tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ren geyiği » gonendirtme » ustune tuz biber ekmek » teşebbusu ele almak » cakozlama » ışık gocum » tokezlemek » mustahak » parca » meduz » ortulme » fedakârlık yapmak veya gosterm » araplaşmak » pacasıduşuk » dil oğrenimi » paha bicmek » zulfuyâre dokunmamak » ozumleme » los » yureği carpmak » hititce » catılmışkirişsistemi » bol paca » akrep » iğneli soz » cimdiklenme » celik yelek » doşeme » sozlukce » hırsız kelepce » uzerine duşmek » ihrac edilmek » cakmakcı » guzellik » ovungenlik » kadayıfcı » cıkma » bayram değil seyran değil en » cıkarılmak » bîtap duşmek » celişmeli » lâkırdıağzından dokulmek » cizecek » gulle gibi » kuşsutunden başka her şey var » turku tutturmak » gudumlu » soğdca » avrupalı avrupa da yaşayan a » soydur ceker boktur kokar »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.