tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kesenin ağzınıacmak » canına gecmek canına işlemek » cıkılan catkı » calkantı » cıtlatılma » cirişlenmek » surtukleşme » alumin » kı ki » oluşturduğu demet » başa cıkmak » cır cır » uc » icinden okumak » surrealite » oğle tatili » gıcık almak kapmak veya olmak » curumek » sozluk bilimi » şuphe yok » İskocca » allah ın evi » yureği ferahlamak veya hafifle » ders ici » dil surcmek » aku » saltanat surmek » bohcacılık » duzlenme » ustune toz kondurmamak » supurge » cığır » ve katımadde » sukûtla geciştirmek » alacam » devenin başıpapucu veya nalı » lopur » suzme » puruzsuzluk » karaya cıkarmak » kafasıdonmek » f » camcak » luk » yonetici » acınma » varsa yoksa » kat iyen » arkalıc » terennum etmek »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.