tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
borclandırmak » yerine gecmek » sonra yalnız balistik kanunlar » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » sel gibi akmak » başına gecmek » işkence etmek veya yapmak » tecahul » ustenmek » onune dikilmek » cuce » eziyet cekmek » oksuruk tıksırık » ozenilme » pluralist » gonendirme » cakmak taşı » ic mimarlık » dovme » mış miş muş muş » gozlukcu » olmuşveya pişmiş armut gibi el » yurek carpıntısı » salca » okuzgozu » kara borsaya duşmek » hacamatcı » cozuk » yukac » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gencleşmek » gok » diz cokmek » burudet » plâtonizm » sunger gecirmek » guluk » bicerbağlar » oz yapı » unluleşme » cocuğumsu » avanturiyer » habeşî » sana yalan bana gercek » gudumluluk » bir ben bir de allah bilir » tur » surmeleme » catallaştırmak » fıstıkcılık »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.