tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kavga cıkmak » tatarımsı » ornek almak » gozle yemek » yedi gomlek uzak olmak » feleğin sillesine uğramak veya » rotuş » koyleştirmek » utanc duygusu » ceşitli ogelerin perde aksesu » ruzgâr ustu » tencere tava herkeste bir hav » sobe » zafer bayramı » suratından duşen bin parca olm » gercekleşmesi imkânsız » mustemleke » meydan acmak » kutle » saltanat surmek » teşbih etmek veya yapmak » durulu » doner kapı » tamam mı » sunnet olmak » ha şoyle » cavlanmak » yemeden icmeden kesilmek » corapcı » burnu havada veya kaf dağında » vererek yansıtma yoluyla oynat » catra patra » icinden gecmek » icinde » oğle uykusu » yuze gulmek » bukumlu » oluşturduğu demet » hukme varmak » ciftleşme » turk kupası » hareket » dedektor » duz » sonuc takımı » fuzesavar » cemaziyulevvelini bilmek » ici dışına cıkmak » pence atmak » tan ten »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.