tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcaklamak » kalp akce » bahriye cifte tellisi » peşkeşcekmek » el surmemek » kulkedisi » hukûmet » gorup gozetmek » ticanî » kopekle yatan pire ile kalkar » cıkrıkcı » mumanaat » hanefî » goz gezdirmek » me » bukuş » pabuc » lugat » caylak » duzce » icini karartmak » gozlerini kapamak » duğum vurmak » monatcılık » donuşturmek » kac » dokulmek » cetele cekmek veya tutmak » po » musamere » sunnet duğunu » belirtilen bolum » dil surcmek » dunya » trampetcilik » ceper » kesip veya kestirip atmak » azap cekmek » kurtluca yer palamudu » ucuncu kişi » yangın cıkışı » yuzyıl » civilenmek » kuşatma ihata » olmek » yankıuyandırmak veya yapmak » rolântiye almak » ortaya cıkmak » tespihcilik » hukmetmek »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.