tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pabucsuz » lr » ucretlendirme » calkantı » cur etkârlık » ustunden atmak » iyilikci » guc gelmek » makine gucu » teslimiyet gostermek » on sezili » icerik » host » Şeker bayramı » davranmaya sebep olan sevgi du » afi kesmek satmak veya yapmak » guluşmek » gununu veya gunlerini saymak » caprak » cıkılma » li » surmenaj » makyavelizm » hırcın » aclık » mobilya yapan veya satan kimse » aşağıgormek » sokmek » corap » mumarese » cizim » yuzeyinin her noktasına basınc » kureyve » cetin ceviz » gucumsemek » cokmek » cubbe » n » tespit etmek » kepceleme » kopekleme » carpışmak » odeme » sırat koprusu » faca » yıkamaya yarar cukur yer veya » gozleri yaşarmak » ici geniş » surumek » balkanlılık »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.