tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duden » kan cıkmak » kalmak » kan akcesi » kahkaha ciceği » goruşayrılığı » gungormuş » cumhuriyet bayramı » fulûsuahmere muhtac » mak mek » sırca » kırgız » lugatce » kıkır kıkır gulmek » carpmak » kucuk asya » ozensiz » sac » başlık atmak veya koymak » dondurmek » eşitci » ozleştirmeci » receteyi yaptırmak » percinleme » tume varım » buyuk sesli uyumu » boyunduruğa atmak veya almak » ağzına geleni soylemek » kavurmac » duğmelenmek » doner kavşak » hafızıkutup » ici yanmak » ucmak » telekscilik » ar yılıdeğil kâr yılı » terennum etmek » evolusyon » surucu belgesi » cizmek » duzenleme ve filme aktarma işi » supermarket » alt ust olmak » aradan cıkarmak » sanat enstitusu » uretkenlik » gorevlilik » orta elci » sunnî » kulturlu »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.