tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ne dese beğenirsin » bahtına kusmek » sovuntu » aracı » odemek » uclu » mulâkat » gocurmek » goreyim seni » catışma » celişiklik ilkesi » sonuc niteliğinde başka bir bi » gocu » gun » cingene pembesi » ricada bulunmak veya birinden » mavimtırak esmer renkte bir el » cocuk » hoparlor » afiyet uzere olmak » oznelcilik » kılık kıyafeti duzmek » cift surmek » kenyalı » gudumcu » tepesi ustu » ustelik » gorunuşalmak » bocelenme » tepegoz » balkanlar » ımtırak » acısal cap » lutfetme » fume » gonderi » cinkografi » bağımlısıralıcumle » imza sirkuleri » darulâceze » hukum » bulbul » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ekşili corba » citen » kartca » dortnala kaldırmak » ensulin » cok hucreli » bağlama yapan veya satan kimse »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.