tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calkı » teessurat » coğunluk » ozelleştirilmiş genellikle di » kotu kadın » lâf cıkmak » estetikci » toharca » kacakcı » kanıyla odemek » tavan supurgesi » kayıkcılık » dava gutmek » opuş » aracılığıyla duymak değmek e » tifus » patırtıya pabuc bırakmamak » buzme » makam odeneği » cıtır cıtır » teadul » boğazıacılmak » sınır cekmek veya cizmek » dumen » yureği kabarmak » gobek » su yurumek » cifte kumrular » mubadele etmek » duzleşmek » kopekleme » buklum » oncu » suruden ayrılan koyunu veya ku » gumburdemek » ili » kulağına carpmak » supurge » cu » ic hastalıkları » uvey evlât » yon gosterme eki » inmek » hintli » butuncul » ustundeki ustunde başındaki b » akaclamak » cekilmek » hasret cekmek » arac »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.