tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calışma odası » mubalâğasız » duldul » sectirmek » darac » guz » uzay ussu » dava etmek veya acmak » cicek biti » su orumceği » utulenme » etkin oğretim » terzi cırağı » govdesiz » cucuk » guler misin ağlar mısın » toprak cekmek » cıkmak » ayağına uşenmemek » allah versin » icimli » duzensizlik » gozunun icine bakmak » sokağa veya sokaklara duşmek » hipotenus » arkaya bırakmak veya koymak » dişeti damak unsuzu » gostermelik » tukurduğunu yalamak » duyun » anas acuta » gum gum atmak » allah rahmet eylesin » sifonu cekmek veya sifon cekil » tekduze » aclık » istenccilik » kara yuz » mutekebbir » metal parca » terennum etmek » halic » yuz suyu dokmek » buyuk cember » veya orulen dikey duzlem » ver elini şu veya bu yer » izaleişuyu » ara cumle » kanatcık » timus »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.