tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rum » iz duşumu » gozu kesmemek » bir yandan yanda » cırpınmak » smac » gonlu varmamak » yahudi pazarlığı » gorgu fukarası » ozel hayat » bıckınlaşmak » karanlığa gomulmek » oksuruklu » calgılı » onune cıkmak » guc » cesaret almak veya bulmak » gokkuzgun » kult » cec » eşolcum » yuz aklığı » usteleme » cizgilemek » yelken acmak » cilek uzumu » ucar » şarapcı » potasyum klorur » kuru yuk gemisi » yola cıkmak » kucuk » catır catır sokmek » yedi gobek » carptırma » karidesci » ev alma komşu al » allah ından bulsun » tribun » sozleşmek » calmak » sinolog » notr » kıvanclanma » soyup soğana cevirmek » dun » can başustune » haberin olsun » tulum cıkarmak » pabuc eskitmek veya paralamak »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.