tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucurum » ici bayılmak » calkalanma » formulleşmek » buyuk peder » gul yağı » goturmek » kokleme » tok gozlu » uretme » gormek » lâf cıkarmak » gozunu doyurmak » alın damarıcatlamak » yuksek tahsil » terorcu » oyle olsun » cereyan carpmak » purtelâş » uryan » cokcu » got » sutlu » canak ağızlı » kacıncı » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » inancsızlık » plâstikten arac » gozunun icine baka baka » sanatı » duzmek » somurgeleşmek » bicimlenme » tahtalıguvercin » tumorleşme » fırsatıkacırmamak » bir guzel » kalbi carpmak » bilinclendirmek » carpık » koleleştiriş » gureştirmek » olculendirmek » ceşnilik » korler mahallesinde ayna satma » fakul » belli belirli kesinleşmiş ş » ısıracak it dişini gostermez » goturu pazarlık » zihin acmak »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.