tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
azerî » tutun » urkutmek » gozsuz » donmek » govem eriği » boncukcu » dil surcmek » uyku cekmek » carşaflatma » dayak cennetten cıkmıştır » cevrilmek » catal » babaî » amcamla dayım hepsinden aldım » vus at » cıngırtı » tersine cevirmek » eli acık » gecmek » ozengenlik » bukunlu » yureği boğazına tıkanmak » cılkıcıkmak » sac saca » gencleştirilme » kamcılanma » ceyiz duzmek » bir orman ağacıcastanea sabva » mutenazır » ciceklenmesine dolayısıyla me » gecmişzaman » cay » makara cekmek » yuze soğurma » magnezyum klorur » duldul » musriflik » goce » fluoresan lâmba » gomme kilit » parmaklarınıbirlikte yemek » bahtıacık » inancsızlık » kulce » on soruşturma » sınıkcılık » kutuphanecilik » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » gorevli kişiler »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.