tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir postum var atarım nerede » tepeustu » civici » luksmetre » dem cekmek » buyukten buyuğe » sosyal guvenlik » oylesine » cotiragiller » duzguncu » ne o » dunyevî » almanlaştırmak » şerit » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » turkceleşme » dağsıcanı » guclu » kul etmek » hayırla anmak veya yad etmek » muskirat » habbesi kalmadıveya habbesi yo » lenincilik » kaynana olma durumu » eksen ulke » genel gorunum » coğunluk » havaya ucmak » yukseltmek » bir abam var atarım nerede ol » vido cekmek » cozuluş » ikizkenar ucgen » mentollu » kusur etmek veya etmemek » cıyan gozlu » cok uluslu » odetmek » kaymakcı » buhtan » cift zamanı » ısıtıp ısıtıp onune koymak » katmerli katmerli gulmek » camaşırcılık » bicki yapmak » akağac » cağacmak » odleklik » ışık kure » asal sayılar »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.