tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğur » kafa kocanı » faaliyete gecmek » celişkisiz » musluman » catallık » cubukcu » iz duşumu » gecirmek » katran camı » puskullu belâ » kulup » genişyurekli » toprağa duşmek » işini gormek » sukûnet » on yuzbaşı » gozu bağlıolmak » buyukce » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » gonullu gonulsuz » pahaya gecmek » namibyalı » doner kavşak » emekliye ayrılmak veya cıkmak » kader talih » huner » acınma » fitne fucur » begum » iki soz bir pazar » turkceleştirmek » elden duşme » endustrileşme » cirkinleşme » duyek » ejder ejderha gibi » caşıtlık » ture » kul » sureti haktan gorunmek » goce » asansorcu » hesap cıkarmak » guldurme » kluz » goz banyosu » muşevvik » guzel duyu » maltız »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.