tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
barut kesilmek veya olmak » dunyada » tasa cekmek » cekimsenmek » kılıclama » ledun » ictimaiyatcı » ozelleştirilmiş genellikle di » ağzından dirhemle cıkmak » figuratif sanat » kosnulmek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » rik a » mujde » elden gecirmek » muzakereci » gorecelik » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » fetvayişerife cıkarmak » berberî » boşa koysan dolmaz doluya koy » birleşikgillerden kok sapları » halisuddem » yasama gucu » secim cevresi » tamamen veya kısmen durması » acıcekmek veya duymak » leşini cıkarmak » mubahase » hindistan cevizi » sove » cencen » yaşama gucu » balkopuğu » corbacı » ayıgordum yıldıza itibarım ve » cemberli » kafayıuşutmek » sap yiyip saman sıcmak » corap sokuğu gibi gitmek veya » eli boşgelmek veya gitmek » gumbedek » govdelenmek » ferdiyetcilik » camur gibi » reaktor » ornek almak » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » ayrılan kimselerden kurulu der » muderris »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.