tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuhadarlık » nufus bilimci » aştaşınca kepceye paha olmaz » mumin » utulemek » doke doke » muntahap » kanatcık » cakşır » yureğini boşaltmak veya dokmek » dala cıka » saclı » icini kurt yemek veya kemirmek » herkes kaşık yapar ama sapını » ortunmek » illuzyon » gercek kişi » calkalanmak » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » cokturme havuzu » uvey » uzum » meydan dayağına cekmek » sonradan gormelik » kaşcatmak » selâm durmak veya selâma durma » boburtu » goz gezdirmek » şobiyet » savul savulun » gubre boceği » ucu bucağıolmamak veya gorunme » geciriş » surculisan » horozdan kacmak » curuk » nobetcilik » bıcak kınınıkesmez » duzey » zıvanadan cıkarmak » karaimce » mudavim olmak » kucukluk » civi » bolunuş » harekete gecirmek » satılık ziftin olsun selânik » karbon alaşımı pulat » ovunek » oksitlenmeyen bir element kıs »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.