tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koklenme » surmelenme » olcup bicmek » yuz yazmak » boğazıacılmak » buzulup oturmak kalmak » cıldır cıldır » paspascı » dert olmak veya kesilmek » muteselli olmak » guc beğenir » surtuşturme » gesneriana » virtuoz » cenesini bağlamak » koşe yazarlığı » goğsunu gere gere » onun icin » rekabetci » gununu gostermek » govde » amputasyon » mulâzım » icli dışlı » ayağınısurumek » cok kocalı » cılkıcıkmak » cevik » ici kalkmak veya kabarmak » doldurdukları rengi beyazdan » muşevvik » hizmetlerde calıştırılan tımar » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dovuşcu » gozluk takmak » cıkarış » gelişmişcanlı » mutedair » cağrışım » kosteklenmek » boşluk » ozel ulak » oleyazma » k » şeylerden her biri tabaka » hint kobrası » nukleon » gobek » kamcılayış » kanun sozcusu »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.