tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşit ceşit » teslim bayrağıcekmek » soğuşluk » soğdurmek » urum » şut cekmek » mal muduru » beşikortusu » başdumenci » individualist » sun î » puskuruk taş » oteki beriki » kose » al bayrak veya sancak » cember icine almak veya cember » puruzlenmek » yağma hasan ın boreği » revac bulmak » silindir prizma vb bicimindek » gosteri » cakıl cukul » usulsuz » camgobeği » batırmak » elden kacmak » konsul » yuksuk otu » baryum sulfat » chamaeleon » allah manda şifalığıversin » az » sonuc yarışması » ciceklenme » catışkı » ince karton parcası kartvizit » sutkızı » yureğim yanmaz veya yanmazdı » cembalo » merkur » sukût hakkı » duldul » ticarî tuketim » bonleşmek » sıcankuyruğu » divanımuhasebat » tahavvul etmek » başak bağlamak veya tutmak » yıkmak amacıyla cekmek » calıbulbulu »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.