tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sansurlemek » suzgun bakış » avurt unsuzu » vus at » ustencilik » boğazına bir yumruk tıkanmak v » dol vermek » yukumlendirme » guzluk » reaktor » gunleri sayılıolmak » purcekli » sunnetlemek » derdini marko paşaya anlat » pekiştirmek » el elin eşeğini turku cağırara » albumin » orumceksi » goreceli » o » akşam yıldızı » karşılıklıbirbirini dovmek » canıcıkasıca » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » saclarıiki turlu olmak » goz sevdası » gostermek » orumcek » ucuklama » oz guven » catınmak » cınlamak » usulsuzluk » muşahit » gonul almak veya gonlunu almak » sebep olan fiziksel enerji ha » kesip veya kestirip atmak » bonleşmek » oflicinalis » gosterişe kacmak » surum » kok sokturmek » goz kırpmadan » kazan kaldırmak veya devirmek » turşucu dukkânı » gonderiş » herkes kaşık yapar ama sapını » kunk » kimya gocumu » cavuşkuşu »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.