tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sun î cayır » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » muşkulâtlı » guven ışığı » celik parca » cıkış » eti budu yerinde veya etine do » gurultuye veya patırtıya pabuc » nakşibendî » ac gezmektense tok olmek yeğdi » tatarca » bildik cıkmak » lâfıgecmek » terzi cırağı » yanlarında goturmekle yukumlu » moskofluk » iltimascı » canıcıkasıca » lâmba acmak » yuz » yapıldığında zararıdokunacağıd » bıcaklatmak » duruma gelmek » butunleyen » surek » oluşan cok duzlemli cisim men » başına belâ acmak » yureği pek » ic guveysi » caplamak » kumaşcı » nufus kâğıdı » gozunun icine bakmak » borc yiyen kesesinden yer » karacaylı » okka her yerde dort yuz dirhem » cakmak » mestci » taşıolceyim » baltık » komurleştirilmek » yureklilik » surmedan » esmer kuf » uzerine yaptırmak » emlâkcilik » askıya cıkarmak veya cıkarılma » ne sularda » guc » bromur »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.