tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mujde » od » dokme » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yangınıkoruklemek » buyuleyici » cozdurmek » citmek » gomlek » sunger doku » kuşumlenme » cabuk cabuk » alcak » her horoz kendi copluğunde ote » ruzgârlamak » şofor koltuğu » dili acılmak » maruz kalmak veya kalmamak » gonulluce » kafasında şimşek cakmak » hey gidi hey » suzulmek » ileriyi gormek » carliston marka kereste » secmece » doşetmek » yalan atmak veya kıvırmak » turum » can alacak nokta veya yer » oğleyin » olduruş » gunuculuk » cıkan » orge » sululuk yapmak veya etmek » ayakuzeri » gecinmek » maocu » ulker » gozu acık » kecelenmek » gumuşletme » gıybetci » gun » vişnecuruğu » aristotelescilik » tenkitcilik » yerleştirilen demir parcası » goruntusel » icini parcalamak veya parca pa »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.