tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kirecleşmek » carpılmak » dokumanter » bolme » orneklendirme » goğsunu yırtmak » icini curutmek » duzme » cubuk » muhre » yakınlık gormek » medenî kanun » acemce » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » bicim » ic politika » tume varım » baktıkca alır » isim cumlesi » eksi uc » cekichane » topcu » kendini kapıp koyuvermek » zararına kazanc sağlamak » iki hırtı bir pırtı » eklemek karıştırmak ilâve et » okcu » puruzlu » yurek » depremcizer » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » c c » kaplanmasına yol acan ilkel ma » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » kultursuzluk » guclu » sutun » cubbeli » genel goruşluluk » işaretinin iki yanındaki anlat » yurume » cok gozeli » kıdemli başcavuş » danimarka kırmızısı » alın damarıcatlamak » copra » toplanmışbulunan bir sus bitki » recelci » gozetmek » kahır yuzunden lutfa uğramak »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.