tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erdem in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic kuyu » hint gergedanı » cakırlaşma » guzel » gorenekci » ucuşma » gomlek » kutinleşme » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » gonlu ile oynamak » turnagecidi » kurekci » cekinilmek » carpılış » icini dokmek » sıra dayağıcekmek » babî » colleştirme » utmek » gorevindeki kule » okuyup uflemek » duzlem kure » evrat cekmek » catallanma » habeş » uşenme » sokuluş » gun dikilmesi » cekmek » orgu » kirec kaymağı » deniz durmak veya duşmek » surmeleme » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » munasebetiyle » ic tureme » celik » cıpıl cıpıl » bocek » boburtu » canıcanına veya icine sığmamak » kullanılır » yuruyuşe gecmek » borusunu calmak » kotu » ciğden vermek » goz suzmek » gez goz arpacık » kamu yonetimi » dort yanıdeniz kesilmek »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.