tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secilme » ağac kupesi » coğulluk » al el » gozunun bebeği gibi sevmek » tukenmek » slovenyalı » gozu kapalı » beyninde şimşekler cakmak » goruşturulmek » gunu gunune uymaz » gosteri » gevrekci » gorevden uzaklaştırmak » suzulmek » gumuşlemek » oz devinim » civitlemek » cekme kat » yeri goğu birbirine katmak » kurneme » kokorecci » kacmak » olu yemeği » salcalanmak » gonlune gore » fare cıktığıdeliği bilir » calkanmak » ahreti veya obur dunyayı boyla » su veya soz goturmez » şeyler musavî » soylenilmek » calkar » bıckın » ustcavuş » uckurutan » gorunmez olmak » icin kullanılan boru oluk vey » corba » uremsel » hucum etmek » ele gune karşı » cimnastikci » centiklenme » cunku » karidesci » oldurmek » hurriyetsiz » bolumlerden her biri kolon » cokmek »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.