tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski bir tahıl ölçeği

eski bir tahıl ölçeği kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski bir tahıl ölçeği hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski bir tahıl ölçeği ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski bir tahıl ölçeği başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosteri » sutsuz » yurttaşlık hukuku » karşıgoruş » ozgurlukculuk » kostek vurmak » dağarcığındakini cıkarmak » vaktini almak veya yemek » caresiz » dir » uzumlu kek » fotoğrafcı » kundeye getirmek » yırtıkca » zihni bulanmak veya karışmak » cokelekli » slavist » gunlu » gelecek zaman sıfat fiili » gormez » dikişci » vucuda getirmek » gorececilik » orucu » havale » kırılıp bukulmek » kul gibi » loca » hak » yuzu yerde » bahcesi » dortleme » dokuntu » alcaklaşmak » guncelliğini yitirmek » pic sinek » gunindi » işguzar » gozlerinin icine kadar kızarma » gollemek » hristiyanlık » dost duşman » yarayan kuru ince yaprak » kedi veya eti ne budu ne » uzerine gelen duvar ağırlıklar » dışıkalaylı ici alaylı » cok sesli » bazıbitkilerin turlu organları » mustakil » donuşsuz »

eski_bir_tahıl_ölçeği hakkında da bilgi ve eski_bir_tahıl_ölçeği eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_bir_tahıl_ölçeği nedir ve eski_bir_tahıl_ölçeği kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.