tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağ » yukumlenmek » kazın ayağıoyle değil » tevellut » uzaktan bakmak veya seyirci ka » karaağac » goreneksiz » allah hayırlıetsin » ciğerinin icini bilmek » sr » guvenoyu almak » baba oğluna bir bağbağışlamış » subye » nuve » turku tutturmak » eklemek karıştırmak ilâve et » fırca » muhmel » carlık » gor veya gorursun » muhurlenmek » msı msi » asyalılık » seruvenli » dişdamak unsuzu » rengi atmak kacmak veya ucmak » konakcı » sepet havasıcalmak » mukaddesatcı » koruk » kulac atmak » yureğine işlemek veya yureğe i » korunma gormek » esas vaziyete gecmek » durtuklemek » gonlunde kalmak » gubrelenmek » sel » allah gecinden versin » cıkmak » mevlevî » japon » yıldırımla vurulmuşa donmek » calgın » eli ayağıtutmak veya tutmamak » boluşturme » cekirdek » eline duşmek » berbat etmek veya eylemek » gunun adamı »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.