tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici goturmemek » tavukculuk » coğalma » saponaria officinalis » duz » butun » manipulâsyon » takdir etmek veya eylemek » maden yunu » fırcalık » cil » onune katmak » ceteleşmek » diplomatca » adama donmek veya benzemek » acısozun yarattığıkırgınlık » duk » kuşayiş » hoşduruma gelmek » incelenmesi muşahede » ağız tutunu » bukun » yorgan doşek yatmak » copsuz uzum » lugat paralamak » calmadan oynamak » cabucak » ağır ol » terutaze » gocmenleştirmek » kısmî secim » sunmek » esir duşmek » duzletmek » soz ustası » nuktecilik » allah tekrarına erdirsin » idareimaslahatcı » tuyleri diken diken olmak » merdane » guvenliği sağlamak icin yapıla » plânor » muş » dumdar » acıktan para almak » pr » markscı » roman dilleri » ac kalmak » gecerlik »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.