tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağrılık » acık sacık konuşmak » sedefcilik » t » nufuzsuz » ca ce ca ce » yureği sıkışmak veya tıkanmak » cenesiz » asgarımuşterek » uclanmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » oda muziği » arac » cıkrık » berat kandili » yıldız akmak kaymak veya ucmak » havaya ucmak » kac para eder » loklemek » hidr hidro » lâcka » cifte kumrular » cokluk eki » yoneylem araştırması » duldul » odobenus rosmarus » guvercingiller » hunersiz » kopeksiz » deniz uzumu » cam sakızı » avrupalılaşmak » duzluk » devam etmek veya ettirmek » ustun zekâlı » kumesi » dort » hic » carşaf gibi » muteessir olmak » sırıkcı » ayyuka cıkmak » kapıdan kovsan bacadan duşer » pecelemek » yerleştirilmişcift camdan oluş » tac » duğun değil bayram değil eni » yonetim gideri » ortalığıkırıp gecirmek » rumen »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.