tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
siyasetci » guc birliği » renk cumbuşu » kul sıkılmayınca hızır yetişme » gonendirilme » acık kapıbırakmak » yaprak dokumu » cultarı » ni » allah yapısı » eli boğrunde » yabana soylemek » biletci » bana dokunmayan veya beni sokm » ayakcı » etmek » ferman cıkarmak » meşrutiyetci » cıkmak » direnc » donum » odemli » okka cekmek » dortluk » gecmişi olmak » bocuk domuzuna donmek » ucak » hint kumaşı » altın koku » kacıncı » ummetce » envaiceşitli » akıldan cıkmak » sehpaya cekmek » ak ek » munasebetli » cıkıntılarıolan organ » cingeneleşmek » korkuncluk » soz anlayan beri gelsin » butun devletler » kafasıorumcekli » coluk cocuk sahibi olmak » icici » cezve surmek » yukseğe cıkmak » serguzeştci » biber salcası » kosteği kırmak » koftun »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.