tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
caycı » goz acıp kapayıncaya kadar » eli boşgelmek veya gitmek » comertleşme » mulhakat » fluorur » ozlemek » eyyam gormuşveya surmuş » yuzyıllık » altayca » kusu » ciğerinin icini bilmek » gureşci koprusu » cem » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » karşıtı » donence yıl » geciş » uzengi kayışı » ozdeşleme » libyalı » kırcıl » mufret » cağırış » şoyle boyle » suresiz yayımlanan duyuru » gecek » col tavuğugiller » dağılmak » acak ecek » bicimli » surekli » cağ » yarın obur gun » başa gelen cekilir » koşesiz » pakistanlı » yoneylem » koyluluk » kotu yola suruklemek veya sapt » cift ayaklılar » guneyli » bukun » brahmanlık » bağlantısız ulkeler » anam » lık lik luk luk » protokolcu » sır vermek veya sızdırmak » hint yağıağacı »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.