tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
umidi sonmek » sunnetleme » bulunan bolum kafa ser » uzerine bir bardak su icmek » ana rahmine duşmek » tagayyur » kotu olmak » başustunde yeri var » sağlık olsun » kırk bir bucuk » dil surcmek » cokme » ozel okul » kısmının sonuna kadar olan uza » olcme » bîcare » zıvanadan cıkmak » cepellenme » ciftci » toprağa duşmek » baccılık » cizmek » yuru ya kulum demiş » taharruşetmek » yon » telâşa duşurmek » muhur mumu » pazara cıkarmak » odenmek » goğus goğuse » fizikci » gorguculuk » ozdenlik » ağzına duşmek » runik » japon denizi » ar yılıdeğil kâr yılı » catıekleri » pacalarından akmak » cıkarmak » corba tabağı » cıkıklık » ickici » fırcacı » mecusîlik » suit » mukemmeliyet » tıkacsız » etut etmek » kurşungecirmez »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.