tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
colak » niteliği » kuru gurultuye pabuc bırakmama » dikensiz gul olmaz » batıturkcesi » kosele taşı » temerrut etmek » şupheye duşurmek » akım olcumu » oz » mutevazı » itibardan duşmek » asker cıkarmak » hesapca » guzlek » dunya malı » kacışılma » lugatce » yun » bıcak silmek » mustemlekeci » kulotlu corap » plânlıbuyume » buyuleme » celişken » yaşam duzeyi » cayırlanmak » cimlenmek » gozleyiş » bırakılan mulk veya para » suyu hurmetine veya yuzu suyun » penceli » tecanus » dil oğretimi » ince karton parcası kartvizit » muteharrik » calıştırma » mutebahhir » futuroloji » dovec » curutulme » zirve veya doruk toplantısıvey » gık dememek veya gıkıcıkmamak » kafasıcatlak » coven » ruştiye » goc » cekilmek » acısoylemek » pusur »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.