tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacak » mg » seyrana cıkmak » ırkcılık » atmak muracaat etmek » pat kut » calıştıran » midesi almamak kaldırmamak ka » tok sozluluk » temel onerme » goz » urkek » ıskarca » ozel tiyatro » tahta goğus » dovuluş » bukulgen » buddhizm » curuk veya curuğe cıkmak » ackılamak » cerci » duğuncu » odemek » şeytanın bacağınıveya ayağını » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » yuzulme » hungurdemek » oğretilerin genel adı akliye » meraktan catlamak » kılcık » gormezlikten gelmek » kabuğu dışına cıkmak » buğday guvesi » ici » gozemek » calışmak yapmaya kalkışmak » ış iş uş uş » kelepire konmak veya yakalamak » hatır icin ciğtavuk yemek » şahadet şerbetini icmek » başına calsın » bakar mısınız » tuyo » secim yasağı » gozu kapalı » surmeli » ev acmak » gorsel işitsel eğitim » guneşsel » helenistik »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.