tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cimentolu » kucak cocuğu » gosterilme » ictima etmek » onunu kesmek » kılcıklı » ozonur » lık lik luk luk » vaz ıhamil » mel un » acığa vurmak » gunluk » yıkmak amacıyla cekmek » suntırac » elinden bir işveya şey gelmeme » gozu gonlu acılmak » sunnetsiz » yarıgecirgenlik » ozleştirme » gormek » cermik » ozenc » kukurtatar » unlemek » cift capraz denir » acıklaşmak » hatırından veya hatır ve hayal » yaydığıgozle gorulen ışıma » muşevvik » stokcu » borc gırtlağına cıkmak » corbaya sinek duşmek » gungormuşluk » nitroseluloz » varakcı » zumrudî » dağıstanlı » dovmek » sacmacı » ademimerkeziyetcilik » boğurmek » omrune bereket » hurdaya cevirmek » tokaclanma » sunnetci » urun » arasında den başka anlamıyl » hukûmet surmek » yurek darlığı » oz »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.