tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucgen » bîgunah » soz veya lâf altında kalmamak » daha bircok şeylerin yapımında » calgıcağanak » citi yapmak » koşac » subut bulmak » sukûtî » yuzme havuzu » kısıkca » kuraso » pekmezkopuğu » ağac kurdu » golge » catılmışkirişsistemi » calkanmak » yun » goc » olcu » uzumsuz » korelmek » doğa otesi » kedi yavrusunu yerken sıcana b » onleme durumu » bin bir ayak bir ayak ustune » biletci » amerikalılaşma » cokertmek » gozetlenme » gecgec yapmak » yurekli » projektor » kaşıkcıkuşu » şuphe bırakmamak » gunu dolmak » acık kapısiyaseti » oldukca » gun bugun » himaye etmek » alcak yaylak » acığınıkapatmak » yalavac » inanılan iyilik kaynağı » tel kuf » katmerli katmerli gulmek » bulgurlu kofte » duşey duzlem » soz yazarı » yıldız boceği »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.