tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz etkin yurttaş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzunuze guller » teşrifatcılık » satranc » hava ussu » dun » uretilme » akşam guneşi » butunleyen » sursat » infiratcılık » cektirme » molekul » it gibi calışmak » cemen » suruş » ağırlığınıortaya koymak » genişletmeyi amaclayan yetkin » canım dese canım cıksın diyor » kıc atmak » abbas yolcu » kireclenmek » urperme » cana minnet saymak veya bilmek » yurunmek » uretme » yuzune bakamaz olmak » hızla batmak » başlangıc » kancıklık etmek veya yapmak » soz » boru calmak » cıvlama » gozu dunyayıgormemek » futur getirmek » yureğini kemirmek » ileri gitmek veya varmak » guduk » dedikodu etmek veya yapmak » acmak » normalustu » başoğretmenlik » projektor ışığı » acığa alma » cekme » mahkemelik olmak biri başkasıy » bağlama yapan veya satan kimse » kılıc uşurmek » kucuk capta » yonelmeli » calıcırpı »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.