tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic guveyi » geceyi gunduze katmak » olumluk » buyurun cenaze namazına » cekmek » tuzla buz veya tuz buz olmak » goğus gecirmek » okul kacağı » yazdığıad veya işaret » karakalpakca » icine baygınlıklar cokmek » oğlen » kılıckuyruk » cayırlık » ucarılık » cullanış » gozculuk » porsumek » ulkeler coğrafyası » gorunuş » ustenmek » bicimdeki bolumler » acacak » gencleştirme » civi gibi » genişzaman gorunumu » bolucu » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » kotek » her ne ise veya her neyse » basın dunyası » ozdeştirme » ağır arac » ozelliklerin tumu » ga ge » ustu başıdokulmek » savul savulun » camıcerceveyi indirmek » apoletleri sokulmek » katresi kalmadıveya katresi yo » akıl oğretmek » tarihcilik » tahrikci » tunc kafiye » korpe » el ustunde tutmak » oğurtu » kamburu cıkmak » boğazına duşkun » aba vakti yaba yaba vakti aba »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.