tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hayata kusmek » duzmece » doşetmek » ters yuz ters yuzune cevirmek » coven » celik başlık » inkılâpcılık » tutmek » tepkili ucak » turuz otu » lâmbayıacmak » kacılmak » ne cicektir biliriz » fıcılamak » elini eteğini cekmek veya kesm » yuzu gulmek » kuvertur » kapkaccı belli etmeden para v » başetmek veya edememek » tek cekirdekliler » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » eline cabuk » celebice » kokenlenme » sanayi bolgesi » haraccı » bıcak yemek » cokgen » hunersiz » burumcek » olumlu dunya » yakın doğu » kıyıya cıkmak » kafasıcalışmak » mustantiklik » golcu » sunme » atıp veya atmak tutmak » zarfcılık » cokuntu » gun dikilmesi » ozleme » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » buddhizm » ic su » catısız » huner gostermek » toresel » teheyyuc » coksamak »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.