tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulturel antropoloji » ekmeğini cıkarmak » ıtlak uzre » canaklık » oncul olmak » sure aşımı » fırıldak yapan veya satan kims » devlet duşkunu » bircok » tuplu » buzmek » mubadele » bortulmek » hamala semeri yuk olmaz » icin yaptığıhazırlık calışma » dortnal » cımacı » cakırcılık » ıskarca » suyek » halk yardakcısı » carık » birinin canına ot tıkmak tıkam » gecce » mitralyoz » ekmek elden su golden » duzenlenme » piknikci » olumsuzleştirmek » yıldırak » deli posteki sayar gibi » bıcaklık » asurca » susleme » bolunebilme » calgıhane » gorulmek » dunya » cekimci » dırt dirt durt durt t » goce » calışkan » yukselmek » acem pilâvı » kedi yetişemediği veya uzanama » beyaz sıvı » kultur ortamı » yuzunu kara cıkarmak » zr » capaklanma »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.