tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » cok karılı » bıcaklatma » afişci » bir yandan yanda » koylu kentli » limon kufu » caresiz » arnavutluk » kupe » cıra » goz » dumen cevirmek » uretkenlik » durdurmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » kulac » cok yavaşişyapan cevik olmaya » dalgunduz » harclık » ozumlenme » bulbulkonağı » gunaydın » cok gelmek » anayasacı anayasayısavunan an » borclu » gocmek » kacık oz » gorevsiz » golgeli » sahip cıkmak » şeylerden her biri tabaka » gunu birlik » canis lupus » kulleme » elcek » modul » sutyen » cul » comeltmek » keci » arap » başustunde yeri var » muderris » bolumlerden her biri kolon » nukteci » sonradan gormuş » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ceviriş » yuze cıkmak »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.