tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurutme » gani gonullu » dovunmek » rolânti » kurtun » kese ciceği » ibaret olmak veya kalmak » oğretilerin genel adı akliye » sacma sapan » ağzınısıkıveya pek tutmak » gomlek » patates koftesi » kureyici » en » turk aksağı » damdan cardağa atlamak » kaldırıma duşmek » makascılık » odenme » dort ayak » otmek » tok gozluluk » olu deniz » cakmak taşı » urkutmek » purceksiz » dumduz » mubalâğacı » yaydığıgozle gorulen ışıma » cakılma » rahat kıcına batmak » civi kırmak » gece gozu kor gozu » pastorizasyon » mucerret » ayak surumek » ceğmel » govde gosterisi » suvari boluğu » fetva vermek veya cıkarmak » kadının fendi erkeği yendi » mustafi » bak bak » boğumlanma bolgesi » fena değil veya fena sayılmaz » koyungozu » ickili » elden gel » gonuldaş » surundurme »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.