tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopek uzumu » surutme » cakmak » ust insan » huve » surek » gecim dunyası » kim kim » lâkırdıcıkarmak » cevirmek » stereoskopik cift » uzunclu » cakalboğan » skec » gelen birini karşılamaya cıkan » panamalı » merkeziyetcilik » yeri » cevreci » gureşmayosu » boynuna gecirmek » davayıileri bir tarihe bırakma » duğumlenmek » muessir » asgarî ucret » super » acık tohumlular » goreneksiz » duo » metal parca » sulfit » cunun » anlaşmazlık cıkmak » yaka paca etmek veya goturmek » tunc bilekli » ere gitmek veya varmak » cakır » uğur bocekleri » yoreselleşmek » doşemesiz » ifrata kacmak » puan almak veya kazanmak » yurttaşlık hukuku » ucuz alan pahalıalır » hovarda olma durumu » uzuntulu » gozleri yollarda kalmak » centikleme » bolum » korletmek »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.