tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akım olcumu » cenesini bağlamak » bicim » catılı » cıvma » maltız kecisi » kurt gibi kemirmek veya yemek » uşengenlik » ustune veya altına eklenen ayı » alttan veya aşağıdan almak » acık teşekkur » coğunca » cıkmak » yumuşakca » lek » kendini duşunmek » ufuruk » kuşatma ihata » uzunlamasına acılan oyuk » capak » utusu uzerinde » cizmek » cıkra » dort donmek » ic cekmek » değişiklik onergesi » susletme » lâtin » ordekbaşı » bicimleme » dur veya durun » yayla corbası » muzikhol » koruk gibi » kırk veya bin dereden su getir » kervankıran » korleniş » hızolcer » cıkmak » hindu » iltimascılık » lâtin ciceği » umidi sonmek » icsiz » ferula assa foetida » keskin sirke kupune veya kabın » inti » soğuk bufe » guneşdoğmak » acısal uzaklık »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.