tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vus at » comlekleme » yunmuşarınmışveya yıkanmış » parca parca » koktencilik » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » civiletmek » kendini toparlamak veya toplam » al » ozlem » figuranlık » otelenme » cokmek » ara soz » calıdikeni » yonetim kurulu » aleyhe donmek » eden felsefe ve din doktrini » duver » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » koy ihtiyar meclisi » yureğim yanmaz veya yanmazdı » yarısonuc » onleyen eğik bolum » guneşlik » cırpıvurmak » carpma işareti » bolunmez » ne dağda bağım var ne cakalda » bukuk » duğmelenmek » kemikcik » kopeksiz koye veya suruye kurt » cozumlenmek » yol gostermek » muhre » gobel » cozuluş » an ane » lâtin ciceği » kosnu » tekeline veya tekellerine alma » baskul » cığırtkanlık » sıcan dişi » koruk gibi » aklınıbaşına almak veya toplam » yerlerde yetişen bir bitki me » cargâh » ustune titremek »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.