tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hunsa » kelle koltukta gezmek » huccet » koruklenmek » gunduzun » aglutinin » acık pazar » surunuş » alaya cıkmak » allah ın veya tanrı nın gunu » orseleyiş » koyuvermek » istenc » maltız kecisi » dokuz koyden kovulmuş » juri » ac » yuz yuze gelmek » sutsuz » cart cart otmek » yonelme hâli » soğut » gozu gitmek » ozel af » tink tank » tumorlenme » orumcek » kazanclı » kanatcık » guvercingiller » hambelî » oda » goturulmek » muşavir » cizginme » cilesi dolmak » kazancsız » esmayıustune sıcratmak » golet » balcık levha fayans » guzaf » yuceltilmek » imzayıbasmak veya cakmak » notrluk » sevincsiz » gucun » kamcı » guzellik yarışması » hukumler ve izlenecek yollar » boyunduruğa atmak veya almak »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.