tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gormek » yureği ferahlamak veya hafifle » gockun » kulâhınıters giydirmek » cekmek » cuvallanma » gosterme parmağı » uretmek zihnî yetiler oluştur » madde » uz » camaşır sabunu » sonuc almak » yukselmek » olu gozu kadar » gulunmek » bir sanat eserinin yapının ve » carşaflatmak » icli kofte » recinesi hekimlikte kullanılan » reisulkuttap » podosuet » bir elin sesi cıkmaz » coban aldıbağa gitti kurt ald » bin turlu » ağac cileği » hodukluk etmek » pusur » eden felsefe ve din doktrini » catışmak » kotu gozle bakmak » gok atlası » bıcak vurmak » sulukcu » madde » yurutme » ad cekilmek » soz » cırakman » aksiliği ustunde » eski goz ağrısı » balkanoloji » utarit » kunye » ciftleştirmek » taharruşetmek » zul saymak » cıpıl cıpıl » yonetmek » ceğmel » tandır coreği »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.