tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu buyukte olmak » catıştırmak » hamursuz bayramı » beis gormemek » babamın veya ustamın adıhıdır » allah ın kulu » manyakca » gecmek » gosteri » ustunleşmek » hint avrupa » başmudur » lu » gozettirmek » temerrut » guhercile » yusru » carpıklaşma » nubuvvet » alumina » bilmem hangi veya bilmem kac » u » ipin ucunu kacırmak » bukturmek » cayırlama » camur gibi » durustluk » coğurcuk » durdurmak » goruşayrılığı » koksel » kun » terlikcilik » ozentili » gunluk » pence atmak » belâya catmak girmek veya uğra » yonelim » gecit resmi » altın cağ » tezahur » işkembe corbası » başlangıc » odeniş » donuşum » boğaya cekmek » musemmen » ciğnem » kalp akce » olculme »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.