tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir kalem gecmek » ustune varmak » ayağınıcekmek » soyleşmek » acısınıcıkarmak » seyran etmek veya eylemek » şumullendirmek » koşe » hristiyan » ıl » ilâc yapmak veya hazırlamak » balıkcılık » tunemek » gundaş » inmek » hukûmet gibi » cıkmak » tezhipci » mulâyemet » acı » nukleoprotein » cokmek » yaşyetmiş işbitmiş » pufleme » parcalıbohca » terekkup tarzı » makascılık » nobetcilik » sungerler » moskof camı » pacayıkaptırmak » umide kapılmak » cetele » rucu etmek » curlatmak » hareket ve davranış insiyak » yuklemek » vişnecuruğu » sinir kupu » yurek karası » karahanlı » cozdurme » lutercilik » kısa goruşlu » payına duşmek » basitce » munhezim » teyel yapmak veya atmak » cenesiz » cozuşme »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.