tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşe başı » sure aşımı » dunya penceresi » yureğine kurt duşmek » tahammulsuz » akşamdan kalmışveya kalma » cukur » tiftik kecisi » calmak » yola cıkmak » modasıgecmek » catırdatma » teknikci » tespih cekmek » dokmek » olu » cektirme » cayhaneci » sovme » organı » sıvıolcer » acma » canak uzengi » sacaklı » ucleme » ozeme » cekimleme » comertleşme » gecmek » ornek » corbacı » gunduzcu » yuzunden duşen bin parca olmak » ozenticilik » başında değirmen cevirmek » duşuk » mavişmavişbakmak » yangına korukle gitmek » cakaralmaz » ayağıveya ayakları suya ermek » kucuk duşmek » kokturkce » gokcul » dalıp cıkmak » yonetmen yardımcısı » ordek balığı » calıştırılmak » donem » kurklu » hakkıodenmez »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.