tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cobanın gonlu olursa tekeden y » gonul avcısı » satın alınan erkek kul esir » zambiyalı » otumsuzleşme » usulsuz » corapcılık » gormek » sukûtî » tegaful » barışcıl » urokultur » hesaba katılmak veya katılmama » ozalitci » ona gore hava hoş » şerbetci otu » duşukluk » cokmek » ot » dârıdunya » ureticilik » para parayıceker » konsantre etmek veya olmak » gic » tek cenekli » guleclik » alcak gerilim » muntahip » cifte » klârnetci » ahıra cekmek » papara veya zılgıt yemek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » calıştırma » ustune » ağız aramak veya yoklamak » kibarlık duşkunu » recine » kotu » hicleştirmek » zift yesin veya ziftin pekini » utopyacı » dilenci canağı » koltukcu » dolaba girmek veya gelmek » ustelemek » basmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » icre » toskurtme »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.