tdk sözlük TDK Sözlük

 

eylem kelimesinin eş anlamı

eylem kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • eylem kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz eylem kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük eylem kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceklenmek » koylu » puskulcuk » cer cop » zanaatcı » secmeci » minor » harıgecmek » makedon » icinde » işmar etmek veya gecmek » cokmek » geciştirilme » sırtından para kazanmak » ilmuhaber » boşluk » taklip bi » hukmî şahsiyet » koordinator » kulube » amplifikator » yonlu » bırak allah ınıseversen » yarım pabuclu » gecmişzaman sıfat fiili » cirkin kacmak » ardına veya arkasına duşmek » duğum noktası » koy » ruzgârlı » coğaltma » ici kabul etmemek » slovak » catışılmak » camurlatma » cağlamak » siperlik » botanik bahcesi » musait » kotumsemek » tunus gediği » derdini soylemeyen derman bula » catırdatma » cokkun » nalca » yıl donumu » allah ne verdiyse » nitroseluloz » departman » camaşır ipi »

eylem_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. eylem_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve eylem_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.