tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureğini kemirmek » para cuzdanı » pahaya gecmek » gurecilik » gelin guvey olmak » duşundurucu » filozofca » inmek » cıldırtıcılık » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hukum surmek » cortu » adıveya ismi gibi bilmek » cıkışnoktası » dorduncu cağ » ne gune duruyor » kıcın kıcın gitmek » cenekli » one sermek » portorluk » oyuncakcı » saat on bir bucuğu calmak » kısmeti acılmak » tufek atmak » gun batmak » cicekci » koc » bektaşîlik » cağcıllık » fark gozetmek » sulukcu » levazımatcı » yureksiz » allah herkesin gonlune gore ve » koşeyi donmek » kışdonemi » gomlek » yuz akıile cıkmak » taktir etmek » gevrekcilik » hırtlambasıcıkmak » atma recep din kardeşiyiz » oruk » f » buyuk atardamar » lâtin cicekleri » cıkma » emekci » buyuk turk İmparatorluğunun uy » ardıc otu »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.