tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uyku durak yok veya uyku nedir » acık deniz » rontgen » ofkelendirmek » sun » odyovizuel » başıustunde yeri olmak » hurmetsizlik » sel goturmek » cozme » adam icine karışmak » gobek » cakım » porsukluk » tecahul etmek » ufunetsiz » duşkunu » doldurdukları rengi beyazdan » gorevlendirmek » ceneli » şirazesinden cıkmak » yureklendirme » rutbeli » suc olmak » ceşit » lu » oyuncak » buyuksu » duvakcı » nuh nebiden kalma » cayırlanmak » cıkarma gemisi » cimentolamak » cınargiller » calım atmak veya yapmak » cıkılanmak » agrostemmagithago » calım » neyin nesi kimin fesi » cingene pembesi » duldul » icli dışlılık » acık acık » cevher » mustantiklik » allah son gurluğu versin » kumeli » cozumlemek » pic etmek » muhurlemek »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.