tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yağlıkcı » sure daha surdurmek » cıkarmak » kafayıuşutmek » formulleştirmek » zumrutlenmek » calışmak » saltanat surmek » gurultu patırtı » antrenorluk » malikîlik » keci mantarı » ortme » cucukleşme » leffuneşir » cağcıllaştırmak » parcalarıgibi şeylerin tumu » dekoratorluk » carkcı » ceyiz » icsiz » gunah » guvem eriği » gorevsiz » bir cokları » canak uzengi » mutercim » olcuşmek » orgucu » kuskunu duşuk » gunahınıvermez » koşe dolabı » sozu uzatmak » oğle vakti » ruşvet almak » guzellikle » tekeden sut cıkarmak » goklere cıkmak » gulluk gulistanlık » amerikalılaşmak » surgun gitmek » calım » bana dokunmayan veya beni sokm » iplik cekmek » oto parkcılık » hicap duymak veya etmek » cavuşluk » us » bir kulağından girip obur kula » saptayıcı saptayan sabit kıl »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.