tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecen » ciğnemlik » munkir » cizgileşmek » işin icinde işvar » durtuşme » mufettiş » oz » doğrultmac » kuculuş » akıcıunsuz » acar » anasının korpe kuzusu » ası esi » olu yıkayıcı » ağzıtorba değil ki buzesin » soz boluğu » tacsız » ilkoğrenim » corten gibi » cardaş » gozden gecirmek » adıcıkmak » hungurdemek » monitor » inekcilik » sundurmek » gure » metafizik » orta doğu » dil veya diller dokmek » adamkoku » cengelleyiş » her şeyin yenisi dostun eskis » kâğıt yapraklarından her biri » purcuk » carpıklaştırmak » papaz ucurmak » msı msi » facasıolmak » kurdîlihicazkâr » gormek » camaşır mandalı » cıkış » mosyo » utanc duymak » ihtilâfa duşmek » kubizm » sut mavisi » İskocca »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.