tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
postaya atmak veya vermek » kabuğundan kinin cıkarılan bir » kendini toparlamak veya toplam » duzgu » hayvan derisi » balıkcıl » comeltme » carpılma » taşcılık » cifttekercilik » cakışmak » kulluk » kosnulme » ici vık vık fık fık veya pır p » puruzlenmek » goz kaşsuzmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » duvesimek » diz ustu cokmek » yemek secmek » sonuc » sundurme » ışık kure » yanından bile gecmemiş » madagaskarlı » dadacılık » kacak » keci » ışıl kuf » mukrim » caprazlama » yuzune karşı » kumes » girişimolcer » yurek carpıntısı » kantcı » guneğik » pabuc kadar dili olmak » gorumcelik yapmak veya etmek » kofteci » kamcılanma » orum » ustelemek » baltık » ort ki olem » cuhcuh » adam adama savunma » olu gibi » su » tunc bilekli »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.