tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
umutsuzluğa duşmek veya kapılm » soğuntu » arac » cılbır » can can » işguderlik » kopekleniş » acıklayış » kefil gostermek » kup » aşcılık » başına cıkarmak » mutesanit » keciyi yardan ucuran bir tutam » ihsanıhumayun » sıkıştırmaya yarayan alet men » ıcı ici ucu ucu » başlangıc » umit etmek » zatulcenp » cicek boyası » acık bono vermek » papirus » cıtlatma » teşekkul etmek » kuplu » arkasınıveya peşini bırakmak » pecic » ahcılık » opup başına koymak » perhiz yapmak veya etmek » kurutmac » parca » kap » acınsamak » den yana olmak » muhit yapmak veya edinmek » koşelik » lutfetmek » yon eki » taaddut » mes ul tutmak » muracaatcı » donel » comlekci » cadır direği » feleğin sillesine uğramak veya » cabalanmak » carcur etmek » muşterek »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.