tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcmede kullanılan alet » bektaşî uzumu » koltukcu » urokultur » cıtır cıtır konuşmak » dumen kırmak » etkinliğin buyuk olcude azaldı » gok doğan » surtuk » ormek » cebi delik kimse » ara yon » sozcuk turu » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » tulyum » donuşlu fiil » buğlu » yontemi ile hazırlanan tabla » tansiyon duşurucu » kucuk ay » taşıma veya dokme su ile değir » caycılık » yun » alcaklık » notron » sonucunda ortaya cıkan ustun y » multipleks » komşuluk etmek veya yapmak » baskca » on oluş » indukleme makinesi » gozu cıkmak » uckâğıtcılık » yuk vagonu » dupeduz » ustunleşmek » l al el » aracılığıyla duymak değmek e » dol yatağı » cayırlı » goruşturmek » acık hava sineması » goz kamaştırıcı » komurcu » im » yuvarolcer » th » iltimascılık » şeytanın bacağınıveya ayağını » calpara »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.