tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mosyo » olcunlu » ilcebay » ornek almak » alt ust etmek » cini murekkebi » ca ce ca ce » yun » uc beyliği » mutemayil » dunyanın yedi harikası » yulunme » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » bula bula bunu onu bir şeyi » ayağınıveya ayaklarını opeyim » onayak » hareketlerde bulunmak » kurama » lâpon » piyasaya duşmek » sekendiz » cadır ağırşağı » adıustunde » hanefîlik » gonul maskarası » surucul » toreli » ortalığı goturmek » bu veya şu kadar » acıkcası » duzence » sureti haktan gorunmek » dokuz yorgan eskitmek veya par » hoşduruma gelmek » sprituel » boduc » gozyaşıbezeleri » cılgın » sungerci » eser rolyef » pey akcesi » amaclama » icerik » klikci » luksmetre » acıklık » ic ters acı » gec » yuz cevirmek » cekmece »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.