tdk sözlük TDK Sözlük

 

evin eş anlamı

evin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük evin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muştehi » gozu dalmak » guven oylaması » sac ağartmak » saygıduymak veya beslemek » kolemen » tumorleşmek » ozdeş » umit uyanmak » uzerine uzerine gitmek » cağdaş » ortaya cıkarmak » kursu » ozguluk » sozcu » muntehir » gozlerini devirmek » teklif tekelluf » bildirmek » oltu kebabı » inti » cuha ciceğigillerden tohumu k » subyan » uslûpcu » uzumlu kek » ceribaşılık » ormek » uretim kooperatifi » gecmişi kandilli » tufekci » tamamen veya kısmen durması » kerpicleşmek » başa gureşmek » yuzmek » kireclenmek » sureğen » baston gibi veya baston yutmuş » satranc » calgılı » olculu » oyle ya » oluşan cok duzlemli cisim men » urkutucu » oğrenmek » dost duşman » dokulmek » kazanclı » descartes cı » calısupurgesi » ipipullah sivri kulâh kalmak »

evin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve evin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evin_eş_anlamı nedir ve evin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.