tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sen sağ ben selâmet » dokuntu » ali kıran başkesen » doğaclama » guzel » dunyayıgozu gormemek » yedekci » govde gosterisi » gobel » kofter » başdumeni » cobanın gonlu olursa tekeden y » hukûmeti devirmek » demir sulfat » işguc sahibi » takarrur » gonen » supurtme » duven dişi » cebic » major gam » cıra dibine ışık vermek » sen bilirsin veya siz bilirsin » dunya kelâmı » orgusuz » kor yılan » kuştuyu » koleleştiriş » folk sanatcısı » bulunan bolum kafa ser » gundeme almak » ozumleme dokusu » tarla sıcanı » gosterge » yamcı » yara bere icinde » mushil » tencere dibin kara seninki be » dışıkalaylı ici alaylı » kırıkcı » eli boğrunde » kayıttan duşmek veya birinin k » populerlik » gonderi » evlenmelerinde yasa bakımından » geciştirmek » okuyana bırakan oyun muamma » somurgeleşme » yuzunun derisi kalın » murekkepli »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.