tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz » haziran boceği » catıldamak » ca ce ca ce » komurleştirilmek » oldu olacak kırıldınacak » bugun » be » tencere dibin kara seninki be » azerbaycanlı » akıcıunsuz » hah şoyle » cırpıvurmak » uzerine almak » lr » tebellur etmek » dortlu » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » buyuye kapılmak veya tutulmak » soyletmek » başına işcıkarmak » yuce divan » mine ciceğigiller » duşurum » bir sorunu gerekli acıklığa ka » yanından bile gecmemiş » sozu dağıtmak » solom » yekûn cekmek » kırgız » kuşgibi cırpınmak » gocertmek » defibrator » cekip gitmek » dunya malı » etliye sutluye karışmamak » coğumsamak » cicim » duşkunleşmek » aşcı » alâminut yemek » yuklenilme » cozumlemek » muzikci » başınıdondurmek » kalcalı » paraşutcu » bon bon » şişe cekmek veya vurmak » dolaba girmek veya gelmek »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.