tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etekleri zil çalmak ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
centik » kalmak » hukumluluk » elektrik duğmesi » muhresenk » iş arî » sovdurmek » yahudi ebegumeci » adalet orgutu » turkî » seramikcilik » tozunu almak atmak silkmek ve » bitkisel veya hayvansal madde » guzel sanatlar » zahmet etmek zahmete girmek ve » duşunup taşınmak » inmek » bolgesel » secim cevresi » ada cayı » ustluk » capaksız » cokmek » canaklık » ciftlik » gozlerini devirmek » izine duşmek » cok yavaşişyapan cevik olmaya » yureği urpermek » otmek » cifte nağra » başmuhendislik » cala kılıc » acısal » bizim gelin bizden kacar tuta » yiyim yeri etmek veya yapmak » oncelemek » somurmek » ozenc » bıcak kemiğe dayanmak » soğutmac » a a » goz sevdası » muteferrik » yuzunu kızartmak » dalgıc » tunek » buzulme » alım satım burosu » turkcesi »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.