tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yapılan cıkmaz yazıveya resim » guneşlekeleri » kucuk gezegen » lâpon » gozlerine uyku girmemek veya g » catpat » bahtıacık » zıvanadan cıkarmak » bitişik canak yapraklılar » kamanco etmek veya edilmek » sure daha surdurmek » cıkmak » musteşar » yuk vurmak » kuculmek » yalıngoz » zac yağı » klâkson » kosinus » cıkış » gumburtu » bickici » bektaşî babası » boğurtmek » macun cekmek » boyle » divanımuhasebat » mutenazır » kap » celik parca » korleştiriş » gonulsuz » kundeden atmak » cınargiller » sozleşmek » ters acı » pekiştirme unlusu » coban merhemi » zuğurtleşme » kocan » dili acılmak » oğutuş » uzak goruş » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gorunme » yanlışkapıcalmak » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » teneffus etmek » uvey baba » unlenme »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.