tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turedi » cadır direği » mor renkte lâden bitkisinin bi » hamala semeri yuk olmaz » carpık » kralice » verilmesi ve bu sahipliğin bir » suzuluş » ceviklik » iceride olmak » koceklik » giderlerini tur ve ayrıntıları » numayişkâr » karagozcu » İsvecli » mosyo » merhem » sondurulme » sıcan kırı » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » sozu veya lâfı ağzında gevelem » kat iyen » husnuyusuf » catlatmak » mut a » parcalıbohca gibi » sokturme » sozsuz calınan parca » colluk » cemaatimuslimin » golet » teehhul » ortunmek » cay bardağı » pacavracılık » hummasıolan » yardakcı » kuru gurultuye pabuc bırakmama » ust uste » parca » plâtonizm » paca » copcu » hafriyatcılık » mulevves » tunc » kubik » masraf kapısıacmak » oncu » sansurcu »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.