tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tokatcılık » yapılmışalet » kat iyen » guveyi girmek » selâm soylemek » icinden konuşmak veya demek » zebunkuşluk » posasınıcıkarmak » figurlu » malc » gelişiguzel » keyif benim koy mehmet ağanın » duşgucu » sescil yazım » t t » cınlak » kutuğe gecirmek » hem kacar hem davul calar » parcacı » carcur olmak » al kiraz ustune kar yağmış » muşkulleşmek » gumleme » art bolge » tufek » kolelik duzeni » cerci » cetrefil » tahkimat elemanlarıustune veya » duzenek » sandık duzmek » ac » cilingir sofrası » işbirlikci » burc » meşhut suc » ciğneme » penceli » kustahlaşma » genişzaman sıfat fiili » o » komadan cıkmak » kızılyoruk » cok şişmiş » kancılarlık » koc » goz onune getirmek » ozerkleşmek » gırtlağına duşkun » gobek taşı »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.