tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz dağarcığı » bucuk » tuylenme » ziyanıyok » duzemek » kıctankara » parmağının ucuyla veya ucunda » subap » buyuk mağaza » benimseyip değişik bicimde anl » gozleme » kıratın yanında duran ya huyun » kurtcuk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bulbulyuvası » recine » jonpromiye » gun balığı » tuylu » evlenmelerinde yasa bakımından » cetince » kungurdemek » suruklemek » surunuş » ozerkleştirme » husnuhâl kâğıdı » cerkez » muzik bilimci » dukkân » on lisans » ucu herhangi birine dokunmak » hasatcılık » ulûfe vermek veya dağıtmak » ağzına geleni soylemek » catılma » sandıkcılık » comeliş » kabuğundan kinin cıkarılan bir » dağcayırı » oyku » başına belâ acmak » cekilmek » teşkilâtıesasiye kanunu » gozleri acılmak » bir madde » kakır kakır gulmek » eltieltiyekustu » agop un kazıgibi bakmak » ıska gecmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.