tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dondurulan ince uzun ışık ara » satranccı » cok duzlemli » hacamatcı » ucurma » od ağacı » cocuk yetiştirmek » ozlu camur » akımolcer » yazıyıcıkarmak veya sokmek » gipur » yandan carklı » bilincli » gum » ozdeş » korluk » korleştirme » alt tur » cirişci canağı » gunaha sokmak » bancolaşma » dar kacmak » lokoz » sıcrama » kacırılma » muracaatcı » lâtin » cayır tirfili » kemik parca » mutevekkil » mece » sescil » dekartcılık » temayul » surat veya suratı bir karış » kulâh takmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tartışma goturmemek » pacayıkaptırmak » korpe » calkama » ruznamce » capraz kafiye » dizginleri ele vermek » kukurtatar » capcak » duzem » hızır gibi yetişmek » unite »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.