tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için eylem kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tercumanlık » cukurlanmak » tırtıllıbıcak » boxsalpa » an en » acıktan » kendini duşunmek » orulu olmak » kulyutmaz » durt » bolumleme » zuyuf » karayca » acmak » şobiyet » pufkurmek » mucahit » cirişci canağı » kalafatcılar » cevrilme » duzgun » cikolatalı » tahammur » olan boceklere verilen genel a » kader talih » caktırmak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » sac » canıcanına veya icine sığmamak » undeş » gozune hicbir şey gorunmemek » hacısuya atma » teşekkul teşkilât » dili damağına yapışmak veya di » antep fıstığıgiller » kuculmek » kulce » ote » kurkculuk » oksurmek » tumorleşmek » secal » cıkarmak » icim » lu » baskın cıkmak veya gelmek » dillerde dolaşmak veya gezmek » soz yitimi » aristotelesci » sacmak »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.