tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakma kapı » bel kundesi » oz dikeni » butunleme » dili donduğu kadar » muselles » tezgâhcılık » cokmek » yuzsuz » arasında den başka anlamıyl » candır » canak » arlıarından huysuz huyundan v » gecişli » cicek sapı » akıl var yakın var veya akıl » lok gibi oturmak veya cokmek » kok bacaklılar » afrika menekşesi » duşkun olma durumu iptilâ » n » ucurum » kelle kulak yerinde olmak » goz ucuyla gormek » yuceltme » catıklaşma » iceri » oğretmek » piclik » goz nuru dokmek » kut » mukemmellik » gomlek değiştirmek » suolcer » adaptor » veren madde » ic acıcı » carşaflanma » kacmak » otesi var mı » kan canağıgibi » derdi gunu » tekebbur » parcası » denize duşen yılana sarılır » gece » doneleme » flort etmek veya yapmak » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » ciftlemek »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.