tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tribun » gozunu burumek » kur yapmak » ic » arpa boyu kadar gitmek veya yo » deş teş » iz ansızlık » boğurme » suyundan yararlanılan cukur » senatorluk » cıkarış » cıkışyapmak » kıvanc » dunyada » duğun corbası » boşa cıkarmak » talaşboreği » curmumeşhut » cıvdırmak » tahaccur etmek » sozu kesmek » luks koltuk » spekulâsyon » bulaşıkcı » mutebessim » huzun cokmek veya icine bir hu » sussuz » ayağıduşmek » eri » soyleyeceği olmak » alnına kara surmek » ortaklaşa alışkanlıkların tut » cır cır otmek » cipilti » kosnu » oğmek » muştak » soz veya lâf aramızda » asansorcu » hesaba almak veya hesaba katma » uc uca ucu ucuna azar azar » sut kuzusu » celmek » cağrışmak » buzme » suluğen » kırlangıckuyruğu » kopya cekmek veya yapmak » cuvallatmak » murebbi »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.