tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzune bir daha bakmamak » mozaikci » muddei » trolcu » kırcıl » japon bezi » ergurmek » juglans regia » dordul » gokyuzu mavisi » kok saplı » goğus ingini » korelmek » kimse » kafasınıtutsulemek » mubarek ay » hurmetsizlik » tumlec » tarafından arabacıicin armağan » onemsizce » cangal » sel gibi akmak » mufredat programı » melul mahzun » cenaze toreni » uryan » sarımsağıgelin etmişler de kır » gozunu kin burumek » celenc » yureği goz goz olmak » sozlu soru » civilemek » cobanlama » gıc gic guc guc » futursuzca » ucer beşer » terbiyesizlik etmek veya yapma » azap cekmek » teveccuh » muzakere etmek veya yapmak » boyle boyle » anglikan » tuzel » gozcu » muzaheret etmek » icki masası » vokabuler » aksoğut » camcak » kacıklık »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.