tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dongel » ara tumce » ongorulmek » induklemek » araştırma gorevlisi » curutulme » hava carpmak » cırakman » guncel » mağribî » f » ateşciceği » telefon etmek veya acmak » duve » suzgunleşme » curukluk » yuzu soğuk » cuhacılık » ahcıbaşı » doğal cevrelerini değiştirmele » corak » carnacar » p p » surmek » mustehcenleşme » işguzarlık etmek » uzunluk olcusu » sırca » mustahkem mevki » caferî » borc harc » gelmelerine gore taşilerletere » borc yiğidin kamcısıdır » arkasına duşmek veya takılmak » caplamak » cıkartma » turkceleştirme » sorgu suale cekmek » fal acmak veya bakmak » ne oluyor » rum » corba icmeye cağırmak » bir kulağından girip obur kula » ayağınıveya ayaklarını opeyim » siluryen » aklınıkacırmak » tore dışıcılık » kırıp gecirmek » cift pencere » yavaş »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.