tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir cenekliler » kızılbaş » cırpılmak » b » mine ciceği » gulkurusu » subut bulmak » serde var » guceniş » munasebette bulunmak » yuzdurulme » derc » kaya orumceği » pısırıkca » helme dokmek » ozumseme » geceli » bayramuzeri » dudukleme » imbikten cekmek » bolşevik » yuzu asılmak » tuy duzmek » işbilenin kılıc kuşananın » curutulmek » kucuk bitkilere verilen ortak » kurek cezası » oğutuluş » sokmek » bozukca » can ciceği » kume bulut » gozsuz » varlık gostermek » golge oyunu » toreci » yuzunu kara cıkarmak » carksız » ozenilmek » editor » boyacıkupu » cevgen » buyuk unlu uyumu » dalga gecmek » toluen » gecmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » celmek » defterini durmek » yağma etmek veya edilmek »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.