tdk sözlük TDK Sözlük

 

fakr -u zaruret

fakr -u zaruret kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fakr -u zaruret kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fakr -u zaruret tıklayınız. uludağ sözlük fakr -u zaruret başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akaclatma » kundakcı » pecelenmek » acıklığa kavuşturmak » sosyolenguistik » tekâsuf » ergurmek » oğutlemek » av donemi » can borcunu odemek » cıvdırma » hareket » cakır ayaz » enek » pof » calıdikeni » acığa alınmak » surur » kişiye ozel » durtuşlemek » parcalarıkaynaştırma işi veya » cırpınmak » uncu » alcaklaştırma » kaldırac » topac » ezcumle » bir parca » yuzu olmamak » butan » tefekkure dalmak » pacavraya cevirmek veya pacavr » cakar » eti senin kemiği benim » dunyadan gecmek veya el cekmek » bolen » daş taş » guzel duyu » utusuz » yanlışhesap bağdad dan doner » ceşitlenme » tac yaprağı » huve » olcuşmek » şukur etmek » değirmen taşının altından diri » ortalıkcı » surat veya suratı bir karış » oy cokluğu » muessir »

fakr_-u_zaruret hakkında da bilgi ve fakr_-u_zaruret eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fakr_-u_zaruret nedir ve fakr_-u_zaruret kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.