tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taaffun etmek » kurekcilik » doneleme » somak rhus coriafia » insanlıktan cıkmak » butceleme » cirkinseme » bezekci » kompozitor » nesic » gorevsizlik » dunya bir araya gelse » gulumser » luknet » goresime » tanrı ya minnet duygusunu sunm » siluryen » cilve etmek veya yapmak » sendikacılık yapan kimse » ciğlik » yuzlerce » dalgıc kuşu » hayrulhalef » geri cekilme » mulkî idare » tam gun » surgunlerinde kokulu yağbuluna » mustear » kosnul » aromaticus » geniz unlusu » sıcan » olcme » iki eli birinin yakasında olma » ara cumle » hakas » gok atlası » cozunme » karşılıksız cek » ışık canağı » kopulemek » hizmetci » kapısıacık » calış » cin sacı » cırpınmak » mahrut » kopekleşiş » gomlek » ne olur veya ne olursun ne ol »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.