tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalemiyle yaşamak veya gecinme » ceşni katmak » yeri goğu birbirine katmak » suriyeli » goreneksiz » somak rhus coriafia » mineral » ustu başıdokulmek » ılı ili ulu ulu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » suyek » kustere » koklendirmek » hesapca » mel un » hic » muhurlu » puruzlenme » munakalât » suhulet » yuz suyu dokmek » yonetmen » ceki » beleşcilik » iğneli soz » hırcın » surek » acılmak » gureşilmek » bukuntu » cevrilmek » kacırılmak » soyleniş » ustelemek » saclarıiki turlu olmak » duven surmek veya dovmek » dokme » etek opmek » mukemmel » recine » ruh gocu » talip cıkmak veya talibi cıkma » gonul bulandırmak » kucuk harf » kadidi cıkmak » suzdurme » nefes cekmek » doldurulmuşcam seramik veya c » mili » seksuel »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.