tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
enfrastruktur » nukleer enerji » bağrışcağrış » gercekcilik » cıkış » tat » peluş » puskulsuz » derinlik kayacları » surmenaj » icinden yanmak » yumuşak unsuz » gunah benden gitti veya gitsin » yuzsuzce » başcavuş astsubay başcavuş » veya metal bolum » yuruyen merdiven » ucuklaşma » munhasıran » lisansustu » yetişen bir ağaccık corylus av » rus » bitkisi thuya » mulâhaza » duğmelenme » donuşumlu » duzleme » hot demek » madde » malikî » telgrafcı » pence vurmak » kuttedek » kepce gibi » usalize » organizmaların oluşturduğu bir » absurt tiyatro » regaip kandili » santrifujor » genel goruşme » elektrik carpması » cekişmek » bocek kabuğu » muteessif » koşe kapmaca oynamak » hallac pamuğu gibi atmak » duzluk » kına ciceğigiller » anglikan » uc iki »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.