tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orgutlendirilme » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » duru » once » duzenleyen ve genel olarak ilg » cocuklaştırmak » gokcek » şenlik ve eğlence donemi » ucretlilik » bıcak yarasıonulur dil yarası » hurmetli » cabuklaştırılmak » tankcı » uvey kız » comaklamak » balıkcılık » yonelmeli tumlec » ağzından girip burnundan cıkma » tedahul » secim tutanağı » koy muhtarı » yuzeysel » yasama gucu » figuratif » ettiği yanına kâr kalmak » dort » yerleşim yerinden başka bir ye » uc boyutlu » halk yardakcılığı » turkceci » pişirgec » kuskunu duşuk » gun gunden » bol kepce » potlac » cetrefilli » mıhsıctı » sovmek » on oluşum » cağırılma » ateşalmaya mıgeldin » dokum » catılma » hasekikupesi » romanyalı » bicimi » ulke acmak » sunnetleme » yılan cıyan » canıltı »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.