tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzu yumuşak » malta eriği » ozenmek » statu » cozumlemek » ara soz » coreklenmek » uşuntu » muhrusuleyman » hızır » başka bir gune zamana erteley » lisan » guvenilir » summettedarik » şovalye » tencere tava herkeste bir hav » iki bucukluk » gorgu aşılayarak onceden tesp » dokuntu » bilincaltı » mulâyim » hıckırmak » muzikal » kulture alma » ilgilenen mahallî yonetim » şımarıkca » koy romanı » ışık olcumu » derisini yuzmek » aclıktan olmek » altın adıpul oldu kız adıdul » deniz durmak veya duşmek » kulunc » uzumunu ye de bağınısorma » yok etmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » comeltmek » şerbetcilik » cekmek » rengi atmak kacmak veya ucmak » kiremitcilik » ufurme » acık kapıbırakmak » takipcilik » karşılıklıbirbirini dovmek » karekok » şeytanın kıc bacağıveya art ay » oğretim gorevlisi » pazar yerine donmek » pacavralaşma »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.