tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sur at » cuk » kurekci » trolcu » şupheli » bacasıtutmek » keyfini kacırmak veya bozmak » failimechul » kotulukcu » ic » beneklerle orten asklımantar » kirecsizleştirmek » kendi derdine duşmek » olcum » ut » dodurga » gercekcilik » cok yavaşişyapan cevik olmaya » olumsek » seyrana cıkmak » sırnaşıkca » comce » tefeul » ceyrek » otumsuzleşme » eşgudumlu » ceşitkenar » carpıcılık » tefekkure dalmak » hukum » kıskac gozluk » odevlendirilmek » erincli » kanadıaltına almak veya birini » mustelzim » tepegoz » unvanı » curutulme » otomatiğe almak veya bağlamak » ulkesellik » temizlemek veya parlatmak icin » gecirmek » bolşeviklik » dert olmak veya kesilmek » goruşbirliği » temiz kanıda vucuda dağıtan or » organize suc » cırak » sacma » golgede bırakmak »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.