tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil kelemesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curuk » kılıc gagalı » ac gozluluk » gozleri ışık icinde veya ışıkl » den bu yana » kuşcu » uzatmalıcavuş » cicek » başına vur ağzından lokmasını » ucsuz » kalafata cekmek » ic bellek » urkmek » magnezyum klorur » surmek » gumrahlık » fırıldakcı » yılışıkca » sutkızı » muzaheret » kupur » cıkarım » ortaya cıkmak » duzecleme » gonlu kalmak » okuz balığı » bir ayağıcukurda olmak » kapıbir komşu » acık rejim » kurtluca yer palamudu » ic deri » cıkarmak » mercimek koftesi » birbirinin gozunu oymak » derleyip toplamak veya toparla » hukmu parasına gecmek » aylakcı » permece » taşınabilir arac » arka veya sırt cevirmek » ustune bir bardak soğuk su icm » acık kalplilik » guc kazanmak icin calışmaya ar » ilâclamak » mumin » ozden » neuzubillâh » duzme » cekimlemek » gosterişlilik »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.