tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ust » hint kamışı » temiz yurekli » iğne yutmuşite veya maymuna do » suzgun goz » cepcilik » iki buklum olmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kusur » her biri mesame » refuj » icine cekmek » kancılarya » mucerret » kiminin parası kiminin duası » kopya murekkebi » sutsuz » cıldırmak » defol » acış » yuz kiri » gostermek » secmesiz yemek » gurbuzluk » tanrıile şeytan arasında surek » ust perdeden konuşmak » cekimci » tutsulemek » mustafi » carşaflatma » peceleme » oğlenci » ihracatcı » yanına bırakmamak veya komamak » cifte » gazların toplanması belirli b » orgu » surtup durmak » golgesiz » ulu » oncu » karagozluk » penceli » goz etmek » tebellur » cabuk kolay heyecanlanan kims » cikletcilik » catal » mak mek » porcus babyrussa »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.