tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kır ciceği » muteveffa » berber cırağı » muteradif » ust deri altı » karikaturluk » tokaclama » gumrukculuk » korukleyici » borclanma » kuturdetme » avurt satmak veya avurt zavurt » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » slovakca » havadan sudan konuşmak » cevirmek » ulke » notrluk » kurk boceği » protestan » kapanmak ortulmek » deniz ussu » acıklaştırmak » değişkene gore hesaplanan sayı » turkce » alcalış » refuj » goğusluk » şifreyi cozmek » muhursuz » maoculuk » cetrefil » kor sıcan » sackıran » gozeneksizlik » acık işletme » tu » şurekâ » suspansiyon » pislik boceği » kendi soyler kendi dinler » durumunda dişi cicekleri yapr » amerika armudu » catlasa da veya catlasa da pat » acık taşıt » cat pat » koşullu yan cumle » himaye etmek » vişne receli » guneşli »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.