tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olcum » ceper » anlamıverir » ağza duşmek » dumen kırmak » harac » mukaddesatcı » malta humması » allah mubarek etsin » temel tumce » fenikeli » onune geleni kapar ardına gel » gozetim » inmek » kuşcubaşı » daha bircok şeylerin yapımında » cicek pazarı » musamahakâr » odenen prim karşılığında bu iş » soyleşi » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » gozden gecirmek » cok kısa dalga » ic plâzma » iyi veya temiz işaltıayda cıka » olum kalım meselesi » elini cabuk tutmak » o » doğac » cekiş » gozunun ustunde kaşın var deme » ictima » saklamak inkâr etmek » cak » donup dolaşmak veya done dolaş » gozu yolda veya yollarda kalma » bocu » gercekleştirilmek » orneklendirmek » bir eli yağda bir eli balda ol » cilemek » adıkotuye cıkmak » gecirmek » suzme yoğurt » yuzunden kan damlamak » muteferrika » gecilme » ipi birinin eline gecmek » turdeş » yuruk »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.