tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğul » cevrilmek » gumuşgoz » suzek » gozu goz değil » koc katımıfırtınası » ala yuntlu » bicim almak » diplomatca » gercekleştirilmek » zebunkuş » halk şiiri » butuncul » buyukbaş » hukukcu » ağatmak veya bırakmak » mek » gulutcu » tumleme » cağ » ciziliş » sağgozunu sol gozunden sakınma » fucceten gitmek » carlık » numayişkâr » diplomatca » sozde » maruz bulunmak veya olmak » tezahur etmek » gonullenmek » ici almamak » cıkarmak » gobek » kafaya cıkmak » surtup durmak » canavar duduğu » ağaca dayanma kurur adama ins » gorunum » ors » bicimlenmek » yapay dolleme » ote » gucun » mumkun mertebe » flâmanca » serdumen » safca » ruzgâr ustu » mustesna » ekmek duşmanı »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.