tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
candan yurekten » garnitur » doşenmek » regulâtor » acık kalp ameliyatı » purdikkat » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » utulme » comlek kebabı » cağrıştırmak » ondalıkcı » gelmeyen veya gelip de kıtalar » dogmacı dogmacılıkla ilgili » okceci » tum başlılar » tokuc » arka yuz » kafa kocanı » davranmaya sebep olan sevgi du » sinema sanatcısı » yumurta kapıya dayanmak veya g » kureyve » gun » ic mimarlık » poliuretan » başak » işsiz gucsuz kalmak » ayağınıveya ayaklarını altına » efendime soyleyeyim » yeri goğu tırmalamak » dokunac » cakar » cercevesiz » tepegoz » la le » korle yatan şaşıkalkar » temerkuz » duzluk » nufus patlaması » e kuvvet » ustcavuşluk » dongu » donel » boya kızıl kok flubia tinctor » munebbih » cucuk » guzlek » cubuklu » kalp akce » yunmuşarınmışveya yıkanmış »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.