tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil kelemesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suresiz yayımlanan duyuru » yok etmek » mes udane » cimdirme » cavlanma » puruzlenmek » cıplak alev » genişce » carpılmak » cukurlaşmak » duyuustu » multipleks » kul ufak olmak » cıtır pıtır » duzine » aclık cekmek » kara calmak » uleşilme » oğrenilme » arazi acma » gece ucuşu » yukun » recinesi hekimlikte kullanılan » ondalıkcı » keceli » cantacı » ucak alanı » ite ot ata et vermek » dallıgullu » gozu bağlıolmak » gonderilmek » tek cekirdekli » dipdinc » bunların arasınıdolduran ozek » muncer olmak » dulgerlik » menfaatci » acısıicine veya yureğine cokme » oznelci » oluşan cok duzlemli cisim men » cevreci » cari ucret » duzen kurmak » sonuk » nakibuleşraf » tutsulu » haşlanıp ardından guneşte kuru » uslûplaştırmak » sozsuz » guc »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.