tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kendine yedirememek veya onuru » cekecek » dağların şenliği veya dağların » populerlik » kozleme » balığa cıkmak » golge » ictenlikle » copcu » cıban işlemek » tenafur » pa » yureği boğazına tıkanmak » kalıpları » makbule gecmek » balık kavağa cıkınca » catlak » hint ciceği » goz nuru dokmek » soyleyeceği olmak » cekmek » cakmak » kurekci » etmek » kıyakcı » notrlemek » surutme » methiye duzmek » kılıc kınınıkesmez » coğur » calgıaleti » unlu kaynaşması » tuy atmak » soz varlığı » cayırlı » bekci » cabuklaştırılma » dolleme » soluğu bir yerde almak » kamyonetcilik » guncelleşmek » komşuluk etmek veya yapmak » studyo » eklemek karıştırmak ilâve et » şut cekmek » takdim edilmek veya olunmak » kavukcu » yuzune bağırmak » mahkemeye duşmek » gocen »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.