tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tac beyit » capraza sarmak » iki ucu acık boru biciminde it » donuşumlu » oğutcu » bundan boyle » zimmetine gecirmek » acısıicine veya yureğine cokme » uzulme » anglosakson » uzumunu ye de bağınısorma » makam şoforu » teror » sıcıp sıvamak » duşuk » granduk » alaca duşmek » yuf ervahına veya ervahına yuf » cektiriş » taclanmak » bey veya paşa gibi yaşamak » başkıc vurmak » maca beyi » kunyesi bozuk » art bolge » descartes cılık » kosteklenme » guclu » mushaf » hoşgorusuz » goz kaşsuzmek » danışma burosu » pustul » donuşlu » macar » diri ortu » civitlenme » akcaağacgiller » acıklığa kavuşturmak » bilinclenmek » husran » ayağına cabuk » cırcıplak » carpmak » yasakcı » yarıklardan her biri » olan insan topluluğu ulus » bahar donemi » copra » acıklık »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.