tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hulleci » yukselti » kol boreği » bortmek » kekec » ustencilik » soylenmek » u » kılıc kuşanmak veya takmak » lâkırdıağzından dokulmek » centilme » oportunizm » kadukluk » bağdad ıtamir etmek » cirkin kacmak » suruklenmek » w w » ciğiplik » arşiduk » fıstığıda denilen bir ağac pis » elekten gecirmek » cennete cevirmek » sublimleştirme » populer » asansorcu » yureğini eritmek veya sızlatma » dovec » el dokunulmak veya dokunulmama » camurlaşmak » muspet » şafak sokmek » suslemeci » canına tak demek veya etmek » paramparca olmak » kuskus corbası » dili acılmak » kuveytli » kumuc » un » suzmek » kukreme » tefavut etmek » taraca » cızıktırmak » arac » mustait » ork » olumsu » kasvet basmak veya cokmek » guduk »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.