tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bugduz » minder curutmek » oz » mulâhazat hanesi » mubrem » mucerret » coz » başol da istersen soğan başıo » koyluluk » komur başa vurmak » cimleme » sonuc karşılaşması » citlemek » goz » capanoğlunun abdest suyu gibi » dırıltıcıkarmak » buyuk atardamar » suz » ince unlu » carpmak » calıştıran » yardım gormek » mutehayyir » avcıucağı » oteleme » yonelik » turkcesi » buyukluk taslamak » eyer kapatmak veya kapamak » alaca duşmek » bir koroğlu bir ayvaz » cakıllık » vucut » seramikcilik » kutle » şakaklarıağarmak veya beyazlan » uskure » uscene » putursuz » kırlangıcgiller » pestile cevirmek » kuman » gurultusuz » cakal yağmuru » olum » yureklenme » yalıngoz » korpelik » gecirimlilik » goz »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.