tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil kelemesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok tanrıcı » gin » tumlemek » ağır işitmek veya duymak » puskullu belâ » gozunu hırs burumek » goz akı » gumruk koymak » yuz goz » yol acmak » duğun ciceğigiller » duasınıveya dua almak » iciriş » ana sayac » gecmiş » bicimdeki bolumler » gozu yılmak » musamahakâr » dokmek » cağdaşlaşmak » e e » cayda cıra » kuzum » yuru ya kulum demiş » mudafaa » corbaya donmek » ayın on dordu gibi » ciftlemek » cağrışımlı » unvanı » yuz surmek » baygınlık gecirmek » iltimas etmek veya gecmek » biri fert » ne demek » anac » homoseksuellik » kozasına cekilmek » bir ilcenin en buyuk yonetim g » sulfitleme » oc » carşamba » almanlaştırmak » ozut » deniz orumceği » dovmek » yoneltilmek » horozgozu » cıtak » dost ağlatır duşman guldurur »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.