tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeylerden yapılarak icine su d » avcunun icine almak » olusu kınalı » ağan eğen » goverti » koroğlu » muezzin » olağanustu » korukcu » multefit » ickici » asma bahce » gucendirme » evdeki pazar veya hesap carşıy » direnişci » elinde bulunduran kimse » kalenderiye » oğrenim » keyfi bilmek biri » satranccı » kısmî felc » tut kelin perceminden » t » başlıkcı » nuzullu » tespih cekmek » arzuhâl gibi veya kadar » azerbaycanlı » allah son gurluğu versin » başın ağrıması başta oluşan r » cimlendirme » a a » duşme » kos dinlemek » duşukluk » gam cekmek » tum başlılar » iki cenekliler » ocunu cıkarmak » doğac » sacmak » acık duşme » hypogaea » ağız actırmamak » gumburdetme » golgecil » kupleği » ucum » teşerruf » fak fuk fonu »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.