tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz yuze gelmek » işguzarca » cıkan » capulacı » paraşutlu » helen » pacavraya cevirmek veya pacavr » malzeme » ankara kedisi » cancı » uşutmek » ice bakış » yalın bicimli sanatınıbenimsey » sucustu yakalama » orgu » cerezlenmek » sesi ayyuka cıkmak » karısıkoylu » duşmanlık » onceki » manipulâsyon » cılbır » okun yanlarda gosterilmişağır » acık zaman » gurultusuz » akağac » ciğnemek » duzmecilik » barca » ortturmek » duruma gelmek » mustevli » huseynî » denetcilik » frenk asması » coğalma » guzel » istimzac » atın olumu arpadan olsun » pazar yerine donmek » koprucuk » golcu » acmaz » acığa almak » acık » recel » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » suruklemek » hint inciri » yasakcı »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.