tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc bucuk » kulağına koymak veya sokmak » mutemmim » hangi taşıkaldırsan altından » bıcak » infiratcı » ıskatcı » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » yuzunden » yat kulubu » ictinap » cıma » coğdurmek » tacik » cimlenmek » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » şuyu bulmak » tadilât etmek veya yapmak » vehme kapılmak veya duşmek » nufus cuzdanı » kez duz kabartılar » pas acmak » gosteri » arada cıkarmak » şer an » portorluk » orselemek » acık celse » secicilik » bulunan iki dairesinden her bi » nebuloz » cemrek » mangal komuru » toren duzeni » kriz gecirmek » inmek » cıplaklaşmak » kuplu » dunyadan haberi olmamak » noktalama işareti » tahtalıkoyu boylamak » ozellik başkalık fark » kucuk terim » oylesi » dokturmek » tedavule cıkarmak » mutebahhir » gurultuye gitmek » munhasır » album »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.