tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kokten dinci » bardağın konulduğu yeri kirlet » rolyef » tefessuh etmek » ulser » caplamak » moskofluk » yonetmenlik » durdurmak » ağzınıkullanmak veya satmak » piknik tupu » cıkık » vaadini tutmak veya vaadinde d » yağışolcer » ayağına cabuk » bolunme » oncu » gulecen » elektronik muzik » kendinden gecmek » kuculmek » sulbunden gelmek » hesapca » malın gozu » gonderi » pomakca » bulten » yemeden icmeden kesilmek » midibus » dortgen » odenen prim karşılığında bu iş » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » carşı » ligden duşmek » illustrasyon » cadırcı » pakistanlı » kırcıllaşmak » saksıguzeli » mumteni » ozne » faaliyet gostermek » alcak gonullu » macar » kaucuklu » yoksulluk cekmek » veya bu anlamda birleşik isim » başına gecirmek » cayda cıra » dokmek »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.