tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil kelemesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
organların her biri » İsvecce » potibor » harac » popcu » ici dar » ozlemli » gocuş » hint kamışı » saclımeşe » yakışıklı » yapılan işlem » buna değdi idi buna değmedi id » fransızca » fırsat beklemek veya aramak » goz banyosu » huda » zuğurt » gozden cıkarmak » arasında den başka anlamıyl » orta cağ » beyin ucgeni » tazıya donmek » işkence etmek veya yapmak » fırsat kollamak veya gozlemek » muhresenk » mangal gibi yureği olmak » cin carpmak » gelip gecmek » ofkesiz » temel oğretim » dunya » tut kelin perceminden » allah beterinden saklasın veya » tahtalıguvercin » kul tablası » ici icine sığmamak » gonlu kırılmak » hilâfetci » akcıllaşma » aramak » tarafından arabacıicin armağan » geri donmek » ilk goz ağrısı » ucerli » oteki beriki » kulube » t t » kabak birinin başına veya başı » yusufcuk »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.