tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırbaclanmak » cınlamalı » orumceklenme » donec » alt ust etmek » catırdatmak » estetikcilik » ılıkca » yore » matrak gecmek » sunnetli » gunduz gozuyle » tekâsuf etmek » yetimi okşamışlar vay sırtım » dernekcilik » tekâsuf etmek » uleşme » vaktini almak veya yemek » kırkından sonra saz calmak » restitusyon » yuz vermek » papaza donmek » modullu » cıngırdama » bire vermek » kıcına bakarak veya kıcına bak » cınayaz » suratından duşen bin parca olm » borc etmek » puskurtme » duzeltme » tekâsul » bir calgı » toskurmek » gumleyip gitmek » dağınık gozenek » ozen » nukte » guc » buharlıutu » curuf » olcunme » kutuğu hayat ağacı » hopurtulu » şapcılık » alıc » okce » kuru cay » ic » şohretli »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.