tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alı eli » amerikanist » mutevellit » insanın adıcıkacağına canıcıks » buyukken daha kucuk duruma get » piyasaya duşmek » cuda etmek » teberruk » ic bolge » diliyle tutulmak veya yakalanm » yıldırımla vurulmuşa donmek » tahammur etmek » ustunsemek » bicimsellik » kacmaktan kovalamaya vakit olm » gozetmek » korkunc » hareketini inceleyen bilim dal » gun atmak » kalorifer doşeyen veya onaran » sonucsuz » ırzına gecmek » boşluk » cekmek » gobekli » kuşatma ihata » catlak » corek mantarı » bir deli kuyuya bir taşatar k » guzey » muhur kimde ise suleyman odur » gecinilme » afgan » durbun » ana sayac » oğurtucu » bibliyotekci » musvedde » sinirine dokunmak » hint hıyarı » muftuluk » ulkudaş » hukûmet » gulup gecmek » inmek » calıfasulyesi » dilekce » dar kacmak » doşemeci » sobe »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.