tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tonlu unsuz » mal » ağzınıburnunu carşamba canağın » cağdaş » ozgun » kumes » nukteli » doğru durust » nonfiguratif » kuşgibi ucup gitmek » on soz » koyuvermek » sulun » up » surveyan » suzmek » daim etmek veya eylemek » catal don » menuskus » acık yara » başol da istersen soğan başıo » surgun avı » malikî » ac » mustahzar » ekim ihtilâlinde komunist kızı » yoluna cıkmak » bulaşmak surekli gorunur duru » acıağac » kevser » donuşlu fiil » kokten surme » ici geniş » ipekci » cizelge » rest cekmek » kakınc » davranmak saygıgostermek soz » kalıpcı » gibi » sozcuk turu » ustune toz kondurmamak » mızıkcılık etmek » ciğnenmek » taşıma veya dokme su ile değir » mustağni » kampcılık » cuz » dunya » gercekleşme »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.