tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arıkcı » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » acılmış dikdortgen biciminde » kunguldemek » acışkonuşması » kur an veya ekmek carpsın » curutmek » kucultme » başından aşağıkaynar sular dok » carpışmak » ayağına cağırmak » arasında den başka anlamıyl » kancılarya » inmek » havuclu kek » ustlenim » ıl » sozunu veya sozunuzu balla kes » ucmak » gulle gibi » deplâsmana gitmek veya cıkmak » ayaklarının veya ayağının ucun » akciğer gobeği » cetinleşme » bicimini alır hidrojenle oksi » dizginleri ele vermek » dışcokgen » kasetcilik » allah ın evi » koktencilik » caldırılmak » kazmac » dağarcığındakini cıkarmak » duzgu » hareket » geceli » yucelmek » urpertici » kubik » bolumlerine konulan ağırlık » kofter » ucuz alan pahalıalır » kuşsutu ile beslemek » goruşturulme » atolye » kuculuş » karikaturculuk » cekmek » ozleyiş » gozuyle bakmak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.