tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuneklemek » ceteleştirme » ne iyi » vucuda getirmek » izinden yurumek » cocuk dili » elden duşurmemek » toprak kolesi » palavra savurmak atmak veya sı » profesor » olumle burun buruna gelmek » yuzu olmamak » dışına cıkmak » hevesine duşmek » tavuk koftesi » calıştırıcılık » kapıdan kovsan bacadan duşer » allah ın işine bak » sureyazar » salcalamak » bir turlu » tutunculuk » eğri bakmak veya eğri gozle ba » ağac » mizac » hungur hungur » zimmetine gecirmek » bağlac » suzmek » cıralı » duşman kesilmek » oğleuzeri » normal vucut sıcaklığı icinde » kendinde kullanım hakkıolan e » kaşık calımı » sacıbaşıağarmak » horoz olur gozu coplukte kalı » yetenekli kimse » yer sıcanı » mezhepci » dolambacsız » istenc » acık bilet » yuksek perdeden konuşmak » yatay geciş » rasatcı » supurge » reisulkuttap » sac » gocurucu »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.