tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borcluya yazdığıbildiri » şerit » rusumat » amac edinmek » akrep » kampcılık » kavgaya girişmek veya tutuşmak » donen kenarıcepecevre oluklu » urik asit » tohmetli » atıp veya atmak tutmak » soz duellosu » receteyi yaptırmak » girişucreti » gecmek » gonul avutmak » koyunun bulunmadığıyerde keciy » kopuk » soğuşluk » veren silâhıbu hedefe doğrult » kacırmak » babaî » otumsuzleşme » vatanî gorev » ayım eyim » ic » kimse » inanclılık » koklendirmek » gozettirme » kakırdak poğacası » gonul koymak » yontuk duz » kokleşme » cirkinleştirme » tespih cekmek » samanuğrusu » korleşmek » mudir » kondansator » olaylarıyorumlamaya veya inanc » kulleme » bir elin sesi cıkmaz » vergi kacakcılığı » pacavra hastalığı » yuz akıile cıkmak » cemen » surumsuz » koşklu » enstitu »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.