tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksurtmek » gozlu » pusur » tazallum » can cekişmektense olmek yeğdir » uzerine yuklenmek » ileri goruşlu » muhabbet ciceğigiller » da var ki anlamlarında kullan » gozculuk » un » gecmediği gibi sonunda da gen » ustunsemek » kirec fabrikası » durulmek » oru » kaleminden cıkmak » tekâsuf » ıska gecmek » dumen boğazı » patır kutur » yureğine su serpmek » duz » ici veya midesi kazınmak veya » dokuz yorgan eskitmek veya par » ince yağsız uzun kuyruklu bir » kırkıcıkmak » aklınıbaşına almak veya toplam » palet » somalili » bir işte uzluk ustalık kazanm » tekerlekci » dağlara duşmek » teeyyut » zumre » imtihana cekmek » hint gergedanı » arkasında yer alan alfabetik l » kullî » cadır » gozu hicbir şey gormemek » sonuk » ne demek » dişeti dudak unsuzu » duzenbaz » cer » bolgesel » cocuk gibi » kethudalık » cımacılık »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.