tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğutmek » kufe » gonlunu karartmak » duzelmek » kostekli » acmaz halatı » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » atma recep din kardeşiyiz » esperanto » cıngar » şeref kıt ası » stand bay » kapana duşurmek veya kıstırmak » gundeme getirmek » bukulmek » kotek yemek » otlakcılık » emniyet muduru » teşvikci » surgu » korkunclaşmak » ac gezmektense tok olmek yeğdi » gorecelik » suvari » her şeyin yenisi dostun eskis » calık » kumultu » bicim » patlak goz » coğaltmak » amber ciceği » ucukluk » bobur » fener cekmek » urkekleşme » sunnîlik » başaktor » arpa guvesi » hıckırış » toprakcıl » ruyalarına girmek » viraneye cevirmek » gozum cıksın veya kor olsun » araclara takılıp cıkarılmasınd » keli gorunmek » okcesiz » moble » gonlu ile oynamak » cember cevirmek » gonlu akmak »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.