tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
geceyi gunduze katmak » kız bocekleri » geciştirici » mulemma » genişzaman sıfat fiili » gozden uzaklaşmak » nu » bilgiclik satmak veya taslamak » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » carpılı » celme » tarih duşurmek » mızıkcı » allah ın cezası » produktor » kol kanat olmak veya germek » sun î bobrek » catlamak » batakcıl » inmek » cubuk ağacı » kapıalmak veya yapmak » calışma dolabı » kufur yemek » yoneltmek » humanizm » celik » acem kılıcıgibi » işcıkarmak » cavdar ekmeği » yuzleşme » karagozluk » granul » kepce surat » tumce » duruluş » ortuşme » calışmak » işi duşmek » nankorluk » koh » receteyi yaptırmak » uckur » mel unca » sığırgozu » tereddutlu » sureklilik gosteren » değişkene gore hesaplanan sayı » iftira etmek veya atmak » koktencilik »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.