tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yurutulme » denetcilik » ilâc » mantıkcılık » cokmek » parca almak » muteferrika » kırdırmak işini yaptırmak » tırnak gostermek » tutunluk » kendinden gecmek » cokgen » cop arabası » zihin acıklığı » surulmek » golge balığı » celme » yoneticilik » sozum yabana veya sozum meclis » dık dik duk duk tık » tukenmek » cumlecik » canının derdine duşmek » termoelektrik cifti » gercekten » guldurme » yuksek » huzun » mağribî » cengel atmak » dort ayaklılar » garpcılık » isim cumlesi » ustun tutmak » kor ağac » tuketici » kacık » uretim ilişkileri » ahlâkcılık » yukluluk » almanlaşmak » doğru durust » ucuncu cağ » yuzergezer » piyango cekmek » yoluna cıkmak » cubuklu » sayısınıallah bilir » ustune ustune gitmek » gecce »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.