tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tek cekirdekli » kosinus » kac parca olayım » actırma kutuyu soyletme kotuy » kıratınıolcmek » cokculuk » başına işcıkarmak » cop gibi » carliston » doruk cizgisi » halic » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » ağaclandırılma » gudumlu » cember icine almak veya cember » ne hikmetse hikmettir » eğir koku » kutle » bir yerde kullanılan bir yere » cizi » kelepce vurmak takmak veya kel » at var meydan yok » bahcelik » an en » cok gelmek » surculisan » kanatcık » kuşgibi veya kadar yemek » gormek » ar er » tutun » yuzunden duşen bin parca olmak » altından capanoğlu cıkmak » romork » ileri goruşlu » saman altından su yurutmek » pacavracı » purtuklu » şohretli » onel » alacaklıcıkmak » beşuc » celik başlık » guc » santrifuj » bulunmak nezretmek » ucleme » cevrelemek » kirec sutu » buyurun cenaze namazına »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.