tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğnemeden ağız icinde evirip » cıkartma » gecmek » gozu toprağa bakmak » nankorluk » duzeltmek » genleşmeolcer » ovuş » cekmeli » folk muziği » kırılıp bukulmek » celişken » duşunme yasaları » ilgincleşmek » İslâm dininden olan kimse » kullî » dolmuşcu » oneride bulunmak » kelle kulak yerinde olmak » pislik boceği » bekci kalmak » revac » gonlu kararmak » durumunda dişi cicekleri yapr » kocan » peşkeşcekmek » gluten tutkalı » dediğim dedikci » belirtilen bolum » balıksırtı balık kılcığıbicim » afgan » dunya başına yıkılmak » duzeltilmek » huseynî » sac orgusu » ateşi duşmek » od » mutegallibe » istenc » elini belli etmek veya gosterm » tukenmek » duduklu » gabonlu » dukkân » yapılan işlem » turlu turlu » podosuet » kacırmak » dansoz » orgutlenme »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.