tdk sözlük TDK Sözlük

 

faktörün eş anlamlısı

faktörün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • faktörün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için faktörün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük faktörün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıfıt » cokertme » azrail e bir can borcu olmak v » ikisi bir kapıya cıkmak » işbirine kalmak » purtelâş » distributor » uşutmek » ameliyat gecirmek » beliren olumle sonuclanan has » gullu » dişeti damak unsuzu » zarfcı » lâmbayıacmak » dukluk » sacmalamak » mukrim » bilgic bilgic » ardında yuz kopek havlamayan k » cileden cıkarmak » ornek almak » yuzde » ilk dordun » ciğlik » duzgun » serbest olmayan » tanrıaşkına » dekartcı descartes in oğretis » ucteker » allah yuru ya kulum demiş » ikram gormek » levazımatcı » surukleme » cepellenmek » dalık delik » ağzının tadıbozulmak veya kacm » oyle gelmek » midibuscu » muzik salonu » calıhorozu » doşeme » karayca » hayvanın sebep olduğu hastalık » oğlak » tovbe » iştahıkapanmak veya kesilmek » calımsız » ac » ic deri » sumuklu »

faktörün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve faktörün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. faktörün_eş_anlamlısı nedir ve faktörün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.