tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kılık kıyafet kopeklere ziyafe » biciminde alınan onlem » cıraklık » cerge » değişimli unsuzler » tuccarlaşmak » muşteri hizmeti » gobel » ruzgâr ustu » turkkâri » kancıklık etmek veya yapmak » sulfat » bıcak kemiğe dayanmak » kabul gunu » cekoslovakyalı » got » acmalık » sah cekmek » yarım kure » capkın » bonkorluk » dadacılık » gulerim veya guleyim bari » iki buklum olmak » kosteklenmek » buddhizm » yerine gecmek » cakma » gercek dışılık » yuz kalıbı » teselli mukâfatı » anadan gorme » dumanıustunde » kostek vurmak » muslumanlık » solpume » yerinde su cıkmak » demir tavında dovulur » durum » halil İbrahim bereketi » dokmeci » asyalı » tırnakcılık » canınıbir yere dar atmak » erkeklik oldu mu » acık ağıl » ucunu kacırmak » buyuleyiş » omca » yer olcumu »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.