tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turkolog » desikator » iclenme » cullama » uskuf » dayak duşkunu » surukleyiş » guneşletmek » duzeltme » olumlu dunya » gozcu » astsubay kıdemli başcavuş » museccel » gonul veya kalp kırmak veya yı » sonsuz kucuk » urem » ağzınıbıcak acmamak » cicek sapcığı » temayuz etmek » muşarunileyh » icini sıkmak » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » orospu boreği » kap » duşunum » eline duşmek » gorevselcilik » goynume » parfumculuk » bugune bugun » doşenmek » geri geri cekilmek » tutuncu » hırcınlaşmak » ozurlu » sesci » ha bugun ha yarın » kotuluk » etuv » coluk cocuk » fon muziği » tevekkul etmek » nobetleşmek » arşiduşes » darbe vurmak veya indirmek » gecmez » mitralyoz gibi konuşma icin » tahammulsuz » an aneci » oğelerin tumu »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.