tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kısmeti ayağına kadar gelmek » sabahın korunde » kesip veya kestirip atmak » bicimde saplı obur ucu yassıo » duyun » efendim nerede ben nerede » ne alıp veremiyor » anıtkabir » yamalıbohca » pic olmak » duzeltmen » mahkeme kadıya mulk değil » orta doğu » aristotelescilik » ağatmak veya bırakmak » şohret » kolcak » kınık » topuk calmak » kuvoz » yenene icilene bakılmamak » aglutinin » carşaflatma » yedekci » keyfini kacırmak veya bozmak » tırnakcılık » duğumlenme » yuzu secilmemek » muslumanlaştırma » bağlayıcıunsuz » hint avrupa » mektepten cıkan eşek marsuvan » capkın » yurunmek » techil etmek » tenturdiyot » cargâh » merkez acı » sosyal bunye » gozu ısırmak » utu » guven duymak » erkekcil » calkar » koktencilik » celebi » istim ustunde olmak » icbukey » camurlama » ciğlik »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.