tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secmeli ders » hangi taşıkaldırsan altından » kamcılanma » vazifesi mi » yureklilik » dur veya durun » boru kelepcesi » harclı » fizik gucu » hazır corba » cırakman » seruvencilik » cekmeceli » muzayede » yuha cekmek » deme » ipi cozmek » pecelenmek » kırgızca » gumburdeyiş » kabuk bağlamak veya tutmak » futurizm » kaplıkapak » gul yağcılık » yontma taşdevri » kılcık atmak » hayrette veya hayretler icinde » karagozluk » korkunclaştırma » mıknatısıolan » allah herkesin gonlune gore ve » farsca » gunun adamı » techizat » gudum bilimi » kuf » tekci » beyninden vurulmuşa donmek » tumen » kosemen » ağustos boceği » gomlek » ortmek » coreklenmek » fennini almak veya kapmak » dumen tutmak » dokuntu » ummetce » sağcıkarmak » doşemeli »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.