tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulgar » minibuscu » mucellitlik » koc » koşe yazarlığı » soz bolukleri » davulu biz caldık parsayıbaşk » sağelinin verdiğini sol elin g » citmik » bir koşeye atmak » gonen » panamalı » gostermek » aclıktan gozu veya gozleri kar » bicimlerini belirleyen ana oze » turkolog » ağacıkurt insanıdert yer » koyungobeği » oğurleşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » sırp » oz devim » gon » bilgic » coluklu cocuklu » cay » silip supurmek » boğurtme » tezekkur » kalorifer doşeyen veya onaran » deme veya değme gitsin » olmez » ciftleştirmek » mutebahhir » ferman cıkarmak » surucu belgesi » cekirdeksel » pursıhhat » duzleşmek » lumen » dort » sancma » korelmek » tuberkulin » gozlerini acmak » kambur ustune kambur veya kamb » guvercinler » muessis » unlu » bilim kolu morfoloji »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.