tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulağına calınmak » ahzukabz » cemreme » cole donmek » cavlı » duzenek » kosnul » olum kalım savaşı » gorucuye cıkmak » gucuk » koruk luferi » caput » muteessir » banliyo » ma me » mulâhaza yapmak » oldu olacak kırıldınacak » cimen » muco » yupurmek » osmanlılık » bayrakcı » sovuş » yuk » dunyadan gecmek veya el cekmek » icine atmak » belli belirli kesinleşmiş ş » kerem gibi sevmek veya yanmak » ozendirme » kumaş » kor baca » cağırtı » etmek » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » turuncgillerden hindistan da » orfî idare » adamın alacasıicinde hayvanın » yureği sıkışmak veya tıkanmak » hoparlorlu » cığırtkan » dilekce » gozu donmek » işini gormek » alt cene oynamak » hukumsuz kılmak » horozlar otmek » gutaperka » az cok » den bu yana » tazıya donmek »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.