tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cedî » dutturu » muhreleme » catılma » tekemmul » pekiştirmek » cağlayık » luzucet » cenabıhak » gozemek » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » onde gelmek » ikinci plâna duşmek » romanyalı » cıkarmak » yuzunden okumak » detektor » calkı » gureşilme » cebine indirmek veya atmak » tagayyur etmek » docentlik » cingene pembesi » duğun yahnisi » cıtırdatma » putur putur » yahudi almancası » hoykurmek » gostermelik » pacalık » ateş » oğlak donencesi » muezzinlik » duzenlilik » gomme kilit » conk » panislâmcı » alârma gecmek » oldukca » ucuz atlatmak veya kurtulmak » tutun » umitlenme » yer ozekcilik » arasat » yuzune hasret kalmak » deniz durmak veya duşmek » sutune havale etmek » eskimo » ortodoks » ust yapı »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.