tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil kelemesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tac giymek » kursu şeyhi » sumkurtmek » ezile buzule » muhendislik » mongolistik » hem nalına hem mıhına vurmak » icirilmek » yuzbaşılık » astsubay kıdemli cavuş » astsubay kıdemli ustcavuş » mili » calgın » yayılmasınısağlayan cihaz » centik » kacmak » başına corap ormek » musaade etmek veya buyurmak » astsubay ustcavuş » gecinim » teeyyut » jole » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ceşitli ogelerin perde aksesu » fars » dukkân » duzenleyen ve genel olarak ilg » dunyanın tadınıcıkarmak » kosem » kadayıfcılık » orneksemek » borcsuz harcsız » cevirtme » ustelik » cıtırtı » nakzen gormek » mutalâa etmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » dumen yapmak » fertik cekmek veya fertiği kır » tur ağac cember » tohmet » gupegunduz » yere yonelim » suryanîce » eğic » akşamdan kalmışveya kalma » pacalı » dokum evi » servisi yapılan yemek »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.