tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıcan » gocmenleşme » lr » silip supurmek » orasısenin burasıbenim dolaşm » gozlerini kacırmak » uc ceyrek » tedahul » arac » yuzunu ağartmak » tevzi burosu » ya rabbi » kalburustu » bulunan bolum kafa ser » atcı » pabucu buyuğe okutmak » cozucu » şeytanın bacağınıveya ayağını » duzgusel » oh olsun » hesapcı » flore » maca beyi gibi kurulmak » hacet gormek » kebapcı » calgın » gozu gormemek » buyutec » munazaa » sırpca » koyuvermek » dağılmak » zumre toplantısı » tabansızlık tabansız olma duru » muellif » doner sermaye » carmıha germek » cekememe » terutaze » kum colu » transit gecmek » cekiye gelmez » cozgu » cihat acmak » m » takallus etmek » etcik » musademe » korpecik » sozu kesmek »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.