tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yeşilcekirge » goz evi » ic acıcı » boynunu bukmek » hizmetci » yururcalar » altıkaval ustu şişhane » tepesi veya beyni atmak » soya cekim » yonetici » ayrıduşmek » yarım gun » carpıtılmak » cukurlaşma » emeklilik cağı » supurgelik » gocmenlik » pusetci » gecersizleşme » yaban sumbulu » kucuk koyun buyuk ağası » soz ebesi » kulâh takmak » bıcak gibi kesmek » gecmek » dalkavukca » allah iki iyilikten birisini v » ceteleştirmek » ortak ozne » vucuda gelmek » ispenc » duğmeli » başınıdondurmek » maraba » oyuncak » eğen » ustune gelmek » parcalıbohca » oğrenmek » az gunun adamıolmamak » ağacıdibinden kesmek » bulunan bolum kafa ser » bicimli » cacık cecik » durum » kırcıllık » yuklenmek » hatırlatmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » surtuşme »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.