tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağların şenliği veya dağların » nobet » luzum gormek veya gormemek » sıcratma » donuş » dolgun ucret » goz banyosu » el acmak » ite ot ata et vermek » mes ul » cokermek » rusca » si » kaval tufek » orumcek kuşugiller » can duşmanı » halk şiiri » goturmek » mineral » ikametgâh ilmuhaberi » ciftelemek » kucuk dilini yutmak » tavukcu » fena gozle bakmak » subekli » ceyizlenmek » doksan veya kırk seksen kapın » eller yukarı » gecmişola » toplumu tek başına belirleyen » mustahkem mevki » tekessur etmek » somurgenlik » koşullu yan cumle » buvet » roproduksiyon » dokme demirden yapılmış uclar » ipi cozmek » murt olmak » mucevherci » cicekci esnafı » duğmeli » cıldırış » omur surmek » cıkarmak » yivacar » buzulup oturmak kalmak » catal sakal » şeref tribunu » arif olan anlasın veya anlar »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.