tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teselsul etmek » temeyyuz » figurlu » iş arî » olcuşmek » pabuc bırakmamak » host » gorunum » allah yuru ya kulum demiş » rolyef » saati calmak » diskur gecmek veya cekmek » curum » ceşitlendirme » bunakca » ağza alınmaz veya ağza alınmay » ozbeoz » buyuk lokma ye buyuk soyleme » bıckıcı » mulâhham » doneklik » kuşuzumu » deveyi duze cıkarmak » daş taş » donen kenarıcepecevre oluklu » şımarıkca » bir deli kuyuya bir taşatar k » celenk » benlikci » cicekci esnafı » oğutcu » mustehcenleşmek » karman corman etmek » akca pakca » turbedar » olcumlu » dağların şenliği veya dağların » alın teri dokmek » gorevden uzaklaştırmak » kutuphanecilik » gelgecci » defteri durulmek » sel gibi akmak » cilemek » yaşdonumu » broşur » ozellik » calıhorozu » şişe » cıkarcı »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.