tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koşe » kırk bir bucuk » blofcu » ağac » ulac » sacma sapan » teknik oğretim » gumuşsuz » barutculuk » surtuş » cengel » acem halayı » orum » tur ağac cember » odunleme » calâk » elektrik duğmesi » sukûnetli » yuzulmek » cunku » muebbet » mustemleke » muyesser olmak » araclara takılıp cıkarılmasınd » ciğneme » katranıkaynatsan olur mu şeker » varlık gostermek » yahudi baklası » melengic » durtme » kollarınıacmak » sutune havale etmek » muhurletmek » cucuk » anus yuzgeci » ac bîilâc » departman » perde arkasında veya arkasında » cokelti » meslek secmek » uzerinde kalmak » kor capa » notrleştirme » duzenlilik » bunların arasınıdolduran ozek » sıcakca » kahır veya kahrını cekememek » cark » minibus » gır gır gecmek »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.