tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahammul » başına guneşgecmek » sovuşme » kufretmek » gorev » surundurmek » pacavralaşmak » işin kotusu veya fenası » canlısı » gucsuzce » dar unlu » iyi soylemek » ayağına veya bacağına gecirmek » usta elinden cıkmak » hukumdarlık » omrumun varı » gozu donmek » bulunan bolum kafa ser » tegaful etmek » sozsuz calınan parca » kalkmasıyla eski bicimini alab » bicimini alır hidrojenle oksi » kacamak yolu » alumin » gucuk » konsul » arka muziği » tecrube etmek » donuşumculuk » cevrelenmiştahta ağırşak » gozu gonlu tok » oğretmek » catkılı » defasında bir sayıyukselterek » dadacılık » ucuz » duyuustu » hastalıklarının genel adı » inci ciceği » curutmek » ucmak » av avlanmış tav tavlanmış » zambiyalı » ucma » olduresiye » musteniden » yel ufurdu sel veya su goturd » dokulup sacılmak » seninki can da benimki patlıca » neptun »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.