tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yol acmak » kulağına kupe olmak veya etmek » gozu cıkmak » keleye cekmek » unvanı » ucuz etin yahnisi yavan veya t » kor kostebek » minyaturleştirmek » ictepi » parca parca etmek » borek » eskimo » ucu cengelli ağır demir arac » ciğ » her gun » yukleme » calısız » dil veya diller dokmek » dışıkalaylı ici alaylı » gormek » kacmak » elciye zeval olmaz » erkeklik oldu mu » doşeme » olcu » cıkmak » sacış » mulk » ucum » nisaiye » luks » durumuna gelmesi gerilme karş » gumlemek » hurluk » topluluktan olan kimse » yuz suyu dokmek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » hey gidi hey » osmanlı » aklının koşesinden gecmemek » koy muhtarı » futurist » sıcan » okulu asmak veya kırmak » suc işlemek » pencere acmak » inmek » sonmek » alcalmak » utu altlığı »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.