tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecerlilik » resmigecit » calgın » emekcilik » kadıkoy taşı » millî mudafaa » dostluk kantarla alışverişmis » yuz » sungu » soku otu » sağlayan şartların butunu » katma butce » uretimlik » cekmece » multezim » di » boluşturme » element kısaltmasıal » bonleşmek » zac yağı » pic » cizici » skandinav » cektirme » cocukluk » kabine cekilmek » dağda buyumuş » omca » hazır corba » potansiyel suclu » kursu » mukellef » kotu gozle bakmak » cıkıntı » z z » muşevvik » perdenin uzerinden oynatılan » ve sorumluluğunu taşıyan birim » batınîye » sokmek » calımlılık » uzerinde pas oluşmak » yureği oynamak » yapılmışbağlantıparcası » yırtıkca » gorunen koy kılavuz istemez » huzunsuz » gozu gormemek » kendi koşesinde yaşamak » yonlu »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.