tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
makedonyalı » urfa kebabı » mustahzar » ne buyrulur » gobeklenmek » ac kalmak » huseynî » ocu » uzere » oldum bittim oldum olasıveya o » dondurulmek » sutre » gozunun onune gelmek » kabul kabul etme » acığa vurmak » terzi kendi sokuğunu dikemez » alt tur » catallık » guzlek » acış » yuz kalıbı » suruluş » penceleme » tek secici » kucuk bey » odlekce » mac mec » caplama » sabaha cıkmamak » album » uşutmek » hamle etmek veya yapmak » kokusunu veya koku almak veya » yalancıcıkmak » muhtaclık » kudumzen » calgılıcağanaklı » basınclısu » munhasır » unsuzunu gosterir » oz devim » fakulte » karın catlağı » şarapcı » ozel yaşam » acığa cıkmak » muferrih » iz anlı » teslim bayrağıcekmek » cekirge şalvar »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.