tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
emmec » yara acmak » sansurlu » dovulgen » zebunkuşluk » komurlu » gocerme » cu » kulbastılık » kaput gitmek veya olmak » akciğer gobeği » badi badi yurumek veya gitmek » patlıcan boreği » canak tutmak veya acmak » gunluk guneşlik » burcak » artıuc » secmeli » cokuntu » muskirat » cifte kumrular » calınma » mongolist » ağaclık » cubbe gibi » soğdurme » acık secik » kacamak yapmak » meydana cıkarmak » mujdelik » anketci » tepeden tırnağa suzmek » boşa cıkarmak » sen sağ ben selâmet » muselsel » alım satım burosu » bahcelik » kazanmak » guneşbalcıkla sıvanmaz » gunuleme » sessizliğe gomulmek » kırcıllanmak » kurtun » kacak » acılmak » ca ce ca ce » ortaya dokmek » catallaşma » cıra dibine ışık vermek » zeytinyağıgibi uste cıkmak »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.