tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yonlendirmek » yureğini serinletmek » makam şoforu » dokme » taşa cekmek » yarıbucuk » cucukleşme » imam osurursa cemaat sıcar » bahce domatesi » soven » lokun » uveymek » cekmek » acık liman » hasanpaşa koftesi » blofcu » muncer olmak » suclanma » bir kulağından girip obur kula » catlasa da veya catlasa da pat » surat duşkunu » mujdeleme » kalvencilik » altınıustune getirmek » akıkarasıgecitte belli olur » har gur » sovuntu » cok ayaklılar » mustezat » madenî yun » orneğini almak » cıkarma birliği » cok buyumek irileşmek » berat gecesi » sac baş » horoz evlenir tavuk tellenir » bugunku gunde » goynumek » capullama » cenesi duşmek » onemsizce » ac tavuk kendini arpa ambarınd » sır tutmak veya saklamak » gunahına girmek veya gunahınıa » cekiştirmek » zuğurtleşmek » taclı » celiksi » bicim » eline fırsat gecmek »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.