tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kukremek » muhallebi cocuğu » yureksizlik » yengec » cesaret gostermek » ispenc horozu » luterci » şaka goturmemek » berat kandili » rustik » ali » cıldırmak » cizmeden yukarıcıkmak » mucbir sebep » pece » tuzlayayım da kokmayasın veya » kurkculuk » goden bağırsağı » yola veya yollara duşmek » cuvalcı » taklitci » calkama » duztaban » deve doşlu » ic harp » catlatmak » alman gumuşu » carmıha germek » munazaa » şerit » gor veya gorursun » pislik goturmek » hungur hungur » denetcilik » ul » ayağına veya ayaklarına kapanm » trost » kolemen » calıkuşugiller » guclenmek » sescil alfabe » tur » kostekli » mine ciceğigiller » batınîye » ucer » onarım gormek » goz kamaştırmak » gıc gic guc guc » hisse cıkarmak »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.