tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sepetci soğudu » memleketcilik » diktatorluk » barışcılık » kanada kavağı » kavga cıkarmak » ip » cın cın otmek » ağzından cıkmak » suzgunleşme » kucuk duşurmek » kıssadan hisse almak veya cıka » huzurunu kacırmak » mezar kackını » iki cenetli » soz » olu » cağcıllaştırma » dokumculuk » alcılamak » keci » tuyo » ic cumle » harezmî yolu » davranmak saygıgostermek soz » buyuturluk » tuyleri icin avlanan bir kuşso » cil » gostermek » oğrenilmek » sıcan otu » bir parca » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » damarına cekmek » yahudi arapcası » kacırmak » yuz karasıolmak » kirec » cıt cıkarmamak » ors kemiği » bolunme » capulculuk » durumunda ayrılabilen parlak b » ozellik başkalık ayrım » temiz yureklilik » kullanılan arac buat » icine ateşatmak » ort ki olem » aylıkcı » yuklenmek »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.