tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekine cekine » durgunluk cokmek » dudak ucuyla soylemek » fırtına kopmak veya patlamak » merak etmek k kalın okunur » cekmek » onemlice » cekmek » suje » terakki gostermek » gıcıkca » ispenc » ureme » u donuşu » oz oğrenim » kopekkuyruğu » lâtifce » kulluk » cağlayık » tarihci » konukcu » surunmek » kimse » acık zaman » ic guveysi » muzevir » gonul cekmek » utmek » surmek » cubbe gibi » cağrışımsız » balıkcılık » kuzu postuna burunmek » ic kuyu » utuleme » foyasıcıkmak » avcunun ici gibi bilmek » potasyum klorur » uc nokta » muhur kazmak » var gucuyle » bata cıka » kosele taşı » bu yuvacıklar topluluğunun bal » rus salatası » doşemecilik » sırtından cıkarmak » yureği serinlemek » kireclemek » cam civisi »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.