tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hurya etmek » mec » catırdatmak » nervur » cakma kapı » daş taş » sokukcu » usta elinden cıkmak » mudur » eski pusku » uretmek » tore bilimi » yureği parcalanmak » mutevellit » kacıklık » car » damarıveya damarları kabarmak » makaralarıkoyuvermek zapt edem » onerti » malın gozu » reasurans » işi bir şeye vurmak » duruk » yurutmek » cok ortaklı » felc » kafasıduzelmek » murit » goz koymak » allah vergisi » flut » yazıya dokmek » yan gozle veya yan gozle bakma » mehmetcik » ureme » it » toz fırcası » işin kolayına kacmak » gıllugişsiz » olum sukûtu cokmek » tab an » doğru acı » bahcesi » uclu » cenen tutulsun » uzerine » kece » gok bilimi » dokulmek » efradınıcami ağyarınımani »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.