tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sahip cıkmak » doktor doktor dolaşmak veya ge » yangın cıkarmak icin kundak ko » belediye cavuşu » istavroz cıkarmak » bağrışa cağrışa » oz eleştiri » gururlanmak » yuzune bakılacak gibi veya yuz » urkutmek » yoneltmek » bozordek » hırtlambasıcıkmak » yeregecen » oğunme » sunger gecirmek » bilincsizlik » fedakârlık yapmak veya gosterm » etcil » işbilenin kılıc kuşananın » dil oğretimi » mucver » yapılan resim ve bezeme işi » muphem » bornova misketi » cilek uzumu » bolunuş » oznelcilik » ozet » tabansızlık tabansız olma duru » alcılı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » palyacoluk » gormediğe donmek veya gormemiş » vidoyu gormek » kerpicleşme » elektrik duğmesi » otuşme » tek ceneklilik » gecindirmek » kotu yola suruklemek veya sapt » supurtme » ust » tezayut etmek » gormek » alcak kabartma » bugun » bu gozle » yureğine su serpmek » cırak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.