tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlemlemek » guzel » pomakca » cavuşkuşugiller » el emeği goz nuru » icim » begdili » nobet » lugatci » hal etmek » tenevvu » peşini bırakmak veya bırakmama » moduler sistem » humanizm » calıştırmak » kullenmek » gecerli » kavanco » yonlu » huzun » ayağının bağınıcozmek » gok taşı » olmez cicek » luks tarife » oc » lutercilik » ortmek » dizlerinin bağıcozulmek » yer altıcarşısı » bir kulağından girip obur kula » gonul meselesi » dincleşme » atasozu » cubuk makarna » endustri » ruyasında gorse hayra yormamak » başının caresine bakmak » acık duruşma » muntahap » dumen boğazı » dumtek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » yerine gecmek » bolunen » ust sınıf » buzlar cozulmek » el ile gelen duğun bayram » ustune evlenmek » kulağınıacmak » cat pat »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.