tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can alacak nokta veya yer » hey gidi hey » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » lule » ileri gecmek » vazgecirme » duduk » butuncul » icinde » akşamıbulmak veya akşamıetmek » bahcemsi » duzen » bağlandığızincir arasına konul » dondurme » ucuzleme » cekilmek » hece olcusu » gule gule » doşemeci » buyuklenme » kork aprilin beşinden okuzu a » telgrafcılık » suzgecli » odemek zorunda olduklarıucreti » muracaat etmek veya muracatta » suclandırmak » cer cop » ulke » katolik » tam gun » surekli olarak gidip gelmek » bahcıvan » soylenti » inayet etmek veya eylemek » yaygara koparmak veya yaygaray » ben hancı sen yolcu oldukca » romen » gecmişzaman » adam sırasına gecmek veya girm » geri cekilme » kurduğu medeniyetleri kendi i » yuceltilmek » tazıo tazıama culu değişmiş » yurutmek » olmek var donmek yok » İskoc » yuzu ak olsun » yuzulme » izzetuikram » ac gozluluk »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.