tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pelur » gurbuzluk » guldu gulecek » ustune evlenmek » acak ecek » hanuman » dordul » carlık » sonuclanış » sacına sakalına kar yağmak » cimdik » cıvlama » sırp » uzunluğu » beyaz sıvı » canıyok mu » cayırmelikesi » camaşır ertesi olmak » imtizac » munasebete girmek » ağır arac » ovuş » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » adam sırasına gecmek veya girm » cirişotu » vokal muzik » imtihana cekmek » hay allah » tekere comak sokmak veya taşko » el elden ustundur ta arşa kada » ce » ağac nemi » elektrikci » tagallup » kostere » yonetmen » oksuruk otu » koklu aile » hunerli » civileme » karalar bağlamak veya giymek » cıta » cakmak » tekerlekcilik » nufuz etmek » tegaful etmek » utanc duymak » mektep kacağı » calışma hayatı »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.