tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iş arî oy » sayıp dokmek » bruxelles lâhanası » turkuleme » ic acmak » olcumlemek » cıtlatma » tıraşbıcağı » zembereği boşalmak veya boşanm » palamarıkoparmak veya cozmek » buzmek » gosterge » takaddum etmek » cicer arietinum » sultan boreği » oreke » tercuman olmak » tacikce » duzensizlik » kolcak » ıskaca » dile dillere duşmek » soluğu kesilmek veya tutulmak » allah tamamına eriştirsin » herkesin gectiği kopruden sen » tum kirpikliler » kulağınıbukmek » deccal » got » nufuzu altında tutmak » veya giysinin uzerine konulan » duldul » acmak » zihni bulanmak veya karışmak » orgutlendirilme » oralıolmamak veya oralıbile ol » bunlardan yararlanması » buyulenmek » pislik goturmek » tanrıkayrası » istim ustunde olmak » gelini ata bindirmişler ya na » uleşilme » cimentolama » başına dunyanın belâsınısarmak » hedonizm » ne olur veya ne olursun ne ol » cekmek » cisenti » guveni sarsılmak »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.