tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için evrak-ı metruke tıklayınız. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sureklilik ilkesi » acılmak » kaynakca » guvence » ice donukluk » yosun kulu » pece » avaz avaz bağırmak » capacul » matrakcı » gelin boceği » oneri » gureşme » yoluna cıkmak » goz bebeği » farsca » sefa geldin veya geldiniz » murekkeplenmek » ayıuzumu » recete » boşluk » sacı » yuzsuz » nufus kalemi » baltık dilleri » kacmak » başcevirtmek » devir acmak » tepetakla etmek veya devirmek » yoğurt corbası » gulumseme » civi kırmak » değnekcilik » catınma » kotuleşmek » calkamak » koşeli ayrac » sun » utulenme » bolmec » cemenlemek » yeniceri ağası » tenkitci » tebellur » dinden imandan cıkmak » ust diş » girişimolcer » tum » acıklar livası » ozenme »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.