tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizgilik » cıtırdamak » aclıktan olmek » takaddum » namus sozu » koken » ağackesen » sancma » urdunlu » donulme » muzekkere » ilişkilerin butunu iktisat » boku cıkmak » eli boğrunde » cil » soze karışmak » sana vereyim bir oğut kendi u » pazara cıkarmak » fındıkcı » kacamak » muhurlemek » kirecsizlenme » şeyler musavî » coz » kurk » yastağac » boşnak guzeli » bir parca » ucmak » cevre teker » rucu etmek » oyuncağıolan » fare deliğe sığmamış bir de k » yıldızıveya yıldızları barışma » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » turlu » ic zar » olcu » goz gormeyince gonul katlanır » araplık » tum başlılar » soz gelmek » orgutleyiş » yenicerilik » gocmenleşmek » kepcelemek » kirecli » suruklemek » pic etmek » capaculluk »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.