tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dikce » uzumculuk » kor faregiller » revu » ayının kırk turkusu var kırkı » hukumluluk » gozluksuz » subjektivite » ic » tenasuh » yuk » salon camı » cektiri » cepic » rumlaşmak » uzun parca » popularite kazanmak » yolsuz yontemsiz » ayva tuyu » iz ac etmek » afi kesmek satmak veya yapmak » yahudilik » nijeryalı » sozel » duşku » aralarından kara kedi gecmek v » eşbicimlilik » odyometre » dovmelik » cinkograf » yahudi almancası » japon denizi » otleği » tırnakcı » gubre gazı » barokcu » doşeme » allah derim » ici kan ağlamak » kotu adam » cd » suruklenmek » goz değmek » rumen » yerleşim yerinden başka bir ye » aramak taramak veya arayıp tar » gozunu yummak » sacılış » subjektivizm » kotuluk »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.