tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozunu alamamak » ustune toz kondurmamak » aristotelescilik » calkalatma » uremi » teşerruf » al birini vur otekine veya bi » son gorev » guneşcavmak » oğretim » tekemmul » macasına mecesine » sozlukcu » tesirini gostermek » gorkemli » kaşıkcıkuşu » doğunme » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » gonul hoşluğu » docent » borc etmek » icindeki en kucuk birlik » cozulme » araştırılabilen olculebilen » kızıgonlune bırakırsan ya davu » yuzune vurmak veya carpmak » ışıkcılık » dinclik » oğurtucu » mufekkire » ustunde kalmak » karnızil calmak » koruma unsuzu » başcavuş astsubay başcavuş » bilinc » dışters acı » kece » dovuşken » tereddutle » cimen » allah senden razıolsun » alâkayıveya alâkasını kesmek » şarjor » koktencilik » cul » sut » arkasınıbir şeye vermek » bicki » sonuc » modul »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.