tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sure olcumu » asıda olmak veya asıda kalmak » yoneticilik » gercekustuculuk » salon ciceği » mutehassis etmek » gurultu cıkmak » muheyyic » icindeki en kucuk birlik » dovuşmek » sodyum sulfat » fume » ev acmak » cift parmaklılar » kurek cezası » paylaşmış benzer odevlerle yu » acma » uvey anne » tullenmek » muşekkel » toluen » alınmasınısağlayan kimse kame » oz itmeli » cekim ekleri » pabuccu » puskurtulmek » dilinde tuy bitmek » işayağa duşmek » yuklu » şukur » kurum » komurleştiriş » ateşli silâh » nufus yoğunluğu » halvetî » kunye » ackıcı » usteleme » hava iyi veya fena esmek » yerleştirilen demir parcası » induklec » kullanılır » gocermek » cıngırağıcekmek » yureğine dokunmak » cekiştirme » mercekten oluşan optik alet » allah a emanet » gozluk takmak » calkalanmak »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.