tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurt » cifte kavrulmuş » acıklayan » surgun » vucuttan duşmek » yuzsuzleştirme » mastıciceği » yuzsuz yuzsuz » tatarsı » onlem almak » bid at » karburator » ses cıkarmamak veya etmemek » kilimci ile kor hacı » beşpence » yuzunun akıile cıkmak » tepegozler » uygun bir bicimde gosterildiği » inmek » dualizm » kacırmak » cırpınma » turkusunu cağırmak » ucretli » minuskul » odenekli » nane likoru » bulgaristanlı » denizde kum onda para » tespih cekmek » al el » redresor » ozumlemek » evc » kafasınıtutsulemek » catıklık » ucuncul » iki eli birinin yakasında olma » sacınıbaşınıyolmak » mucmel » cuda etmek » onleniş » uzak goruşluluk » kurit » musavatcılık » tek yonlu yol » cor » gonlunu serin tutmak » dunyadan elini eteğini cekmek » lektorluk »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.