tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gencleştirilmek » bulunan bolum kafa ser » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tecavuz etmek » ıskatcı » ozgun » topal eşekle kervana katılmak » goğus cukuru » kalensove » soğutmac » sapcık » pabuctan aşağı » puskulcuk » kasketcilik » gozu olmak » acıcekmek veya duymak » gorunuş » hurriyet » surtmek » ateşparcası » gumuşbalığıgiller » kazanc » sevincli » canıcıkasıca » catışmak » işguder » avurdu avurduna gecmek » yahudilik » serde var » kacamak yolu » ce » şoyle bir » tunekleme » olumsuzluk » cıplaklık » doğru cıkmak » mutekâsif » undeşlik » kapıkethudası » gudumlemek » ustunden gecmek » urfa peyniri » kraca » duşunce iyilik ahmet ertuğr » tur » sumsuk » tozculuk » in » ucuz halkcılık » bu veya şu kadar »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.