tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz etmek » uzumu tilki uzumu » terettup etmek » da var ki anlamlarında kullan » sansur » turdeş » yağcekmek veya yapmak » şeyhulislâm kapısı » soz » buyutuş » yağma etmek veya edilmek » cenesini actırmak » atlar tepişir arada eşekler e » namazında niyazında olmak » gorevden almak » buğelek » rukû » cacık cecik » yaprak tutun » sempervirens » gormek » puskullu belâ » somurmek » surucu belgesi » dır dir dur dur tır » vucuda getirmek » koturum » organların her biri » sunnîlik » kılcal kok » duzeltmek » yukseltmek » boğur » tahkimat elemanlarıustune veya » guve » bir kulağından girip obur kula » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » sovuşturme » cıkıntı » tavukcu » koklemek » bulunan kopuren su » gozunu yummak » duzen » koru korune » cicek tozu » cavuş » fırcalama » arnavutlaşmak » bolunmezlik »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.