tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cikolata yapan veya satan kims » cağırıcı » gecirimsizlik » buzulme » gece işi korler işi » denir » ay tutulması » uzerine gelen duvar ağırlıklar » bektaşî uzumu » kazan kaldırmak veya devirmek » teeyyut » kethuda » sırma sac » cığırtmacı » yer orumceği » suc duyurusunda bulunmak » lok » ozendirme » gostermecilik » anayasacı anayasayısavunan an » blofcu » duzgun » nev i şahsına munhasır » uygun bir bicimde gosterildiği » sut tozu » urum » dansor » ortodoks » korkunclaştırma » muteferrik » cağrışımlı » bilek gucu » durzî » unsuz uyumu » den yana » ornek almak » oylece » eli dar veya eli darda olmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » sayac » elinin koru » es gecmek » gizil guc » frenkleşmek » pilot koşku » gozden ırak olan gonulden de ı » gecmek » onluklu » hristiyan » seckin sivrilmiş »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.