tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carkcılık » unvanlarının başına getirilir » ucler yediler kırklar » mahagoni » mustahak » yuceltilmek » gozculuk » tekere comak sokmak veya taşko » hırkayıbaşına cekmek » onerge vermek » duzgun » uclu » hallac pamuğu gibi atmak » mes ul » cağıldayış » sut danası » ustunden şu kadar zaman gecmek » capalanma » bohcasınıkoltuğuna vermek » turkceci » duzeltme işareti » omrumun varı » libyalı » calkama » tersine donmek » grizuolcer » tuydurmek » ırkcılık » emeği gecmek » bulunan bolum kafa ser » horasanlı » carptırmak » okun yanlarda gosterilmişağır » sansurleme » sinuzit » cağrıcılık » guncelleşme » tek erkci » cevre bilimsel » carşafsızlık » cancılık » şovalyelik » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » ucuk » cile cıkarmak veya doldurmak » venuscarığı » cığırından cıkmak » acık ciro » gecmişzaman » duğun evi »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.