tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneğik » yaradana kurban olayım » muteveccih » olan boceklere verilen genel a » pirupak » gudumleme » trenckotlu » mağribî » icermek » gayrimusavî » cıvdırma » makaslıbocek » sempati duymak veya beslemek » dokum » incelenmesi muşahede » cocuk gibi sevinmek » bunun sonucu olarak da doğal ş » ayrıcanak yapraklılar » aşağıkalır yeri veya yanı yok » el » tovbeli » curukcul » kaymağıolan » goğusleme » koy turkusu » yapma yapmayın yapmayınız » uzgusuz » yureğini hoplatmak oynatmak ve » supruntuluk » sansur etmek veya sansurden ge » cıkrık » okuz trene baktığıgibi bakmak » gokkuzgungiller » gureşmek » ters turs » bakkal cakkal » ucleşme » dokunmek » kafayıtutsulemek » yuzunu gormemek » eflâke ser cekmek » turedi » bircoğunu o metalin yuzeyine y » ucak » kına yakmak koymak surmek vu » macun kureği » caplı » acınım » vezir vuzera » ileri goturmek »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.