tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcusuz » yarayan cevresi oluklu kucuk » humayun » sahil cizgisi » sut » altın koku » oyuncakcı » camaşır » yukseltilme » tulyum » patlangac » oğretilerin genel adı akliye » cermen dilleri » cocuklaşmak » guneybalığı » icine tukurmek » catak » yaşdonumu » m m » cantadan yetişmek » pişmişarmut gibi birinin eline » koktencilik » bir kızıbin kişi ister bir ki » ici rahat etmek » gozu su icmemek » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » kaca » yuksuk kına » frenkce » cercilik » akdeniz mavisi » bitişik tac yapraklılar » cağrı » tahrikci » artığı » soyletme » oğle ezanı » pic etmek » gocurucu » duşurmek » bağlama yapan veya satan kimse » isteri nobeti » yatağa veya yataklara duşmek » akşamustu » gerek gormek » karnından konuşmak veya soylem » aracı » buten » luzumlu luzumsuz » fırın ekmek yemesi lâzım »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.