tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cincilyagiller » ozgurleşmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gosteri » borc yiğidin kamcısıdır » mısır puskulu gibi » muracaat » alumin » duzlemek » sarılgan govde » cekilmek » goz acamamak » tayfolcer » boyacıkupu » carşaf » canısağolsun » gecirimlilik » copra » fiil cumlesi » ucluk » metal parca » cicek olmak » ustunsemek » vermemişveya vermeyince mabut » spinosa » curume » surmeli » tedavulden kalkmak » vibrator » kufur kufur » cırnık » bir don bir gomlek » alcıcı » ağzıyla kuştutsa » rotuşlama » kellesini ucurmak » namerde muhtac olmak veya name » dovme » can cabası » kalifiye işci » tifus » yangınıkoruklemek » hem İsa yıhem de musa yımemnun » kacan kacana » musevvit » den eylemek » eyere de gelir semere de » sigara boreği » uc dort » kukurt »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.