tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oy vermek veya oyunu kullanmak » bolu » tevettur » gumruk » mulâyemet » cağlar » kalın unlu » at olur meydan olmaz bulunmaz » cil yavrusu gibi dağılmak » cıdam » gokturkce » hicleştirme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » onculuk » dekoratorluk » uvey oğul » yureğine od veya ateş duşmek » gecinmek » kurekcilik » keramet buyurdunuz veya kerame » reva gormek veya gormemek » cerezlenme » tuy atmak » ıl » salkım soğut » istintac etmek » kul kesilmek » yuz binlik » major gam » calkı » gomlek » bulbulu altın kafese koymuşlar » oğlenci » gercekcilik » kinin sulfatı » somuruculuk » hayatınıbirine borclu olmak » ar » taklitci » guvenlik borusu » kıl cadır » ışınolcer » hodukluk etmek » ad koku » ceşitlendirme » başısıkılmak veya sıkışmak » gosterici » cenesi kuvvetli » bilincsiz » cayhaneci »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.