tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil kelemesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kokain cıkarılan en cok peru » ictima » ha hoca ali ha ali hoca » muhliye » fındık sıcanı » kuman » capraşık » duzguncu » zuğurtleşmek » aklından cıkarmamak » kacamak » buğru » acıklık getirmek veya kazandır » ormek » soz konusu » palet » istenc » yoluna cıkmak » ic acmak » duşunup taşınmak » goz koymak » derecedeki yol yan yol » tun tun kacmak » sevir » suratından duşen bin parca olm » benimseyip değişik bicimde anl » kor duğum » paylaşmış benzer odevlerle yu » utuculuk » divan durmak veya el pence div » parmağınıaramak birinin parmağ » gonlu celinmek » bankadan cekmek veya almak » juglans regia » yureği temiz » sur atlenme » gozunu hırs burumek » dokmek » parca » cakşırlı » gonlunu sondurmek » acığa vurmak » gun kavuşmak » karikaturize etmek » jonpromiye » gonul » pence atmak » gozunu yummak » cicek yağı » pejmurdelik »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.