tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
musellim » kılcıksız » olumluk dirimlik » enstrumantalizm » selâm durmak veya selâma durma » eli boşdonmek cevrilmek veya g » buğru » burgulu » deli bayrağıacmak » kırıp gecirmek » el cantası » alcak kabartma » papaz her gun pilâv yemez » bronşcuk » akla sığmak veya sığmamak » acık » alt yanıcıkmaz sokak » ilk goz ağrısı » davranmak saygıgostermek soz » dol yatağı » gondermek » bilinc akışı » olcmek » tuzla buz veya tuz buz olmak » ut » soluğu bir yerde almak » marmara cırasıgibi yanmak » ustune yuklenmek » catal gormek » sokuluş » haric » hoduk » ağaclaşma » zeval bulmak veya zevale ermek » zengin arabasınıdağdan aşırır » sozunu esirgememek veya sakınm » cucuk » duzensiz » cozyağı » cıkmaz » nedamet duymak veya getirmek » opturmek » iki cifte » oğutulme » yukleme » cicek suyu » ac » bitum » gozlemci » yuk vagonu »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.