tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşelik » başıcatlamak » sublimleşme » gucleştirme » makbule gecmek » hint hurması » okuz gibi bakmak » ek gorev » gumrukten mal kacırır gibi » cekince » deve kuşu gibi yuke gelince ku » carpıcı » uzucu » cıngıl » cirkeflik » fena gozle bakmak » bunalım gecirmek » gonendirilmek » guvelenme » tuketici » notrleşme » vermek » mine ciceği » arkadaşdeğil arka taşı » corba icmeye cağırmak » catal » santra cizgisi » gun batmak » cingene duğunu » eline gecmek » den yana » kuskunluk » gubreleme » makedonca » hatır icin ciğtavuk yemek » kusuf » akıntıya kurek cekmek » guzellik malzemesi » ağzınıbıcak acmamak » duzenleme ve filme aktarma işi » hava duzenleyicisi » suyunu cekmek » cokuşmek » uc beş » gozetlenme » ihaleye cıkarılmak » golgesinden korkmak » cağırtmak » gostermek » kamanco »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.