tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzence » koyuvermek » cirişli » guldurmek » tekeline veya tekellerine alma » tecessum » kostekli » kolcak » jupon » yaylar uzerinde hareket etmek » muhtac » turnagecidi » murekkep » birbirinin gozunu cıkarmak » himaye etmek » ceyizlik » disiplin sucu » ki » iktidardan duşmek » cevirtmek » nârına veya nâra yanmak » tufekcilik » amac gutmek » gan gen kan ken » bahcıvanlık » olumluk » cıkıştırma » ackılı » calıbulbulu » yuklem » cekek » gucu » gomme » ağzından duşmemek veya duşurme » enayi dumbeleği » dile dillere duşmek » naturmort » şeytan elini cekmiş » orak boceği » kinin sulfatı » cavlanmak » gonlu kanmak » cumbuşyapmak » kacak » guneşyanığı » gencleştirilmek » hint bezelyesi » karikaturleştirmek » acılmak » ortmek »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.