tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzun sivri kumes hayvanların » armut pişağzıma duş » gulup oynamak veya gulup soyle » akupunktur » calgılıcağanaklı » cıplaklığıyla » imparatorice » suhunet » ozengen » avuc avuc » başustunde yeri var » yoreselleşme » gulmeceli » olcun » eli kolu bağlıkalmak veya durm » anlamında ikileme oluşturur » suslu » gumruklenme » plâstikten arac » yazılan yazıveya yapılan resim » cizgilik » kukurtlenmek » futursuz » iltimas etmek veya gecmek » mefruşatcılık » ust deri » balıkcıl » ordovr tabağı » sukse yapmak » ozlemini duymak » adamakla mal tukenmez » alcak gerilim » duğununde kalburla elekle su t » surek » gumbedek » ote beri » gozunu daldan budaktan veya co » gecmek » goğus hastalığı » soz kesimi » levuloz » umitleniş » ağzıtorba değil ki buzesin » solpumek » yukunme » kaba duzen » gonul vermek veya bağlamak » cozumleyiş » bıcak gibi kesilmek » aşağıtukursem sakalım yukarıt »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.