tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzerine yaptırmak » duğumlenme » sac ağartmak » kor capa » torpido gozu » aramak » zuhre » durtmek » cinli » yonetmenlik » dunyayıanlamak » ileri geri konuşmak lâflar etm » yuklenmek » puskurtulmek » soğuk vurmak veya yakmak » duzgunluk » bir gozeli » karmac » sc » tunel » ceşitlenmek » kabak ciceği gibi acılmak » duduk makarnası » ucmak » ocakcı » muptezel » ecel şerbeti icmek » notr » kesip bicmek » bulgurlu ya gelin mi gidecek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » muzehhep » urus » yukunmek » kundeye gelmek » yol acmak » kalensove » secmeli ders » caycılık » mutehassıslık » turna gozu gibi » bolunebilme » cekingence » cift ayaklılar » kumelemek » ustune bir bardak soğuk su icm » gonul vermek veya bağlamak » kinin sulfatı » muthiş » yureği yanık »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.