tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şovalyelik » parfumculuk » tekci » mezhepcilik » durtmek » kanatcık » paranın ustu » cekingence » midibuscu » petrolcu » cıkılma » fâni dunya » ikide bir veya ikide birde » rehber oğretmen » cay vermek » nedamet duymak veya getirmek » ışık golge » yuluk » bortmek » nazariyatcı » fikrini celmek » tahsil gormek » yuzune yazmak » bir koşeye atmak » gonyeleme » cicek cıkarmak » cumle bilgisi » yun » cengelsi » on yargı » rak rek » yuzune gulmek » kacın kur ası » eğitim » cok sesli » cağrışımsız » bezi herkesin arşınına gore ve » yuk » dosya acmak veya hazırlamak » gonlunun dumeni bozuk » spekulâsyon » afganlı » purdikkat » kacamaklı » hangi taşıkaldırsan altından » lâz » katılmasıya yapılan secim » korleştirmek » icecek » acık ağıl »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.