tdk sözlük TDK Sözlük

 

esir sözcüğünün eş anlamlısı

esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esir sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esir sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esir sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayının kırk turkusu var kırkı » suveyda » ozveri » anlamaya yarayan sınama » carşaflanma » başoğretmen » ackılanmak » cok yıllık » mezata cıkarmak veya koymak » capaculluk » gommek » bileğine guvenmek » tuy sıklet » kulluk » harekete gecmek » golge tiyatrosu » carpmak » kaldırım ciğnemek » muessese » » kalem cekmek » cevreleyiş » havuclu kek » korelme » cift » cucukleşmek » oksurtucu » yuklenilme » mum ciceği » cileden cıkmak » araclı » gozunu acmak » şarkiyatcılık » cirişotu » dunyadan haberi olmamak » nevaleyi duzmek » sozu ağzında bırakmak veya soz » yolun acık olsun » cağın gerisinde kalmak » pabuc kadar dili olmak » alcak basınc » guzel guzel » cicekci » fransızlaşma » yapılmışince ve uzun şerit » bugunden yarına » lutfetmek » hukum » cekirdeksiz » munhezim »

esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve esir_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.