tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
deniz ussu » icini parcalamak veya parca pa » kacıklık » ozursuz » gulle atma » umuda duşmek » pedikurculuk » kor bağırsak » hercumerc » gonullu gonulsuz » dolmuşucak » yoluyla bir yapının her yanını » arnavutlaşma » ahreti veya obur dunyayı boyla » yureğinden gelmek » bilinc » urumek » acmaz » bıcaklık » mercan avlayan kimse » divanımuhasebat » coğalış » yasa sozcusu » icirtmek » varlık icinde yaşamak » kacırtma » kamerunlu » ucretli » muteessif olmak » hic » ikili unlu » duzme » hesap vermek veya hesabınıverm » dalâlete duşmek » uzerine almak » hıfza calışmak » yer olcumu » ta » yuzuk » gelmeyen veya gelip de kıtalar » acılmak » ağzına bir parmak bal calmak » âlemi var mı » rahat doşeği » gommek » illuzyonizm » gecimsiz » sevsinler » hucum » bicimdeki bolumler »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.