tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boynu altında kalsın » hasatcı » gununu gormek » guzellik salonu » deniz cıkmak » doşetme » somurgeleşmek » yureği rahatlamak » cekememe » burgulu » muessir » kuplu » malzemeden yapılmışyarıotomati » kuşsutu » ice yoneliklik » paranın ustu » eşiğine yuz surmek » ozbek » gecimlilik » guzellik » surukleyiş » koltukculuk » dokumlu » guzelleşmek » hesabınıgormek » amac » teeyyut » o o » duşunceye bağlayarak yorumlaya » toplanmışbulunan bir sus bitki » yurukluk » kornişci » mustebitlik » koprulenmek » elektrikli basac » kunefe » işguder » kem gozle bakmak » dokumlemek » oda » da de ta te » cokkunleşme » guluş » yaradana sığınıp bir işyapmak » duz » calısız » ucmak » esi » dovmek » sureksiz »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.