tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coraklık » her tur gosteri yapmaya uygun » kultur cevresi » golgelik » hristiyanlaştırmak » şovalyece » cıra » arnavutlaşmak » yonetmen » dort bucak » gevrekcilik » suruyu guden kurdu gorur » romork » nusayrî » peşin hukum » kitapcı » gitti gider dahi gider » goruntusel » muddetsiz » mucahit » ancuez » saklamak inkâr etmek » tutun icmek » caresiz » cayırmelikesi » yılan gomleği » kokun gecmesi » iyi gozle bakmamak » onune gecmek » koşe donuculuk » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » cıkarmak » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » gureşci » lule » pullukcu » temayuz » tanrıca » alcıcı » acılır kapanır alet » ateşli silâh » her dem taze olmak » gurultu » yureği yaralı » civilenme » yarayan kuru ince yaprak » olum doşeği » ve kanunlara uymaksızın cebir » gomme » ust yapı »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.