tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kotu » batakcı » cengel sakızı » al veya kanlı gomlek gizleneme » top atmak veya topu atmak » canıcekilmek » hint tavuğu » guzellik » ustune kalmak » yureği ezilmek » dem cekmek » yuklu » mes uliyetsiz » biri yer biri bakar kıyamet o » davranışcılık » bir bir veya bir de » iki eli boğrunde kalmak » skoc » cenesinin bağıcozulmek » fırıldakcı » bukucu » kotek » cokuntu hendeği » kok » cehre » eline elinize veya ellerinize » ayaklarınısurumek » cocuksu » musellim » bıcak bıcağa gelmek » paratuberkuloz » acmak » oğretim gorevlisi » pirogravur » ten » ruslaşma » uzerine » parcalara ayırmak » satışsozleşmesi » civici » demirperde » sonuc yarışması » kalburustune gelmek veya kalbu » ıl » icim » abdestinden şuphesi olmamak » cemrenme » nikâh duşmek » gozeneklilik » dovmek »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.