tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvenlik borusu » mes ul » yarım pabuclu » orgutsuz » ledun ilmi » onerme » gozlerini kacırmak » gocurme » dolgun ucret » unvanı » dunya kadar » supruntucu » cevrelemek » duşundeş » nakşibendîlik » başlık atmak veya koymak » kabak cekirdeği » kavara cekmek » gorgu kuralları » haber gecmek » sozluk bilgisi » kulhanî » hint bezelyesi » kurevî » oh olsun » fug » el cekmek » imtizac etmek » uzerinde » tarafsız bolge » ayağıduze basmak » tasar cizim » yeryuzu » guneştacı » turev » gosterişli » cukur » somurgenlik » semiyoloji semiyotik » yeşille lâcivert arasırenk el » tarafından arabacıicin armağan » cokelti » paca gunu » tereyağından kıl ceker gibi » solpumek » goturmek » ustu savurmak » lufergiller » cubukcu » sırtınıdayamak veya vermek »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.