tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz filmin tv ekranındaki her karesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suruşturmek » cicek » uclu » akcıllaşma » ackılatma » fark gozetmek » suslemeci » nalca » ışıkcı » para cıkışmamak » gore » itin gotune veya kıcına sokmak » cayırlama » kamcılanma » ışığa gocum » sermurettip » sut kuzusu » dışyuz » surundurulmek » insan konuşa konuşa hayvan ko » doğum ilmuhaberi » cağanak » cılgın » temiz kanıda vucuda dağıtan or » parcacılık » mulkiyeli » hint kertenkelesi » soz dağarcığı » calık kavak » acıklık » leyleğin omru veya gunu lâklâk » gecirmek » bocek bilimci » helenistik » korluk » pedikurcu » kırk bir bucuk » ozenli » birbiri icin yaratılmışolmak » ozlu » beraberlik muziği » duzayak » bektaşî sırrı » celişiklik » keyfi kacmak » allah selâmet versin » şovalye » okun yanlarda gosterilmişağır » bugunden yarına » tahassur »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.