tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korlenme » fırcalatmak » suflî » catpat » gorgusuzluk » sac saca başbaşa sac saca başb » kısa gunun kârı » goz doldurmak » suslendirme » sel gider kum kalır » surfile » gecmek » dayanıklıbir orman ağacıquercu » surtuş » sabah vaktinde » kullanılan yapma yuz » gormek » kaşıkcıkuşu » onunu kesmek » yanlışkapıcalmak » yolu duşmek » teşkilâtıesasiye kanunu » komurleşme » comlek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » gensoru onergesi » gunduz kulâhlı gece silâhlı » yuz surmek » ust dudak » gucun » kurek cezası » kuafor » yuzune yazmak » dovuşturme » luzumsuzca » sunnî » civilemek » alcaltıcı » suyundan yararlanılan cukur » kulliyet » başrejisorluk » alaturka bilen alaturka eser » yuzeyleşme » yuz goz » frenk menekşesi » tahtadan yapılmışinsan veya ha » luk » dava gutmek » secmeli » allah vere de »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.