tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimi » goz onunde » tırpandan gecirmek » bahisci » tumgenerallik » nakzen gormek » cepci » celmelenme » feleğin cemberinden gecmiş » rejisorluk etmek » muzakere » buyukluk » gume gitmek » teknikci » kesip veya kestirip atmak » şeytan orumceği » sorgu suale cekmek » golge oyunu » oğutme haznesi » yâruağyar » ağzıacık » uzgu » ilgincleşme » surekli » mes ul » capasız » dik acı » mustacel » gomulduruk » hunsa » odunlu » danışıklıdovuş » ulku » sarkaclama » entelektualizm » mosyo » cekmece » tufek patlamaksızın » estetikcilik » parcası » kuşgibi ucup gitmek » elekcilik » cokuntu hendeği » yalova misketi » inşaat civisi » yeterlik onergesi » noktalama işareti » ciftleştiriş » zararlıcıkmak » yurutum »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.