tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goynuk » şuphesiz » ciziktirme » maskesi duşmek » cemberli » secmece » lık lik luk luk » bir elle verdiğini obur elle a » burukca » tor » limon kufu » su carpmak » sac saca başbaşa sac saca başb » tam maaşla tekaut veya emekli » dinden imandan cıkmak » eski koye yeni âdet » pacasız » tayfolcer » kopurme » bukulmek » aslî duşunce » ruhu bile duymamak » el sozluğu » cınarımsı » ortusuz » hurya etmek » gozum gormesin » cıkmak » atıalan uskudar ıgecti » mandallı uzerinde mandal bulu » cozumcu » kacıncı » nutasyon » kesesine gore » ickin » manipulâtor » ac karnına » avşar » gucleşme » ateşparcası » ruh gocu » ademimerkeziyetci » destekli butce » durumunda olan saklıolan guc » mukrim » yonetmen » catlak zurna » secmeli » ocbe » kafatascılık »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.