tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yoluna cıkmak » portlemek » hoşgorulu » cepellenme » vicdan azabıcekmek veya duymak » iki yuzlu » goruntu » gozer » kurban olayım » dokum » nankorluk gormek » geyik boceği » turbin » tanrı ya şukur » duzenli ordu » ceğmel » oyun » los » e kuvvet » esprituel » maruz kalmak veya kalmamak » musaade » kor ucuş » tecrube etmek » faullu » sun î bobrek » ornek almak » buzul cağı » ikinci dizeleri birinci beyitl » guneybalığı » gunahınıvermez » surekli olarak gidip gelmek » er » ayınlarıcatlatmak » tecavuz etmek » aracı » yandıgulum keten helva » amerikan » fos cıkmak » once can sonra canan » kulhanbeylik » kusur etmek veya etmemek » rukuşluk » ici burkulmak veya ici sızlanm » abanozdan yapılmışdilenci cana » cıplak » cakmak » ustun olmak veya gelmek » catlak » gayrimumkun »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.