tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimlenmek » surmeli » koyuvermek » istifci » tuba » yon zarfı » bavyeralı » paha bicmek » zembereği boşalmak veya boşanm » ic oğlanı » cılgınca » ceper cekmek » muhakeme yurutmek » borclandırılmak » ağız acmamak » duzenleyen ve genel olarak ilg » iktidardan duşmek » colleştirme » dağarcığı » cakozlamak » viraneye cevirmek » cıplaklaştırmak » bukulu » muduriyet » ahzuita » buyuk ana » yay ayrac » gece işciliği » alacağına şahin vereceğine ka » rabbena hakkıicin » kucukce » icmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » tezelzul » perdah cekmek » yuzu tutmamak » oge » ic ice » katıla katıla gulmek » nufusunu cıkarmak » ataturkculuk » ucuza cıkmak » kundakcılık » japon » cetrefilleşme » ceşitlendirme » ici gecmek » uful » acıklama yapmak » cağanoz gibi »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.