tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ında inde değil » pacacı » ozgurluk » nefes cekmek » gunahlı » in » uvendire » kısmî felc » leyleği havada gormek » cokelek » ongormek » mandallı uzerinde mandal bulu » ay » yureği sıkılmak » calık » uye aidatı » vucuda getirilmek » bicimselleştirmek » yarıgocebelik » balıkcıduğumu » guvensizlik onergesi » deduksiyon » sus icin » sutsuz » uk » ozel hayat » ilkoğretim » goğus cerrahisi » yukluce » duşunulmek » tavşan yetiştiriciliği » bitişik canak yapraklılar » ayca » ucra » metanet gostermek » sakla samanı gelir zamanı » ticanîlik » peklik cekmek » şark cıbanı » koruk luferi » karikaturize etmek » hasret cekmek » yorgan doşek yatmak » dumensiz » akaclatmak » cığır » kacınma » one almak veya alınmak » gozu hicbir şey gormemek » zırva tevil goturmez »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.