tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akompanyator » ikametgâh ilmuhaberi » gocmenlik » kutleşmek » ac doymam tok acıkmam sanır » kabarcıklıduzec » mutenebbih » gozluk takmak » govde » dizleri kesilmek veya tutmamak » surmek » kalem acacağı » tuy sıklet » ana yon » ozel hayat » arak erek » veya orulen dikey duzlem » uretici alan » kuşgibi cırpınmak » acmak » fizik otesi » ust yapı » ustencilik » orgu » ozlu » gullâc » sacıştırmak » yılan ciceği » kundeye getirmek » ornek almak » allah cezasınıvermesin veya al » kulustur » omur curutmek » fikir hurriyeti » yıldız ciceği » ayıgormeden bayram etme » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » guneşletmek » suresi haftayım » gineli » acık hesap » govdelenmek » tertipci » akşamdan kalmışveya kalma » unletme » arabasınıduze cıkarmak » buzgulemek » rontgenleme » umitlendirme » otumsuz »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.