tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağırtmac » cift cubuk » turk kupası » tıngır sac elim hamur karnım » pahaya gecmek » kulfetsizce » ipini cekmek » yureği kan ağlamak » tırnakcı » yatakcı » sozluk birimi » bufe » baktıkca alır » suruluş » soz dağarcığı » dur » kokak ağac » huzune kapılmak » duşunceye varmak » guttuğum domuzu bana oğretme » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » ız » cozundurmek » duşurmek » alcaklık » istifcilik » elektrik carpması » suvarilik » akşamıbulmak veya akşamıetmek » cunun » cabalamak » puruzlu » luks tarife » iki eli birinin yakasında olma » bel kundesi » teknokratcılık » prelut » kur acı » estek kostek » tezgâhcı » ozenticilik » yonetmelik » hatırıicin » husnuyusuf » soru cumlesi » suzgunluk » cerceveleme » hor bakmak veya gormek » gozu veya gozleri ustunde kalm » bukunmek »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.