tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecinim » parcalama » teessuf » carşamba pazarı » iki eli şakaklarında duşunmek » acısınıcıkarmak » olmek » ters turs » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » kapısınıcalmak » gosterme zamiri » hırdavatcılık » inisiyatifi ele almak veya gec » untu » goz kaşsuzmek » yerleştirilen demir parcası » rukun » kat îleşmek » ici gecmek » alevî » surec » saltanatcı » dun cin olmuş bugun adam carp » tedhişci » değnekcilik » vakit gecirmek » atom reaktoru » bukme » sağlayan parca » sunnetli » catlatma » dikce » on gun » yuzde yuz » acığa almak » dumeni kırmak » huruc » sozluk bilimi » duz yuzeylerden her biri » can can » cenesini bağlamak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » otesi var mı » goden bağırsağı » dalgıc kuşugiller » osmanî » gokce » gotten bacaklı » u donuşu yapmak » lutfen »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.