tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olmayan bağımsız hur » culûs » yaradan tanrı rab mevlâ » lânet olsun » nuhuft » boru calmak » uzay kapsulu » leninizm » kuştuyu gibi » cihannuma » sırtından gecinmek » duru » dokuntu » kopekleme » tutamaclı » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » şeriatcı » gozunden kacmamak » ic » beylikci » gazların toplanması belirli b » lisan » cf » pabuc pahalı » colleştirmek » papaz her gun pilâv yemez » okulu asmak veya kırmak » kotuleniş » kutletme » lâpcınlı » tum » aksoğut » etuv » işcıkarmak » hıckırma » basmak » cağrım » oğrenmek » pulverizator » lugol » h h » fıstıkcılık » duşkurmak » gonendirilme » sutnine » arac » aklının koşesinden gecmemek » dişci » coğunme » allah tan korkmaz »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.