tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılınıbile kıpırdatmamak veya » plâcka » tapi kalmak oyunlarda » olu yıkama » korku dağlarıbekler veya aşırı » yuzer top » uzunc » yuzerlik » ceşitlendirmek » konseptualizm » onarım gormek » surgen doku » cırnık » kirec kaymağı » bir orman ağacıcastanea sabva » allah hayırlıetsin » jeofizikci » celmelemek » mujdelemek » nuzullu » eski cağ » ahkâm yurutmek » kustere » sel goturmek » bilinc » nobet » golgelenme » gedik acmak » koc » kamyonetci » ari dil » yuklenmek » tırnakcı » temizlikcilik » tıkac » murekkep » gorumluk » korletme » yakut » kızım sana soyluyorum veya ded » cuz » hukumferma » geciş » dortgen » bir gunluk beylik beyliktir » hayra karşıolmak » gozu tok » su duzeyi » mutekabil » cakır ayaz »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.