tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hunersiz » ağır aksak yurumek veya gitmek » uzgun » direksiyona gecmek » bolumunden her biri sezon » cıkılan catkı » cakı » istimzac » capkın » acık oy » feragat gostermek » fermantasyon » tullenme » kotulenmek » obur dunya » al birini vur otekine veya bi » lisan » kriz gecirmek » harman cevirmek » bunakca » dışbukeylik » baygınlık gecirmek » İcine karışan demir hidroksit » teslimiyetci » yenicerilik » ciftleşme » duz rakı » recellik » citilenme » hafta sekiz gun dokuz » surtup durmak » cıkılma » kiremitci » dostlar şehit biz gazi » kopca » ibaret olmak veya kalmak » konektor » camaşır » plâncete » hava koprusu » trost » sebze corbası » ovgucu » cevirmek » lu » kacak » uşuşme » cıkış » af buyurun » muessif »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.