tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumbek » gosterişci » bir koyundan iki post cıkmaz » dişeti dudak unsuzu » sodyum hiposulfit » teneffushane » » canım » yuzleme » it gibi calışmak » gumruklendirme » catanacı » sacıştırma » aksulâmel » alkollu » tarih oncesi » goz goze gelmek » geri cevirmek » muhurleme » miş » gorelik » gectikten sonra yavru olarak d » cene calmak » muthiş » bocek kabuğu » ozonolcer » uzengisiz » gosteriş » olağanustuluk » yuzuncu » tarihci » obeklenme » İslâm dininden olan kimse » mustezat » minibusculuk » duşuruş » acmak » oğle ezanı » duyuustu » ceyreklemek » mubarek otu » farklılaşma » neşvunema bulmak » bolşevizm » abıhayat icmiş » ana baba gunu » teror » kıl kecisi » kozleme » allah yarattıdememek »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.