tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cay demlemek » barokcu » cocuk bakıcı » tek hucreli » yuvarlak unlu » ad cekme » cadır bezi » gomme balkon » sune » gemisini yurutmek » kadının fendi erkeği yendi » sercin » cağıldama » gın gin gun gun » capak » goz kulak olmak » r r » it surusu kadar » koylu kentli » hanım boceği » gun yağmuru » temettu » gozu olmamak » bıckıtozu » wc » halvetî » kucuk » girdisi cıktısı » mac satmak » osmanlıcılık » meraktan catlamak » duşuk yapmak » catışmak » oğur » emretti patrik efendi » gumruklu » kornişci » halacca » muşir » daruşşifa » buyukce » gelin boceği » eliyle koymuşgibi bulmak » ayağınısurumek » biciminde bağ » surgun gitmek » cakılmak » rengi atmak kacmak veya ucmak » catılmak » duğum »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.