tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıngırdama » ozgurlukcu demokrasi » munhasır » hunnap » resti gormek » dil oğretimi » butunluk » dun bir bugun iki » iltibasa yol acmak » uc beş » akrobat » orgun » tezelzul » v v » yatay geciş » işguzar » soz gelimi » tumden gelim » veya ozel kuruluşlarca odenen » giysi » hiclik » zarar gormek » ayağınısurumek » akrobat » ne cıkar » nukul » frenk uzumu » oğretim uyesi » tek yonlu yol » dubbuasgar » lupten » isim cekimi » k » ayağıile veya kendi ayağıile g » eli ayağıtutmak veya tutmamak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » curuf » boşta olarak yapılan ortu » dosta duşmana karşı » kul rengi et sineği » sandvic » cıtırdama » eline yuzune bulaştırmak » kumes » samanlıkerpic » kukremek » yonelmeli » korlemeden » tuy » cepni »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.