tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
direnc » av donemi » hancer ciceği » duşunce » ağzıtorba değil ki buzesin » dişini sokmek » teşebbus » buyuklerin ellerinden kucukle » yalancışohret » puantor » dalgıc kuşları » cıtırdatmak » gorevli » sozde ozne » cıraklık » sac saca başbaşa sac saca başb » hamam bohcası » konsolitci » kudumzen » yeri goğu ben yarattım demek » tansiyon olcmek » hacvari » allah gostermesin » ozel » yuzuncu » hazarca » demec vermek » olan insan topluluğu ulus » kına yakmak koymak surmek vu » goruntuleme » cak » buyuksu » fayanscılık » orneğini cıkarmak » ikiyuzluluk » ay ey » cucukleşme » teknik oğretim » sarıkart gormek » gor veya gorursun » revu » suvari » ağacsı » kulube » durum » on » banyo kuveti » alcakca » guveyi girmek » cay fincanı »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.