tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oho » sı si su su » nervurlu » goturuş » dovmek » tuplemek » ında inde değil » başına corap ormek » vucudunu ortadan kaldırmak » tanrıca » kelepcelemek » duğmelemek » comelme » ortalığı goturmek » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » cağcıl » hesaptan duşmek » ustune basmak » imdada veya imdadına koşmak ve » acıkağız » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » fıstıkcılık » başbaşa veya kafa kafaya verme » golek » mustear » cakmaklı » kafasıcatlak » yuzu gormek » ucgen prizma » yureklilikle » gozunu cıkarmak » burclar kuşağı » guclenme » celme » cok seslilik » oğurtucu » cubuklamak » anketci » goz acamamak » eskisi kadar veya gibi » sırtından cıkarmak » su urunleri » tur » karşılıksız cek » oz eleştiri » sahip cıkmak » sığırtmac » kılıc » ağaclı » calık »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.