tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
luferci » tumel onerme » durdurmak » allah seni inandırsın » hıckırma » suruden ayrılan koyunu veya ku » lisansustu » cevirmek » zangoc » cemkirme » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gulucuk » golgelendirme » sakalım yok ki sozum dinlensin » umide kapılmak » guneşgozluğu » ilce » ul » duşundurucu » kor » balkanoloji » maketcilik » kucuk duşmek » doşemek » icini curutmek » ağaclanma » marpuc » guzey » kopekle yatan pire ile kalkar » tuzel » umutsuzluğa duşurmek » surgulu » cicek gibi » gepgenc » cevre bilimi » sokmek » cırpıştırılmak » hic değilse veya hic olmazsa » gurlemek » hızır » merdumgiriz » uzerinde kalmak » gozetletmek » su gosterdi » golgesiz » ultramodern » danca » sus icin » ikinci dizeleri birinci beyitl » sucsuzluk »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.