tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turkce » cayırlaşma » maocu » sun î peyk » golcul » kafayıyere vurmak » yukarı goğe doğru olan yanı » cıplak » boru ciceği » bicimde saplı obur ucu yassıo » portleme » cokal » yunlu » hurriyetperver » gumele » guleclik » kacırmak » cizmeleri cekmek » yuruk » mumasil » temeyyuz etmek » ığrıp cevirmek » emekleme donemi » genişce konuşmak » cepni » sızıcıunsuz » cakılı » sungusu duşuk » saydam veya donuk vernik » hint horozu » afişcilik » yapıldığında zararıdokunacağıd » tatbik muhru » duzenleme » zaturree » onceden » uzak goruşluluk » muessif » tenasuh » anasından emdiği sut burnundan » super benzin » desinator » yokuşcu » a a » porsukluk » umur gormuş » sel » kusur » asyalı » azerîce »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.