tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutekabil » donerci » kunye » cıngırdama » ana kok » carpık » cıkıntı » surek » on ses duşmesi » muşareket » yoresel » ciceksiz » catışmak » w » cıkar » ozseverlik » asitolcer » gor bak » gecit » onceden » kacıkca » ileri geri surulebilen sistem » yaprak boceği » iceriye duşmek » beis gormemek » role » umidi sonmek » cekmek » coğunlukla » guc belâ » kırmızıgomlek » ileri goturmek » ordek balığı » i » allah taksiratınıaffetsin » acınsamak » mubalâğa etmek » mağazasıolan veya mağaza işlet » cıkma » zihni bulanmak veya karışmak » kabuğu dışına cıkmak » cekimci » kukurtsuz » tuketici » duşkunler yurdu » acı » cıt » musait » gundem » derdini marko paşaya anlat »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.