tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bictirme » captan duşmek » hambelî » kerem gibi sevmek veya yanmak » sabun kopuğu gibi sonmek » toreli » gulle » pranga kacağı » iclem » culluk » ımtırak » kokleme » cadır bezi » cifte kumrular » duduk » tanrıyarattıdememek » gorumsetme » mustesna » bir gomlek fazla eskitmişolmak » calımlanış » surutme » camur deryası » sallanma » cerkezlik » maket bıcağı » mujdeleme » surre alayı » ağzına duşmek » iler tutar yeri olmamak veya k » butun devletler » us » cekilme » kırgız » masrafıcekmek » kontak acmak » hiccilik » lehceci » civit mavisi » uşuntu kopekler mandayıparalar » yuksek okul » rotuşetmek veya yapmak » yureğinden gecmek » ortakcılık » tekemmul » capulculuk » ucu cengelli ağır demir arac » bıcak silmek » derme catma » elcilik etmek veya yapmak » protezi »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.