tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etekleri zil çalmak ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhlet » yuklenmek » hakka erenler » nemse » muşahhas » boyacıkupune girmişgibi » donmek » feragat gostermek » kulağınıcekmek » cuminum cyminum » musemma » gosterge » yuksek lisans » yerleşme birimi » orgucu » yolgecen hanı » kececilik » keceleşmek » filipinli » bicmek » corten » olumlu cumle » yukum » uc aylar » ruhiyatcılık » celâlîlik » hukukcu » cevre acı » surundurulme » mukâfat almak » turna gozu gibi » dut yemişbulbule donmek » sulfat » mumteni » cağ » aluminyum » tos » soz veya lâf aramızda » kahkahayıbasmak koparmak veya » gun » kotu goz » ucluk » inisiyatifi ele almak veya gec » ağzınıacıp gozunu yummak » ut acıcı » el ile elle tutulur » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » kulluk kolelik » curutme » cucukleşme »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.