tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortusuz » suslenme » allah ın işine bak » ekşi yuz » gozunden kıskanmak » ar damarıcatlamış » kapılar yuzune uzerine ustune » guzelim » suyundan yararlanılan cukur » ha hoca ali ha ali hoca » garazıveya garezi olmak » im » canın isterse » kundeye getirmek » istenilen bicim elde edilen m » kacılmak » emanetci » midibus » kırmızıcuruk » gulerken ısırır » allah rızasıicin » tahkimat elemanlarıustune veya » kırıkcı » tok sozlu » cop tenekesi » tacsız » kuspe » protokolcu » yapma » bakır sulfat » cizmek » yarayan kuru ince yaprak » yuz kızdırmak » ic guveyi » gomuluş » carşaflatma » cıkmak » corap ormek » de » kacamak » cetele cekmek veya tutmak » kalıba dokmek » vucudunu ortadan kaldırmak » yuzdelik » zenginin malızuğurdun cenesini » ekmek carpsın » yamcılı » yururlukte olmak » ongorulu » kancılar »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.