tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcup bicmek » uretiş » paydos borusu calmak » lopur lopur » nc » elektronik calgılar » rufeka » yureğine su serpmek » şuphe etmek » bir kulağından girip obur kula » gonendirtme » cakaralmaz » curuk gaz » kolelik » guc » surtmek » durulmek » cekinilme » bocuk domuzuna donmek » odevlendirme » duziko » can derdine duşmek » curuk veya curuğe cıkmak » yuz surmek » tufek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » rutbe » cirişlenme » cizgilik » ipci » cankurtaran kulubesi » sabahcı » cartır » calgıcıotu » olmek » zuppeleşmek » kokain cıkarılan en cok peru » basıncolcum » urpermek » sosyolenguistik » gunduz gozuyle » balkar » kusursuz » icki sefası » copurlaşmak » pata cakmak » kulkedisi » bukunlu » burokrat » zanaatcılık »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.