tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğutucu » duzenlenmek » meraktan catlamak » mezur » az gormek » kul kole veya kul kurban olmak » bayrak acmak » cd » kacakcılık » cuvalcılık » topceker » işguderlik » kolay gele veya gelsin » yarayan kuru ince yaprak » kopya murekkebi » gecmişleri » yurutmek » reaktor » bircoğunu o metalin yuzeyine y » gundeş » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » cile cıkarmak veya doldurmak » kotumseme » ucunculuk » tefessuh » cobanın gonlu olursa tekeden y » gozu hicbir şey gormemek » edebiyatla uğraşan kimse » yosun bağlamak veya tutmak » ortak carpan » istimzac » gureşcilik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » dort elle sarılmak veya yapışm » canıcıkmak » hamaratca » işi allah a kalmak » kucuk minder » citmek » elini surmemek » gundelik » guzlek » bosmek » iki cenetli » unvanı » kuf bağlamak veya tutmak » golgeleyiş » gomme » duşunup taşınmak » tasar cizimci »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.