tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğus hastalığı » cınlak » tabakcı » cukurlaşma » korlenme » golgeye yatmak » gozu arkada kalmak » gonulluluk » maskesini duşurmek veya sıyırm » surgu » yoresel » parcalarıkaynaştırma işi veya » olmuş » duzgu » ceğmellenme » ucu » cileden cıkarmak » trampetci » mulâkat vermek » tıpkıcekim » yardım etmek veya yapmak » duşurum » duğununde kalburla elekle su t » pey surmek » yol gostermek » yağlımuşteri » cevikleştirme » kulâhınıhavaya atmak » koc katımı » susleyici » hırcınlık » baklava acmak » cengellemek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » ucurum » para cıkarmak » davul birinin boynunda tokmak » goz » an anecilik » felâketlerin acılıetkilerini d » porcus babyrussa » orgutlemek » kanırtmac » kopru başı » ovunek » dışa donukluk » buyurun cenaze namazına » bağdad ıtamir etmek » col tavuğugiller » cağıgecmek »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.