tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eve konuk gelse uğurda gelir tıklayınız. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ipin ucunu kacırmak » puturlenme » ırgat gibi calışmak » acıklaşmak » ahkâm yurutmek » gecmişi olmak » turkceleştirme » yara bere icinde » dokuntulu » tanrı » cicek evi » hay allah » nufus kalemi » ustu başıdokulmek » hukûmet etmek » ana kızına taht kurar kız bah » calım » yurutmek » kucuk minder » al elmaya taşatan cok olur » ve katımadde » goruntu » doşemek » bakla ciceği » tekâmul etmek » cekic » pence vurmak » orseleniş » paraşut ile atlama » icini karartmak » ağzınıkullanmak veya satmak » numayişkâr » kutlemek » sepetci » sonuc » teşhis etmek veya koymak » guneşbalcıkla sıvanmaz » pazar ola » bayındır olma durumu umran » sunnetli » kecileşme » sonuclamak » kuluckalık » işguc edinmek » ciğitli » sonumlu » poğaca » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » komec » »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.