tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozluk bilgisi » tutme » tıraşkopuğu » cok terimli » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » fonetikci » verilen tek ve eşit bir varlık » her kafadan bir ses cıkmak » ofkeli » yol acmak » gorunurde » sacmalık » panamalı » hafifletici sebep bi » cıkmak » coğunluk » cile » tezahurat » unvanı » bicimine getirmek » bictirme » yuzune bir daha bakmamak » mechulât » surulmek » mutecaviz » dortlu » bir veya sağ elinin verdiğini » cor cop » boşveya boşta gezmek veya gezi » uremek » arap » ikiz unsuz » tarihe gecmek » istintac etmek » mektep kacağı » olum allah ın emri » sac » literatur » muptelâ » gozleri kapanmak » borusu tutmak veya ustunde » ayıgulu » ol » hurufîlik » yuklem obeği » carpışmak » kirecsizleştirmek » tuketmek » yarayan celik disk » kuşcu »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.