tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curuk tahtaya basmak » akaclamak » gec » ici gitmek » cehre etmek » kulağıters taraftan gostermek » duzemek » kara surmek » icirtmek » lâckalaşma » horguc » odemek » ziraatcı » kışdonencesi » mucadeleci » dilli duduk » deniz orumceği » goz onunde » tunclaşmak » orta oğrenim » koyungozu » kılıc sallamak » her şeyin yenisi dostun eskis » hallac » corek otu » karagozluk etmek » yardakcılık etmek » puruzsuz » topaccı » gumuşleme » oğunme » basmak » icin » soyunup dokunmek » yuklu » ici burkulmak veya ici sızlanm » kepce » cıra » dokulmek » cuvaş » tup gecit » olcmek hesaplamak hesap etme » borc gırtlağına cıkmak » ev ev dolaşmak veya gezmek » tahayyul etmek » karikaturluk » yuz kızartmak » teşrifatcı » dol vermek » torel »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.