tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arnavutluk » la le » tum » tok evin ac kedisi » ultramodern » dol yatağı » mes ut etmek » avuc » kup » turna gozu gibi » burun bukmek » paramparca olmak » secici kurul » ahfeş in kecisi gibi başınısal » kopeğe hoşt kediye pişt demem » odlekce » cangırdamak » dizleri kesilmek veya tutmamak » zebur » coğaltma » mucevher kutusu » tırmanıcıbir bitki piper nigru » murettep » ustune olu toprağıserpilmişgib » hicap duymak veya etmek » mumas » pislik parmağından veya pacala » sozlukculuk » okuz trene baktığıgibi bakmak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » elaman cekmek » cağırıcı » gundelik » catışmak » carıkcılık » mundericat » transit gecmek » sesini cıkarmamak » ilgilenen mahallî yonetim » alkololcer » konargocer » calkalayış » dort cifte » ic kuyu » duşundurmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » ucmak » arac tığ » ihtilâc etmek » dunyasından gecmek »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.