tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pd » dortluk » alkışcı » mujdeci » kilus » acma » ickicilik » kulağına kupe olmak veya etmek » folk sanatcısı » koruyucu unsuz » işcilik » cerre cıkmak » ilmuhaber » ic etmek » kızık » oğur » burokrat » aracılığıyla duymak değmek e » unsuz duşmesi » koyungobeği » guluncleştirme » uretim bicimi » kepce gibi » tac giymek » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » celmelenmek » istenilen bicim elde edilen m » carpılı » uste » jubile » pullukcu » boylesine » musebbip » cekmek » keli koru toplamak » reasurans » lâm elif cevirmek veya cizmek » tarafından arabacıicin armağan » bilmece cozmek » boşta olarak yapılan ortu » tumeller » allah yarattıdememek » İslâm dininden olan kimse » berat kandili » lâmadan oluşmuş arasına yerle » esrar cekmek » kambur ustune kambur veya kamb » donmek » korelme » emekliye ayırmak cıkarmak veya »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.