tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pence atmak » yurutec » arka yuz » yaşdonumu » cığır » cıplak gozle bakmak » cırpmak » vatandaşlıktan cıkarılmak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » şeytanın bacağınıveya ayağını » muzik salonu » mili » galebe calmak » gume gitmek » konsantre etmek veya olmak » soyup soğana cevirmek » co » duşeylik » yonetsel » uz » fos cıkmak » yureğini tuketmek » guduk kalmak » gunduz yırtıcıları » gok delinmek » iz ac » aile butcesi » cekmek » kamerunlu » akşamlar veya akşam şerifler h » piyango vurmak veya cıkmak » rontgencilik » kırk yıllık yani olur mu kâni » gecici madde » selâm durmak veya selâma durma » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » on yuzbaşı » kadıkoy taşı » zorunlu oğrenim » luleci » başından gecmek » yatcılık » ulger » ikbal duşkunu » ormek » yuzune bakmamak » sac baş » cop arabası » mel anet » testiyi kıran da bir suyu get »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.