tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurekcilik » isparta gulu » ku » tupculuk » celiğe su vermek » duz yuzeylerden her biri » puruzlu » cocuk » buyuk terim » mutetebbi » kumeden duşme » bilincsizlik » eşekten duşmuşkarpuza donmek » isim cumlesi » kocu » bekle yârin koşesini » uc katlı » bezekci » hezaren orgu » gok bilimi » bolme » tahavvul etmek » uzerine bir iki guneşdoğmak » olcusuz » dokmek » donuşum » curuklu » husnu kabul gostermek » akca pakca » guvensizlik duymak » goz alabildiğine » ciğyemedim ki karnım ağrısın » mantar corbası » yukleyici » gonul meselesi » mucevherat » iltimas etmek veya gecmek » corbada tuzu veya maydanozu bu » komurleştiriş » dipciklemek » tuylendirmek » dumen yapmak » akşamustu » kullanılır » purizm » coreklik » mes uliyetsiz » yolu duşmek » supurge otu » dutturu »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.