tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
macar biberi » ortaya dokmek » acısal sapma » tenevvu » sinolog » ipi cozmek » medenî kanun » ayağına uşenmemek » ucuza cıkmak » is at etmek » te » zuğurtlemek » ceşnicilik » gecmek » bir doğu germen halkı » saymakla bitmemek veya tukenme » pislikcil » doğru cıkmak » yavaşcacık » tup gecit » uslu durmak veya oturmak » yunlu » yuzsuz » bahce domatesi » yunmuşarınmışveya yıkanmış » gecirtme » iktisat etmek veya yapmak » gozleği » secim yasağı » cala kurek » gunu yetmek » kıyafet duşkunu » goğsunu gere gere » didik didik etmek veya olmak » ustu kapalı » dışıkalaylı ici alaylı » cağıldayış » canlılara yaşama ortamısağlaya » ambulâns » suyukculuk » yuz » goze gorunmek » akciğer gobeği » urkuntulu » govdesel » ilâcsız » kor dokmek » dumbelek » kocancı » sıcramak »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.