tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
silindir prizma vb bicimindek » muteber olmak uzere » gucleşme » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » kepce » gostermelik » kutuphaneci » bi » suyu kesilmişdeğirmene donmek » ozenip bezenmek » rolântiye almak » tepe acısı » tenevvu » cerezcilik » kac zamandır » koktenci » lokmasınıdokmek » gonlu kanmak » puskurtme makinesi » sonukluk » guzide » pislik boceği » canın isterse » ağırlık basmak veya cokmek » ucuk » lâf cıkarmak » guven ışığı » kullanılan arac buat » icini parcalamak veya parca pa » nukul etmek » mahkemelerinin adı » ongorulme » donuşturmek » cift cubuk » buyultmek » kok doğrayıcısı » muselsel » cocuk bahcesi » ustelenmek » bak » suzulmek » yukseklik korkusu » alın damarıcatlamak » kufeci » hesap cuzdanı » butun sıra » erekcilik » rusum » salkım kupe » ozensiz »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.