tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hint kirazı » cevrinme » gozden kacırmak » gostermek » chamaeleon » suyundan yararlanılan cukur » tecerrut etmek » birinin canına ot tıkmak tıkam » cekingenlik » cekirdeklenmek » keci » bektaşî dedesi » gecmek » cakmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » v v » sırtına gecirmek » allah bin bir bereket versin » kacıntı » fransızca » cetele » teneffus » sebat etmek veya gostermek » herkesin yararlandığı » lâmbayıacmak » alcılama » alt cene oynamak » tavşan yurekli » somurgeci » gozluklu » goturmek » gutmek » granul » caprak » karım koylu » icli dışlı » sorma sormayın veya sorma gi » gunahsızlık » oğurtu gelmek » dizleriini dovmek » lâm elif cevirmek veya cizmek » yetki kanunu » olcuşme » dunyadan elini eteğini cekmek » mak mek » summettedarik » acık kalp ameliyatı » kalıtcı » sosyal statu » tetikci »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.