tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğretim yardımcıları » suclu » kul » ceşitli ogelerin perde aksesu » sel gibi akmak » yolu » goz yuvası » coğaltım » citişme » uc » cinko » gocebelik » urfa peyniri » azrail in elinden kurtulmak » gorevli » cirkeflik » onluk » bir ayağıcukurda olmak » cıldırma » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » gecenek » suyunu cekmek » komunizm » hasta ol benim icin oleyim se » donme » sonuclanış » pabucculuk » cırpmak » soylenmek » celgi » onlem » ic » gorundu sivas ın bağları » cıtkırıldım » yağlıharc » az bucuk » kurtcul » muhresenk » kopeklik » subyan koğuşu » muzakere etmek veya yapmak » cenilemek » genişgonullu » oz eleştiri » gun doğmak » doşekli » sozlendirmek » icin icin kaynamak » men » yuksek basınc »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.