tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
malûlluk » boceklik » goğusluk » od » nuhuft » eşekten duşmuşkarpuza donmek » oruclu » ahlatın veya armudun iyisini d » kolcak » buğemek » gocebeleşmek » inanc » gule gule » fiil cekimi » tebeyyun etmek » ac ec » tekme atmak veya tekme vurmak » gunu gunune uymaz » gum gum » yakasıacılmadık » cezaya carptırmak » suresiz yayımlanan duyuru » su bolumu cizgisi » pire icin veya pireye kızıp yo » paspascılık » donuşme » yuz akıile cıkmak » koşe kadısı » cimlendirme » tukurmek » ozel tiyatro » musluman adam » verilen ad » gozunu acmak » el cabukluğu » esir duşmek » gulunmek » neyce » surunmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » calınmak » donencel ay » cumle » vurma calgılar » hesap acmak » produktor » fonetikci » yureklenmek » beyninden vurulmuşa donmek » terekkup etmek »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.