tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capaklanma » doğrultmac » dolgun ucret » karşıgoruş » cokkunleşme » koruklemek » buz ustune yazıyazmak » hacısuya atma » doşemek » cantadan yetişmek » teseyyup » dovmek » uygun bir bicimde gosterildiği » kocancılık » ruşdunu isbat etmek » parca » gorumluk » yuzuş » habeş » başında değirmen cevirmek » fikir hurriyeti » zırnık bile koklatmamak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gulucuk » inkılâpcılık » sakalına gore tarak vurmak » kucuk hanım » acık dolaşım sistemi » e e » ulku » ekmeğini taştan cıkarmak » gozlemek » hakka erenler » cerceveletme » kelle kulak yerinde olmak » cavşır » kerpic gibi » ne alıp veremiyor » uretim araclarınıozel mulkiyet » iskorbut » bukmek » hacvari » gormediğe donmek veya gormemiş » urun yelpazesi » el ile gelen duğun bayram » capraz ateş » muşekkel » başmudurluk » gibi cok yonlu hizmetleri en a » ozellik başkalık fark »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.