tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erdem in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
senyorluk » onune getirilir » etmek » gayrimunasip » şantoz » genellikle orduda veya yatılıo » cekel » hristiyanlaştırma » nahiye muduru » oğretmek » cıngırakcılık » bohcasınıkoltuğuna almak » bildiğinden şaşmamak veya kalm » goruşmeci » tıkacsız » duzlenme » copra » yun » koleleştirme » donum » ocunu cıkarmak » luks » kafasınıtaştan taşa carpmak » cengel » ufakca » aluminyum » cağ » kucuk mevlit ayı » can cana başbaşa » guc » genc » guvenilir » cekici » once » azap cekmek » lâf cıkarmak » cim cim » kuşat » ismi cıkmak » suyundan yararlanılan cukur » mobleli » yemek cıkarmak » futur » kutle » yucelim » cilek suyu » recelcilik » yapay bobrek » damarıveya damarları kabarmak » duzenleyen ve genel olarak ilg »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.