tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mueyyide » cağırmak » kalıtcı » yururlukten kalkmak » ote » duşun » muselles » ucmak » isyan bayrağınıacmak » sonumlu » hopurdetme » muptelâ olmak » gece gunduz » koalisyon hukûmeti » kucuk şalgam » calkanmak » cekmek » lâm elif cevirmek veya cizmek » iş arî » capkın » emlâk burosu » yuzune kan gelmek » celikleştirme » mantar ozu » paraya duşkun » huzunlendirme » nişanıatmak veya bozmak » değnekcilik » yerin dibine gecmek batmak vey » catal kundak » calık » elinden cıkmak » ciseme » gormek » kahır veya kahrını cekmek » sobe » cedik » bicim » gumec balı » guvence akcesi » fırıldak ciceği » kreator » roman dilleri » bereket ki veya bereket versin » vermemişveya vermeyince mabut » bulbul gibi konuşmak veya okum » anlam cıkarmak » tepegozler » dunya gozune zindan olmak goru » gece işciliği »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.