tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzlek » dovizzede » cehennem kutuğu » cıkmak » cevirmek » sozu gecmek » koalisyon hukûmeti » acınsamak » tutmek » gravurculuk » suruş » ici ısınmak » olcuşmek » gulmeceli » kılıc » sorguya cekmek » donelmek » olgun » karşılaşmalarda sayıları uyar » mutesanit » tureyiş » meslek secmek » yumuşak yuzlu » kure kuşağı » kâkul » museddes » er gec » koy imamı » bozuk duzen » koy koy » bir şeyler veya bir şey olmak » guneşcarpmak » kok işareti » tırtıkcı » cizgileşmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » cevabıdikmek veya dayamak yap » yelolcer » cılgın » defterini durmek » atıalan uskudar ıgecti » goz ucu » kılıc kuşanma » gitti gider dahi gider » soz vermek » pufkurme » kamu guvenliği » fransızlaştırma » yerel yonetim » hırdavatcı »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.