tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucurtmak » orselenmek » kafayıuşutmek » ağac sakızı » soylemek » lehinde soylemek veya bulunmak » mumessillik » cift kume » odyovizuel » kulotlu corap » yapma » icinde kaybolmak » goreneksizlik » surmedan » cağdaşlık » suruş » gecirmek » ustelenmek » as » cocuk bakıcı » tatil koyu » taraf tutmak cıkmak veya olmak » yekvucut » dubeş » gecişim » arnavutca » kafasıorumcekli » likor bardağı » yarma corbası » taşa cekmek » koşullu yan cumle » carmıh » uvey evlât » cıvmak » macarca » cekirdeksel » camurlama » cizdirme » maddelerden oluşan varlığın he » hoşgorusuz » gozu uyku tutmamak » cimdiklenmek » yuksek okul » teklif tekelluf » kolemen » yukleme » figur » redaktor » hukum » temayuz »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.