tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşeği duğune cağırmışlar ya » avaz avaz bağırmak » bilgili » olcmek hesaplamak hesap etme » ovme » gecmek » aristokrasi ekonomik toplumsa » dikensi cıkıntı » sulfitleme » cur etkârlık » nacar » cumle » bulunan mobilya » cumbur cemaat » guvercingiller » surunmek » umur gormuş » durbunlu » guneşsizlik » allahutealâ » ce » yenicerilik » gule gule » duşme » o kapımahalle senin bu kapımah » guzellik » unlu kısalması » ozdeşleştirmek » cokluk » arşiduşes » tozculuk » ortalığıkırıp gecirmek » okuz arabası » a e » cunha » gozu bulanmak » kıskaclamak » cope donmek » oğretmen evi » kıc » boynunu bukmek » allah selâmet versin » gozleri velfecri okumak » cakmağıolmayan » cozumlemeli » korkunc » coğalma » acıkcı » ustune » bolice »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.