tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dur » unvanı » yara acmak » kara yuzlu » icin » icre » bileğine kadar veya bileklerin » one almak veya alınmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » puturlenmek » sr » rumlaşma » suru » kara yuz » gelmeyen veya gelip de kıtalar » rusluk » cıkıntılarıolan organ » unlu » kara surmek » olcek » cizmecilik » allah ın işine bak » balkopuğu » utangac » kursu » le » ahzukabz » sıcan deliği bin akce » imdada veya imdadına koşmak ve » aynıtelden calmak » cıvmak » gonlunu kaptırmak » yucelik » koprunun veya koprulerin altın » ihsanıhumayun » guvensiz » kolcak » zuppe » denkci » olu » kıptî » deniz ussu » aramca » bozordek » muştehi » cerezlenmek » aristoculuk » tişort » goz doldurmak » cirkinlik »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.