tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıntılı » top ağac » yuzu tutmamak » carcur olmak » suluğen » coban kebabı » politikaların genel adı ferdi » tukenik » muşavir » oğretim programı » keramet buyurdunuz veya kerame » tur ağac cember » kulağına calınmak » kuru yemişci » kacamak » gocmen » gozleyici » duk » ortuş » dağsercesi » ordekgagası » yukseğe cıkmak » caldırılmak » gok evi » cam balı » İzmir kofte » boyle gelmişboyle gider » gureşilmek » boluk porcuk » ışık canağı » catanacı » amonyum sulfat » mahşer gunu » ters duşmek » fırtına kopmak veya patlamak » gozetleyiş » bunyece » suruklemek » solpumek » tecessum etmek » ilikcilik » elden cıkarmak » gelgecci » iyiye iyi kotuye kotu demek » tezahurat » arkasında dolaşmak veya gezmek » kompresor » carkcılık » iceri » ağzında buyumek »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.