tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukunmek » ceyrek finalist » yuzuculuk » icgudu » supurgelik » revacta olmak » inisiyatifi ele almak veya gec » golgesiz » fesat karıştırmak veya fesat c » kopek uzumu » ic » kambur ustune kambur veya kamb » bıcağın keskin olmayan ters ya » bir dostluk kaldı » kosele suratlı » muessif » cap » koltukculuk » sırtından gecinmek » kopru başı » ıtlak uzre » suyu ısınmak veya kaynamak » gecimli » cencen » ayın on dordu gibi » cıtırdama » kibarlık duşkunu » hava koprusu » guvenmek » duşcu » el ile elle tutulur » hesaptan duşmek » kotek » teselsul » arabistan defnesi » amaclı » amac » dunyanın kac bucak veya koşe o » kiremitci » oltu tozu » istenc yitimi » nufus coğrafyası » kırmızıkart gormek » cıkmak » pamukcu » carşaflık » ozdenlik » elmanın yarısıo yarısıbu » gormuşgecirmiş » iki ateşarasında kalmak »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.