tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nispetci » guvenli » cavlağıcekmek » cilesi dolmak » gomulmek » lisan » el cabukluğu » nukleer silâh » alt alta ust uste » yan gelip oturmak veya yatmak » allah tan kork » ote » yonetmek » ic harp » lisan » uzerine yuklenmek » işi uc nalla bir ata kaldı » ozentili » abes kacmak » stand bay » donen kenarıcepecevre oluklu » goreli » oz denetim » yuzu sıcak » toprağıcekmiş » icine su almak » oğut » celişki » ayciceği yağı » sun î kalp » rahat bırakmamak veya vermemek » kırbaclanmak » mujdeleme » yureği carpmak » kendini duşunmek » bacak bacak ustune atmak » acık yureklilik » yumurta kapıya dayanmak veya g » pusuya duşurmek » beliren olumle sonuclanan has » tefeul » mutenebbih » siperlik » edilen sıvımadde » kolcak » yuze gulmek » calkalanma » hollândalı » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » temerrut »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.