tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eve konuk gelse uğurda gelir tıklayınız. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » cılbır » goz kesilmek » catlasa da veya catlasa da pat » urik asit » muktesep » cırptırma » cıkmak » oğutucu » sukûtîlik » burnundan duşen bin parca olma » hoşca » butcelemek » senyorluk » yureksiz » pabuc » goturumlu » olum » izlenim uyanmak » dokmeci » devrik cumle » şurekâ » ozveren » kuduz bocekleri » ic başkalaşım » perşembenin gelişi carşambadan » durtukleme » ruzgârlanmak » cay evi » ince unlu » duzenbazlık » birbiriyle karşılaşmak birbir » ac kalmak » gonlunu kaptırmak » toparlakca » sukse » yasa sozcusu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cemberletme » şeylerden yapılarak icine su d » acık hesap » sultan ahmet te dilenip ayasof » mutehassıslık » tuzel kişilik » sonuk » fırıldak yapan veya satan kims » sureyya » afiyet uzere olmak » cerkez tavuğu » tup »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.