tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecenek » gelinlik etmek veya tutmak » tekerlek kırıldıktan sonra yol » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ut acıcılık » gecerleme » kucuk terim » yuz karasıolmak » ozellikle celik dokum ve alaş » garnitur » gocup gitmek » okse » calıgibi » icki masası » kacmak » itilâfcı » kopek uzumu » somurgesi olan veya somurge el » herkesin yararlandığı » cağrışımsal » ulkesel » dikce » mulâzım » gucenik » munafık » on alım » uslûpsuz » calkar » mehil muddeti » seruvencilik » cavuş » şeşuse » sosyal duzen » koşek » kulâh peşinde olmak » cekmek » cizik cizik » sırtından gecinmek » kubalı » gelecek zaman sıfat fiili » kurek » teselli mukâfatı » beklenmediği umulmadığıveya c » koklemek » ustun bulunmak veya gormek » cekirge otleğeni » donuşlu fiil » goreneksel » uryan » kışdonemi »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.