tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cifti bozmak » yuzu ak » yorgun duşmek » canıcekilmek » tirt » guzey » koken bilimci » cakıl kuşu » burundili » cikletcilik » acısozun yarattığıkırgınlık » cimensiz » kotuleniş » kokleme » umur gormuş » sulfurimetre » muziksiz » cap » cağrıcılık » kotu soylemek » yuz » duşuncedir almak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » camurlaşmak » copleme » peynirli borek » kacılmak » kuru yemişci » okceci » aklına duşmek » cumleten » dun » ayağının bağınıcozmek » başına dert etmek veya acmak » supuruş » gozu takılmak » olan insan topluluğu ulus » plâstikci » cekmek » kanun hukmunde kararname » kapısınıcalmak » işkembeden atmak veya soylemek » kulağıveya kulaktan cınlasın » yedigir » bocek » icin surulen kimyasal madde » gurecilik » yureğinden gecmek » cıkak » el dokunulmak veya dokunulmama »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.