tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
percem » allah ınıseversen » pence » ucu bucağıolmamak veya gorunme » sudan cıkmışbalığa donmek » mutemadiyen » medeniyetcilik » cemberli » oznelci » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kostum » cevriyazı » balcık levha fayans » cıkarcılık » silindir prizma vb bicimindek » kara cumle » eroscu » muzminleşmek » redaktorluk » borcluluk » yondeş » eşekcilik » dişdudak unsuzu » buryancı » uryan » goğerti » tanzimatcı » kostek olmak » golgelenme » sahil cizgisi » acıklamalı » koşelik » vokal muzik » dil oğretimi » gozuyle bakmak » cift kol » tuy gibi » suluk gibi » ağackakan » cimlenmek » uleştirme » cırpıştırma » nervur » maksat gutmek » gozunu oymak » ortunmek » gecer » yelengec » hoşduruma gelmek » makine veya bir kuruluşu plân »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.