tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sublimleştirmek » muteferrik » davul calmak » gorevlendirilme » potansiyel suclu » midibus » bağbıcağı » ti » kap » yuksekten almak » gumlemek » sermayeyi kediye yuklemek » carık » iz duşumu » şeritci » yuzlenmek » koy odası » acmak » asitolcer » ic odun » artcılık » kurban olayım » mutedeyyin » gece » turum » tırmanıcıbir bitki piper nigru » herhangi bir doğal nesne veya » sacalanmak » buyukce » goyuk » me » başınıucurmak » aracılığıyla duymak değmek e » yureği geniş » gozunun yaşına bakmamak » gun dikilmesi » gundem » orneğini almak » ozellik başkalık fark » burunmek » iz ansızca » sumuk » surekli olarak gidip gelmek » armudun iyisini dağda ayılar y » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » zevkten dort koşe olmak » kurum » lâpon » yuzunu goren cennetlik » huzune kapılmak »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.