tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catlak » sıkıştırmaya yarayan alet men » gecmek » altayca » fakulteli » goynuk » catı » yuruyuşe gecmek » dolap cevirmek veya dondurmek » sabahcıkahvesi » gecmek » buğlu » dikce » ıslıklıunsuz » nuh » tek ceneklilik » arapca » alman usulu » pirinc unu » cırpınmak » dil otu mu yedin » uniforma » zumrut » halic » muntehir » mel un » gul gibi gecinmek veya yaşamak » macun cekmek » surc » kotumsemek » uslûpcu » cağla » capalı » ışık olcumu » tava boreği » koyuvermek » buhtan etmek » acmaz » ayakcak » nufus bilimci » fâni dunya » carpıklaştırmak » kirecsiz » direnc » mukevvenat » eli ayağıtutmak veya tutmamak » dort yol ağzı » duşmez kalkmaz bir allah » ackılatmak » muşkule »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.