tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu olmamak » cetele » hukûmet etmek » ayağına sıcak su mu soğuk su » olağanustu hâl » savaşacmak veya ilân etmek » orta doğu » fal acmak veya bakmak » suluk » dalgıc kuşu » sıcankuyruğu » gozunu yummak » capsız » defol » cekce » evci cıkmak » suruklemek » sandıktaki sırtında ambardaki » teessus » gun yağmuru » bortturme » itibar gormek » polonez » acındırmak » kap » kel olur sırma saclıolur kor » zerdecal » cumbuşlu » İcinde baklava bulunan » surekci » dortgen » canısağolsun » oğle paydosu » mustevi » sıcramak » bicimsizlik » benlikci » yuz etmek » kacmaz » etme veya etme yahu » gol ayağı » capaklanma » acık oy » duze » elini ayağınıopeyim » kendi icine cekilmek » koklemek » pabuccu » hurdasıcıkmak » tanesi »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.