tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecişme » cokları » şeylerden her biri tabaka » bukuluş » gunah işlemek » coğdurme » ateşparcası » bir cift » ozerklik » doner sahne » tatbik muhru » cıkıntı » denize duşen yılana sarılır » puskurtu » cocuklaştırma » seciciler kurulu » mudafaa » molekul » barbeku » donuş » gunah kecisi » calımlamak » bobreksi » core otu » munasebetsiz » ordek » viraneye cevirmek » ozgun » bir veya tek başına » vay » dili donmemek veya donmek » doşemelik » karım koylu » ış iş uş uş » ic ice » onune dikilmek » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » gecerken boğazdan cıkan ve duz » turdeşlik » icerleme » cekirge » kupe ciceği » canım » okuz soğuğu » dipsiz kile boşambar » cağcıllaştırma » yuğruk » canak tutmak veya acmak » parca » dunden olmuş »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.