tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durtuş » davul calmak » olum kalım meselesi » kornişci » reisulkuttap » dalga cukuru » yol acmak » hancerleme » dunya ahret kardeşim olsun » goz nuru dokmek » cepelleme » kafasısersem sepet olmak » dar unlu » ocunu cıkarmak » yuze duramamak » bir ben bir de allah bilir » gecmek » dağılmak » cifte » golgelik » şohret sahibi » cırılcıplaklık » karakeci » guruldeme » catıklık » kalmak » yontem bilgisi » gucu gucune yetmek veya yetmem » dokumanter » polarma duzlemi » bicmek » cıkmak » teselsul » karşılama toreni » tıraşfırcası » carşaflatma » siktir et » okculuk » cozuluş » kutletme » hintce » surundurme » ele gecirmek » eksi uc » acık tribun » kullemek » ic deri » mavişmavişbakmak » bıcak kınınıkesmez » dişgecirememek »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.