tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tecessum etmek » plâtonizm » puantor » ittihatcı » fondoten » kotu » carkcıbaşı » kacırtmak » olmek » mubarek » katmerli katmerli gulmek » cağırmak » el emeği goz nuru » belirli muayyen » yakın doğu » dort işlem » cırpınmak » cavelâ » sungusu depreşmesin » uyarlac » kalvenizm » muşabih » acmak » damarına cekmek » gonul yakmak » sozel » sure daha surdurmek » teessuf ederim » şofor mahalli » norvecli » pacalık » dayanabilen sağlam guclu mu » hint pamuğu » tumor » calış » ozgulemek » gamaglobulin » guvenli » kotulenmek » coban kopeği » ic ters acı » aracla yakmak » hf » buzme » revac » ahmakca » tel in mitingi » kepce kuyruk » bonce » kalcalı »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.