tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifte gitmek » parcası » ici kan ağlamak » gonul meselesi » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » oda muziği » birbirine surtunmek » soz dalaşı » taclı » diri diri henuz olmemiş » alnına kara surmek » gur » gormek » alcak » ozelliklerine gore bu organlar » akcıllaşmak » utmek » dışbukeylik » halic » duğun evi » yuzulmek » alın damarıcatlamak » gorme » toz fırcası » kırlangıcgiller » mujde koşturmak » kacamak » cok sağlam dayanıklı sert » bıcaklanma » avanturiyer » oğureceği gelmek » colleştirme » mujdelenme » plutonyum » gunah olmak » catal ses » cayır tavuğu » yureği ferahlamak veya hafifle » gonlu takılmak » kuşcu » cb » soğutluk » kesmeden ustten gecmesini sağl » kazan biri kepce » ozveren » kuculmek » turedi » namutenahi » girip cıkmak » acıklayan »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.