tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
papaz her gun pilâv yemez » cervişli » madalya toreni » cağnak » bir baba dokuz evlâdıbesler d » oksuruş » yaradan tanrı rab mevlâ » sırca » yonetilme » başına gecmek » yedikardeş » sacmak » gurz » cıvgar » eğitim arac ve gereclerinden d » surungen » soğutmac » govde » cocuk bezi » guler yuzluluk » kaşgoz etmek » fluoresan lâmba » ust sınıf » lule » para cekmek » onune bakmak » şifreyi cozmek » aristotelescilik » mahalle capkını » odun komuru » cekilme » kutuphanecilik » cozuşme » goru » yurutmek » kuldur » citme » cırpınmak » gormek » cepheden hucuma gecmek » nufus kalemi » adı » arac » golek » orgutlendirilmek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » guntun eşitliği » elini ayağınıkesmek veya cekme » canıcıkmak » lâkırdıcıkarmak »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.