tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğretilerin genel adı akliye » cıkarım » bir cift soz » ipci » oğle namazı » karina etmek veya karinaya bas » okcu » cirkef » boluculuk » bakar kor » amerika uzumu » yalancıdunya » yuzdelik » kuzu cevirmek » cifte kumrular » kecisağan » tepeli kostebek » goruşturme » yuzune bakmamak » yuz yuze kalmak » rumlaştırmak » kızağa cekmek » pencik » tır » dualizm » ateşciceği » misyon ustlenmek » ı i u u » yonetiş » kadıngobeği » ceyizlemek » ozet » celebi » barut fıcısı » cd » koylu » tumor » mustefit olmak » yurutmek » fiske kondurmamak veya dokundu » sıcramak » olum » teşrifatcılık » ulke » surme mantarıgiller » catak » sut gibi » amortisor » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » duşunuculuk »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.