tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eve konuk gelse uğurda gelir tıklayınız. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fuze » ayağıuzengide » cıldırtıcı » afiyet uzere olmak » dansor » oda » kampcılık » durmek » uşutuk » akbalıkcıl » kelepce » keleye cekmek » bir ayak ustunde bin yalan soy » gozuyle tartmak » saraclık » emeklilik cağı » umitsizlik » anlamaya yarayan sınama » catal ayak » bir iddianın gercekliğini inkâ » ic denge » nara atmak veya basmak » munasip gormek » japon kaktusu » beylik fırın has cıkarır » ondalıkcı » figuratif sanat » ciftcilik » kucuk » şuphecilik » cardaksız » dort donmek » carpan balığı » calışkan » eski camlar bardak oldu » buyuk » şaşkına cevirmek » duzenleme ve filme aktarma işi » ozleşme » cekilmek » duzen kurmak » pencelemek » guclenme » anasından emdiği sut burnundan » teessus etmek » gozdağıvermek » cıkıntılarıolan organ » susletmek » boyacıkupu » heyecana duşurmek »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.