tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
katmerli katmerli gulmek » goruşturulme » alıcıcıkmak » cimlendirmek » tuberkulin testi » dokmek » coplu » anas acuta » opturmek » setlic » dokumanter » unsuz duşmesi » duşuncesiz » arasında den başka anlamıyl » yuzu yok » bukunmek » calgılı » kukurtlemek » boya fırcası » sozum ona sanki guya » soz bolukleri » maraba » koşe yazısı » başlangıc noktası » oğrencilik » acığa alınmak » se » yer opmek » acıklık getirmek veya kazandır » ter dokmek » gunlu » kacırmak » orneklem » icin kullanılır » bir dirhem et bin ayıp orter » sabahlar hayrolsun » ackı » kopek gibi » percinleşme » kostekleyiş » gozlemlemek » İcine karışan demir hidroksit » tonsuz unsuz » ahfeş in kecisi gibi başınısal » kapitulâsyon » guneşcarpmak » kılıc alayı » hesaba almak veya hesaba katma » kapıyıacmak » durumunda ayrılabilen parlak b »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.