tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nefesi kesilmek daralmak veya » bayramî » kıbrıslı » ic etmek » cekmek » boğumlanma bolgesi » bolumlerine konulan ağırlık » tumler » zihni acılmak » tulbent » donum » perdah cekmek » yarıacık ceza evi » lâpcınlı » acıklayan » mukâfat almak » gozculuk » golgelenme » geleceği varsa goreceği de var » beşikortusu » koşe donuculuk » mulâki » at » kokulu cayır otu » kucumsenme » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » işi duşmek » hukumranlık » icme » secimlik » hesap kitap yapmak veya etmek » fucur » bu yuvacıklar topluluğunun bal » lutfetmek » koprucuk kemiği » dokmek » juglans regia » leninci » subjektivist » onluk » think tank » yerden yere calmak » gozetmek » sifonu cekmek veya sifon cekil » cobaniğnesi » mak mek » tupleme » şoyle bir » mutevelli heyeti » capla »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.