tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sulfamit » gonul bağı » cift kapı » carpmak » ozen » anasının ipini satmışveya paza » yuksekten ucmak » beli cokmek » goncluk » tef calsan oynayacak » oğurleşmek » oturmek » orgu » citili » bir sanat eserinin yapının ve » uvey baba » gazolcer » sapsarıkesilmek veya olmak » ışıl kufluce » dev aynasında gormek » kor bağırsak » kâkul » bıcak gibi kesilmek » mustefit etmek » sesci » ateşcıkmak » uzerinden atlamak » koclanmak » kırgız » koşe atışı » ilerisini gerisini hesaplamama » bon bon » gerekli gormek » oldurmek » urfa kebabı » oduncleşme » gosteri » ağız ağıza vermek veya konuşma » sovdurmek » goynuk » hızır gibi yetişmek » kavurmac » rek » secmeli » cevrilemek » uzum uzum » dort elle sarılmak veya yapışm » sumek » cıvdırmak » ozlenti »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.