tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konektor » aslıastarıveya aslıaslı olmama » ic ice » uykusu bolunmek » vermek » sıcana donmek » candan gecmek » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » koclanmak » burgu » mubalâğacı » cirişlenme » element kısaltmasıau » yaradana kurban olayım » gece silâhlıgunduz kulâhlı » zuğurt » butunu hars ekin » luzucet » l l » duşurum » yonetme » guvez » cırpıya getirmek » surunmek » kunye » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gecici » metal kap » cicek tozu » İcinde baklava bulunan » ceşni tutmak » guclu » dolapcı » bıyık burmak veya bukmek » tirşe gozlu » yatak carşafı » tekercalarcı » zararına kazanc sağlamak » genişgoruşlu » âşığın gozu kordur » ele gune veya ele gune karşı » munasip bulmak » kulfet » palet » alâminut yemek » dayalıtahta kalas » vergi kacakcılığı » yerlerde surunmek » coğulcu » karanlık basmak veya cokmek »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.