tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tunguz » tuy duzmek » satın alınan erkek kul esir » secmeli » doğal cevrelerini değiştirmele » turev » gosteriş » muharriş tırmalayan tahrişed » prescilik » corak » cukur acmak » yeise burunmek » mel un » kume » sungerleşmek » cetrefil » oruk » hazzınıcıkarmak » kur yapmak » pastorize » ut acıcılık » bazıbitkilerin turlu organları » australis » yurunmek » cinke » cuş » suzmek » fındıkcılık » boylece » suyundan yararlanılan cukur » dışbukeylik » bıcaklanmak » doşem » alcarak » orneklendirme » m2 » zihnini celmek » birinin iyi niyetini kotuye ku » celişkisiz » deve bir akceye deve bin akce » goruşme » putur » ic » olcumlemek » gokcul » gecim kapısı » fit vermek veya fit sokmak » koyuvermek » koluk » arafatta soyulmuşhacıya donmek »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.