tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fesih kelimesinin doğru yazılışı tıklayınız. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
humanistleşmek » mahagoni » kimsenin eski saygınlığının ka » farisî » zimmetine gecirmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » bilinclenme » girintisiz cıkıntısız » hesaba dokmek » pabucuna kum dolmak veya taşka » goz » mulâki olmak » muziksiz » musevîlik » havaya ucmak » altmışdortluk » renkci » beylik fırın has cıkarır » cozulmek » ackısız » umuk » kurkculuk » kapkaccılık » ruslaştırmak » ayağının bağınıcozmek » catır cutur » gonul vermek veya bağlamak » al takke ver kulâh » ortaya cıkarmak » oz oğrenimli » doğum gunu » yururlukten kaldırmak » fuzen » gulbeşeker » kurban olayım » ad cekmek » kulak asmak veya asmamak » carıkcı » dubeş » sonumlemek » selektor » coban kebabı » danıştay » buğelek » tesaduf » orumceğimsiler » ozenc » arkasında yer alan alfabetik l » soz ayağa duşmek » suclamak »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.