tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıvgın » ozel girişimci » anlamında ikileme oluşturur » para ile değil sıra ile » şoyle bir bakmak veya goz atma » yardakcılık etmek » acışkonuşması » sukût ikrardan gelir » goktırmalayan » koyuvermek » hesaba almak veya hesaba katma » ca ce ca ce » yureği ferahlamak veya hafifle » icin icin » sa se » cincilyagiller » gullâbicilik etmek » dile veya dillere destan » garpcılık » sacıntı » soz goturmez » gelip gecmek » sarkıntılık etmek veya yapmak » argac » donuşturucu » icerikli » ekmek duşmanı » nankorleşme » mezar kackını » celik » ayağına uşenmemek » klorurlendirmek » cetinleşmek » gorevcilik » prelut » imdada veya imdadına koşmak ve » soz kesimi » by pass » sinyal muziği » yontem bilimi » kulot » cıngar cıkarmak » dumbelekci » dizginleri ele vermek » civisiz kalkan » oksuruk » ibrikci » makine cekmek » gobek » koşe demiri »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.