tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yol acmak » ticanî » ileri gitmek veya varmak » sozu cevirmek » rotuş » hem İsa yıhem de musa yımemnun » fransızca » icini dokmek » mulk » butunsel » doşeli » ustune basmak » kısmet veya kısmeti cıkmak » ar yılıdeğil kâr yılı » gozetme » yucelim » frenkce » icten pazarlıklı » duzguncu » tavukgoğsu » konukculuk » mancınıkcı » gercekustucu » utme » toskurtmek » işgormek » muteferrik » demec vermek » marmara cırasıgibi yanmak » gumbur gumbur » gozunu acmak » himaye gormek » kuvvetini gosterir » cimek » acık bilet » bukum » sulfitleme » umran » dovunmek » alt bolum » cocukluk etmek » adamın iyisi alışverişte veya » gormek » duzenlemek » huzunlenmek » tumsekli » kasnakcı » komec » duşunce » kalcalı »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.