tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fırtına kopmak veya patlamak » tukurmek » cağ » cekiclemek » gozum cıksın veya kor olsun » guven » koprulu » unlemek » cimentolatma » rantcı » olcusuz » gelecekci » efendime soyleyeyim » untu » cobancantası » ciğlik » percinleştirme » altta yok ustte yok » limon kufu » incelenmesi muşahede » mineral » cok partili » kılıc balığı » cevrinme » ayağına sıcak su mu soğuk su » iliğini veya iliğini kemiğini » cancı » suslemecilik » katma butce » başıdara duşmek » kucuk hindistan cevizi » coluk cocuk » oldurulme » duzec » benden soylemesi » raportorluk » serbest gureş » canıcıkmak » cin sacı » kılıccı » teşebbus etmek » donanım » takipcilik » urunsuz » taşsurmek » catıarası » bortu bocek » mişli gecmiş » yuzunu yere getirmek » ağız aramak veya yoklamak »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.