tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ınc inc unc unc » işbirinden bitmek » teşebbusu ele almak » oru » muselsel » kulturel antropoloji » cumbuş » gencleştirilmek » sacak » mektupculuk » yukseltilme » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » ağıtcılık » durbunun tersiyle bakmak » gosterme zamiri » cocuk olmak » dağardında olsun da yer altın » cop kovası » sacılmak » topukdoven » ciğnenme » goğus kemiği » calıcırpı » pufkurme » actırmak » tertibe duşurulmek » cicekci » calcene » gonyeleme » suyu hurmetine veya yuzu suyun » gecer » şişe » mucevher tarih » gelişiguzel » ac bîilâc » kulbastı » gozetleyici » bugun » tuğra cekmek » sutleğen » yaydığıgozle gorulen ışıma » ak gun ağartır kara gun karar » omrubillâh » teessus » bilinc dışı » munasebette bulunmak » sungerleşmek » etmek » tunek » gonul birliği »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.