tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dam yandı icindeki sıcan da b » tecavuz etmek » gece gunduz dememek » olcu » gomlek değiştirmek » duzce » carşaflanma » tu » tropikal bolge » promiyer » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » strukturel » cıkarmak » babasıtutmak veya babalarıustu » ustubec macunu » yaygara koparmak veya yaygaray » tuzel kişi » luzumundan fazla » kavlıc » gonlu gani » burgu » catal kuyruk » dokme demirden yapılmış uclar » bağlayıcı bağlama niteliği ol » oğrenci kimliği » yaşcayır » calkalatmak » umur gormek » cift zamanı » inmek » muslumanlaştırmak » utulenme » goz » yukselme » soz yazarı » yuzu secilmemek » yahudi ebegumeci » tahtadan yapılmışinsan veya ha » soven » cenesini bağlamak » kose » hayvanın sebep olduğu hastalık » ananın ak sutu gibi helâl olsu » uroloji » cıkıştırmak » cerceveleme » cec » kacakcı » meram anlatmak veya meramınıan » ic su »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.