tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fesatcı » okaliptus » acığa alma » koruyucu unsuz » muteheyyic » bilincli » bugduz » mısırlı » gayret gostermek » zuluflu » koylu » eğir koku » yoldan cevirmek » parcasıbağlıbulunan catal » tırnakcı » cozelti » namzet gostermek » oduncu » mutenekkir » bıcak » kucuk şalgam » germanistik » yuz akı » tapıncakcılık » cıpıl cıpıl » kocsamak » bukmek » koşe dolabı » calışılmak » vurgun veya vurgunu vurmak » inmek » adetce » hazar » candı » guzellik salonu » cıvdırma » afganlı » âlemi var mı » ozellikle celik dokum ve alaş » musluman adam » ha hoca ali ha ali hoca » guzelhatun ciceği » yayılmasınısağlayan cihaz » al kiraz ustune kar yağmış » konsultasyon » nuktedanlık » gok gurlemesi » ortu » oluyu guldurmek » altta yok ustte yok »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.