tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ta ki ta uzun soylenir » ne cicektir biliriz » okuz arabasıgibi » cekmek » cekişli » buyuk abdest » tokmakcı » suslemek » cılgın » havuclu kek » kosnul » olumsuz » kılınıbile kıpırdatmamak veya » kıcın kıcın gitmek » usulsuz » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » taşattın da kolun mu yoruldu v » apoletleri sokulmek » icini bayıltmak veya kıymak » sacak opmek » facalı » sakarozolcer » culha » oykuculuk » zaman » alacağıolsun » teşhis etmek veya koymak » ic işleri » tukenmez » vus at » mujdelenme » tart etmek veya eylemek » coplenmek » lule » arnavutlaşmak » mustakbel » enek » m » cucuk » mujdeleme » aile bahcesi » tutun rengi » yedek akce » dert edinmek veya etmek » cekmek » kufran » sur atli » yanal yuzey » sırp » gencten »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.