tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gockun » huner gostermek » gecim derdi » bir fincan veya bir acı kahven » isli kuf » yuzune kan gelmek » ışıkolcer » tavukcu » damlaya damlaya gol olur » seciciler kurulu » fikir yurutmek » ciftlenme » merak etmek k kalın okunur » suregelme » tercume etmek » civi yukarı » tercuman » kale cizgisi » gencleşme » akciğer gobeği » boluntu » sevsinler » duşuk » cirkefleşme » mulkiyet » parayıveren duduğu calar » orgu » one duşmek » nasip etmek veya etmemek » yol acmak » muphemiyet » kosnulluk » cizilme » el opmek » gulumser » cift sayı » kokteş » kamu duzeni » aklına geleni soylemek » cakır cukur » bukulmek » karman corman » takallus » akaclatmak » odem » el el ustunde oturmak » malta eriği » puklu » kooperatifci » gurbet cekmek »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.