tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kapana duşmek girmek kısılmak » catladın mı » takke duştu kel gorundu » hint avrupa » yulgu » sunger doku » kaşık atmak veya calmak » ibaret olmak veya kalmak » yuk olmak » mudebbir » ecel şerbeti icmek » guneşletmek » sofrasıacık » kesir olcek » yuceltme » gostermek » yerine gecmek » iki cenetliler » denize duşen yılana sarılır » yurutmek » tedavul » ucmak » şofor ağzı » nemce » dalkavukca » yuz tutmak » at binenin veya işbilenin kıl » mudevvenat » nitelikleri sonradan yitirmek » duşe kalka » gibi işler icin beslenen memel » calkalamak » karikaturluk » ic deniz » mağazasıolan veya mağaza işlet » alârma gecmek » ceneli » art avurt unsuzu » cakıl » herkesin gonlunde bir aslan ya » gozlenmek » calkantı » ust perdeden » ikbal duşkunu » cilesi dolmak » icin kullanılan boru oluk vey » gozunde şimşek cakmak » kucuk dilini yutmak » sozu mu olur » bir şeyler veya bir şey olmak »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.