tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yere goğe koymamak veya koyama » halk şiiri » başından buyuk işlere girişmek » kıraclaşmak » koknar sakızı » calışma belgesi » taklip bi » oğrenci » geri cevirmek » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » fır donmek » kıvanc » gormek » kakıc » husrana uğramak » oğurtleme » doke doke » tanesi » alcak gerilim » ciziliş » k » kulturfizik » odevli » melâmî » ettiren ozellik tınnet » guc birliği » sureolcer » harbiyeli » kucukayı » gonlu razıolmamak » oyle » durumunda olan saklıolan guc » catlama » gonul ferman dinlemez » celmeleyiş » cakmak » civit otu » kopekleşmek » muştehi » olcu » gostermecilik » duzmek » yapma cicek » cıplak » konuşma gucluğu » kayıkcılık » cağcıllık » yarayan cevresi oluklu kucuk » bağlantıunsuzu » bir bir veya bir de »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.