tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıldırtma » takarrup » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » cağdaşlaştırmak » gecmelik » balıkcıyaka » ustune basmak » arac » turetme eki » acık secik » ağaclık » alafranga muzik » borek acmak » ana sayac » recete gibi » gununu gormek » dovmek » sanayi bolgesi » yapılan fıcıvb » silindir prizma vb bicimindek » gelip gecmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » tahammur » tevarus etmek » cıkılan catkı » rumlaşma » kabına dokmek » kap » tirşe gozlu » bolut » arabistan defnesi » guneşlekeleri » bağcubuğu » ulke » goturuş » uflemek » coplu » tamam mı » mukeyyifat » gecmek » hızır gibi yetişmek » hukum » saptan oluşan ekin bicme aracı » mudellel » ucleme » oğreti » celik macunu » citen » koşe » daha neler »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.