tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulkî » frenk uzumu » hatır gonul bilmemek saymamak » inanılan iyilik kaynağı » tam acı » donuşturme » pencesiz » batak culluğu » tırnakcı » hendek » gac gec kac kec » gencleştirmek » guvenilmek » uşmek » yan cizmek » cın cın otmek » cıkra » cekirge » yenilir veya yenir yutulur şey » tevekkul » yureğinin başısızlamak » kubbealtı » gobelek » guven oylaması » ictenliksiz » sıcratma » cgs » bicim » moğol » sozu edilmek » muzik bilimci » produktor » suven » dovec » ortmek » ictensizlik » amac dışı » sulfit » kulluk kolelik » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » suyundan yararlanılan cukur » host » notrleşme » uzerine bir iki guneşdoğmak » yureğine od veya ateş duşmek » dovmek » mevlâ » tuba » kucuk dil » pabucluk »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.