tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuregir » suluk gibi » ağzınıkullanmak veya satmak » purceklenme » baştan cıkmak » gorevli kuruluş » mısır baklası » bu cumleden » yuzunden okumak » surgit yapmak » aynıkapıya cıkmak » yapılan yardım calışması » rumelili » kalafatcılık » soz konusu olmak veya soz konu » curumek » canının icine sokacağıgelmek » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » golgelendirmek » cıkmak » ce » duğumlenme » puskurtme » bazice » tesettur » delikli boncuk veya taş yerde » soyleniş » guneşgozluğu » avanakca » olcmek » calımlamak » deke duşmek » cam » ag » bicimlerini belirleyen ana oze » gocuk » cemen » icini bayıltmak veya kıymak » toretanımaz » sol acık » oyku » tayini cıkmak » dokulup sacılmak » cocukcu » cingenece » kurek kemiği » cuz » burc » kup » hartuc »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.