tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mancuca » mes uliyetli » allah ın işine bak » kıskac gozluk » ic etmek » carice » acıklaştırma » supurge otu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kavlukarar » vucuda getirmek » ligden duşmek » ondulesiz » muzaheret etmek » dorduz » goz gezdirmek » tasvip gormek » allah var veya allah ıvar » cacaronca » buğday başak verince orak paha » ozensizlik » buyume » nogayca » catlak » yuk » goğe merdiven dayamış » surrealizm » surup gitmek » ceribaşı » cıkılatma » soz temsili » inşaatcı » isim cekimi » uzmek » ruzgârlı » şoyle bir » kufe » imalâtcı » gozu goz değil » one almak veya alınmak » cirişcilik » tıraşbıcağı » kosteklenmek » cevrelik » yuz aklığıgostermek » bodur tavuk her gun veya her d » ic yarıcap » kutuğu hayat ağacı » kılıccı » topceker »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.