tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
peltek dişunsuzu » ibadet de gizli kabahat de » basıncından yararlanarak kum p » unsuzunu gosterir » ormek » iplik cekmek » cipura » elden kacmak » duzmek » şuphecilik » ustune sevmek » curuk para karşıtı » boduc » boşaltac » carşafcı » eline cabuk » munhat » gun doğusu » yağkupu » yağcekmek veya yapmak » hıfza calışmak » puritenlik » buryan » kişiye ozel » surundurulmek » on teker » yukseklik » iz an etmek » gordurme » icimlik » agrostemmagithago » can başına sıcramak » cayırlaşmak » imalâtcı » gondermek » icirtme » kat iyen » gosterilmek » selâm soylemek » soz yitimi » su » susleme » ilk gosteri » karşıtcıllık » sun » kraca » yuruyuş » darac » gorececilik » lutuf »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.