tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pis pis gulmek » run » yargıcevresi » kor boğaz » mustahak olmak » urpermek » umum mudurluk » ufleyici » cimenlik » uyudu cocuk sevildi cocuk he » ciritci » mık mik muk muk » canorus » patlangıc » nuktesiz » surekci » cercevelenme » gungormuş » cuhcuh » zulum gormek » duz unlu » yenilikci » gecmek » tek ornek » sefalet cekmek » yaza cıkmak » iki soz bir pazar » uye olmak » ureme organları » yol gozlemek » hucum » carice » uctaş » on bilim » canınıcıkarmak » duzeltmek » mehil muddeti » kucumseme » yayılmasınıonlemek icin kullan » kararmışve sertleşmişinsan der » harp acmak » ciceksimek » utu makinesi » kuf bağlamak veya tutmak » benlikcilik » cıkarım » calıştırma » oksurmek » soz dağarcığı » ciskin »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.