tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetrefil » yureğini ateşalmak » ozdeşleşmek » kontrolorluk » asgarî ucret » toplanmışbulunan bir sus bitki » yerleşim yerinden başka bir ye » surgune gondermek » cullanma » penceleşme » belediye encumeni » kelle kulak yerinde olmak » bric » kepekci » destan duzmek » yahudice » otumsuz » değişimli unsuzler » cırpışmak » yuzu olmamak » yetişme » kanıkanla yumazlar kanısuyla » al el » orme kepenek » hedonizm » zukâm » cakıldak » dalgıc elbisesi » civi kırmak » gormece » butikcilik » kalın musluk » muzmin » denetcilik » gozu bağlıolmak » temelli senator » cirişleme » parca » yuksek » ciftlemek » dik bicme » ac doyurmak » catal kazık » kelepceli » tek secici » kanıyla odemek » oz dışı » tuylu » gonlu kaymak » duğu »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.