tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzmek » aşırıtepki » seckinlik » ıskatcı » muhurdar » doşenmek » fare deliğe sığmamış bir de k » sonuc niteliğinde başka bir bi » lektor » bac » yuzu karışmak allak bullak olm » cimentocu » ozel girişim » sovyet » cok anlamlı » copten celebi » tehaluk » gul rengi » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » koktencilik » başınıdondurmek » buzgu » unlemek » cerezlik » zayıf duşmek » carpı » dunya durdukca » carşafsız » goruşacısı » muşterek » acık secik » icin » pişmişaşa soğuk su katmak » kuseğen » dışında kalan bir veya birden » duzence » karakacan » icin » amcamla dayım hepsinden aldım » allah rızasıicin » buzuk » gecici » teessur » goz ucu » ot » soz cıkmak » yarayan kuru ince yaprak » isteğinde direnen kimse » yeni gercekci » cakmak yapan veya satan kimse »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.