tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil kelemesinin zıt anlamı

evcil kelemesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil kelemesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil kelemesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil kelemesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuyu bozuk » yuzgec » ovmek » muracaatcı » bulunan bolum kafa ser » suryanîce » kıyıbalıkcılığı » bicimdeki bolumler » aklına şaşayım veya şaşarım » sut otugiller » kirec suyu » kacık » geckin » ciğden vermek » hallac pamuğu gibi atmak » hat cekmek » er » butun sıra » sakatatcı » tuyme » okce » uzak duşmek » kulfetsizce » umit serpmek » sun » aynıtelden calmak » ilmuhaber » ovunmek gibi olmasın » unsuz turemesi » julus terrestris » sıcan deliğine paha bicilmez o » cocuklaştırmak » tutsuleme » somurgeleşme » sokmek » lutfeyleme » unlenme » cince » mustear » ic kavuz » elinde buyumek » sozlenmek » acmak » cubuk » surek » yardımcıhucre » gudericilik » sırtustu » icimli » cırpılma »

evcil_kelemesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_kelemesinin_zıt_anlamı nedir ve evcil_kelemesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.