tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonetmelik » sorma sormayın veya sorma gi » icinden gelmek veya gelmemek » gomlek eskitmek » dinamitcilik » aylakcılık » w w » ne âlemde » coban boreği » olarak belirtilmişbicimi sıyg » kedi yetişemediği veya uzanama » ustune olu toprağıserpilmişgib » dilmac » dokmek » cıkrık » mizacgirlik » mahrut » bugun » ağackesen » gencleştirme » goz koymak » manipulâsyon » kurduğu medeniyetleri kendi i » kuturdetme » incelenmesi muşahede » şaşkına donmek » muttefik » catırtı » kece » on soruşturma » bayrak cekmek veya asmak » prelut » ceşmibulbul » dovme » bakar kor » bulbulun cektiği dili belâsı » supurgecilik » evvel allah » cayırlaşma » hasekikupesi » orulmek » sayac takımı » uretim gucleri » gonlunu karartmak » muft » usanclık » kulak asmak veya asmamak » gorumluk » cığalanmak » coraklık »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.