tdk sözlük TDK Sözlük

 

felsefede temel öge

felsefede temel öge kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • felsefede temel öge kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için felsefede temel öge tıklayınız. uludağ sözlük felsefede temel öge başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mana cıkmak » yarısonuc » gunâşık » zuppeleşmek » rufaî » allah ınıseversen » cekmek » mureccah » dalgıc kuşları » duşcu » kacamak yolu » ust » beliren olumle sonuclanan has » brut » adam sen de veya yalnız adam » kohnelik » ural altay » alt tarafıveya yanı » orneklik » gunlu » mes uliyetli » kul etmek » oyle » gozu buyukte olmak » mece » goturmek » mukellefiyet » karalar bağlamak veya giymek » gecmiş » aluminyum taşı » gece » inmek » cekişmesiz » potasyum klorur » gecgeclemek » dışa donuk » gorevden ayrılmak » kubizm » albuminli » plânorculuk » uretim araclarınıozel mulkiyet » munazara » tezkiyesini duzeltmek » bayram kocu gibi » donuşumcu » magnezyum klorur » yaylar uzerinde hareket etmek » kuşatma ihata » copurlaşmak » meyan koku »

felsefede_temel_öge hakkında da bilgi ve felsefede_temel_öge eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. felsefede_temel_öge nedir ve felsefede_temel_öge kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.