tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arka veya sırt cevirmek » duziko » mumasil » cıtlatma » acma » cuvaş » gozu kesmek » ic pazar » centikli » sal » bicimdeki bolumler » aslanım » luks lâmbası » dunya goruşlu » duğum » ustune yormak » yureği kaynamak » carka » zumre edebiyatı » dokulmek » cınayaz » kor kadı » cereyan carpmak » gun kavuşmak » muzikhol » gun balı » olarak belirtilmişbicimi sıyg » guzelleşme » blofcu » catı » muktesep » populer » guzelim » gercek kişi » kirli camaşır » ustune kuşkondurmak » kılıclı » oruş » statuko » uc bir » kara kedi gecmek » aklınıkacırmak » boşol veya olsun » okse » lâstikci » cevikce » acıklamak » yassısolungaclılar » durdurmak » icerleyiş »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.