tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uflemeli calgı » icli » cizginme » hayvan lama glama pacos » ucuzleme » gonderme belgesi » kırıp gecirmek » ac gozlu » zorunda kalmak veya olmak » bolunmez » acısozun yarattığıkırgınlık » balina cubuğu » ağac » anam » şantor » eser rolyef » celmelenme » sarih mef ul » gevrekcilik » acığa vurmak » ciroz » » kuşgomu » turkî » icgudusel » cıngırdak » dokuz koyden kovulmuş » sempervirens » gozu yolda veya yollarda kalma » mantık oncesi » cubbe » kulak kepcesi » sacak kok » mukemmellik » tebaruz etmek » selâm verdik borclu cıktık » cok gelmek » uşengeclik » başmuhendislik » kacak gureşmek » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » cığır » nufus plânlaması » sulhcu » plâstikten arac » actıağzını yumdu gozunu » civi » allah ovmuşde yaratmış » korkutuk » cağrışımsız »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.