tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orgutleyiş » yuk » cıktı » ligden duşmek » duzen kurmak » hint kertenkelesi » parcasıbağlıbulunan catal » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kureselleşmek » havale gondermek veya yollamak » la » gorumsetme » munasebetli » bir guzel » murekkep olmak » pacalı » acısal » cift dikiş » cephe acmak » kırpıntıbohcası » aramayı korumayımeslek edinen » mutemeddin » uluscu » capmak » hukumdar » ciğden vermek » gecce » kemer gozu » kulube » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » mozaikci » cavun » saatcilik » duz yuzeylerden her biri » bitumlemek » sacmak » soylem » embriyon » cekimsenmek » koroğlu » el ile elle tutulur » plâncete » muz » bokun soyu veya bok soyu » kostere » donuşlu fiil » bocek » utmek » balast direnc » cokmek »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.