tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğleyin » sapcık » ehlihibre ehlivukuf eksper » tumlec » şıralık uzum » cavlanma » yuzucu » son pişmanlık fayda vermez vey » flâman » peşine duşmek veya gitmek » faktor » paca » ağac balı » sulfurleme » allah mubarek etsin » markor » kokusunu veya koku almak veya » oncu » ucukluk » mukrim » urpertmek » curutmek » kilidi kureği olmamak » kurkculuk » oldurucu » geleceği varsa goreceği de va » eşiğine yuz surmek » goz onune getirmek » kakınc » aracla yakmak » koycu » sublime » başdumenci » koyleşme » kadirî » lâckalık » soz yazarı » tur » kokleniş » ozluk işleri » toskurtmek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » yetimi okşamışlar vay sırtım » yonetsel » goz kadehi » bulunan bolum kafa ser » sozlu soru » in hali » tup » hesap cıkarmak »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.