tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzaheret etmek » pes perdeden konuşmak » torbada veya cantada keklik » koşe tutmak » gumburdeme » yalan yere yemin etmek » parca purcuk » direksiyona gecmek » kirec » gecmişi kandilli » duğuncubaşı » ozel tiyatro » sutun acmak » aşcıbaşı » yureği delik » kucuksemek » hevesine duşmek » yıldız ciceği » musteniden » sıcana donmek » yuzleştirme » toretanımaz » hava duzenleyicisi » bicimlendirilme » borc etmek » cokturme » izlenim uyanmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » doğaustu » doşemcilik » koltukcu » allah kazadan belâdan saklasın » dereyi gormeden pacalarısıvama » soğuk vurmak veya yakmak » gocer konar » acılmak » gozu buyukte olmak » kesip bicmek » ozlu » oz su » hanım boceği » oz saygı » puruzlenmek » cepci » kotuleştirmek » gelip gecmek » cabuklaşma » işgunu » al gulum ver gulum » capkınca »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.