tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erkek isimleri ve anlamlari ziyaret ediniz. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kutur kutur » kan gutmek » sevdasına duşmek » sacıntı » sumuklu » ağan eğen » termonukleer » eksi uc » cokme » yuzleşmece » kurklu » kazak » bolme » huveyda » mukâfaten » caycılık » ele gecirmek » cisemek » allah iyiliğini veya lâyığını » sinek ufak veya kucuk ama mid » duşeyazma » cin sacı » munebbih » beklenmediği umulmadığıveya c » birbirine duşmek » okse otu » cekmek » gostermeci » dokuntu » allah akıl fikir versin veya a » buyutulme » sumuk doku » sucunu bağışlamak veya birinin » goruşbirliği » caplı » bukunlu dil » yureği serinlemek » tuy sıklet » dokme demir » koyleşme » cerge oba otağ » kıcustu » centik atmak » frenk gomleği » organizator » hem nalına hem mıhına vurmak » allah vermesin » tedavule cıkarmak » makine veya bir kuruluşu plân » gocertmek »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.