tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocukluk » dunyadan elini eteğini cekmek » calıbulbulu » cerezlik » tukenmez » comezlik » cekişmeli » ucu herhangi birine dokunmak » uc uca gelmek » vergi mukellefi » capaksız » puskuruk » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » boluk » recellik » kadayıfcılık » cakal » kurtun » murt » şın » gul gibi gecinmek veya yaşamak » armatur » alkollu » cıtlatma » cabalama » kul » kunh » kıyamet gibi veya kıyamet kada » bortme » yuze cıkmak » sucukcu » kotuluk » aluminyum » catır catır catlamak » omursuz » mineral » konsolide butce » helâluhoşolsun » batak culluğu » cok yetiştirilen bir bitki hor » ovgucu » caprazlamak » umitlendirme » sesini yukseltmek » kopeklemek » soz » cope donmek » evic » cağacmak » ruşvetci »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.