tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
venus » kulturel antropoloji » calkanma » kopeklenme » tuy dikmek » icine atmak » oz dışı » kotu kişi olmak » guzlek » cat orada cat burada cat kapıa » berbat etmek veya eylemek » kuskunluk » gucluk » lâzım gelmek veya olmak » cıkık » hic » golgesine sığınmak » kucuk asya » dişozu » kıskac gozluk » ayağının veya ayaklarının altı » olumle burun buruna gelmek » sansurlu » yengec » vokabuler » allah ıveya allah ını seversen » noktalardan her biri » oyuncak » duşeyazma » urkme » tumel onerme » anlamlandırma » kemik parca » tedavul » kulağınıcekmek » rolânti » percinleme » gecici » kacmak » gulbahar » cile » sandıkcılık » dun » ustu savurmak » dunyalar biri in oldu » takas veya takas tukas etmek » melul » muşerref olmak » sungulemek » im »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.