tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olum emri » metal parca » dekartcı descartes in oğretis » mizacgir » pısırıkca » tez vakitte veya zamanda » faaliyet gostermek » dunya kelâmıetmek » husnutelâkki » damarıveya damarları kabarmak » kasnakcı » turk » muhurlenmek » gepgenc » gun durumu » işbirlikci » devam etmek veya ettirmek » goturuş » mujdeli » yaşuzum » mercimek koftesi » olcuş » tentur » kaşıkcı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » buyuk unlu uyumu » cep harclığı » uruşmek » vazgecilmek » usulsuz » hareket » kece kulâh etmek » kırıkcı » avuc » yağhucresi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » eğitim » muruvvet » goverti » başıcatlamak » tarih oncesi » kırlangıc balığı » pop muzik » cabuklaşma » bicicilik » yukumlenmek » iğrenclik » iskeleti cıkmak » acık » l al el »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.