tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calyaka etmek » canın isterse » taştaşustunde bırakmamak » hac » boşcıkmak » selâm verdik borclu cıktık » cıkmak » ciceklemek » gece ucuşu » catal bıcak takımı » sungu » nufus kalemi » gecmek » carmıha germek » gecmek » duzluk » ac ayıoynamaz » ceşit » bolumleniş » duven » barcak » ustalık gerektiren iş sınaat » boğazına bir yumruk tıkanmak v » doşeyici » percinlenmek » calar saat » manikurcu » bocelenme » ucteker » recete gibi » kulupler arası » acık ciro » borc almak » yontem » ın in un un » hukmolunma » inmek » ekmekcilik » korkunclaştırma » etut » catışma » dikdortgen » buro » ardıc otu » ic cep » usteleme » odun komuru » bukum » ım » akşamdan kalmışveya kalma »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.