tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eşyukselti eğrisi » ısıolcumu » patırtıcıkarmak » yureği serinlemek » parca » mal kapital » mart iceri pire dışarı » vucutlu » gulme » ve katımadde » bolumlerine konulan ağırlık » kıc » ayakcak » optikci » cuceleşme » a e » tunmek » muteessir olmak » faydasınıgormek » esrar cekmek » gonlunde kalmak » sacsız » kultur bitkileri » catlama » hint avrupa » cubuk » sıcmak » cunupluk » fıstıkcılık » ve bilinc merkezlerinin bulund » cocukluğu tutmak » can can etmek otmek veya konuş » zihni bulanmak veya karışmak » eli dar veya eli darda olmak » gıllugişli » uflec » guncellik » coplenmek » gulunmek » suzgec » ucleme » tıpıştıpışyurumek » cicek boyası » ciltcilik » hukûmet » olcusuz » sutcu » cevirmek » posta koymak veya atmak » gosterişlilik »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.