tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yonetici » organların her biri » ucretlerine gore duzenlenmişye » ağzına veya diline kira isteme » akca » surundurme » cozmek » modullu » dip balıkcılığı » formuler » gozlerini acmak » gecerlilik » kuresel » yureği kanamak » sutyen » cayır tavuğu » yeri goğu inletmek » musabaka » cokuş » cift » cift » dovdurulmek » duzen » nitelikleri sonradan yitirmek » yalancıcıkmak » salca » kader talih » kuşak dolama bağlama kemer » tam gun calışan kimse » yuz » glâdyator » dokmek » dişleri dokulmek » durum durum » korunu kırmak » cok tanrıcı » cağrıştırmak » mucevher kutusu » unletme » yuz yuze gelmek » ciğlik » butun » kucultme » hamle etmek veya yapmak » cıvgın » ğ Ğ » bruxelles lâhanası » tovbe etmek » talaşboreği » kayıkcılık »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.