tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacına ak duşmek » suyundan yararlanılan cukur » gumburtu » canım » maraşişi » calım » acık soylemek » comertlik » sobe » dokme demir » hır cıkarmak » abdulleziz » acık sayım » surmek » kacınmak » ticaret hukuku » cıkarmak » yuzune gulmek » ım » gorelik bağıllık izafet rol » duğun ciceğigiller » cayırlatmak » ciftlik kâhyası » bir koşeye koymak » buzlar cozulmek » borc altına girmek » cok şukur » borcunu bilmek veya saymak » buyuk defter » ucmak » analiz » asbest yunu » puskurtmek » yukunu cekmek » cokertme » lokosit » dincleşme » ozel » kacacak delik aramak » cukur » başgoz olmak » yenene icilene bakılmamak » onune getirilir » gecmişi olmak » uleştirme sıfatı » kotu olmak » tokmakcı » yuzer top » allah eksik etmesin » mutemadiyen »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.