tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonlunu duşurmek » tabakcı » hizmetlerine bakan uyeleri ha » urpertme » marpuc » luks mevki » gelen birini karşılamaya cıkan » mutemerkiz » bicimlendirilme » goz aşinalığı » uzerine atmak » can cıkmayınca veya cıkmadan h » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kavunici » duduk gibi » lânet olsun » gecerleme » yuzmek » muhre » unsuzunu gosterir » ustu kalsın » tatar corbası » ciğrenkcilik » yazıya dokmek » tertipci » kampcılık » baharatcılık » duzenlenmek » cok eşli » iz duşumu » kundak sokmak veya koymak » pestilini cıkarmak » leşini cıkarmak » gecmek » soyundan olan kimse » umitsizlik » gul ustune gul koklamamak » madikci » olu deniz » habeş » enfusî » korelmek » yuz etmek » irilerine kanal izmariti denir » pengo » topac » cıplak » mutlakcı » işportaya duşmek » copurlaşmak »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.