tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doğmek » atcılık » tutumu akliye rasyonalizm » botanik bahcesi » ciğil » cardaksız » uzumun copu armudun sapıvar de » duduklemek » mineral » allah ın hikmeti » kara gun » ağzınıburnunu carşamba canağın » boğurtlen » oluşmuşmotorlu arac » dara duşmek » cokculuk » başmudur » cuvallı » cıtlatmak » kac para eder » suruklenmek » yonlendirmek » tuyo » cırcırlama » spekulâtif » cocuk dunyaya getirmek » cift capraz denir » puskurtulme » yumurta kufesi yok ya » resmigecit » sevap kazanmak veya işlemek » suzgun » cıkmak » ozezer » den bu yana » ev alma komşu al » dunyadan elini eteğini cekmek » ıska gecmek » coplu » donuşme » mustehlik » mal mulk » ciftcilik etmek » urkusuz » buyruklarının İbranî felsefes » denkci » nufus bilimsel » ay donumu » başınıdondurmek » buk »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.