tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kokleştirme » sokuk dikmek » kazgıc » kucuk gormek » dunden hazır veya razı » goturmek » percinleniş » ağzına veya onune bir kemik at » kulağıkirişte olmak » onleme » selâmunkavlen » cakıl cukul » yuksunmek » be » deli bayrağıacmak » cile cekmek » kamcılı » saatcilik » cit » aslî nusha » koken » oykucu » calışkan » kirec gibi olmak » ozdeşleme » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » kor ağac » yerlerde yetişen bir bitki me » olme eşeğim olme yaza yonca b » papazkactı » olesiye » gonlu celinmek » cakıldamak » gonul darlığı » ayakkabılarınıcevirmek » baskısız buyumek » dost ağlatır duşman guldurur » gonlu olmak » goruşme yapmak » cekme » az tamah cok ziyan getirir » nifakcı » halkalıgozler » cirişlemek » kısa goruşlu » ucmak » ic » carıkcı » buyukluk hastalığı » kacınılmaz »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.