tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
topluluktan olan kimse » ciğlik etmek » nufus bilimci » dokulmek » lık lik luk luk » gozunu sevdiğim » yuze cıkmak » ozgun » tel kuf » donelme » koydunsa bul » daraya atmak veya cıkarmak » ovur » kabuğu dışına cıkmak » dovunmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » hırsıza yol gostermek » gozu hicbir şey gormemek » kusturme » gozu bağlı » telgrafcı » surundurmek » sudanlı » icki sofrası » yaşcayır » calıştırıcı » cırağ » atadan babadan gormek » soyleşi » carkıfelekgiller » dunyada » saatci » akıl var yakın var veya akıl » oğuzca » kibritci » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gumburdeyiş » art damak unsuzu » camurluk » duzenleme » olarak tespit edilmiştir » yoneltmek » cala kalem » koksuz » gugu ciceği » gurbetcilik » kucuk oynamak » kundakcılık » ciğerini sokmek » matrakcı »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.