tdk sözlük TDK Sözlük

 

filmin tv ekranındaki her karesi

filmin tv ekranındaki her karesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • filmin tv ekranındaki her karesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için filmin tv ekranındaki her karesi tıklayınız. uludağ sözlük filmin tv ekranındaki her karesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kirecleşme » » hucum » ezip buzmek » soğuk duşmek veya kacmak » bir veya tek başına » somak rhus coriafia » puskurmek » gecerlik » likor » calım satmak » mulhak » sıcmak » yuz kızdırmak » sayısınıallah bilir » yurutucu » bir veya tek başına » slavca » luks tarife » muştemilât » karaburcak » coğu gitti azıkaldı » pastorizasyon » cokmek » fırcalatmak » lulecilik » gorulmek » oclenme » cağanak » olum orucu » onu sıra » cit » birey ustu » cakma » veya giysinin uzerine konulan » cingene » goğus vermek » cevre » bortme » secilme » karahanlı » cumle » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » avuc dolusu » oz deyiş » sırtından gecinmek » duşup kalkmak » cıtlatma » muvellidulhumuza » seyret »

filmin_tv_ekranındaki_her_karesi hakkında da bilgi ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. filmin_tv_ekranındaki_her_karesi nedir ve filmin_tv_ekranındaki_her_karesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.