tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cezbeye tutulmak veya kapılmak » buyulemek » uzumu tilki uzumu » kotu gozle bakmak » kaşlıgozlu » sonsuz kucuk » nârına veya nâra yanmak » bolumunden her biri sezon » on tasım » sumuk » tepesi ustu » oz kardeş » allah selâmet versin » luleli » acık oturum » luterci » kopca » bon bon » turkiyat » otonomi » calışıp cabalamak » başın ağrıması başta oluşan r » pek yuzlu » guc » yazlığa cıkmak » sukûnet veya sukûnet bulmak » kokleniş » ayağında donu yok fesleğen is » muptelâ » boğ » cavuşluk » olculen » ustune toz kondurmamak » tepeden tırnağa suzmek » guvercingoğsu » acmak » hesabınıgormek » tam acı » ustsubay » kornetci » ipe cekmek » kefaretini odemek » cektirme » sıcratma » carlık » nez etme » pufkurme » canaksı » mutenavip » goğus bağır acık olmak »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.