tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
belirten kural » gazolcer » başına gecmek » gonul cokuşu » ucmak » odunu koparmak veya patlatmak » duşeslik » soğuşluk » kokten dinci » tc » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kacırmak » lâponyalı » yanlarında goturmekle yukumlu » iyi gun dostu » tamtakır kuru veya kırmızı bak » olcek » us » mucazat » guc » paraya duşkun » pala cekmek » cakmak » haber gondermek » koc » surekli olarak gidip gelmek » deliye donmek » cakmak » kompresor » luzumundan fazla » ağıtcılık » mutemmim » deniz ussu » nobet » guvensiz » yuz » şuphesiz » duşunceye bağlayarak yorumlaya » allah yazdıise bozsun » absurt » portlek » urun yelpazesi » unvanı » kirecli » ateşalmaya mıgeldin » ceki » icerik » cıban başvermek » servis asansoru » receteli »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.