tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tetiğe basmak tetiğe dokunmak » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » tezkiyesini duzeltmek » heple hic ilkesi » koruklu » kolcak » mesih » merkezkaclama » apacıklık » carpılma » ciğneniş » tokezlenmek » acıkcası » amerikanvarî » cakmak taşı » bıcaklık » obur » fikstur » yarayan duzen » frenkleşmek » oncu tiyatro » başıustunde yeri olmak » parca » minder curutmek » kok kurdu » allah tan kork » dağgolu » mustemleke » camlık » oldurmek » gece silâhlıgunduz kulâhlı » ustune gecirmek » kuru yuk » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » iş arî » habbesi kalmadıveya habbesi yo » capraşık » başdondurucu » yuzuculuk » mudafaa etmek » akıcılık olceği » serbestce » etmek icin uzerlerine konulan » başıdara duşmek » muziksiz » ağacıdibinden kesmek » bir coplukte iki horoz otmez » kalıpcı » alcıcı » statu »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.