tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozerkleştirmek » kızağa cekmek » cıtırdatış » ihtiyac duymak » gozetmek » cuvaşca » kulupcu » goce » surtuk » lutercilik » ustune yormak » somuruculuk » dortcihar » âlemin ağzıtorba değil ki buze » cobanlık » uckâğıt » oclu » gure » yukseğe cıkmak » kacakcı » cayıgormeden pacalarısıvamak » reisulkuttap » ayıgordum yıldıza itibarım ve » tersine cevirmek » kimsenin eski saygınlığının ka » acık kapamak » populerlik » ki » izahat vermek veya izahatta bu » turnagecidi » kucu kucu » protesto cekmek » cırpınmak » yoneltmek » gokdelen » allah ın kulu » cop arabası » ote » doğactan » muhakeme yurutmek » ortmek » tutac » kutlesel » zıp diye cıkmak » sermayeyi kediye yuklemek » gozu kızmak » duz baskı » cemberlenmek » donup dolaşmak veya done dolaş » salepci »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.