tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yonetmek » dunyadan haberi olmamak » cifte atmak » bicimselleştirme » acından olmek » tespihcilik » duzmecilik » kuldoken » kohnemek » cumartesi kibarıgibi suslenmek » gocebeleşmek » şamata etmek veya koparmak » kendi duşen ağlamaz » illustrasyon » yaylar uzerinde hareket etmek » eti » uzun omurlu » vazgecmek » duğumlenmek » kırıkcılık » cılkava » cacaron » dalgıc » kol kanat olmak veya germek » bileğine kadar veya bileklerin » cıpıcıpı » parcalatma » ornek » direnişci » baltık dilleri » umit bağlamak » ruzgâr ekip fırtına bicmek » cağıgecmek » hayalinden gecirmek » kaldırıma duşmek » surtuk » bulamac » luk » dovuşken » popcu » kat iyet » dili donmemek veya donmek » muhur pensi » gorgulenme » uc durum yasası » calıdikeni » ozensiz » goturum » bicimini alır hidrojenle oksi » kuyruğu kapana kısılmak veya s »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.