tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutlu » gecmişi olmak » karikaturculuk » tuy » eyere de gelir semere de » guceniklik » roportor » calgı » kırılıp bukulmek » elden ayaktan duşmek veya kesi » dort » buyuk amiral » kurduğu medeniyetleri kendi i » gazla » doğme » kullanılan arac buat » ağzıvar dili yok » gormemezlikten gelmek » pakistanlı » kırıp gecirmek » kayakcılık » ac » tuyme » olu fiyatına » kapkaccı belli etmeden para v » ihsanıhumayun » kulucka makinesi » durtulmek » temerkuz etmek » ovunek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » konferanscı » goz merceği » curcunaya cevirmek dondurmek » gozunu dort acmak » hut » ici ezilmek » guc » o duvar senin bu duvar benim » yuzu karışmak allak bullak olm » kalburustu » durumu duzelmek » parayıaraya değil paraya verm » sn » purtuklenmek » cağıldama » odunlemek » gureşci » şukreylemek » suslemecilik »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.