tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
palet » ağaclaşma » kacacak delik aramak » cizge » acılıp sacılmak » can can » devletci » protezi » aşık atmak veya aşık oynamak » carık » genc irisi » işi gucu bırakmak » musbet ilimler » gun donumu » ozcesi » surat veya suratı bir karış » yureğine oturmak » mustakil » kupe » gozleyiş » cemreme » sanat enstitusu » nazınıcekmek » fiks monu » ağzına geleni soylemek » kırıntıkulte » teselsul » cop » taşınmaz varlıklarıile bunları » gozukme » saban surmek » hırsızlık etmek veya yapmak » cekmece » kurt gibi kemirmek veya yemek » acığa almak » kapıcuhadarı » gobekli » almancılık » kambur ustune kambur veya kamb » genel olcek » mucver » daruleytam » culpan » gur » tırnaklarınısokmek » doğum ilmuhaberi » donuş » goz etmek » tume varım » hititce »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.