tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bombardıman ucağı » veren alet » allah ın veya tanrı nın gunu » patlayıcıunsuz » gozunu sevdiğim » cicek yağı » utanc » luleci camuru » calıştırılma » buyuğumsu » cerden copten » tanrı ya minnet duygusunu sunm » celmelemek » somurulmek » deli gomleği » el acmak » carşaflanmak » sanatcılık » parcası » yalıngac » munazara » burumek » yuregir » kece kulâh olmak » amerika armudu » cep harclığınıcıkarmak » boceklenmek » recelcilik » surfile yapmak » kuşum » tesanut » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » tokezlenme » gozu gibi sakınmak saklamak ve » gonlu bulanmak » caplama » kin gutmek » gunahıveya vebali boynuna » izdivac etmek » tekniği » x x » tezahur » cangıl cungul » ya ya » buyutuş » yırtıkca » colleştirmek » kancılarya » me » ağabeylik etmek veya yapmak »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.