tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağlaclıtamlama » dutturu leylâ » oturuklu » uslûpsuzluk » bir şeyler veya bir şey olmak » yuz yuze yaşamak » eşcekim » şipşakcı » şerit » tc » gostermek » cocuk yapmak » cıkmak » acıkgoz » bahis acmak veya acılmak » purtuklenmek » kusulu » capalatma » oruklemek » cıplanmak » nefes cekmek » muşerref » tur ağac cember » duz » icini cekmek ic cekmek veya ic » bana bak » munasebet » etmelerine kişiliklerini geli » odemek » an anecilik » cimlendirme » gozden uzak tutmak » kozunu paylaşmak veya pay etme » oğrencilik » ust kat » boluk boluk » tutac » hoparlor » eden felsefe ve din doktrini » cığlık » somikok » huda » emanetci » odullendirmek » bezekci » potasyum klorur » zerre kadar olsaydı » kuculmek » hol » uyuşmazlık cıkmak »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.