tdk sözlük TDK Sözlük

 

evrak-ı metruke

evrak-ı metruke kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • evrak-ı metruke hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz evrak-ı metruke ziyaret ediniz. uludağ sözlük evrak-ı metruke başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
n » guduk kalmak » afyon cekmek » kopya murekkebi » boşta olarak yapılan ortu » para cantası » doşemecilik » cırpıcı » bahisci » câk câk olmak » acısınıcıkarmak » acık yureklilik » maddelerden oluşan varlığın he » gecirmek » kişiye ozel » akca » zerdecal » nufus kâğıdı » yahudi ebegumeci » durdurmak » nobet » kulaclayış » paca kasnak » acık » allah dağına gore kar verir » aşcıbaşı » muteakiben » hedonizm » kılıc balığı » celmek » kendine ozgu » yureği carpmak » koy romanı » kup » acık kalplilik » olcum » gorunum » eyere de gelir semere de » gonderi » tuzluya mal olmak oturmak veya » regaip kandili » kap » sozu dağıtmak » emekci » carşaf » tuy tus » cekicleme » kopuklenme » gumuşbalığı » yağlımuşteri »

evrak-ı_metruke hakkında da bilgi ve evrak-ı_metruke eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. evrak-ı_metruke nedir ve evrak-ı_metruke kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.