tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tabana kuvvet kacmak » orman sıcanı » enstitu » ikiz unlu » ihtimam etmek veya gostermek » karanlık basmak veya cokmek » sacma » tup bebek » capalanma » kireclenmek » olan insan topluluğu ulus » curuk tahtaya basmak » mutehammil » goreceği gelmek veya goresi ge » uclu bahis » fesat karıştırmak veya fesat c » tutunu tepesinden cıkmak » menfaat gutmek veya gutmemek » kazık kok » buyuk lâf etmek » gecici » allah a bin şukur » estetikci » av donemi » hint irmiği » bakac » cember » seruven » kulfet » ay » cicek bahcesi » urperti vermek » kuyudan adam cıkarmak » yuksuk makarna » voli cevirmek » kekec » sirkuler » ceyizlik » rucu hakkı » tevellut » en kucuk birliği goze » ustten » kacırma » gozunu doyurmak » tuğra cekmek » kıl kecisi » odul almak » konkasor » tekcilik » cimlenmek »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.