tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carcur olmak » ucleme » fetva vermek veya cıkarmak » ozdekcilik » azap cekmek » dokmeci » kelepce » muracaatcı » geniz unsuzu » lâkırdıağzından dokulmek » rengi atmak kacmak veya ucmak » sozunu tutmak » onluk » cığırtkan » insan konuşa konuşa hayvan ko » ağırlığınıortaya koymak » maktul duşmek veya olmak » somurulme » pamukcu » yarım elmanın yarısıo yarısıb » sur atle » mutenebbih » somurmek » kabine duşmek » utusu uzerinde » duzeltilmek » ciceksiz » bocelenmek » cakılı » allah vergisi » borcsuzluk » habeş » tesaduf » produktorluk » buyucu » istizan etmek veya eylemek » yayla gulu » cengellemek » maraşişi » hucum etmek » fonetikci » icinde kaybolmak » kopru başı » duz rakı » ozel ulak » cerkez » gozu kor olsun » aşırıtepki » tukurmek » ic guveyinden hâllice »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.