tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konservator » ucmak » sun î solunum » ittihatcı » gece » rotuş » kuvoz » coban kopeği » yuksek perdeden » ağac arısı » sirkulâsyon » naza cekmek » alcalma » sozunu tutmak » munadi » nufus kesafeti » cizgi bicimindeki gecici ışık » tepesinden veya başından kayna » olcusuz » rastık cekmek » bîtap duşmek » kelepcelenme » saklamak inkâr etmek » coriandrum sativum kara kimyo » nın resmidir » yol gozlemek » difuzyon » arkaustu » goz altıkremi » duşeyazma » turkluk » frenk asması » cıkarım » kapuşon » zirzopca » kacırtmak » ac gozluluk etmek » tarihci » acılmak » aksulâmel » bicimdeki bolumler » selâm soylemek » cark etmek » cicek gibi » gozunde buyutmek » balon ucurmak » tellâl cağırtmak » şeylerden her biri tabaka » cıkrıklı » celenk »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.