tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcup bicmek » acık elli » dortleme » damarına cekmek » duruma gelmek » ağac kurbağası » kupur » deli cıkmak » boylesi » ayağına celme takmak » lâfımıolur » yuksek perdeden konuşmak » donme dolap » teamul hukuku » cakıntılı » vicdan azabıcekmek veya duymak » munhasır » basıolcer » gurul gurul » guluşmek » ayağıyuruten baştır » gizil guc » yuzsuzluk » kapıyıacmak » elma da alma da demesini bili » sunnetcilik » buğday surmesi » semturreis » kulube » kucuksemek » olmuşveya pişmiş armut gibi el » kacık » ickicilik » benlikci » cobanpuskulu » kukremek » camcak » on vurgu » cekme » ucuncu bir kavram anlatır » nadasa bırakmak veya nadasa ya » capmak » dağardında olsun da yer altın » sut danası » sozleşme yapmak » yureklendirme » ic » ceteci » hayırla anmak veya yad etmek » ağzına veya onune bir kemik at »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.