tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yoresel » fransızlaştırma » tecavuz etmek » devam etmek veya ettirmek » ehlihibre ehlivukuf eksper » tek cenekliler » tuvaletci » calımlıcalımlı » o o » kurtajcı » tecessum » şifayıbulmak veya kapmak » yuz tutmak » hic mi hic » surmek » allah ın emri » etmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » ince karton parcası kartvizit » puskuruk » ozlu camur » caykızı » orselemek » vucut » teşhis etmek veya koymak » cekirdeklenmek » muşir » gurultuye getirmek veya boğmak » surme cekmek » hucum etmek » suzucu » cabuk kolay heyecanlanan kims » tat » duşeş » peygamber uzumu » ağacsı » seruvenci » tekefful etmek » endustriyel » zac yağı » orta şark » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » şaka goturmemek » eğitim fakultesi » fluoresan lâmba » once » doğmek » bir madde » hıckırık tutmak » tekemmul etmek »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.