tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cavuşluk » guven duymak » bok boceği » cavlanmak » gosterişlice » guneşli » mozaikci » hafta arasında veya icinde » kuluckahane » sublimleşme » yon » ici titremek veya titrememek » alcılatma » camurcuk » ali nin kulâhınıveli ye veli » onemlice » muslumanlık » calışma karnesi » nufus bilimsel » kapcık meyve » doldurulmuşcam seramik veya c » gumruklemek » gorulmemiş » otakcı » pluviyometre » oruk » camurlukculuk » gucleniş » dongel » yalancıcıkmak » gobek » tukenmezlik » sut kuzusu » fişekci » inakcı » rusluk » guz noktası » paraşut ile atlama » medet allah » şer î » munfesih » başcavuş astsubay başcavuş » dunya » gozleri fıldır fıldır etmek » hatırlatmak » coğaltma makinesi » kıskaclama » ozel ad » dalgıc » camurcun »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.