tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cin sacı » susengiller » muhreleme » plâckacı » cok cok » abdesti kacmak » urkek » dovdurtulme » ıl » govde » cillenme » elinden bir kaza veya sakatlık » vergi kanunu » yonetmek » teşekkul teşkilât » gonul dilencisi » ciğneniş » gorkemli » oz » cakmak » bicmek » buzul donemi » suklum puklum » korelmek » oksuzluk » otuş » odemli » pecete » kılıclama » kırlangıcgiller » cinili » tek hucreli » faullu » bicimlendirilme » losemit » ofkelendirme » burumek » citmek » munadi » sul » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » kucuk asya » boğazına duşkun » carşafsız » gosterici yardımıyla karanlık » koskelmek » cekiş » kılıccı » bıcaklatmak » surtuş »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.