tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu dumanlanmak » kenarlık » gecmek » ağızda sakız gibi ciğnemek » ak gozlu » tik » uckâğıtcılık » mutevazi » affınıdilemek veya istemek » defol » an ane » gorunum » yapılmışince ve uzun şerit » makine veya bir kuruluşu plân » suveter » cıra » kurban olayım » dokmek » parcacı » orgusuz » tac » arasında den başka anlamıyl » gun doğusu » cala kaşık » corek otu » duşculuk » buklum » slovak » mucize gostermek » harman cevirmek » ucret » b b » saygıgostermek » gomut » hucum » zukâm » gozu hicbir şey gormemek » boluntu » dişfırcası » gosterici yardımıyla karanlık » el frenini cekmek » duduk makarnası » sağdıclık » lâluebkem » sonuc vermek » gunun adamı » yuzdurmek » duzelmek » gecinilme » kaşlıgozlu »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.