tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
saba ruzgârı » purcek » sanat enstitusu » kendini gosteren ve bulaşıcıol » sınıfta cakmak » norotik karakter » coraklaşma » zumrudî » mukerrer » yumuşak unsuz » dalgıc » şupheye duşurmek » cıpıldak » goz taşı » cığrışmak » can alacak nokta veya yer » cizin cizin » rutbeli » alaturka muzik » karşıtı » ihtiyac » tupculuk » pamukculuk » gâvura kızıp oruc yemek veya b » gunaydın » kukla hukûmet » ihtilât etmek veya yapmak » statuko » cak » ara secim » boşduşmek » ala ele » mudara » bazıbitkilerin turlu organları » direktorluk » dip kocanı » emanetcilik » ciğin » musamahalı » yahudice » ekmeğini taştan cıkarmak » gozunu hırs burumek » yureği geniş » gunahıkadar sevmemek » duşut » cacaronluk » subvansiyon » ayağına celme takmak » batıturkcesi » lâfuguzaf »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.