tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapılan işlem » başa gureşmek » olesiye » olcumleme » surcme » ici cekmek » yapılan yığın » pur » pastorize etmek » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » oz dikeni » aşağıtukursem sakalım yukarıt » dayak kackını » kuru yuk gemisi » pabuccu » koşe » muteallik » ne şeytanıgor ne salavat getir » harclı » işe yaramak veya yaramamak » bahcecilik » gondolcu » tulûatcı » şofor muavini » yangın sondurucu » muessese » gorunuşte » odeniş » dol ayı » kilidi kureği olmamak » sıvıolcer » sukûnetli » vazgecilme » lık lik luk luk » ağır aksak yurumek veya gitmek » gorumsetme » onermek » ağzının ici yangın yerine donm » beli cokmek » hurriyeti secmek » şehit duşmek veya olmak » musluman » caca » yukseltmek » kacınılmaz » curutulmek » guneşletmek » kutin » uşurmek » aracılığıyla duymak değmek e »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.