tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onarım gormek » icimli » yureğini eritmek veya sızlatma » ozellikle » aba altından değnek sopa goste » mutetebbi » bağlac grubu » soz kaldırmamak » sinuzoidal » notrleştirme » cencen » yetişen bir ağaccık corylus av » başortulu » buyukken daha kucuk duruma get » dunya başına yıkılmak » sudan tavuğu » cirişli » cetele » uc buutlu » orgutsuzluk » docent » gule oynaya » catladın mı » cenekli » gormek » camaşır ertesi olmak » iz duşumsel » bağlık bahcelik ği » altayca » kaktus » calınma » deve doşlu » molekul » uleştirmek » grekce » allah rahmet eylesin » dile veya dillere destan » olan boceklere verilen genel a » gecirgenlik » cenesinin bağıcozulmek » kesir olcek » yuzlenmek » muzik market » cağacmak » duzenleşik » mustakil » gozettirme » doluya koydum almadı boşa koy » bukum » sunepe »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.