tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fizik gucu » guler yuzluluk » felekten bir gun veya gece cal » yukseltilme » tebelluğ » arapcalaştırmak » poğaca » deli gullâbicisi » a veya e gelince » munacat » acılmak » caylakca » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » yururcalar » kurek cezası » cıkrık » cıkarsama » muhtac » rest cekmek » cığralık » evc » olumlu » icten pazarlıklı » gucluk » temizlikcilik » yardımcıdocent » iki eli birinin yakasında olma » icermek » buyuleyiş » oldurulme » ve burada gorevli kimselerin t » koken » ustune bir bardak soğuk su icm » bir cırpıda » az değil » orme » alacabalıkcıl » gudumluluk » bugun » munkir » boru değil veya boru mu bu » resti gormek » yapılan resim ve bezeme işi » fırıldak ciceği » dipcikleme » tenakuza duşmek » tecessus » buruk » koşe kapmaca oynamak » şarap fıcısı »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.