tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıt yok » yureği daralmak » yol acmak » rotuşlu » iliğine veya iliklerine kadar » belirtilen bolum » centiklenme » ağız acmak » gumuşu » soz veya lâf duşmemek » cuhadarlık » orumcekli » sukûn » uzengilenme » acık olmak » servisi yapılan yemek » korlemeden » cuvalcılık » bolum » koprucuk kemiği » ruşvet » toskuru » ovunmek » basıncolcum » duruma gelmek » işin kotusu veya fenası » sa se » haberin olsun » yatakcı » goktırmalayan » halkalıgozler » kotu olmak » buyucu » gerekce gostermek » ot » ofkeleniş » gayrimutecanis » x veya rontgen ışınları » tus » yemeden icmeden » yun » cılgınlaşmak » pirinci cok su kaldırmamak vey » kutle » » yıl donumu » nefis mucadelesi » cuvalsız » koklemek » ust diş »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.