tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşum » kokenlenmek » yuz vermemek » mudahale etmek » dık dik duk duk tık » dili ensesinden cekilsin » yonelmek » duşundeş » tuketmek harcamak » rolâtivist » rehine koymak veya vermek » ileriyi gormek » bitkisi gossypium » başak bağlamak veya tutmak » olcek » gozunu kan burumek » gunucu » soze atılmak » kıptî » gorevden almak » yenidunya » icten pazarlıklı » kulot » capkın » sirkuler » cubuklu » bicimlendirilmek » altın kupu » boğazından gecmemek » saatcilik » oteye beriye » gonencli » cur etsiz » nemceker » yuzunden kan damlamak » cok yetiştirilen bir bitki hor » kor boğaz » ici titremek veya titrememek » neptun » ustelik » sevir » calılandırmak » cop kovası » başına belâ olmak veya kesilme » kırac » ruzgârlanmak » ornek » badem gozlu » cıngıraklıyılangiller » cerceveci »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.