tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kâbus basmak veya cokmek » donuk » soz dizimsel » ibliscilik » allah tan » piclik » kulfete katlanmak » kaldırac » turdeşlik » m m » tıkaclama » kırpıntıbohcası » sağgoru » donbaba » soyleşmek » dunyaya getirmek » kurk » pm » iki eli kanda veya kızıl kanda » cenekli » cozulemeyen ilmiksiz duğum » alp yıldızı » ordovr arabası » bilinc akışı » yaşıyerde veya toprakta sayıla » basketci » niyetcilik » kaucuklu » gurleşme » cığgibi buyumek » kuşgibi ucup gitmek » kanlıbıcaklıolmak » hint kumaşı » kupeli » cozuntu » duşun duşun boktur işin » uşenmek » » ucayak » dol almak » allah rızasıicin » ala ele » cirişli » kendine susu vermek » yureği temiz » gonlu bulanmak » acık fikirlilik » muhendis » oruc bozmak » mes uliyetli »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.