tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
di li gecmiş » cekmek » cabuk parlayan cabuk soner » cokum » kecilik » alt ust etmek » lâfcı » havadan sudan konuşmak » celebilik » rest cekmek » gonul maskarası » su gecirmez kumaştan yapılmışt » luleci » cokuk » cığralık » uzerlik » zerzevatcı » goruşmek » gecişim » caput » saponaria officinalis » tebellur etmek » muzehhep » işbaşa duşmek » kirecsizleştirmek » tumen » yonetmen yardımcısı » capraşıklaşmak » duşurmek » şeref kıt ası » sansurlenme » teneffus etmek » konseptualizm » hukumsuzluk » capa » haber studyosu » gozsuz » korku dağlarıbekler veya aşırı » gevrek gevrek gulmek » keci » ciskin » katılmasıya yapılan secim » ulke coğrafyası » catallanma » catkı » kulbastılık » cimdiklenme » ferahnuma » al kiraz ustune kar yağmış » adam sen de veya yalnız adam »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.