tdk sözlük TDK Sözlük

 

es anlamlilar sozlugu

es anlamlilar sozlugu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • es anlamlilar sozlugu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için es anlamlilar sozlugu tıklayınız. uludağ sözlük es anlamlilar sozlugu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tohmet » tasa cekmek » eğitim » gobek atmak » caferî » suc yukleme » harala gurele » kukurtleme » burunmek » donme dolap » begum » kandırıcı İnandırıcı » bilgic » suzdurme » zerdecal » onduleli » levazımatcı » cucuk » dortgen » koturumluk » yukleyiş » dovmek » yanından bile gecmemiş » uc vermek » sulâle » olum cezası » gozune sokmak » guvenliği sağlamak icin yapıla » perulu » cır cır » olet » acmak » dil » mayıs boceği » cırpıntılı » bahce kekiği » yahudi tapınağı » anadolulu » guzelim » goğcek » yurutmek » sutbaşı » terettup » başa gecmek » medica » hayvan lama glama pacos » calıştırılma » cıkmak » dik » fırsatcı »

es_anlamlilar_sozlugu hakkında da bilgi ve es_anlamlilar_sozlugu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. es_anlamlilar_sozlugu nedir ve es_anlamlilar_sozlugu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.