tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secmek » sove » ortaklaşa alışkanlıkların tut » cizdirmek » portlemek » oz odun » kopek » okuzluk » araştırılabilen olculebilen » hodukce » goze carpmak » somikok » goğus tahtası » puskurtme » nârına veya nâra yanmak » statu » hunkâr » gozu tutmamak » kalbi carpmak » cekmek » suruluş » osmanlıcılık » kulâh » bakılmadan secilen şey » ustencilik » gobeklenmek » catır cutur » olculer » cıkar » ustunde kalmak » cevikleşme » surtmek » taşkıran ciceği » cok seslendirilmiş » ackılı » cift kol » guclu kuvvetli » doşemesiz » peşini bırakmak veya bırakmama » atlambac » tutsuleme » mana cıkmak » altın eli bıcak kesmez » kor duman » anac » yuze cıkmak » disiplin sucu » ana kızına taht kurar kız bah » arkasıveya sırtı yere gelmemek » kat iyet »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.