tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bruxelles lâhanası » yakutca » olcu vermek » dekoratorluk » cır cır otmek » kırsal bolge » iki duzlemli » el acmak » nispetci » goksel » surmesiz » dol doş » yedekci » gurluk » niyaz etmek veya eylemek » bahtıacılmak » altayist » uzumun copu armudun sapıvar de » icgudu » cimentosuz » bir baştan veya uctan bir başa » gosterişsizlik » gercek sayı » felc olmak » colpa » ta » cicim » surutme » tuylu » cağlayan » tumlec » cat » goz yıldırmak » inisiyatifi ele almak veya gec » kayakcılık » kıt a » kademli olsun » cırılcıplaklık » ciğer kebapcısı » koylu » duşuncellik » ad cekmeye girmek » yer ozekcilik » midesi veya ici ezilmek veya k » musmir » vermek icin bir araya getirilm » cetrefilleşme » toplumcu gercekcilik » gon » susleyip puslemek »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.