tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uckâğıtcılık » yuzgec » cevreleyiş » fumerol » alacağına şahin vereceğine ka » imparatorice » iclem » on defa veya kere » oncul » akla karayısecmek » akaclamak » dovuşken » elci » ruzgâr ustu » el işciliği » izine donmek » parcası » ifrata kacmak » enek » citmek » tazıya donmek » maymuna donmek » İleri bir tarihte beklenen ge » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » dansorluk » kanıicine akmak » akca » kimin arabasına binerse onun t » cığırış » kullenmek » gorevden ayrılmak » yurekli » simultane » munasebete girmek » sadakatsizlik gostermek » hatır gonul bilmemek saymamak » su boceği » kulek » ufurukcu » glâdyator » gugu ciceği » kacamaklı » oluşturduğu demet » başıyastık yuzu gormemek » capalanmak » iki gozu iki ceşme ağlamak » muslumanlaştırmak » noel baba » cokluk » ar yılıdeğil kâr yılı »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.