tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sulfat » soz dizimsel » muptezel » ici vık vık fık fık veya pır p » yb » urun » işin icinde işvar » inmek » iki eli şakaklarında duşunmek » cemre duşmek » capraz » boluk » papirusgiller » duşundurme » kokten dinci » tarcın » cozumlemek » kan cıkmak » turkcecilik » yağma hasan ın boreği » cumhuriyet bayramı » patır kutur » genişacı » cımkırma » edep yahu » dili kurusun » goz akı » katıla katıla gulmek » nankorluk gormek » bahce » dumtek » el sozluğu » utopist » soyleme » gerilim olcumu » gozunu yummak » kopurtmek » iceri girmek » aşırıtepki » tel kuf » kralice » tavukcu » hıckırmak » oz denetim » bir yiyip bin şukretmek » ağız yer yuz utanır » cizgi olcek » gurultulu » konveyor » ucurumlaşma »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.