tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mubarek » govde » duşurulmek » murekkepleme » cağdaşlaşma » urunsuz » boşluk » suluk » olum kalım » cizik cizik » ucurtmak » kolesiz » hasatcılık » yer yer kazıyarak alttaki renk » sakatatcı » tecavuz etmek » musmir » gozunun icine bakmak » sungerci » a ya getirmek » carşamba pazarı » sağlayan parca » cıkarmak » kafa yok » perdelerini acmak » avazıcıktığıkadar » bıcak gibi » amerikan salatası » koz » citlembik gibi » tehaluf etmek » duzen bağı » tuberkuloz » iceri » yuzleşmece » roproduksiyon » korkunc » celikleştirme » haric » calımlama » kafasına soz girmemek » beytulmal » yoneltme » olcusuz » yuz » surpriz » goz bağcılık » tek cekirdekli » tepegoz » ayca »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.