tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sure olcumu » hak dini » sırca » anasına bak kızınıal kenarın » munferit » ufleyici » amputasyon » guzelleştirme » olumsuz cumle » unsuzunu gosterir » cekine cekine » gozlerini kapamak » su culluğu » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » cebic » cepel » sırt cevirmek cevirmemek » tandır coreği » kokusu cıkmak » umitlenmek » oğutuş » İsvecli » uc » bukun » mucevherat » allah ovmuşde yaratmış » endustri » korukcu » uc aylar » sozlukce » olcu bilimi » tepegozler » parfumeri » hıfza calışmak » cırpı » ceyrek » gunote » dayalıdoşeli » calıidi cırpıidi evim idi ya » icki sefası » gormezlikten gelmek » zıpcıktı » arının yuvasına kazık veya cop » boğa gureşi » camurlukculuk » yol yurumek » cılbır » gonlu kalmak » rutbe » izletmek »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.