tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gerekce » alcıtaşı » kufluce » safca » sapınc » hâline kopekler guluyor » deve yuku » eden felsefe ve din doktrini » zuluf » curcur » muzelik » terbiyesizlik etmek veya yapma » goruşturmek » cevre yolu » tırtıkcılık » oz kardeş » yunan » carpılmak » tarafından arabacıicin armağan » guveylik » caresizlik » kullî » sozunden cıkmamak » oğleuzeri » muttefikan » bitkisi thuya » acık dolaşım sistemi » yontuk duz » ne yârdan gecer ne serden » granulin » hurya etmek » mobilya yapan veya satan kimse » vucuda vermek aşıyapmak » duzencilik » ickici » kepce kuyruk » yer camı » cerceveci » dudağınıbukmek » kırbaclamak » cin lâhanası » olum olum de hırlamaya ne bor » şantor » dunya gozune zindan olmak goru » okuzdili » İzinli olma durumu » bakar mısınız » gonulsuzce » ph » dışında kalan bir veya birden »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.