tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışıeli yakar ici beni yakar » badem ici » gul » apacıklık » ur » cıbanın başınıkoparmak » lık lik luk luk » cıkışlarıuzerine konulan kafes » ceyizli » goze batmak » vaz ıhamil » karşılıklıbirbirini dovmek » acemkurdi » yureği kaldırmamak » uzerine » kucuk minder » ucleşmek » carıklı » depara gecmek » tahkimat elemanlarıustune veya » ucuzleme » duzenleşik » surdurme » soz vermek » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » yuzunuze guller » kirecleme » aracılığıyla duymak değmek e » carcabuk » ağza duşmek » emmec » cizicilik » sıctıcafer bez getir » ici beni yakar dışıeli veya s » duşmanlık » icine cekmek » yuzmek » bocul bocul » kalifiye işci » acık soylemek » yuzune karşı » tercuman olmak » akrobat » cicek » cok uluslu » bezekci » sut calmak » altından capanoğlu cıkmak » denkci » zurafa gibi »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.