tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
golge duşmek » ikindiden sonra dukkân acmak » 30 ağustos » goru » endustriyel » ric at » erekcilik » cıyanlık etmek » işişten gecmek » haftalıkcı » olu » el icin yanma nare yak cubuğu » duzenlenen toplantı » korletiş » motivasyon » t » aramayı korumayımeslek edinen » kufretmek » bulbulun cektiği dili belâsı » cağrı » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » icirmek » cıkmak » ac » pey akcesi » yarma corbası » şirazeden cıkmak » oğreti » yerin dibine gecmek batmak vey » ve bilinc merkezlerinin bulund » bey mi yaman el mi yaman » cevriyazı » jeton gec duşmek » copcu » bir veya tek başına » ozbek » pekliği » cift capraz denir » haymana okuzu » cince » olmek » ufleyen alet » cıkmaz » kok sokturmek » tutac » epikuroscu » tayf olcumu » gunuleme » başkoşe » n »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.