tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zeytinyağı sirke dokulerek ya » pacavraya cevirmek veya pacavr » sokulmek » lâluebkem » kotumsemek » gucu gucune » elde avucta ne varsa » yetişen bir ağaccık corylus av » zarfcı » zumrut » yer ustu » fıstık camı » balkanlı » orumcek kafalı » etmek » cam sakızı » lodosa cevirmek veya donmek » daş taş » perdah cekmek » tecavuz etmek » beyaz renkte kolay işlenir ve » reva gormek veya gormemek » acmaza duşmek » musavat » gudeksiz » sac sakal ağartmak » patırtıya pabuc bırakmamak » ici erimek » kucuk gormek » kamcılamak » boyunca cocuğu olmak » cift motorlu » kurban bayramı » ışınolcer » kumultu » cekmece » cercevesiz » pa » seksuel » bicimde saplı obur ucu yassıo » ciğtoprak » oluşturduğu tuzel varlık » kustahlaşma » carmık » kız kacırmak » cıkış » guncel » ahde vefa etmek » cınar » buzcozer »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.