tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eve konuk gelse uğurda gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uluş » potasyum klorur » faca » mulkî » teeyyut etmek » cavmak » ileri goruşlu » oz su » tıkaclanma » gudumculuk » guzey » partoner » kohne » ışıkcılık » bir icim su gibi » fuzyon » yurumek » on kol kemiği » ozgurlukcu demokrasi » altayistik » gunu gecmiş » ibrikci » ortaya cıkarmak » allah bir dediğinden başka soz » gosterişsiz » yırtmac » kin beslemek veya tutmak » amerikalılaşma » iletişim aracları » doktor doktor dolaşmak veya ge » kuşat » acacak » kustahca » sozu gecmek » goz acıp kapayıncaya kadar » yuklem obeği » biciminde bağ » yol gostermek » icme » oz beslenme » duet » boşluk » guluşulme » cokum » kırıkcı » soydur ceker boktur kokar » duzmece » devetuyu » fırıldak cevirmek veya dondurm » zulfuyâre dokunmak »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.