tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kadiriye » tufek patlamaksızın » celme atmak veya takmak » gibi birtakım makinelerin işle » tellâl cağırtmak » kurelenme » sodyum sulfat » cıkık » ne yuzle » cekmek » kulek » muzik salonu » iki gozu iki ceşme ağlamak » can borcunu odemek » işguzarlık etmek » garnizonlarına ve bu duzeydeki » anlamaya yarayan sınama » jubile » capari » parca » kaca kac » supuruş » percinleştirmek » muşekkel » yuz yuze » catır cutur » beliren olumle sonuclanan has » cıkış » bal dok de yala » malûm ya » hırsız kelepce » oteye beriye » mulâkat » calmak » gelinlik cağı » cargâh » baskca » kuşucuşu » adam sen de veya yalnız adam » cenekli » allah yapısı » tuveyc » oğleustu » mufettişlik » ruh kazandırmak veya vermek » aklında olsun » goğcek » kafasına soz girmemek » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gumuş »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.