tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz fiil eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mı mi mu mu » ozursuz » cullandırmak » dağkecisi » makyavelizm » bitki alkanna tinctoria » derisini yuzmek » duzen teker » goz memesi » celik » dışa donuk » denk duşmek » kıskaclamak » carliston marka kereste » bağlayıcıunsuz » mutculuk » dışa donukluk » demirkazık » receteli » docent » dokmek » doşemecilik » şahadet şerbetini icmek » soze atılmak » unlu turemesi » catkı » putur putur » gecici » ada » lutufkârlık » calcene » ebegumeci » temizlemek veya parlatmak icin » cabuklaştırma » bicim » durdurmak » teşebbuse gecmek » kazanıkapalıkaynamak » batıturkcesi » cuvallamak » dışacı » actırma kutuyu soyletme kotuy » ikiz unlu » ırgat gibi calışmak » yabancılık cekmek » yetişme » cekic atma » doğme » hava kacırmak » fabrikator »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.