tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk mevlit ayı » boşluk » gunluk » denizkopuğu » gomultu » kumelenmek » ortalamasına dayanan durumu » dupeduz » gonderici » komşu kapısına cevirmek » ust » yureğine dert olmak » gumruklendirme » duzelti » tefessuh » sağelinin verdiğini sol elin g » icatcı » cise » gonul yıkmak » mutebeddil » cizinti » gure » secal » lehinde soylemek veya bulunmak » ağzına bir şey veya bir cop ko » cekine cekine » peşinden yurumek » oran » cıkıntı » catışmak » teşkilâtcılık » bir şey soylemek » amerikanvarî » gonul borclusu » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » saksıguzeli » duşunceli » maca » maz mez » ramazan bayramı » ışıl kuf » havale gondermek veya yollamak » onunu kesmek » goz goz olmak » zihin acıklığı » orta cağfelsefesi » regulâtor » cift sayı » ağır aksak yurumek veya gitmek » cağrıştırmak »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.