tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aracılığıyla duymak değmek e » luks baskı » veya bu anlamda birleşik isim » timus » mercimek koftesi » carliston » buyuculuk » ayrac acmak » suruklendirme » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » celik başlık » kufur » buyucu » yuzuk » olum emri » basıp gecmek » duze » yuksek ses » duz » vucuda getirmek » sivric » kambersiz duğun olmaz » cekememe » cingeneleşme » cokmek » calma » kuşcubaşı » gormemezlik » davayıileri bir tarihe bırakma » kacakcı » kılıc kuşanma » puf desen ucacak » acıktan » adetimurettep » akaclamak » ici gecmek » curuk para » kundeye getirilmek » tansiyon olcmek » ciğin » gineli » gumbedek » uğuru acık » duşundurmek » esmayıustune sıcratmak » ballıborek » ormek » cerkezlik » soz veya lâf altında kalmamak » cur etlenmek »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.