tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz faktörün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soyleme » huzzam beşlisi » boru calmak » mustensih » tes it etmek » ku » balkanoloji » balıkcı » fenalık gecirmek veya gelmek » hesap vermek veya hesabınıverm » yerden yere calmak » s » mili » congul » cebic » dun » bukuntu » baskca » ufurukculuk » ıl » muzekker » boyu boyuna huyu huyuna » cavlanma » oylamaya gecmek » avurt satmak veya avurt zavurt » hataya duşmek » gunu yetmek » sıcıp sıvamak » goluk » inmek » supruntu » fırtına kopmak veya patlamak » bıckınlaşmak » yuvarolcer » hacısuya atma » hafıza dağarcık » altayistik » kacılmak » bortulmek » cuhalı » genc » ici cekmek » el cırpmak » buyuk tansiyon » icinde duymak » dağa cıkmak » dumencilik » onların temsilcileri arasındak » cıtırdayış » taaccup etmek »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.