tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzde yuz » sercin » acık zaman » goruşacısı » korkusuz iyi dovuşen kendine » koylu » ampirizm usculuk karşıtı » cevirmek » tuvaca » kartca » hristiyanlık » kusuf » ucayak » kostumlu » tek cenekli » tavukculuk » cabuk kolay heyecanlanan kims » potasyum sulfat » duzenleyici » mutehassis olmak » suruklenme » caktırmak » uzerinde kalmak » nefsi mudafaa » parantez acmak » aklına duşmek » kolacan » evc » caresine bakmak » genişgonullu » taharruş » gumleme » plâtonizm » paca » geleceği varsa goreceği de va » ne âlemde » hukmu var veya yok » şantoz » mustecir » modul » iş arî oy » ut » podosuet » bir o yana bir bu yana » yokculuk » bir dirhem et bin ayıp orter » yuklenmek » sumuklu » yalancışohret » sağdıc emeği »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.