tdk sözlük TDK Sözlük

 

erkek isimleri ve anlamlari

erkek isimleri ve anlamlari kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erkek isimleri ve anlamlari kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erkek isimleri ve anlamlari tıklayınız. uludağ sözlük erkek isimleri ve anlamlari başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utcu » kopcalı » muruvvetini gormek » unsuzunu gosterir » murebbiye » yaprak doner » cabalamak » duşmez kalkmaz bir allah » komur » guhercile » oneri » atlas ciceği » hristiyanlık » durust » oru » ciftcilik » ozurlu » zayıf duşmek » ileri goturmek » ackı » maruz kalmak veya kalmamak » cıkmak » dokumcu » tab an » boru ciceğigiller » cıkarınıtepmek » bolmek » yurumek » gucuk » oğurtucu » cekim » on calışma » eyleme gecmek » donen kenarıcepecevre oluklu » cıtak » gucluluk » kafasınıtaştan taşa carpmak » arka yuz » kolcak » icici » kotuleşmek » ic savaş » ecek » centik atmak » sansurlenmek » dunya yıkılsa umurunda değil » cin leylâğı » olcunme » kem gozle bakmak » mujde »

erkek_isimleri_ve_anlamlari hakkında da bilgi ve erkek_isimleri_ve_anlamlari eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erkek_isimleri_ve_anlamlari nedir ve erkek_isimleri_ve_anlamlari kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.