tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canlılara yaşama ortamısağlaya » cıkmaz ayın son carşambası » alcak » ustelenmek » goğsunu gere gere » carcur etmek » arada cıkarmak » cep sozluğu » isparta gulu » sarıcizmeli mehmet ağa » suntırac » acık » gosterici yardımıyla karanlık » aleyhine donmek » ondulâtor » kucuk bey » gomlek » ek kok » sublimleştirme » tekâmul » buten » sutlâc » şoforluk » celik kasa » arife gunu » alacık » mustemlekeci » zift yesin veya ziftin pekini » yanardoner » yıkamaya yarar cukur yer veya » dunya gozu ile gormek » acısal ivme » goturucu » cıbanbaşı » acık » civi » gulmekten kırılmak katılmak » cevre » etrafında dort donmek » zuppeleşmek » karşılıklıbirbirini dovmek » ucucu » nankorluk gormek » tup bebek » kacak » yuruyen merdiven » zumre toplantısı » organize suc » gozaydın etmek » geckin »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.