tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munasip gormek » duşunmek » yukluk » rolântiye almak » ilâclık » ibliscilik » kuvvetini gosterir » korluk » cuha » hukum » ogesi » muska boreği » soylemesi ayıp » cavdar ekmeği » tespit etmek » gostermek » kozleme » fırcalatma » himaye etmek » ağız acmak » bir sure ayrılmamak » biciminde duzenlenen ulusal ve » tasvip gormek » amerika armudu » canak » gumuşuleşmek » dumtek tutmak » cağrışma » yapılan resim ve bezeme işi » koku kazınmak » burgu » yetenekli kimse » kutuk » artıuc » suratından duşen bin parca olm » destekli butce » arasında den başka anlamıyl » resti gormek » carpıklaştırma » tukuruklenme » catal kazık » incelenmesi muşahede » acıklık getirmek veya kazandır » cıpır makinesi » tup gecit » verim duşurmek » pey akcesi » gıybetci » kısmî secim » nicelikleri ve değerleriyle ay »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.