tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
en kucuk teknikciler topluluğu » gozeneksizlik » kelepce vurmak takmak veya kel » kor olasıveya kor olasıca ols » kapricyo » mustesna » muellefat » ihtilâfa duşmek » kulte » amasya nın bardağı biri olmaz » partizan olma durumu veya part » gecişmek » mevlevîlik » alcak gerilim » akıllarıpazara cıkarmışlar he » uzun oyku » koku kazınmak » sarnıc gemisi » kapakcık » menfaatci » tunmek » catıeteği » şaşıcakır demektense kor de de » fusun » boşluk » elden gel » gonul yakmak » ictima » kaygıcekmek » suzulme » acıklık » of » yazıcevrimi » birey ustu » mektep kacağı » catal » celmik » zubde » izdivac » mektep cocuğu » uretmek zihnî yetiler oluştur » golet » dort cifte » calkalamak » akaclama » lutfeyleme » dizginini cekmek » baraj yapmak veya kurmak » sandıkcılık » canıyurekten »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.