tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munazara » bağıtcı » yuk » orgutsel » bir kol cengi olmak » etmek » elle tutulur gozle gorulur vey » hoykurmek » ucurmak » ustelik » sinema sanatcısı » sac » sıcratma » izaleişuyu » acışkonuşması » ustesinden gelmek » carşaf » takipci » gomlekli » yuz kızdırmak » zuğurt » fetva vermek veya cıkarmak » iceride olmak » caprazlama » mezatcı » duzenbaz » lig » makinelerin ağırlığına dayanab » kara surmek » yatak cekmek » ruesa » duru » bukuntu » buyur » kaca patlamak » bornova misketi » emdiği helâl sut haram olmak » uzerinde durmasıyla kazananıbe » pic » duzmek » ac gozluluk etmek » cucelik » kopru başı » hayra karşıolmak » mucadeleci » er gec » cemaziyulevvelini bilmek » ses vermek veya vermemek » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » tırnağına veya attığıtırnağa d »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.