tdk sözlük TDK Sözlük

 

fesih kelimesinin doğru yazılışı

fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fesih kelimesinin doğru yazılışı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fesih kelimesinin doğru yazılışı tıklayınız. uludağ sözlük fesih kelimesinin doğru yazılışı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cirozlaşmak » catal ayak » hakkıgecmek » omru oldukca » taclanmak » dort işlem » mukavemetci » ic ek » tebessumlu » gercekleme » er gec » cıkmalıtamlama » utu altlığı » keciboynuzu » tez vakitte veya zamanda » kopruden veya kopruyu gecincey » cumleten » surgune gondermek » cakılı » esperantocu » bitumleme » doşetilme » donuşturulme » sağakce » bobrek yağı » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » urpermek » yunan » suzek » ulûfe vermek veya dağıtmak » kulluk » murur » cihannuma » hukmen » sinemacı sinemanın ceşitli ko » utusuz » ictenlikli » kacmak » uckuruna gevşek olmak » butunu » tazallum temek » yuksek oranda karbon bulunan k » c c » surdurum » mutemeddin » tahakkum » vucut bulmak » guz ciğdemi » kendi kanatlarıyla ucmak » iki cifte »

fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı hakkında da bilgi ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı nedir ve fesih_kelimesinin_doğru_yazılışı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.