tdk sözlük TDK Sözlük

 

eski dilde göz

eski dilde göz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eski dilde göz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eski dilde göz tıklayınız. uludağ sözlük eski dilde göz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pek cok » kopru başı » duşurtme » koreltme » maltız kecisi » komurluk » yarıgocebe » nc » iltimascılık » gozu hicbir şey gormemek » acıkcı » sacmalık » olmez otu » yarıkure » ozelleşmek » surundurulme » gokkuzgun » şumullendirme » ağırlık basmak veya cokmek » makedonca » uzengi taşı » mukâleme » cirişgibi » davranış misal » bahis acmak veya acılmak » acmak » zaireli » koşekleme » gunduz kulâhlı gece silâhlı » buyruklarının İbranî felsefes » uzmek » camurlukcu » mutecessis » uzak duşmek » acılmak » doğma buyume » bitli veya kurtlu baklanın da » gosteren » levazımatcı » itiyat etmek veya edinmek » tutunu tepesinden cıkmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » non stop » ihrac » başından gecen olağan dışıola » gizil guc » carşılı » saltcılık » sokup atmak » murur »

eski_dilde_göz hakkında da bilgi ve eski_dilde_göz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eski_dilde_göz nedir ve eski_dilde_göz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.