tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucmak » gureş » gormek » tekâsul » arkasında dolaşmak veya gezmek » saat on bir bucuğu calmak » lâckalaşma » lulecilik » otturme » catışılma » gondermek » gevrek gevrek gulmek » bilek gureşi » guzel » cakıl yol » bunakca » in hali » bulunulan noktasının meridyen » gibi işler icin beslenen memel » ilk ornek » bicimci » tevarus » cerezcilik » tuzakcı » koşe minderi » sinoloji » sulus » oğretmek » can cabası » faaliyete gecmek » kundakcılık » ad cekme » boğumlanma bolgesi » vaadini tutmak veya vaadinde d » petek guvesi » duzleşme » karının saclısı tarlanın taşl » durtmek » baha bicmek » yuceliş » ozentici » capalı » sovuntu » bir icim su gibi » surmek » gurultuye getirmek veya boğmak » al birini vur otekine veya bi » cıkın » capul » dişdudak unsuzu »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.