tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecerlik » nufuz » sokmek » fluorit » faca etmek » el elden ustundur ta arşa kada » catı » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » tezahurat » seramikcilik » onemlice » guzelce » mercimek corbası » aşcı » duğum » muzakere » cergi » ulaşabilen yatay uzaklık » bitkisel veya hayvansal madde » dağılmak » efelik etmek veya yapmak » gonlu bol » fırcalanmak » yalcınlaşma » karşıtı » colak » bir cift » cakma » curuk » methusena » partoner » başyemek başınıyemek » siyasetci » amerika tavşanı » iştirakci » İri balık ve deniz hayvanların » muştemilât » cift kume » su » istencli » cangal » ambulâns » cığırından cıkmak » inanc » bıcık » ucuz etin yahnisi yavan veya t » inceleyen bilim » kuldoken » mezardan cıkarmak » tm »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.