tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gece bekcisi » calımlanmak » fal acmak veya bakmak » kalıpcı » tencere tava herkeste bir hav » kralicelik » bicimini alır hidrojenle oksi » neşvunema » eşcekim » yetki kanunu » koc katımıfırtınası » tespih cekmek » oğle » gibi şart niteliğinde olan bir » sutluk » anasınısat veya satayım » bolşevizm » mutebeddil » sonradan gormelik » bıcakcı » tuydurmek » adetce » devletle » duzletme » un » gonul avlamak » cobanaldatangiller » allah utandırmasın » orneklemek » gun doğusu » durtulmek » bolumlerine konulan ağırlık » acılmak » yolu acmak » cok eşlilik » cok yıllık » muzakere etmek veya yapmak » kalcete » oğleustu » kendine ozgu » bukunmek » cangıl cungul » cizgilenme » tekcilik » icmece » cinleri başına toplanmak veya » varlıkta darlık cekmek » soz gelmek » teslim bayrağıcekmek » yontem bilimi »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.