tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tanışcıkmak » cekmek » temas etmek veya biriyle temas » allah bin bir bereket versin » dunyalar biri in oldu » gorgu aşılayarak onceden tesp » tu » gostermelik » toplanmışbulunan bir sus bitki » bak » tekduze » oncecilik » tezkiyesini duzeltmek » adî suclu » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » muhurletmek » başortusu » arapcalaştırmak » hercumerc » şeşuse » istifci » parca parca etmek » zararlıcıkmak » kur yapmak » cicekleme » can » afrika domuzu » dışarıcıkmak » ci » yukluk » teknokratcılık » uzun sivri kumes hayvanların » acık » ağac mantarı » goreneksel » dovulgen » sovulmek » bilinclenmek » yazı tebliğ tebligat » bolmek » yuz » icinden gelmek veya gelmemek » ağzından cıkmak » vurac » ucuncu bir kavram anlatır » arguman » sacıuzun aklıkısa » uretici olmayan alan » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » damdan cardağa atlamak »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.