tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah mubarek etsin » doşek » işbolumu » cingeneleşmek » cemic » ortodoksluk » musteşar » kapsamına alma veya alınma » gormek » gonul darlığı » takla boceği » ciğyemedim ki karnım ağrısın » kurutac » dağcileği » boxsalpa » allah yarattıdememek » izine duşmek » huzunlendirmek » onlemek » siluryen » virtuozluk » toren duzeni » kopek soğanı » tarh etmek » kusursuz » gundelik » garpcılık » yutar hucre » şarapcı » gonul borcu » yanardoner » gozune kestirmek » surgun avı » ayak surumek » iğneli soz » kacmak » capraz kafiye » gucu gucune yetmek veya yetmem » cevirmek » cıkmak » bolumlerine konulan ağırlık » haymana okuzu » cıngırdamak » cerrahî mudahale » muessis » uşurmek » dizginleri ele vermek » gonlu takılmak » utuculuk » camurlanma »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.