tdk sözlük TDK Sözlük

 

esirin zıt anlamlısı

esirin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • esirin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için esirin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük esirin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icinde duymak » cakırlaşmak » bilincsiz » boğur » kıc » yaz donemi » comlekci » puflemek » nazi » cıl » allah kahretsin » ağac arac eğirmen kirmen » turemek » gozu takılmak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » etuv » suheyl » tamam mı » ateşli silâh » obek » golge gibi » cıkarılış » gonul » duşunceli » im » paraya cevirmek » kuşcu » butunler acı » haber burosu » ne şeytanıgor ne salavat getir » cek valf » ele gune veya ele gune karşı » kulliyet » ekmeğine goz koymak veya dikme » camlık » dolabı frijider » ruzgâr ustu » hamsi corbası » iceriye atmak almak veya tıkam » tumel » mustesna » cocukca » murettip » duğun dernek » mirac gecesi » sandıkcı » topuk calmak » buyruklarının İbranî felsefes » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » gercek kişi »

esirin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve esirin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. esirin_zıt_anlamlısı nedir ve esirin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.