tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muhtac olmak » doğaclama » surtunmek » icinden cıkmak » ustune evlenmek » tıraşcı » tanrıkorusun » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » gecimsizlik » duzletme » secmeli » tor » yonelmeli » hukûmet » şarkiyatcılık » yuzmek » diri diri henuz olmemiş » acık bilet » erkecsakalı » kavunici » buğeme » katılmasıya yapılan secim » sinirine dokunmak » umtırak » ıtriyatcı » perde cekmek » dan den tan ten » donence » lık lik luk luk » allah ziyade etsin » teneffus » yemeden icmeden » kok bilgisi » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » koşe yazarlığı » uretmek zihnî yetiler oluştur » işine bak » yuz » temerrut » mış miş muş muş » batıl inanc » mukâleme » uc » bayındır olma durumu umran » hareketlerde bulunmak » h h » duz » mubarek otu » acılım » cizgi bicimindeki gecici ışık »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.