tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fin ugor » ağzıtorba değil ki buzesin » dışa donukluk » iz » murekkep » sinuzoit » iki el bir başicin » yoğurt ciceği » el pence divan durmak » şuphe kurdu » donmeli » girintisiz cıkıntısız » allah bir yastıkta kocatsın » tahavvul etmek » ezgic » cakırcılık » varlık icinde yaşamak » ada » ustunleşme » kotu » koprucu » imzayıbasmak veya cakmak » mudana etmek » alcaklaşmak » cıkılanmak » cekmek » kahkahayıbasmak koparmak veya » hakkıgecmek » mevsimi » ağırlık basmak veya cokmek » canak comlek » zibelilina » gutme » don cozulmek » mercimek koftesi » cizi » bir nesneye kece gecirmek » surcmek » altınıcizmek » dolambac » govde » yedek parca » masrafıcekmek » bodur tavuk her gun veya her d » balık corbası » muracaat » vak anuvis » dokunmek » rucu » kur asıolmak »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.