tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevirici dili » hareketli parca » koreltmek » stand by » uzerine » cağıltı » semiyoloji semiyotik » tok evin ac kedisi » ayağınısurumek » nazar değmek veya nazara gelme » cıkmak » odetmek » bonleşmek » pahalıya oturmak veya pahalıya » cıngır cıngır » puan almak veya kazanmak » urfa peyniri » donenmek » cıkış » şeref kıt ası » dunyada » maarifci » insan eli değmemişveya dokunma » verilen ad » uzerine gelen duvar ağırlıklar » şirretce » dort » afrika cekirgesi » bitlis koftesi » mutalâa » pekmez kopuğu » muezzin » golgeleyici » cekirdekten yetişme » teşerruf » corak » babîlik » buzgen » cekilmek » puskurme benli » guntun eşitliği » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » kok » kepcelemek » kumandı » yukarı goğe doğru olan yanı » kacınganlık » ilgecli tumlec » tespih cekmek » likor »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.