tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
toplandığıbolum » altıkaval ustu şişhane » dayanabilen sağlam guclu mu » ucuşmak » surfile » alım satım burosu » gozcu » yuz akı » kabak cekirdeği » kunye » gozeneklilik » aranjor » onemsemek » ayıp etmek veya yapmak » troleybus » cay » okce » uremek » pacalık » vak anuvis » kasa » birey ustu » pacasıduşuk » buyumek » yasakcı » saptayıcı saptayan sabit kıl » cıkmak » surtulmek » yaprak oynamamak veya kıpırdam » mudahale » uzun unlu » cakıllı » kuşa benzemek veya donmek » kuvet » musellim » kirecleşmek » ufuk cizgisi » başrejisorluk » sozcuk » yezidîlik » uretilmek » soz temsili » dunyayıtutmak » deniz durmak veya duşmek » dokmek » goturmek » ac bîilâc » ateşbacayıveya sacağı sarmak » okun yanlarda gosterilmişağır » moskof gâvuru »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.