tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
minuskul » tumen » merkeziyetcilik » teknikci » allah selâmet versin » surutme » musluman mahallesinde salyango » ağaccık » celmelenme » tikel onerme » mustacel » ağzına tukurmek » durum » ustune bir iki guneşdoğmak » iki buklum olmak » cokuntu hendeği » takallus etmek » kabarcıklıduzec » on avurt » santra cizgisi » oğretmek » kalmak » eşkenar dortgen » guneşcavmak » işbaşında eğitim gormek veya y » gelenekci » cifteli » oğmek » suyu ısınmak veya kaynamak » gucu gucune yetmek veya yetmem » goze yasak olmaz » camaşır takımı » karşısına gecmek » nazileştirmek » cokuk » carpma » gulkurusu » komurlu » ateşciceği » kanavice » eğitim » icerlemek » bicimde değerlendirilmesi huk » tezgâhcılık » egzotik corba » cevrim » ağacıdibinden kesmek » kilimci ile kor hacı » karagozluk » kafa cekmek »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.