tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guvenmek » arıkovanı » balcık » rusluk » usulsuz » canak comlek » kraca » ağzından lâkırdıveya lâf almak » turnagozu » cekinme » burnundan duşen bin parca olma » yakasız gomlek » tu kaka etmek veya edilmek » cıkışma » muhtac etmek » buyuk para » dikilmişparca » urunsuz » duden » salcalama » hur » unletme » yuzler » play back » cıkış » gencleştirmek » ruzgâr ustu » koksu » ithalâtcılık » zayicesine bakmak » dort donmek » baştan kara gitmek veya etmek » hır cıkarmak » bilincsizce yapılan işve etkin » bıcak » basketci » ducar » gun ciceği » gobelek » tutun rengi » sokmek » goden » uste cıkmak » adam icine karışmak » yaylıcalgılar » yuz kaplama » cileli » tukenmek » celikleştirmek » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.