tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz goze » merkepci » tenakuza duşmek » boru ciceğigiller » orkleme » yureğine kurt duşmek » dik bicme » surtukleşme » yahudi takvimi » başkurt » kışve yaz arasındaki mevsim i » ciceklenmek » sureolcer » şeytan elini cekmiş » gureşmayosu » izdivac » koktencilik » icten evlilik » carpmak » yeşille lâcivert arasırenk el » yatak ortusu » duşunceli » dovuş » merakına dokunmak veya merakın » elle tutulacak tarafıyanı kalm » donuşturum » sabahcı » bir ilcenin en buyuk yonetim g » net ucret » civi kırmak » taşkıran ciceği » uclu ganyan » golge » acmak » buzgusuz » keciboynuzu » dokme » mutevazı » oz » oncu » katranıkaynatsan olur mu şeker » cıkış » tefeul etmek » kacacak delik aramak » cabuk » muptelâ » ust dudak » yureği oynamak » faullu » hıckırış »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.