tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kısmî secim » gundem dışı » ozdek » murettep » acılış » keci postu » koruklemek » ozleme » tahassus » kulunc kırmak » gercekte » yukletilmek » munasip bulmak » gumbur gumbur » bulbulleşme » cok cok » keceleme » dolambaclı » armatur » ortulu » kuşum » kıcustu » cimentoculuk » balıkcı » buyu » ağac kavunu » rumen » tarcın » ordek » cevirgi » gozu veya gozleri kararmak » tuy duzmek » sıcramak » coğu » sukûnet » muncer » gıcırıbukme » istencsizlik » şenlik gormemiş » goze » suzmek » crocodilus » ilk ornek » aksi tesaduf » comlek hesabı » dunya gozune zindan olmak goru » oldubittiye veya olupbittiye g » kara duzen » cukur acmak » rengi atmak kacmak veya ucmak »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.