tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucmak » dil » etmediğini bırakmamak veya kom » kacakcılık » bakar kor » işguzar » desinator » yaban ordeği » haber bulteni » percinlenmek » soze yatmak » huruc » dalga cukuru » buyukten buyuğe » yuze vurmak » ince unlu » cavdarsız » akca yel » culha kuşu » konsul » calıştırılmak » nukte » ongormek » luks mevki » sansurlenmek » yun » goz goz » rusup » marketcilik » pamukcu » omuzlarıcokmek » buyuk defter » kullanılan mutfak âleti » ad cekimi » dillerde dolaşmak veya gezmek » bicimsizlik » guvenmek » kâğıtcı » ağır aksak yurumek veya gitmek » gozden uzak tutmak » uc » sonmek » surfile makinesi » fevc fevc » zurriyet » calıbulbulu » bulunan bolum kafa ser » kırcıllanmak » recine kesesi » tanrıkorusun »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.