tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
harp acmak » zahmet cekmek » yureği yarılmak » manuel » cekine cekine » allah tan » acıklamak » korun taşı » lutufkâr » gozculuk » cozme » fıstıkcılık » cozmek » cekberi » cekic kemiği » yardımcı yardım eden veya ger » mitralyoz » cır cır » duğuncu » otede beride » oynama » yenicerilik » adamın adıcıkacağına canıcıksı » sakatcı » uslamlama » uygun duşmek » bir tatlı » emec » suzum suzum suzulmek » yıldız akmak kaymak veya ucmak » doner sermaye » calcenelik » colluk » yenicerilik » calıidi cırpıidi evim idi ya » ceyreklenmek » coplukcu » ic gıcıklamak » goz kırpmak » tefeyyuz » cek valf » allah akıl fikir versin veya a » musamere » okselemek » oğutme haznesi » hoşgorucu » suzgu » cıkmak » ihramdan cıkmak » cıkarmak »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.