tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureğini hoplatmak oynatmak ve » coğullaştırmak » kışve yaz arasındaki mevsim i » bicimcilik » fermantasyon » bulunduğu yer basamak » cokelek » bocekhane » uvey kardeş » tuy tus » icin yaptığıhazırlık calışma » acılır kapanır alet » ın » merdane » daha bircok şeylerin yapımında » gonul yıkmak » bildirim odencesi » tecahuluarif » sınır cekmek veya cizmek » dışticaret acığı » alcakca » gorevden almak » muracaat » tesirini gostermek » yureği oynamak » ari » kulfet » nufus » konektor » ı i u u » kara yuz » oz kesit » kuşku beslemek veya kuşku duym » cekirdek aile » silip supurmek » yuk vurmak » cicekci esnafı » kosteklenme » duzmek » goruntusel » acık eksiltme » gutmek » vadiye dokulmek » arpa guvesi » bal ozuluk » iştirakci » malkar » uckâğıda bağlamak veya getirme » temel onerme » kacıklık »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.