tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
figur » surgune gondermek » cepin » gozunu dort acmak » kitapcı » bayram gunu » ozelleşmek » comce » vadesi gelmek veya yetmek » başkıc vurmak » odevcil » bıcak atmak » cabuklaşmak » ihtilâc » dinamitcilik » secmek » şovalyelik » tac giymek » su icinde kalmak » ekti puktuler » okculuk » corten » sutlenmek » gic » muhurcu » cim » şerbetci otu » petek goz » vucutca » muhtaclık » yuk vurmak » ay orumceği » ceviricilik » durt » tuy ağırlık » muftuluk » sozum yabana veya sozum meclis » cevirgi » cilâlıtaşdevri » bir şeyler veya bir şey olmak » muş » lâz » ilmuhaber » allah yapısı » oluşturduğu demet » yara bere icinde » cakım » gorev » sudan tavuğu » iğne ipliğe donmek »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.