tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz goz » duztaban » abaza » koluk » duzenleyen ve genel olarak ilg » ağır işitmek veya duymak » ozel mulkiyet » gerci » dara duşmek » duzecleme » virtuozluk » yuvaya donuş » guzel » nemolcer » sorguc » kor yılan » toplumcu gercekcilik » arpa boyu kadar gitmek veya yo » şaka goturmemek » da de ta te » intelektualizm » can » te » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » kampcılık » oğurtu gelmek » frenk inciri » avunc » ciğe » işguc edinmek » dort yanıdeniz kesilmek » norvecli » cocuk oyunu » camaşır deterjanı » bufe » calkantı » gostermek » tunclaşmak » hukmî » gumuşîleşmek » kritik » gureşminderi » uzum cekirdeği » alcakca » kap » inec » tek cekirdekliler » kunh » capasız » tac giyme toreni »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.