tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burnu havada veya kaf dağında » okculuk » zurra » cağırım » bucuk » cavuş » cıkılama » kuskutuk » mutalâa etmek » gunluk » koksuz » voli cevirmek » guneşlekeleri » tavukcu » gunlemek » bok boceği » dikişcilik » duzensiz » ozel » park etmek veya yapmak » catıarası » ilâhiyatcı » yenicerilik » buğday başak verince orak paha » plâckacı » minor » kultur balıkcılığı » bicimselleştirme » kesenin dibi gorunmek » ısıolcumu » mubarek » duver » korelmek » omursuz » donmek » gunlu » gutmek » ligden duşmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » kulkedisi » estetikcilik » hidr hidro » duğun yahnisi » kafasıduzelmek » ofkesiz » yuzune bakılacak gibi veya yuz » olur şey veya olur değil » bahceci » geri donmek » goz kadehi »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.