tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocmen » şanından olmak veya şanına yak » ozelleştirilmiş genellikle di » kıdemli ustcavuş » biri cok olmak » orgucu » ters yuz » kor duğum » duğumlemek » bey mi yaman el mi yaman » kopekli » muennes » lisan » kacıntı » yuzu asık » duşuk » taşkure » gonul cekmek » borclu cıkmak » imparatoricelik » sonmek » duşundurme » bocek kabuğu » acınmak » muzevirlik etmek » ak duşmek » munharif » bıcak bıcağa gelmek » koy yeri » yuksek sosyete » kacırga » elden kacmak » ruslaştırma » gudumcu » olculu » dalga yuksekliği » gozden gecirmek » dinim hakkıicin veya dinim aşk » suslemeci » smac » beliren olumle sonuclanan has » surc » korlenmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » etiketci » cok gelmek » nesne » muslukculuk » gudeleme » duşkun »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.