tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayağıalışmak veya alışmamak » siyanur » acık soylemek » cevrik » cekirdeklenme » aracı » cumlecik » ic dunya » gumuşlu » sıralac » koprulenme » yeme de yanında yat » zangocluk » arasında den başka anlamıyl » orf » koşe bucak » ozlenti » kara gun » ana kralice » kotuleyici » cenen tutulsun » kalmak » iskeletli hayvan corallium rub » guzlek » vadiye dokulmek » soğumolcer » gorgusuzce » soylem » yureğinin yağıveya yağları eri » bayrak toreni » cekimolcer » karım koylu » buyuk hanım » doşenme » sandıkcılık » carpıtmak » kuskunluk » omruhayat » yolcu taşımakta kullanılan mot » inanc » allah gecinden versin » odullendirme » inşaatcılık » pence vurmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » nuh nebiden kalma » yon » kopekoğlu » suruklemek » surtunme »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.