tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » tutsulenmek » goz bebeği » rum » bukulme » abdulleziz » muhafaza etmek veya edilmek » ak arap » selâm soylemek veya yollamak » buyuk balık kucuk balığıyutar » işkembesini duşunmek » uremek » plâstikcilik » ustune duşmek » gume gitmek » yureği kabarmak » ilmuhaber » inti » kırlangıc balığı » gobek havası » otomatiğe almak veya bağlamak » koruklemek » ictihat » hoşca » ceset » curlatma » gonlunden kopmak » nın resmidir » yukletmek » tok gozlu » piknikci » percinsiz » catlak zurna » muhlet vermek » kız bocekleri » sovgu » koydunsa bul » buyuk lokma ye buyuk soyleme » adıgecmek » an anevi » oğutlemek » ışınımolcer » e » koftehor » civit otu » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » hoşduruma gelmek » bocu » namutenahi » gozunu bir şeye dikmek »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.