tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yardakcılık » fikrini celmek » ucan top » sudan gecirmek » iş arî » cıngırak » norotik » ehlisunnet » bufe » nuh » sinuzit » ortmece » kancayıtakmak veya atmak » ağzına kilit takmak veya vurma » gokkandil » yan cumle » cunha » yanardoner » musteniden » rustik » polarma duzlemi » japon sarmaşığı » zuppeleşmek » hoşgorucu » kaşık atmak veya calmak » studyo » cevikleştirme » kan kusup kızılcık şerbeti ict » uslûp » ucmak » tutsulemek » gonlu ile oynamak » da de ta te » descartes cı » hasret cekmek » toplumcu gercekci » ateşolmayan yerden duman cıkma » organik kutle » cakıl cukul » fazla kacırmak » ucretlerine gore duzenlenmişye » koruk » surgulenmek » hunnapgiller » al veya alın » uzerine olu toprağıserpilmişgi » deli cıkmak » inmek » anglosakson » yumuşak yuzlu »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.