tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceribaşı » kotumserlik » dili başka bir dile calmak » olmez » ciftehane » deve yurekli » kokcuk » ucsuz bucaksız » munakale » kanatcık » ağac arac eğirmen kirmen » nispet vermek veya yapmak » cok yuzlu » bunların taklidi olan madde » icinin veya yureğinin yağıerim » cocuk duşurmek » kulağıters taraftan gostermek » olumsuzluk » dokmek » diz ustu cokmek » dortnala kalkmak » cilingir sofrası » bisulfur » sonum » surfile makası » bir işte uzluk ustalık kazanm » yenilir veya yenir yutulur şey » koruma unsuzu » kopek yese kudurur » ust » ozne » ic plâzma » yuzune gulmek » orta şark » sut tozu » e kuvvet » borclu cıkmak » oportunizm » d d » calmak » tutun » ağzına veya onune bir kemik at » ciğil » faca » guzel duyu » kabuğuna cekilmek » lık lik luk luk » kucuk karyola » tutsulu » namaz ortusu »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.