tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuafor » cekilmek » tekessur etmek » kulhan makinesi » yaban gulu » damarına cekmek » anasının ipini satmışveya paza » mart kapıdan baktırır kazma k » ağaca cıkan kecinin dala bakan » anonsor » inanc » civitsiz » ut » orneklik etmek » duşeylik » kor olur badem gozlu olur kel » japon kaktusu » portor » zuluflu » buyuk » zayıf duşurmek » suruşturme » bilinclenmek » sovuşmek » didik didik etmek veya olmak » parmaklarınıbirlikte yemek » ovmac » nev i şahsına munhasır » patron cıkarmak » sozleşme » komşu kapısına cevirmek » acık ellilik » aynıtelden calmak » gecişsiz » dovdurulme » alıp satmaz gorunmek » acıklayıcı » coriandrum sativum kara kimyo » cok yanlıveya yonlu » bedcehre » torba cay » arap sabunu » lâkırdıağzından dokulmek » kacırılmak » guzel sanatlar » mulkiyet » it » gecek » meduz » turel »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.