tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zulâl » buzmek » cengelleme » kendini naza cekmek » ile beraber » usanclık getirmek » caresiz » uflemeli » gozleri buğulanmak veya bulutl » dukluk » oldum bittim oldum olasıveya o » temerkuz » paralel iki yuzeyin sınırladığ » kız bocekleri » sonradan gorme gâvurdan donme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » mutemadiyen » cumbuş » doğru cıkmak » buyutmek » yoneltmek » mustezat » olum oranı » muptedi » muntahip » uzak goruşluluk » gudumlu sanat » mucamaa » cepelleme » şeşuse » musriflik » canıgonulden veya canıyurekten » donum » cozumleniş » yakacak » cevrinti » oğuz » arabeskci » cur et » goz aydına gelmek gitmek » koşe kadısı » kasetcalar » ic lâstik » sıcaklıkolcer » golet » kimse » inmek » başıcekmek » curuk » mustakar »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.