tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel eş anlamı

engel eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük engel eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
un » davul calsan işitmez » araccılık » cıkarmak » buyuleme » ic ek » tansiyon duşurucu » donmek » can cabası » kafa ici » atlar tepişir arada eşekler e » sıskasıcıkmak » acılmak » oluşturduğu tuzel varlık » kırmızıgomlek » nın resmidir » ateşduştuğu yeri yakar » tok evin ac kedisi » soylemediğini bırakmamak » cimlenme » gencleştirme » canak » arac ve gereclerle donatma » tartışma goturmemek » kapıcuhadarı » cember sakal » duru » sunnet olmak » ikindiuzeri » işguc » goz » dokulmek » ulac » bolunme » maraşdondurması » harc » burumek » sıkıştırmaya yarayan alet men » seckinleşmek » surmeli » fenike portakalı » oylesine » nuh der peygamber demez » yetişmeyesi » uyeliği duşmek » savaşcı » kabak birinin başına veya başı » ağır arac » kasa » kıkır kıkır gulmek »

engel_eş_anlamı hakkında da bilgi ve engel_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_eş_anlamı nedir ve engel_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.