tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
darasınıduşmek » govde » posteki » tel kufluce » turk meşesi » sucsuz » haric » koşeye oturmak » sonuk » duğum vurmak » gibi şart niteliğinde olan bir » guvensizlik » kirec cimento gibi şeyleri su » yukluluk » goz » bolum » cekirdek » element kısaltmasıal » icin kullanılan boru oluk vey » namibyalı » wistaria sinensis » mıhsıctılık » savaşacmak veya ilân etmek » keşkul » afişci » olmezoğlu » guncel » kirli camaşır » işbaşında eğitim gormek veya y » gunebakan » kacmak » ikisi bir kapıya cıkmak » kofte » guclendirici » dilinden duşurmemek » catpat » turbe » panslavizm » ruzgâr almak » hidr hidro » oncel » gormediğe donmek veya gormemiş » başakcı » cevrelenme » coğaltmak » tavuk kumesi » ciyleme » muhreleme » acıktan acığa » hunersiz »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.