tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doğru acı » kose buğday » hayran olmak veya kalmak » ote » gerceğe aykırı » cumlecik » rukû » gecgec yapmak » coğumsama » zuppelik » mil cekmek » pusursuz » onlenme » kor kandil » iş arî oy » amerikalı » başa gelen cekilir » sansurleme » deniz ucağı » yemeden icmeden kesilmek » onuruna vermek » kılıc balığıgiller » gecmek » toz kondurmak veya kondurmamak » calarma » soydur ceker boktur kokar » oldurulmek » ictinap » goğuslu » major » carpıştırma » jubile » vucuda vermek aşıyapmak » gorgu tanığı » geriye donmek » mefhum nosyon » koyluluk » ictenlikli » yuf borusu calmak » parcacı » dosta duşmana karşı » nukteci » gomlekliler » topluluğu » ağzıvar dili yok » genişzaman sıfat fiili » karga duleği » uclu » duzguncu » yuklu »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.