tdk sözlük TDK Sözlük

 

etekleri zil çalmak ne demek

etekleri zil çalmak ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etekleri zil çalmak ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etekleri zil çalmak ne demek tıklayınız. uludağ sözlük etekleri zil çalmak ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşunurluk » ackılı » cicim » gecmek » mut a » hurya » ne hâli varsa gorsun » bulbul kesilmek » teyemmum » bon bon bakmak » cayır yulafı » şupheleniş » gozcu » ne demek » cıplaklık » acık ellilik » vucut » pelur » sozleşme » bankada veya aracısında actırı » rest cekmek » cocuk » yaşgunu » tutun balığı » postekini sermek » cozunme » ağzına tukurmek » aşırıuc » guderilemek » kalıba dokmek » guvenmek » gun » musavat » yumurtadan daha dun cıkmış » eku » davranış misal » onluk » karahanlı » ciceklemek » yuce divan » aktore » yuz aklığıgostermek » oyle ya » yarıkure » aclıktan olmek » ucu herhangi birine dokunmak » ar damarıcatlamış » yuzu asık » gunaha girmek » mektupcu »

etekleri_zil_çalmak_ne_demek hakkında da bilgi ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etekleri_zil_çalmak_ne_demek nedir ve etekleri_zil_çalmak_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.