tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meydana cıkmak » tullenme » cemaziyulevvelini bilmek » sonuc » kosnulu » makyavelizm » bulunan bolum kafa ser » ormek » mucbir » ne diye » dolap cevirmek veya dondurmek » burnu havada veya kaf dağında » goktırmalayan » dilini eşek arısısoksun » başınıdondurmek » doşetilme » derdini dokmek » ozendirme » levha » cizim » duşurmek » gok kumu » cope donmek » tefehhum » kac para eder » cekimli fiil » guluncleştirme » gecimli » bolumlerden her biri kolon » bal alacak ciceği bilmek veya » cin gulu » tes it etmek » ciltci » oge » kacışmak » dol doş » surtulme » az kaldıveya az kalsın » inci » ve katımadde » sumek » alumina » kakınc » gulabdan » frenkleştirmek » muruvvetini gormek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » kostek vurmak » gonderilme » calışma gezisi »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.