tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu veya gozleri kararmak » bolşevik » oz su » acıklama cumlesi » tedhişcilik » ıspanaklıborek » yuz yuze gelmek » goğus kafesi » fiil koku » kancılarlık » kacık » plâtonizm » muptezel » kupe ciceğigiller » boylesi » can başustune » hercumerc etmek » buyutme » iz duşumlu » bereket ki veya bereket versin » kuturdeme » şupheleniş » yukseltgenmek » duztabanlık » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » uleşilme » fon muziği » donelemek » cizi » yukarı goğe doğru olan yanı » doşgomu » beli cokmek » gozu gormemek » yukseklerde dolaşmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » cicer arietinum » analizor » gonul bulandırmak » burumcuk » govdeli » yapışık ceneliler » boşta olarak yapılan ortu » ulu » urun vb » kestane kabuğundan cıkmışda ka » onduleli » cekince » el cırpmak » cokeltmek » ciftleşme »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.