tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hatırlatmak » ağacıdibinden kesmek » norotik kişilik » canıağzına veya boğazına gelme » etmelerine kişiliklerini geli » cifteleşme » gozetlenme » ciceklenme » ateşparcası » ust deri » ileri goruş » pence » uyur goz » cevrinme » kısa unlu » kuruluşlar butunu » soz meydanı » cıbanın başınıkoparmak » hurriyetsiz » kacmaklık » tahta goğus » cınayaz » deli cıkmak » ters veya sol tarafından kalkm » koceklik » operator » caydanlık » tesaduf » dumanıustunde » tekâsuf etmek » dikensiz gul olmaz » bisikletcilik » cermen dilleri » citleme » amerikalı » benden soylemesi » dovulme » komurcu cırağına donmek » onculuk » parmak uzumu » techiz etmek » kurit » cırpmacılık » ile beraber » facunalık » hal etmek » copluk » gorevsel dil bilimi » ust sınıf » huryemez »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.