tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toprak cekmek » tamtakır kuru veya kırmızı bak » as yon » surdurumcu » gokyolu » iz ac etmek » onel » sozunu tutmak » vukelâ » onemsenmek » cezve surmek » akşamdan sonra merhaba veya sa » amaclılık » gonencli » suruculuk » arıbal alacak ciceği bilir » deniz otobusu » koltuğuna girmek veya koltuğun » teeyyut etmek » medica » mujdeci » icine baygınlıklar cokmek » ic » gun doğmak » yıkılmayacak bir bicimde duzg » yuz » orta cağ » ici » cedene » goğermek » sussuz » inmek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » yururluğe konmak » uretimlik » carpı » icler acısı » guleğen » soz veya lâf aramızda » mutemayil » turkiye turkcesi » gozu yolda veya yollarda kalma » zarifce » yoksulluk cekmek » ic » cevrinti » calmak » cırcıplak » alanlarıolan surekli veya gec » iadeli taahhutlu »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.