tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurutec » hazırlık gormek » cekişli » potasyum sulfur » yer orumceği » viyaduk » filvaki ama » nubuvvet » yureğini boşaltmak veya dokmek » kanada kavağı » icsel » serde var » oğutucu » ayakustu » duztaban » evrak cantası » know how » klorurlendirme » cobanlık » aklına şaşayım veya şaşarım » allah tan kork » uykusu kacmak » sen ben davasıveya kavgası » umit dunyası » ciftcilik » avurt satmak veya avurt zavurt » kacmak » nemce » carkcı » cor cop » boyacıkupune girmişgibi » bicimdeki bolumler » kısmeti acılmak » cocuk » mac mac » cicek acmak veya vermek » cıkarma birliği » hızla batmak » oğlen » ul » gurultu cıkmak » durulmek » gulumseyiş » canakcılık » ticarî tuketim » biletcilik » doğa otesi » orman sıcanı » luks lâmbası » gok cismi »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.