tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tunclaştırmak » parcalayış » haklıcıkmak » delikli taştekne » kocsamak » tırnaklarınısokmek » lw » rolântiye almak » guluşulme » icine sinmek veya sinmemek » cıpıcıpı » goz kesesi » konvektor » alaturka muzik » bicimsizleşme » polarma duzlemi » cekmek » yuzerlik » pirinc corbası » dansozluk » terakum etmek » yalıngoz » kulağına kar suyu kacmak » ağır kure » turemişzarf » can cıkmayınca veya cıkmadan h » ozlu » teslim bayrağıcekmek » veya giysinin uzerine konulan » cık » uzerinize afiyet » yıllıkcı » uretmek zihnî yetiler oluştur » ardına kadar acık » birbirinin gozunu cıkarmak » ozelleşme » kirecli » yureği urpermek » maraz esenlik karşıtı » teneffushane » canavar duduğu » haşatıcıkmak » alt guverte » cıvmak » duş » kalmalıtumlec » ciskin » havalara ucmak » olumu goze almak » cağırım »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.