tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustahkem mevki » dâhiliye mutehassısı » cevirmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » turkucu » cifteleşme » cumle kapısı » acığa almak » bilgi şoleni » koşac » ateşsacmak » ceddine rahmet » duğmesiz » uşutmek » tefe koymak veya tefe koyup ca » fazla mal goz cıkarmaz » tovbe ayları » rolântiye almak » penceli » nufus yoğunluğu » icin » doşek » perulu » kul » soluğu bir yerde almak » doner kule » şeylerden her biri tabaka » ciğneniş » ağzının muhru ile » halk şiiri » onune dikilmek » zuhre » hafta ici » gul yağcı » istimzac etmek » cala kurek » tumsekleşme » mucadele vermek » renkli element kısaltmasıcu » taklip bi » aşcıbaşı » hukum » boynuz kulağıgecmek » kulce » ne hesaba gelmek ne de kantar » ozleştirmek » ispenc » buyuksemek » filistinli » gecerletmek »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.