahman » gecirmek » sozlukce » yuz » kaktusgiller » olum korkusu » donuşum » luterci » fır donmek » damgasınıvurmak » basit cumle » burunmek » capak » sozlu » icin » canlılara yaşama ortamısağlaya » acıklamak » bakımından bağlanarak soylenme » donuşlu » bukmek » pacacı » mutekabiliyet esasıuzerine » orgun » sacak » yol acmak » teşekkur etmek » murit » odyometre » balıkcı » kavgaya girişmek veya tutuşmak » kacınılmaz » gozu alışmak » subut » kırlangıc donumu » yonlendirme işi » koprucuk » cırpıya getirmek » dikec »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.