tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canıyanan eşek attan yuğruk ol » alıal moru mor » nuzul » sovyet » guzellik mustahzarları » calkalamak » gobeği catlamak » cuz » oz kardeş » ulûhiyet » capsız » nebuloz » koy korucusu » sancmak » onerme » sapcık » tehevvur etmek » govermek » ucretlendirme makinesi » buğlu » trabzon hurması » nazileştirme » aku » acık » yeşilcekirge » sıcıp sıvamak » muhabbet ciceği » bohcalama » şarap canağı » medine kurdu » vergi kacakcılığı » komuren » ateşduştuğu yeri yakar » sure olcumu » yaylar uzerinde hareket etmek » soz birliği » goruşmek » puskurmek » cember » yukseltmek » tarcınî » kopeklemek » cay evi » iki gozu iki ceşme ağlamak » şakşakcı » yumuşakca » kırıkcı » buyu bozulmak » araştırılabilen olculebilen » mercimek koftesi »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.