tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşeli parantez » ne hâlde » taksirli suc » hanumanınıyıkmak » citişme » candır » kalvenci » duzenlik » kun » kuvertur » avazıcıktığıkadar » iki gozu iki ceşme ağlamak » hastalık almak hastalık kapmak » kulce » mukavemet gostermek » kulleme » surucul » hungurtu » ac gozlu » alıp satmaz gorunmek » kırbaclamak » duşuk » mısırlı » geciş » anahtar yapan satan veya onar » soz yarışı » sozleşmeli » balıkcı » gunahıveya vebali boynuna » bakkala bırakma » geciştirme » peygamberokuzu » kanınıicine akıtmak » carpmak » pusetci » keskin zekâ keramete kıc attır » daha bircok şeylerin yapımında » tatbik muhru » ablakca » guneşe karşıişemek » iple cekmek » oruc bozmak » butuncul » paraşut » ya ya » guvem eriği » luks mevki » tellur » catırdamak » karikaturist »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.