tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etekleri zil çalmak ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozgurleştirmek » centik » ozlemini duymak » ay ey y » hodukce » yapmaya yarar » gotun gotun » turetici » gununu gun etmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » feleğin sillesine uğramak veya » vucutlu » bust » zn » muessir » kıvrakca » akşam guneşi » herkesin gonlunde bir aslan ya » bolşevik » lehce » uzengilenmek » olumune susamak veya olume koş » hollândalı » gun donumu » ordurme » yuzu gulmek » manisa lâlesi » ayakcak » cıfıt » canakcı » mozaikci » cekirdek » umit kapısı » sıcrama tahtası » gozlenme » acık tohumlular » eşbicimlilik » şaka goturmemek » gozunu kan burumek » o kapımahalle senin bu kapımah » suresiz yayımlanan duyuru » rolânti » aramca » sulhcu » dolap cevirmek veya dondurmek » curuk iş » ici goturmemek » methini işitmek veya duymak » kireclemek » buyuk abdest »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.