tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
traktorcu » kat cıkmak » hopurdetmek » kapcık » zulcelâl » orgutcu » turedi » imtizac » muşterek » utulemek » supurme » ve kanunlara uymaksızın cebir » cağ » murebbiye » on yargı » ustesinden gelmek » acık zaman » kalbini calmak » ustu kalsın » mulkiyet » virtuoz » şarkiyatcı » sirkuler » ac tavuk kendini arpa ambarınd » soz goturmek » buyukten buyuğe » yunan » işcilik » asıl nusha » duzenlenen toplantı » teberruz ettirmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » burume » yureğini dağlamak » mutekait » sokağa dokulmek » tutsulu » yolcu taşımakta kullanılan mot » farsca » cozgu » alın damarıcatlamak » cengel » uzun arac » ekmeden bicilmez » yuz verince astar istemek » icine sıcmak » muştak » uleşilmek » bugun » gomme kilit »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.