tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaba turkcesi » dokme demir » catırdatmak » ara yon » kelepcelenme » cektirme » sut corbası » cekilme » hoşca » tefavut » tavşan yurekli » cehre etmek » orta ve yuksek bolumlerini bit » davranışcılık » kocak » yuzsuzleşme » kozleme » cuval » ahlâkcı » başarıdeğeri » donemec » oğlak donencesi » duzecleme » cağırmak » cıngırak » cene yormak » kopuk » cumbuş » belirlenen durum » bağdad ıtamir etmek » onune gecmek » başıustunde yeri olmak » yukarı goğe doğru olan yanı » durtmek » ne denir veya ne dersin » duşe kalka » dağcayırı » canına yandığım veya yandığımı » icinde » cakmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » capanoğlunun abdest suyu gibi » mutebasbıs » at cevirmek » kahve dovucunun hınk deyicisi » tecessum » lehinde soylemek veya bulunmak » bol kepce » ecza cantası » acıortay duzlemi »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.