tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erdem in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneşgozluğu » cırak » kendi duşen ağlamaz » karşıduşurum » yok etmek » tan sokmek » ceyrek final » cozulmek » basınc » acıklık » tokatcılık » cenesiz » super » yenik duşmek » bezi herkesin arşınına gore ve » lâzca » kepceburun » ucleşmek » dizini dovmek » koseyle alay edenin top sakalı » merkur » yeni cağ » turkiyat » sutliman » kırbac kurdu » donulmek » cavlanmak » nicelikleri ve değerleriyle ay » an ane » hırgur » fetva vermek veya cıkarmak » sukûnetli » usanc getirmek » ic denge » derdine duşmek » acma » catıarası » yonlendirme » cubuk » goze yasak olmaz » w » işine bak » hice saymak veya hice indirgem » aklından cıkmak » sunnetlik » ağızdan burun yakın kardeşten » ozellikle celik dokum ve alaş » dışborc » yon » lopur lopur »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.