tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icindeki en kucuk birlik » tekaut maaşı » suzme yoğurt » ikiyuzluluk » olcu » inanc » acılmak » guvenmek » kaval tufek » cağırılma » cekirdeksel » manipulâtor » teeddup » goturmek » kustere » supermarketci » nuruceşmim » sansualizm » yapmaya yarar » gorunen koy kılavuz istemez » bahisci » olum tazminatı » av ev » gonlu kalmak » buyuk unlu uyumu » mujdeci » sakalına gulmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » cekimci » catlak ses » dondurulmek » ic bukun » beklenmediği umulmadığıveya c » kayakcı » oğutmek » ağzından cıt cıkmamak » zihnini celmek » portenin başına konulan işaret » kokcu » civilemek » doğaclamak » bol bulamac » yolu duşmek » soyutculuk » muderris » alt guverte » cekme » recete » icerik » okceci »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.