tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sırca koşkte oturan komşusuna » ustunkoru » cok kocalılık » taşkure » bicim » iadeli taahhutlu » petrolcu » yuruk at yemini artırır » gocuk » daire parcası » goze goz » ulke » cekirdek » kukla hukûmet » bekcilik » sutcu » başulke » ure » kutukleşmek » kucuk capta » kulak asma » yontemi ile hazırlanan tabla » kuşat » elektrik carpması » geciştirici » dovdurulmek » donanım » ız » kırcıl » vizon kurk » utanc duymak » kuafor » yulunmek » kadıngobeği » bunalım gecirmek » cakışmak » cucuklenme » zuluf » gonul bulandırmak » mahrut » işcilik » cift dişliler » ortalığı almak » can ciceği » bir şey soylemek » gostermek » catallaştırmak » termoelektrik cifti » yuzune bakılacak gibi veya yuz » rumlaştırma »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.