tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kahve dovucunun hınk deyicisi » figuratif » kesmeden ustten gecmesini sağl » cocuk oyuncağı » başortusu » işdayıya duştu » cevirme » yabancılık cekmek » kıpcakca » omrumun varı » bolumlerden her biri kolon » sloven » dunden » dokmek » mucessem » kuspe » carpıtmak » aryanizm » goymek » kaynac » cotira » elle tutulur gozle gorulur vey » sanatı » golge etmek » opulmek » dortleme » şeylerden her biri tabaka » başına cıkmak » ağırlığınıortaya koymak » gun almak » uzak duşmek » soz goturmek » dallanıp budaklanmak veya bir » sabanın tutağına yapışan el ac » kapakcık » moskofluk » gorumluk » ofke ile kalkan ziyanla zararl » aristocu » bayraklarıacmak » cil » rus » molekuler » rontgen » ceper » gurultuye veya patırtıya verme » aleyhe donmek » recete » şeref kıt ası » kılıc balığı »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.