tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
el elden ustundur taa arşa ka » yaşama cabası » mozaik doşeme » katolik » mac yapmak » iceri » sağcıkarmak » gun olur yılıbesler yıl olur » goz kulak olmak » dokumasıolan » nutasyon » puskurtmek » dokuntu » coğdurme » gergedan boceği » kusku » gozu kor olsun » acıklaşma » ustun zekâlılık » batoz » ufurukcu » mutecasir » cıkmaz » ustune yuklenmek » kapanmak ortulmek » vukua gelmek veya vuku bulmak » cs » damgasınıvurmak » sudreme » fırtına kopmak veya patlamak » furu » uc durum yasası » kuresel » olum sukûtu » provokator » pusur » kim kime dum duma » ornekleme » donum » surutme » yuzgec ayaklılar » surahi » carpıtılma » sinirine dokunmak » orumcekli » sozu sohbeti yerinde » yeni gercekcilik » once » bicimsel » yuzu kara »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.