tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuğu olmayan evli kadın » yandan carklı » ili » guneşgunu » unlu catışması » borc gırtlağına cıkmak » cıplak » onu alınmak » culsuz » yeregecen » bektaşîlik » li » elini cabuk tutmak » yer gecidi » cizilme » colleştirmek » cuda » cap » guzel sanatlar » yapılmışbağlantıparcası » tam adamınıbulmak veya tam ada » tokmakcı » canıcekilmek » boşcıkmak » musavatsız » kor boğaz » metanet gostermek » keli gorunmek » alacaklıcıkmak » anormal » kamcılanma » allah hakkıicin » icirilme » bir yerde kullanılan bir yere » gubresiz » kacaklık » muessis » mulkî idare amiri » etekleri zil calmak » muphemlik » beyni sıcramak » hıckırık tutmak » buhtan » gercek » tel civi » dokuk » karman corman etmek » kotu » oyle olsun » temiz kanıda vucuda dağıtan or »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.