tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
canıcekilmek » iz duşumsel » tutturgac » duşey » kuvvetini gosterir » kazın ayağıoyle değil » kopekkuyruğu » gecişsiz » orgu » cılgınlaşmak » kuf bağlamak veya tutmak » orme kepenek » uğur ola veya uğurlar olsun » ickici » cifti bozmak » sokulme » gozu gonlu acılmak » anlamıverir » ıstırap cekmek » literatur » uretmek zihnî yetiler oluştur » oyuncağıolan » kume kume » tasar cizimci » tek hucreli » garantor » kopuruş » başında değirmen cevirmek » kireclemek » » musveddelik » başcanağı » kayışa cekmek » yureği kararmak » produktor » yulume » duzlem » sutu bozuk » carpıklaşma » temize cekmek » cocuk kalmak » guvenilme » cımbar » keli gorunmek » gonlunu celmek » munasebette bulunmak » oportunizm » kaucuk » koşe kapmaca » ettiğini bulmak veya cekmek »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.