tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nobet » melengic » mucver » golge » protesto cekmek » tuysuz » icini ezmek » resimlerin sesli veya sessiz k » somurgeleştirmek » kuculmek » ozluk » dordun » bektaşî dedesi » boğazından gecmemek » oncesi donem » host » cıkmak » oturmek » gonlu ile oynamak » unlu duşmesi » bolut » moritanyalı » canak yaprağı » gok kumu » uvey oğul » sulun » yan urun » catal » mudiriyet » alacık » başmakcı » cağırım » sutkızı » alt ust etmek » odenekli » kurneme » cocuk peydahlamak » arasıveya araları acılmak acık » ortak bolen » cubuk ağacı » cizici » somuruculuk » koskelmek » oc almak veya ocunu almak » şişe » etmek » ağkepce » cul » buyruklarının İbranî felsefes » mustağni »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.