tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonen » icinde yuzmek » insanicincilik » bahcesi » hodukleşmek » gun » wistaria sinensis » ağzından cıt cıkmamak » bıckın » kağnıgibi gitmek » parcasıbağlıbulunan catal » tekessur etmek » cicekcilik » cilekeşlik » iceride olmak » pazara cıkarmak » ahkâm cıkarmak » kibarlık duşkunu » sumsukluk » esprituel » cozum » lâtife goturmek » sırtından gecinmek » muhresenk » lokma dokmek » ozeniş » muesseseleşme » ornek » soz almak » şeritcilik » bufecilik » gosterir » ziyaretci » pencere acmak » reva gormek veya gormemek » meflûc » mustevi » hapishane kackını » mahrec » mucadeleci » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » iki ateşarasında kalmak » kufur yemek » başdondurucu » pey surmek » corek » gozunun icine bakmak » buyuk atardamar » catılış » cat pat »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.