tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bacak kadar boyu var turlu tu » karışanıgoruşeni olmamak » frenklik » ciğneme » cayırlaşmak » ğ Ğ » gozden cıkarmak » aleyhe donmek » oturuk » sobe » cıngırakcı » nârına veya nâra yanmak » comertleşme » buyukken daha kucuk duruma get » bir orman ağacıcastanea sabva » pazar yerine donmek » intac etmek » avuc » sırtından gecinmek » kulot » ozerkleştirme » suclandırılma » gorunum » oluşturduğu demet » ustunc » gozleri ışık icinde veya ışıkl » odenen prim karşılığında bu iş » mutenasip » şeylerden her biri tabaka » gun ağarmak » munfail » hâşâ summe hâşâ » tatlısoz » goze » mahrec » ruyet » surdurmek » ust dudak » banko gecmek » ucan kuşa borcu olmak » kufretme » sacıuzun aklıkısa » mucerrep » fikir işcisi » bir işte uzluk ustalık kazanm » bahcesiz » ozlu un » cayır tirfili » guncel » ileri uc »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.