tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozluk » bereketli ola veya olsun » yukleyiş » astsubay kıdemli ustcavuş » muthiş » karışanıgoruşeni olmamak » ciftlenme » moskof » makyavelizm » hırkayıbaşına cekmek » yureği tukenmek veya yurek tuk » element kısaltmasıau » parcası » panturanizm » olusunu opmek » ici gecmek » ustelik » ilişkilerin butunu iktisat » gonul ferahlığı » kalıpcı » kem gozle bakmak » ucucu » cuzdan » lâgun » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » tutsulenmek » gormek » bahcıvan » donmek » adıbatasıveya adıbatasıca » hizipcilik » kadınduğmesi » hotanto » ic lâstik » sanatı » ortenek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » kilitsiz kureksiz » ak ek » yonetsel » kalpakcılık » musemmen » muellefat » cekul » kac parca olayım » şukur etmek » struktur » yakın cağ » resti gormek » amonyum sulfat »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.