tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surgun » cıkmak » kurekci » kacırmak » bohcalamak » ozensizlik » ta ki ta uzun soylenir » suzuluş » vermek » vucuda vermek aşıyapmak » sesini cıkarmamak » ardışık goruntu » şikâyetcilik » guclenme » karikaturluk » cucuklenmek » uzerine » kirec » icin icin » duşunup taşınmak » pesus » catır cutur » İsvecli » jubile » cukura duşmek » ictihat » eskisi kadar veya gibi » etliye sutluye karışmamak » haclı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » tek cenekli » gecerken boğazdan cıkan ve duz » cekek » okce cene » rum » derme catma » cember cevirmek » ornek » bir şey icin gerekli en buyuk » gozuyle tartmak » secmeci » yakasıacılmadık » hucum oyuncusu » gluten » acz icinde olmak » gunah » koleci » ciskin » ongoru » ahdicedit »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.