tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korletiş » bulunduğu yer basamak » uluscu » tutumu akliye rasyonalizm » butun sıra » statuko » sulbunden gelmek » suolcer » cevirmek » yoneltilmek » cariyeniz veya cariyeleri » gucu gucune yetmek veya yetmem » uygulama » dut yemişbulbule donmek » musteşarlık » hayrınıgor » penceli » kaymak bağlamak veya tutmak » oğuzca » acılmak » sıcan dişi » yaşam oykusu » kendinden gecmek » ozenilmek » yeri goğu birbirine katmak » yuze guluculuk » corbacı » iclene iclene » gozu bağlıolmak » gozleri fıldır fıldır etmek » ucret » tandır boreği » sanskeritce » mulâyemet » bazılarıveya bazısı » akma hancer » amac » korelmek » bulunan iri govdeli hayvan ur » ayınlarıcatlatmak » cikolatalı » yanlışınıcıkarmak » kopurmek » olmayan tortul kayac birimi » istifci » sessizliğe gomulmek » gecgec yapmak » balkanlar » allah buyuktur » yardımcıyargıc »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.