tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekiliş » curutulmek » cokluk » muşkulâtlı » ustume iyilik sağlık ustune u » muhlik » durdu durdu turnayıgozunden » orge » gıcırıbukme » cemen » murettip » uğur ola veya uğurlar olsun » tutturmek » el cırpmak » metafizik » muşterek » gozu gonlu tok » faca etmek » suvari » normal vucut sıcaklığı icinde » gozu arkada kalmak » coven » el opmek » coraklaşmak » beduk » okuyup uflemek » ferc » luzumundan fazla » yureğine sinmek » hırcınlık » gormemişlik » cullama » dili acılmak » icici » takla atmak veya kılmak » k » koyuvermek » perhiz yapmak veya etmek » calım » uzumlu » suzum suzum suzulmek » kacık » cılgına donmek » deniz altında bulunan » bocekli » duşurmek » utmek » lâcka etmek » armut pişağzıma duş » uretmek zihnî yetiler oluştur »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.