tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kukremek » gozden duşmek veya duşurmek » kumulus » avuc avuc » anadan gorme » domates corbası » orumceksi » buyuye kapılmak veya tutulmak » turev » koşker » bisikletcilik » eğri buğru » cezaya carptırmak » 30 ağustos » dortleme » oluşturduğu demet » bilincsiz » duzgun » cuz î » kure » azrail e bir can borcu olmak v » camguzeli » baklayıağzından cıkarmak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » kemalpaşa tatlısı » otomatiğe almak veya bağlamak » iğrenclik » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » uckuruna gevşek olmak » mektep gormemiş » muştehi » calışma odası » cizginme » ledun » gonul borclusu » luzum yok » uzerine varmak » kohnelik » şupheli » marksist » kırbac » ustenci » surveyan » koclanma » leh » kaplıkapak » de » cimmek » buzlar cozulmek » vakit oldurmek »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.