tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cok sesli » icerisi » gonul yarası » dik » yuzleşmece » civi » donelemek » akıntıcağanozu » muzikli » gume gitmek » goz » coğaltış » batınîye » kosemen » kuyruksuren » icin icin yanmak » sacılış » cırcıplaklık » comezlik » tezahur » koy turkusu » kofteci » durme » lenguistik » kalıtcı » aksilik cıkmak » dokukluk » muhtac » haybeye kurek cekmek » goruşme » ozletmek » japon bezi » ortak carpan » cağdışıolmak veya kalmak » pence atmak » boşatıp dolu tutmak vurmak » aracılığıyla duymak değmek e » reseptor » anasınıeşek kovalasın » sacma sapan konuşmak » ele gune veya ele gune karşı » koşe donuculuk » kabına dokmek » cek » canıcanına veya icine sığmamak » otostopcu » muzelik » yetiştirilen bir bitki lycoper » cıban ağırşağı » sozlu »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.