tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elle tutulacak tarafıyanı kalm » nalca » duşuncesiz » kosele » ucretlendirme makinesi » top ağac » oz kedi balığıgiller » hukmî » papikci » buyuleniş » olcek » kuculmek » seciliş » dunyayıgozu gormemek » puskurtulmek » ulac » tatarsı » bucuklu » orulu olmak » suveyda » bakar kor » soz kaldırmamak » uretici » hesaptan duşmek » gumuşsağolsun altın gidekosun » sorguclanmak » cır cır » elden ele gecmek » alcaltma » aluvyon » maymuna donmek » yuz kızartıcısuc » parfum » bukmek » hanya » goz onune getirmek » selâmunkavlen » cifte kumrular » tuy sıklet » değişme olayı tekâmul » dişleri dokulmek » kurek kemiği » yedi gomlek uzak olmak » fizikci » corapcılık » kaymağıolan » balgumeci » yuz » ilk ornek » tercume »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.