tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureğini eritmek veya sızlatma » ofkesi burnunda » saban surmek » ustune basmak » slav » ni » yuz yuze gelmek » nefis mucadelesi » suyum » gecit resmi » pastişci » bıcak yarasıonulur dil yarası » cozulum » gecirtme » cıfıtlık » aclıktan gozu veya gozleri kar » gonlune gore » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » buyutmek » sozu cevirmek » sağlık olsun » iskeleti cıkmak » gozu bulanmak » civili » cangal » boya cekmek » carıklı » ıl » ikili catı » dolambacsız » guc kaynağı » imza gunu » ligden duşmek » toplumsal butunleşme » utme » meydana cıkarmak » pece » dilmaclık » mizac » goynuk » tatar » dort yuzlu » gun almak » yuzune yazmak » cıkrık » caykara » kokten dinci » yuzunu kızartmak » asansor » cilekcilik »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.