tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğus eti » kılıc kuşanma » meyve ici » taşcılık » iyiye cekmek » tahammulfersa » cenet » inmek » olcunmek » lutesyum » cozmek » kamburu cıkmak » kokune kibrit suyu » cozundurme » hint ciceği » sansurlemek » gunu birliğine » celişmeli » govde » mustenkif » eline ayağına kapanmak sarılma » gozunun icine bakmak » gozunden kacmak » mutehassis » fırtına kopmak veya patlamak » icin icin kaynamak » kırık dokuk » acmak » futursuzca » kos dinlemek » busbutun ortadan kaldırmak ici » mel unca » kure » cocuklaşmak » koltuk gozu » komutator » oldurtmek » guluşme » ozgecilik » etut etmek » mart iceri pire dışarı » muhresenk » lâcka olmak » bicimlenmek » karalâhana corbası » bıcaklama » kuskun » gozu korkmak » salcalamak » tuplu »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.