tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sulfamit » kok saplı » sana vereyim bir oğut kendi u » İki veya daha cok maddeyi birb » yazı » surgu » trampetcilik » buyuk unlu uyumu » culûsiye » su icinde kalmak » canıyok mu » ağzıacık ayran delisi veya bud » sosyal duzen » mac » kıyıda koşede kalmak » gozden kaybolmak » ar er » surrealizm » tanrıvergisi » punez » merdane » kaşının altında gozun var deme » cetrefilsiz » muttefikan » diken ustunde oturmak veya olm » yol acmak » verilen liste » korlenme » surgun » elden kacmak » boşol veya olsun » goz » gosterişsizlik » cimlenmek » tenceresi kaynarken maymunu o » bağcubuğu » cılbır » gecer » kustahlaşma » cakmaklı » kostebek illeti » cerge » kofter » davar gutmek » karaburcak » portlemek » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » corba icmeye cağırmak » neşvunema bulmak » catıyıalmak »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.