tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozne obeği » doneleme » diktatorluk » boğ » şeyin ayrıcalığınıanlatır » cerceve anlaşma » super benzin » kıyamet mi kopar » abdesti gelmek veya olmak » mavimtırak esmer renkte bir el » belli belirli kesinleşmiş ş » kulağınıcekmek » suzmek » cıtcıtlamak » acık hava » opucuk » doşemek » mes ul olmak » dizginini cekmek » oldurtme » paylaşmış benzer odevlerle yu » ulke coğrafyası » kucukle kucuk buyukle buyuk o » yuzlemek » acıklık » cevreleme » imbikten cekmek » pluviyometre » devlet duşkunu » kalem acmak » soyleyeceği olmak » allah aşkına » hanefî » mercekten oluşan optik alet » duşkırıklığı » kucuk martı » dem cekmek » meden » canıcıkmak » gokce » ihracatcı » ors » abbasî » ekle » okse otu » boluntuler » buk » yağma hasan ın boreği » lupculuk » alt tarafıveya yanı »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.