tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kesenin dibi gorunmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gundem dışı » yalan atmak veya kıvırmak » kurelenmek » cullamak » kocu » ozdeşleme » odunc alma » maya veya meye gorsun ve » kulfetsiz » envaiceşit » tecrubelilik » karının saclısı tarlanın taşl » teferruc » anız bicmek » acmak » ihraz etmek veya eylemek » cok hucreli » sac saca » boşnak guzeli » silip supurmek » iskele kelepcesi » surrealizm » arşiduşes » tedavulde olmak » cirkinleşme » mekanikcilik » coreklenmek » kucuk terim » kutuk » kacımsamak » literatur » uzum cekirdeği » surutme » bicimine getirmek » sırtcılık » yarıcap » cıtır cıtır » ahkâm cıkarmak » icini bayıltmak veya kıymak » cakal yağmuru » guneşletme » kendini gostermek » cağrılmak » yuzune bakamaz olmak » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » dağılmak » duğun corbası » fennini almak veya kapmak »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.