tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sonuc niteliğinde başka bir bi » tekduze » goğus » den yana olmak » cın cın » ustunluk » yureğim yanmaz veya yanmazdı » yuzsuzleştirme » cakırkeyif » corek » kabul gunu » koreli » parkcılık » icit » kotuleştiriş » acısınıgormek » cinler cirit veya top oynamak » hodukluk etmek » sacıştırmak » etiketci » kuculme » norvecce » sozlu » gozukme » kem kum » edilgen catı » uclu » canıltı » ureticilik » mutenekkir » notron » şenlik gormemiş » gon » kopru yol » lufer » goğus tahtası » cavşır » cifttekercilik » yuzlemek » mahrut » mizahcılık » kul olmak » ıska gecilmek » goğus caprazı » acıklığa kavuşturmak » ic politika » tuylenme » kelepce » tahaccur etmek » kunde »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.