tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donme » horozlar otmek » fin » işi ne » ciceklenmesine dolayısıyla me » gumuşbalığıgiller » gozleri donmek » cur et etmek » libyalı » sutun » giysi » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » ruyasında gorse hayra yormamak » cerkezce » hafta arasında veya icinde » cıkıntı » halka veya âleme verir talkını » tecahuluarifaneden gelmek » maz mez » onerge » dunya malı » soz olmak » duzgun » muktesebat » yurunme » kufletmek » coğunca » aksaklık veya bozukluk » karikaturluk » ic acmak » deveci ile goruşen kapısınıyuk » dunurluk » fizik kondusyonu » gunah » yazdığıad veya işaret » cocuk oyuncağıhâline getirmek » udeba » bulunan bir sıvı » buzulmek » kan revan icinde » aryanizm » corek » temizlemek veya parlatmak icin » ters yuz ters yuzune cevirmek » muhim » dert edinmek veya etmek » kırık cizgi » duzce » suruşturmek » ici »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.