tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suluk » inmek » surat veya suratı bir karış » guducu » tendurust » gun » tuccar » tufekci » copurluk » karman corman olmak » dunya durdukca durasın » guclendirici » cercevelenmek » enstruman » arafat » canına yandığım veya yandığımı » sozu kesmek » ofkesini cıkarmak veya almak » carpınmak » lâfıkıcından dinlemek veya anl » evlât gibi veya evlâdıgibi » cekim » potlac » wc » kuşum » şumullendirmek » kulte » başkurtca » cakmak » gonlu razıolmamak » gokce » zıp diye cıkmak » papirusgiller » rotar » dort işlem » kullu su » cıtırdamak » camgiller » yumruğuna guvenmek » cırpıntı » bıcaklatmak » sucluluk duygusu » gozlerini bitirmek » İcine karışan demir hidroksit » gunu dolmak » madagaskarlı » oğretilerin genel adı usculuk » kostebekgiller » kucukle kucuk buyukle buyuk o » ciceklenmek »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.