tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hizmet ici eğitim » pir ol » yonelmek » gozunde » yuvarlakca olan tac yaprağı » somurucu » yaylar uzerinde hareket etmek » ekle » muptezel » cetrefilleşme » ozdeş » bilcumle » surum » dili ensesinden cekilsin » tecavuz etmek » cip » fesat karıştırmak veya fesat c » duyun » gozsuz » dokme veya taşıma su ile değir » ı i u u » anasından emdiği sut burnundan » yukseklik » cokca » cıplaklaşma » başına guneşgecmek » tebessumlu » techizat » cakal » maraz esenlik karşıtı » fonetikci » cercevelenme » olumu op » arac » monsenyor » yavaştutun » gonlunu duşurmek » camaşır » tasar cizimci » dalıp cıkmak » bir fincan veya bir acı kahven » kuplu » yukseltec » elcim » gozlerini kapamak » guvence » sutun » kan emebilen halk arasında ba » itin gotune veya kıcına sokmak » eşekcilik »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.