tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
faaliyete gecmek » mahşer gunu » suruluş » tumu cemiyet » gunun adamı » başka bir ulkeye veya yere sığ » lenincilik » kohnelik » dokmeci » kalem komuru » butunleme » meyve ici » kacakcılık » benicinci » oğutme haznesi » gozletmek » ozellik başkalık ayrım » munasebet almak veya almamak » yapmaya yarar » tunclaşma » caldırmak » slavist » buhran gecirmek » golgelendirme » dokunme » kambersiz duğun olmaz » gun almak » meskût gecmek » akşamıbulmak veya akşamıetmek » tutun icmek » urun » mayıs boceği » kuresel ucgen » tac » adam icine cıkmak » ummetci » malta humması » piclik » can cıkmayınca veya cıkmadan h » kalorifer doşeyen veya onaran » cok yavaşişyapan cevik olmaya » alcalma » muslukculuk » carık » mustağni » bir ayak ustunde bin yalan soy » gobek » kume » neon tupu » eşgudum »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.