tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eve konuk gelse uğurda gelir tıklayınız. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yonetmek » cole donmek » geciş » donemec » kapana duşurmek veya kıstırmak » fitcilik » cilingir sofrası » oznel » duztaban » ornek olmak » cirkin » bicim » rucu etmek » sur at » cuceleşmek » lutfen » nemolcer » gosterge » yoğurtculuk » bir avuc » cubbeci » demec » pazar yerine donmek » mustacel » hıncınıcıkarmak » guvenlik gorevlisi » zekeriya sofrası » vekil vukelâ » ala yuntlu » kızılbaş » fizik otesi » amonyum sulfat » kurcatovyum » deli sacması » garnizonlarına ve bu duzeydeki » olum » nasihatci » uc aylık » duşunum » masraf kapısıacmak » dunya ahret kardeşim olsun » luzumsuz yere » sonmek » yolustu » cevrili » yontem bilimsel » cehre » parcalatma » akşamdan kavur sabaha savur » başkoşe »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.