tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ebegumeci » muessese » kulupcu » nufuz ticareti » yureğini tuketmek » icin surulen kimyasal madde » koc katımıfırtınası » yıllık ve otsu bir bitki convo » citleme » govde gosterisi » beli bukulmek » sac sakala karışmış » allah seni veya sizi inandırsı » umit kapısı » sarıcıyan » gostermelik » şeytan durtmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » statu » rolântiye almak » kaldırım muhendisi » İlk cağ » tuzel » muşavere » slavist » kaval tufek » duzenleme » catırdamak » turşucu dukkânı » nutasyon » cevre » studyo » odobenus rosmarus » ucteker » yârdan mıgecersin serden mi » gozlemek » hırcın » calışkan » bukuntu » allah var veya allah ıvar » sudan cıkmışbalığa donmek » soz gosterisi » duzeltici » oksuzluk » ilgincleşme » gokkandil » fincan boreği » utu » gercekleştirme » ciğnenme »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.