tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıvrakca » catıklaşma » kukremek » bayramlık ağzınıacmak » nufus yoğunluğu » hurufîlik » cur etkârlık » şafak sokmek » soz boluğu » bicimli » boya kızıl kok flubia tinctor » dumenine bakmak » mustezat » borc yapmak » halk muziği » acıklık getirmek veya kazandır » catak » iz an etmek » murailik » ocu » koruk » gok kuşağı » akıl yurutmek » zebunkuş » uleştirme » strukturalist » catı » purceklenmek » sungerci » nitelikleri sonradan yitirmek » gururlanmak » bereketli ola veya olsun » ustune sevmek » guneybalığı » ustelenmek » cok » ozel » gormek » gecersizleşme » sodyum hiposulfit » kesmeden ustten gecmesini sağl » ust deri » gundem dışı » dokunac » murekkep yalamak » teessuf ederim » cehennemin bucağıveya dibi » duşkun olmak » yanay duzlemi » merhem »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.