tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapısıacık » koc » omre bedel » yaradan » karşılaşmalarda sayıları uyar » ozendirme » ric at » arabanın on tekerleği nereden » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » cana minnet saymak veya bilmek » bayram gunu » an anecilik » cozmek » karşıtcıllık » capcak » methiye duzmek » suc » gonul » onleniş » mukavemetci » tacikce » kurumek » tuvit » gobek odunu » dorduncu » gecim derdi » birinci cağ » cağdaşlık » dun » doş » gonul rızası » orgutlenmek » gorevlendirme » soz gelmek » sunger cekmek » olumlu dunya » kultur sarayı » gelin guvey olmak » sansur » can kaygısına duşmek » gule oynaya » gulu seven dikenine katlanır » oylesi » suyum » bir şey soylemek » dediğim dedik otturduğum veya » calkantı » eşelemek işi yapılmak » dangalakca » yaban kecisi »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.