tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pirinc taneleri » guzellik kralicesi » duyumolcer » dortlu » gumuşlenme » durum durum » un corbası » eşek sudan gelinceye kadar dov » ayağınıcekmek » huzun cokmek veya icine bir hu » bolunmezlik » tarih oncesi » duşunce » butunu bel kemiği » pis soz » benim oğlum bina okur doner d » kuflendirmek » pabuccu » gozunu yummak » cekici » koclanmak » sormak veya sorması ayıp olmas » abanozdan yapılmışdilenci cana » boşinanc » catır cutur » işgormek » guneşletmek » statu » granul » levha » tok gozlu » ferman cıkarmak » korpe » carşaf kadar » inmek » ciğneniş » amaclı » kaktus » sacula » borcsuzluk » on deyi » bolucu » once » oğretme » alcak ses » ayağınıyorganına gore uzatmak » cılkıcıkmak » ufunet » ağaca cıkan kecinin dala bakan » mudevver »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.