tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tebeyyun » ağac morus » kıc » ilk goz ağrısı » cadır » taksit odemek veya taksit verm » aman derim » tuy » adımlarınıacmak » gosterir » biri fert » basın dunyası » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cektirme ağı » kompresor » cıkıntılarıolan organ » yarıkure » arnavut » a a » acısal yol » komutator » halk yardakcısı » yoğurtculuk » eşekten duşmuşkarpuza donmek » klorurleştirmek » horozu cok olan koyde sabah ge » ah cekmek » al el » cağıl cağıl » cennete cevirmek » ulger » gonul veya kalp kırmak veya yı » yara bere icinde » kalemiyle yaşamak veya gecinme » is at » gon » aktualizm » kooperatifcilik » ozdek » koksuz » murteci » soz bir allah bir » nevaleyi duzmek » sel gibi akmak » kepce surat » camaşır leğeni » yonetici » gozuyle gormek » mustacelen » usderi »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.