tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift kume » tuzel » capul » iadeli taahhutlu » odemek » korlenme » cangal » gozden kacmak veya gozunden ka » musluman adam » koylu » lugol » tanrı ya minnet duygusunu sunm » arasında den başka anlamıyl » su yurumek » kurekcilik » başıgoğe ermek veya değmek » yurutulmesini ve bunlara dayan » hayat gecirmek » ustcavuş » ut acıcı » arasındaki ekonomik ilişkilere » ortak olculmez sayılar » on oda » colpalık » hayrete veya hayretlere duşmek » gazla » muteharrik » bahcesi » kopuk » ıt it ut ut » buzme » gozlerinde şimşek veya şimşekl » buzgusuz » yuklemek » tıraşcı » kulakcık » buyucek » calma » hulûs cakmak » muşkulâtlı » yılan ciceği » doşetilme » ziraatcı » lok gibi oturmak veya cokmek » gubresiz » sacmalamak » pabuc » sonucunda ortaya cıkan ustun y » butce acığı » gorumce »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.