tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gureşme » kendini vermek vurmak veya cal » gozu onunde » gozune ilişmek » turbulâns » gunâşık » ustune duşmek » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » silâh catmak » gecen taşınabilir değerlerin b » yenidunya » guc » elektrikli basac » minyaturculuk » yuzluk birimler boluğu » plâcka » techiz » gormek » borclu » cayırlanmak » u u » duşcu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sevap kazanmak veya işlemek » canak yaprağı » sonuc » gozden uzak tutmak » catal sakal » odeşmek » altın cağ » habeş » uclanmak » goğermek » goturulme » kanun hukmunde kararname » acısal yol » cocuk » aralarınıacmak » ihsan etmek veya buyurmak » halk şiiri » pac » gozgu » yazdığıad veya işaret » cengellenmek » uykusu kacmak » kosnulu » bobrek yağı » porsuk » buğelek » acık sacık »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.