tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
anasına avradına sovmek » gun » al veya kanlı gomlek gizleneme » yarın obur gun » halisuddem » olmez » ice kapanık » şakşakcılık » mumkun olmak » şişe » fertik cekmek veya fertiği kır » sacak bulut » hatırlatmak » gozlemci » hukûmet kapısı » akrep » ic oğlanı » taşıtcı » kacırtmak » aşağıgormek » carpmak » ufunet » p » yekûn cekmek » gokyolu » host » yapma yapmayın yapmayınız » hindistan cevizi » kunyesi gelmek » mumbit » cıfıt » dovmelik » ayaklarına veya ayağına kara s » capraşma » incir cekirdeğini doldurmamak » kılık kıyafeti duzmek » sucustu » piyasaya duşmek » butunletme » calkalanmak » ne o » canlılara yaşama ortamısağlaya » civili » etmek » uflenmek » bahtıacılmak » namutenahilik » cene yarıştırma » kızılbaşlık » halk muziği »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.