tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil kelemesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkış » cizgi bicimindeki gecici ışık » başmufettiş » tercuman » ici veya midesi kazınmak veya » destek gormek » kırbac kurdu » teessuf » soz yok » goynume » okul kacağı » kokten dincilik » guzelleştirme » balığı falyanos balaena misty » koskelmek » cok terimli » ortaya cıkmak » omur gecirmek » gercekcilik » cercici » bayram kocu gibi » unce » kukurtlenmek » odevli » peşinden yurumek » şobiyet » hatim surmek » loca » cakır cukur » duşeylik » ag » cangırdamak » cıkık » likor » cemaat ne kadar cok olsa veya » yağışgostergesi » afrika domuzu » sunepelik » soylemek » maltız kecisi » cinici » calma » tuy » birkacı » suruklendirmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » resim cekmek veya cıkarmak » unsuz » hoparlor » cucuk »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.