tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayakkabılarınıcevirmek » duğumlenmek » turkceci » tekerrur etmek » mujde vermek veya goturmek » muslumanlaştırma » net ucret » bağcubuğu » cıkmak » sabah vaktinde » buhran gecirmek » cağrıştırmak » kundakcı » yedikardeş » ofke ile kalkan ziyanla zararl » kalıc » catlaklık » oksuzluk » miktar ile indirimden sonraki » carpma » dem tem » cakmak » gumuşcu » kufurbazlık » karacalılık » orgutlendirme » ferz cıkarmak » calgılı » soğuşturmek » l demiri » canlılara yaşama ortamısağlaya » bolutlenme » rontgenlemek » kendi kendine gelin guvey olma » gozenekli » calkayış » uyelik aidatı » elekten gecirmek » once gelen onceki » sevincsiz » gorme hucresi » yolunu beklemek veya gozlemek » hukme varmak » koruklemek » klikci » tirt » cevreleme » coğunluk » birinden buz gibi soğumak » ucretlendirme »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.