tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşitlilik » girmesiyle cıkmasıbir olmak » soğutgiller » can ciceğigiller » munkir » kruvazor » muhtac » kuldur » cevri » banko gecme » kutuphaneci » allah ından bulsun » celmek » allah belâsınıversin » yuz karası » kancılarya » şukur » kılıc oyunu » calımlıcalımlı » coğu kez » yukseltmek » yuzu yerde » derc » tamir gormek » kaşık calımı » elinden bir işveya şey gelmeme » alcalış » cimlenmek » tezevvuc » police » iz ansızlık » analiz » avuc » sırasına gecmek » bicimlerini belirleyen ana oze » ağız acmamak » kaca kac » tanıdık cıkmak » editor » yatak carşafı » yukseltgemek » eteğine duşmek veya sarılmak » sicilyalı » ciritci » yer cekimi » muştereken » taklitcilik ği » cağırmak » urtiker » bir catıaltında olmak veya bul »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.