tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
badem kurk » oksurtucu » icermek » temel civisi » şovalye » acık yara » onlukluk » ozumsemek » ortmek » gun ola harman ola » cayırlı » buyruklarının İbranî felsefes » cav » sulfat » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » hukûmeti kurmak » gevrekci » şohret » tanrı ya minnet duygusunu sunm » kelepce » kadayıfcılık » yururlukte bulunmak » bundan boyle » başkurtca » okuzun altında buzağıaramak » vak a » hancerlenmek » bizim gelin bizden kacar tuta » doşeli » doğaclama » boluk » durum » rolâtivist » ucuzlu » olmezleştirmek » hızlıhucum » murekkepleme » hint avrupa » turuncgillerden hindistan da » nankorleşme » secmen » kalaydan cıkmak » mık mik muk muk » slavist » cabuklaştırma » muptedi » cıkma » sutsuz » kostek vurmak » cabucacık »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.