tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muhtac » cıkrıklı » sarkac » one surmek » tuysuz » rotarlı » umitsiz » calımlanmak » dun cin olmuş bugun adam carp » ic işleri » ustunu veya ustune gormek » cekine cekine » oz » yapılan resim ve bezeme işi » subye » cokum » gereksinme duyduğu maddeler du » recine kanalı » kıt a sahanlığı » suyunu cekmek » arada cıkarmak » ta ki ta uzun soylenir » kupe ciceğigiller » seruvenci » guluncleştirmek » orumcek » her tur gosteri yapmaya uygun » carıkcı » muzakere » kufur yemek » ozgurleşmek » surgun » tulûatcı » pb » temerrut » ozdeş » murekkep » capaklanış » sıcrayış » canak yalayıcılık » kosnulu » dunya ahret kardeşim olsun » koşe başınıtutmak » ebulyoskop » cifte vatandaşlık » kotu » arap sacına donmek » teeyyut etmek » metalurjik » bilgili »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.