tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtlatmak » sut gibi » duğum ustune duğum vurmak atma » cimentosuz » as yon » sıra savmak veya sırasınısavma » kufran » donum noktası » secim tutanağı » icinden gelmek veya gelmemek » başkurt » aza sormuşlar nereye coğun » hasanpaşa koftesi » başına cıkmak » cabalanma » osmanlılık » at calındıktan sonra ahırın ka » elekci » burnu buyuk » dik ruzgâr » bize de mi lolo » cubuk odası » dalgıc kuşugiller » b » gozunu oymak » cevirmek » ilaclanma » cay bahcesi » carşaflanma » namunasip » icli dışlıolmak » tufeklik » genel olcek » bir ben bir de allah bilir » boşluk » dolambaclı » dort bir » cilekeş » cıban ağırşağı » adetce » donum » hayat gecirmek » cakıl kuşu » şaşıcakır demektense kor de de » dalgaya duşmek veya gelmek » burc » kore » guneşsutu » ampirizm usculuk karşıtı » muzaheret etmek »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.