tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust baş » yukumlu belli nitelikleri ve » mumanaat » bir gun evvel » perde cekmek » pusku » ustunden başından akmak » iceriden evlenmek » li » yuzu acılmak » gecirgen » odenek » gunah olmak » kirada olmak veya oturmak » tm » allah dokuzda verdiğini sekizd » oz » felcli » husnuniyet » devletlerin uyrukları » pozitif goruntu » mukâfatınıgormek » avuc veya el acmak » fakir duşmek » puskurgec » duşuncellik » gosteri yuruyuşu » metal parca » dokme demirden yapılmış uclar » gepgenc » iyi veya temiz işaltıayda cıka » lâpon » dunku cocuk » uşenmek » ulkuleştirilme » acıklanmak » yuz tutmak » kâğıt gibi olmak » bolunen » bicimde değerlendirilmesi huk » fluoresans » gelişmişcanlı » sozlu film » goğe merdiven dayamış » kıctan bacaklı » gok gurlemesi » grev gozcusu » acık » patlakca » hoşduruma gelmek »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.