tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpma » gumuşcu » muzakere etmek veya yapmak » darulbedayi » notrleştirme » tezayut etmek » keder cekmek » karnıbuyumek » cayırlanmak » sabahcı » değiştirgec » turemişfiil » icini kurt yemek veya kemirmek » oluş » aşka duşmek » guven beslemek » cuvalcı » oğlen » ekmekci » sr » oncelikle » muziksever » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » işin icinde işvar » ittihatcı » bisulfat » kullî » bicimini alır hidrojenle oksi » yazdığıad veya işaret » bohcasınıkoltuğuna vermek » guveyi girmek » yetiştirilen bir bitki lycoper » dalıp cıkmak » sb » sectirmek » lvendula staechas » aleyhine donmek » kumbet » ozendirme » durumleme » fesatcılık » ozengen » sac sakal ağartmak » burgu » palavra savurmak atmak veya sı » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » somurmek » bitki organizmaları » oturme » on gun »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.