tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomlekli » yargılama usulu » ticaret hukuku » gorunurluk » tac yapraklı » uclu » togolu » gecit » buyuklenme » yonetim kurulu » turkceleştirmek » catlak ses » golluk » gok kuşağı » mel un » halebî » kirecsileme » tukuruk » sokmek » duzeltme işareti » amacsızlık » sırat koprusunden gecmek » cokme » duşunur » akımınısağlama işlemi » zodyak » su culluğu » gun » ozgurlukcu » akşam guneşi » alaturka muzik » sunger gecirmek » cap » sigara boceği » tam gun » ağac ebegumeci » ici paralanmak veya parcalanma » ic acıcı » cıplak gozle bakmak » cırpmak » yararlanılan bir ağac acacia » muhur basmak » bildirmek » sabun kopuğu gibi sonmek » karanlık basmak veya cokmek » balkanoloji » cec » sınıkcılık » tumsekleşmek » carpılmak »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.