tdk sözlük TDK Sözlük

 

erken zıt anlamı

erken zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • erken zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz erken zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük erken zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkmak » susu vermek » zor alıma carpmak » sur atlenme » togolu » gozetmek » mumas » ayağıveya ayakları dolaşmak » bağlanan sert nesne » gok kuresi » karacam » duş » sıkmac » cağrışım yapmak » yukseltec » hangi taşıkaldırsan altından » dondurme » illustrasyon » dışıkalaylı ici alaylı » puskuruk » oge » gururlanmak » ferz cıkmak » kıskac » surek » cukurluk » ateşparcası » kazan kaldırmak veya devirmek » darvincilik » işaretinin iki yanındaki anlat » işbirinden bitmek » hoyratca » kirecsizlenme » dumen evi » karaağacgiller » yonetmenlik » sozcuk » catlamak » cift pencere » beşpence » kaşıkcı » buyulenme » koruklemek » sığırodu » ortaya dokmek » uzgorur » hristiyan » alcılanmak » muzakere etmek veya yapmak » boynu bukuk »

erken_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve erken_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. erken_zıt_anlamı nedir ve erken_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.