tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
captan duşmek » guc » ınca ince unca unce » sun î cayır » uzerine bir bardak su icmek » buyuk sesli uyumu » mumasil » sus » kacıntı » hareket » ac » ayağına duşmek » buyukce » cengi kolu » munteşir » sundus » can alacak nokta veya yer » koşe donucu » kancayıtakmak veya atmak » halel getirmek veya getirmemek » celimsiz » tok sozlu » sinuzit » silip supurmek » elcilik » ak ek » pratik kuramsal karşıtı » uretiş » nakliyatcılık » cıkmak » ozel kesim » kopeksiz koye veya suruye kurt » tukenmişlik » ciğ » yuzer havuz » yuzey veya cizgi kaide » kamburu cıkmak » ucurmak » sut ağacı » kulaclamak » murekkep » uflenmek » bolunmez » gonencli » ar yılıdeğil kâr yılı » taşcıtarağı » yağmur yağarken kupunu doldurm » goruşme » man men » yuzunden okumak »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.