tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bortu bocek » goğem » arabanın on tekerleği nereden » akşam yıldızı » gunluk guneşlik gorunmek » puskurtulmek » akıcılık olceği » suclandırma » cav » olet » figuran » allah yazdıise bozsun » bir tarafa bırakmak veya koyma » acığınıkapatmak » guncek » gozleri bayılmak » catıkirişi » sacıkılmak veya sacıatmak » haber cıkmamak » siyasetcilik » gudu » bon bon » ağıciceği » akaclama » kafasında şimşek cakmak » kılcık » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » cari ucret » hut » kıyıbalıkcılığı » duduklu » kostekli » duduk » tepesi veya beyni atmak » catal » subut bulmak » no » aktualizm » muamele gormek » meddah sanatı meddahın işi » yumruğuna guvenmek » ovulme » ses seda cıkmamak » dokup sacmak » uzunlukta bir yanıyivli yuva » fırıldak yapan veya satan kims » acık duruşma » balıkcıl » calgı » ustune gul koklamamak »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.