tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gevrekcilik » suzmek » dun bir bugun iki » durulmek » yureğinden gelmek » sonmek » dokulmek » catal ayak » halkcı » buryan » bostan bekcisi » ozgurleşmek » ismi cıkmak » yargıclık » soz vermek » uzlaşma sağlayan » caktırma » naturel » paraşut ile atlama » norotik » ustelemek » aristoculuk » ucurumlaşma » ortulu omurgalılar » cigan muziği » guderici » hapishane kackını » yuz suyu dokmek » mezatcı » cımacılık » hakir gormek » onerme » gonul gezdirmek » acıklama yapmak » koklu » kıcıkırık » sungu » anam » allah etmesin » cırpışma » comlekci » eşkenar ucgen » ust » hezaren orgu » uzerinize afiyet » cıfıt » departman » palet » ağrı sancıgibi fiziksel veya » macar biberi »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.