tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karaburcak » purtuklenmek » duşkunleşmek » ceşnisine bakmak » yakışıksız kacmak » bir araya getirilerek divan du » cifte » sureksiz » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » ufurmek » taşyurekli » ceşnicibaşı » bolunuş » onceleri » bolutlu » er gec » yere yonelim » kostebekgiller » goruşmek » canlıozdekcilik » cakmaksız » gucsunmek » dudak dudağa gelmek veya kalma » lehce bilimi » zulfuyâr » panslavizm » temize cıkarmak veya cıkartmak » dun » kışdonemi » percinleştirmek » uc bucuk » olcup bicmek » boynuz takmak veya takınmak t » ummî » ondule » tek kurekle mehtaba cıkmak » goturmek » komutator » hamel » goğe merdiven dayamış » onlemek » toprak kolesi » moskof gâvuru » oğutucu » olcermek » goreneksizlik » ovungenlik » mujdelenme » mangalda kul bırakmamak » mel un »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.