tdk sözlük TDK Sözlük

 

evcil zıt anlamı

evcil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evcil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evcil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evcil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tesaduf etmek » ayağıveya ayakları suya ermek » gokcul » gobek » durdurmak » avrupalı avrupa da yaşayan a » olcek » beslenme cantası » şeytan cekici » cakır » kult » teşekkul » bordur » bir arpa boyu gitmek veya yol » mufritlik » donec » cıkıkcı » onemseme » borclu cıkmak » baklayıağzından cıkarmak » fena gozle bakmak » devletle » hristiyan » gugu ciceği » muteessir olmak » doğaclama tiyatro » toplumsal butunleşme » bir ağac » cavlan » ruh gocu » petrolun bir cinsi olan yanıcı » umitli » ulkuleştirilmek » cok gelmek » gun koymak » dunden hazır veya razı » kulhanbeylik » utuculuk » kabak cekirdeği » yuzu asılmak » yapılan fıcıvb » arefe gunu » mutevazin » golcul » yalan cıkmak » allah veya allahım » uckâğıtcılık » mana cıkmak » yulume » seslendirmek işi veya bicimi »

evcil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve evcil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evcil_zıt_anlamı nedir ve evcil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.