tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celenk koymak » munasebat » kotuleyici » icme » guvenliği sağlamak icin yapıla » alkışcı » fulûs » ceşni » tecessus » salepcilik » ceteci » yer » msa mse » veren alet » camur kalemi » bolgecilik » catlak » mızrap » taammum etmek » gozle yemek » ciceklemek » acılmak » surulme » yureği kaldırmamak » davranmak saygıgostermek soz » cekiş » vukua gelmek veya vuku bulmak » ufakca » talip cıkmak veya talibi cıkma » sutkardeş » ic ek » purcek » cığırtkanlık » ağız tutunu » yaban kecisi » surunmek » bukunlu » carşıve pazar dolaşmak veya ge » centik » boğurtlenlik » cırcıplak » cilesi dolmak » takla boceği » donum » kamcılamak » carpıklaştırmak » guc kazanmak icin calışmaya ar » ve burada gorevli kimselerin t » caprazolcer » gocmenleştirmek »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.