tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camaşır mandalı » golgesiz » ackılanmak » ust insan » deli gullâbicisi » nobetci » murettip » acık » icerleme » kraldan cok kralcıolmak » hizmetlerde calıştırılan tımar » kullanıma hazır duruma getiril » korlenme » ruzgâr ustu » goze girmek » paraşutcu » turkucu » dosya acmak veya hazırlamak » cekişli » sapcık » guce sarmak » tup gecit » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » ruya » tumamiral » olumsuz tumce » mel anet » kapısınıcalmak » yarıgecirgenlik » karbon alaşımı pulat » kos » tehaluk » kılıclamak » boşinanc » odunlu » doşemek » cekirdek » namazında niyazında olmak » tecrube etmek » surgun gitmek » kıvanc duymak » oğurtucu » avara kasnak işlemek veya donm » mars » allah bir dediğinden başka soz » goruntusel » kız boceği » meydan bir şeye veya kimseye k » vak anuvis » kepce »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.