tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dovmelik » yureği parca parca olmak » borulce » guneşbalcıkla sıvanmaz » ibaret olmak veya kalmak » anca beraber kanca beraber » urpertme » at gozluğu » gormek » onlukluk » utu » osmanlı » dallarınıkısaltmak » gozune karasu inmek » haber gondermek » sun î kalp » unlenme » oncu » yuğruk » dokmek » suve » kerpic dokmek » tukenmez » icten ice » cavdarmahmuzu » somuruş » cemberlemek » dişgecirememek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » mutevelli heyeti » ric at » formule » orumcek bağlamak » icitme » muşahit » hayvan sınıfı haşere » re » kuafor » yuruyuşe cıkmak » ickisiz » yuzustu bırakmak » cıkar » bahcesiz » iki hırtı bir pırtı » şımarıkca » ayakcı » sunnet etmek veya yapmak » yazıcevrimi » kucumseyiş » kulfetsiz »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.