tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iğneli soz » başına guneşgecmek » soz » kooperatifcilik » gorguluce » celik cember » gecinmek » gocen » yuklenmek » cıt yok » dili donmemek veya donmek » bakışacısı » kutlesel » oldurulmek » koşkerlik » bağırıp cağırmak » oyle olsun » d d » goğsunu gere gere » yıldız kumesi » cek » yuzu gormek » allah ın evi » pabucuna kum dolmak veya taşka » kocu » i » haybeye kurek cekmek » ozleştirmecilik » aracsız » canak comlek » celen » satın alınan erkek kul esir » cebic » kafasına dank etmek veya demek » yuksuk kadar » hak dini » sanatcı » surtukluk » dalâlete duşmek » gonul borcu » aklından cıkmak » elini surmemek » ukraynalı » boşinanc » mtırak mturak » cansız duşmek » pencgâh » cete savaşı » spekulâsyon » her gun »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.