tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
seninki can da benimki patlıca » eyyam gormuşveya surmuş » fotr » celikleşme » genellikle orduda veya yatılıo » munasebet kurmak » inşaat civisi » gedik acılmak » gelişiguzel » sehpaya cekmek » turetici » ruşeym » gorevlenmek » sıtma gormemişses » yoksun bırakmak etmek veya kıl » bağırıp cağırmak » cengel ceneliler » nufus kâğıdı » cak cek cak cek » eşyukselti » kacmak » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » kacık » tutturme » işkembesini duşunmek » kohneleşmek » purizm » capraşıklık » ucuncu » duşunceye dalmak » olağanustu » cakmaklık » teşbihte hata olmaz veya olmas » cıngırdama » sun î solunum » perşembenin gelişi carşambadan » girişimolcer » şeylerden her biri tabaka » kooperatifcilik » cenevizli » ruchan hakkı » kolay işlenebilen yumuşak bir » z » olay cıkarmak » lu » tumleme » doşeme » suruşturme » karantina muddeti » ozdek »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.