tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bitumlu » duduk makarnası » ulku » pece » utcu » tenkitci » yosun kulu » oykunme » tabana kuvvet kacmak » kozleme » ozsel » suzme » goverti » korfez » unlu » dortleme » cevrecilik » gecme » edep yahu » boyle başa boyle tıraş » coban kebabı » alcılamak » imzayıbasmak veya cakmak » arasında den başka anlamıyl » kac para eder » tacikce » uzerine gelen duvar ağırlıklar » omrunce » başmurettiplik » girintisiz cıkıntısız » kor » sacak » uşengen » alman » cekce » duzeni feodalite » ustune yıkmak veya yıkılmak » denize dokmek » allah utandırmasın » ballıborekli olmak » heyecana duşurmek » bazıdingil doner bazıteker » işin icinden cıkmak veya sıyrı » calışkanlık » eğik bicme » kavmiyetci » goğcek » karanlıkta goz kırpmak » coklarınca » medhusenâ »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.