tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fesih kelimesinin doğru yazılışı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacınmak » boşboğur » guluk » sitteisevir kapıyıcevirir » dokmek » mulâzım » yutar hucre » pekmezkopuğu » İzinli olma durumu » hungurdeme » kurelemek » ay orumceği » ortulu omurgalılar » deklânşor » govde » blof yapmak » tırnağına veya attığıtırnağa d » corbacı » uzerlik » tek ceneklilik » mal muduru » lule taşı » kacırtma » kumesi » başmakcılık » cekinik » rum » av avlanmış tav tavlanmış » bukuntu » phlebotomus » ihaleye cıkarılmak » mıhsıctı » cıngırdatma » veya giysinin uzerine konulan » misyon ustlenmek » guzellik yarışması » yangından veya gumrukten mal k » koc katımıfırtınası » cam goz » muspet » ter dokmek » allah yuru ya kulum demiş » fener cekmek » urkeklik » avantur » meyve receli » lokosit » ak mıkara mıonune duşunce goru » spekulâtif » ta te »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.