tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komurleştirilme » kamburu cıkmak » cıngırdatma » supurgelik » lop » pusuya duşmek » goruşsahibi » coğulcu » kol boreği » cerkez » kafaya cıkmak » ozellik başkalık fark » mutemeddin » kambur ustune kambur veya kamb » obeklenmek » dunya bir araya gelse » surgun » cakıntı » olmayan bağımsız hur » kullanılırdı » sepetci » cicek gibi » catal » tab an » bulbulyuvası » comlekci » koturum olmak veya kalmak » kırbac kurtları » harezmî yolu » yunlu » donemec » veya metal bolum » butunu hars ekin » topal eşekle kervana katılmak » teselsul etmek » sublime » suluk » yurek vermek » gunahkâr » muşteki olmak » bunların taklidi olan madde » goru » pabuclu » cecen » gumele » umitsizlik » habeşî » murekkepleme » pencik » a a »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.