tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
terekkup tarzı » kuzu postuna burunmek » koylu » du » civitlenme » felemenkce » kotumserleşmek » toplandığıbolum » cıkarmak » ağzıtorba değil ki buzesin » ocakcı » gercekci » kıblenuma » gece gunduz dememek » ortulme » paslanmaz celik » oğurtu gelmek » guven mektubu » cozdurmek » icini sarmak » ara acmak » ana cizgi » insanicincilik » kacırmak » ciritci » tuf » cemenleme » camıcerceveyi indirmek » doşgomu » carpıkca » tamtakır kuru veya kırmızı bak » ileri uc oyuncusu » cıfıt » şarapcı » akıl akıldan ustundur » saman altından su yurutmek » sacak » ciroz » calıkuşu » kuşak dolama bağlama kemer » soğutluk » kucuk duşurmek » ust cene » oylesine » celiklemek » tek cenekliler » koklemek » bulunan bolum kafa ser » cuvalcılık » elekcilik »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.