tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nankorluk gormek » kuman » durmek » koyuvermek » şeytanın bacağınıveya ayağını » ic acıcı » kısmî felc » centik » inanılan iyilik kaynağı » gozu sulu » temerrut » yolu acmak » oteki » donek » dansorluk » muntahap » guneş » cozumsel » oz su » nilufergiller » sutcu » kuyruklu yıldız sacı » tespih cekmek » uzgoren » ne soyluyorsun » yularıele vermek veya yularıka » yuzunu kızartmak » dan den tan ten » muselles » yorgan doşek yatmak » yuzunu kara cıkarmak » kalcete » soruşturma acmak » gun gormuş » strukturel » cağcıllaştırmak » yoneltme » inişcıkış » gunluk » gun almak » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » kul sıkılmayınca hızır yetişme » memleha » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » kabine cekilmek » orospu cocuğu » makro » sungercilik » cıngırak » caresiz kalmak »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.