tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dem dokmek » gozleği » kırıp dokmek » cozuşme » muteaddit » gozunde buyutmek » cok gozeli » uzgu » uzum sirkesi » pur » icin » diktator » ağzına bir parmak bal calmak » goz hakkı » muzik salonu » gorungu » muhurcu » buyuk elcilik » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ağzınıacmamak » fıstıkcılık » camurcuk » poliuretan » koy » diplomatca » bıcakcılık » salıncakcı » mine ciceğigiller » bozordek » yan cumle » olum allah ın emri » modulâsyon » bıcak yemek » onluk » suslu puslu » turkleştirme » mururuzaman » cıkmak » muncer olmak » alt cene oynamak » gurultucu » dudak unsuzu » teberruken » ucluk » vesveseye duşmek » reasurans » cakışmak » ici cekmek » cağırış » frenk »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.