tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhur kazmak » transit gecmek » kıptî » gecmek » tac beyit » cevirmek » cavmak » duzine » lr » sul » ağzının icine baktırmak » can cekişmek » nane likoru » yumurta kufesi yok ya » arpa guvesi » acıklamak » goruş » dokuntu » tam adamına catmak » tur » az bucuk » hunersiz » kulleme » oldurmek » kucuk burjuva » olu dil » taşkure » gorelik bağıllık izafet rol » odevcil » ceper » odenen prim karşılığında bu iş » olcek » akağac » sumuk doku » olduruş » orasısenin burasıbenim dolaşm » doğuş » kulağınıbukmek » uretim bicimi » goklere cıkmak » koşe vuruşu » sıla ozlemi » dalgıc bocekler » carpılma » bayramuzeri » turku tutturmak » distributor » eşgudumlu » yalan atmak veya kıvırmak » yureği ezilmek »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.