tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gercekcilik » bahce nanesi » tercuman » baldırıcıplak » ozut » eşyanın yapımında kullanılan b » allah bin bir bereket versin » gobeğini kesmek » cerceveleme » gorsel sanatlar » icit » ala yuntlu » anormal » gonder » kulağıkirişte veya tetikte olm » acılma » otobuscu » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » kovanın ucuna yerleştirilmişme » oğuz » kıc » korece » maraz esenlik karşıtı » vezikul » eğik bicme » dişine gore » tapan cekmek » sunnetsiz » cıngırdak » kapıdan kovsan bacadan duşer » oluşturduğu tuzel varlık » icli dışlıolmak » yarasın » hypogaea » cello » rasatcı » davranmak saygıgostermek soz » guzellik malzemesi » cıkarma harekâtı » altından capanoğlu cıkmak » kuplere binmek » alumin » nervur » soz sahibi olmak » şolen cekmek » acılmak » secim » uretmek zihnî yetiler oluştur » alt ust » gumburdetme »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.