tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pirinc unu » sağelinin verdiğini sol elin g » mucamaa » kacıngan » hamaratca » anlam kotuleşmesi » basıp gecmek » hummasıolan » cığduşmek » fayanscı » gufteci » acından olmek » kostek » mulkiye memuru » terekkup etmek » onerge vermek » ilmuhaber » eti ne budu ne » sovme » kabuğu dışına cıkmak » gumuşlemek » cetrefilsiz » sacın ak mıkara mı onune duşu » nazınıcekmek » cakılı » tasa cekmek » gosterir » ackısız » ickisiz » catkı » uretici » ığrıp cevirmek » aglutinasyon » tutamac » ak gozlu » asıda olmak veya asıda kalmak » inmek » gul gibi bakmak » populer » gercekleştirilmek » yarıklardan her biri » nefes cekmek » dışticaret acığı » alacabalıkcıl » duşkun » gozu tok » şekle sokmak veya koymak » guvey i » kumelenmek » teneffus etmek »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.