tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarh etmek » oldurmek » ayağıuzengide » dil » duşkun » burnu surtulmek veya burnu sur » cirkince » ti » afi kesmek satmak veya yapmak » karışım » gece » guzel duyuculuk » husun » c » badana etmek veya vurmak » olmayan bağımsız hur » celâlî » tokuc » kacmak » eşolcum » cıban ağırşağı » mıhsıctılık » kecilik » ic » dernekci » gozunu kırpmadan » makedonyalı » yuksunme » uzerine gelen duvar ağırlıklar » el ile elle tutulur » karşılıklıbirbirini dovmek » lâtin dilleri » şukran » hayvan sınıfı haşere » tuyme » cimento » suruklenmek » kulube » sosyal statu » kendinde kullanım hakkıolan e » ruhu şad olsun » hitit » pecelemek » hacamatcı » ıstırap » un » calım satmak » nukleer silâh » nisaiye » cağdaşlaştırma »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.