tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokbilmişlik taslamak » ac goz » cirkinleşmek » acından olmek » rekonstruksiyon » zuğurt » diz cokmek » yurutmek » uslûpculuk » ozumlenme » eğri bakmak veya eğri gozle ba » bukum » cıtlatmak » cakıldamak » iki eli kanda veya kızıl kanda » al veya kanlı gomlek gizleneme » comert davranmak » yuz bulunca astar istemek » ufuruk » dolambac » oturu » turkistanlı » govdeli » can alacak nokta veya yer » yontma taşdevri » faaliyete gecmek » » kelepire konmak veya yakalamak » sunnet » işin ustesinden gelmek » cok uluslu » manipulâtor » cekilmek » uveyme » bukuntu » sıcankuyruğu » suzme yoğurt » cini » yalancıcıkarmak » tenkitci » gosterge bilimi » tufekcilik » sundurme » genel kutuphane » kervan culluğu » ici gitmek » muşevvik » un » s s » ozengenlik »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.