tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozleri yollarda kalmak » kostumlu » hinduizm » bektaşîlik » gormediğe donmek veya gormemiş » tekabul » kor dovuşu » kun » perdenin uzerinden oynatılan » mutenasip » akşam ahıra sabah cayıra » duşgormek » kırılıp dokulmek » dırıltıcıkarmak » bıcak » kopurtuş » su icinde kalmak » paca » gecirmek » eziyet cekmek » uretilmek » zurafagiller » ruyalarına girmek » gecilmek » kırmızıcizgi » kazaya rıza gostermek » sarac » tongaya basmak veya duşmek » bir dostluk kaldı » acıktan kazanmak » cift » acmak » anasınısat veya satayım » minor » Şafiî kopeği gibi titremek » kafayıcekmek » koken bilimi » dangalakca » ortuşmek » yucelmek » su yuzune cıkmak » kara calmak » ihtilâc » abacıkebeci ara yerde sen nec » fiil govdesi » kul » ek kok » gozu bulanmak » bulunan kopuren su » goze batmak »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.