tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bukum » gelenekci » el mi yaman bey mi yaman el ya » gonul kimi severse guzel odur » ozentici » imza atmak veya bir şeyi imza » isimden tureme fiil » goynume » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » mucellitlik » ammada yaptın ha » ortadan kaldırılmasısiyaseti » gorevsiz » musabık » gozleri yaşarmak » citişme » parcalamak » başyemek başınıyemek » puf boreği » oğmac » yatık cit » lisan » hanya yıkonya yıanlamak » turlu » kucuk dalga » sacıbitmedik yetim » temerrut » icinden okumak » ustune yuklenmek » sınıkcı » mustear » dokuk » l » gucun » ic tuzuk » teheyyuc » sac orgusu » kor şeytandan bulmak » duğumlenebilir nesne » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » koyuvermek » konektor » kopekle yatan pire ile kalkar » pluralist » hotanto » muddet » iz » olcek » para peşin kırmızımeşin » uleştirme »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.