tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucmak » calkatmak » sozu ağzına tıkamak » ceneksiz » gok kuşağı » aşcı » ak mıkara mıonune duşunce goru » figuranlık » geckin » gonul kimi severse guzel odur » sacılmak » yalcınlaşma » elde avucta ne varsa » yonlu doğru » sacak » kalbi carpmak » kem soz kem akce sahibinindir » yuz » burume » asitolcer » kahır veya kahrını cekmek » zumruduanka gibi » maketci » duzelmek » premature » papirus » zihin acıklığı » oz devim » alım calım » tercumeihâl » ac bîilâc » gorguculuk » bu sıcağa kar mıdayanır » nemse » japonca » su urunleri » paracol » arzuhâl gibi veya kadar » bocul bocul » ay gun yılı » ortusuz » muzaheret etmek » spekulâsyon » balkanoloji » kepcelemek » uzun yol surucusu » unlu turemesi » okce » yalın ayak başıkabak » buzulmek »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.