tdk sözlük TDK Sözlük

 

erime kelimesinin zıt anlamı

erime kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erime kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erime kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erime kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elinin koru » hesabınıgormek » nefis mucadelesi » kolelik duzeni » yağmur yağarken kupunu doldurm » cağanoz gibi » duzayak » yonelme hâli » tandır coreği » gozetleyici » ağaccık » teessuf etmek » numayiş » kırk yıllık yani olur mu kâni » polarolcer » museddes » acıktan acığa » bağlayıcıunsuz » kirec » gorev almak » boşluk » cap » olağanustuluk » yazar cizer » poğacacı » durumuna donuşmek » icme » yureği yanmak » solucan duşurucu » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » gonul kocamamak » voli cevirmek » acar » buzcozer » ustune bir iki guneşdoğmak » tuzla buz veya tuz buz olmak » oksurtme » bostan bekcisi » goğermek » uranus » soğuntu » katran camı » musteşar » gostermek » cakıntılı » varoluşculuk » ciftelenmek » cizecek » erkecsakalı » kotuleştirme »

erime_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erime_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erime_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.