tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guldeste » devletlerin uyrukları » ruya gibi » kadir gecesi doğmuş » ayva tuyu » centilmek » somurgecilik » bahaîlik » dişleri dokulmek » uvertur » ozgurleştirme » yuksuk kına » ust uste » ucretli » puskuruk » olu dil » munfesih » nakliyatcılık » yalıngoz » dort ustu murat ustu » gozle yemek » mutesanit » sacıbitmedik yetim » karacam » kece » carpılan » gonul belâsı » bilinc » penceletme » yonetim kurulu » cevher » maca » gencleşmek » illustrasyon » gırtlak unsuzu » tepe acısı » coğdurme » gozu tok » arap tavşanı » belâya catmak girmek veya uğra » utu altlığı » mumasil » suclandırma » cizge » başortulu » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » cin sacı » guluş » korkunc » ni »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.