tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sakıt » gobek dansı » satın alınan erkek kul esir » yerleşim yerinden başka bir ye » olumluk dirimlik » yol cizmek » karikaturculuk » goturulme » civitli » metafizik » şefaatcilik » işmar etmek veya gecmek » dernekcilik » ağac kavunu » cırak » oğretmek » cekim » nankorleşmek » karakalpakca » doşek » pomak » lok » gorkemli » gozleri kan canağına donmek ve » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » kemence » oluşturduğu demet » akcakavak » dokmek » sumeroloji » soz birliği etmek » kulup » adam sırasına gecmek veya girm » ad govdesi » iki ahbap cavuş » tohumu dokulmek » balcık » hakkıgecmek » şobiyet » kucuk şalgam » ici » makedonyalı » i » gecmek » yuksek fiyat » doğru parcası » kimsenin eski saygınlığının ka » kumeleniş » flâman » sovgucu »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.