tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keceleşme » gosteriş » şeytana kulâhıveya pabucu ters » muzakere etmek veya yapmak » operator » it » postekiyi kurtarmak » cekmek » goğuslu » guneşlekeleri » nesli tukenmek » okseye basmak » isteyeninin bir yuzu vermeyen » cıplak » butceleme » mehtaba cıkmak » ağzınıkapamak veya kilitlemek » unlem işareti » mubareze » yonlu » dili pabuc kadar » yanına bırakmamak veya komamak » goz banyosu » dunya durdukca » ağırlık basmak veya cokmek » orgulu » sungu » indukleme » yanlarında goturmekle yukumlu » gonullu gonulsuz » muhlet » sozlendirme » cığırından cıkmak » sun î » taklitci » mulâhham » cılgınca » onerti » kimse » fon muziği » etut » orgu » ceşnileme » tuzlayayım da kokmayasın veya » cokertmek » yurekten » doner kavşak » akla sığmak veya sığmamak » icraatcı » akce »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.