tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic guvey » cuk » kur anıkerim » aklınıbaşına almak veya toplam » muptelâ olmak » kalem acmak » cakmak » şaka soylemek » hovarda olma durumu » cift dikiş » yaz donencesi » muzekker » baklava borek » individualist » cırpıştırma » genc irisi » munasebetsizlik » kucuk onerme » oluşmuşmotorlu arac » semturreis » atladıgecti genc osman » komurleştirilme » pedikurcu » gecirimlilik » angstrom » kurtaj » olcmek hesaplamak hesap etme » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yeri goğu tırmalamak » opuş » suruklendirme » yuklenmek » bir şeyler bir şeyler » supurge darısı » rumence » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gecmek » sac saca » trampet calmak » musebbip » celebilik » şeriatcı » iğne ustunde oturmak » resmigecit » gunlu » yuksek perdeden konuşmak » dortcihar » oncelikli » mubadele etmek » gozu ısırmak »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.