tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzik bilimi » cakın » acış » adaptor » mukeyyifat » ığrıp cekmek » ardından veya arkasından atlık » soyletmek » orgutlemek » cekimserlik » tuylenme » cozulmek » bulunan kopuren su » dokme veya taşıma su ile değir » bağlantıunlusu » yaban sumbulu » bulamac » peygamber ciceği » gostermek » karda yuruyup gezip izini bell » gommek » onuruna vermek » gecgeclemek » kedi yavrusunu yerken sıcana b » duvar cekmek » kucukayı » gonuldaş » sancmak » gorumluk » gurcuce » cetene » işin kotusu veya fenası » hatır gonul bilmemek saymamak » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » buyucek » tel in » celâlî » cokukluk » one duşmek » ak mıkara mıonune duşunce goru » gibi işler icin beslenen memel » duma » cıkış » midibus » cakma » catal » yufka acmak » kandil coreği » dışa donukluk » alcak kavuşum »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.