tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koklenme » meydan dayağına cekmek » kriz gecirmek » borc etmek » bıcak sırtı » cayır guzeli » medine kurdu » icini yakmak » cıkarmak » cepellenme » yurumek » ackılı » kostekleniş » butcelemek » cumbuşlu » beklenmediği umulmadığıveya c » calap » akcıl » gucluğu veya guclukleri yenme » hunsa » onluk » gosterge » icine ateşduşmek » cabucak » koklendirmek » ceneleşme » yıllık ve otsu bir bitki convo » utcu » gonderiliş » ağıtcı » davranmak saygıgostermek soz » başına cıkarmak » gecerlemek » bilincli » yapışık ceneliler » cığırmak » daire parcası » nufus » yonetmenlik » ordek » cucuk » teyemmum » cember cevirmek » hotanto » kızım sana soyluyorum veya ded » cirkinlik » allah senden razıolsun » soz gelişi » ackı » untu »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.