tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zevale yuz tutmak » ozgur » davranışcılık » tevettur » rolântiye almak » petek goz » lı li lu lu » kirec kuyusu » ic guvey » durtulme » amerikanvarî » malik » başaşağıduşmek » yapsatcı » la le » sutuncuk » sungerci » carpıtılma » koycu » karnından konuşmak veya soylem » ortak yonetim » nazileştirmek » deli sacması » teyel yapmak veya atmak » sut kuzusu » salcalımakarna » mez » şeylerden her biri tabaka » calık » gencleştirmek » inatcılık » at gozluğu » dam yandı icindeki sıcan da b » karagozcu » surunmek » it gibi calışmak » elle tutulur gozle gorulur vey » başına belâ acmak » doğaclamak » kunefe » denkcilik ği » ic mimarlık » wc » mufreze » cirişgibi » kece kulâh etmek » ozenc » cul » deli cıkmak » gozu veya gozleri ustunde kalm »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.