tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukumlu » cap » tanzimat » bulunan mobilya » on kol » unlu benzeşmesi » kursu hocası » davranmak saygıgostermek soz » veya orulen dikey duzlem » ac bîilâc » yuksek perdeden » cozelti » mest sermest » hamallığınıetmek veya yapmak » ucerli » urkek » akşamuzeri » suzme » ses cıkarmamak veya etmemek » onune cıkmak » şeylerden yapılarak icine su d » cağcıllaştırmak » kâkullu » buyu bozmak » cıkarmak » acıkcası » cukur acmak » alaturka muzik » hacet gormek » dortluk » gocurmek » un corbası » calma » makine cekmek » du » ahreti veya obur dunyayı boyla » odeşme » şovalye » oğurtucu » yakıtcı » guguk gibi kalmak veya oturmak » gorunur » ustune varmak » bi » eşbicimlilik » uc ceyrek » pabucculuk » fincancıkatırlarınıurkutmek » sure sonu » sozu gecmek »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.