tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anus yuzgeci » mutereddit » yuzunu goren cennetlik » mes uliyet almak » surgu » şuphe » loca » citmek » gıllugişli » kackın » luzum yok » cağırmak » sozunu geri almak » kapıdan kovsan bacadan duşer » kullenmek » pacavralaşmak » duduklu » comlekleme » gocurmek » gozetme » kotek » denetci » sozlu soru » muruvvet » say beni sayayım seni » cevrilme » tanrı ya şukur » genc » her tur gosteri yapmaya uygun » acıkta kalmak veya olmak » gureşminderi » zaturree » cengi » konvertisor » kamcılatmak » cep harclığı » evc » goncu » gurultu » zor alıma carpmak » takma sac » cağlar » kılıc alayı » cağ » maskesini duşurmek veya sıyırm » cakırdiken » carık » icerikli » suru » toreci »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.