tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icecek suyu olmak » yetki kanunu » dokuntulu » sempervirens » catık cehre » denize acılmak » cekmek » potasyum klorur » allah derim » ustune » hızla batmak » mufettiş » yarısonuc » hangisinde bulunduklarınıbelir » goğusluk » icindeki en kucuk birlik » ustun » cozunme » cadır ciceği » ne gozle bakmak » borkenek » golgelemek » sureduran » yağhucresi » norotik » kanadalı » bugun yarın » yuzukoyun » kaynac » ceşnisine bakmak » tur » suruden ayrılan koyunu veya ku » makta mekte » kalkmasıyla eski bicimini alab » corak » cıkralık » slovak » elcilik » kara surmek » bir gunden bir gune » mujdelenmek » cok tanrıcı » tevessul etmek » suyum » duzen » bir an once » bicimli » mucellithane » lâmba acmak » guve »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.