tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tum » şoyle bir bakmak veya goz atma » cam sakızıcoban armağanı » muşterek bahis » başmuhendis » duyuustu » doşem » yuz cevirmek » gorguluce » bicmek » bilinclendirme » murekkepci » ozne obeği » hesap kitap yapmak veya etmek » muvezzi » kıt a » yapmaya yarar » olum allah ın emri » duzenli ordu » purcuk » yuz olcumu » akım olcumu » yumru kok » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » isparta halısı » guneşyanığı » on ek » uleşilmek » yuzu kara » bana dokunmayan veya beni sokm » adıbatasıveya adıbatasıca » modulâsyon » allah hakkıicin » meyan koku » orneklemek » kibrit cakmak » posta koymak veya atmak » kotu » pd » sacış » oyuncak » bugune bugun » acmaz » goz gozu gormemek » dağayısı dağlarda yaşayan yab » ada » okcesiz » suyu ısınmak veya kaynamak » bunye » olgun »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.