tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuleme » yukseğe cıkmak » gurultuye getirmek veya boğmak » onem vermek » citmek » cok hucreli » ayağıile veya kendi ayağıile g » cakısız » kokorec » obur dunyayıboylamak » doğuş » biskuvi » cercevelenmek » hazır duruma getirildiği omurg » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » allah bilir » se » allah iyiliğini veya lâyığını » corbacı » ac » tercume » yeri goğu tırmalamak » yarıkubik » gluten ekmeği » sırpca » gundeliğe gitmek » ust baş » uzerine almak » men » kulleme » vezikul » kulustur » ici goturmemek » gozlerini bitirmek » kısa omurlu » ti » tavır almak veya takınmak » cok partili » bıcak gibi kesmek » dovmek » manzarasıolan » ceker » karikaturleştirme » golgesiz » cakır cukur » zayıf duşmek » hak » lupletme » dokmek » goruşmek »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.