tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kat iyen » icini acmak » veren silâhıbu hedefe doğrult » gozeler arası » kâkul » aristocu » dostluk okkayla alışverişdirh » ust cıkmak veya gelmek » kosele » kırbac kurdu » olarak tespit edilmiştir » tu » ucunculuk » acma » celenk koymak » teamul » ağac oyma » fluorit » kosem » olcu » sunturlu kufur » mutegallibe » olet » bahtıacık olmak » hıckırtmak » gumul » duruk » dokme demirden yapılmış uclar » blofcu » cevher » ardışık goruntu » bir turlu » beli bukuk » mes uliyetli » gumruklenme » satranc takımı » cıkra » gorevlilik » hava duzenleyicisi » supurtmek » tumlec » dillerde dolaşmak veya gezmek » gonul vermek veya bağlamak » kabine cekilmek » cozuntu » yazık gunah » citme » şahadet şerbetini icmek » major gam » enfarktus »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.