tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotumseme » arapca » cıkmak » olusunu opmek » yuk » yarıklardan her biri » kacılmak » suc duyurusu » uclu » suregelmek » ateşparcası » ucgen prizma » liman cuzdanı » altın koku » donelme » doğaclamak » nuzullu » odullendirmek » gecti bor un pazarı sur eşeği » regaip gecesi » diği eli beri inceye kadar » sudan gecirmek » tuyo » donuna yapmak veya doldurmak » acık hesap » tumler » konstruktivizm » ıtriyatcı » kapcık » me » kullanılan yapma yuz » calılandırmak » pabucu buyuğe okutmak » civileme » tapu kutuğu » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » tarikatcı » alıal moru mor » niyetci » kuvoz » lisansustu eğitim » bir gunden bir gune » gibi » yargıc » calık » rutbe » furs » mubalâğalı » gonulden cıkarmak » iğrenclik »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.