tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ocağısonmek » on şart » uşurmek » yuk gemisi » duğurcuk » allah esirgesin veya saklasın » yuk » plâncete » leffuneşir » elden vefa zehirden şifa » onların temsilcileri arasındak » halk yardakcılığı » kan ter icinde kalmak » kapcık » guc » mueddep » yapmadığınıbırakmamak veya koy » başına gecmek » kepceburun » cimlenme » yukleyiş » kapucin » desinatorluk » arkadaşdeğil arka taşı » cekişli » kara cumle » sarılgan govde » cizicilik » da de ta te » dovdurtmek » duşunmek » urkek » suline » moğolca » boğazına duşkun » calkalanma » kosemenlik etmek » arayıp soranıbulunmamak veya o » şapka cıkarmak » gormuşluk duygusu » gobel » baltasıkutukten cıkmak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » guzelce » deve yuku » utangaclık » kotucul » cıkarcı » pek soylemek » hakikî »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.