tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
besmele cekmek » yunanlı » sun î gubre » tavır almak veya takınmak » dayak duşkunu » arabist » yuzucu » yuz binlik » elden ne gelir » kulfetli » ucmak » subjektivist » atma recep din kardeşiyiz » sungerleşme » facasınıalmak veya al aşağıetm » buyumek » yer bakır gok demir » başın ağrıması başta oluşan r » durum durum » acındırmak » koşklu » parcacık » teleutce » ruh kazandırmak veya vermek » cağırtma » kurdan gibi » komurleşme » guzleme » amaclılık » kubalı » faturasınıbirine cıkarmak veya » golcu » cec » iyilik guzellik » sel gider kum kalır » na » guzel » tezahurat » sınıfta cakmak » gonul ferman dinlemez » goc etmek veya eylemek » gocmek » aracılığıyla duymak değmek e » tertipci » olmezleştirme » mızıkcılık etmek » olum sukûtu cokmek » yuz yazmak » menu » alcalış »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.