tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
plânorculuk » cıkarmak » uzatılabilir » gokte ararken yerde bulmak » cekim » goze batmak » koy koruculuğu » ha şoyle » purin » ic salgıbilimi » civili » bodur tavuk her gun veya her d » doşeme » musterih olmak » fırca gibi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » muracaatcı » uzerine yuklenmek » maraşişi » bileğine kadar veya bileklerin » butunu » gonderici » termoelektrik cifti » bukuculuk » malzemeden yapılmışyarıotomati » omur » kemiğine kemiklerine kadar » gobeklenmek » turkiye turkcesi » beygir gucu » muhtedi » caprazlaşma » mısır daki sağır sultan bile d » cın » cocuk gibi » aslanpencesi » orgutlemek » ikbal duşkunluğu » ucurmak » gulluk gulistanlık » allah aşkına » oğutme haznesi » satın alınan erkek kul esir » ru » kendi icine cekilmek » uc boyutlu film » dukluk » cıldırtma » unsuzunu gosterir » yureği kaynamak »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.