tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzun arac » sıkıntıcekmek » kabir azabıcekmek » ifrit kesilmek veya olmak » puskurtulme » on calışma » donum noktası » sıkıduzen zapturapt » başmurettip » telekomunikasyon » iğneli soz » onların temsilcileri arasındak » ucretlendirme » gozu pek » ozen gostermek » carpıtmak » kopeksiz koye veya suruye kurt » acık ciro » ciğerini sokmek » utulemek » hat cekmek » yuk » guzaf » diri ortu » avuc ici » kovanın ucuna yerleştirilmişme » hınc » utanc duygusu » mutehakkim » guzelleştirme » akışkanın gecişini ayarlamaya » gulduru » cb » cikletcilik » cavdar » aşağıkalır yeri veya yanı yok » yalıcapkınıgiller » gonul yarası » faaliyete gecmek » tuzla buz veya tuz buz olmak » feragat gostermek » yıl donumu » sozu gecmek » gobek » kokenli » husrana uğramak » ici daralmak » carşaf kadar » koy koy » goz yummak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.