tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paslanmaz celik » başka bir gune zamana erteley » duşup kalkmak » spekulâtif » odunleme » ziyade olsun » kelepcelenmek » cıtlama » yakınlık gormek » muzebzep » yuzu gulmek » bocu » kun » yol acmak » ne cıkar » hal caresi » ust deri » bilgic bilgic » kafasıcalışmak » secmek » duzgu » dukluk » hesaba almamak veya katmamak » amerika elması » ruşvet almak » himaye gormek » koydunsa bul » buten » surtuk » yuz » uclu » hot » anten yukselteci » gok » calkalamak » buzlar cozulmek » korluk » ic bakla » rufaî » tecrit izolasyon » cucuklenmek » yuk » az cok » cil » muslukcu » tarla sıcanı » dava etmek veya acmak » sozu gecmek » ucaksavar » merih »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.