tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oykucu » yolu acık » bula bula bunu onu bir şeyi » ali cengiz oyunu » ilk goz ağrısı » aclıktan olmeyecek kadar » le » boğazına duşkun » guzelim » icindeki en kucuk birlik » kan dokmek » goz nuru dokmek » camurlamak » aklından gecmek » amator » mısır fulu » kumes hayvanlarını urkutup kac » eşitci » gomulu » donmek » cul » kara duzen » nc » tulum cıkmak » konduktor » şarkuteri » cıkmak » buyukken daha kucuk duruma get » acem halayı » donuşum » sırat koprusu » ağına duşurmek » derdini marko paşaya anlat » acışkonuşması » palyaco » kazanmak » uleştirmek » suzulmek » soyleyiş » capkın » mustakil » capar » cıtır cıtır konuşmak » bilmece cozmek » parayıaraya değil paraya verm » oruclu » bortuk » mudire » vermemişveya vermeyince mabut » skandinav »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.