tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carık » kan cıkmak » icinden cıkamamak » murekkep olmak » kurnemek » kopurtuş » soz temsili » soz almak » rolculuk » urkmek » kelle kulak yerinde olmak » sepetci » fabrikatorluk » parantez acmak » arıkcı » turev » sıcan deliği bin akce » her boyaya girip cıkmak » cırpıntı » eşeysiz coğalma » kemale ermek gelmek veya kemal » oğle paydosu » acıktan para kazanmak » carpıntısız » fikir hurriyeti » hakkıgecmek » habeş » sutannelik » usta elinden cıkmak » icin icin » yuksuk otu » acığa alma » ceyizleme » hareket ve davranış insiyak » duğun ciceği » levha » cekme » gokdelen » gumec » kultur ortamı » gonderilme » bonleşmek » koturum » ayrılmışalan » gâvura kızıp oruc yemek veya b » yağolcer » sacma sapan » icinden gecirmek » patates boceği » cicek sapı »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.