tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutevelli » doldurdukları rengi beyazdan » duşunup taşınmak » mujdelik » carpan balığı » yuzu kızarmak » rum » sosyal statu » kısa unlu » zaman » karman corman olmak » fenike portakalı » boldurme » nefsine duşkun » puskuruk kulte » capar » facetalı » yuzgec » gokte ararken yerde bulmak » yuzune bakmamak » muessif » butcelemek » surgun avı » katolik » yureği parca parca olmak » herru » mudahil » bilgic bilgic » tabiatustuculuk » uretim ilişkileri » tel cekmek » oz itmeli » sığırgozu » deveci ile goruşen kapısınıyuk » cevirmek » yer cekirdeği » bangladeşli » telgrafcılık » ağzınımuhurlemek » yukseltmek » cizgi roman » police » soğutmac » muşteki » cıkışbelgesi » teessuf etmek » deliye her gun bayram » ciğlik » tecahuluarifane » grizuolcer »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.