tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrılmak » atadan babadan gormek » buyukluk gostermek » kamcılanış » kore » inmek » dil veya diller dokmek » gok gozlu » cekelez » parcası » elden ne gelir » tıpkıcekim » yuregir » ustune kalmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » yuz yuze gelmek » mulkî idare » duşmanca » ackısız » ciğlik » kamyonetci » yoksun bırakmak etmek veya kıl » ici sızlamak » aslî duşunce » gucsuzce » yureğini dağlamak » ce » duzenleyen ve genel olarak ilg » cozucu » suzmek » tuzel kişilik » uste vurmak » dem dokmek » ic deri » hazar » tebesum etmek » gozunun yaşına bakmamak » oksuruk otu » cekme » olumluk dirimlik » cıkmak » cıkmak » gergedan boceği » duztaban » vucutlu » yeni dunya » kandırıcı İnandırıcı » usdudak » tazıya donmek » gencleşmek »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.