tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune atmak » kavurmak işi yapılmak » nacar » surgulu » sevsinler » ucuza cıkmak » ozelleştirmek » ruzgâr » gul yağcı » cenesi acılmak » duğuncu » yuksuk » cekme » hangi taşpekse katıysa başını » koşebent » pacacı » odeşmek » uzere » goze bilimi » illustrasyon » bortu bocek » muruvvet » notrleştirmek » yukselti » hâşâ summe hâşâ » kulunu savurmak » inmek » arnavutlaştırma » koh » dordul » omur adam » peşini bırakmak veya bırakmama » lutuf » bıcak vurmak » dikdortgen » muebbet » kume kume » carpılış » işin kolayına kacmak » subjektivite » rantcı » soz sırası » ıska gecmek » dolambac » yapmaya yarar » acıktan acığa » alcaklaştırmak » tutmek » yapıldığında zararıdokunacağıd » kacırma »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.