tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık eksiltme » evrak cantası » lâstikci » lugatce » suclanma » ornek » ağızdan burun yakın kardeşten » techizat » olmuş » ısıolcumu » cağdaşlaştırma » diken ustunde oturmak veya olm » gun gormuş » benimseyip değişik bicimde anl » damarıveya damarları kabarmak » nuh der peygamber demez » top atmak veya topu atmak » ozgun » cıtlatmak » capak » ucu cengelli ağır demir arac » alcalmak » duşunce » tatil koyu » kohneleşmek » burunme » kulhanbeyi » cadır ağırşağı » perdahcı bazıparlatıcımaddele » tır » acıolcum » turel » pence » dışdunya » oğlen » iki satır lâf etmek veya konuş » tezahurat » buyuksu » yon » toprak doyursun gozunu » bilim » gozluk takmak » buyukken daha kucuk duruma get » muslim » azrail in elinden kurtulmak » orneğini cıkarmak » bicimselleştirmek » alak elek » gonulden cıkarmamak » zac »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.