tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nemceker » uzmek » uzun sivri kumes hayvanların » icin icin yanmak » hamursuz bayramı » guler yuzluluk » kına ciceğigiller » herkes gider mersin e biz gid » işi gucu bırakmak » ak sulumen » mizaclı » kat î olarak » sel goturmek » aracılığıyla duymak değmek e » namutenahi » cay kenarında kuyu kazmak » giysisi » odevcil » şakaya boğmak dokmek veya bozm » formulleşme » ele gune veya ele gune karşı » hayvan derisi » sovulme » muşerref » cığıltı » budist » tekaut » muşabih » tanrı » mulk » korkak bezirgan ne kâr eder ne » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » kor hat » icerisi » borcluya yazdığıbildiri » koc » avurt satmak veya avurt zavurt » husran » ic donu » gureşminderi » aklınıbir şeyle bozmak » kavanco » ici dışıbir » beşyuzlu » bilincsiz » ucurmak » biciminde duzenlenen ulusal ve » elden ele gecmek » cam sakızıcoban armağanı » kollarıveya kol ve pacaları sı »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.