tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
citili » cillenmek » h » inanc » tatarsı » gecirilmek » bocu » cemenli » hayvanın sebep olduğu hastalık » dalgıc kuşları » cocuk ruhlu » pirogravur » surmek » m m » denetci » yuzlemek » vucut yapmak » istenc dışı » ustune titremek » ağacsız » su icinde » ver elini şu veya bu yer » gotten bacaklı » muzikcilik » musadere » regaip kandili » sul » cıkılan catkı » catal » yarayan kuru ince yaprak » dunyanın kac bucak veya koşe o » şukretmek » mudara » sovulmek » mulâyim » cer cop » yılan gomleği » cift cubuk » kabir azabıcekmek » coğaltma » gun » calma » yuz yapmak » cağrısız » dayalıdoşeli » gorelik bağıllık izafet rol » curlatmak » gorunmek » gocmenlik » parcalara ayırmak »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.