tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akışkanın gecişini ayarlamaya » ozdeşleştirmek » ucuklama » icimli » demek ki demek oluyor ki » ceki » koylu kentli » goruşme » ovmac » dokmek » supurge otu » soydur ceker boktur kokar » akdeniz humması » başlangıc » sodyum klorur » cok » kambriyen oncesi » mektupcu » yuzuculuk » servisci » bahce » koklu » dunku » armudun iyisini dağda ayılar y » nuve » âşığa bağdad sorulmaz » calkı » pencesiz » bağırsak asalağı tenya » cakışmak » kulube » bal ciceği » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » şoyle bir » ebegumeci » kopoğluluk » gordurme » suclamak » ortmek » gulbank » vadiye dokulmek » gonlunden gecirmek veya gecmek » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » munasebetini getirmek » suyu veya cayı gormeden pacala » sokukcu » duğu » boru ciceğigiller » usalize » el cantası »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.