tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
australis » lutesyum » emanetci » oruc bozmak » liyakat gostermek » gondermek » hint bezelyesi » gucluk cıkarmak » ıp ip up up » hava carpmak » sa se » derin derin duşunmek » gozden gonulden cıkarmak » cift » ustel » gelişiguzel » gupegunduz » hac cıkarmak » secde etmek secdeye varmak vey » gunduzleri » cakıcı » soz cıkmak » goğusluk » guneşlik » şişe cekmek veya vurmak » cıldırtıcılık » kafatascılık » akce » daire parcası » sağdıc emeği » cerden copten » surumek » olcu almak » cekiclemek » iğneli fıcı » keci soğudu » oğrenci » tunuslu » gozettirme » pusku » duz yuzeylerden her biri » ışık kure » canak ağızlı » uzengilemek » oncul olmak » uzere » goğem » gorevsel dil bilimi » cizme » ciftteker »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.