tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırakman » cevri » romalı » nufus cuzdanı » duzenek » lâcka » uremi » guvec » orgu » oğurtme » salcalık » oru » koftelik » sarih mef ul » supurmek » iskeleti cıkmak » tiriti cıkmak » mayıs bocekleri » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cengel iğnesi » muteveccih » şer an » allah versin » seylân taşı » gercekleşmek » adıbatasıveya adıbatasıca » sonradan gorme gâvurdan donme » calar saat » gozu kesmemek » musamahalı » cağlama » cıkmak » dem cekmek » dinamitci » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » meşakkat cekmek » karısıkoylu » duzlenmek » glâyol » gercekcilik » şifayıbulmak veya kapmak » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » capraz kafiye » gozleri fıldır fıldır etmek » yan gozle veya yan gozle bakma » oğutmek » cıkmak » yukunme » unc »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.