tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sucuk gibi olmak veya ıslanmak » ilenc » cizgilenme » İleri bir tarihte beklenen ge » urku » acık oturum » sureksizlik » mucerret » bokun soyu veya bok soyu » kacmak » bir bir veya bir de » taharruş » doldurulmuşcam seramik veya c » yuzuk parmağı » gazolcer » cevrinti » doş » arnavutluk » uzerine uzerine gitmek » cal » nuvaziş » lisan » kotuye cekmek » saman altından su yurutmek » nohut oda bakla sofa » catlak » ağız yer yuz utanır » allah etmesin » b » gurultusuz » denetci » benimseyip değişik bicimde anl » koy odası » gon » muşahede » birinden buz gibi soğumak » başortu » şartlıbirleşik cumle » değişen arac » cakal » muptelâ olmak » guz ciğdemi » uc bir » icit » gurbet cekmek » yalın uslûp » surdurmek » civit otu » kotu » verilen ad »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.