tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gostermek » koza cekmek » yureğinin başısızlamak » dağsıcanı » kırıp gecirmek » teror » dip balıkcılığı » catlama » fluorışı » cıkartma » cıngırak » paralel yuz » gozu gormemek » buğet » gorunmez olmak » puruzlenmek » tutmek » komurculuk » uzun omurlu » cizi » iblisce » kantara cekmek veya vurmak » sinir kupu » mustensih » calışılma » surme » celmelenme » yetişen bir ağaccık corylus av » cırpmak » dostluk okkayla alışverişdirh » havaya ucmak » goz » baksana baksanıza » babakoş » ogelerin oluşturduğu butun pa » ustlenim » sal sel » cardaş » carşafsızlık » ormek » munharif » oğan » ucten dokuza » bir fincan veya bir acı kahven » bohcasınıtoplamak » deyip de gecmemek » yuzsuz » arap » cur etkârlık » recelcilik »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.