tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizgi » kutleşmek » dovmek » okuz trene baktığıgibi bakmak » oğretilmek » ustune basmak » gun batımı » takat kalmamak veya kesilmek » kundak sokmak veya koymak » uretme » ucuculuk » corekcilik » cık cik cuk cuk » kitap acacağı » taşcıl » cuş » uzeri » celik parca » numayiş » fluoresan » cıkmalıtamlama » yuksek oğrenim » sezu » ulfet » savaşcı » dalgaolcer » şeytan orumceği » nukleon » ustune vazife olmamak veya değ » yonetmek gorev ve sorumluluğun » gerceğe aykırılık » ehlihibre ehlivukuf eksper » temerrut » yurumek » kır duşmek » etut » altıalay ustu kalay » oğretilme » cizme » paşacadırı » terennum » ensulin » soyundan olan kimse » kurakcıl » cirişotu » cezve surmek » sonumlemek » sedefcilik » iyi yurekli » coğu kez »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.