tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceteleştirme » ust » sacma » oğle yemeği » yuzune kan gelmek » kuluckalık » basıp gecmek » gozunun onune gelmek » fena değil veya fena sayılmaz » celme » duşunce ozgurluğu » uretmek zihnî yetiler oluştur » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » arap » diktatorluk » cok » coplenme » yatağa veya yataklara duşmek » menfaat duşkunu » yenilir veya yenir yutulur şey » catra patra » su gosterdi » yonetimi iyileştirme tasarısıv » halisuddem » sur at » yuksek ses » tevellutlu » koc » surre alayı » mutebaki » cıkmak » mustahsil » karşıtı » ucteker » ostaki » durdurmak » yukletilmek » İsvecli » geri cekilmek » cezasınıcekmek » frenk gomleği » cırptırma » sarnıc » kırlangıc donumu » etiyopyalı » duşkun » gecirgen » gorkem » komşu komşunun kulune veya tut » hesap ozeti »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.