tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ileri gecmek » sayıp dokmek » cobanlama » kurklu » sorguclanmak » gonlu zengin » gubrelik » allah yapısı » duzey » doğaclama » hayata kusmek » kırıntıkulte » madalyanın veya madalyonun ter » inkisar etmek veya inkisarda b » dol yatağı » kopru » ceza cekmek » muzevir » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » nuksetmek » onerme » ahfeş in kecisi gibi başınısal » bayındır » soylenme » allah acısınıunutturmasın » tezayut etmek » kalmak » bicim » cile cekmek » carık » yukunme » kusuşme » gecmediği gibi sonunda da gen » cat kapı » dol yolu » seckinler » cirozlaşmak » yakışık almak veya almamak » ici pır pır etmek » gonder » muruvvetini gormek » olan kişilerin toplanıp toplum » catıklaşma » ut » yenilikci » tespihci » başına corap ormek » durumlemek » duşcu » şeytanın bacağınıveya ayağını »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.