tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyume » cay kaşığı » hurriyet » maktul duşmek veya olmak » bolumlerden her biri kolon » kozunu paylaşmak veya pay etme » sozlendirme » catıştırmak » urkutmek » kalite cemberleri » hukum giymek » gunahıkadar sevmemek » kalcasız » ayağının veya ayaklarının altı » sursat » koklu » cayır teresi » ozek demiri » arazi acma » aryanizm » mustakbel » horozu cok olan koyde sabah ge » lule lule » duzeysizlik » camaşır » donuşturmek » alcaklaştırma » fırcalamak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » oldurmek » tepeli bulbul » goz gozu gormemek » yuzuğu geriye cevirmek » gun durumu » olu deniz » fluor » tuketme » buzuşuk » cingen » kok bacaklılar » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » sunnet duğunu » kamburu cıkmak » hızolcer » ustelemek » fizik gucu » vaktini almak veya yemek » dalgıc » manisa kebabı » »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.