tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tefeul » akıldan cıkmak » cift halka » surat veya suratı bir karış » kamcı » fluorışıl » bicimi » ad cumlesi » cırpmak » doneleme » sonradan gorme gâvurdan donme » pence penceye gelmek » bulaşıkcı » zarfcılık » ışıl kufluce » hukumsuz » surgune gondermek » cıngırdamak » suvarilik » şarjor » ciğnemek » duzen » cıkmak » camcak » gucluk cıkarmak » acıklık » sovuntu » askıya cıkarmak veya cıkarılma » turku soylemek » allah hayırlıetsin » koz » cok şukur » bıcaklamak » coğunme » mubarek » gorunuşte » duşkun » gozu bağlı » nobet » dunyanın yedi harikası » yakın cağ » gecit resmi » kara gun » yonetim yeri » ucak » ağan eğen » yuzleşmek » dorduncu » yuk altına girmek » koturum olmak veya kalmak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.