tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için emef hastalığı tıklayınız. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uckurluk » en kucuk birliği goze » soz » allah selâmet versin » levha » ce » cizgilemek » doşem » corbada tuzu veya maydanozu bu » yuzer top » gozu korkmak » muderris » ozleştirme » orumcekli » neşvunema » minuskus » calışkanlık » meydana cıkarmak » darbe vurmak veya indirmek » allah hoşnut olsun » tecanus » gorev » allah vere de » yureğine işlemek veya yureğe i » civi » aracılığıyla duymak değmek e » cay bardağı » almanlaştırma » afişcilik » uclu » kulce » bulgurlu ya gelin mi gidecek » duasınıveya dua almak » hindolog » gozlerini veya gozunu oymak » ozek doku » imanım kısa soyleyişle » icini karartmak » cullama » cekyat » goruşmeci » sutnine » yosun bağlamak veya tutmak » acığa vurmak » tup gecit » etekleri zil calmak » uc » değişim yonetimi » kalcasız » uzluk »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.