tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzulmek » yurunme » atsan atılmaz satsan satılmaz » kucultme » cevikleştirmek » sıcankuyruğu » cipo » muteakip » yonetici » ozguluk » koreli » halk muziği » halvetî » catlamak » arac » suvari alayı » metafizikcilik » akşam guneşi » ustune » calmadan oynamak » hanya yıkonya yıoğrenmek » aradan cekilmek » capraşmak » puruzlenmek » goğus germek » olsun olsun » mudahale etmek » ruzgâr ekip fırtına bicmek » cığalanmak » at calındıktan sonra ahırın ka » dokmek » acıgormuş » kukre » calışkanlık » kucuk caplı » gudukleşmek » bunların arasınıdolduran ozek » portfoy » oluşmuşmotorlu arac » ic acıcı » operatorleşmek » alcacık » gozle yemek » adamın iyisi alışverişte veya » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bulunan bolum kafa ser » ici yanmak » akciğer lopcuğu » yavaşca yavaşca » donmek »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.