tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guluk » cıtcıtlamak » guneşyağı » iştirakci » gecirtmek » bugun » ağız acmak » eyere de gelir semere de » iyi kotu » oncesi donem » meraktan catlamak » icten evlilik » cennete donmek » ciğnenme » dortleme » zeval bulmak veya zevale ermek » catlak » putur putur » uzerine koymak » yutar hucre » cefa cekmek veya gormek » hasatcı » yapsatcı » olcum » botanik bahcesi » donec » murekkep yalamış » cerceveleme » soz veya lâf işitmek » tabutuvan » ortaya dokmek » bolumlerine konulan ağırlık » lecek » aryanizm » pusur » bonluk » meyve bahcesi » kakac » cimentolamak » boğa gureşi » um » dehşete duşurmek » guveylik » cırakman » mes uliyetli » yemişcil » ic odun » acıktan para kazanmak » gungormuş » kardeşce »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.