tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guvercin » yuğruk » kucuk dil » hacvari » dukluk » cehre » canından gecmek » bulgarca » utu bezi » calkalanmak » cek » kamcılanış » başıbelâya girmek veya uğramak » dere tepe duz gitmek » cin carpmak » cezve surmek » cızlamıcekmek veya cızlam etme » koprucuk » orneklendirmek » şovalye » miktar ile indirimden sonraki » ceker » cıtırdatma » gelecek zaman sıfat fiili » kor şeytandan bulmak » menekşe gulu » kendi kendine gelin guvey olma » nasranîlik » yuzu ak » gulistan » benlikcilik » cıkmak » gunluk guneşlik gorunmek » cığrışmak » suredurum » sırasına gecmek » calkak » varsa yoksa » sozlukcu » okuz arabasıgibi » gozune kestirmek » belini doğrultmak veya doğrult » pardosu » fakulte » aydınlıkolcer » musteşarlık » cizgi resim » iki gozum iki gozumun nuru » dovmecilik » gorunmek »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.