tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir kulağından girip obur kula » oğretim gorevlisi » rum » bir iki demeden demeye kalmada » tahta goğus » geciş » torpulenme » hakikî » oluruna bırakmak veya bağlamak » ağzıtorba değil ki buzesin » karaağac » ciğde » koşeye atılmak » inmek » fiil cekimi » gumruklu » deliye donmek » panislâmcılık » kohnelik » baştan kalmışveya kalma » gozaltı » cokbilmişlik » burnu buyuk » kumbet » zuyuf » urtiker » nukteli » buyutken doku » dikdortgensel » bağrışcağrış » donen kenarıcepecevre oluklu » donuşturucu » calımlanma » pirupak olmak » gonyeleme » gulleci » ote yandan » azerî » puf desen ucacak » suredurum » ağaccık » gudumleme » icine ateşatmak » keciye can kaygısı kasaba et » le » dibi gorunmek » durdurmak » kesip bicmek » fluoresan lâmba » cakmak »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.