tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zerdecal » toplamak işleri icin ayrılan k » diktatorluk » cozulme » cıplak gozle bakmak » şeytan tuyu olmak » kul tablası » acısal yol » aklınıcalmak » uykusu başına sıcramak » borek acmak » rekonstruksiyon » cur etlenmek » mustenit » katısoz » guclu » yeniceri ocağı » cozucu » cevre » sıfırıtuketmek » cıkarmak » bicimlerini belirleyen ana oze » tu » bilincsiz » cıldırtıcı » cantasız » el elden ustundur taa arşa ka » donercilik » bugunku gunde » duğun alayı » kutuphane » vak anuvislik » başınıgozunu yarmak » yondeş » irade beyanlarıile gercekleşen » yaka paca goturmek » avanakca » cekişmek » lugatce » cember makası » duzenli » yedek veya yedekte cekmek » pirinc » cekilmek » kimus » kullenmek » calıştırılmak » calmak » cetinleştirme » sonumsuz »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.