tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağının turabıolmak » kutuğe gecirmek » acık sozluluk » goz kırpmamak » yakasız gomlek » satışa cıkarmak » gomlek » harp acmak » bonleşme » putur » goruşturme » izzetuikbal » coraklık » koksuz » kestiği veya attığı tırnak ola » gucune koşmak » bicmek » orumceğimsiler » cokuşme » dunku » iki kulak bir dil icin » mal mulk » goz emeği » can kaygısına duşmek » gunu gunune » lutfeylemek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » cıncınlatmak » libyalı » um » başyonetmenlik » kuru hasır veya kilim ustunde » kosnulmek » tuk » kalıpcı » omrune bereket » cift kapı » yardakcılık » kumbet » cordek » doşemeli » dollenmek » şifreli canta » koy korucusu » hint darısı » cucuk » esprituel » yol yurumek » cimlenmek » kontrbascı »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.