tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ileri goturmek » dumen tutmak » uzatılabilir » nusha » promiyer » bıcak sırtı » ruya » catlasa da veya catlasa da pat » sundus » boynu altında kalsın » palet » suyukculuk » sozsuz oyun » mer iyet » duşmanlık » yabancısaymak veya tutmak » giysisi » boğurtu » habeşî » belgegecer » beklenmediği umulmadığıveya c » şeytanın bacağınıveya ayağını » mulk » minder curutmek » hazırlık gormek » ortulu omurgalılar » supruntucu » supermarketci » ana baba gunu » ic acıcı » catal ağız » potifur » ya ya » boşluk » ciharıdu » run » şupheci » hınc » vucut » duzenlenmek » şurekâ » coluk cocuk » ecen » korku duşmek veya korkuya kapı » kalburustu » gecirme » ustune atmak » inhisara almak veya inhisarına » ici gitmek » dun »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.