tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş

etkin yurttaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyutmek » alttan gureşmek » felâketlerin acılıetkilerini d » cıkmak » cınarlı » duz kanatlılar » cıkışhakemi » odetmek » ciş » calgıc » fazla mal goz cıkarmaz » korukcu » meslek ici eğitim » cıkmalıtumlec » somurmek » cucukleşmek » cemberlenmek » re » ozonur » celikleşmek » surtuk » buyu bozulmak » gun almak » akma hancer » puruzlu » dovdurulmek » bukulgenlik » tukenmek » pence vurmak » iple cekmek » civanpercemi » hristiyanlık » duşunulmek » gecen » duzgun » cıtır cıtır » buyuleyici » erinc » cekiştirme » acım » onunu almak » kırbaclama » ziraatcı » etmek » tezahurat » yuzmek » cuhelâ » kotu » ustencilik » kucaktan kucağa dolaşmak veya »

etkin_yurttaş hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş nedir ve etkin_yurttaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.