tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lugatci » muştak » on yargılı » cimdik » sukûtî » hint tavuğu » başa gureşmek » muşavirlik » teessur » calıhorozu » kure » ictinap etmek » romen rakamları » kırsal bolge » olu acı » cıkıştırmak » olan kişilerin toplanıp toplum » cağıldayış » on defa veya kere » mık mik muk muk » soz veya lâf aramızda » kopuleme » cebic » urkek » kuf kokusu » rolâns » oğretiş » yorgan yuzu » lopcuk » carpıştırma » gayrimusavî » surmek » carka vermek veya carka cektir » ic zar » buyuk sozume tovbe » zumre toplantısı » duz baskı » gozculuk etmek » ahdiatik » boyunun olcusunu almak » a e » olu yıkama » mak mek » kacırılma » başıyastık yuzu gormemek » guclu kuvvetli » at » yem istemez su istemez » surekli » orospu bohcası »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.