tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erdem in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruşturulmek » kazakca » tavus tuyu » yere gecmek » pence » cav » kambriyen oncesi » olu deniz » doşetme » cekişmek » yoğurt corbası » goğsu kabarmak » formul » gomlek değiştirmek » oneriş » punez » sevinmek sev in sevdirmek se » parca » bac » solpuk » ceviz ici » mo » kutuk » sacıtopuklarınıdovmek » eşitcilik » su » durtulme » cakşırlı » munevver » ciceklenmesine dolayısıyla me » allah taksimi » nitelikler gosteren madde » goz banyosu » sağlık gorevlisi » yoksulluk cekmek » hor gormek » boluş » kredi acmak » gun ağarmak » bir koyundan iki post cıkmaz » tumsek » dışacı » mulhem » rusca » muhurcu » ic pazar » koc yumurtası » mubalâğalı » orneklik etmek » opmek »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.