tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumlenmek » onune dikilmek » duzgulu » mumessillik » luks lâmbası » ma me » tuy atmak » ozelleştirilmiş genellikle di » gonendirtme » fedakârlık yapmak veya gosterm » camgobeği » arkasınıveya peşini bırakmak » ac kalmak » munteha » yuzustu » gocuk » boyacıkupune girmişgibi » dişcıkarmak » taşkomuru » hitit » edeptir soylemesi » tazıo tazıama culu değişmiş » gecimsizlik » koken » kume calışması » değnekcilik » cokuntu » cuzam » soz meydanı » hınc veya hıncını almak » cemen » denizguzeli » cinko » kulâh kapmak » gonlunu sondurmek » copurluk » onculuk etmek » curutme » murai » iskorbut » doksan veya kırk seksen kapın » huner gostermek » orta cağfelsefesi » acısal bolge » gozeler arası » ucurmak » dunyanın dort bucağı » kesmeden ustten gecmesini sağl » ihrac » on »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.