tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uşutucu » ust baş » paracol » banyo kuveti » orkleme » kacmak » kotek » calışma » teknik oğretim » yedi kat yerin dibine gecmek » sutsuz » imalâtcılık » fincancıkatırlarınıurkutmek » yalova misketi » husnuhâl » erketecilik etmek veya yapmak » gozunu hırs burumek » arık cekmek » ucuncul » dovulgenlik » dalyan corbası » onunce veya onunden » cam sakızıcoban armağanı » sezu » ustu kapalı » tatil koyu » yuksek perdeden konuşmak » hice saymak veya hice indirgem » catladın mı » odun vermek » corek otu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yemişci » gluten » soruşturma acmak » kultur sarayı » boru ciceğigiller » uz » lisan » ağac kaplama » duzgun » taklitci » dilinin altındaki baklayıcıkar » cikletci » himaye etmek » asansorcu » duzlenme » dutturu » ca ce » ocunu cıkarmak »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.