tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
istenc yitimi » kopulemek » acık sacık konuşmak » sureti haktan gorunmek » ayım eyim » bilgic bilgic » hasretini cekmek » sutanne » tehaluk etmek » cizili » kanarya ciceği » icin yaptığıhazırlık calışma » hizmet ici eğitim » tava boreği » kıskanc » sayıştay » liman işcisi » sozu ağzında bırakmak veya soz » dibi kırmızımumla veya bal mum » otucu kuşlar » bulbulu altın kafese koymuşlar » mubarek » toprak cimento » duğun evi gibi » makascı » dile veya dillere destan » butikcilik » buzlar cozulmek » gozenek » ogelerin oluşturduğu butun pa » kıs kıs gulmek » nefis mudafaası » it » aşağıduşmek » bağışcı » hor bakmak veya gormek » elinden bir kaza veya sakatlık » koşe başı » yuz » yuz kiri » tuccar » gumletme » cağırma » mustemlekecilik » izini duşurmek » gorevlendirilmek » yuf borusu calmak » harbiye nezareti » cıplak » ic evlilik »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.