tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğ » gozunu ustunden ayırmamak » etliye sutluye karışmamak » goruntu » kabul toreni » tel civi » kolcak » curmumeşhut » comez » vucutlu » okseme » copurlaştırma » torpulemek » mesele yok » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » bulbul » mucmel » her gun » odem » caresine bakmak » cari ucret » cabuk ol veya cabuk » goze girmek » corba tabağı » eksi uc » uc etek » umitsiz » rektorluk » duz » yarayan cevresi oluklu kucuk » sacı » futur » cocukluk etmek » icim » guducu » selâm soylemek veya yollamak » tuccarlaşmak » dokmeci » suruşturme » suikastci » caput » kotu » uckâğıtcı » tokezlemek » tun tun kacmak » uşutuk » aclık cekmek » kalite cemberleri » cussesiz » yer yer kazıyarak alttaki renk »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.