tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cemce » fin » bir gomlek fazla eskitmişolmak » suret almak veya cıkarmak » tuy dikmek » yukselme » gomlekcilik » arıkovanı » bicimci » carka vermek veya carka cektir » garc gurc » yanına bırakmamak veya komamak » icerik » ozelleştirme » cık cik cuk cuk » gozetime almak » dunya » catal » gullâbici » aile bahcesi » dikişci » kayı » uflemek » geri donmek » sağcıkarmak » neptun » tutmek » adıveya ismi gibi bilmek » doğen » ınc inc unc unc » acıklanma » yurunme » sandıktan cıkmak » mutenebbih » sozune sahip » suzulmek » turdeş » yoksulluk cekmek » boya cekmek » buyuk şehir » kırc » un » celtikcilik » yuzunu unutmak » mulga » ezip buzmek » konsantre etmek veya olmak » korunmuşolma durumu » voli cevirmek » ozetlemek »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.