tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kepcelemek » gozunu dort acmak » ortusuz » acıkca » cenesini dağıtmak » dongel orucu » başarıdeğeri » icimli » goturu tur » dışında kalan bir veya birden » kambersiz duğun olmaz » amerikanca » urokultur » coğu » on yaylak » gulut » iskeletli hayvan corallium rub » nufus tezkeresi » tırmanıcıbir bitki piper nigru » gorunmez » bolunen » zuğurtlemek » sumuksel » celikleşmek » guzel » bağrışcağrış » calılandırma » presci » sobe » ahıcıkmak » uc birlik kuralı » korleştiriş » duşeyazmak » ocağıkor kalmak » ışık gocum » sıra savmak veya sırasınısavma » kucuk burjuva » kukurtlenme » dokulmek » bağlayıcıunlu » cift dalma » uygulama » copurlaştırma » olumsuzluk » komurleşmek » coğulcu » belirtilen bolum » gumuşîleşmek » gon » cakmak »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.