tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bufecilik » hurmetli » umidini kesmek » entelektualizm » dışdunya » puskurtme » mucerret » starta gecmek » kopeğin ağzına kemik atmak » oğreticilik » bolut » gonlunu sondurmek » dalık delik » altayist » kantara cekmek veya vurmak » gun » jubile » tecrubeli » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » dağa cıkmak » kaynac » onemsizce » zul saymak » libyalı » figuran » kapıdan cevirmek » gormek » aryanizm » kullanılan yapma yuz » soz varlığı » kağnıgibi gitmek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » oğur » olmezleştirme » kasnakcı » merkeziyetci » ustune tuz biber ekmek » başdondurucu » mutemekkin » gravurcu » vererek yansıtma yoluyla oynat » yontemsizlik » ihrac etmek » cağrıcı » barutcu » turkuaz » bahisci » cok sağlam dayanıklı sert » maymun gozunu actı » kosnul »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.