tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hic kimse » altınıcizmek » zıvanadan cıkarmak » yer » yahudi ebegumeci » corbacı » astarıyuzunden pahalıolmak » tefahur » sahaca » gozlerini devirmek » hayvan derisi » kolacan » gozu uyku tutmamak » gurultuye veya patırtıya pabuc » duşe kalka » burumcek » ici yanmak » cil » zevale yuz tutmak » duşuncel » fennini almak veya kapmak » ozdeş » modasıgecmek » ozel ulak » ile beraber » cevre » camıcerceveyi indirmek » temizlikci kadın » vektor » alcaklaşma » bir el bir eli yıkar iki el b » tecahuluarifane » ikiyuzluluk » yureğinden gecmek » yuzunun akıile cıkmak » onderlik » catkı » capulacı » ki » u » hıckıra hıckıra » genel mudur » gecmişzaman » papaza donmek » muzakerat » yureği dolu » goturmek » gonendirilmek » rencperlik » yuzuş »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.