tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
robdoşambr » altayist » ufurmek » terutaze » bitmek tukenmek bilmemek » bilincli » canıyok mu » yuzmek » kazanıkapalıkaynamak » yuzsuzce » dayanamamak » koprucu » vucuda vermek aşıyapmak » cekememek » ahlâkcılık » cicekli » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » yuzunden okumak » cakşırlı » cok şey » tostcu » hukum » yer yarılıp icine girmek veya » kaptıkactı » acıcekmek veya duymak » ortac » şeffaf ışığıgeciren madde sl » tumorleşme » durmek » soz gosterisi » hatırından cıkmamak » camlıkoşk » umur gormek » tıpıştıpışyurumek » gozenekli » cıvlama » yonetici » kem kum » oğrenci kimliği » sokel » ustune basmak » avcunun icinde tutmak » dayak cennetten cıkmıştır » flâman » donuşturulme » kor nişancı » temettu hissesi » zucaciye » gubrelik » flort »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.