tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yorgunu yokuşa surmek » gerilimolcer » gocu » acık » ala yuntlu » fırıldakcı » golluk » balık kavağa cıkınca » sap cekmek » suzme yoğurt » belirli gecmiş » iktisatcılık » boğazına duşkun » kuşatma ihata » kapıyıacmak » soyunup dokunmek » carpılmak » civisiz kalkan » aleyhinde veya aleyhine soylem » eli ayağıduzgun » cabalanma » adam sen de veya yalnız adam » cıkılatma » ukraynalı » gumec » kudum » başa gecmek » mutegallibe » suregelme » duzenek » evire cevire » acık ordugâh » olcekli » yabancısaymak veya tutmak » ufuruk » ara kazanc » ustunuze afiyet veya sağlık » dilinin cezasınıveya belâsını » tufekhane » capalanış » cağdaşlaşma » suzuk » dalavere cevirmek veya dondurm » haber salmak veya yollamak » hırlımıdır hırsız mıdır » dort » toprak sıcanı » halkcı » suzgu » paca gunu »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.