tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erdem in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzlek » canına tak demek veya etmek » yurutec » y y » onsel » baygınlık gecirmek » gercekleme » percem » uzum şekeri » cozumlenmek » corbacı » cekilme » cıldır cıldır » cicek yaprağı » bildirmek » ceyrek finalist » duzeltme » gozu kalmak » kestane kabuğundan cıkmışda ka » kepceli » burnunu cekmek » her kafadan bir ses cıkmak » cocuğumsu » kuru gurultuye pabuc bırakmama » butce yılı » dort duvar arasında kalmak » nebatat bahcesi » başsavcıolma durumu » cıkmak » ovec » icsel » mutevazı » sırtınıdayamak veya vermek » kume calışması » işi uc nalla bir ata kaldı » ozenti » yuzleme » urolog » carpma » lâz » ayağınısurumek » gume gitmek » icirme » cekek » ne haber » yeterlik onergesi » uclemek » abdal » solungac » bicimdeki bolumler »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.