tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gomme kilit » guguk gibi kalmak veya oturmak » buyulenmek » goğus » set cekmek » orgun » kucultme eki » tefessuh » puklu » kume calışması » ara acmak » buğday surmesi » takayyut » bicimdeki bolumler » gecirilme » sonucunda veya birden su yuzun » inanc » kacak » yureğini eritmek veya sızlatma » durtmek » mutekebbir » arac » zaviye » boyacıkupu » ec » coğu » goz ucuyla bakmak » vatanî gorev » cerci » puskurtulme » cerceveci » pahaya gecmek » ruh otesi » kıptîlik » cağlayık » sonra yalnız balistik kanunlar » renkci » cıl » cicek soğanı » tepeli bulbul » buyuk yemin etmek » acık bono vermek » yuzunden okumak » cokluk » curcunaya cevirmek dondurmek » dokum » guneşsiz » c c » cakal eriği » bıckın »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.