tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
katoliklik » toplandığıbolum » yuzu yere gelmek gecmek veya y » arapsacı » bu gunlerde » goz aşinalığı » yan cizmek » sayma işlemi » tel orgu » harman etmek veya yapmak » carpık » siyasetcilik » kredi sozleşmesi » tecavuz etmek » percinleşmek » tuydurme » kargaşa cıkarmak » sukûnet » dunyada » hat bekcisi » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » onduleli » gununu gun etmek » kılıcıkınına koymak » dokulup sacılmak » lâzım gelmek veya olmak » donduruş » cağrışma » gorunum » rayic » borc » oksiyur » cevirmek » koşesiz » cimentocu » mv » hicap duymak veya etmek » cuz » dokmek » kralice gibi » tumlemek » varlıkta darlık cekmek » susletmek » cıldır cıldır » carklı » alcacık dağlarıben yarattım de » ozur dilemek » gocebeleşme » bilmem hangi veya bilmem kac » bir yana dunya bir yana »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.