tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turlu şeylerden yaptıklarıve t » sepetci soğudu » kese ciceği » yukseğe cıkmak » illuzyonizm » sınıkcılık » zulum gormek » koltukculuk » cozucu » guderici » mak mek » ozumlemek » calyaka » suclandırmak » munakasa » hamdusena » kuldoken » ozelleştirilmiş genellikle di » aşağıyukarıyurumek » tehacum » lâpon » yureğine dert olmak » halka donuk » zayice » ağac sakızı » İsvecce » somuru » baştan cıkmak » aylığa gecmek » cıfıtlık » hukum giymek » gozune girmek » ciğin » mutecasir » aracı » sıcan deliği bin akce » yalancıcıkarmak » ne mal olduğunu bilmek veya an » kuvvet cifti » bir gomlek fazla eskitmişolmak » uryanî » kuf bağlamak veya tutmak » civit rengi » bukulmek » ac » guneş » cevreci » tumden » hopurtulu » gosterme zarfı »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.