tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
merkeziyetcilik » pufleme » yureğinden gecmek » kor nokta » gurcu » karburleme » puantor » soğurme » curuk » kopcalamak » allah etmesin » surat duşkunu » kopek memesi » sumsukgiller » gok atlası » yolu » urunsuz » ic plâzma » yer acmak » celebi » calgıcağanak » zevale yuz tutmak » frenkce » cağırı » mucver » dikişci » başısıkılmak veya sıkışmak » sutlendirme » calık kavak » celiğe su vermek » guven vermek » suzgun goz » gosterişsizce » yaka paca etmek veya goturmek » kacamak » doğu bloku » cevre acı » cakır cukur » uzumlu kek » kacamak yapmak » murettep » bukuluş » durumuna duşmek » krepdoşin » taşısıksa suyunu cıkarır » suflîlik » doğen » didik didik etmek veya olmak » orneklemek » bukuculuk »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.