tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
musamahasızlık » ice donukluk » oz » mor otesi » ekmeğini cıkarmak » yatakcı » yengec gibi » cift dişliler » cileden cıkarmak » borusunu calmak » goncluk » supurulme » huzunlendirmek » malın gozu » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » tekâmul » cıkartmak » ust perdeden » acık ağıl » seluloit » ayciceği yağı » secilmek » sırasına gore » akıl erdirememek veya ermemek » mulâzım » ozdeştirmek » ustune varmak » muptelâ » sacıtopuklarınıdovmek » şukur » eşgudumcu » goz ucuyla bakmak » potikare » guzel » golgede bırakmak » İskocyalı » piclik » kulunc girmek » dur » şafak sokmek » tumorleşme » aletler butunu » cokmek » dukkân » gumruk koymak » turkiye turkcesi » burumek » murtet » butunleme sınavı » cizgilerden oluşmuşşekil cizg »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.