tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakır cukur » cocuk bezi » lutufkârlık » goğus cerrahisi » bankadan cekmek veya almak » cehresi bozulmak » tunel » koken » ciğerini sokmek » kok » fuzesavar » carklı » eğik cizgi » duşkurmak » butun » kantarın topunu kacırmak » alcıya almak veya koymak » zubde » icrek » guclu » elini kalbine veya vicdanına k » sonuc niteliğinde başka bir bi » goklere cıkarmak » duşurmek » musellem » capraşmak » cizmeli » sumter » ciftelenme » reva gormek veya gormemek » fayans doşemek » gomleğinden veya gomlekten gec » camaşır mandalı » oğutme » mutenekkir » coz » tenezzuh » gd » mandallı uzerinde mandal bulu » defibrator » citleme » gozune carpmak » odemek zorunda olduklarıucreti » ortulme » kerpic » cırpıştırılmak » fotoğrafcılık » değirmenin suyu nereden geliyo » bicim » yuksekten ucmak »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.