tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başbaşa veya kafa kafaya verme » yusru » parcalara ayırmak » catal bıcak takımı » tok gozlu » kadife ciceği » ceper cekmek » cizim » suciceği » alcarak » yalıngac » sut » biciminde alınan onlem » ustune yok » cıvgın » gurz » karaman ın koyunu sonra cıkar » acısal » goruşbirliği » tezahur » monitor » boşa cıkarmak » şohret salmak » ağır işitmek veya duymak » haftalıkcı » kirada olmak veya oturmak » caykara » duzlem kure » gozleri kapanmak » kul olmak » cardak » yurek burkmak » kırmız boceği » yuksekten almak » yokuşcu » cekinme » liman işcisi » utopyacı » hint kobrası » anız bicmek » gizil guc » lâfımıolur » kupe ciceği » editorluk » buyu yapmak » luzucet » kahır veya kahrını cekmek » sun î teneffus » sokme » soz sahibi »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.