tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamli kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sokuş » hatır gonul bilmemek saymamak » koşe penceresi » it » cozmek » duzenleşim » caprak » uckurlu » fırcalamak » cuvalcı » koy ağası » catlaklık » yuksek fırın » induksiyon » bolmec » cuhacılık » yukcu » kanıkanla yumazlar kanısuyla » r » ciftetelli » emir cumlesi » aclığıoldurmek » surata bak sunguye davran » duğum ustune duğum vurmak atma » dulger » başağac » kolcak » yuk treni » toharca » cayır tavuğu » yağlıkomur » viskonsul » akşamuzeri » daim etmek veya eylemek » ruyasında gorememek » cıngıraklıyılangiller » ic deri » torpido gozu » harama uckur cozmek » pastorize » yukseltmek » boğ » sucustu mahkemesi » onderlik » dışdunya » sacıtopuklarınıdovmek » duşurulme » gocurulmek » alıal moru mor » rek »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.