tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cılgına donmek » colleşmek » golgesiz » gondermek » suclu olmak » mufret » kışve yaz arasındaki mevsim i » rumî » dişini sokmek » sarnıc vagonu » tekebbur » duzulme » kasvet basmak veya cokmek » ag » hukukcu » yonlu » vakıf durumuna getirmek » cınlamak » ortodoksluk » govdelenmek » bukmek » kalabalıkca » bilincsizce yapılan işve etkin » kepce surat » tukuruklenme » yuklu » paspascı » kuzey yıldızı » dar kacmak » İki veya daha cok maddeyi birb » urkmek » bir atımlık barutu olmak veya » baygınlık gecirmek » sağacık » ustuvanî » şeytan gorsun yuzunu » koselik » muhafazakâr » duz yuzeylerden her biri » yucelmek » cekiştirici » benekli kopek balığı » ağlar gozden sahte sozden ken » percem » cokeltme » duşunurluk » bulgar » inatcılık » deniz uzumu » patates boceği »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.