tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyuk defter » vasıfsız işci » dovunmek » kışgunu » eylul » ardıc » oz » acık kahverengi » mak mek » kırıp gecirmek » ruşvet almak » son pişmanlık fayda vermez vey » kuvertur » siz » yuzlenme » mutemmim » kuskunu duşuk » hem nalına hem mıhına vurmak » dışarıcıkmak » santra cizgisi » gurultuye veya patırtıya pabuc » cekici » gorevindeki kule » koksel » kume » kurkculuk » catlak zurna » ulkucu » ileri geri soz etmek veya soyl » can kaygısına duşmek » olcme » cokek » cipilti » birinci gelmek veya cıkmak » korletmek » munasip bulmak » sıcratma » gonlunu duşurmek » tekcilik » durumleme » ş » bin bir ayak bir ayak ustune » yonetmenlik » cin calığı » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » zeytin guvesi » tevekkul » gozune kestirmek » nefes tuketmek » cimen »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.