tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıvlama » hukumdarlık » kacurga » sessizliğe gomulmek » elinde buyumek » muhafaza etmek veya edilmek » acıolcer » dik ucgen » olcu » d » komur gibi » uretmek zihnî yetiler oluştur » hamle etmek veya yapmak » tam acı » cil » ufurukculuk » cenileme » cam sakızıcoban armağanı » asker cıkarmak » orgutlenmek » tereddutlu » keci sakal » afrika domuzu » soz tutmak » guncelleme » museddes » sunnetsiz » cekiştirmek » gosterme parmağı » kir goturmek » sondurulmesine yardım eden kim » dışyuz » hiclik » cozumlenmek » goveriş » surumek » alev bacayıveya sacağı sarmak » okuzgozu » akcıllanma » cekmek » colak » keyfi kacmak » korkakca » sacak bulut » surgulemek » nufus » kotu kişi olmak » sırtustu yatmak » curuk boya » koşutculuk »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.