tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık tutmak » yuksuk kadar » kona goce » turkleştirmek » ceperli » eyer kapatmak veya kapamak » sonradan gormelik » cetrefilsiz » goz ucuyla bakmak » oda » peceli » almancı » celmek » husnuniyet » calımlanmak » bazıbitkilerin turlu organları » allah ın hikmeti » ceşitlendirme » vakit oldurmek » cuval gibi » tum tanrıcı » yağışgostergesi » muzik corner » beleşveya bahşiş atın dişine v » sutliman » başmurettiplik » cın cın inletmek » aklıbaşından bir karışyukarıve » jonpromiye » acmak » yaşgunu » duşes » imza toreni » işayağa duşmek » saptan oluşan ekin bicme aracı » tutsulemek » ma me » ayarlanması » yukum » yuzsuz » secim tutanağı » kumelenmek » gulmekten kırılmak katılmak » gozler onune serilmek » dalgıc bocekler » mustenit » yuvarolcer » suntırac » capraşık » suhulet »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.