tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşkun olma durumu iptilâ » cevirmek » tart sucu » gelin ciceği » cekiştirici » tehevvur » domivole » eski cağ » goz gezdirmek » tahrikci » kafesci » buyulenmek » kundelemek » ben hancı sen yolcu oldukca » basıncolcum » başıyastığa duşmek » boru değil veya boru mu bu » uleş » goreli » oltu taşı » doner kule » telâşa duşmek » cokertme » ummet » iktisat etmek veya yapmak » donuna kacırmak » orumcekli » musait » numarasıolan » cok sesli » surtulmek » ulkucu » mutebahhir » yalın ayak başıkabak » takipcilik » ruzgârlanma » yahudice » vasıfsız işci » ayıyuruyuşu » ca ce » altın kupu » carpıklaştırmak » kaldırım muhendisi » tonsuz unsuz » alcak kavuşum » konclu » icindeki en kucuk birlik » kumelemek » bacak kadar boyu var turlu tu » neyce »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.