tdk sözlük TDK Sözlük

 

erdem in eş anlamlısı

erdem in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erdem in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erdem in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erdem in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nufus bilimsel » uzerine varmak » muhresenk » mulemma » gureşci koprusu » sıfat fiil grubu » ikiz unsuz » adımlarınıacmak » ozluk » kecilik » pence atmak » doşemecilik » mut a » parca » cayır » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kuğu gibi » gecmişi kınalı » gok doğan » kooperatifci » kedi veya eti ne budu ne » cekic atma » pacasından tutup atmak » poc » perde arkasında veya arkasında » telekomunikasyon duzeni » sacına sakalına kar yağmak » oykunmeci » numayiş » dort bir taraf veya yan » corba gibi » gonulsuzce » anac » gozukme » uygulama » ya herru ya merru » kafasına soz girmemek » sazlısozlu » kavanco » sokmek » cokelek » hizmetcilik » kulkedisi » muracaat » sapcık » ulser » şofor koltuğu » mumessillik » guluşme » tuy dikmek »

erdem_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve erdem_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erdem_in_eş_anlamlısı nedir ve erdem_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.