tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucuz alan pahalıalır » kesenin ağzınıacmak » yabancılık cekmek » caba gostermek » cur etlenme » gucun » bıcak atmak » gecek » dopiyes » kacılma » turşusu cıkmak » ayırmac » yurek karası » acmak » yulunme » buyuk hanım » comlekci » canınıbir yere dar atmak » munavebe » mutealiye » sonumlu » yiğitliğe leke bok surmemek » dağarcığı » benzi atmak veya ucmak » cupra » keskin zekâ keramete kıc attır » sıra savmak veya sırasınısavma » menekşe gulu » mustehcen » k » avarca » oburku » ozellik başkalık ayrım » beklenmediği umulmadığıveya c » top atmak veya topu atmak » minare golgesi » munasebet almak veya almamak » kos » usteğmen » cıplak at » acıklanma » macuna » balık sutu » buyuk kalori » duk » tahta cıkmak » yuvaya donuş » calım » bezekci » keşkekci »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.