tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekingenleşme » carkacı » tekduzeleşme » bir yana dunya bir yana » koruklemek » kubik » gocmen » gudeleme » induklec » duzeltilme » ortulme » sesci » şurekâ » her dem taze olmak » pabuclarınıcevirmek » coban salatası » oturak kundesi » uzere » madenî yun » yontuk duz » on alım hakkı » puskurtmek » tur ağac veya metalden değnek » omrune bereket » gosterici » kacak gureşmek » marmara cırasıgibi yakmak veya » mulemma » tekme atmak veya tekme vurmak » bordur » cağcıllaştırmak » uşengenlik » carpılış » gorevli » tepegoz » tek adam gosterisi » acısınıcekmek » nusha » acık onerme » guclu » eli kolu bağlıkalmak veya durm » gecmek » hilesi hurdasıyok » duzenleme ve filme aktarma işi » kıl kecisi » celâlîlik » gecmek » cokel » ic kulak » akşamdan kavur sabaha savur »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.