tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gencleştirilme » tepeli dalgıc » pedikurculuk » ovunc » pop muzik » kelle kulak yerinde olmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yapışık ceneliler » nobet » guvensizlik » siperlik » ağac kurdu » başınıdondurmek » sokmek » bıcaklanmak » ust cene » gozluk takmak » cığralık » kopuklenme » gudumcu » duzecleme » urik asit » lokun » hukûmet kapısı » ustune titremek » uzatılabilir » cinke » yararlanarak yasalar cıkarmaya » tankcı » elek » zihnini celmek » tehevvur etmek » zaman tuneli » yukselmek » w » ışıl kufler » cav » kuyruksuren » tuketim » cirkinleştirme » allahuâlem » ureme organları » olan insan topluluğu ulus » ustu kapalı » cizmek » kur a efradı » sacsız » avazıcıktığıkadar » yuzucu » cepellenmek »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.