tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ebulyoskop » lule taşı » ağzının tadıbozulmak veya kacm » soğukca » surekci » şikâyetcilik » mulâhaza yapmak » unlemek » guneşyanığı » dort yol » donuşluluk » brahmanizm » akla karayısecmek » mucevher tarih » acık » cekirdekci » yuz yuze » kulkedisi » goğuslu » ozbek pilâvı » vektor » da var ki anlamlarında kullan » odul almak » kureyici » cığa » gozunun onunde olmak » ağzıyla kuştutsa » beşyuzlu » otekisi » başına işcıkarmak » oylemesine » yedirip icmek » sırp » turkuaz » cenesini tutmak » durumunda olmak veya bulunmak » gırc gırc » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » beşeriyetci » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » cevrim » arnavut biberi » ekti puktuler » komutator » comaklama » sarac » dağıtım burosu » kurşun dokmek » asgarî ucret » bolumleniş »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.