tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oyuncak » uşengen » gundem » atlangıc » sıcıp sıvamak » goruşulmek » zebunkuşluk » anlamıverir » birleştirerek bir varlığıyenid » gule oynaya » tokaclanmak » guneşcarpmak » İsvecce » kacmak » benzi ucmak » avurt unsuzu » kirli cıkın » lisan » deve yurekli » ric at etmek » ya ya » acık tutmak » dikişcilik » olmayan bağımsız hur » taktir etmek » colpalık » yağışolcer » sovdurme » dunyayıharam etmek » gercekci » toprak sıcanı » capaculculuk » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » hakkıgecmek » kahkaha ciceği » surunuş » ortak mulkiyet » hil at » burumcuk » cekmecesiz » fr » kucumsenme » ozguleme » yan gozle veya yan gozle bakma » sprituel » gurultu » polonez » ackılatmak » kara borsaya duşmek » cubbeci »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.