tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
di li gecmiş » yer camı » gul gibi gecinmek veya yaşamak » kuşade » gercekli » sukûnet veya sukûnet bulmak » cırak » ulkesel » altıkaval ustu şişhane » goz ucuyla gormek » ucretlendirmek » icindeki en kucuk birlik » soylemesi ayıp » tepeli kostebek » tel kufluce » kabuk yonetim » korunmuşolma durumu » hamur acmak » gozleri donmek » cılk cıkmak » mazur gormek » kul rengi » kırılıp dokulmek » santrifuj » oluşturduğu tuzel varlık » kacmak » bıckıcı » kıymalıborek » uretim artığı » gozetim » ayağının veya ayaklarının altı » temeyyuz » kustum otu » cokgen » bocekli » termoelektrik cifti » oylelikle » hoykurmek » surunceme » on yuzbaşı » oyku » tarafından arabacıicin armağan » borc yiğidin kamcısıdır » onleme » cimdik » duver » olumsek » cember » calışma » genel ad »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.