tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulucka donemi » kustahlaşmak » konuk koşesi » tok gozlu » kefekiye donmek » cimento » uzun yol şoforu » sumbule » bicimsiz » kozleşme » tagayyur » frenk » koy ihtiyar meclisi » gec kalmak » kıraclaşmak » buzuluş » cağdaş » şolen » suc işlemek » up » suregelme » ezogelin corbası » dol doş » yaya gecidi » carpı » mechul » inşaatcılık » kuremsi » tırtıkcılık » gecirmek » oğutulme » cıtlatılma » afiyet uzere olmak » cığırma » tarih atmak veya koymak » tutmac » tur » soz misali » eyere de gelir semere de » infiratcı » peygamber uzumu » gommek » inmek » yakıt gostergesi » cıkmalıtamlama » zerduştî » calkanmak » başa cıkmak » boynu armut sapına donmek » memleketcilik »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.