tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bal ozlu » gucune koşmak » gonlu bol » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » ad cekmeye girmek » adamına gore » mv » kuru cay » vucuda vermek aşıyapmak » ortopedi uzmanı » cerkezce » komur » cıkışhakemi » buyumuşde kuculmuş » cozundurme » hucum » sırtınıdayamak veya vermek » kucağına duşmek » kulfetli » dortlemek » uslûplaştırma » yolcu taşımakta kullanılan mot » kupunu doldurmak » yurutme » kotumserlik » ister misin » muhreli » guneşyılı » cayan » purtuklenmek » coğmek » selâmunaleykum » borekcilik » tenkitcilik » secde etmek secdeye varmak vey » gumruk » carıkcılık » bıcaklatma » siyanur » hatime cekmek » honduraslı » mine ciceğigiller » ikiyuzluluk » yakın gocuşme » sekendiz » bir şey soylemek » zıp diye cıkmak » makascı » coksamak » seruvenci »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.