tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hatır gonul bilmemek saymamak » dovdurmek » jenerator » takti i » itin gotune veya kıcına sokmak » bayraklarıacmak » buyulu » butunlenme » butikcilik » kurekci » yoresel » yuz aklığı » mudafaa etmek » ferman cıkarmak » gucluk cekmek » cekmek » kendi havasında gitmek veya ha » kaclık » sepet havasıcalmak » gumuşbalığı » bicimlerini belirleyen ana oze » bulten » gorunme » durac » oldurmek » acılmak » coğul » on soz » tatarımsı » tekercalar » iki cıplak bir hamama yakışır » supurge » duzencilik » kurtun » dumeni eğri » catlama » cokkunluk » ırakgorur » okceci » gozluklu yılan » calkar » uclu » icinden pazarlıklıveya icten p » pacalarından akmak » sumsukluk » surumcemede bırakmak » dili başka bir dile calmak » sukût hakkı » aşcıbaltası » bazılarıveya bazısı »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.