tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etekleri zil çalmak ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yoreselleşme » acık kapısiyaseti » icine cekmek » tek ornek » aklımda » guvenoyu » guve » comeltmek » alumina » atlambac » gozu acık gitmek » yuzer havuz » uleştirmek » ceteci » otleğengiller » ebulyoskop » goz bağcılık » dağıtılan bağday » miktar ile indirimden sonraki » ovunc » kancayıtakmak veya atmak » derin derin duşunmek » ferz cıkarmak » mucerret » ar er » kispet cıkarılması » hastalık almak hastalık kapmak » durtmek » nukleer silâh » cinke » bir an once » ust deri » guvenliği sağlamak icin yapıla » duruk » sut dişi » guzun » acem lâlesi » kumeleme » munasebet almak veya almamak » kalp kazanmak veya fethetmek » golge gibi » cerezci » flâman atı » p p » seninki can da benimki patlıca » imalâtcı » sureli » modulâsyon » gozluk » gozlerinden okumak »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.