tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kayakcı » virus » ozentici » op babanın elini » sacma » saturn » gordurmek » iblisce » film cevirmek » canına yandığım veya yandığımı » yumuk gozlu » kıt a sahanlığı » koncerto » soylem » pecelemek » gucuk » şişkofte » dur » onune gecmek » derisini yuzmek » oyuncak » devaluasyon » caylak » kirec taşı » otumsuz » ezrail » ekmeğine goz koymak veya dikme » aklınıcelmek » hukmî » cullandırma » teşekkur etmek » ak gozlu » puskurtme » ozezer » canıcekmek » gonendirilme » mustefit etmek » cıkışbelgesi » maraşişi » film cekmek » it surusu kadar » paraguaylı » yakasıacılmadık » cubukcu » bal alacak ciceği bilmek veya » terutaze » bir tutmak veya bir gormek » kupe » almanlaşma » piyasaya duşmek »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.