tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacırmak » ducar olmak » kendi duşen ağlamaz » dokmek » meydana duşmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » tezekkur » soyleyiş » donuk » mucadele vermek » cıkıntılarıolan organ » pişirgec » pazarlıkcı » oran » alıal moru mor » losemit » şupheli » supruntucu » mustensih » namazında niyazında olmak » kor kurşun » yeni dunya aslanı » kusur » bal ciceği » okleme » nuzullu » cuvaş » at binicisine gore kişner » bir şeyler veya bir şey olmak » kulce » gok » bir postum var atarım nerede » calışıp cabalamak » coraklaşma » tuy tus » cakmak » kapuşon » derinlikolcer » renk vermek veya katmak » para peşin kırmızımeşin » ucucu » t » suzeni » tumgenerallik » işbilenin kılıc kuşananın » gomulduruk » acık fikirlilik » kosnulu » kombe » cizginme »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.