tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olculmek » kopoğluluk » munşi » capul » cizgi » yer cekirdeği » kaput gitmek veya olmak » tirşe gozlu » doşenmek » muesseseleşmek » kosnul » ateşten gomlek » yapma » kor şeytandan bulmak » ağzına surmemek » ofkesini yenmek » onleme » yaşakıtmak veya dokmek » x ışınlarından yararlanılarak » elini surmemek » buyuk » devletci » duzlemek » capari » uyku basmak veya bastırmak » borc etmek » it urur kervan yurur » individualizm » minuskul » cıkmak » kapanice » oğurtleme » gumruk » camgobeği » cenesiz » safca » icmece » yurumek » kutukleşme » aramak » cekberi » cağrışım » yapma gubre » koşe » bilgiclik satmak veya taslamak » tur » mana cıkmak » teşekkul » sungulemek » dutturu »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.