tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıta » sozlendirme » cemberletmek » huzurunu kacırmak » icine kurt duşmek » munşeat » aluftelik » kosemen » altı b sınıflamalarda ikinci » gudumlu » gozleri kararmak » arabeskci » bilincsiz » komur » komutator » orgu » gozunu yummak » kacıkca » bağlandığızincir arasına konul » odevlendirilme » koprucuk » dişeti unsuzu » yb » kargın » cemenleme » bayramîlik » cıkışyolu » davranmak saygıgostermek soz » bulunmak nezretmek » sulûk » acık » vazgecilme » allah hayırlıetsin » ucleme » once can sonra canan » ucan top » kabine cekilmek » uclemek » yaparlu » dâhiliye mutehassısı » okuzdili » buyu » tekniği » mulâhham » sağgorusuz » bohcacılık » cubukcu » ele verir talkını kendi yutar » tekâsuf » ucsuz bucaksız »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.