tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
defteri durulmek » cenesi kitlenmek » pişmişarmut gibi birinin eline » ust » odunleme » pekmez kopuğu » p » kotu gozle bakmak » gok kır » birbirine duşmek » gelen birini karşılamaya cıkan » arnavut » cırnık » ciltcilik » korunu oldurmek » tuysuz » cıkarmak » muzik bilimci » başısıkılmak veya sıkışmak » cengelleme » İsvecce » carptırış » istenc » goğus eti » suzme yoğurt » kırbac kurdu » calgıcağanak » cıkın » tac giymek » cart cart otmek » ceşnilik » cicim » mutereddi » ve katımadde » dovmeci » ilgi cekici » mahkemeye duşmek » muellefat » horguclu » suyundan yararlanılan cukur » etkinliğin buyuk olcude azaldı » muleyyin » cicekli » ge » caprazlaşma » gozetici » gorev » yuzustu bırakmak » damarına cekmek » gizil guc »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.