tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıntısız » hice saymak veya hice indirgem » yalova misketi » hulle » er » merak sarmak duymak veya salma » kulliyet » bal ciceği » buyulenme » adınıkirletmek veya lekelemek » mulkî idare » cıkarmak » hırlımıdır hırsız mıdır » organların her biri » sozde ozne » allah ecir sabır versin » onerme » allah yarattıdememek » antik cağ » kapak bıckısı » kondansator » eğri bakmak veya eğri gozle ba » sulûk » t t » yol yurumek » suzgunleşmek » su dokmek » hukûmeti kurmak » gelişmişcanlı » cizge » cık cik cuk cuk » toplandığıbolum » sudan tavuğu » kuafor » surtukleşme » ozenilme » yuzucu » kazgıc » kuvvetten duşmek » calpara » bolşevik » alaturka muzik » hangi taşıkaldırsan altından » mantıkcılık » dol eşi » iciriş » murettep » urperti vermek » halka veya âleme verir talkını » gozu sonmek »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.