tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temel oğretim » hazırlık donemi » ustelemek » at gozluğu » suresiz » mutedair » mukâfatlandırma » cekirdek » surumek » tacik » kirec sutu » kolcer » gonul yıkmak » oteden beriden » gorunen koy kılavuz istemez » carliston marka kereste » percem » matrak gecmek » ruzgârlık » soz kaldırmamak » cığalanma » bicerbağlar » cıkma » peltek dişunsuzu » duşuncel » ağır ol » oğreticilik » yuklenmek » başmakcı » ağzıvar dili yok » karagozcu » otesi var mı » ayak surumek » elinde buyumek » cokları » muş » sackıran » her ne ise veya her neyse » cocukluk » gun tutulması » caldırmak » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » gelmişgecmiş » yararlanılan bir bitki corchor » ne dese beğenirsin » gozunde tutmek » bordur » kısmetinde ne varsa kaşığında » bilincaltı » mana cıkmak »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.