tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fesih kelimesinin doğru yazılışı tıklayınız. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekefful etmek » iz an etmek » makascı » yer tutmak veya tutmamak » boşluk » cok uzun uzun sure uzun olar » dem cekmek » falcata » İngiliz sicimi veya ipi ile as » kosinus » gurz » yuklemek » yugoslav » soylevci » guvercingoğsu » carcabuk » kul etmek » soğutlu » pekmezkopuğu » karagozcu » senatorluk » şilepcilik » nal cakmak » sutre » bir ağac stryhnos nux vomice » nufuscu » yer tutmak veya tutmamak » duduk makarnası » ultimatomsu » ceza cekmek » cetrefil » mustahak » toretanımaz » beliren olumle sonuclanan has » sovdurme » kumeden duşme » me » ağza duşmek » dilini kesmek veya kesip oturm » dollenmesiz » lâkırdıyıezip buzmek » kuseğen » mubarek ay » gucu gucune yetmek veya yetmem » gepgenc » ustune varmak » copurina » şarlatanlık ğı » icini sarmak » lâğım cukuru »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.