tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terzi kendi sokuğunu dikemez » nesne » getirilir » her kafadan bir ses cıkmak » aklına şaşayım veya şaşarım » musamahakârlık » ahdicedit » kucuk » yaptıklarıgosteri » gonul almak veya gonlunu almak » şifayıbulmak veya kapmak » duk » gormek » sure » gozletmek » kunguldemek » incelenmesi muşahede » dışcokgen » gece gunduz dememek » surgen doku » acılır kapanır alet » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » doner kapı » kukremek » ya herru ya merru » ordinaryus » gure » goğus goğuse » goz suzmek » un corbası » kayda gecirmek » bok pusur » kacta » curuk gaz » alcak yaylak » a veya e gelince » suklum puklum » doğum gunu » orucsuz » notr » er » tam ustune basmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » bilinclendirmek » haddi mi veya haddine mi duşmu » surek » himaye etmek » esmer kuf » ovungen » carliston »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.