tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orcin » odemek » panslavizm » bağcubuğu » kapılarıacık tutmak » levuloz » icinin ateşi kullenmek » aydınlıkolcer » cerceve » ceribaşı » tufeklik » kustahca » cekirdekci » luferci » nb » cok yavaşişyapan cevik olmaya » bulamac » supurmek » mongolist » sınıfta caktırmak » bakılmadan secilen şey » kelebek gozluk » sırasına gore » musterih » bilimsel duşunce » yureğine sinmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » tupluk » mukâfat » gudulmek » recellik » acık kahverengi » hukukcu » dokmek » baltasıkutukten cıkmak » kuresel gok bilimi » gun doğmak » harrangurra » kosemen » yureğinin başısızlamak » bir doğu germen halkı » buyuğu meleagris gallopavo » cupra » susleniş » sarımsağıgelin etmişler de kır » muracaatcı » cocuk ruhlu » kuyudan adam cıkarmak » mulâzım » duruma gelmek »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.