tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğnemek » olu deniz » gencleştirmek » olcu almak » ren geyiği » geceli » slovak » beşuc » sanayi ulkesi » butce acığı » oralıolmamak veya oralıbile ol » cıkışamamak » catallaştırma » yukselti » işbaşında eğitim gormek veya y » şumullu » acmak » ısparmaca » futuhat » barokcu » kerpicleşmek » dunyayıanlamak » lâluebkem » figuran » hristiyan » sesci » baklava borek » yamcı » murettep » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » oğmek » calışılma » gozaltı » duşkunler evi » dekartcılık » kacılmak » ozensiz » deniz uzumu » sutsuz » murebbiye » tepesinde havan dovmek veya de » uşenme » yuz » ut » sovuşmek » deli raziye gibi » kunde » durust oyun » sıskasıcıkmak » otostopculuk »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.