tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eski dilde göz ziyaret ediniz. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tatbik muhru » gonlu cokmek » dolambaclı » cok ayaklılar » fakulteli » cevresel » onlemek » sun î solunum » burnu surtulmek veya burnu sur » duşmanlaşmak » alttan veya aşağıdan almak » ozlemini cekmek » calık » sublimleşmek » boşnaklık » evrak cantası » guvenceli » super cimento » coğalış » ceyizlenmek » yureğini pek tutmak » tarafa olmak veya cıkmak » civit otu » cağanoz gibi » kutlemek » sokmek » catışma » yonetsel » potifur » ic donu » koylu kentli » geometrik cizim » kur acı » puflemek » kemiklerden biri » dişgecirmek » su culluğu » tu » buğe » karşıtcı » somikok » mekanikcilik » ucan kefal » pekiştirmek » bezekci » adındaki asker ocağının kurulm » garc gurc » zaman oldurmek » ağan eğen » gunah »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.