tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cek » ceşitleme » mulhit » kotu kişi olmak » ilmuhaber » gumleme » eşelemek işi yapılmak » yeri opmek » iktisat etmek veya yapmak » tutun icmek » ciğeri parcalanmak » cıkarmak » muştemilât » cay » cussesiz » onlem » buyulu » kıskanclık etmek » orumcekli » kongolu » yararlanarak yasalar cıkarmaya » mudurluk » soylem » carkıfelek » belirtmek icin kullanılır » vezikul » ilk dordun » yakın doğu » golge oyunu » cozulme » calıbulbulu » parcacı » itibar gormek » paslanmaz celik » belirten liste fihrist » anma toreni » civi gibi olmak » suyum » ciklet » uretilmek » yuzmek » ele verir talkını kendi yutar » imza gunu » gundeme getirmek » gulu tarife ne hacet ne cicek » bicimsizleşmek » bukulmek » lule » dumen tutmak » icme »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.