tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için erken zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaşgunu » hazırlık donemi » surtukleşme » gorunurde » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » carşıekmeği » edebiyatcı » kuru uzum » dondurulan ince uzun ışık ara » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » tevessul » butan » kavunici ile pembe arasıbir re » rekonstruksiyon » bicim » kumukca » actırma kutuyu soyletme kotuy » meşakkat cekmek » işgucu » comez » dovmek » bey veya paşa gibi yaşamak » ikiz unlu » ağzına veya diline kira isteme » delik buyuk yama kucuk » t » ağıtcı » yakıt maddelerinin genel adı » arasıveya araları acılmak acık » gonul darlığı » zurafagiller » goru » konuk sanatcı » onune gecmek onune gecmek » aldangıc » surmeli » kotu » cıkmak » tebaruz » yol cizmek » baharatcılık » diri ortu » stand by » unsuzunu gosterir » bağlamak icin yapılan toplantı » okce » hurriyeti secmek » dunya âlem » tutunacak dalıolmak veya olmam » kırıntıkulte »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.