tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cenek » vucuda vermek aşıyapmak » jole » toharca » kurulur » calım » goz banyosu » munavebe » sıcan yolu » koken belgesi » uşuntu kopekler mandayıparalar » acar » kuzey yıldızı » coz » veren silâhıbu hedefe doğrult » cirişlenme » kargın » oksuruk » cam civisi » duşuncesini okumak » muvellidulma » kaşıkcı » gobeği biriyle bağlıveya berab » surmelenme » fetiş » goğuslu » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » imalâtcı » kazanc » dunya kadar » obekleşme » kulceleşme » tahammur » uzun parca » yarıbucuk » ulkusel » elini kana bulamak veya bulaşt » kopeklenme » tek yonlu yol » turap » bir koşeye atmak » ın in un un » yurutmek » muhrelemek » buyur » diskci » celik halat » capkınlaşmak » peşine duşmek veya gitmek » kotu yola sapmak »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.