tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kor duman » muzik salonu » tevehhum » kulâhınıhavaya atmak » ic » hıckırık tutmak » zevzekce » yuklemek » ince karton parcası kartvizit » cıkma » tanrı nın gunu » duzluk » alt alta ust uste » hareketli parca » capulcu » calıp cırpmak » suregelmek » bicim » koşelemek » papirus » curcunaya cevirmek dondurmek » ceribaşı » kendine ozgu » cebi para gormek » renk olcme » baltık » omca » carptırmak » yuksek yaylak » gonlune dokunmak » kabak birinin başına veya başı » naturel » tartışma yapılan » cılgınlık » taşıtcı » tabiatustu » bicimi » yuzme kesesi » cağrışım » kredi acmak » sumsukluk » kokteştumlec » bir deri bir kemik kalmak » benliğinden cıkmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kahrıcekilir » ruh olcumu » mutercem » odev » cu »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.