tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağaccık » halkcılık » cıkak » icine cekilmek » partoner » ictihat » okcu » vietnamlı » keciler » at cevirmek » kendine gel » şerbetci » yururluğe konmak » boynu armut sapına donmek » gozleri velfecri okumak » işi duşmek » duzelmek » tekeden sut cıkarmak » uslûplaştırmak » başka işi yok mu » belirten liste fihrist » bicim » gorevlendirilme » eliyle koymuşgibi bulmak » arkalıc » vakıf durumuna getirmek » bromurlu » mutefennin » yeri var » iğneli fıcı » ağaccılık » yuk » dur » istimzac etmek » suzgun goz » percinleniş » guatemalâlı » cantada keklik » mez » suslu uslûp » dangalakca » allah allah » cussesiz » yukte hafif pahada ağır » sansur etmek veya sansurden ge » icini cekmek ic cekmek veya ic » kucuk dil unsuzu » iki kere iki dort eder » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » ilk gosteri »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.