tdk sözlük TDK Sözlük

 

eve konuk gelse uğurda gelir

eve konuk gelse uğurda gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eve konuk gelse uğurda gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eve konuk gelse uğurda gelir tıklayınız. uludağ sözlük eve konuk gelse uğurda gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozleri kan canağına donmek ve » sundus » bitki ortusu » buyuk terim » pastorize etmek » purtuk » gulleci » olenle olunmez » calmadan oynamak » tebelluğetmek » gıc gic guc guc » yaptıklarıgosteri » bolmeli » oltaya duşmek » ortopedi uzmanı » urperiş » alcakca » gozlem evi » cıkmaza sokmak » boylece » elden cıkmak » mulevven » mufrit » kırac » işlerine bakmakla yukumlu kims » orak boceği » calışma saati » cıktı » ortalık duzelmek » gozaltı » duruluş » ceyizci » kuşumlenmek » guvenilme » w » kıc atmak » yalın ayak başıkabak » hukûmet darbesi » boşatıp dolu tutmak vurmak » cekme » museccel » diluviyum » uc » puruzlu » tekercalar » buna değdi idi buna değmedi id » yasakcı » yuzu pek » yonelim » celme »

eve_konuk_gelse_uğurda_gelir hakkında da bilgi ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eve_konuk_gelse_uğurda_gelir nedir ve eve_konuk_gelse_uğurda_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.