tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ibliscilik » zn » ustune fenalık gelmek » pur » duşuk yapmak » dili kılıctan keskin » duşkunleşmek » gollenmek » cekirdekci » kayıkcılık » celişmezlik » eşbasınc » mulkî » hesapca » gecinmek » ulkuleştirilme » cabalamak » duşurmek » ayağına celme takmak » birbirinin ağzına tukurmek » havuclu kek » koşe dolabı » ustune veya altına eklenen ayı » paspascılık » onceleme » kırcıllanma » kıt a sahanlığı » tecrube tahtasına donmek veya » cıkmak » orneklik etmek » kok komuru » yoneylem » gureşmayosu » ustunde durmak » tahtadan yapılmışinsan veya ha » yere bakan yurek yakan » neyce » yenene icilene bakılmamak » orakcı » tatarsı » kelebek ciceği » cıbanlaşma » parcalı » odenekli » yamcı » guneşe karşıişemek » duşmanlaşma » sublime » durtuşleme » cağdaşlaştırma »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.