tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aclığıoldurmek » urume » koleci » mustakim » ikiyuzluluk » bir iddianın gercekliğini inkâ » bukuculuk » olcusuz » dili bir karışdışarıcıkmak vey » secme yetkisi » tatlısulumen » kargabuken » muşerref » yağmurolcer » yonetim yeri » yuzde » damarıveya damarları kabarmak » one duşmek » kapana duşmek girmek kısılmak » mutevazin » cevre kirliliği » pirinc taneleri » gucendirmek » mucrim » kâğıt yapraklarından her biri » sutuncuk » ciceksime » petrolun bir cinsi olan yanıcı » acıciğdem » ofkelenme » kavunici » arasında den başka anlamıyl » temize cıkarmak veya cıkartmak » ickin » suzulmek » cakal armudu » iki buklum olmak » gorunuş » yuceliş » sozum ona sanki guya » devetuyu » kos dinlemiş » cekmek » hava koprusu » yarasın » işmi » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » secilme » el mi yaman bey mi yaman el ya » sokel »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.