tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
susleyici » tahkimat elemanlarıustune veya » eski cağ » gunduzleri » doşemci » tos » teşerruf » ele » lâcin » azaltmaya yarayan arac egzoz » uretme » tumel onerme » isim govdesi » kelle kulak yerinde olmak » hayvan derisi » omca » uykusu kacmak » protezi » boksor » kurekcilik » ayakkabılarınıcevirmek » gecerleme » kucuk martı » muşabih » medducezir » tereddut etmek » kulceleşme » cağırtmac » kotu » emeklilik cağı » cicek evi » sinemacı sinemanın ceşitli ko » munhat » i tutmak » gunun adamı » butuncu ekonomi » cıngı » catlak » yuzluk » dumen yapmak » gobek otu » fritoz » tavşana kac tazıya tut demek » mucerret » felemenkce » hakka erenler » rumî » duzen kurmak » uzerine yuklenmek » ya ya »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.