tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işguzarca » donulme » carptırış » mutenekkiren » govdelenmek » otmek » tesalup » cimleyiş » dovdurulme » cınsabah » acık » kocboynuzu » akortcu » kepceburun » pişmanlık duymak veya getirmek » ic » gozaltına almak » kaldırım muhendisi » gozu kızmak » kavukcu » gulu seven dikenine katlanır » yaşama gucu » humanistleşme » uretmek zihnî yetiler oluştur » figuratif sanat » alt gecit » yakıt gostergesi » burnunu cekmek » suprulmek » bocekli » yarayan kuru ince yaprak » catırdatma » muzik bilimi » gan gen kan ken » curuk para karşıtı » gok bilimci » hakkın rahmetine kavuşmak veya » giysi » bıcaklık » boğ » gozenek » yureği yarılmak » yangınıkoruklemek » tahammul » huseynî » işguzar » tekabul » capalanma » ağına duşurmek » dağınıkca »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.