tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hırtlambasıcıkmak » iz » baskul » yuzu yumuşak » yuzu sıcak » ce demeye mi geldin » suzuk » omrumun varı » bust » karalar bağlamak veya giymek » ozendirme » cukur » vinc » bir o yana bir bu yana » bıcakcılık » gulle atma » caprazlık » saik » bangladeşli » turkiyat » oncul » gonul eri » pacayıkaptırmak » damdan cardağa atlamak » ucuculuk » icini dokmek » ote » huryemez » bıcılgan » celen » telgraf uslûbu » paha bicmek » keciye can kaygısı kasaba et » curukluk » comertlik » kulâhınıhavaya atmak » on » ele gecmek » donuna yapmak veya doldurmak » cekememek » sus icin » dağılmak » gecirimsiz » acmak » hayrınıgor » başıcatlamak » gokce » goğusleme » iyi kotu » zirzopca »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.