tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korkunclaşmak » kur an » guven yazısı » musaade » celik yelek » koklu aile » musaade etmek veya buyurmak » dort yol ağzı » sıcramak » mudellel » acmaz » daim etmek veya eylemek » birbirinin gozunu cıkarmak » studyo » muesseseleşme » surmelenmek » tehaluf etmek » acmak » dumenine bakmak » facunalık » cırpınıcırpını » cıkmaz ayın son carşambası » cıtlatmak » civi yazısı » balcık » yuzune bakılacak gibi veya yuz » ek kok » civilenmek » soz sahibi » akcopleme » bicmek » golgelendirmek » kokusunu veya koku almak veya » catlayış » nazileştirme » secmece » unsuzunu gosterir » edebiyatca » dizleri kesilmek veya tutmamak » gelmic » yargılama usulu » sonuc » pur » potifur » artığı » ustelemek » maddelerden yapılmışkucuk tutt » guclenmek » ırzına gecmek » baharatcılık »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.