tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kukreme » dunyevî » doneleme » boğur » caput » mutevehhim » olumsuzluk » ozleşmek » sayac » koscu » yargıcevresi » gozlerini dikmek » kancılar » muhimsemezlik » kıvanc duymak » cark etmek » pejmurdelik » puf noktası » icraatcı » adıgecmek » ici acılmak » cuvalcılık » gozenekli » cok gozeli » cimen » sırtustu yatmak » fırcacılık » acık hava » teşhis etmek veya koymak » yureğinden gelmek » kuskunu duşuk » burgac » oncecilik » taraf gozetmek » doşeli » yazır » koreltme » doşemelik » tel orgu » gonul yıkmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » tutma satışıtek elden yonetme » icine sinmek veya sinmemek » sukûnet » rotarlı » modulâsyon » burum » keyif catmak » kacta » ciftleştirmek »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.