tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ta ki ta uzun soylenir » cokmek » curuk carık » duşman » dovulmek » ayağına duşmek » top atmak veya topu atmak » cakıştırmak » hodukluk » cakmaklaşmak » cağdaşlaştırmak » tahtacı » samî » golgeli » avuc ici » teyemmum » cadır tiyatrosu » ummîlik » sacısakalıakar gibi » fıstık camı » kabine duşmek » cıngar » cit » papirusgiller » cozgu » karaağacgiller » gume » kuturdemek » duğun » oz yapı » suredurum » taban tepmek veya patlatmak » terlikci » oğunmek » tahammulfersa » imza toreni » kirizma yapmak veya etmek » cengellenmek » celenk koymak » cıldırış » mechul » bağlama yapan veya satan kimse » gozu bağlıolmak » cakır » iletişim aracları » tumorleşme » rucu » yetenek ve genel gidişdurumlar » geciş » cığ »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.