tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alaturka bilen alaturka eser » hot demek » uzerine yatmak » delikli taştekne » koşeleme » sacıştırma » ovunduruculuk » muziksiz » eksen ulke » yuz binlik » citleme » t cetveli » yuzune bakılacak gibi veya yuz » kokune kibrit suyu dokmek veya » bağlandığızincir arasına konul » tasasısana mıduştu » ondulâtor » câk câk olmak » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » hac » teknikci » odem » cirkefce » paranın ustu » gobekli » partizan olma durumu veya part » cekimsiz » gozetleyiş » gucluluk » utcu » kulce » cekimsenmek » ortmek » keder cekmek » yapay dolleme » culu duzmek veya duzeltmek » bey mi yaman el mi yaman » olcu » gıllugişli » aglutinasyon » baygınlık gecirmek » yulume » tezevvuc » emec » kotu goz » sac » direksiyona gecmek » gumburtulu » uzumculuk » ozleştirmek »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.