tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tacsızlar » bıcak atmak » ip » vak anuvis » yangından veya gumrukten mal k » nispetci » kirecsizleştirme » altıkaval ustu şişhane » kostumlu » korkunclaşma » ozumsenme » toparlakca » hukûmet erkânı » siyanurlemek » sus icin » kuşatma ihata » kucuk dil unsuzu » maymun gozunu actı » lunet » otcu » soz ruşveti » ademimerkeziyetci » yurutmek » eskişehir taşı » toskurmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » turkuaz » cıkıklık » gonulluce » bıcılgan » toprak sıcanı » kafatascı » batınîye » şap gibi donmak veya kalmak » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » cıplak mulkiyet » pabucuna kum dolmak veya taşka » surt allah surt » kucuk duşmek » ac gozlu » ayağına veya ayaklarına kapanm » perşembenin gelişi carşambadan » cevriyazı » calkanmak » kullanılır » kem goz » acılmak » zemberekci » kazanmak » kunguldeme »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.