tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozleri velfecri okumak » başmuhendislik » matematikci » gokce yazın » donerci » cıkılama » ferz cıkmak » kompresor » bîcarelik » cumlesi » oluşturduğu donme eğrim cevr » gorkemli » izlenim uyanmak » hareket » tek adam gosterisi » ekmeğine goz koymak veya dikme » sozu gecmek » bukunme » meydancı avlu bahce gibi yerl » gecit resmi » yuksekten atmak » pacavraya cevirmek veya pacavr » hurmetsiz » subap » kopek dişi » salepci » yanardoner » ucret » surumek » temelli senator » eğri yuz » abaza » sozlendirme » allah dirlik duzenlik versin » cabalamak » ozel girişimci » cekmek » yamcılı » cavuş » ostaki » bir baştan veya uctan bir başa » o » onune getirilir » onun icin » bakla dokmek veya atmak » uckurluk » a e » ruşvet yemek » dizlerinin bağıcozulmek » musteşarlık »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.