tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekinmek » zahmet etmek zahmete girmek ve » munasebet » calık » saklamak inkâr etmek » cizgilik » techil etmek » cağrışmak » resti gormek » kaval tufek » tazıya donmek » su orumceğigiller » gunahkâr » tartan arac » duvesimek » gozunden kacmak » actıağzını yumdu gozunu » ayakcı » sb » a veya e gelince » keskin gozleriyle cok uzakları » yasa onerisi » tumlemek » cıkarma birliği » vucuda vermek aşıyapmak » carka vermek veya carka cektir » peşinde veya peşinden koşmak » donmek » kiremitci » sırat koprusunden gecmek » kuskunu duşuk » boşta olarak yapılan ortu » kotu haber tez duyulur » dişcıkarmak » ciğyemedim ki karnım ağrısın » rivayet olunmak veya edilmek » tacsız » paylaşmış benzer odevlerle yu » yonelmeli » kor dokmek » muşabehet » mutedavil sermaye » inmek » purin » el acmak » kosteklenmek » nilufergiller » istenc dışı » gulbahar » arnavutlaşma »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.