tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
altın eli bıcak kesmez » derdini marko paşaya anlat » gostertmek » sıfırıtuketmek » kedi veya eti ne budu ne » banliyo » ciğleşme » gondolcu » akrobat » gecmek » ilikcilik » cıra » adam sen de veya yalnız adam » oneriş » yukseltgenme » duyumolcer » bahşişveya beleş atın dişine b » aclıktan olmek » lâtin » gonul birliği » canına duşkun » olcekli » korkunclaştırma » selâm soylemek veya yollamak » cıvmak » nogay » kuf bağlamak veya tutmak » toresel » kul bağlamak » cabukca » capasız » savaşacmak veya ilân etmek » gosterici » gucendirmek » somurgeleşmek » sıcratmak » moğol » iskorbut » alcaklaştırma » popcu » norotik kişilik » bicimsizleşmek » ikiz unsuz » kirecli » orum » kucuk abdest » aralarınıacmak » tecessum » kırlangıckuyruğu » sel gibi akmak »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.