tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pırlangıc » yerleştirilen demir parcası » carpıtma » cumlecik » yuzune bakmaya kıyamamak veya » dar kacmak » gozle gorulur elle tutulur hâ » duşuk » kafayıyere vurmak » buyuk onerme » guvenceli » havaya pala veya kılıc sallama » oğrenci » sıl sil sul sul » okul oncesi » on » cubbeli » gununu gormek » ovunme » gomulmek » sac saca » hindu » toplamak işleri icin ayrılan k » transfuzyon » cizi » istavroz cıkarmak » başıdonmek » bugun » otoparkcı » hazır mezarın olusu » muessir olmak » geleceği varsa goreceği de var » kehkeşan » başdondurucu » tozunu almak atmak silkmek ve » hic » politika ile uğraşan kimse si » lâhavle cekmek veya okumak » mikro » tanrıile şeytan arasında surek » cokcu » dunit » su uyur duşman uyumaz » İnebolu kutuğu » su orumceği » kor kurttan bile vazgecmemek » tecrube yapmak » turbe » muşavirlik » ya deve ya deveci ya deve ust »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.