tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcak kavuşum » boşnak guzeli » ceşni katmak » catallanma » kavukcu » oğurme » oncesizlik » koy imamı » ciğnemik » sinuzoit » surerlik fiili » eğri buğru » oruş » dost kara gunde belli olur » mumasil » kufletmek » oduncu » hilâfetcilik » kacamaklı » dumdar » calkantı » yedekci » gozgu » kanınıicine akıtmak » koklemek » fare duşse başıyarılır » ofkesi kabarmak » yuzdurmek » soruşturma acmak » işguzarca » kıyamet gibi veya kıyamet kada » vergi mukellefi » sunnetlik » kurkas » cavuldur » suvari » calcenelik » goz boyamacılık » deniz ussu » cevirmek » tercumeihâl » bocekler » muhur mumu » başıgoğe ermek veya değmek » kup gibi » puruzlu » ciziliş » buyuk kalori » genizden konuşmak veya cıkarma » tekâsuf »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.