tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekmek » sarıkart gormek » catışılmak » gucluluk » acılmak » ebegumeci » gonderme » alcaltı » cağırıcı » hayrette veya hayretler icinde » avazıcıktığıkadar » kolcak » sulun » ortturmek » nufuz » icirik » munasip bulmak » paraya cevirmek » cay vermek » uretici alan » değer duşurumu » sodyum hiposulfit » kuştuyu gibi » gokkuzgunumsular » duşurum » doğal ve saydam değerli taş » kapamac » koydeş » ceribaşı » ceper » omru vefa etmemek » cakır » bulgar » benzi atmak veya ucmak » gayrimunasip » ozellik » utcu » ackısız » atıp veya atmak tutmak » boya vurmak veya cekmek surme » tezekkur » kirecsiz » gun dikilmesi » furu » macar salamı » burcak » ite ot ata et vermek » alcaltış » gostermek » selâm soylemek veya yollamak »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.