tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacak opmek » sahaca » aşcı » balıkcıduğumu » sedefci » goğuslemek » secim » gozu gormez olmak » cırakma » oncu oyun » puskul » ku » kurekci » tırnak gostermek » soz atmak » gecme namert koprusunden ko a » tumsekli » gok kumu » dan den tan ten » obur » bitkisi gossypium » caca » kambersiz duğun olmaz » mecusî » kucuk martı » tutma satışıtek elden yonetme » pas acmak » hoparlorlu » yeni gumuş » kotu olmak » formulleşme » suregelme » permece » icme » kosnul » buyume » ceşit » hukum surmek » ortenek » hucum oyuncusu » kacırmak » hınc » vazife » gayrimumkun » elma da alma da demesini bili » oğretilerin genel adı usculuk » ca ce » cigan muziği » oğlak donencesi » cimentolamak »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.