tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuruyuşe cıkmak » uc beyaz » dovmeci » gormek » cargâh » coban kebabı » acık imza » calık » parfumcu » oneride bulunmak » kacırmak » sel goturmek » ormek » turkucu » bucuk » el surmemek » akılsız başın cezasınıayak cek » kavga cıkmak » ciftelemek » iceride olmak » şişe » duşut » olimpiyat oyunları » parmaklarınıbirlikte yemek » mec » arkasından suruklemek » flâman kuşu » ceyizli » gumlemek » olan insan topluluğu ulus » teferruc » camurlamak » ceteleştirmek » muteessir » kadının yuzunun karasıerkeğin » munasebetli » dunden » buyukbaş » duvesime » uşengen » doşek » surre » yetkili yargıc » icine su almak » gormuşgecirmiş » universiteler arası » hicleştirme » ışıkcılık » cuhadar » şer an »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.