tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
peşine duşmek veya gitmek » guz donemi » mumin » sublimleştirme » şerbetci » teyel yapmak veya atmak » hancer » duz baskı » ilham etmek veya vermek » spekulâsyon » guducu » cak » ayağına veya bacağına gecirmek » yuzde yuz » kor fare » cokmek » basın dunyası » toplu olarak oğretimin yapıldı » bukumlu » koturum » goz yoklaması » gelen paşam giden ağam » ustun zekâlılık » tapıncakcılık putperestlik » gunduzleri » trenckotlu » kolcaklısandalye » tepesinde havan dovmek veya de » ictimaiyat » ciftlik » kacamaklı » tecessus » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » uşengenlik » tefehhum » goğus germek » gul yağcılık » kireclenmek » merak sarmak duymak veya salma » ak kopek kara kopek gecit başı » elinde bulunduran kimse » barutcu » lı li lu lu » musamahalı » guatemalâlı » mulk » şuphelenmek » gokkuzgun » sa se » muşkul »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.