tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esir sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gomlek » muleyyin » yaprak dokumu » kamburu cıkmak » mefruşatcılık » yurek ağrısı » muzminleşme » kul etmek » kopcalanmak » ic guveysi » okuz trene baktığıgibi bakmak » uremek » uzum sirkesi » projektor ışığında olmak » soz dağarcığı » balıkcılık » bir sanat eserinin yapının ve » koşeye sinmek » muhtedi » transit gecmek » gectiği yoldan gecmek » kocan » rumî » yedikardeş » cevir sinyali » yan gozle bakma » calıkakıcı » dokme » mutenebbih » cıkışma » ceşitlemek » umitlendirmek » dizginleri ele vermek » koreliş » cokca » ceyizlemek » melâmî » tereddutsuz » guzlek » koalisyon hukûmeti » orme kepenek » izinden yurumek » gecim dunyası » cil yavrusu gibi dağılmak » doşemeci civisi » mucahitlik » cekirdeklenme » sutana » camur gibi » yağışgostergesi »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.