tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oda muziği » bir sorunu gerekli acıklığa ka » dışgucler » homoseksuellik » oleyazma » odeşmek » dibi gorunmek » ustune evlenmek » arabist » ana baba gunu » gecer » garnitur » su kesmek veya su kesilmek » oğurtu gelmek » zannına duşmek » ucuklama » gormek » inmek » vekilharclık » hut » kun » boşluk » dostlar alışverişte gorsun diy » az kaldıveya az kalsın » catallaşmak » cotira » butunu hars ekin » hava suzgeci » burnunun ucundan otesini veya » tukenmek » elinin koru » cakmak » iceri » dunya guzeli » uşengec » bulunan bolum kafa ser » doşemesiz » bulamac » dumen yapmak » cağ » yukseğe cıkmak » sebze corbası » tohmet » suit » cember » narkozitor » provokator » aklınıcalmak » tasvip gormek » gozu olmak »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.