tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kona goce » gozlerinde şimşek veya şimşekl » terennum » cıldırmak » mucellâ » başında değirmen cevirmek » olum » catma » ta kendisi ta kısa soylenir » surundurulme » dunyanın yedi harikası » cumhuriyet bayramı » guzellik yarışması » terettup etmek » demirkazık » yedi kat yerin dibine gecmek » hint domuzu » acıkgozluk » camlık » mustacelen » msı msi » muptelâ » canlılara yaşama ortamısağlaya » yuvarolcer » suratıkasap sungeriyle silinmi » muhre » carpıntısıtutmak » cıkık » cift capraz denir » domuz gibi yemek veya tıkınmak » yuklemek » ciğde » yuklu » bulgaristanlı » anam » yıkılmayacak bir bicimde duzg » sağlayan şartların butunu » surutme » almanlaştırma » defol » muzakere » goz guclu bir ışık sebebiyle b » kambriyen oncesi » katılmasıya yapılan secim » macar » danca » yankıuyandırmak veya yapmak » gozu dunyayıgormemek » beşikortusu » uc duzlemli »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.