tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzayaka » cenesi acılmak » mulkiye » luks » yer gecidi » sermayeyi kediye yuklemek » tayfolcer » ali kıran başkesen » yukleyici » coğalmak » hot demek » altın kupu » ağır aksak yurumek veya gitmek » kaşıkcın » tekevvun » duzenlenme » ustune gul koklamamak » methini işitmek veya duymak » kapıdan kovsan bacadan duşer » cirozlaşma » oylece » sucluluk » buyuk peder » hizmetci » başrejisorluk » yerleştirilen demir parcası » kaldırac » cozgu » un » suzulmek » makam şoforu » mutenazır » donelme » puskurtucu » teşekkul etmek » cevre » ceyrek » gunu » komur başa vurmak » kum colu » rukû » cakmak » izzetuikram » metal tutturmalık fermejup k » duşuncesizlik etmek » sanatı » tutsulenmek » malzeme » gorev » corak »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.