tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keci inadı » turanî » gume gitmek » dovunme » ileri veya one surmek » enfusî » oğrenilmek » koşkerlik » ışınolcer » hanbelî » kart cıkarmak » utusu uzerinde » ikinci plâna duşmek » tumsek » odemeli » turna gozu gibi » konsul » bicmek » caşıtlık » carpışmak » coluk cocuğa karışmak » cakısız » gomulmek » ceper » dekartcılık » dava gormek » mayıs bocekleri » ters yuz ters yuzune cevirmek » rolâtivist » malikî » surumek » kalsa veya kalırsa » malta taşı » paha bicmek » duvel » allah hakkıicin » muzevirlemek » unlu kısalması » acmazlık » ic politika » surgun gitmek » karşılığında cinsel ilişkide b » es gecmek » oğutmek » cubukcu » futurizm » lâtin ciceği » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » kayıttan duşmek veya birinin k » rutbe »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.