tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulgurlu ya gelin mi gidecek » kireclenme » koşelik » camaşırlık » gokkandil » kultursuzluk » surgulu » soz anlayan beri gelsin » calkar » gurbete cıkmak » caldırılmak » muhammedî » endustriyalizm » ozgu » posteki » hazzınıcıkarmak » trenckot » keceleştirme » ma me » kok sokturmek » gez goz arpacık » iclenmek » tenasup » acıkok » carksız » mururiye » kafayıtutsulemek » yorgan doşek yatmak » tamamen veya kısmen durması » zanaatcı » şumullu » arıkcı » lokman hekimin ye dediği » mitralyoz » bir goz gulmek » surpriz yapmak » dol yatağı » yelengec » curukluk » su yuzu gormemiş » dunya » yılışıkca » goz pınarı » atlangıc » dikkat cekmek veya dikkati cek » surekli cekiştirmek itmek ka » başmudur » cur et » gozu kaymak veya kacmak » ne gozle bakmak »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.