tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pu » aylığa gecmek » cifte kavrulmuş » mulga » yavaşca » gumuşîleşmek » arac » taşıtcı » takaddum etmek » hristiyanlık » cuvallamak » gorevselcilik » dortgen » yukseklik » yola veya yollara duşmek » ay » gozleri ışık icinde veya ışıkl » vak anuvis » gurultuye veya patırtıya pabuc » kopek memesi » cam yunu » eğic » canınıbir yere dar atmak » kamcı » tebessumsuz » ciğlik etmek » sağcıkarmak » sublime » muteharrik » gozun aydın » mefhum nosyon » yer ustu » kırmız boceği » cıkmak » dolgun ucret » bin turlu » calışma » us » gan gen kan ken » vererek yansıtma yoluyla oynat » coven » merih » turan » fincan boreği » notr » olumu goze almak » cingene » ten » gunu birliğine » gunluk »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.