tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık » aracla yakmak » oze » cicek acmak veya vermek » olumsuz tumce » gepgenc » kanıyla odemek » ağzınıacmak » duzenleşik » hak dini » allah canınıalsın » guc » buharlıutu » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cil » gozletmek » icini boşaltmak » untu » yığın kulturu » dilinden duşurmemek » goze batmak » tabansızlık tabansız olma duru » cengel sakızı » gorguculuk » borkenek » elinden hicbir şey kurtulmamak » murebbiyelik » herhangi bir doğal nesne veya » duzgulu » guclendirmek » calışkan » ukraynalı » guveyi olmadık ama kapıdışınd » paca » duzenlemek » negatif buyukluk » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » maz mez » kalorifer doşeyen veya onaran » cirkef » sozleşmesiz » koşe » duzenlenmek » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » cokelekli » ork » cığır » bolungu » corbalık » elek »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.