tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gureşminderi » kucuk oynamak » pence atmak » yuzustu bırakmak » can can etmek otmek veya konuş » paylaşmış benzer odevlerle yu » bilinclenme » hint mandası » hareket » başıbutun » gecer » markor » başına gecmek » bukturmek » tecrit izolasyon » gazolcer » oz indukleme » sektor » teşkilâtıesasiye kanunu » culluk » kıcınıyırtmak » slovenyalı » her biri mesame » ahdicedit » bol paca » yaradan tanrı rab mevlâ » mehil muddeti » gormece » gozu buyukte olmak » ceyrek finalist » oyuncak » gozleme » icim » obur dunya » borclanılmak » icini curutmek » uşengec » dağılmak » can ciceğigiller » gereklerine uyacak duruma soka » gok delinmek » lehce » gonlunu duşurmek » dunya başına dar olmak veya ge » tuzakcı » kacık » sıla ozlemi » nakşibendî » olusu ortada kalmak » adamına catmak »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.