tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kimse » hizipci » borclu » kacık » on » bırakılmışkimse » allah ın belâsı » ic kulak » oksuruş » doner sahne » kosemen » gac gec kac kec » catı » kamanco » kokten » kumeleme » minor » porsume » hice saymak veya hice indirgem » kunhune varmak » sacılmak » roman dilleri » mefruşatcılık » maca kızı » calkantı » muesseseleşmek » devetuyu » halil İbrahim bereketi » uveyme » pic » kulâhınıhavaya atmak » dingo nun ahırı » dumencilik » gunec » oz odun » hucum » yaradana sığınıp bir işyapmak » boluk » ozerkleştirme » suruklenmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » ors kemiği » bıcılgan » dudak unsuzu » uc durum yasası » capari » yoğunlukolcer » koklemek » hatırıicin » arabankurdî »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.