tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bohcasınıkoltuğuna almak » bıcak sırtı » iclilik » guneşalmak veya guneşgormek » govdelenme » mustakar » aşırıuc » kaynakcılık » cıngırak » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » maraz esenlik karşıtı » huzun » bıcak kınınıkesmez » izduşuren » sepetci » yağlıkomur » cuzdan » bıcak kemiğe dayanmak » gozunu yummak » turku soylemek » etmek » anasının ipini satmışveya paza » cağırıcı » yola cıkmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » ic hat » izlenim uyanmak » yuklem obeği » roportajcı » mazur gormek » bir kulağından girip obur kula » goz yıldırmak » ad cekimi » yeri » gorulmek » kendini duşunmek » kopuruş » oh cekmek » tamir gormek » guc » duvar cekmek » yarışcılık » hakkıgecmek » okcu » unlenmek » yuzden » suruculuk » cok gelmek » cimentosuz » petrolcu »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.