tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırbaclamak » bıcak altına yatmak » sacın ak mıkara mı onune duşu » kosemenlik etmek » bey veya paşa gibi yaşamak » yuzunun akıile cıkmak » jimnastikci » cekilmek » manikurlu » cakıştırmak » işbolumu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » puflemek » buzmek » gereksinme duyduğu maddeler du » yureği pek » kurekci » lâcka etmek » cıplaklaştırma » duşsuz » cenk » ağzısut kokmak » capraşıklık » keceleştirmek » gozunun onunden gecmek » nargile tutunu » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » bir elini bırakıp otekini opme » arapcalaştırma » cavuldur » ve burada gorevli kimselerin t » yuk » sap cekmek » şuheda » duvesime » teptim kece oldu sivrilttim k » ruzgârlama » tercuman » cipo » şovalye » murettep » yuk katarı » yağlıkomur » ustune » kıt a » denkcilik ği » başa gureşmek » sukûtî » kohne » muslukcu »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.