tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
meydana cıkmak » kooperatifci » odunlemek » cocuk dili » moto » turemek » işbirinden bitmek » soz ustası » ice yoneliklik » yuksek perdeden konuşmak » panslavizm » bicme » belirsiz gecmiş » kazmac » pahaya cıkmak » f f » zayıf duşmek » ceşni » akma hancer » dunya başına dar olmak veya ge » doğaclama tiyatro » mufessir » gomultu » gozeneksizlik » sudan gecirmek » hal caresi » gozleri donmek » gokdelen » th » dadacılık » gonlu kalmak » cınlamak » boğ » kaptan koşku » tatlısu frengi » eski tufek » arabî » kok mantar » cotra » coğaltış » unlu » carpıklaştırma » durtuşmek » pestilini cıkarmak » yuklenmek » cığırmak » goz actırmamak » kulot » agrostemmagithago » olan boceklere verilen genel a »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.