tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carşaf carşaf » başdondurucu » kundelemek » mumkun » cıngırak » sacma sapan » terettup » ackılatma » hunnap » ustune basmak » bahcecilik » koşe yazarlığı » dokmek » sutnine » bisikletcilik » muşterek » bağımsız sıralıcumle » imtizac » korkulu ruya veya duş gormekte » guleclik » arabanın on tekerleği nereden » kumes » ozendirmek » korelme » yaşta kalmış kavat pabucu gib » madde ağı sem » ucar kefal » başbaşa veya kafa kafaya verme » iplik cekmek » olu acı » hezaren orgu » dağarcığıyuklu » guvenliği sağlamak icin yapıla » gelen birini karşılamaya cıkan » kukla hukûmet » figur » super fostat » turk kıyması » japon denizi » edep yahu » bir postum var atarım nerede » teslim tesellum » afrikalılık » kırcıllaşmak » kullanılırdı » cunku » dili donduğu kadar » hallac » tumen tumen » marpuccu »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.