tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarınıtepmek » bayram cocuğu » hat bekcisi » kor duman » cırpınmak » cayır yulafı » tuketmek » ortuk » yetkili yargıc » gozleri buğulanmak veya bulutl » gelmişgecmiş » gozetleniş » ote » sozluk bilgisi » sureklilik » mutearife » cığır acmak » bicim » yolcu taşımakta kullanılan mot » kıyıda koşede » tayf olcumu » konuk koşesi » surtuşme » kalıplarla desen yapılmışbez » catıştırma » can derdine duşmek » saturn » bir ağac stryhnos nux vomice » kur asıolmak » tereddutsuz » tuze » ure » duşuncesiz » dovme » oksuz » cırpmak » muşir » bekâr kalmak veya yaşamak » ışıkolcer » kuresel gok bilimi » kalıpcı » yazar cizer » gezdirme kulağıtemizleme bici » tohumu dokulmek » ak sulumen » mustehlik » yekûn cekmek » koskelmek » noroloji » halebî ordaysa arşın burada »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.