tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parşomen » susme » kıvanclanmak » acımlanma » mektep kacağı » bohca » abdal » on ses duşmesi » cakal eriği » mo » dost ağlatır duşman guldurur » mudafaaname » cillenme » kalan mal ve paradan paylarına » ofkeli » yonelim » surmek » kavis cizmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » kamcıcalmak veya vurmak » kacmak » gozlerini acmak » sağlayan şartların butunu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » takla bocekleri » dortlemek » catışık » bağlık bahcelik ği » hışırıcıkmak » muhrelemek » mevlit kandili » gorunuşalmak » ikili unlu » cepel » ders gormek » du » gensoru onergesi » alnac » bicimde değerlendirilmesi huk » ağac arac eğirmen kirmen » yalcınlaşmak » olum » allah dağına gore kar verir » davranmak saygıgostermek soz » ispenc » cin sacı » kulhancı » suyu gorunce teyemmum bozulur » bohcasınıtoplamak » gostermecilik »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.