tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalıpları » cıkınlama » sacılıp dokulmek » arap olayım » cobantarağı » yalancıcıkmak » cağ » gonullu » elden gel » gecit toreni » sağlayan parca » mak mek » musemma » en kotusu » komurleşme » yetenek ve genel gidişdurumlar » cokluk » aleykumselâm » murekkeplenme » calımsız » ana rahmine duşmek » doğaclamak » sırtından cıkarmak » ahreti veya obur dunyayı boyla » kem gozle bakmak » zulâl » gır gıra almak veya getirmek » tukurduğunu yalamak » kıpık gozlu » etanol etil alkol » gorunurde » ahlatın veya armudun iyisini d » gollenme » cokuşme » muessiriyet » kapsamına alma veya alınma » gomulmek » gelmelerine gore taşilerletere » spekulâsyon » selektor » kult » cağrılmak » turkolog » dirsek curutmek » mutenevvi » un » gok fiziği » cirozluk » taşcılık » surgun olmak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.