tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sandvicci » regaip gecesi » dokumleme » umitlenmek » urkutmek » hukum surmek » deli saraylıgibi » dallıgullu » koskelmek » paratuberkuloz » cağıra cağıra » picleşme » başının altından cıkmak » ne sularda » başak » mulâzım » turkuleşmek » seslendirmek işi veya bicimi » od dışı » getirilir » ulger » gonen » şeytan orumceği » karnından konuşmak veya soylem » bufe » kendini gostermek » ağaclama » deli divane âşık olmak » oğutmek » yemenli » canınıcehenneme gondermek veya » muhreleme » arıkovanı » gozunu kapamak » andac » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » kırcıllaşmak » semtte oturanların tamamı » vikaye etmek sıyanet etmek » anlamına gelmek veya manaya ge » lak lek » yureği yanmak » takipci » rektorluk » kirecsiz » kara kara duşunmek » percinli » deliye donmek » ortac » ic guveylik »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.