tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokmek » coraklaşmak » sessiz yuruyuş » guzergâh » cozulmek » murekkeplenmek » belli bir noktayıaltınıcizerek » sunnet olmak » suya duşmek » cap » cakşırlı » aksaklık veya bozukluk » vermek » tat kazanmak veya tadıgelmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » armatorluk » havanın gozu yaşlı » yukluluk » cokertmek » dili donmemek veya donmek » iki eli kanda veya kızıl kanda » otuşmek » catıeteği » cakmak » can cekişmektense olmek yeğdir » kullanılır » barışcılık » celik macunu » besle kargayı oysun gozunu » on ses » leninist » kutin » gununu doldurmak » cayırlatmak » erincsiz » holoturitler » sirkuler » mumbit » derin derin duşunmek » halil İbrahim bereketi » sicilyalı » cevrili » acık taşıt » tevarus » iyilik etmek veya yapmak » urkmek » oykuculuk » tuketici » oldurme » ibrikci »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.