tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz esirin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nasihatci » gudulmek » biciminde cıkan eser » soz veya lâf duşmemek » tekebbur » akce » gorunmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » cb » cirkin kacmak » catırdatma » goz hapsi » tedric » yurumek » gosteriş » sırplık » ici pır pır etmek » yayla ciceği » at olur meydan olmaz bulunmaz » tukenmez kalem » durmek » akıl kethudası » guzelleşme » catıştırmak » gibi şart niteliğinde olan bir » surumek » başlangıc tutmak » suzgu » unsuz » buyulemek » vay » ufleyici » yeni gineli » cileden cıkarmak » cizinti » pirinci cok su kaldırmamak vey » duztabanlık » servisi yapılan yemek » teselsul » pişirgec » cenek » tepeli kostebek » tek erkcilik » cağdışı » sayma işlemi » curuksuz » cıkık » ağız acmak » gonlu olmak » bu gozle »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.