tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski bir tahıl ölçeği tıklayınız. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muteselli olmak » acık konuşmak » m » yenidunya » ateşbocekleri » gormek » belirten liste fihrist » ucluk » kuru kofte » kendini vermek vurmak veya cal » camaşır sepeti » cırpıgibi » konstruktivizm » elle tutulacak tarafıyanı kalm » gunucu » ruh olcumu » norvecli » cakır » acmak » sarıkcı » oğreti » pusuya duşurmek » bloke cek » turk meşesi » supurmek » sağacık » lek » gullâbici » cift » kopuk » tesalup » tevarus etmek » surum surum surunmek » kedi ile kopek gibi » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » birleşikgillerden kok sapları » kuzu cevirmek » ağacıkurt insanıdert yer » tekâmul » hamsi corbası » akşam vakti » ustelenme » dokulmek » ongoru » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » malın gozu » comaklamak » yukseltgeme » tunc » başına belâ olmak veya kesilme »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.