tdk sözlük TDK Sözlük

 

erimek kelimesinin zıt anlamı

erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erimek kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erimek kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erimek kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rahatıkacmak » yaz donencesi » butceleme » beliren olumle sonuclanan has » metal veya plâstik arac » cozucu » başına cıkarmak » guclendirmek » evli evine koylu koyune » solpumek » kacaklık » ozlu soz » yayılmasınısağlayan cihaz » calınmak » acıt » tahtacı » durulmek » guzide » surundurmek » cekemezlik » avurdu avurduna gecmek » her tur gosteri yapmaya uygun » kocsamak » tespih cekmek » arka muziği » cenesiz » aşağıfalan yukarı » kavlıc » kutuk » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » police cekmek » uclu » pencesine duşmek » tesisatcı » carpıtılmak » burnu havada veya kaf dağında » boncukculuk » bucuk » on ad » ufuruk » kurduğu medeniyetleri kendi i » mutareke » catal ağız » orgu » ic gıcıklamak » tuf » goğsunu kabartmak » capraşık » sozsuz » tunuslu »

erimek_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erimek_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve erimek_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.