tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cocukluk » sağdıc emeği » cıkıştakozu » goz emeği » veren alet » guneşlenmek » acığa cıkarmak » hem suclu hem guclu » inti » ali kıran başkesen » kuflendirmek » kılıclamak » adıcıkmışdokuza inmez sekize » gureş » munteha » sonuk » goresime » cevikleşme » cingene cergesinde musandıra n » icine sokacağıgelmek » akaclamak » meşe komuru » oksuruş » yaşam bicimi » faca » cimensiz » duzec » care » ağackesen » dovmek » celik » kucultme eki » kozlemek » gokyuzu mavisi » kafasısersem sepet olmak » puan almak veya kazanmak » ici yanmak » el elin eşeğini turku cağırara » tarakcılık » tutsu yapmak » yuz tutmak » tulûatcılık » makaslıbocek » gurleşmek » yururlukte bulunmak » tukurmek » yaradancılık » bıcak » done done » baştan kalmışveya kalma »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.