tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zebunkuş » olcek » astsubay kıdemli başcavuş » etmek » muşarunileyh » otumsuzleşme » uc aylar » kece » tırtıl cekme » komurcu cırağına donmek » dostca » salon camı » şenlik gormemiş » mutevellit » kotu » hareketlerde bulunmak » sakal bırakmak koyuvermek sal » cizilmek » toplu calışma » boceklenmek » yatışma ozelliği olan yatıştı » kolelik duzeni » unlu uyumu » nilufer » yureği kararmak » yukletilmek » ozbek pilâvı » gozu dunyayıgormemek » suzgun » cirişci canağı » tenturdiyot » ruhu bile duymamak » cilekeşlik » gozunun icine baka baka » secme » cift kapı » kamburu cıkmak » mukavemetci » gozu donesi » tehaluk etmek » erincli » haric » goturumsuz » bocekhane » pişpirikci » somurgeleştirme » cağırtı » belcikalı » burulu » olculendirme »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.