tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzun sivri kumes hayvanların » curuk para » ictenliksiz » sekendiz » aşcıbaşı » hukumler ve izlenecek yollar » arasına veya aralarına karışma » can cumleden aziz » yurutmek » caydan gecip derede boğulmak » brahmanizm » dalgıc » dokulme » roman dilleri » neyce » kızılbaş » ozlemini duymak » calışma saatleri » yonsuz » bir dostluk kaldı » yarıklardan her biri » kumuk » surmek » buğelek » ilâc » cuvalcılık » tukuruklenmek » ozelleştirmek » olu nokta » kuru uzum » hakca » acmak » demir gibi cok sağlam » iş arî » lâf cıkarmak » at olur meydan olmaz bulunmaz » osmanlı » araplık » ileri veya one surmek » butunleyici » kolcer » haber ucurmak » mustebat » davranmaya sebep olan sevgi du » voli cevirmek » girintili cıkıntılı » doner kebap » ortusuz » daruleytam » yerleştirilmişcift camdan oluş »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.