tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hancer ciceği » cobanlık etmek » calıfasulyesi » etanol etil alkol » acalya » celiğe su vermek » komurlu » yurutulmesini ve bunlara dayan » bir olayıileri surenle inkâr » gecmek » muşkule » her ne ise veya her neyse » tuvit » olağanustu » cenesini dağıtmak » uckuruna gevşek olmak » gunindi » celişiklik » etmelerine kişiliklerini geli » goksel » kolayına bakmak veya kolayına » veya durduran parca komutator » kopuk » duzen acıklaması » girit kekiği » ormek » beli bukuk » yuzulme » acıklık » ceşitli ogelerin perde aksesu » atom cekirdeği » kelepceleme » okse » elcim » koşeklemek » akıldan cıkmak » yerine gecmek » gencleştirilme » cengelli » iplikcilik » allah a bin şukur » yetimi okşamışlar vay sırtım » catırdamak » erkec » gurgen » ozelik » munasebeti duşmek » kopru altıcocuğu » mavişmavişbakmak » elden kacmak »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.