tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taharruş » boru calmak » veya metal bolum » sunguleşme » pic sinek » urik asit » konclu » boğaz acmak » cuhalı » cekikce » suprulmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » dortgen » cari ucret » zartayıcekmek » sokağa veya sokaklara duşmek » kumes » ne olacak » fındıkcılık » mutalâada bulunmak » kavmiyetci » cipilti » rencperlik » dokuntu » cimentocu » elci » ustune tuz biber ekmek » sungu » şarkuteri » ulku » bıcak vurmak » elma da alma da demesini bili » işini gormek » koltukcu » tur » eline duşmek » kopek soyu » koşe donucu » tup » cinkograf » acak ecek » şekle sokmak veya koymak » işi e dokmek » ici dışına cıkmak » yuzu kara » tık » uscu » one duşmek » cıtlatmak » yaka bir tarafta paca bir tar »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.