tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eve konuk gelse uğurda gelir tıklayınız. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosteriliş » tarlanın taşlısı karının veya » kurduğu medeniyetleri kendi i » temerrut » nankorleşme » kozlemek » kulâh » bilgi şoleni » kavunici » tapi kalmak oyunlarda » al » muteessir » il » tecessum » efradınıcami ağyarınımani » kalcıncı » cifte kavrulmuş » gosterici » taammut » corbacı » surtuşme » capraz kafiye » musaade etmek veya buyurmak » salâ vermek veya okumak » şerit » cift sayı » para ile değil sıra ile » ot » yon » gucendirmek » duzmek » duşunce alışverişi » şefaatcilik » buğru » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » cekme » goturmek » imparatorice » ilgi cekmek toplamak veya uyan » ortaya cıkarmak » cevre » yapılmışince ve uzun şerit » mustevli » muhayyersumbule » cekici » suspansiyon » purtuk » d d » uyku vermek veya getirmek » şukurler olsun »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.