tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
salâ vermek veya okumak » ruzgârlık » ruya » tevessu » hâli veya hâlleri duman olmak » jonpromiye » kapalıgecmek » full time » ucretlerine gore duzenlenmişye » tecessum » puskurtucu » kapak bıckısı » fırcalamak » gonulden ırak olmak » ozumsenmek » akşamuzeri » caycı » uflemek » bitkisi gossypium » kuzu postuna burunmek » cekirdekli » butunleme sınavı » yuz kızdırmak » kotu » deli kızın ceyizi gibi » dortnal » potikare » takipcilik » yedi kat yerin dibine gecmek » bulbul gibi soylemek » icine cekmek » gıptasınıcekmek » yakacak » sokmek » coban aldıbağa gitti kurt ald » guney noktası » on avurt unsuzu » muzevirleme » oldurucu » kulâh giydirmek » corak » tıraşcı » ozne » it ite buyurur it de kuyruğun » hipotenus » catışmak » kubizm » can cabası » kalmak » eline ayağına uşenmemek »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.