tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sosyal statu » yarım gun » bahaîlik » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » olum » karşıtı » icici » tumlec » doğac » can başustune » icten ice » plâstikcilik » ceyizlik » ayağına celme takmak » oluşturduğu demet » kotu adam » calısız » duşkun » kıskac » goturulmek » aşağıyukarıyurumek » kundeye gelmek » gecişme » cok ayaklılar » dolmuşucak » karım koylu » muziklendirmek » temevvuc » genc » cığrışma » acıklaştırmak » futuvvet » ic acıcı » pas gecmek » obeklenme » cevrili » carşaf carşaf » burcak » gok » kursu hocası » muzminleştirmek » kar ciceği » goz yummamak » pabucunu dama atmak veya pabuc » avuc » kullanılırdı » kafayıyere vurmak » bayat » hasatcılık » ilikcilik »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.