tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
metafizikci » mustafi » kitap acacağı » kosele gibi » camaşırlık » sozu gecmek » yuzune kan gelmek » altın eli bıcak kesmez » surgun avı » duzenlenmek » ağızda sakız gibi ciğnemek » muphemlik » nezaket gostermek » guvenoyu vermek » cetecilik » cenesini dağıtmak » kukurtlenmek » gulle » kırk bir bucuk maşallah » calışma odası » dokmek » anglikanizm » ustelemek » ormek » ozerkleşmek » yuzup yuzup kuyruna gelmek » duşurulme » hic değilse veya hic olmazsa » yeri goğu tutmak » ozentisiz » eğik duzlem » acık oy » havadan sudan konuşmak » yukumlendirme » kulusturluk » dans etmek veya yapmak » oykuculuk » hesap vermek veya hesabınıverm » cirkinleşmek » cimentolu » teptim kece oldu sivrilttim k » huzurunu kacırmak » acısoylemek » deklânşor » kuskutuk » pa » israfa kacmak » katılmasıya yapılan secim » kirec cimento gibi şeyleri su » yureksizlik »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.