tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulunan mobilya » âlemi var mı » cerre cıkmak » uc budak » kılıclama » agrostemmagithago » pamukculuk » babaî » sonuc karşılaşması » gazların toplanması belirli b » dolambaclı » cengilik » kucuk » kulceleşme » urus » haddeden gecirmek » sokağa veya sokaklara duşmek » butunu » pabuclarınıcevirmek » cakılı » alt cene » uvez » komutator » gonul eri » nişanıatmak veya bozmak » muhafaza etmek veya edilmek » cinke » calkantı » pirincsi » hancerlenme » hizipcilik » zaman tuneli » pacoz » cıkış » bir abam var atarım nerede ol » bucurluk » kendini kapıp koyuvermek » meş ale » cirozluk » kurum kurum kurumlanmak veya k » akla zarar veya ziyan » gunluk defter » formuler » cilemek » feylesofca » on ses duşmesi » ağzınıkapamak veya kilitlemek » sozcuk turu » burnunun ucundan otesini veya » entipuften »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.