tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erimek kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cirkefleşmek » hangi dağda kurt oldu » soz » acelya » muzakere etmek veya yapmak » buğeme » herhangi bir doğal nesne veya » haric » dağveya dağlar gibi kadar » tiftik kecisi » kapak bıckısı » işbilenin kılıc kuşananın » ana duşunce » fulûsuahmere muhtac » gumruk kanunu » hilâfetcilik » konvektor » rotuş » bon bon bakmak » yapılmışarac damga kaşe » bahcıvanlık » mahşer gunu » cıkmak » zurafagiller » sandıktan cıkmak » calkalanma » ağzına veya diline kira isteme » ortac » cıngıraklı » kendini aşağıgormek » yuzme kesesi » bıcak cekmek » toprak koleliği » surgulemek » temize cıkmak » plâkcılık » ozdeş » faydasınıgormek » naturalizm » al takke ver kulâh » olmayan bağımsız hur » yeğenim » gozu sulu » rus » cayır teresi » hamallığınıetmek veya yapmak » acısal hız » sevinmek sev in sevdirmek se » gozlerinde şimşek veya şimşekl » bibliyotekci »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.