tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erkek isimleri ve anlamlari ziyaret ediniz. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gol kacırmak » kosele suratlı » nişanıatmak veya bozmak » acılıp sacılmak » geri geri cekilmek » kurt kopeği » lâckalaşmak » ozonolcer » at binicisine gore kişner » adres bırakmak gostermek veya » gucune gitmek » yapışık ceneliler » yakasız gomlek » zembereği boşalmak veya boşanm » guneşin alnında veya guneşin a » oylece » goz hapsi » kayıkcılık » ustun » sn » surgulemek » icin yaptığıhazırlık calışma » miniskul » icki » dunya gozune zindan olmak goru » acık rejim » hareketli parca » pabuc eskitmek veya paralamak » oz » kehkeşan » suyundan yararlanılan cukur » bahcesi » kulâh » manipulâsyon » yem istemez su istemez » nobetleşmek » başısıkılmak veya sıkışmak » duğumlu » kadının yuzunun karasıerkeğin » civi » element kısaltmasıal » dunya » zaman » adıgecmek » ust » urperiş » recel » gonlu ile oynamak » zubde » pireyi gozunden vurmak »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.