tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcaklatma » grev gozcusu » kararmışve sertleşmişinsan der » pekiştirmek » flâşor » murekkebi kurumadan bozmak » davul birinin boynunda tokmak » bulgarca » ebulyoskop » postaya atmak veya vermek » goz ucuyla bakmak » unsuzunu gosterir » los » tezellul » liman işcisi » camat » boluk » koşe vuruşu » sırt cevirmek cevirmemek » deli kızın ceyizi gibi » ozverili » uslu durmak veya oturmak » İskocyalı » ateşci » koy korucusu » ibaret olmak veya kalmak » ustune bir iki guneşdoğmak » cay kaşığı » murteci » sıra dayağıcekmek » can cana başbaşa » yuk » olum kalım » uvey evlât gibi tutmak veya sa » gecmek » giysisi » icli dışlıolmak » kotulenmek » pic etmek » sucluluk duygusu » japon hurması » duzmek » carpıntısıtutmak » yureklendirme » sacak bulut » ucgensel bolge » enstitu » vucutlu » papaz her gun pilâv yemez » sarıkcı »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.