tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
afgan » gudum bilimi » icine dert olmak » dunya kadar » lodosa cevirmek veya donmek » yangın cıkışı » mulâkat » arada cıkarmak » guvence vermek » gonlunu duşurmek » beti benzi kirec kesilmek beti » kurdî » gozlerinde şimşek veya şimşekl » başına calsın » mal kapital » ari » dunya » rum » lule » kıvanc » net ucret » dunyanın yedi harikası » ac doyurmak » genişgonullu » ruzgârlık » bir yerde kullanılan bir yere » sırtından para kazanmak » flâşor » mezhepcilik » eroscu » bahar donemi » gurultu » murekkeplenme » surfile yapmak » dedikodu etmek veya yapmak » muhafaza etmek veya edilmek » musevîlik » cifte kavrulmuş » birinci cağ » yemeden icmeden » demir tavında dovulur » kavukcu » cavun » sokturmek » porcus babyrussa » cala kılıc » doğuş » bon » ust » taş »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.