tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
namerde muhtac olmak veya name » ceker » dizleriini dovmek » arefe gunu » aclık » gomlek değiştirmek » temizlemek » govek » dunyayıgozu gormemek » doner sahne » gozculuk etmek » mulemma » saltanat surmek » dunit » cağırıcı » coğalış » kıyıda koşede kalmak » yukarı goğe doğru olan yanı » cığırtma » dipsiz kile boşambar » ledun » cayırlama » ağac cileği » tifus » luks » kontrolcu » koru korune » takla atmak veya kılmak » durtukleme » İki veya daha cok maddeyi birb » varışcizgisi » cı ci cu cu » cinler cirit veya top oynamak » arozoz » muleyyin » cekiştiricilik » cerceveci » niyet cekmek » donulmek » hazırlık donemi » maraşişi » ayakcak » ozene bezene » kostek vurmak » yazdığıad veya işaret » reisulkuttap » baltık » midibus » yedek akce » sıcmak »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.