tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutevellit » kopoğlu » soz misali » yetişmeyesi » mektep medrese gormuş » duvesimek » cavmak » buzlar cozulmek » onemlice » argac » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » yureğinin yağıveya yağları eri » sağdıc » orgu » kuşsutu ile beslemek » 30 ağustos » guzlemek » nacar » duk » zumre » kampa girmek veya kamp yapmak » gozsuz » nufus kalemi » cekici » teşvikci » başından gecen olağan dışıola » tedavule cıkarmak » eşgudum » buyukayı » beyazın adı esmerin tadı » one sermek » dunku cocuk » reisulkuttap » orman cayırı » cile » caylıkek » sektor » canis lupus » taban tepmek veya patlatmak » kıraclaşmak » gamaglobulin » dunden bugune » yer tutmak veya tutmamak » murekkeplemek » yonetimi iyileştirme tasarısıv » ozek » gecmek » imanıyok kısa soyleyişle » ol »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.