tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuvallı » sunger avcısı » duven » kotu » aclık cekmek » bolumlendirme » sıkıduzen » cenesini tutmak » otmek » bîcare olmak » karanlık basmak veya cokmek » sarıkart gormek » pakistanlı » cek » kursu » ne bicim » yupurmek » meşakkat cekmek » kamburu cıkmak » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » kasetcalar » gomulduruk » cavuş » sebep olan fiziksel enerji ha » kacımsar » gocmen » guc mevkide kalmak » esmayıhusnâ » futuroloji » gundeş » du » citmek » surusune bereket » kacılmak » cekap » kucuk hindistan cevizi » okaliptus » catma » iz ac » duşunce alışverişi » furumaye » mış miş muş muş » uzerine duşmek » ustune toz kondurmamak » cuvaşca » burc » penceletmek » intac » gobel » lı li lu lu »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.