tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yolu acık » suvarilik » yumurta hucresi » caplamak » maraşişi » guncelleşme » kok sap » parmakla gosterilmek » şımarıkca » tuveyc » malta eriği » nefesi kesilmek daralmak veya » amator » fotoğrafcı » hoduk » uleştirilmek » peygamber uzumu » ortak tam bolen » lık lik luk luk » gozu acık » ucluk » maddî olmayan manevî şeyler » dunya » oksuruklu » ogelerin oluşturduğu butun pa » ekmekci » gosteriş » sırpca » suc olmak » odeme » surup gitmek » orucsuz » operatorleşmek » koalisyon hukûmeti » karakalpakca » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » tutsulenmek » koşeye cekilmek » percem » karagozcu » yontem bilimi » gecişli » cobantuzluğu » buyuyuş » olmama durumu serbestî » yurumek » sonuc niteliğinde başka bir bi » cuz » gozculuk etmek » buyutulme »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.