tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buryancı » a e » cıktı » ufuruk » gozun aydın » ustune toz kondurmamak » tahkimat elemanlarıustune veya » murt » elektrikcilik » ağaclandırmak » uvey » gonul ferahlığı » gunleri gece olmak » kopeklik » sabrıtaşmak veya tukenmek » rezil rusva olmak veya rezil k » parmağınıyaranın uzerine basma » ne hâli varsa gorsun » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » doner sermaye » goz kırpmamak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » minare golgesi » bicim » cayhaneci » yuksekten atmak » ciğerimin koşesi » cıkarma birliği » ruzgâr » buğlu » dort cifte » citi » teessuf ederim » ardınıalmak veya getirmek » mutercimlik » gol başı » temedduh » işcığrından cıkmak » taşcıl » faraşgibi veya faraşkadar » zurra » mufredat » protezi » traktorcu » gormek » değişiklik onergesi » şohret sahibi » yenidunya » capkınlaşmak » gorgu kuralları »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.