tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizmeleri cekmek » calkayış » arafat » dokme demirden yapılmış uclar » humanist » catışkı » damarıveya damarları kabarmak » bir madde » gumuşlu » ciftleştirme » tavukpencesi » capar » oksurup tıksırmak » kopru başınıveya kopru başları » okuz soğuğu » sodyum klorur » allah kahretsin » sucustu » yasakcı » iclem » pis soz » tezkiyesini duzeltmek » yuzu kara » mecus » şeyhulislâm kapısı » yalcınlaşma » bukturme » kucuk şalgam » kullenmek » kalıpcılık » karşısına gecmek » aromaticus » kacak » keskin gozleriyle cok uzakları » acık » tumler » in » evc » musamahalı » ağatmak veya bırakmak » cinisiz » naturalizm » mubadele etmek » cirişci canağı » canımın ici » burunmek » si » ay parcasıgibi » arap sacıgibi » duşuk »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.