tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gerekce gostermek » ciceklenmesine dolayısıyla me » olcek cizgisi » icini boşaltmak » karşılığında cinsel ilişkide b » guleclik » bolumlendirme » cubuk » kıyıda koşede kalmak » buyuk anne » acıktan » muteaffin » tevekkul » olumsuz » nufus yoğunluğu » yakut » suyu ısınmak veya kaynamak » cağrıştırma » rolâtivizm » tam maaşla tekaut veya emekli » kursu başkanı » oturmek » acık yara » olumsuz cumle » cozuluş » yukseğe cıkmak » tullenme » fincancıkatırlarınıurkutmek » saponaria officinalis » muteveccih » kok kaplama » bulamac » kasık catlağı » oylemesine » boluntuler » cuhelâ » soz gosterisi » sun î solunum » tutun » bulgur corbası » sıcmak » medreseye duşmek » kazanclı » surup gitmek » cekmelik » cevre » kap » devrik cumle » icinden cıkmak » gunaha sokmak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.