tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
panislâmcı » divaneye donmek » cevirim » redaktor » rumî » in » hurufîlik » w » kokusu cıkmak » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » turkulemek » yukseklikolcer » pacalarıveya kolları sıvamak » cam civisi » celik » cenetli » huveyda » sutleğen » tırtıl cekme » gunluk » yuzmek » yurumek » catısız » gecirgenlik » sumuklu » cobanaldatangiller » bisikletci » duzenleyen ve genel olarak ilg » guzlemek » elden cıkarmak » tukuruğunu yutmak » oya ciceği » cakaralmaz » caşıt » teror » taylorculuk » civi civiyi soker » cağ » ağzıacık ayran delisi veya bud » acısal sapma » dunya kadar » celişmeli » sozlendiricilik » başdonmesi » erkekce » cimlenme » orgu » kur asıolmak » carşılı » donuna kacırmak »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.