tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doğuş » ev sahibi mulk sahibi hani bu » kosteklemek » acılmak » duzeltici jimnastik » gurultusuzce » luks » sonradan gormuş » cok katlıotopark » kendisini değiştiren calışma s » cakmak » cehre » en kucuk birliği goze » sofra veya sofrayı kurmak » boyle » allah dokuzda verdiğini sekizd » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » ruzgâr almak » o » calıştırılmak » dağlara duşmek » secim cevresi » duzmeci » torpulemek » se » kancayıtakmak veya atmak » sun î » korkunc » musevvit » eline duşmek » acımlama » aptal yerine koymak veya koyul » genel mudur » ince unlu » cicekleşme » linc etmek » mulk » bize de mi lolo » tekemmul etmek » dondurulme » lâcka » cekilmek » ağzına veya diline sağlık » koy odası » allah cezasınıvermesin veya al » etcil » muşareket » akıldan cıkmak » cekilmek » koza cekmek »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.