tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eve konuk gelse uğurda gelir tıklayınız. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
berguzar » lutfetmek » sarachane » durum » sacmalaşmak » gondermek » musademe » sure olcen » tur ağac cember » oz itmeli » aletler butunu » gecer » kacırılmak » operator » az bucuk » marşmarş » lâcka etmek » ucuş » allah mubarek etsin » gosteri » kor oğlu » duşme » hic değilse veya hic olmazsa » kavgaya girişmek veya tutuşmak » ustunde toplayamayan gafil » odu kopmak veya patlamak » catlatış » ic » olcusuz » kaşık atmak veya calmak » buyukbaş » kamanco » dudağınıveya dudaklarını ısırm » yağışolcer » dizustu » hevesine duşmek » yalcın » catak bayrak » el sozluğu » cıkılma » parcalara verilen ad » cemberli » kimse » fiks monu » guzellik » yureğine işlemek veya yureğe i » olu » gorece » guzel » ağzına surmemek »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.