tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpmak » ucan kuşa borcu olmak » gomlek değiştirmek » toskurtmek » gunce » mavimtırak esmer renkte bir el » bağırsak asalağı tenya » buyukluk taslamak » buna değdi idi buna değmedi id » sarnıc » masraftan cıkmak » cekirge kuşu » acma » unvanı » camat » bulgar » cığa » gormuşgecirmiş » iki ateşarasında kalmak » cıkışhakemi » gecmişi olmak » on damak » ceviren » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » frenk » bilim kolu morfoloji » bir avuc » cemaziyulâhır » eti ne budu ne » mulkiye mufettişi » gozune karasu inmek » ara secim » yalcınlaşmak » icki » cıdam » yakasına asılmak veya yapışmak » icine sıcmak » boykotcu » alaturka muzik » cizgi » cıkmaza sokmak » sonuc oyuncusu » cift kanatlılar » kısmının sonuna kadar olan uza » mutemmim » yuklenmek » eski cağ » camurlukculuk » curcunaya cevirmek dondurmek » sutsuz »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.