tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic başkalaşım » okuz trene baktığıgibi bakmak » soğe » başgoz etmek » temerrut » tore dışıcılık » sovdurmek » lânet olsun » okuz » moritanyalı » su altıfotoğrafcılığı » hucuma kalkmak » kendini kapıp koyuvermek » bağımlısıralıcumle » polarma duzlemi » bıcaklanma » kafayıyere vurmak » dillerde dolaşmak veya gezmek » kıyamet gunu » mek » uslûplu » okulu asmak veya kırmak » dibi gorunmek » kara cumle » hanefîlik » cinkografi » korletmek » secilme » mutekellim » ağır soylemek » cukurlatmak » kulluk » faraşgibi veya faraşkadar » kanavice » bağlantısız ulkeler » hareketli parca » aktualite » mukâfat almak » utu » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » okka her yerde dort yuz dirhem » car » ne olacak » gobeklenme » grev gozcusu » gunleme » menşevik » malın gozu » ici dışına cıkmak » tuy ağırlık »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.