tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz yummamak » sulfat » sumuksel » duz kap » suc olmak » kumelenmek » marksizm » ayrıseci yapmak » melul » koreltmek » helâl sut emmiş » aramayı korumayımeslek edinen » dil surcmek » kut » cekecek » kopeklemek » kor olur badem gozlu olur kel » oksuruk » şeşi beşgormek » ilâclık » uste vurmak » ici gecmek » azotolcer » muze gibi » gonulsuzluk » butunu bel kemiği » bakla ciceği » cangıl cungul » yumuşakca » dubel » masa ustu yayıncılık » allah ın emri » selektor » dunku » murt olmak » cift dalma » nargile tutunu » tumgenerallik » dalgıc kuşu » suru » recinesi hekimlikte kullanılan » gozleri kapanmak » golluk » koruma unsuzu » oncelik » kazın ayağıoyle değil » stokcu » dadacılık » elinin koru » bocek cıkarmak »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.