tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duş » cağanak » a a » her ne ise veya her neyse » bakır sulfat » vızvız boceği » dolmuşucak » kacırış » muteveccih » nufus bilimi » dortnal » başdondurucu » soru cumlesi » geri cekilme » gosteri yuruyuşu » penceli » mutenakız » duzlem » hayal duzeyi » duşeşatmak » elopen » bulunan bolum kafa ser » korkunclaştırma » unlu » inişli cıkışlı » celişiklik » yuz yazmak » harclı » el sozluğu » cifte vatandaşlık » burokrat » yedek akce » payına duşmek » imparatorice » yenilikci » pesus » davul calmak » mulk » urperiş » gencleşmek » meşhut suc » mucevherat » bruksel lâhanası » mutercem » orneklemek » suluk » curuk » bahtıacılmak » sondurulmesine yardım eden kim » oze »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.