tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cer cop » komuren » duşunce alışverişi » cifter cifter » dik ucgen » ter dokmek » yucelme » cicekli bitkiler » teşkilâtcı » sınıfta caktırmak » arslanın adıcıkmış cakallar b » şikâyetci » kokten surme » ozgeci » ozel dil » kurnemek » kıl cadır » cukur » parcası » cabuk » cekememe » poker cevirmek » İcine karışan demir hidroksit » la le » bonkor » gubresiz » yuzunden okumak » yureğini tuketmek » siktir et » fin ugor » yuzu asılmak » formulleştirmek » facuna » cakmaksız » alka evli » kap » carpılış » gonul yakmak » buyutec » mili » cekişmek » hurya » huzunlendirme » başına işacmak » yemişci » aclığıoldurmek » gomme kilit » kibrit cakmak » bicerdover » ciselemek »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.