tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekiniş » calılık » gecişme » şeytan tuyu olmak » ruzgârlık » olup olup dirilmek » muşerref olmak » caresizlik » cekmek » sulûk etmek » borcluya yazdığıbildiri » olme eşeğim olme yaza yonca b » zıpcıktı » aramîce » donuşluluk » zahmet etmek zahmete girmek ve » ensulin » tuy sıklet » tanrı » nazi » calkalanmak » uzgulu » kıc atmak » ıslak sıcan » bir sorunu gerekli acıklığa ka » kurklu » yedirip icmek » akla zarar veya ziyan » dunurcu » gozu doymak » faullu » muteakiben » şukur etmek » icapcı » kavga cıkmak » sacma sapan konuşmak » mulkiye mektebi » yedi duvel » abdulleziz » acım » yuksunmek » harp malûlu » acıklanmak » buyuk elci » astsubay ustcavuş » adıcıkmışdokuza inmez sekize » cırpıcı » cingene » capaklanış » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.