tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sonuc » hayran olmak veya kalmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » capalı » yuklemek » ondulâtor » temel onerme » kartezyen » sozel » şaka iken kaka olmak veya şaka » sap cekmek » noel baba » un » banliyo » acık yurekle » olculer » calgılı » cezaya carptırmak » cekirdeksel » melul melul » demetci » turkî » cirkefli » bukulme » mutedeyyin » şarkısoylemek » nakzen gormek » kaclık » faaliyete gecmek » celek » calkalamak » gumburdemek » yeri » cehrece » suzgu » bukmek » hayvanın sebep olduğu hastalık » kuculmek » ikiz unsuz » kucuk dil unsuzu » gozu pek » kafayıyere vurmak » cancı » kıyıya cıkmak » cobanpuskulugiller » ışıkcı » acıklığa kavuşturmak » anlamıverir » şolen cekmek » cağıl cağıl »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.