tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceyizli » umit » ruchan hakkı » deve tuyu » salca » cintiyan » gonlunden gecirmek veya gecmek » himaye etmek » derinlik olcumu » oz bağışıklık » simitcilik » tukeniş » sandıkcılık » butikci » porsukluk » yemin icmek » pazara cıkarmak » ateşi cıkmak veya yukselmek » parcası » olumsuz » olumsuzluk » goz gezdirmek » a e » ciğnemek » duşkun » sebat etmek veya gostermek » akcalı » gabonlu » cıdamak » parcacık » ağzının kokusunu cekmek » ter dokmek » ilgi cekmek toplamak veya uyan » mustehlik » soğdakca » bir orman ağacıcastanea sabva » koturum » ic mimarî » mubaşirlik » cıkarma » taraca » duzence » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » herkesin arşınına gore bez ver » mutalâa » ozel » percem » capkın » adama donmek veya benzemek » duello »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.