tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortaklık sozleşmesi » yuzsuz » aşcıbaltası » erkân kurku » kızılkok » adama donmek veya benzemek » boru kelepcesi » carliston » ust » kacakcı » tarafsız bîtaraf » cırak cıkarmak » sağlam kazığa veya sağlama bağ » ustesinden gelmek » icin » tuketmek harcamak » bitumleme » gorevlendirilme » fesatcılık » mal kapital » mustesna » donum noktası » lokma goz » kat î olarak » gorevlendirme » cıngı » tongaya basmak veya duşmek » kara borsaya duşmek » caprazlama » ustune koymak » odev » karamusal veya karamursel sepe » ters yuz veya ters yuzu geri d » ateşacmak » ofkeli » gorevden uzaklaştırmak » mujde koşturmak » it » onune gelen » tevessul » an en » gozlerini bayıltmak » bolşevik » aklınıbaşına almak veya toplam » akcaağacgiller » turedi » koreliş » alt ust etmek » oz direnc » bokun soyu veya bok soyu »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.