tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bacak kadar boyu var turlu tu » camur atmak veya sıcratmak » yuzune bakılacak gibi veya yuz » guc » vucut vermek » cimdirmek » cıkmaza sokmak » cekmece » cığırtkan » gecim sıkıntısı » ic işleri » gokce » goz gozu gormemek » tezgâhcı » cağrışmak » bicimini alır hidrojenle oksi » eflâke ser cekmek » cuvalcılık » curutme » cok katlıotopark » cicekcilik » şeylerden her biri tabaka » cekimli » yoneltec » taayyuş » ic » coğaltmak » sokturmek » genc » keli koru toplamak » kucuk duşurmek » yağlımuşteri » tus » oncesi donem » cakırkeyif » catılı » purcekli » guluncleştirme » ciğnemlik » dokmek » uretici » hoyuk » sonumlemek » element kısaltmasıal » cağırım » mutekait » di » eceliyle olmek » su dokmek » goruntulemek »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.