tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lokleme » induklec » sırnaşıkca » dumen kırmak » basketci » dalgıc gozluğu » yuzune bakmamak » donerci » başak bağlamak veya tutmak » sağlayan parca » ackı » rencper » pic olmak » vergi kacağı » turkleşmek » amerikan » gomme » teşebbus » gok fiziği » badem ici » kokak ağac » başmufettiş » gencleştirmek » tandır coreği » cığlık atmak koparmak veya bas » suzme » dudak dudağa gelmek veya kalma » gozenekli » kafasına soz girmemek » duşman » canlısı » uzeri » gencleştirmek » guneşdil teorisi » şerc » ifrat tefritte kalmak veya bul » allah son gurluğu versin » dort gozle beklemek veya bakma » uyku durak yok veya uyku nedir » beklenmediği umulmadığıveya c » cevirim » soz veya lâf işitmek » oğurtu » kucukluk » acık sozluluk » kabak ciceği gibi acılmak » gobek bağlamak veya salıvermek » goz değmek » ust baş » iciriş »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.