tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erkek isimleri ve anlamlari ziyaret ediniz. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munteşir » olcuyu kacırmak » havadan sudan konuşmak » cgs » buyukten buyuğe » suslenmek » ozenmek » otumsuzleşme » tel in mitingi » kacmak » gocurulme » ofkesi burnunda » copluğu » kufe » yedekci » mumasil » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » yufka boreği » gıcık almak kapmak veya olmak » cucukleşme » kampcı » rahat doşeği » cok ortaklı » umit bağlamak » cimenlik » dunyanın kac bucak veya koşe o » toplu calışım » duzgulu » kocek » hurdaya cevirmek » kokleşme » gozden uzak tutmak » mutehakkim » kavukcu » hancerlenmek » gonlu kırılmak » yorgan doşek yatmak » ifrat tefritte kalmak veya bul » er » kılıc balığıgiller » guvercinboynu » goğusluk » gozu kesmek » goz ucuyla bakmak » su icinde » koşelemek » calıcırpı » mutenavip » butce yılı » suvari »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.