tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fakr -u zaruret ziyaret ediniz. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ulu » lule » elektrik supurgesi » teneke calmak » oldurucu » yuzune gulmek » keciler » mutalâa etmek » cukurlatma » ekmeğine yağsurmek » mut a » luzumsuzluk » gecim yolu » dokum evi » suslu puslu » teşebbus etmek » cıtlatış » hesap etmek kitap etmek » yukletilme » aracı » gozu onunde » cayırsedefi » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » bata cıka » canak uzengi » cağrıştırmak » kapak bıckısı » ziraatcı » cocuk yapmak » carık » kısmeti cıkmak » telgraf cekmek » cekmek » gonul maskarası » ar er » ucar » dayayıp doşemek » pabuctan aşağı » duz » hoykurme » guldurmek » iler tutar yeri olmamak veya k » kentci » guvez » tufek atmak » vızvız boceği » uc birlik kuralı » patlak goz » gozunde tutmek » muesseseleşme »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.