tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nacizane » kaşıkcılık » sır kupu » turkuaz yeşili » canak tutmak veya acmak » koru korune » ağzınıbıcak acmamak » araştırılabilen olculebilen » cığırtkanlık » gurultulu patırtılı » iki ucu acık boru biciminde it » bukmek » civici » soz dinlemek veya soz tutmak » acık » musavatsız » canavar duduğu » celik pamuğu » kuf bağlamak veya tutmak » kucuk sesli uyumu » curuğe cıkarmak » gun » purcek » celme » arkac » badıc » sansur » kafasıcalışmak » okuzburnu » sudan tavuğu » fruktoz » acılmak » olu deniz » zararlıcıkmak » cakılmak » gozlerinin ici gulmek » muteharrik » afrika menekşesi » nur yuzlu » pacal » arac » cekmek » biri veya bir şey icin olumsuz » curuf » duzelti » alcıkalıp » modul » bisulfat » kurklu » isim cumlesi »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.