tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şohret salmak » ibliscilik etmek » coraklaştırma » ağzından lâkırdıveya lâf almak » davranmak saygıgostermek soz » toren » yonelmeli tumlec » kucuk harf » alım calım » munasebetli munasebetsiz » suzuntu » sırtcılık » goğus goğuse » onleme » tutme » basınclama » duşe kalka » boluş » sungerleşme » koc yiğit » oz » nankorluk » calkalatmak » gayret dayıya duştu » ceşit » hancere » centilme » gecirimsiz » kafasında şimşek cakmak » zahmet etmek zahmete girmek ve » hazırlıksız olmak veya bulunma » metal parca » deniz ussu » alkışcı » bohcalama » muntahap » sehpaya cekmek » azrail e bir can borcu olmak v » tonlu unsuz » varışcizgisi » paldır kuldur » sarkac » icin kullanılan boru oluk vey » puruzlu » yuzsuzce » iz surmek » kokusu cıkmak » cırakman » diken ustunde oturmak veya olm » bufe »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.