tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicme » hışırıcıkmak » soz cambazı » dilinin altındaki baklayıcıkar » şehit duşmek veya olmak » acık acık » kaucuktan yapılmışşilte » kemalist » telekscilik » otumluleşme » sozun kısası » cırpılmak » kup » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » cevrileme » gumbur gumbur » cirkin » kuflenmek » terettup » mudafi » bacasıtutmek » kiraz receli » bir yandan yanda » orneğini cıkarmak » teberruz » duşukluk » cile cıkarmak veya doldurmak » ortalık duzelmek » bruxelles lâhanası » karşılama toreni » madde » isparta gulu » şovalyece » gozu korkmak » rontgenci » sıkıduzen zapturapt » ozgurlukculuk » yerlerde surunmek » kılınıbile kıpırdatmamak veya » calınmak » suzmek » ılıkca » goz yummamak » ayakkabılarınıcevirmek » cizgisiz » peceleme » ucak alanı » tekâsuf etmek » kopekayası » duzine »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.