tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustcavuşluk » birleştirme montaj » kurşun dokmek » şakaklarıağarmak veya beyazlan » bac » yanına bırakmamak veya komamak » gozunde buyutmek » acısal bolge » bilinc kaybı » mumasil » sacmalaşmak » secmecilik » iskeleti cıkmak » yer tutmak veya tutmamak » guclendirici » sodyum fluorit » yuz akıile cıkmak » hık demişanasının babasının b » gunduzun » ak gozlu » buyukce » gozu gonlu acılmak » it gibi calışmak » ciğde » sozlukcu » yeniceri » cift camlı » gelen birini karşılamaya cıkan » fırsat duşkunu » caresiz » kok sap » allah buyuktur » urbanizm » bolşevik » gozuyle bakmak » parfumeri » aracılığıyla duymak değmek e » cıban başvermek » kacırmak » ye kurkum ye » yardım kurulu ve şirketler bir » amplifikator » avusturyalı » yavaşcacık » gelecek zaman sıfat fiili » oz saygı » cift kol » gecirgenlik » su boceği » cezayirli »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.