tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hesaba dokmek » nevri donmek » aracılığıyla duymak değmek e » antep fıstığıgiller » kelin merhemi olsa başına sure » olumlu » kuvvetini gosterir » arnavut » oz indukleme » mis uzumu » en kucuk teknikciler topluluğu » doşemesiz » gecirtilme » mucevher mahfazası » ustunde kalmak » ne o » tekaut ikramiyesi » cağacmak » el mi yaman bey mi yaman el ya » kıs kıs gulmek » centilmek » suruklenmek » kunguldemek » cala kurek » duzen » surekci » torenli » oc almak veya ocunu almak » fiske fiske kabarmak veya olma » denizden cıkmışbalığa donmek » gureşmek » durac » babasıtutmak veya babalarıustu » vişnecuruğu » yulume » gecerlemek » civisiz » pislik parmağından veya pacala » capalı » başıacık » kuzu cevirmek » eğlendirici guldurucu davranı » devam etmek veya ettirmek » balıkcıllar » istimzac » rutbe » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cadırlı » gumuşuleşmek » dışına cıkmak »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.