tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başınıkaşımaya vakti olmamak v » nufus sayımı » terbiye almak veya gormek » cuha ciceğigillerden tohumu k » can ciceğigiller » cebrî yuruyuş » susleme » tore dışıcılık » kotuye cekmek » cenesini actırmak » yuz » kaşının altında gozun var deme » genel goruşluluk » ayağıveya ayakları suya ermek » beşeriyetci » orfî idare » sırp » catıarası » yetişen bir ağaccık corylus av » caşıt » merak etmek k kalın okunur » cıngar cıkarmak » corapcılık » ayağıyuruten baştır » bir yakadan başcıkarmak » zenneye cıkmak » istifcilik » th » brıcka » populer » bulbul kesilmek » cıkılmak » teyel yapmak veya atmak » urkuntulu » yazıcevrimi » ağzına surmemek » maksat gutmek » kafasına soz girmemek » kat î olarak » ahlâkcı » yan cizmek » hangi taşıkaldırsan altından » cozumleme » ici kalkmak veya kabarmak » cağanoz » kucukleşmek » yuz kızartıcı » cirkinleştirme » once » cusseli »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.