tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » sungerli » kızılcık receli » namaz ortusu » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cakaralmaz » dizi veya dizinin dibi » x ışınlarından yararlanılarak » yılışıkca » ay ey » dol yolu » gucluk cekmek » k k » dutculuk » yeşilcekirge » kafayıyere vurmak » terbiyeli kofte » ceper » formule » turkculuk » osmanlılık » muhre » tesellum » dağıstanlı » plâstikci » eğri soz » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kupleme » ağılıbocek » formulleşme » toskuru » ilaclanma » koşe kapmaca oynamak » cimentolatmak » gomu » odenen prim karşılığında bu iş » formul » surekli olarak gidip gelmek » kabahati birine veya bir şeye » bok yemek duşmek » yağmurolcer » zumruduanka gibi » sumkurmek » mutecessis » esmayıhusnâ » urkuntu vermek » nemceker » ahkâm yurutmek » gulunmek » cırak »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.