tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muşahit » duz unlu » bıcaklama » yuzunu ağartmak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » acık » rum ateşi » gozleme » durustluk » gureşminderi » goruntuleme » tartışma goturmek » buyuk baba » kızılelma » fabrikatorluk » furu » papirusgiller » atom cağı » cengelli » kazık kok » surgun gitmek » gezdirme kulağıtemizleme bici » yontem » cokum » turev » besiye cekmek » dunyadan elini eteğini cekmek » tuylenme » kantcılık » oğreti » maraz esenlik karşıtı » urkmek » cakır ayaz » lisanımunasip » calışmak » penceleşme » zuğurtleşmek » anahtar yapan satan veya onar » carptırmak » man men » bulaşmak surekli gorunur duru » tufek patlamaksızın » reduksiyon » korukcu » değnekci » cıkmak » catallı » yere yonelim » beklenmediği umulmadığıveya c » kusturmek »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.