tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomleğinden veya gomlekten gec » buyuk abdesti gelmek » metalurji » gecit vermek » dokme veya taşıma su ile değir » tac giyme toreni » carpıklaştırma » acılım » hesabınıgormek » nemceker » hızolcer » soz » yedi duvelle barışık » cizicilik » boylesine » kotu haber tez duyulur » basıncından yararlanarak kum p » bunalım gecirmek » ciğnemek » millî mucadele » ucu » afrikalılık » hopurtulu » nefesi kesilmek daralmak veya » cakmağıolmayan » asansorcu » başlangıc » şuphe etmek » coksamak » ucup gitmek » musevîlik » dağveya dağlar gibi kadar » arac » it surusu kadar » gomlek değiştirmek » cıngıraklı » cıkmak » ihtiyac » duşuncellik » super cimento » celseyi acmak » ici vık vık fık fık veya pır p » calkantı » kolcak » inec » ni » guncelleştirme » dallarından her biri » cember » slovak »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.