tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğumsama » ma me » guneşlenme » alârma gecmek » yuksekten konuşmak » tehaluf etmek » uşutmek » kuru soz » kafayıtutsulemek » işcilik » yağmur yağarken kupunu doldurm » calkı » dovdurulmek » cicekli » notrluk » civici » cağrı » organların her biri » toplamak işleri icin ayrılan k » gobek taşı » frenk uzumu » cingenece » camlık » tek erkci » gormek » cerezlenmek » kacırılma » dişdamak unsuzu » buyuk boy » mezatcı » guneşlik » munakale » kulliyat » mal mudurluğu » rum ateşi » muhtedi » gozden kaybolmak » al gulum ver gulum » organize suc » istintac » gereği duşunulmek » muhrelemek » goruşme » gomme » sı si su su » kulağına kar suyu kacmak » kuculuş » gecerlik » tup bebek » calmak »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.