tdk sözlük TDK Sözlük

 

emef hastalığı

emef hastalığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • emef hastalığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz emef hastalığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük emef hastalığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
balık corbası » duşuncesizlik etmek » acı » buğe » ozlem » goturtme » bıraktığım bıraktığı bağladığ » kostere » orta uc » burunmek » yuzucu » alın damarıcatlamak » tutuşmak yanmaya başlamak » yuzunu ağartmak » individualist » az » bukunmek » cok sozlu » pluviyometre » iz » flort etmek veya yapmak » cıkarcılık » cekinmek » surgulenmek » guttuğum domuzu bana oğretme » muşkilât cıkarmak » acındırma » cevre bilimsel » değnekcilik » avrupalılaşmak » cekmek » kufelik » bicimde saplı obur ucu yassıo » teşkilâtıesasiye kanunu » hareket » duz kanatlılar » alt tarafıveya yanı » sureyazar » kayışcı » nerede hareket orada bereket » icini karartmak » kesesine guvenmek » iclem » kısıkca » yurek vermek » İngiliz sicimi veya ipi ile as » hakka erenler » yarıgocebe » gecti bor un pazarı sur eşeği » tutsulemek »

emef_hastalığı hakkında da bilgi ve emef_hastalığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. emef_hastalığı nedir ve emef_hastalığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.