tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camaşır deterjanı » cile » catlak » onunu kesmek » sublimleştirme » ay modulu » capkımak » kaduk » zikri gecmek » bıcak gibi kesmek » mustağni » nakışcılık » percemli » hırdavatcı » horoz dovuşu » ibaret olmak veya kalmak » borcluluk » acısal uzaklık » zarar gormek » calıkuşu » gunce » tur ağac cember » goturuş » acılmak » gıybetci » onerge vermek » bicimlerini belirleyen ana oze » şaka iken kaka olmak veya şaka » ilgilenen mahallî yonetim » munakaşa etmek » ozsel » kuru gurultu » ağaclandırmak » kos dinlemiş » butunlemek » seciş » ne gune duruyor » tumlenmek » bolumunden her biri sezon » veya metal kemer » bir an once » frenk inciri » buvet » malta eriği » fıstıkcı » koşe penceresi » kızamıkcık » lop lop » tam acı » meslekleri belirten tek tip gi »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.