tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cgs » zorluk cıkarmak » ız iz uz uz » ucmak » elma cayı » ma me » masrafıcekmek » ağacıdibinden kesmek » tumel kavram » cıfıt » cift » bulunan bolum kafa ser » odul » erdiğine erer ermediğine taşa » talaşboreği » zekâ bolumu » yapısının işleyişinin ve geli » hangi dağda kurt oldu » cekince » borusu otmek » cocuksuluk » kume kume » mustesna » soya cekmek » dokmek » paha bicilmez » tokezlemek » yuzeysel » okuz soğuğu » sunger cekmek » arakcılık » orgutlendirilmek » un » bir turlu » arpa boyu kadar gitmek veya yo » muteheyyic » okun yanlarda gosterilmişağır » bir cift soz » kılıc uşurmek » pacalık » pırpıtcı » cur etli » başına tac etmek » işguzar » suflî » guncelleşmek » uşutmek » ne demek » ruzgâr tutmak veya tutmamak » okceli »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.