tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sıcrayış » boburlenme » gomulmek » bir turlu » macar salamı » boşatıp dolu tutmak vurmak » taktir etmek » noroloji » molekuler » gencleşmek » yuzlerce » yuzune vurmak veya carpmak » gozleği » fransız » sual acmak » ulker » paraşutculuk » muşekkel » unsuz uyumu » ispermecet » otoparkcı » permece » polarolcer » muallâkta olmak veya muallâkta » elde avucta bir şey kalmamak » nifakcı » cekmek » cukundur » guneşsel » protestanlık » yaşta kalmış kavat pabucu gib » calımlıcalımlı » guzluk » kısa goruşlu » gozyaşıbezeleri » hancer » ankara kecisi » baskın cıkmak veya gelmek » sırplık » meniskus » okcu » koşe kapmaca oynamak » ek kok » cevikleşme » dunyasından gecmek » bağımsız sıralıcumle » dokmek » ma me » beniz gecmek » pencere acmak »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.