tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz felsefede temel öge ziyaret ediniz. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iktisat etmek veya yapmak » uflec » başıacık » bahtıacılmak » cozumcu » işteşcatı » cengilik » calkantı » coğalmak » teferruc » mesket turkleri » koşklu » icini bayıltmak veya kıymak » potasyum sulfur » ış iş uş uş » durdurmak » fırcalamak » b b » vergi kanunu » fazla kacırmak » ya ya » cırcır » koşutculuk » celtikci » gonul koymak » cokme » cedik » crocodilus » dolaylıozne » nitelikli işci » su cıkrığı » cimentolanmak » w » uykusu başına sıcramak » teavun » cepel » cimentolama » benlikcilik » teyel yapmak veya atmak » kuşucmaz kervan gecmez » defteri durulmek » butunleşmek » toz pembe gormek » cevre » lâmbayıacmak » anasına bak kızınıal kenarın » kırlangıc » kırlangıc balığı » icin kullanılır » koknar »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.