tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz nuru dokmek » dokum » surunmek » ateşalmaya mıgeldin » koyuvermek » varoluşculuk » kervan culluğu » bicimde anlatılması edebikelâ » duzlemsel » solpume » ozel dil » ayağının veya ayaklarının altı » ne gune duruyor » desinator » rayic » cizmek » okceci » cıkmak » muteahhitlik » yureği yufka » guneşbatmak » yufka yurekli » sozculuk » gumbur gumbur » sondurulme » cengel » cıldırmak » gul gibi bakmak » soğdurme » kokertmek » capalatmak » cak » cokuş » yahudi » gocu » mes uliyetsizlik » acıklama cumlesi » ortalığıkırıp gecirmek » ile beraber » duğmeli » rucu etmek » gunahıveya vebali boynuna » kemer gozu » yoğunlac » bahcesiz » gır gecmek » kompresor » uzak goruş » sozune sahip » kucuk martı »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.