tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz engel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dort dortluk » dokmek » dizini dovmek » cakal » kanadıaltına almak veya birini » oğurtlemek » carpım tablosu » muduriyet » genc » gozetlemek » durdurmak » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » capalı » sucustu yakalama » murekkep olmak » adres bırakmak gostermek veya » yenilir veya yenir yutulur şey » spinosa » seksuel » şal orneği » yunlu » kul sıkılmayınca hızır yetişme » orta doğu » oylece » bir calgı » oldurmek » denk kume » gercekcilik » mukerreren » cevrelenme » gon » oflicinalis » faca » surgun avı » aksulâmel » calışılmak » dunya malı » emanetci » ciğitli » gon » şeytanın bacağınıveya ayağını » bir ceşit sıkıştırıcıalet » dikdortgen » kustah » sandvic » guclendirmek » gocmenleştirmek » tir » cardak » cekişmek »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.