tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gıllugiş » başsavcıolma durumu » omru oldukca » yerleşme birimi » cakıldatma » ortaya cıkmak » gozune bakmak » kopruculuk » boyle » esperantocu » yangın cıkarmak icin kundak ko » kıskac » kacırmak » sacı » kufurbaz » cekiye gelmez » muhmel » kutuk gibi » cokertmek » tepesine veya başına binmek ve » etmek » tefeul » buyukseme » harac yemek veya almak » bukum » cenesi duşuk » opme » cul caput » ne haddine » dort ayaklılar » suzgu » surat duşkunu » gurluk » calkalayış » cevirmek » gonlu kırılmak » donuşum » şukreylemek » donumluk » calıştırılma » goreneksiz » cıfıtlık » karanlık basmak veya cokmek » buzulmek » gosterme » belâlar mubareği » kulağına kar suyu kacmak » maymuna donmek » cıktı » kafayıuşutmek »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.