tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pısırıkca » boyu bacadan mıaştı » ici hop etmek » yuruyen merdiven » obekleşme » tu » hic » bir don bir gomlek » komurleştirme » guduk » iyi kotu » rab » husnuniyet » kirada olmak veya oturmak » doldurdukları rengi beyazdan » ors » arabanın on tekerleği nereden » acıt » gozlerini dikmek » ozel yaşam » akupunktur » acık sarı » uslûp » muteferrika » uvey baba » dokmek » suzgunluk » cıkma durumu » tukurme » salcalamak » acmak » oğul balı oğul arılarının yap » citlembik gibi » cıplak » sublimleştirmek » yarım elma gonul alma » faydasınıgormek » kuyruğunu tava sapına cevirmek » kucultme » cinicilik » gonul almak veya gonlunu almak » bork » musellim » cayırlama » gobek bağlamak veya salıvermek » yapmaya yarar » sıcak yuz gostermek » kukla » denir » allah seni veya sizi inandırsı »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.