tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortulme » capulcu » ustune oturmak » aşağıgormek » cıfıtlık etmek » icine cekmek » pata cakmak » suyukculuk » ulûfe vermek veya dağıtmak » pislik goturmek » tur » taşcatlasa » ikindiuzeri » ilginclik » iyi gozle bakmamak » bicim » murteci » sur atli » gozetim » cakılı » kendi kendine gelin guvey olma » parfumeri » yan cumle » acmak » suhulet » civit otu » sırtından gecinmek » surmek » dev aynasında gormek » yuk olmak » kubbealtı » provokator » gomlek » kucuk tovbe ayı » rukû » cak cek cak cek » nikâh duşmek » cubukcu » cullanış » cemberletmek » tuy dikmek » tıraşkopuğu » parcacı » karşıcıkmak » bey veya paşa gibi yaşamak » catkı » yuksek » geceli gunduzlu » saclımeşe » kos »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.