tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
metafizikcilik » gumruk » kapana duşurmek veya kıstırmak » beleşci » malta eriği » gunu birlik » cocuk kalmak » parca » haşlanıp ardından guneşte kuru » olumsu » coğaltıcı » bilgic bilgic » kacmak » gonderi » yarıgecirgen » cakır cukur » buyuleme » apacıklık » mirac kandili » deli gomleği » amaclanmak » niyet cekmek » tibetce » isim koku » yarma corbası » yuz yuze yaşamak » kışve yaz arasındaki mevsim i » kubist » linumusitatissimum » gonul borcu » kecelenmek » kaşcatmak » gok delinmek » kurtajcı » korleştirmek » oturuklu » cınlatış » doğunme » şeylerden yapılarak icine su d » gomlek » carpıntılı » arıkovanı » yezidîlik » cabuklaşmak » oz bağışıklık » huviyet cuzdanı » aklına duşmek » dumbelek » uleştirim » populer »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.