tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
seciliş » sureğen » koylu » hukmetme » inmek » gecme namert koprusunden ko a » uşenmek » gulutcu » teberruz » metal kap » kopek balığı » sırnaşıkca » mısır baklası » insan musveddesi » otturmek » vus at » pırıldakcı » zatulcenp » kendi kanatlarıyla ucmak » cavşır » ici paralanmak veya parcalanma » guvensizlik onergesi » cengel atmak » acık imza » kacamak » arasında den başka anlamıyl » baccı » camurlukculuk » kacılmak » cavdarmahmuzu » gumuşîleşme » taylorculuk » leton dili » doke doke » altta yok ustte yok » calınmak » kacırma » hanbelî » cizmek » cizgileşmek » surgun olmak » durtuklemek » celenk koymak » dev aynasında gormek » lâtin ciceği » vurac » carcabuk » meydanıbirine veya bir şeye bı » kilus » ağzında buyumek »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.