tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duz » pic etmek » yayılmasınısağlayan cihaz » durulme » cayırlatmak » suruş » durum » calık » ocağına duşmek » bıcak yemek » duşundurucu » presci » ho » iki bucukluk » koşeye atılmak » basınc » kız bocekleri » mulâyim » cotanak » sesci » gec kalmak » bıcak kınınıkesmez » gecer » musekkin » inayet etmek veya eylemek » kemalpaşa tatlısı » tamir etmek » musamahasızlık » uzak goruş » urkutmek » gormek » mutelezziz olmak » genişce konuşmak » gozunu acmak » zanaatcılık » gocmek » soze son vermek » onune geleni kapar ardına gel » duşurmek » marunî » kosteklenmek » duzum duzum » puskurtme » gozunu korkutmak » mutecessis » fin hamamı » gunduzlu » duzmek » vucut » berhudar ol »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.