tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etekleri zil çalmak ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeyin ayrıcalığınıanlatır » yer demir gok bakır » bilinc » rahatıkacmak » okun yanlarda gosterilmişağır » ucretli » cenesini kapatmak » ciğerinin icini bilmek » kabuğu dışına cıkmak » celik kasa » el » catıarası » gulhatmi » yurutme » bukumsuz » cırpıipi » etci » iyiye cekmek » goz goze gelmek » yağışgostergesi » kulture alma » muzik bilimi » murebbi » sulus » ic deniz » duven dişi » sus » İnebolu kutuğu » calışma saati » yonetici » cığıltı » perhiz yapmak veya etmek » fayanscılık » huzzam » uc uca gelmek » duğumsuz » oz itme » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » durum » at gozluğu » formul » goynuk » cektirme » slav » celtik kargası » saati saatine veya dakikasıdak » tevil goturmek » olcmek hesaplamak hesap etme » ne gune duruyor » torel »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.