tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donumluk » celik yelek » dikensiz gul olmaz » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » koruk gibi » soz varlığı » gok doğan » humayun » acılmak » koklenme » zemheri zurafası » dokulmek » ihaleye cıkarılmak » muharriş tırmalayan tahrişed » kılıc calmak » gocerme » ozgun » başdondurucu » izaleişuyu » cay kenarında kuyu kazmak » uyuşmazlık cıkmak » calıkakıcı » yugoslav » moto » koklenmek » gecirimlilik » veren silâhıbu hedefe doğrult » cimlemek » musavatsızlık » uniforma » şişkofte » renkci » bağlaclıyan cumle » gulculuk » her biri mesame » acıklanmak » cat pat » vulgarize » sozu kesmek » yat kulubu » kavmiyetci » erketecilik etmek veya yapmak » yuzunu gormemek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » guneştopu » gunduzleri » icmek » korluk » cıkmak » doşenmek »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.