tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donebilecek bicimde yapılan şa » ay ey » doğaustuculuk » av dışında padişahın yanında b » vurma calgılar » gluten tutkalı » mustahak » gucleniş » iceri » cıkarınıtepmek » pusku » muesseseleşme » surtuşme » surmelemek » kesesine gore » yukseklikleri ve yol actıkları » sidik sokturucu » viraneye cevirmek » ozut » ordek yuruyuşu » allah iki iyilikten birisini v » doğuşcu » mutecasir » gozu korkmak » veresiye karşıtı » yumruk atmak veya indirmek » kopurmek » yureği sıkılmak » mustemlekeci » canıgonulden veya canıyurekten » calyaka etmek » oteyi beriyi » cift kapı » muz » surek avı » şifayıbulmak veya kapmak » salur » dokum evi » gecmek » huve » supurge » hicleştirmek » kul bağlamak » catal bıcak takımı » gunluk » hak » parcalara ayırmak » arapcalaştırma » ne gunlere kaldık » dokmek »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.