tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mer i » bağlama yapan veya satan kimse » olumsuzleştirme » celik pamuğu » kerpic » malc » olumle oc alınmaz » mahkeme aracılığıile mal ve mu » kucukce » ictikleri su ayrıgitmemek » ucleme » komurcu » secme » linumusitatissimum » kirec cimento gibi şeyleri su » ici kalkmak veya kabarmak » dokuntu » sesci » gunluk guneşlik » carpıntısıtutmak » karşıtı » lâstikli soz » kirec cimento gibi şeyleri su » bromur » film cevirmek » durumlemek » sarayda veya zengin konakların » koyun can derdinde kasap yağd » aştaşınca kepceye paha olmaz » dokumlemek » dortnala kalkmak » tur » cıngıraklıyılangiller » tumu cemiyet » somurmek » carıkcı » hınc » maatteessuf » gerceğin doğaya uygun bicimde » burgu » benekli kopek balığı » surgulu » ustune veya altına eklenen ayı » kokoreccilik » suclu » kacımsama » linc etmek » unvanlarının başına getirilir » cırcıplak » cakıldamak »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.