tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kolay işlenebilen yumuşak bir » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gudukleşmek » ileri atılmak veya cıkmak » suclamak » kendini toparlamak veya toplam » konuk koşesi » donem » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » fazla gelmek veya gitmek kacm » cıldır cıldır » yureği bayılmak » oda muziği » şarapcılık » cıkar » dağa cıkmak » buğemek » candan gecmek » goğuslu » ilâcsız » guneşlenme » dunku » kuman » gidebilen sekiz kucuk taş piy » ozenip bezenmek » alafranga muzik » allah yazdıise bozsun » zaturree » tadilât etmek veya yapmak » adamakla mal tukenmez » aylakcılık » tarikatcılık » allah ım » dışcevre » guverte » iki satır lâf etmek veya konuş » keyfi kacmak » gelgec » şarap canağı » biri cok olmak » buvet » tezahurat » belirten kural » uslûp » gozetime almak » facalı » acıkcası » cakal yağmuru » ahlâkcı » izine duşmek »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.