tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oylamaya gecmek » surme mantarları » etiketcilik » buzul cağı » surpriz » murdesenk » donme ekseni » elinden işcıkmamak » birbirine surtunmek » sonukluk » camura taşatmak » bugunku tavuk yarınki kazdan i » abdesti gelmek veya olmak » komşuda pişer bize de duşer » yuk hayvanı » acmak » kısır dongu » gumuşlenme » oğrenci » yukumluluk » burokrasi » olağanustu » cilekci » ında inde değil » kolcaklısandalye » calışma » gozu kapalı » icine atmak » hititolog » hoparlor » cabucak » cangal » cimdik atmak veya basmak » hac cıkarmak » ofke topuklarına cıkmak » noktalardan her biri » dovmek » hunersiz » duşkun » cap » tukuruğunu yutmak » gonderiliş » ikisi ucu bir arada tire ile » cok yuzlu » duşunceye bağlayarak yorumlaya » merkez acı » tuketme » tanıdık cıkmak » birey ustu » kucağına duşmek »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.