tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borc » yer olcumu » carpışmak » dolaylıozne » cuce » yuvarolcer » toplumu tek başına belirleyen » armatur » kapcık » urkutmek » spekulâtif » birbiri ustune gelmek » allah dağına gore kar verir » oncel » biri fert » acısal yol » cumlecik » falcata » uc duzlemli » temas etmek veya biriyle temas » değiştirgec » olduruş » geri cekilme » işteşcatı » camurluk » aracılığıyla duymak değmek e » yureği yerinden oynamak » gin » allah ım » ay orumceği » yurutum » cevirmek » yuzluk » iclenme » sarnıc gemisi » kumeleme » ağza alınmaz veya ağza alınmay » think tank » tezgâhcı » mısır daki sağır sultan bile d » vals yapmak veya etmek » hayvan derisi » yon eki » dağdağustune olur ev ev ustun » ortalığıkırıp gecirmek » dumbelekci » bıcık » anma toreni » boyunca cocuğu olmak » brıcka »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.