tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hunnapgiller » rucu etmek » hint bademi » muft » yuz tutmak » fikstur » guvercinboynu » noel baba » direnc » kupleme » acısınıgormek » akrobat » torelcilik » civi kırmak » icler acısı » korletiş » taşıolceyim » karikaturluk » ığrıp cevirmek » sığırtmac » ala gun » ordovr tabağı » muziksiz » terennum etmek » car » ofkesini cıkarmak veya almak » mulâhham » giysisi » murşit » olumluk » var varın varsın varsınlar » coluk cocuk » mustehcenleşme » suratıkasap sungeriyle silinmi » mutedeyyin » oz indukleme » sungersi » gecirmek » gozenekli » duve » cıkma » hurmet etmek » durbunun tersiyle bakmak » etmelerine kişiliklerini geli » uc beyi » cavuşluk » tok sozlu » at başıberaber gitmek » vurdukca tozumak » kim kime dum duma »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.