tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukûmet » muntehir » ozerkleştirme » kapcıklı » yuksek gerilim » oğleuzeri » muteakiben » gorevsel » parca boluk » okka her yerde dort yuz dirhem » demirperde » ustunde toplayamayan gafil » babam » ozlemini cekmek » olcu » zuppeleştirme » ceyizlenmek » vermek icin bir araya getirilm » kulyutmaz » erosculuk » urunsuz » ilk once » gurleme » tekeline veya tekellerine alma » gudeksiz » kopek yese kudurur » un » aluvyon » onerme » cifteleme » kol boreği » of cekmek » mureffehen » gozculuk » şal orneği » tezahur etmek » bolme işareti » uzerinden dokulmek giysi icin » geciş » guler yuzlu » colleşmek » gu » masraf gormek » ic ek » mutareke » uveymek » cimleme » harf cevirisi » noktalama işareti » sıcan deliğine paha bicilmez o »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.