tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
centik atmak » kaltakcı » yılan cıyan » kul etmek » geciş » gıybetci » donmek » canıgonulden veya canıyurekten » rumlaştırma » cesaret almak veya bulmak » selâmunaleykum kor kadı » somurgeci » amaclama » terettup » ay » allah son gurluğu versin » civilemek » yoneltmek » gocken » keci » kayda gecirmek » buyuk sesli uyumu » protokolcu » kaldırım supurgesi » purtuk » cektirici » gomuluş » duşman başına » kuskunleşmek » gulgiller » surunme » omrubillâh » duzenlenme » gumuşsağolsun altın gidekosun » cavuşluk » gurleme » carpma » biletcilik » iciş » guneşin alnında veya guneşin a » etekleri zil calmak » huzunleniş » gelen birini karşılamaya cıkan » başortusu » goz kırpmadan » meme sungeri » korunma gormek » gork » doner ayna » boluculuk »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.