tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uremi » cabalanma » tatsızlık cıkarmak » beşuc » duğum duğum » duzgunlu » armut pişağzıma duş » amac gutmek » anketcilik » yuz kiri » gucsuzce » bıcaklanmak » iskeletli hayvan corallium rub » damak unsuzu » kanlıyaşlar dokmek » alp eren » seckincilik » tumce » yurutulme » dun » yalımıalcak » dokuz korun bir değneği » us » orta oğrenim » kırmızıcuruk » bolşevizm » kureselleşme » şuphelendirmek » baklava borek » komurcu cırağına donmek » olcmede kullanılan alet » dondurmek » camurluk » calkama » yuzlemece » icki sefası » ağzınıveya cenesini tutmak » deney tupu » ic » gonlunu yaralamak » tul » bunyece » struktur » on bilim » duz tumlec » tereddutsuz » kor » buyuk tansiyon » gullâbici » goz var izan var »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.