tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cınlamalı » caprak » acığa vurmak » dumduz » kuşcu » ıskartaya cıkmak » cakmak » truk » yeniceri ocağı » hamam boceği » saclısakallı » gumruk kanunu » oğretim yardımcıları » puskul kuyruklular » durustluk » boşcıkmamak » mureffehen » ureticilik » kesmeden ustten gecmesini sağl » cıldırasıya » guzelim » oncelemek » notrleme » mukrim » cevre » duzeltme » sinekten yağcıkarmak » hanya yıkonya yıoğrenmek » zorluk cıkarmak » eli boğrunde » burgu » yuzunden akmak » van kedisi » kulağınıcekmek » bir orman ağacıcastanea sabva » gecim zorluğu » hukûmet » sureğen » ikisi bir kapıya cıkmak » donuşum » dokmek » kırlangıc balığı » ciğduşmek » banliyo » guc kazanmak icin calışmaya ar » eli para gormek » sabahlar hayrolsun » goz » yururlukte kalmak » yaylar uzerinde hareket etmek »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.