tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucunculuk » cozulmek » goğerti » demirperde » gozemek » uretmek » cuk » icirilme » dişci » yuzuş » curcur » gazla » bant cozmek » gecmişleri » sızıcıunsuz » cat » goturu iş » sınıkcılık » provokator » puruzlenmek » kardeşkardeşi atmış yar başın » cekirdeklenme » masturbasyon » oznelci » guneşdil teorisi » sungusu depreşmesin » duzem » bosme » inancsız » peşinde dolaşmak veya gezmek » dışıeli yakar ici beni yakar » politika ile uğraşan kimse si » buro » veya dokunmuşpamuktan yapılan » barut fıcısı » soğuk cıkmak » blof yapmak » dokuk » yureğine saplanmak » pusku » borc altına girmek » zumruduanka gibi » şumullendirme » başına dunyanın belâsınısarmak » baston gibi veya baston yutmuş » allah aşkına » secicilik » guvec » tahkimat elemanlarıustune veya » cizik »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.