tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erdem in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecilmek » tanrı ya minnet duygusunu sunm » duzlenmek » gozunu cıkarmak » kufe » kapıbaca acık veya kilitli » hızır » acmak » uzre » ruhiyatcı » karşıtcıllık » goz onune almak » isteğinde direnen kimse » acığa cıkmak » altta kalanın canıcıksın » har gur » meydana cıkmak » baştan cıkarmak » cerge » aşure gunu » koşe » keceleşme » ustun zekâ » duzenlenen toplantı » inci ciceği » kokusunu veya koku almak veya » turşuya donmek » kalcasız » kozleşme » yabancılık cekmek » yakasız gomlek » diktatorluk etmek » cabuk cabuk » zuhal » il » cevirmek » surtunme » mısır daki sağır sultan bile d » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » buyuleme » dollenmesiz ureme » bıyığıyeni terleyen delikanlı » hesapcı » kılcık atmak » supurge calısı » turedi » gelini ata bindirmişler ya na » dava gormek » alcaltış » icinden konuşmak veya demek »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.