tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catlatmak » soz yazarı » comez » tefahur » fizik gucu » hititoloji » cokbilmiş » cırpmak » guc » serdengecti » ar er » suruklemek » ayağının bağınıcozmek » catış » parca parca » bulunan bolum kafa ser » kırmızıgomlek » gozlerini devirmek » hışırıcıkmak » cana minnet saymak veya bilmek » mujdelik » kor olur badem gozlu olur kel » mumsondu » mumasil » cocuk oyunu » mana fehva » torpu » dondurulan ince uzun ışık ara » kamburu cıkmak » ipekcilik » kavukcu » bugun yarın » gecilmek » otesinde berisinde » dutturu leylâ » donuk » sokmek » koşeyi donmek » mulâki » cok duzlemli » cıngırdama » cozulmek » gesneriana » mutenekkiren » cıkıkcılık » icindekiler » ozlu un » nakışcı » ağaca dayanma kurur adama ins » şofor mahalli »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.