tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fındıkcılık » orumcekli » muzahrefat » moğolca » arpa guvesi » yaşınıicine akıtmak » kulube » yarma corbası » ek odenek » c » carkına etmek veya okumak » para cekmek » oykuleştirmek » olcmede kullanılan alet » goruşulme » duğu » muzikci » yer altıcarşısı » ut » musterih » muhmel » bir yana dunya bir yana » ufleyen alet » tek yonlu yol » izzetuikbal » soz ustası » celebi » acışkonuşması » caresiz kalmak » odlekce » ondule » eşitci » bonluk » frenk asması » ayaklarınısurumek » kotuluk etmek veya yapmak » maddî olmayan manevî şeyler » cokuşmek » tepesi veya beyni atmak » kadıkoy taşı » acınsamak » cenesini tutmak » terekkup » baştan cıkarmak » kuşat » uroloji » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cizim » kucuk karyola » kotucul »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.