tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teneffus » cozulmek » gurleşmek » luzucî » icki » ay gun yılı » beraberlik muziği » andac » minyaturleştirmek » halac » cizici » nufuz » kamcılamak » kotu yola suruklemek veya sapt » uyelik dondurmak » hâlden anlamak veya bilmek » turna gozu gibi » aristotelesci » zamane cocuğu » cıvmak » tıraşcı » cıma vermek » yureği serinlemek » pancar gibi olmak veya pancar » coğu zarar azıkarar » donmek » mukerrer » karekok » vay » zevc » puan almak veya kazanmak » carşamba karısı » gercek mantarlar » bahisci » allah ın evi » surekli olarak gidip gelmek » sun » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » gomlek eskitmek » gorevdaşlık » dy » alka evli » dunurcu » sabah ola hayır ola » eceli gelen kopek cami duvarın » sokel » calap » cirkin kacmak » aşcıbaşılık » kecilik »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.