tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odeniş » culpan » icindeki en kucuk birlik » konsultasyon » dalgunduz » facasınıalmak veya al aşağıetm » bulaşmak surekli gorunur duru » gostermek » yureği carpmak » canlısı » yara acmak » inmek » parmaklarınıbirlikte yemek » yoresel » olet » oksuzluk » isim govdesi » yureği yufka » turşucu dukkânı » gozletme » urume » cıkılanmak » rumî » yuruyuşe gecmek » ağzınıveya cenesini tutmak » boynuz cekmek » calkanmak » durum » suzek » surat duşkunu » ayağınıcekmek » yetenek ve genel gidişdurumlar » yediği onunde yemediği ardınd » goz bağı » goğsunu gere gere » mutecasir » gucune gitmek » ciltci » cıkılamak » ucu » bizim gelin bizden kacar tuta » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » gı gi gu gu » edebiyatca » cokertmek » yuk » muşerref » uzgusuz » yalınc » koşutculuk »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.