tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kostum » kucuk kumru » surgun gitmek » barca » indikator » ice kapanık » eski tufek » duruma gelmek » ikiyuzluluk » rontgencilik » kotu gozle bakmak » cak cek cak cek » tel in etmek » skoc » buvet » odyometre » cokmek » kamu sektoru » ciğduşmek » cadır yıkmak » suruşturme » koşeli parantez » cağrıştırmak » mudafaa etmek » cekinme » mutelezziz » fır donmek » eceli gelen kopek cami duvarın » kulluk kolelik » goz gormeyince gonul katlanır » cetinleşme » durumuna donuşmek » olcmek » poliuretan » munekkit » gonlu ile oynamak » cokkun » derisini yuzmek » yer tutmak veya tutmamak » ackılama » sultanîhuzzam » avcunun icinde tutmak » yenicerilik » sağdıc » tutunluk » kul olmak » sermurettip » donuşumcu » surunmek » otesi var mı »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.