tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu gibi sevmek » calınmak » muncer olmak » su yuzu gormemiş » goz doyurmak » fucur » uygulama » ic dunya » taşdoşeme » duzme » tasa cekmek » gulle gibi » tadilât etmek veya yapmak » orman cayırı » akıllıkopru arayıncaya dek del » rotuşlama » guneşgunu » lâzım gelmek veya olmak » guneşsaati » gozu acık » buyuk şehir » corba gibi » onayak » sureksiz unsuz » yalın ayak başıkabak » ic » acıklamak » gecirtmek » aptal yerine koymak veya koyul » imtizac etmek » norotik karakter » gecit toreni » gocmek » opucuk gondermek veya yollamak » dokuk » bukme » mubareze » gocmek » gravurculuk » yuz goz » horasanlı » goz goze gelmek » ducar » yalama ucuş » bulten » oneze » gocmek » acından olmek » calyaka etmek » cuhcuh »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.