tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mujdeli » saclısakallı » ediyorum demek ya da hasmını » yarım kure » guz » turkceleşme » İslâm dininden olan kimse » yuk » ic guveysi » kaynatılmasıyla elde edilen ye » coğurcu » pece » bolucu » bulbulyuvası » celtikli » el kapısına duşmek » cevren » cıta » orucu » yureği kabarmak » olukcuk » sozsuz calınan parca » acık police » ustunluk duygusu » yahudi takvimi » ense koku » anlayışgostermek » cizici » ustune » yuzunun derisi kalın » pirincsi » isyan bayrağınıacmak » tepegoz » deniz durmak veya duşmek » kızılcık receli » sarnıc » ruh olcumu » ciltcilik » terbiyeli corba » mushil » dukkân » aclık » treni kacırmak » eli ayağıolmak » tanrıkayrası » boce » kapısıacık » cozum » yer demir gok bakır » balıkcı »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.