tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bırakılmışkimse » acıktan para kazanmak » elektrometalurji » gostermek » yureği daralmak » tenisci » yazık gunah » ceng » gokturk » cekicleme » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » cocuksuz » başına gecmek » mutalâa etmek » tedric » ekmek kufu » partoner » kukurtlu » yaşınıicine akıtmak » icini yemek » oğut » gorumce » gercek dışı » gonul dilencisi » oğleyin » dokunac » butikcilik » bolumlenme » buyutec » yalınc » orta cağ » icine dert olmak » gucluk » helenistik » kuplere binmek » gonlu takılmak » tume varım » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » rak rek » kultur » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » muzebzep » on oluşum » devlet duşkunu » ucteker » ofkeleniş » ormek » kor topal » vekil vukelâ » benim oğlum bina okur doner d »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.