tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yemin olarak kullanılır » suvari boluğu » salcalık » kılıc bacak » futursuzca » goz » işcevirmek » altayistik » bir cicekle bahar veya yaz olm » kabak ciceği » canına tukurduğumun veya ufurd » tepesine veya başına binmek ve » tutturme » teyel yapmak veya atmak » soz » erketecilik etmek veya yapmak » cinke » korfez » terbiye almak veya gormek » up » pacalarından akmak » takla atmak veya kılmak » civisiz » sungulenmek » bacak bacak ustune atmak » koruk » temasa gecmek » parca almak » kopulemek » bulaşmak surekli gorunur duru » acıkcası » borcluluk » işi uc nalla bir ata kaldı » kucuk karga » aryanizm » buzlar cozulmek » cocuk gibi » getirilir » başıustunde yeri olmak » ne gune duruyor » donmek » bahcesi » meflûc » dun » comez » toz » dunyaya getirmek » kaba turkcesi » boluk » mulâyemet »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.