tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sutyen » icitmek » 30 ağustos » uzmek » seyrana cıkmak » suslendirmek » başortu » nesne » diğer ceşitli hizmetlerin butu » hurya etmek » cakmak » siyaseti ve oğretisi » sut kuzusu » su bolumu cizgisi » cirozluk » cayırlık » uckurluk » zevki cıkmak » pazarlıkcı » arnavutlaşma » arac » cakmağıolmayan » etanol etil alkol » iğne yutmuşite veya maymuna do » kelime turu » helenizm » cozmek » yuze cıkmak » inc » diliyle tutulmak veya yakalanm » kapılar yuzune uzerine ustune » ali kıran başkesen » lehce » oldurmek » kucuk ay » lâz » r r » acıklaşmak » catallaşmak » gonul birliği » taşıma veya dokme su ile değir » soz tutmak » cenesi kuvvetli » isparta gulu » duduk makarnası » alcarak » duşundaş » kofterlik » koy turkusu » altınıustune getirmek »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.