tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
usalize » organizmaların oluşturduğu bir » cıkmak » korukleme » basın dunyası » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » adam icine karışmak » dokme veya taşıma su ile değir » tebellur etmek » caprazolcer » korkunc » kucukluk » vızvız boceği » buzgen » kotumserleşme » gecişme » cift pencere » tufeklik » zevk icin » pusursuz » karun » buddhist » cirişlenmek » sokulme » teşehhut » balcıklı » boynunu bukmek » usulsuz » yerleştirmek teşhir etmek » supurmek » gonen » harman corman » gorunmek » kazmac » kulucka devri » ters veya sol tarafından kalkm » guveni olmak » buyuk » vibrator » terutaze » tutmek » kebapcı » tazallum » catı » kullemek » caca balığı » rahat yuzu gormemek » kırk yılın başıveya başında » sehpaya cekmek » yuğruk »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.