tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
az kaldıveya az kalsın » uckuruna gevşek olmak » cakal » sağlamak amacıyla birbirlerind » nifakcı » kumbet » turkuleştirmek » poğacacı » alcılamak » duşkunler evi » cekilmek » bir ornek » bir sanat eserinin yapının ve » yuksuk makarna » karışım » uc otuzunda » oksurmek » urkusuz » başaktorluk » caltılık » ciceklenmesine dolayısıyla me » mucellâ » uslûplu » flâman » kuşum » on kol kemiği » gorevlendirme » gonye » sinema sanatcısı » goğerti » musevî » oğurmek » gormez » parayıaraya değil paraya verm » cimlendirmek » reasurans » yerine kullanılır » yiğitliğe leke bok surmemek » uşumek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » bazıbitkilerin turlu organları » turkleştirmek » cıkmak » culcu » angıc » suntırac » baraj yapmak veya kurmak » ucleşme » taklip bi » coğaltma »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.