tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bac » al gulum ver gulum » gelin ciceği » gecen » dumbelek » olan biten veya olup biten » aclık » gok fiziği » goz erimi » allah bin bir bereket versin » duzayak » teselli etmek veya vermek » onel » mulâhaza » dumbelekci » ayrıcalık tanınmak veya goster » donmek » ricada bulunmak veya birinden » orucu » catlak ses » hareketlerde bulunmak » didik didik etmek veya olmak » goz » smacor » macuna » kul rengi » kamcıcalmak veya vurmak » soylenmek » vicdan azabıcekmek veya duymak » yosun kulu » calımcı » yukluluk » kalpakcı » taşcatlasa » yarıklardan her biri » kaplanmasına yol acan ilkel ma » goğuslemek » yağma etmek veya edilmek » parcalamak » dumdar » guldurmek » sınıfta caktırmak » teceddut » cıkartılma » yumuşak ince kâğıt » buyruklarının İbranî felsefes » ve bilinc merkezlerinin bulund » bulunan bolum kafa ser » brehmen » orman koyu »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.