tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duello » lâtince » kapkac » kopuleme » allah beterinden saklasın veya » carpanlara ayırma » guclu » catık » koşeli ayrac » utmek » acış » icmek » akıl oğretmek » protesto cekmek » keci postu » hukum » sacma » turumculuk » doğen » duşuntulu » kedi yetişemediği veya uzanama » koruksuz » cifteli » verim duşurmek » uzerine » bronşcuk » muştehi » cakırlaşmak » tesetturlu » peşine duşmek veya gitmek » gedik acılmak » yureği kaldırmamak » scorpio » sırp » cıtlamak » caba gostermek » muhurlenmek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » kavanco » yontem » olukcuk » korkunc » cekim » pelur » kovanın ucuna yerleştirilmişme » allah ınıseversen » bicimini alır hidrojenle oksi » duşurmek » geziye cıkmak » mukellef »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.