tdk sözlük TDK Sözlük

 

engel kelimesinin eş anlamlısı

engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • engel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için engel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük engel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ateşparcası » yeteneği maharet » sorguc » buyume » soz bir allah bir » luks lâmbası » birleşikgillerden kok sapları » odenmek » kacırga » maskarasınıcıkarmak » elcim » hızla batmak » bayat » bant cozmek » tuy duzmek » yardakcı » dışında kalan bir veya birden » yerlerde surunmek » bolme işareti » uretmek » gezercalar » karakeci » mueyyide » sonme » eğilimli ortu » tefavut » kumelemek » gonulluluk » ocağıtutmek » ustune cevirmek » dol yatağı » yuz surat davul derisi yuz sur » verilen tek ve eşit bir varlık » cikolata yapan veya satan kims » mahrut » terlikci » boşatıp dolu tutmak vurmak » gecgec » ofkeleniş » meskût gecmek » biri » nazıgecmek » sun î tahta » tink tank » acıortay » murettip » kıptî » cıkmak » kureme » teverrum »

engel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. engel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve engel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.