tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicime sokmak veya bicim verme » pacasından tutup atmak » kokain cıkarılan en cok peru » kaşla goz arası » bicki » bir yana dunya bir yana » bağırışcağırış » tevessul » toplumsal butunleşme » surat veya suratı bir karış » okuyana bırakan oyun muamma » damarıveya damarları kabarmak » olumun soluğunu ensesinde duym » ric at etmek » koşe taşı » yapmaya yarar » guz ciğdemi » cok » riyazet diyet rejim » cağrılı » cepel » gorunmez kaza » yola cıkmak » celme atmak veya takmak » cimlenme » bulbulun cektiği dili belâsı » gonendirilme » kahpe dolu » zuhre » hoşgoru » cecik » kervan yıldızı » it » aycoreği » gok cismi » ciklet » yurumek » acemkurdi » cerceve anlaşma » elekci » dublorluk » cıra dibine ışık vermek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » koksel » icecek » gorev » cabalamak » eli acık » tevarus etmek » ayağıile veya kendi ayağıile g »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.