tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ne imiş » niyaz etmek veya eylemek » olu sezon » acıktan kazanmak » gozleri donmek » ağaclaşma » ah cekmek » tabansızlık tabansız olma duru » sut cekmek » hucumcu » camurlu » koturum » fe » celenk koymak » deniz ucağı » suslenmek » ici bayılmak » lâtin halkları » burumcek » yer tutmak veya tutmamak » maket bıcağı » fuze » uflemek » sırtustu yatmak » ustume iyilik sağlık ustune u » duşunceye bağlayarak yorumlaya » bocek » cirkinlik » kılıc sallamak » muşir » umtırak » metalurjik » suzum suzum » tutun balığı » donumluk » butunlemeye kalmak » calışmak » cıldırtıcı » gorevlendirmek » her horoz kendi copluğunde ote » alt ust » gulkurusu » zangoc » ekmek elden su golden » okse » kasavet cekmek » karşıcıkmak » mest sermest » mutedeyyin » lâstikci »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.