tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guz donemi » bir değer karşılığında birinin » kalıpcılık » ho » zararına kazanc sağlamak » sozcuk vurgusu » capacı » umit bağlamak » cercevelenme » dokturme » gamaglobulin » calık » olumsuz tumce » peşinde veya peşinden koşmak » bıcak » murver » gostermek » kulupculuk » koknar » temettu » cekim ekleri » allah aşkına » yağma etmek veya edilmek » korfez » cıvmak » comlekcilik » gun doğusu » mutecanis » kume » cırcır boceği » anlamaya yarayan sınama » piyango vurmak veya cıkmak » yasakcı » sonucunda ortaya cıkan ustun y » lâmbayıacmak » ortopedi uzmanı » burnunun ucunu gormemek » muhtedi » ic odun » kalcasız » tifus » saati calmak » antrenorluk » arabasınıduze cıkarmak » capkın » cuceleşme » centiklemek » ictepi » kalite kontrolu » norvecce »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.