tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orgucu » rucu hakkı » yuzu yere gelmek gecmek veya y » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » muneccimlik » olcu » canıyok mu » comlek kebabı » kirecli » bonkor » kırdırmak işini yaptırmak » gecer » mukavemet gostermek » ural altay » ya sabır cekmek » kemenceci » duz rakı » ac doymam tok acıkmam sanır » olusu kınalı » cukur acmak » bulunan bolum kafa ser » bitkisi thuya » gok kutbu » kırmız boceği » ruhu şad olsun » Şafiî kopeği gibi titremek » balık corbası » gun » yoresellik » pecesiz » toskurmek » imtizacsız » catı » hayatınıbirine borclu olmak » kecimemesi » bicerdover » kaldırım doşeyen kimse » musemma » kucuk parmak » huvelbaki » veya ağzının icine bakmak » yuz » bugun bana ise yarın sana » cıngırtı » rotar » denize dokmek » gun ola harman ola » girintisiz cıkıntısız » baraj yapmak veya kurmak » geri cekilmek »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.