tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir eş anlamlısı

esir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzmin » soze yatmak » kancılarlık » geyik bocekleri » kosele gibi » hendek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » doruk cizgisi » arada cıkarmak » anan yahşi baban yahşi » hırvat » har gur » capkınlık » kesmeden ustten gecmesini sağl » yemenli » buyuklerin ellerinden kucukle » akaclama » ateşolmayan yerden duman cıkma » nufus cuzdanı » acık » yolcu taşımakta kullanılan mot » boxsalpa » oğrenci » purneşe » odem » mudahale » goz ile hedef arasında aynıciz » mv » konsolitci » ulahca » erketecilik etmek veya yapmak » kazak » arkasıveya sırtı yere gelmemek » calcenelik » butunu hars ekin » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » kamışcık » alcılamak » saat on bir bucuğu calmak » dokmecilik » gulbeşeker » rus » kabakcı » kopurmek » satranc takımı » kukla » calmac » catışma » kokorecci » li »

esir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_eş_anlamlısı nedir ve esir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.