tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gormemezlikten gelmek » gonlu kara » aralarında boluşmek pay etmek » cikolata yapan veya satan kims » duşes » rolântiye almak » gunu gunune » icine oturmak » gurultu » gobek atmak » doğal ve saydam değerli taş » duzeni feodalite » calkanış » ortbas » başına guneşgecmek » işportaya duşmek » fener cekmek » soydur ceker boktur kokar » bayramlık ağzınıacmak » goturmek » imtihana cekmek » hamle etmek veya yapmak » sokmek » dan den tan ten » evvel allah » un » muflis » akdeniz humması » mirascı » geciştirilme » ceyrekleme » uretimsel » cağrı » davul dovmek » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » icin kullanılır » calgıcı » burnu buyumek » cabuk cabuk » yasama donemi » gurlemek » ayağına veya bacağına gecirmek » glâyol » gozleri donmek » cerceve » sacına sakalına kar yağmak » bir yerde kullanılan bir yere » koftehor » ve katımadde » el acmak »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.