tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hancerlenmek » ucluk » kazanc » satranc tahtası » yukseklik » cam goz » buyulenmek » gluten » at binenin veya işbilenin kıl » cekimsiz » kutuk » kokteş » gumruk » uckâğıtcı » ornek almak » ilgi cekici » kuru yuk » sacılma » ali kıran başkesen » onunde perende atılmamak » vus at » tutac » uc nalla bir ata kaldı » muzevirlik etmek » belirli gecmiş » cıngırakcı » caprazolcer » gozden kacmak veya gozunden ka » aclıktan olmeyecek kadar » kılıckuyruk » olağanustu » davranmaya sebep olan sevgi du » tokat atmak aşk etmek veya pat » cubuksuz » ışığa gocum » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » dolambac » camaşır ipeği » cekirge şalvar » recine kanalı » yuğruk » oğurtleme » kosem » modulâsyon » yuzleştirme » mutehavvil » cakmak » cağrılış » olme eşeğim olme yaza yonca b » goruntu »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.