tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ne mal olduğunu bilmek veya an » zulum gormek » butuncul » ayağıile veya kendi ayağıile g » tefeyyuz » eşyanın yapımında kullanılan b » barokculuk » abanozdan yapılmışdilenci cana » carpılı » alâka cekmek toplamak veya uya » puf boreği » başıdonmek » surmek » buzgusuz » nispet vermek veya yapmak » calışma belgesi » kirecsizleştirmek » bir yerde kullanılan bir yere » ust diş » bitki equisetum arvense » kirecleme » tervic » carpma » ince karton parcası kartvizit » cok ayaklılar » durtuş » gorevli kuruluş » iktisatcılık » cek vana » sonuc takımı » mustevli » sol ic » borusunu calmak » tutturmek » sulâle » takarrur » dokme » akağac » işportaya duşmek » sırplık » dik bicme » sunme » gocuş » kontrbascı » yuzyıllık » kayışa cekmek » eşelemek işi yapılmak » saik » guhercile » ol dediği yerde olmek kal ded »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.