tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gureşme » davul calmak » silindirsel yuzey » ikiyuzluluk » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » kurkas » kıcın kıcın » goturu » cevikce » peynirli borek » musademe » icin surulen kimyasal madde » koruma unsuzu » kavunici » duşunce » emec » cekici » kulâhınıters giydirmek » dereyi gormeden pacalarısıvama » odeniş » oduncu » anormal » bazılarıveya bazısı » salcalama » alıcıyonetmeni » guzelim » gok gozlu » sutanne » mumkun olmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » gocu » sarkaclamak » aşcı » kol kanat olmak veya germek » ileri geri konuşmak lâflar etm » ustune gecirmek » durtuşturmek » hırcınlaşmak » torbada veya cantada keklik » hayvan derisi » on » catallaşmak » okse kuşu » lâtin cicekleri » tasasısana mıduştu » yuksekten ucmak » suruluş » uzerinde durmak » madagaskarlı » pirinc »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.