tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunun birinde » puf boreği » duşunce » kemalist » sureklilik ilkesi » orman cayırı » faca etmek » porcus babyrussa » kaleminden cıkmak » kedi yavrusunu yerken sıcana b » sukûtîlik » iz ac etmek » catma » cehrece » ustunsemek » sorguc » mudafaaname » oğretim yardımcıları » imdatcı » supruntucu » gozlerinde şimşek veya şimşekl » zatulcenp » ve katımadde » hava kacırmak » değişme olayı tekâmul » horozu cok olan koyde sabah ge » zukâm » deveyi yardan ucuran bir tutam » hint ciceği » gozunu acmak » gorevden uzaklaştırmak » hıckırma » uc catal » icine sinmek veya sinmemek » yuzu kalmamak » art duşunce » bugunku tavuk yarınki kazdan i » rolâns » aktualite » paraşutlu » lık lik luk luk » murver » soz gosterisi » yatak ortusu » percem » kıyıda koşede » yarım kure » acık » sumsukleşme » otelenme »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.