tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakasca » yuz yuze bakmak » boyle » soğuk ter dokmek veya soğuk te » gercekustu » ankara kecisi » yırtmac » ortturmek » civi gibi » kamcılanma » banliyo » ic yuz » işci » anasınıeşek kovalasın » teşebbus » cıkarayazmak » munasebetli » taksit odemek veya taksit verm » teverrum etmek » surmek » gurultusuz » cat pat » goz » au » bey mi yaman el mi yaman » dilinde tuy bitmek » seruvenli » harp acmak » zumrut gibi » muhurlu » lutfen » amputasyon » buyukluk hastalığı » mutevazı » taşattın da kolun mu yoruldu v » atolye resmi » menfaatci » sucuğunu cıkarmak » haraclı » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » orumcek » cokuk » oğunmek » sulfurik » capaculcu » usteğmenlik » sovuntu » muslukcu » bilinclenmek » cekingence »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.