tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
potasyum sulfat » mis uzumu » goruşme » yukseklerde dolaşmak » cıtcıtlama » gosterme » ciğlik etmek » varsa yoksa » gunu dolmak » ciceksimek » bobrek ustu bezi » duzen » suve » sonuc yarışması » yukletilmek » sove » uremek » ici almamak » uyku durak yok veya uyku nedir » goz goz » topculuk » oykunmeci » ovme » gun yeli » yaşıyerde veya toprakta sayıla » curum » cocuklaştırma » duşkun » toplumu tek başına belirleyen » golet » editor » duldul » ucup gitmek » ruzgârlanmak » gelip gecmek » deniz gecişi » murekkep » alman gumuşu » muşkilât cıkarmak » dokuntulu » carice » saik » tahammulsuzluk » omur surmek » cil » gormek » cinici » arkasına duşmek veya takılmak » kucuk bey » ozeni »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.