tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akıllıduşununceye kadar deli c » dumanıustunde » gul gibi bakmak » sonuc almak » pencelemek » oyle gelmek » celebi » yukseklikleri ve yol actıkları » cayır otu » kuşumlenme » geleceği varsa goreceği de va » guzelleştirmek » muessir » ruzgâr almak » ozel hayat » gununu doldurmak » kupe donmek » durgunluk cokmek » hukûmet darbesi » astsubay kıdemli ustcavuş » moskof gâvuru » sut gibi » oz ışın » kamcılı » musamahalı » koprucu » gorgu » gocurmek » goruştarzı » ayrılan kimselerden kurulu der » kutuphanecilik » citili » gozu gormez olmak » kireccil » musvedde » capaculcu » bukunme » luks hayat » sallanma » uzuntulu » yahudi ebegumeci » eski cağ » cayırlaşmak » tecrube » cabuklaştırma » koy yeri » ateşparcası » koy ağası » boşgezmekten bedava calışmak y » uvez »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.