tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc » cembersel bolge » suyu hurmetine veya yuzu suyun » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ağrılarda goz ağrısı her kişi » saban surmek » bicimdeki bolumler » ruşeym » ağzının payınıveya olcusunu ve » hareketin yeniden kurulmasıyla » af buyurun » gudumlu sanat » goklere cıkarmak » yuzdurulme » ucurma » kluz » pes perdeden konuşmak » malkar » akompanyator » roman » buyukayı » sıcmak » suzme » herru » mak mek » papikci » endişeye duşmek » ustubec macunu » cıkma » turemiş » sicilyalı » surcmek » gurultuye veya patırtıya pabuc » bir olcude » gonlu kanmak » yedekci » cakma » etmek » ciftleşmek » kaba turkcesi » kacıngan » duruma gelmek » ilikci » şikâyetcilik » iyi işdoğrusu » yalvaclık » macun cekmek » donuşturucu » melul » cekişmek »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.