tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tutsu yapmak » bir iddianın gercekliğini inkâ » yuklenmek » goze girmek » bu sıcağa kar mıdayanır » govde » yaydığıgozle gorulen ışıma » helenizm » catlama » hancere » huccet » anas acuta » malın gozu » oznelcilik » pufur pufur » gun doğmadan neler doğar » cicek yaprağı » sozu veya lâfı ağzında gevelem » corek » erkeklik oldu mu » goğus cerrahisi » gumrukcu » ağackakan » kurallara ve yontemlere gore k » olum var dirim var » kalbi carpmak » mufettişlik » inekci » cıkınlama » yonetmelik » duzeyli » değişkene gore hesaplanan sayı » faktor » sabaha cıkmamak » tasar cizimci » duzeni feodalite » golgede bırakmak » allah etmesin » alt tarafıveya yanı » akburcak » pop muzik » yağlıharc » eli ermek veya ermemek » taaffun » cuvallamak » ust yapı » gecmek » perde cekmek » yalan yere yemin etmek » kıt a sahanlığı »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.