tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceribaşılık » suc olmak » sıcangiller » satranc takımı » on sozleşme » yoldan cıkmak » zumrut » cardak » atom reaktoru » gocuk » keder cekmek » satışa cıkarmak » cıkmak » kul coreği » civicilik » akca » ozdeşleşme » ahlâkcı » buyuk » ucmak » icin icin kaynamak » slavca » her gun papaz pilâv yemez » golgesiz » kulaclama » yuzmek » tapi kalmak oyunlarda » ucurum » yakıacmak » kırgız » doğuşculuk » nedamet duymak veya getirmek » arkasından suruklemek » acık kalp ameliyatı » corak » kopek » unsuz gocuşmesi » ozlu » odun vermek » aslanpencesi » metre kup » yuk vurmak » iz duşumlu » başcı » hatim surmek » aslan sutu » ir » gonullenme » duzenlemek » cukur »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.