tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhtac » ilgi gormek » ust » başcevirtmek » civi kesmek » yakasına asılmak veya yapışmak » gun almak » koprulu » cekmek » gorev aldığıaskerî harekât » arkasına duşmek veya takılmak » duğuncu » kişilik tipi » iler tutar yeri olmamak veya k » kukreyiş » cınayaz » ic ice » sız siz suz suz » cıpır makinesi » muezzin » gozeneksizlik » cingene duğunu » lugatcilik » batıl inanc » uyelik dondurmak » otmek » turemişsıfat » korukleme » samanlıgubre » kukremek » oluşturduğu siperler borda ka » gu » mutereddi » cetene » tup gecit » gecmek » » golgesiz » cıyan gozlu » ahcıbaşı » cokluk » dovulmek » arkasında yer alan alfabetik l » soğuşme » ozon olcum » cirozluk » ici almamak » jimnastikci » duz duvara tırmanmak » turdeş »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.