tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canak yalamak » opturmek » cokel » cengel takmak » yurek darlığı » yalıngoz » cirkin kacmak » suclama » ic cekmek » hot » duasınıveya dua almak » fusun » kul rengi » ayakkabılarınıcevirmek » cin carpmışa donmek » taannut » ar er » cocuk » yol yurumek » gormek » suzulmek » kece kulâh olmak » izdivac etmek » calısupurgesi » oclenmek » şuphelenme » goz bağcılık » cırakma » gelen paşam giden ağam » supurgeci » taylorculuk » deniz altında bulunan » dokuntu » paragoz » canının icine sokacağıgelmek » kakırdak poğacası » almanlaşma » salon camı » bıcak gibi saplanmak » dokmek » kolemen » gecişsiz » koc katımıfırtınası » durtuklemek » cevirmek » koşeye cekilmek » tarh etmek » sahip cıkmak » boluşme » tupleme »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.