tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
umranlı » kitap acacağı » kucuk ad » sureğen » gorunuşu kurtarmak » suyundan yararlanılan cukur » endazeyi kacırmak » ceyrek son » dayanc » kotu kotu duşunmek » cakışma » gecmek » cete » kargın » ickisiz » untu » talihine kusmek » on avurt unsuzu » gubrelenme » menekşe gozlu » gozleri kan canağına donmek ve » kuru oksuruk » aktore » lule » teslimiyetci » bilişcıkmak » haberleşme komunikasyon » suprulmek » rb » parca purcuk » eceli gelen kopek cami duvarın » yakın doğu » yolu duşmek » kufran » ustelemek » cekirge » sonuc yarışması » urkutmek » rolânti » ceyizlik » gelip gecmek » turunu miktarınıgosteren cize » goz ucuyla suzmek » cenesini bağlamak » oğurleşmek » u » sancmak » rest cekmek » cıkarmak » acıkgozluk »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.