tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz vermek » uzuntusuz » oluşan cok duzlemli cisim men » erkeklik sende kalsın » aklımda » boru ciceğigiller » bulbulun cektiği dili belâsı » musluman » kotu soylemek » telgraf uslûbu » yatak ortusu » hesapcı » oclu » pazara cıkarmak » sozcuk » gozu kor olsun » gorev alan ic salgıda salgıla » cevrileme » luterci » guvenilmek » alcılamak » yıldızıduşuk » goz yummamak » bust » calma » acısal sapma » bayağıkacmak » elinden işcıkmamak » suhulet » ucretlendirme » duşuk » cap » ihtiyat akcesi » akca » corbaya sinek duşmek » gunluk guneşlik » tatar ağası posta gorevi yapan » yakın gocuşme » otesi berisi » cizgilik » ayağıveya ayakları suya ermek » pek cok » ayağına cağırmak » cicek tozu » tropikal bolge » kornişci » yavaşca yavaşca » oruk » batakcı » ozumlemek »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.