tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sozu ağzında kalmak » sur atlendirmek » goruşacısı » govem » ağrı sancıgibi fiziksel veya » el ile elle tutulur » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » cop tenekesi » koşeli parantez » kunguldemek » coğul eki » cozumleme » taklitci » kor » mur » daş taş » soya cekim » salkım soğut » bundan boyle » subjektivite » faaliyet gostermek » facunalık » yağmurdan kacarken doluya tutu » sunmek » fuzyon » yardakcılık » tesaduf » gorgulenme » balcıklı » gorevlendirme » yerle gok bir olsa » bolu » cardak » mulâhham » allah dağına gore kar verir » hafta sekiz gun dokuz » yuz » cifteli » kendi havasında gitmek veya ha » uclu » ari dil » tek acıklık bulunan ocak » yeniceri ocağı » tasallup » kayıkcıkavgası » kendini gosteren ve bulaşıcıol » camurlaşmak » kazdığıcukura veya kuyuya kend » uncu » desinator »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.