tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecişme » koydeş » cok ayaklılar » kullanılırdı » artığı » nez etmek » gor veya gorursun » ikiyuzluluk » oksurup tıksırmak » uygun duşmek » ozemek » temelli senator » yugoslavyalı » uclu » dikişcilik » rovanş » sonuc niteliğinde başka bir bi » mirac kandili » bize de mi lolo » flort etmek veya yapmak » kıc » kaşile goz gerisi soz » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » tanışcıkmak » munekkit » tonsuz unsuz » butun » norotik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » mutebeddil » ayakcak » cızıktırmak » ilham etmek veya vermek » donmek » tunel » cocuğumsu » capmak » pa » carklı » donuna kacırmak » yuk gemisi » nişan yuzuğu » alârma gecmek » goyunmek » tekellum » yarayan kuru ince yaprak » catal » icindeki en kucuk birlik » cevriliş » iğneli soz »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.