tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
evdeki pazar veya hesap carşıy » duşsuz » camuru karnında ciceği burnun » lutfen » kuf bağlamak veya tutmak » durtuşlemek » uzak goruş » sağgozunu sol gozunden sakınma » tarla sıcanı » suruyu guden kurdu gorur » avanturiyer » su kure » gercekcilik » başka bir gune zamana erteley » gosteriş » allah yuru ya kulum demiş » bir ben bir de allah bilir » tumen » yuklenmek » munakale » ziraatcı » cırcır » bağrışcağrış » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sozcu » kolacan etmek » hint kestanesi » eşitci » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » birinin iyi niyetini kotuye ku » cifteli » tokatcılık » bir madde » terbiyesizlik etmek veya yapma » gonul hoşluğu » bebekce » ayağının turabıolmak » ilgec » vak anuvis » sureksizlik » secim tutanağı » oksuruş » al gulum ver gulum » eşelemek işi yapılmak » ikram gormek » ordek balığı » gerekce » yoneylem araştırması » goynuk » para cekmek »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.