tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
purdikkat » yanıbaşında veya yanıbaşına » taannut etmek » catıştırmak » mizahcılık » yediği naneye bak » guruldeme » metalurji » molekul » karakalpakca » ayağına celme takmak » gecek » ortusuz » hicci » bukme » kacar » cicek gibi » karagoz » cetrefilli » boğurmek » gordurmek » yuzbaşı » dokmek » tıkaclanma » kaşık atmak veya calmak » hak » gomlek değiştirmek » kecileşmek » guvence » muşteri hizmeti » kuturdetmek » selâm verdik borclu cıktık » uc beyi » ustubec » kafa kocanı » tuylenme » olmayan bağımsız hur » goze yasak olmaz » tartışma yapılan » her ne ise veya her neyse » purcek » tuy gibi » ozumlenmek » hacamat etmek veya yapmak » sempervirens » koşe yazarı » kacakcılık » sesini yukseltmek » ustune » pirupak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.