tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic barış » muhrelemek » mundemic » cevre » icirmek » kıt a sahanlığı » ağzından duşmemek veya duşurme » cıngar cıkarmak » pestilini cıkarmak » tuylenmek » ustunleşme » fesatcı » mutecessis » ac ayıoynamaz » kırbaclanmak » kose » bolumlerden her biri kolon » kuşayiş » buyultmek » u » calgı » moblesiz » patırtıcıkarmak » ne haber » koşe yastığı » avara kasnak işlemek veya donm » dumbelek » goze batmak » yuzunden kan damlamak » catıpenceresi » makam odeneği » dondurulan ince uzun ışık ara » urkutmek » non stop » purcekli » mudire » mucessem » hucreler arası » turbe » cam fıstığı » sonuk » geciştirici » mestcilik » guler misin ağlar mısın » cifte dalmak » kurtpencesi » kusmek » uzum hoşafı » hendek » midesi ekşimek kaynamak veya y »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.