tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on ses duşmesi » masoz » allah allah » tarih oncesi » doviz » yuzuk parmağı » tercumeihâl » tanrıyarattıdememek » kokleniş » acık sarı » gozunde buyutmek » cilsiz » alkololcer » gibi şart niteliğinde olan bir » altın adıpul oldu kız adıdul » kesenin ağzınıacmak » ağırlık basmak veya cokmek » yumurta hucresi » seyreyle gumburtuyu » dutturu » ucu herhangi birine dokunmak » cicekcilik » duşuncesiz » cucu » azrail le burun buruna gelmek » bire vermek » muzmin » coğaltma » ustundeki ustunde başındaki b » arkebuz » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » sulu goz » ozellikle » ucretlendirme makinesi » cirozluk » olum olum de hırlamaya ne bor » benimseyip değişik bicimde anl » kedigozu » cul » cevrili » cember » kosele gibi » amaclanma » okseleme » muhurletme » yuru marş » haber gondermek » cıkılatmak » kalıpcı » ut »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.