tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etekleri zil çalmak ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duven » incelenmesi muşahede » akıcılık olceği » catıarası » yapılan fıcıvb » cift kapı » cari ucret » yaradana sığınıp bir işyapmak » kalkışa gecmek » fırsat duşmek veya cıkmak » tutun rengi » okleme » cıkılamak » suslenmek » butunculluk » boburlenme » muteyakkız » kıt a » nın resmidir » polonez » katolik » gecersizleştirmek » eşbicimlilik » kirli cıkın » goru » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » carşılı » kapsul » ezcumle » cekinmek » kucuk » guneşlenme » tehaluf etmek » yıldız ciceği » catı » kocu » badıc » olu » goz ardıetmek » sur atlenmek » hıfza calışmak » cf » surtunmek » carklı » mufritlik » iştahıkapanmak veya kesilmek » cıkılanma » koşe bucak » goze bilimi » yumurta kapıya dayanmak veya g »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.