tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icmek » temas etmek veya biriyle temas » yureği parca parca olmak » van kedisi » gosterici » karman corman » gelip gecmek » rontgenleme » suve » ictinap » guneşe karşıişemek » şeytan tuyu olmak » teslim bayrağıcekmek » transit gecmek » mumasil » bukulgen » kucuk » kacıncı » cıfıt carşısı » cimentolatmak » yuksek oğrenim » centikleme » kireclenmek » golgelendirmek » guluş » cocuk oyuncağı » terennum » cobandeğneği » nesnelerin butunu » oncel » cikletcilik » kor oğlu » kireclik » sovgucu » dışında kalan bir veya birden » catal sakal » makaralarıkoyuvermek zapt edem » yeni gineli » ustu kalsın » akıl erdirememek veya ermemek » ak arap » di li gecmiş » yon belirteci » keskin sirke kupune veya kabın » ilâc » kacakcılık » guceniklik » acık deniz » tuy atmak » odev »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.