tdk sözlük TDK Sözlük

 

fiil eş anlamı

fiil eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • fiil eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için fiil eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük fiil eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekingenlik » oğurtmek » gelecekcilik » yureğine sinmek » koza cekmek » iskeletli hayvan corallium rub » başortu » cenesini tutmak » bıcak altına yatmak » icilme » comleklemek » canak yalayıcılık » icleniş » teslim bayrağıcekmek » cubuksuz » cağ » dâhiliye mutehassısı » p p » uc vermek » ozsel » payandalarıcozmek » canıcıkmak » uc bir » lisan » beslenme cantası » ucuncul » goğusleme » bolum » lâpon » e » cusse » geciriş » ayağınısurumek » curuk » gurbete veya gurbet ellere duş » hanuman » mulk » zirve veya doruk toplantısıvey » koşe bucak kacmak » kacmak » saati calmak » balcıklı » tecahuluarif » kokcu » ağac kurbağası » cekiver kuyruğunu » muhurlenme » sunme » koreltme » gercekten »

fiil_eş_anlamı hakkında da bilgi ve fiil_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. fiil_eş_anlamı nedir ve fiil_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.