tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elektrikci » gozleri bayılmak » teşhis etmek veya koymak » hava suzgeci » kucuk » canından gecmek » korletmek » munasebet » yalancının evi yanmış kimse i » sokme » hava duzenleyicisi » kanada geyiği » cobanpuskulugiller » capsız » deliye her gun bayram » carpılma » boncukculuk » gun ciceği » ucak alanı » celâlî » ozlu » gecirmek » uful » itham etmek veya ithamda bulun » yuzune duramamak » serbestce » hesap vermek veya hesabınıverm » lâfıgecmek » susletme » kac para eder » ufleyen alet » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » insanın adıcıkacağına canıcıks » gozleri kapanmak » vazgecmek » garip kuşun yuvasınıallah yapa » karanlığa gomulmek » cil yavrusu gibi dağılmak » mundemic » tuzla buz veya tuz buz olmak » koklemek » sebep olan fiziksel enerji ha » direnc » vazgecilme » kır ciceği » ustelemek » gumruk kanunu » yahudi tapınağı » kufletme » duğu »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.