tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamli kelimeler

es anlamli kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamli kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamli kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük es anlamli kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğunlukla » faca etmek » eşolcum » doğaclama » utcu » yahudi baklası » el cekmek » nasip etmek veya etmemek » okseme » arjantinli » tuy duzmek » duzeltim » surc » yon » kultur sitesi » suruklemek » mudurluk » kostekleniş » kendinden gecmek » ostaki » dağların şenliği veya dağların » gelin guvey olmak » surtuk » acı » mevlâ » canıcekmek » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » kul » portorluk » aşka duşmek » duğun » bıcılgan » on lisans » ek kok » koşe » ideal » değirmenin suyu nereden geliyo » duruma gelmek » ceşnili » kut » yonseme » mal da yalan mulk de yalan va » iplikci » uretmek zihnî yetiler oluştur » kozleme » ruya » canınıcıkarmak » turk meşesi » kuflu » kılıc uşurmek »

es_anlamli_kelimeler hakkında da bilgi ve es_anlamli_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamli_kelimeler nedir ve es_anlamli_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.