tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amplifikator » cıkartma » esi » gesneriana » ozensizlik » sacma » alnıacık yuzu ak » usanclık » oz kardeş » koşkerlik » dikensiz gul olmaz » carlık » kullanılır » buyuleyici ozellik » vadesi gelmek veya yetmek » hamur acmak » guneşlemek » mahrut » tanrıile şeytan arasında surek » İcinde baklava bulunan » uğuru acık » kırıp dokmek » imam osurursa cemaat sıcar » muracaat » sulfurik asit » cepcilik » gradosu duşmek » gugu ciceği » arka yuz » rafızîlik » kıskanclık » buyuklu kucuklu » cehre etmek » ışık olcumu » kadının fendi erkeği yendi » cakışmak » kufurbazlık » ozgur » dalıp cıkmak » cıtak » pabuc pahalı » grejuva » takdim edilmek veya olunmak » onsel » paha bicilmez » gul yağcılık » statu » ileri veya one surmek » hancere » ceyiz »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.