tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruzgâr ustu » duzlem » cirişgibi » yedi kat yerin dibine gecmek » baştan kara gitmek veya etmek » yuzune hasret kalmak » sozu sohbeti yerinde » tefahur » cevirmek » ucteker » yureğinin yağıveya yağları eri » kulce gibi oturmak » başgoz etmek » rolculuk » nefes cekmek » muruvvet » onemlice » oğlenci » oldum bittim oldum olasıveya o » utcu » akcıllık » mubalâğa etmek » cobansuzgeci » uretmek zihnî yetiler oluştur » davranmak saygıgostermek soz » şakaklarıağarmak veya beyazlan » gobek havası » duru » muhallebi cocuğu » paldır kuldur » ticanîlik » kırlangıc » yangın yerine donmek » cakmak » ekskavator » colleşmek » yonetmen » burnundan duşen bin parca olma » cicek acmak veya vermek » kan dokmek » duğum » kultur akımı » gunluk defter » cozulme » carşafsız » boluk » buzuk » balkanolog » acık dolaşım sistemi » ilikci »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.