tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
konc » cicekcilik » hintce » rolântiye almak » guneşsel » fırın ekmek yemesi lâzım » cıkmak » antrenorluk » tedavulde olmak » cicekli » uc otuzunda » sana yalan bana gercek » ciğnemeden ağız icinde evirip » af buyurun » ırkcılık » acıklık » kargılık » cifteli » paraşut birlikleri » yuksekten almak » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » ustenme » munakaşa » bornova misketi » tabak sevdiği deriyi taştan ta » kat î » başının caresine bakmak » uyelik dondurmak » kopeklik » cesaret gostermek » mercimek koftesi » cıkıntı » mavi kuf » el ermez guc yetmez » carpıklaştırma » tuketim » dil » zuhre » acık » al veya alın » alafranga muzik » egzotik corba » gupegunduz » kuffar » f k b » cenetli » doğum ilmuhaberi » yuzune bakamaz olmak » calkantı » ha babam veya ha babam ha »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.