tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tekâsuf » yuzsuzleştirmek » gonul bağı » dansor » allah ın binasınıyıkmak » catışma » ustune yıkmak veya yıkılmak » unlem işareti » altın cağ » it gibi calışmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » oncul » ucuz etin yahnisi yavan veya t » gayrimusmir » sulfurlemek » gucsunme » dır dir dur dur tır » gun bugun » kıpcak » gullâc » biz attık kemik diye el kaptı » menu » dokuz ayın carşambasıbir araya » kutuphanecilik » somestr » kun » cabucak » cıtırdama » acelya » soğukca » zırnık bile koklatmamak » oğmac » centiklenme » gormek » cavdarmahmuzu » rolânti » mustezat » civi civiyi soker » ayakkabılarınıcevirmek » kemer gozu » inanclılık » durtuşlemek » donulme » gercek sayı » zirve veya doruk toplantısıvey » kamcılı » koktenci » vals yapmak veya etmek » cekmek » yandıgulum keten helva »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.