tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fesih kelimesinin doğru yazılışı tıklayınız. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir değer karşılığında birinin » ateşine veya nârına yanmak » cicek » coraklaştırmak » ciftelemek » ateşacmak » oz oğrenim » dokuz yorgan eskitmek veya par » suyu getiren de bir testiyi k » buzgulu » japon hurması » yalan yere yemin etmek » sondurme » gurultulu patırtılı » akupunktur » ciğit » cal » allah esirgesin veya saklasın » satın alınan erkek kul esir » kuresel » orospu cocuğu » anlayış mutealiye transandan » mulkiye » cirişci canağı » cakıl » makedon » on soruşturma » aracla yakmak » ors ve cekic arasında kalmak » tek adam gosterisi » hıckırmak » surme cekmek » sonradan gormuş » acmak » teeddup etmek » pacarız » siyanurik » avustralya kara tavuğu » sovme » cıplak maden » arının yuvasına kazık veya cop » dokulmek » eşbicimlilik » goğus sesi » yakışıklı » şeytan orumceği » haricten gazel okumak veya atm » koşe » cıpıl cıpıl » muslukculuk »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.