tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fesih kelimesinin doğru yazılışı tıklayınız. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uste vurmak » cingene » dibi kırmızımumla veya bal mum » mağribî » yurumek » cakışma » gunaha girmek » buzgen » acıktan » dublor » gurultu cıkmak » allah sağgozu veya eli sol goz » yurutum » kulhan » flort » kotumserlik » durtuşturme » kepce kulak » bizlengic » yonetmen » goğus » havalara ucmak » acık hava » eşbicimlilik » anlamıverir » duğumlenebilir nesne » dağveya dağları devirmek » politika ile uğraşan kimse si » fon muziği » dişcekimi » ınc inc unc unc » govdesiz » ispenc » kuzey yıldızı » percinlemek » oğretmenlik » cekemez » nobet » canıcekilmek » kuluckaya oturmak veya yatmak » gubre » ureticilik » cıkarmak » tıraşcı » dil surcmek » zırnık bile koklatmamak » kuafor » yağmur olsa kimsenin tarlasına » oksuz kalmak » allah ın emri »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.