tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunahsızlık » karekok » goz » tuberkulin testi » kalcalı » cozgun » celebilik » kutlesel » calış » culu duzmek veya duzeltmek » kuseğen » kendi havasında gitmek veya ha » koyungobeği » kacıncı » mısır tavuğu » azap cekmek » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cozucu » gozunde şimşek cakmak » kubik » kalbini calmak » ev ev dolaşmak veya gezmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » cakılmak » başından gecmek » cigan muziği » buyuk balık kucuk balığıyutar » ozetlenmek » di » conk » acık tribun » kırlangıc donumu » dişdudak unsuzu » ciğborek » surunmek » ceneye kuvvet » kıcıkırık » nuktecilik » kirli camaşır » gorumsetme » den yana » kacanın anasıağlamamış » duğumsuz » uyuşmazlık cıkmak » aslanpencesi » suzdurme » sanskeritce » şukreylemek » bilânco » koroğlu »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.