tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustune kalmak » huzun » avaz avaz bağırmak » ceteleye donmek » yuz » ağıtcı » gunduzluk » utulenmek » amerikan » imtizac » yalın tumce » cokum » ele gecirmek » il » tımarhane kackını » ornek » tufeklik » opucuk » nesne » obur » gun bugun » cığırtmacı » babac » sıcak yuz gostermek » dam ustunde saksağan vur beli » durumunda ayrılabilen parlak b » tuzakcı » cevikleşmek » ovulme » zumrut » bin bir ayak bir ayak ustune » koklemek » gurlemek » dokmek » muska boreği » konstruksiyon » cengel sakızı » den yana » salkım soğut » oykunmeci » terennum » patlıcan boreği » etmek icin uzerlerine konulan » guveni sarsılmak » acınma » sorma sormayın veya sorma gi » estetikcilik » bir elle verdiğini obur elle a » yucelmek » baltık dilleri »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.