tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soze son vermek » cekingenleşme » ipcilik » karının saclısı tarlanın taşl » boldurme » acıklayan » 30 ağustos » musellesat » canına tak demek veya etmek » tovbeli » turedi » ceşnicilik » yardakcılık » omrune bereket » kalleşce » ihracatcı » gormek » yuz yuze gelmek » kuyruğunu tava sapına cevirmek » teslimiyet gostermek » uc etek » kireclenmek » bıcak bıcağa gelmek » hayvanın sebep olduğu hastalık » purneşe » kutuphane » tekâmul etmek » bir değer karşılığında birinin » icin » ahi » lâstikci » gokce » tavuk koftesi » roproduksiyon » veya giysinin uzerine konulan » gozleri dolmak veya dolu dolu » rejisorluk » sahneye cıkmak » mustahzarat » hakas » cıkarayazmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » catal » bolumleme » yurumek » kapıyıacmak » cekimsizlik » sukse yapmak » oldurtme » bedcehre »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.