tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dol almak » gonul borcu » duğun dernek » sıtma nobeti » can cekişmek » postaya atmak veya vermek » ortme » suzum suzum » gucu » curukluk » duzen » duzeysizlik » icmek » mekanikcilik » bağlayıcı bağlama niteliği ol » eden felsefe ve din doktrini » surungenler » allah korusun veya saklasın » gunahsızlık » cengi takımı » turban » aracla yakmak » carpma » muflis » telli calgılar » kasvet basmak veya cokmek » flutcu » istimzac » kokleme » cultarı » cirkin » yapışık ceneliler » hukûmet » katma butce » coraklık » kuflu » golge oyunu » dayalıtahta kalas » sozlendirme » bulunan bolum kafa ser » olum dirim » adamın adıcıkacağına canıcıksı » tezahur etmek » duşes » calıştırılma » koknar sakızı » ust uste » uc buutlu » tekaut » susengiller »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.