tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munazaa » eşeysiz coğalma » edebiyatcılık » salcalamak » hamam bohcası » calışma gezisi » alın damarıcatlamak » gork » dirlik yuzu gormemek » kuresel » karesel bolge » icten » kos » tuzla buz veya tuz buz olmak » yarayan celik disk » statu » dort başımamur » tutsu gozu » hukumsuzluk » baygın duşmek » tedhişci » iyi gun dostu » pence vurmak » sozel » anız bicmek » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » boynu bukuk » kur an veya ekmek carpsın » gocmen » mezur » goklere cıkarmak » klâsor » gecirgenlik » cokmek » bicimselleştirmek » ma me » başa cıkmak » mezatcı » donuşturulme » fluorışı » dolambaclı » gucu » hukmu gecmek veya hukum yurutm » mavimtırak esmer renkte bir el » cevrili » kumulus » gelinlikci » eşitci » cıta » yazıyıcıkarmak veya sokmek »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.