tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pis soz » gundem dışı » bukum » erik receli » govem » carşaflatmak » karısıkoylu » rasatcı » şerit » cocuklaştırmak » ağızdan burun yakın kardeşten » kişilik tipi » gin » kimse » yayla corbası » kız beşikte veya kundakta cey » bicimlendirilmek » rotuşlamak » capkınca » ıspanaklıborek » turkluk » sacmalamak » yuz » vazgecme » guzergâh » cokkunleşmek » munacat » mucadele » kıskac » leffuneşir » balcıklı » durumunda meyvesinden kokusuz » mulâhazat hanesi » cıyanlık etmek » gosteri » mezur » kucuk » işin icinden cıkmak veya sıyrı » hint kobrası » cangal » aşağıtukursem sakalım yukarıt » temerrut » nufuzsuz » kucurek » al kiraz ustune kar yağmış » cemaat ne kadar cok olsa veya » kacmak » potlac » boşluk » turkluk bilgisi »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.