tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sutbaba » onune cıkmak » kupeli » eşeyli ureme » surukleme » spotcu » insanların aynısoydan gelmişol » civitlenme » yaşyetmiş işbitmiş » kantara cekmek veya vurmak » gocer » gunahkâr » cavelâ » denli densiz soz soylemek » nuktesiz » suthane » denk kume » oğutucu » urus » yelengec » diri diri henuz olmemiş » santrifuj » oz itmeli » cemkirme » zumrutlenmek » kazanc » on oda » aracılığıyla duymak değmek e » aradan cekilmek » catlaklık » curuk veya curuğe cıkmak » manuel » başına kan cıkmak » ust » butun » yuze soğurma » kacmak » okultizm » on sezi » tulum cıkmak » urkutme » toprağıcekmiş » gecirgenlik » ahzuita » sescil yazım » gullâbici » gondolcu » boynuna gecirmek » uz » percinleşme »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.