tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sap yiyip saman sıcmak » gormek » ada cayı » posta koymak veya atmak » calıfasulyesi » mez » eltieltiyekustu » tansiyon duşurucu » pacacı » doner » yuk altına girmek » cığıltı » z » katran camı » civanpercemi » sacmalık » kumeli » yularıele vermek veya yularıka » guven oylaması » cimleyiş » işi uc nalla bir ata kaldı » uleşme » gunun adamı » cakırkeyf » oyuncak » remil atmak veya dokmek » kılıc kınınıkesmez » uzgun balığı » davulu biz caldık parsayıbaşk » veya giysinin uzerine konulan » anlamaya yarayan sınama » iltimascılık » tecanus » citlemek » orumcekler » demetci » siyasetcilik » istintac etmek » tıngır sac elim hamur karnım » taclı » once bilim » ozleştirme » ezcumle » norolog » muhafaza etmek veya edilmek » sunnîlik » muferrih » kalıplarla desen yapılmışbez » boluntu » allah ovmuşde yaratmış »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.