tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
balıkcılık » ayakkabılarınıcevirmek » murettep » tutununu tutturmek » dortluk » turkuleşmek » gonderme » ampirizm usculuk karşıtı » gorgu kuralları » celmelemek » gunleri sayılıolmak » fin ugor » teneffus etmek » cekişli » yapılan fıcıvb » ici bayılmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » gucleniş » kaca » cok cok » bir deri bir kemik kalmak » ikinci cağ » buzul cağı » celişkili » cilekci » yuzukoyun » kesmeden ustten gecmesini sağl » goğsunu gere gere » duğmek » davranmak saygıgostermek soz » neyce » stand bay » cedik » kuşumlenme » inisiyatifi ele almak veya gec » dârıfulful » bicimsiz » docentlik » inancsızlık » bazlamac » acık eksiltme » musavat » ilâc icin yok » şuphe kurdu » yapısının işleyişinin ve geli » sabahlar hayrolsun » kazan biri kepce » yer olcumu » cekine cekine » ele gune veya ele gune karşı »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.