tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu ilişmek » boşatıp dolu tutmak vurmak » ayakustu » cılgın » kendini naza cekmek » acıağac » buklum buklum » pecic » dolaylıtumlec » canak yalayıcı » buyuk abdest » cızlamıcekmek veya cızlam etme » inekci » yukselme » sepet havasıcalmak » kulleniş » gelinlikci » mozaik doşeme » aslan yurekli » tukenmezlik » calık » ve kanunlara uymaksızın cebir » mucellit » sacış » buyutmek » duğun dernek » amator » hıckıra hıckıra » kılıc oynatmak » catal kargı » cıban ağırşağı » bir ağac stryhnos nux vomice » protestan » aşcı » cekip gitmek » kadir gecesi » frenk gomleği » torpulenmek » gozleri cakmak cakmak olmak » buğday guvesi » goz bebeği » ortaklık sozleşmesi » bukucu » altlıustlu » bırak allah ınıseversen » gecmek » caplama » defteri durulmek » gecim dunyası » bırakılması »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.