tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duğumlu » cimentolanmak » suvari boluğu » tarikatcılık » yuksek atlama » kacırmak » gormek » madik atmak etmek veya oynamak » yonetmek » narkozitor » gozu gormemek » eşbasınclı » induklec » goz bağcılık » akumulâtor » İslâm dininden olan kimse » antikomunist » yuzleşmece » gıybetci » gozetmenlik » ununu elemiş eleğini asmış » suslendirmek » can alacak nokta veya yer » cift dişliler » taahhutlu » deney tupu » lık lik luk luk » gumletme » ceyizlemek » sucuğunu cıkarmak » okuzdili » kacan balık buyuk olur » cuda » cakmağıolmayan » uleştirilme » sovgu » cakıl » yurek burkmak » olgunluk cağı » cicek gibi » surmelik » koruma unsuzu » turkiyat » corap sokuğu gibi gitmek veya » cocukluğu tutmak » avcıucağı » demetci » cekirdecik » icinden gecmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.