tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
milâttan once » barcak » gencleştirmek » işcığrından cıkmak » slovakyalı » cekip almak » azerîce » sultan ahmet te dilenip ayasof » bulgar » ağızda sakız gibi ciğnemek » cilek receli » komurleştiriş » temelluk » cıplanma » bolşevik » goncu » yerden yere calmak » ric at » suline » sozleşmek » toskurtmek » gomuluş » kan cıbanı » cozum yolu » el pence divan durmak » melâmî » ce » nemceker » ikisi ucu bir arada tire ile » dalga cukuru » fırtına cıkmak » carşafa girmek » nukteci » bağıtcı » ceper » cember » ucuncu kişi » yoneltmek » ici kapanmak » fluorur » iclenmek » parcalamak » utopist » tezekkur » tokaclama » dam yandı icindeki sıcan da b » mukevvenat » sozleşme yapmak » surmeli » turkulemek »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.