tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evcil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catkı » kutinleşme » kalifiye işci » kumuc » teşekkul etmek » oz » on ad » curuk veya curuğe cıkmak » denizde kum onda para » kafa ici » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » muziksiz » guzellik enstitusu » benzi atmak veya ucmak » kul kesilmek » cekmek » acar » cepheden hucuma gecmek » tokatcı » gocmek » ma me » cimentoculuk » istenilen bicim elde edilen m » cakmak » sozsuz » paracol » rejisorluk etmek » in » tırnak suruşturmek » cop sepeti » cokuntu hendeği » butunletme » catak » duyuustu » murur » ucak » olcu » keceleşmek » yarıgocebelik » kem gozle bakmak » fabrikatorluk » âşığa bağdad sorulmaz » altı b sınıflamalarda ikinci » acı » felc olmak » boşgezmekten bedava calışmak y » cemaat ne kadar cok olsa veya » ahlâkcılık » capak » goğusluce »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.