tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ana sayac » emlâkcilik » bayrak toreni » uckâğıtcılık » karşıtı » calımlı » olcuş » yakmac » gecişme » abaza » erketecilik etmek veya yapmak » oğretici » kokunu veya kokunden kazımak » icrek » muthiş » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » ense cukuru » cağrıştırmak » muhakeme usulu » teamul hukuku » cayır teresi » posasınıcıkarmak » ileri gecmek » rezili cıkmak » cıkarcı » den yana cıkmak » rezalet cıkarmak » mustevi » olu ortu » dilmac » ilerisini gerisini hesaplamama » hah şoyle » bolivyalı » ekmekci » sonlu buyukluk » secme » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » parcalara verilen ad » sağlayan şartların butunu » boncukculuk » goc etmek veya eylemek » esmayıhusnâ » hint fulu » cıkmak » donemec » catal » luks lâmbası » yaradan » karşıtı » duzelticilik »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.