tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amplifikator » deli bayrağıacmak » gocurulme » bulunan kimse » şanından olmak veya şanına yak » cur et etmek » eğri cehre » ah cekmek » boşboğur » eyer kapatmak veya kapamak » ipi curuk » goynumek » rutbesiz » odleklik » dokmek » tanzimatcı » iceri » ust » gozunun onune gelmek » mutekellim » rofle » cıtcıtlama » icli kofte » carkacı » gudum bilimi » dumenci » sunnet olmak » sac sakal ağartmak » beylikci » ic hat » mudrike » tercume » duvak duşkunu » sacına başına bakmadan » koklenmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » lokoz » yureği yaralı » yureğini acmak » bir soyledi pir soyledi » lopcuk » muslukcu » buyukken daha kucuk duruma get » bazıdingil doner bazıteker » buyukten buyuğe » teressup » oleyazma » duzenlemek » coğu gitti azıkaldı » derinlik kayacları »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.