tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su kacırmak » yapılan resim ve bezeme işi » kaşık atmak veya calmak » şeytan gecmişgibi » mumeyyizlik » demek ki demek oluyor ki » hoşgoru » kana boyamak veya bulamak » lufere cıkmak » muşirlik » copluk horozu » acem » nabzınıyoklamak veya nabız yok » dokmek » reomur » duzluk » dupeduz » kup » cimentolanma » kontor » cekiştiricilik » ust bitken » tek cenekli » işmi » dokunmek » think tank » gok kutbu » cekişte » zulum gormek » gorunum » kalem acacağı » yuzeyinin her noktasına basınc » sermayeyi kediye yuklemek » ahilik » kaktusgiller » kotulemek » cekmeli » dunden » gayrimumkun » gozenekli » mulkî » kopoğluluk » umit kapısı » her gorduğu sakallıyıbabasısan » coğulcu » kıl cadır » tb » kıraclaşmak » ozumseme » tedahul »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.