tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz es anlamlilar sozlugu ziyaret ediniz. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
satranccılık » ust insan » ustune ustune gitmek » fransızlaştırma » gulu tarife ne hacet ne cicek » kırıp dokmek » yoldan cıkmak » yeğenim » arac » cimentolamak » ic dunya » koncina » cumbuş » devletcilik » ordunun hareketlerini duşmanda » acıkağız » kuskunu duşuk » teamul » helvacıkoku » saatci » sifonu cekmek veya sifon cekil » hareketini inceleyen bilim dal » saman altından su yurutmek » gundelik » on goğus » citen » yukumlenmek » one duşmek » kabine cekilmek » zannına duşmek » sozu ağzında kalmak » kamyonetci » ruşvetci » mulâhham » kucuk harf » cıldırtıcılık » kadirî » oge » cumhuriyet bayramı » acısoz » dunku » suzulmek » kostumluk » cozum » oturuklu » kotucul » yuruk aksak » gucsunmek » soylemek » golgeli resim »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.