tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dumen suyundan gitmek » osmanlı » bu sıcağa kar mıdayanır » calarma » dudak unsuzu » bolum » kelepce » cekingenleşme » aclık » ozlenme » dil oğretimi » topceker » cozmek » japon armudu » uşengeclik » yalıcapkınıgiller » arac » bukmek » comlekcilik » lehce » suya duşmek » duz yuzeylerden her biri » kılık kıyafeti duzmek » yarım elma gonul alma » allah aratmasın » tur » sıhhî tesisatcı » acıklanmak » ciceklenme » suzgu » yurutulmek » parşomen » sultan ahmet te dilenip ayasof » kurtcul » lokun » maatteessuf » cinko » sinemacı sinemanın ceşitli ko » civileme » cevirme » kuru yemişci » kulkedisi » tac giymek » gercek kişi » suzme » strukturalizm » şoforluk » fırıldak ciceği » birey ustu » yapmak »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.