tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaca kac » seckin sivrilmiş » cividî » şurekâ » keyfi bilmek biri » bildim bileli veya bildik bile » gokturk » cıtlama » ava cıkmak » cevrelenmiştahta ağırşak » yuzune gulmek » oğretim yılı » olimpiyat oyunları » cullanmak » dokum » caylı » hacamat etmek veya yapmak » bir sorunu gerekli acıklığa ka » anadolulu » goz goz » cizge » kervankıran » soylemek » uclu » ucretsiz » bicimlendirilme » fiil cumlesi » doner kapı » imparatorice » cekecek » korkudan cıldırmak » ucmak » sıcıp sıvamak » arnavut » ozel » imtırak » cıraklık etmek » ultimatomsu » belini bukmek » argac » tepetakla etmek veya devirmek » curuk » eşbicim » gurlek » on tasım » puruzlenme » fince » etiketci » tohmetlendirmek » sutsuz »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.