tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecmek » civitleme » sana yalan bana gercek » yeterlik onergesi » menekşe gozlu » hareketli parca » bazen doğrudan doğruya yere da » yakalıkamcılılar » blof yapmak » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » yuru ya kulum demiş » akaclamak » acılır kapanır alet » kriz yonetimi » guvec » yol gostermek » yureği dayanmamak » başıbutun » bundan boyle » ciftleştiriş » tartan arac » citen » sozu kesmek » fikir veya birinin fikrini alm » surulmek » boyacıkupune girmişgibi » cığırından cıkmak » lâcka olmak » aktorluk » ağac mantarı » gelsin veya gelsin gitsi » ozguleme » ozelleştirilmiş genellikle di » cep sozluğu » cevrim » kıraclık » yamcısız » puskurtuş » teveccuh gostermek » muhmel » cocuk » bilinc dışı » vadesi gelmek veya yetmek » bok boceği » poliuretan » tum sayı » ic camaşırı » kapıdan cevirmek » camurcun » meşale cekmek »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.