tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sunnet cocuğu » kartezyen » muşterek » somalili » profesorluk » surmek » kulâhınıters giydirmek » amatorluk » yuzune kapanmak » tahayyul etmek » sinuzoidal » gozu doymak » acınma » soze başlamak » karşıtı » inşaatcılık » arlıarından huysuz huyundan v » celikleştirme » fabrikatorluk » denize acılmak » faullu » gozyaşı » luzucet » goğuslu » camaşırcı » ağızda sakız gibi ciğnemek » acından olmek » yoluyla bir yapının her yanını » ruya » bereket ki veya bereket versin » ayrıduşmek » daim etmek veya eylemek » cihannuma » gosterişsiz » allah bilir » su » zorun ne » mumanaat » hele şukur » gecmek » umitleniş » ayağının turabıolmak » aracılığıyla duymak değmek e » yurekten » sabahın korunde » radyator » gulistan » yuklem obeği » gecimini doğrultmak » fak fuk fonu »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.