tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cargâh » urpertili » dişcekimi » cekik » kafasından cıkarmak » cırpınmak » cekmek » cağrılış » elaman cekmek » goruşulmek » haftalıkcı » gureşci koprusu » kopru kurmak » cadır catı » dun bir bugun iki » iliğine işlemek veya gecmek » işcilik » cayırlaşmak » ustune gelmek » sonukluk » adamın iyisi alışverişte veya » gosterişsiz » gurultuye gitmek » sert bir durum almak katılaşm » rumelili » goz onunde » ozel ad » usteğmen » benicinci » cifte kavrulmuş » yurumek » serdengecti » beti bereketi kalmamak veya ka » ustune evlenmek » kalca kemiği » yonetim yeri » sekiz yuzlu » dikec » iğne atsan yere duşmez » icine su almak » genel kutuphane » kesmeden ustten gecmesini sağl » canına duşkun » ilâclık » araplaşma » kuşgibi ucup gitmek » gun dikilmesi » bicim bilimi » eklemek karıştırmak ilâve et » ickin »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.