tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunun onunde olmak » az tamah cok ziyan getirir » duma » inancsızlık » teller takmak veya tel takınma » kırbac » zayıf duşmek » boğazıacılmak » harp acmak » sonra yalnız balistik kanunlar » edebiyatca » ruhum » buryan pilâvı » rukuşluk » ackıcı » burunmek » oltu tozu » gayrimutecanis » gulunclu » yureğinin başısızlamak » taşcıl » saclarıiki turlu olmak » mulkî » tulbentci » cumhuriyetci » tebelluğ » bulbul canağı » ya ya » undeş » canak comlek » cekiştiricilik » muştehi » ii murat a yolladığıbir haber » orucu » actıağzını yumdu gozunu » zurafa » sıcrayış » dikişci » nufuzsuz » tuneklemek » duşunceye dalmak » tunclaştırma » cırpıştırılma » pur » rumence » tatil koyu » sanatcı » sercin » catılmışkirişsistemi » gorevdaşlık »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.