tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ikide bir veya ikide birde » butce acığı » ferz cıkarmak » cift kişilik » ayak surumek » koylu corbası » kara kedi gecmek » ahlâkcı » hukmetme » z » catır catır catlamak » gonlu olmak » ve katımadde » ustune evlenmek » duzence » fırcalayış » şartlıbirleşik cumle » dışına cıkmak » caşıtlama » korpecik » benlikci » yerel yonetim » cabuk parlayan cabuk soner » yuruk » cokum » suzgunleşmek » yan gozle bakma » falcata » tavukpencesi » uykusu kacmak » şeytan tuyu olmak » curumek » ici cız etmek » kor ocak » el cabukluğu » tek kurekle mehtaba cıkmak » kul rengi et sineği » goz kamaştırıcı » anlayana sivri sinek saz anla » kola cıkma » colleşmek » odunlu » gozu kaymak veya kacmak » mıknatısıolan » icin » percin » angarya cekmek » hayrınıgor » banka cuzdanı » orme »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.