tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orospu bohcası » buyuk » suolcer » mezatcı » kılıclama » gercekustucu » studyo » dalyan koftesi » haber cıkmamak » kacınganlık » akla sığmak veya sığmamak » goze batmak » ve katımadde » pabuc » kendinde kullanım hakkıolan e » uckâğıtcılık » lokosit » temulentum » caca » azot karışımıgaz » her yokuşun bir inişi her ini » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » eşitcilik » uslûpsuz » buzul cağı » genclik » bıcağın keskin olmayan ters ya » veya giysinin uzerine konulan » sonuc niteliğinde başka bir bi » ortunmek » mumeyyiz » sağlayan şartların butunu » urun vb » mufredat programı » cırcıl » rağbet etmek veya gostermek » mutebaki » bictirme » ciğleşmek » tekeline veya tekellerine alma » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » batınî » gocu » gonul veya kalp kırmak veya yı » eşgudum » bicici » carıkcı » ruzgâr » surtukleşmek » biletci »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.