tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fesih kelimesinin doğru yazılışı tıklayınız. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic ses duşmesi » surumcemede kalmak » cift parmaklılar » kireclenmek » kabul kabul etme » yuzune karşı » almancı » istihrac etmek » zihnini celmek » kilit kurek altına almak » edebiyatcılık » bas veya bas git » kelle koltukta gezmek » polemiğe girmek veya girişmek » kac » calışma masası » yuvarolcer » gorunen koy kılavuz istemez » acıklamak » musamere » muhur mumu » uzum uzum » gecirimlilik » kurit » onluk » donenme » kucuk » kacıncı » botanikci » maymun gozunu actı » cokertmek » suruşturme » devletci » secki » ağac » goğus sesi » boynu bukuk » başgoz olmak » tahtalıkoy » parcacılık » hurmet etmek » ciceklenmek » samanlıgubre » muezzin » komurleştiriş » cınlatış » cakırkeyf » carkıt » kethudalık » duzeysizlik »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.