tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ıkla ikle ukla ukle » gullâbicilik etmek » regaip kandili » hatır gonul bilmemek saymamak » icirilme » bayramustu » gonullu » cavuşkuşu » donuşlu fiil » satın alınan erkek kul esir » rehavet cokmek veya basmak » dostluk okkayla alışverişdirh » yavaşca » coklarınca » utu masası » kucuk terim » yapılan yığın » cıdamak » mubaşir » agrandisor » koleleşmek » dovuşmek » mutevehhim » bekci » kaba turkcesi » cakıllık » paranın ustu » yontemli » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » kuru gurultu » kan revan icinde » sıcak basmak veya bastırmak » gorevli kişiler » sacılış » norotik » percin » mutefekkir » cilve etmek veya yapmak » cozumlenme » fuzyometre » cizmek » gozum veya gozumun nuru » gozaltına almak » yedi duvel » urum » kızık » başlangıc noktası » gıllugişsiz » dikce » gecirmek »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.