tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icerisi » oluk » ozne grubu » ortulme » huzunleniş » yığın kulturu » ors ve cekic arasında kalmak » gecmek » gorevli kuruluş » koturum olmak veya kalmak » buzgusuz » kupe ciceğigiller » percem » eli boşdonmek cevrilmek veya g » gecirmek » celik yelek » yumurta hucresi » duzen » yuk altına girmek » kucağına duşmek » ickin » ic donu » kopru başı » uzum turşusu » tıkaclama » allah aratmasın » toz pembe gormek » kirec cimento gibi şeyleri su » merkezî yonetim » hizmetcilik » yuzlemek » cın » carpışmak » tehaluk » istifci » darıunundan baklava incir ağa » cokelti » anadan gorme » acmaz » putur » gutme » sokmek » cicek pazarı » surgulemek » goğus kovuğu » vizon kurk » meksikalı » israfa kacmak » kocek » honduraslı »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.