tdk sözlük TDK Sözlük

 

etkin yurttaş anlamı nedir

etkin yurttaş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • etkin yurttaş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için etkin yurttaş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük etkin yurttaş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzluk » rucu etmek » bekâr kalmak veya yaşamak » docent » sekendiz » tovbe » kumukca » guatemalâlı » ciğnemeden ağız icinde evirip » uykusu bolunmek » boyle » altın kupu » kofterlik » soz kesmek » yan gozle veya yan gozle bakma » ucuc boceği » naturizm » cağa » biri cok olmak » payandalarıcozmek » sır tutmak veya saklamak » siyasetci » cadısupurgesi » gozyaşımemesi » tentur » numayişkâr » gomulmek » yureğini hoplatmak oynatmak ve » cevrinti » arap rakamları » muteveccihen » başyarılır kırılır bork fes ic » ustuvane » parmağının ucuyla veya ucunda » formul » şifreli canta » bolumlerine konulan ağırlık » soz cambazı » olusunu opmek » buyuk abdesti gelmek » dolaylıozne » ar yılıdeğil kâr yılı » gunduz yırtıcıları » donuş » cekiliş » celme » parıltı » dumen kullanmak » cil yavrusu gibi dağılmak » cumlesi »

etkin_yurttaş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. etkin_yurttaş_anlamı_nedir nedir ve etkin_yurttaş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.