tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tecrube etmek » onleme » ulkuleştirme » gomlek değiştirmek » cartayıcekmek » pes perdeden konuşmak » curlatma » kıyamet gibi veya kıyamet kada » mık mik muk muk » hırcınlaşmak » kelime turu » olcu bilimi » cerceveci » ızgara kofte » soylevci » tam acı » hercumerc » bir cicekle bahar veya yaz olm » almanlaştırmak » boynunu bukmek » bağlayıcı bağlama niteliği ol » tespih bocekleri » akıl akıldan ustundur » kok » alcıpan » kapıyıacmak » cicekci » cozulum » cadır » potaslı sutlu tuz » slovak » tenturdiyot » markscı » xe » gunah » kıblenuma » cavdar ekmeği » cuval gibi » icini kurt yemek veya kemirmek » duğmeleme » goruşme » kolcer » sonuc niteliğinde başka bir bi » sozunu veya sozunuzu balla kes » surek » sutre » basıncolcum » temevvuc » duşe kalka » muhresenk »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.