tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
park etmek veya yapmak » unvanı » muhurlu » su icinde kalmak » epikuroscu » puskurtme » parcalanmak » boceksiz » melul » dibi kırmızımumla veya bal mum » resmigecit » suryanî » redaktor » gorungu bilimi » tahayyul etmek » ıp ip up up » hurriyet » basubadelmevt » ortturmek » cıkak » yeni cağ » ice donukluk » portenin başına konulan işaret » tıraşıgelmek veya uzamak » adınıkirletmek veya lekelemek » iltimas etmek veya gecmek » kırıp gecirmek » yuzleşmece » cekişme » acık » uzerine bir iki guneşdoğmak » suruşturme » guluşulme » puritenlik » tur » soğmek » ulkesellik » subekli » gozu doymak » oğle tatili » vurgun veya vurgunu vurmak » comezlik » eli yuzu duzgun » patron cıkarmak » cıkarmak » ım » cekberi » yurek » buyuk boy » kullî »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.