tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kamcılama » varoluşcu » doğaclama » cizikli » zihnini celmek » yularıele vermek veya yularıka » zimmetine gecirmek » dokum » modulâsyon » koyleşme » kılıclı » lu » fetvayişerife cıkarmak » bankadan cekmek veya almak » nufuz » dol yatağı » uzulme » duşunce » cangırtı » gecmek » celikleşmek » police cekmek » uzumunu ye de bağınısorma » dunyalığıdoğrultmak » mutehakkim » calkalatma » obek » kure » yer camı » um » etekleri zil calmak » gecişmek » hakikatsiz cıkmak » goz dikmek » olum olum de hırlamaya ne bor » yan cumle » guvenilir » nefesli calgı » cığırtkan » sonuk » kurdan » pay bicmek » gonul belâsı » civitleme » yukseğe cıkmak » cavuş » celiksi » oksuz » beşikortusu » yakıtcı »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.