tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fesih kelimesinin doğru yazılışı tıklayınız. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onculuk » portekizce » kuvet » cıtırdamak » otlakcı » suluğen » gozetleniş » şohret » sunnî » altlıustlu » kafasınıtaştan taşa carpmak » sovup saymak » curuğe cıkarmak » ademimerkeziyetcilik » kışdonemi » epikuroscu » şekerim » hakikî » gayrimumbit » somurgeci » av ev » iki cenetli » golge balığı » İnebolu kutuğu » goğus vermek » ceviren » surtunme » sungusu depreşmesin » organların her biri » boğazına duşkun » kopcasız » gozden nihan olmak » gore » yuruyuşe cıkmak » mektep medrese gormuş » diri ortu » doruk cizgisi » acmak » sur at katarı » vokabuler » fındıkcılık » cayan » oncu » ul » uremek » taklitci » uzerine yok » m2 » uretiş » kulâhımsı »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.