tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekilmek » ustune toz kondurmamak » acık yureklilik » arıkcı » ustuvanî » renkli element kısaltmasıcu » zembereği boşalmak veya boşanm » goz ucuyla suzmek » koturumleşmek » cocukluk » scorpio » kafasıduzelmek » gozlerini acmak » tac giyme toreni » cabukluk » kırılıp dokulmek » goturulme » gonul almak veya gonlunu almak » cusse » denir » memleha » yurekler acısı » sutre » hoyratca » dokuntu » geziye cıkmak » sıhhî tesisatcı » zodyak » davul calsan işitmez » munacat » pabucu buyuğe okutmak » tavukculuk » fıcılama » kemalist » şupheye kapılmak » yolgecen » ceşnileme » tereddut etmek » musamahakâr » temulentum » anas acuta » yetişme » kralice » icecek » boşol veya olsun » civici » sulfurik asit » nufuz » teslimiyetci » luzumundan fazla »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.