tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akca » yureği kalkmak » universiteli » bolumlenme » gorelik bağıllık izafet rol » cozumcu » guclu » aynıkapıya cıkmak » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » yol yurumek » parcalarıkaynaştırma işi veya » mutemmim » cınlamak » izduşuren » tuyo » kağnıgibi gitmek » arasında den başka anlamıyl » goturmek » yureği kaynamak » kor şeytandan bulmak » allah iyiliğini veya lâyığını » bağlar » şişe » cocukcağız » eşyukselti eğrisi » yun » ufleyen alet » onlem almak » gostermek » catak » ses turemesi » tazıo tazıama culu değişmiş » golge » yonelik birbiri ile uyumlu am » parcalanmak » oznellik » kireclenmek » yucelmek » kıyamet gunu » kirecleşmek » ici gitmek » urun » cağcıl » istencsiz » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cırpı » başa gureşmek » umurumum teki ters soyleşiyle » gobek taşı » nervur »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.