tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorunum » ağackesen » yureği burkulmak » canıcıksın » is at » goce » lisan » grev sozcusu » cakmaklık » teller takmak veya tel takınma » kırac » okulu asmak veya kırmak » bolşevizm » am » sahil cizgisi » yer ucmak ii » muşkulât » icini ezmek » ana kralice » sarnıclı » pacayıkaptırmak » dili donmemek veya donmek » top surme » doşeme » kurelemek » dağarcığı » meyan koku » simitci » yaka bir tarafta paca bir tar » sutana » curutmek » hoduk » dalgıc tupu » yoneltim » deniz veya hava savaşınıyonetm » muvezzi » kup şeker » nerede nerede » alcıya almak veya koymak » korelmek » can gozdesi » cift halka » suruklendirmek » kulluk kolelik » korukleme » cabalama » ıkla ikle ukla ukle » mangalda kul bırakmamak » kacar » kethuda bey »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.