tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muvafık bulmamak » puskuruk taş » suratından duşen bin parca olm » amac dışı » elle tutulur gozle gorulur vey » gecirilme » on soruşturma » takallus etmek » yiyip icmek » cevrim » buyukluk » pacavra gibi » endişeye duşmek » hoşgorucu » ucmak » im » kostekleme » ceşitli » halisuddem » tefavut etmek » koknar sakızı » boru değil veya boru mu bu » kamcılaşmak » ickin » kullanılan yapma yuz » gormuşgecirmiş » duzensiz » buyulu » yarayan cevresi oluklu kucuk » butunleme » huner » figurlu » ispenc » orenlik » cemce » cırpmak » yıkamaya yarar cukur yer veya » susleme » teknikci » gumuşgoz » ağzınıveya cenesini tutmak » tarh etmek » kokturkce » gonul eğlendirmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » hava iyi veya fena esmek » mişli gecmiş » aklının koşesinden gecmemek » oncesi donem » temedduh etmek »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.