tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tam bolen » ateşcıkmak » yonelik birbiri ile uyumlu am » yuvarolcer » kurelemek » yetki kanunu » golgelemek » gol kacırmak » uydurukcu » tavuk kumesi » onunu almak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » başına gecmek » gozleri bayılmak » avurt unsuzu » celmek » konuk koşesi » uniforma » cıvlama » ayak cekmek » oc » toretanımazlık » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » esmer kufler » cozumsuz » dırıltıcıkarmak » purtuk » olu deniz » mortoyu cekmek » micel » aklınıkacırmak » uzay kapsulu » kendi icine cekilmek » silgic » kıskac » kacımsar » odev bilmek veya saymak » sac » balıkcıl » cıkartmak » guvercinboynu » goz gore gore » murekkep yalamış » mutalâa » devrik cumle » govdesizlik » bon bon bakmak » coğaltma makinesi » turkleşmek » ağac arac eğirmen kirmen »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.