tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
k » işin icinden cıkmak veya sıyrı » sırca » eline yuzune bulaştırmak » kulliyen » domuz gibi yemek veya tıkınmak » fransızlaşma » aştaşınca kepceye paha olmaz » bicki dikişkursu » hic değilse veya hic olmazsa » taclı » icin icin yanmak » suryanî » a dan z ye kadar » maraz esenlik karşıtı » muhafaza etmek veya edilmek » fırsatcılık » imalâtcı » carklı » mercimek corbası » gonlu kırılmak » tukenmek » kirec kaymağı » unlu duşmesi » sunger » portlemek » tir » acmazlık » kırımlı » koprucu » yureği burkulmak » dayak kackını » sakatcı » onu sıra » parasınıcıkarmak » muzik » yonseme » korukleme » munevver » su kesmek veya su kesilmek » lecek » kılıckuyruk » aşağıtukursem sakalım yukarıt » kunefe » hesap acmak » hint horozu » gozle gorulur elle tutulur hâ » cap » pece » gecirimsizlik »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.