tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erime kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
somurgeleşmek » salcalamak » makineli tufek » lektor » borcsuz » acından olmek » mustait » kuskunleşme » seninki can da benimki patlıca » seruvencilik » yuzu yere gelmek gecmek veya y » um » cekmek » meksikalı » sahip cıkmak » arnavut » ucer » yuz » yer gecidi » gayrimusavî » gozeneksiz » turt » camursuz » colleşme » sonsuz kucuk » la le » ucretlendirme makinesi » surmek » tacsızlar » beni sokmayan yılan bin yıl ya » oge » gozetletmek » gullâbicilik » catkı » hint sarısı » benlikci » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » aile butcesi » gelmeyen veya gelip de kıtalar » takaddum » belirlenen durum » encumen » guneşbanyosu » mortoyu cekmek » gocurulme » merdane » papaza donmek » sap cekmek » can gozdesi » kumultu »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.