tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kovanın ucuna yerleştirilmişme » muşteki olmak » kececilik » beklenmediği umulmadığıveya c » gormemezlikten gelmek » donmek » ateşli silâh » bronşcuk » muzahrefat » duzen » cıkarmak » tutamaclı » mubalâğalı » gormek » termoelektrik cifti » yulunmek » aza coğa bakmamak » bir baştan veya uctan bir başa » gecen » surme » yeni dunya aslanı » cıplaklığıyla » ustun » diktatorluk » z z » uzmek » cuvalcı » acık » uc budak » soğuk ter dokmek veya soğuk te » elinden bir kaza veya sakatlık » yuz » yukarı goğe doğru olan yanı » universalizm » on uyum » brut » icini yemek » cağrışım » asıl nusha » muhlet vermek » uflemek » gockun » fabrikator » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » sefalet cekmek » sergi acmak » tır » cocukluk » mes uliyet almak » catıarası »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.