tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onel » gozunde buyumek » oy vermek veya oyunu kullanmak » dunya ahret kardeşim olsun » ara soz » erkeklik oldu mu » cevikleştirmek » bilgic » orukleme » ceperli » ı i u u » bromur » gan gen kan ken » goncu » gulecen » kur asıolmak » gercekleştirilmek » mucellit » duğum » ağaccılık » yarayan celik disk » ceyrek » okuzun altında buzağıaramak » acıklık » yasa cıkarmak yapmak veya koym » yere yonelim » macun kureği » kac zamandır » parcacı » yoresellik » catak » susengiller » allah dağına gore kar verir » caycılık » hukumsuzluk » carşafsız » karagozcu » alcaklaştırma » uc vermek » zayicesine bakmak » oldurucu » duğuncu » muscardinus avellanarius » milfoy » mal da yalan mulk de yalan va » ureyiş » kume » fırcalanma » kurk » sağgorulu »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.