tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cimentolatmak » soğmek » kolcak » kır ciceği » acık elli » puruzlu » bukuculuk » kimse » konveyor » kıvanc duymak » iskele kelepcesi » kofteci » dili ensesinden cekilsin » yuksek » acıklık » pence atmak » gecme » calmak » olmezleştirmek » gun doğmadan neler doğar » murettep » modasıgecmek » colleştirme » bolumlerden her biri kolon » kıssadan hisse almak veya cıka » cığırtkanlık » rızkınıcıkarmak » gerekce » kim oluyor » cirkin » aylakcı » şark cıbanı » duğun dernek hep bir ornek » goz bilimi » zerzevatcılık » gurluk » cengellenmek » duz » cuvallı » furu » tokezlemek » cırpmacılık » suyu mu cıktı » goz sevdası » celikleşme » uzumunu ye de bağınısorma » danscı » lugatce » guneşyağı » cifte »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.