tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tur ağac cember » inmek » kostek » koturumleşmek » desinator » ucmak » gunduzleri » yumruk gostermek » teamul » pahalıya oturmak veya pahalıya » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » dovizzede » arasında den başka anlamıyl » kın kin » torbada veya cantada keklik » teferrut » gonderme » cenesi atmak » ay gun yılı » avuclamak » duz duvara tırmanmak » bulbulyuvası » kılıclamak » kohneleşme » duzem » cakmak » ovungen » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » on avurt unsuzu » kamcılaşmak » ağustos bocekleri » gormek » sut ağacı » rumelili » yenicerilik » ağzınıopeyim veya seveyim » duzenlenen toplantı » duşkun olmak » ofkesi burnunda » rolântiye almak » odev bilgisi » tab an » bıckınlık » yalelli gibi veya arabın yalel » kurek kadar veya papuc kadar d » surre emini » gocum » keskin gozleriyle cok uzakları » soz veya lâf duşmemek » gozleri yollarda kalmak »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.