tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dordul » ciğeri veya yureği sızlamak » soz başı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » citileme » gunduzleri » dolaba girmek veya gelmek » ad koku » buğlu » yarayan kuru ince yaprak » maketcilik » kulture alma » bruksel lâhanası » bıcak atmak » catınmak » ustunde kalmak » olum dirim » suvari polisi » soğutluk » kızağa cekmek » zurafagiller » celiklemek » hat cekmek » guzluk » ozlu » gunah » ustun » urus » sıcana donmek » tespihcilik » arnavutlaştırmak » beraberlik muziği » şerefe veya şerefinize » dokumasıolan » pamukcu » murekkeplemek » mobilya yapan veya satan kimse » cevrim » calkatmak » muhlet vermek » maniheizm » ici pır pır etmek » cir » ozellikle celik dokum ve alaş » mtırak mturak » guzellikle » keceleşme » temelluk » surur » bir istek ve surerlik bildirir »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.