tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koc yiğit » İskitce » toplumsal butunleşme » yalcınlaşma » gecmişzaman gorunumu » kutletmek » aklına şaşayım veya şaşarım » haclı » nonfiguratif » kalsiyum klorur » parcalarıgibi şeylerin tumu » kultur cevresi » acıkgoz » coğaltma » elden duşme » recelcilik » zirve veya doruk toplantısıvey » perdelerini acmak » cene yarıştırmak » guzlek » dunya penceresi » sumuksel » acılama » surulme » iki duzlemli » gubrelenme » uzak duşmek » ağırlık basmak veya cokmek » toretanımaz » yahudi » duzen » kadayıfcı » gozukme » yumurtadan daha dun cıkmış » dikilip durmak veya kalmak » kostek vurmak » aklınıkacırmak » kaymak bağlamak veya tutmak » olum tazminatı » curuklu » yarıklardan her biri » mineral » koturum » sacılmak » sungerler » taraca » uşuntu » ustunluk » munasebette bulunmak » nalcalı »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.