tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer demir gok bakır » turban » turemişfiil » ciftteker » surveyan » askerî ruştiye » hanumanınıyıkmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » tutunacak dalıolmak veya olmam » mahmuz ciceği » etmek » surmek » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » kışve yaz arasındaki mevsim i » detektor » cabuklaştırmak » goruşme » sac sakala karışmış » cifttekerci » gozlerini kapamak » tatarsı » gun » eden felsefe ve din doktrini » bıckınlaşmak » yureğine inmek » banliyo » golermek » doğen » tespih cekmek » yuze gulmek » acı » urkutmek » kacak » on veya beş para etmez » doşenmek » acık kapıpolitikası » kara evli » kurekcilik » donenmek » lenincilik » gomlek » carliston biber » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » donum » cekingen davranmak » cıkar » civiletme » duzem » suruklendirmek » yuruk »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.