tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah ınıseversen » bolşevizm » bolmek » guveyfeneri » hancer ciceği » rahat yuzu gormemek » brut » sun î gubre » kokturkce » dudak unsuzu » guldurucu » bir soyledi pir soyledi » kat îleşme » capulacılık » mac mec » cepel » eşitcilik » sutleğengiller » cop tenekesi » donuşlu fiil » alcarak » mulkiye » ici almamak » uclu » corbada tuzu veya maydanozu bu » tatlıyerinde bırakmak veya kes » allah selâmet versin » kolcak » bulbulleşmek » mudara » picleşmek » ustu savurmak » catılmışkirişsistemi » yuzune karşı » cifttekercilik » babî » haricten gazel okumak veya atm » dokumanter » yuzucu » butunculluk » statuko » kirec gibi olmak » cec » buyulenme » ağaclaşma » hukûmet erkânı » sağgorulu » cankurtaran duduğu » hukumdarlık » ostaki borusu »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.