tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ac gozluluk » piramitcik » allah taksimi » ortaklaşa alışkanlıkların tut » mehil muddeti » iclendirmek » akşam guneşi » yazı tebliğ tebligat » odlek » yuksek ses » cb » alkışcı » guzellik salonu » değişkene gore hesaplanan sayı » gecerlik » temas etmek veya biriyle temas » oğle » uveyik » yolun acık olsun » etiketci » duşuntulu » dumenci » cizilme » genel mudur » gozculuk » nisaiye » ozene bezene » kur an veya ekmek carpsın » icini bayıltmak veya kıymak » bir gun evvel » guzel sanatlar » orek » ici gitmek » cini » ceyrek » oksuruklu » slovak » darac » si » şanından olmak veya şanına yak » golge etmek » guverte » olmuşveya pişmiş armut gibi el » gozlerini kapamak » amacsızlık » sabrıtaşmak veya tukenmek » on ad » uremek » deli saraylıgibi » surgun »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.