tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guclenmesiyle ortaya cıkan akl » umuda duşmek » karaburcak » muhrusuleyman » coğu kez » gozu almamak » cıkıntılarıolan organ » mustefit olmak » formul » ocağına duşmek » temerrut » dokmek » gozleri evinden veya yuvaların » gonlune doğmak » acınsama » tapu kutuğu » sıkca » sarıcizmeli mehmet ağa » orucu » lâckalık » gonlunde kalmak » cunup » bıcak gibi kesmek » goz » on yaylak » cok sağlam dayanıklı sert » demir sulfat » kapının ipini cekmek » gerceğe aykırılık » yetişen bir ağaccık corylus av » kac » fak fuk fonu » susme » yontem bilimsel » ozelliklerin tumu » topluluğu » uretilmek » cerceveletme » formul » belâlar mubareği » dik bicme » oğutulme » cağrılık » duztaban » murtefi » başetmek veya edememek » sıcak basmak veya bastırmak » izletmek » kırlangıc otu » şofor mahalli »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.