tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği yanmak » ilgec » kapcık meyve » tetikte tetikte olmak beklem » gozu alışmak » korunmuşolma durumu » lulecilik » gencleştirilmek » cizme » nesne » bekcilik » kriz yoneticisi » buyuklenmek » soz anlayan beri gelsin » pejmurde » kavgaya girişmek veya tutuşmak » dunden » gonlunu yaralamak » duşkurmak » premature » catlatmak » derc » duvel » muttehit » sundus » rusup » hoşca » uckuruna gevşek olmak » emekliye ayırmak cıkarmak veya » dirlik yuzu gormemek » metal parca » eğilimli ortu » muz » atın olumu arpadan olsun » para cıkarmak » omrune bereket » kacırmak » allah a bin şukur » cizi » kul » ortme » bicimselleştirmek » orumceksi » ic deri » boyle gelmişboyle gider » tu » dalık delik » turkoloji » takarrur » up »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.