tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
madagaskarlı » akaclama » gungormuş » suslu uslûp » icten ice » tutuncu » supurme » tartışma goturmemek » gocurtmek » centilmek » yol gozlemek » dili ensesinden cekilsin » cekic makinesi » on avurt unsuzu » amerikan » eğmur » kor duman » duşuncel » antrenorluk » yuz olcumu » hukûmet kapısı » ucar » suven » yatak carşafı » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gonlu kalmak » acısal uzaklık » yondeş » tunek » inci » gozaltına almak » yem istemez su istemez » golalası » butunler acı » icre » bir yerde kullanılan bir yere » kibritci » yargıgucu » pacalık » yontma taşdevri » calıntı » armutun sapıvar uzumun veya k » acıkta kalmak veya olmak » gozunde şimşek cakmak » uflemeli » goz dikeği » ateş » ileri gitmek veya varmak » kotuleşmek » tuy gibi »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.