tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureğine inmek » surtuşturme » para cekmek » yonelim » mahfazasıolan » cayır teresi » gulkurusu » cobancantası » projektor ışığında olmak » beşpence » kulture alma » ad cumlesi » dunya başına dar olmak veya ge » tarikatcılık » cay » duellocu » centik » oduncleşme » ıslahatcı » lokmasıağzında buyumek » durtuşlemek » celtikci » sana taşla vurana sen aşla var » huzurunu kacırmak » tukeniş » kulunc girmek » turancılık » sumbulî » mulemma » ozel sayı » ortalıkcı » tehaluf » tertipci » uzumcu » yol yurumek » yuzer havuz » sevdasına duşmek » yuz gorumluğu » gozu veya gozleri ustunde kalm » yanaşık duzen » akıntıcağanozu » cephe acmak » ağac mobilya » kor hat » olculebilir » celik kalemi » gecmiş » bardağın konulduğu yeri kirlet » cala paca » ozlu un »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.