tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopek » cağrı » operken ısırır » ordek yuruyuşu » dutu rubus caesus » carpmak » adıustunde » ic ağa » şapka cıkarmak » ozgur » usanc » sağdan geri donmek veya sağdan » olculer » gırc gırc » sarac » goğsu daralmak veya tıkanmak » gozunden kacmak » demirperde » senatorluk » sabahıbulmak veya etmek » guneşyanığı » şolen » kokorec » ortak mulkiyet » koturum » kut » eğitim » bozordek » zulfuyâr » msa mse » korpecik » nufuz ticareti » uclu bahis » doner ayna » calıidi cırpıidi evim idi ya » sure » kapalıbolge » altın suyuna batırılmışolan » korkunclaşmak » solomlular » cıvlamak » akıcılık olceği » guneydoğu » goğus caprazı » mumteni » surtunuş » caylıkek » munasebetsiz » kara duzen » cılgınlaşma »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.