tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bilinc akışı » kotumseme » taraca » duşuncesini acmak » gomlek değiştirmek » mubaşir » soz birliği etmek » yukseltmek » luleci camuru » cul caput » icinden okumak » gonenc » cıkıntı » korpe » ordekgagası » goz ucuyla bakmak » uzengilenme » plâcka » mak mek » tutunacak dalıolmak veya olmam » menekşe gulu » munfail » allah rahatlık versin » acık hava » saban surmek » catınma » eltieltiyekustu » cifteli » duzenleyen ve genel olarak ilg » suje » cizmek » sulûk etmek » surmek » ca ce » acısıicine veya yureğine cokme » eşyukselti » ceyizlenme » cıbanın başınıkoparmak » kabul gunu » ceper » ustunsemek » ozgurlukcu demokrasi » goz actırmamak » verilen liste » merih » turemişzarf » yuzdurulmek » teşhis etmek veya koymak » başyemek başınıyemek » baygınlık gecirmek »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.