tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lufergiller » cur etli » armudun iyisini dağda ayılar y » uc nalla bir ata kaldı » iş ar » resim » modulâsyon » bildirme cumlesi » ucuncu » sumer » catallı » korkunclaştırma » badem kurk » z » manikur » gardıropcu » turetmek » caldırılma » husnu kabul gostermek » cevre bilimsel » ağac arac eğirmen kirmen » trabzon hurması » unleme » ronesans » malûm ya » dokmek » toplumcu gercekci » yonelim » ustune başına etmek » pabuc pahalı » bahşişveya beleş atın dişine b » mustemlekeci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » makascılık » guluk » sıcrama tahtası » cordek » uckâğıt oyunu oynatan kimse » eşcekim » colluk » hırcınlık etmek veya yapmak » cakı » butunu hars ekin » gozune bakmak » karım koylu » insan musveddesi » ır ir ur ur » yetişmeyesi » sansurlenme » devre mulk »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.