tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
struktur » veya krom kaplanmışcember bici » toskurtmek » mizacgirlik » tunek » cokeltme » cıngırak » haber salmak veya yollamak » murebbi » yon » ahretini yapmak veya zenginleş » manyakca » gıcırıbukme » tunc » ustune gitmek » kecileşme » lutfeylemek » sungulenmek » soz konusu » ofkelenmek » um » direksiyona gecmek » kor kor parmağım gozune » yazdığıad veya işaret » bir orman ağacıcastanea sabva » ceddine rahmet » cilek uzumu » kap » siktir et » dunyaya getirmek » calar saat » cuha ciceğigiller » ulke » orta cağ » allah hayırlıetsin » kocboynuzu » tutsu yapmak » buzuluş » ağızsıl unlu » umit serpmek » mec » koken » surtme » inci sacmak » ılı ili ulu ulu » museddes » acık fikirli » cifte gitmek » demediğini bırakmamak veya kom » yuzu pek »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.