tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dispecci » sunepe » kulağıkirişte olmak » onemlice » oruc tutmak » cağrışmak » goz hapsi » yer tutmak veya tutmamak » kosemen » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » carliston marka kereste » arma ucurmak veya arma budatma » inayet etmek veya eylemek » gonlu cekmek » buzulme » yun » yıkılmayacak bir bicimde duzg » beniz gecmek » kopekoğlu kopek » brehmen » camurlanmak » corbaya donmek » taktikci » gun atmak » mulkî » mubarek » cekmek » cehre zuğurdu » oğleyin » lu » granduk » gluten tutkalı » celişmesiz » carşaflık » mosyo » surunmek » gece gunduz dememek » cusseli » filvaki ama » cemkirmek » makedon » alacağına şahin vereceğine ka » allah rahatlık versin » dort yanıdeniz kesilmek » boşluk » dupeduz » uzak duşmek » sumuksel » na » dil »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.