tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şovalye » sonucunda ortaya cıkan ustun y » dovmek » vazgecirmek » mudevven » baston gibi veya baston yutmuş » okceli » fiyat veya değer bicmek » martaval atmak veya okumak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gorgulenmek » goturulmek » gorunmez kaza » zırhlıarac » kotuleştirmek » unletme » usderi » suzgec » kur a » cucu » bicimini alır hidrojenle oksi » filipinli » mudavi » dumen suyundan gitmek » tup gecit » gozunu hırs burumek » corak » allah ından bulsun » cıkarmak » kandırıcı İnandırıcı » galebe calmak » ciftleşme » dun » helâluhoşolsun » tuylu meşe » ic turizm » yontemsiz » kılıclayış » tekelluf » bukunme » ofkesi burnunda » cakılmak » anasına bak kızınıal kenarın » şansolyelik » peşini bırakmak veya bırakmama » uzum şekeri » kuvvetini gosterir » cikolata yapan veya satan kims » temayuz » kazgıc »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.