tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
resim » balast direnc » murekkep » ic hastalıklarıuzmanı » kulfetli » urkutmek » ortmek » gorgusuz » olcusuzluk » golgeleme » kategori » taklitci » susmek » harclı » dağveya dağlar gibi kadar » eşitci » cakmak » İskocyalı » meydancı avlu bahce gibi yerl » kırc » seckinleşmek » allah bir dediğinden başka soz » komutator » cakıntı » capaklanma » ısıolcer » yuz » msa mse » duş » ovundurucu » muziksiz » tukenmek » yuksek perdeden konuşmak » ancuez » host » gercekleştirilmek » temas etmek veya biriyle temas » ucuncu dunya ulkeleri » kırıp gecirmek » ilâc icin yok » cok cok » eline ayağına uşenmemek » gullu » duzenlenmek » metre kup » duruma gelmek » citilenmek » sebep olan fiziksel enerji ha » kat iyen » ayakcın »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.