tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilenc » başkomak koymak » duzenlemek » yazlığa cıkmak » nc » ciğerimin koşesi » acındırma » beşuc » koleli » icinde » dokulmek » orta cağfelsefesi » sukûtla geciştirmek » tulum cıkarmak » etliye sutluye karışmamak » kat iyen » cizmek » hidrokarbur » hucum » icini sarmak » ucler » ture » yuzleşmece » gonul bağlamak » icerik » cardak » grizuolcer » kosteklenme » genc irisi » doşeme » ustesinden gelmek » hortumlu bocekler » vergi kacakcılığı » cukurlaşmak » bir cenetli » dernekci » sefa surmek » su » canından bezmek veya bıkmak u » munasebat » cek vana » yeme icme » cıngar » işcilik » ondule » kulâh giydirmek » anaclık » metal parca » yuz yuze yaşamak » ayın on dordu gibi »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.