tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gelin guvey olmak » abbas yolcu » genleşmeolcer » catıkatı » hint pamuğu » kokar ağac » yahudi arapcası » durum » unsuz benzeşmesi » dayanabilen sağlam guclu mu » odenen prim karşılığında bu iş » cabukca » kuf yeşili » cabucak » cullandırmak » ayakkabıyapan satan kimse pa » temiz kanıda vucuda dağıtan or » golge balığıgiller » topluluğu » on ses duşmesi » ciceklenme » urkeklik » yurttaşlık hukuku » gulecen » gonul bulandırmak » olu salı » tavukculuk » kuresel » uc buutlu » dovuşken » inşaatcı » muteverrim » lâfcı » iyi veya temiz işaltıayda cıka » formul » can calmak » aclıktan gozu veya gozleri kar » sove » cıkarma » cırpma » boyle » ondulesiz » caprazlamak » cift motorlu » gepgenc » ayakkabılarınıcevirmek » hodukleşme » cok hucreli » butuncu ekonomi » mancuca »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.