tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağackesen » cerden copten » yuzsuzce » suflîleşmek » kaynana olma durumu » ozenme » burgu » hazır duruma getirildiği omurg » yanıbaşında veya yanıbaşına » mestcilik » cokelge » buyuğumsu » slovak » pranga kacağı » gecirtme » durulu » z z » elinden kan cıkmak » goz gezdirmek » haddeden gecirmek » ateşpuskurmek » kurutmac » mulga » akaclatmak » buyuk elci » cavlanmak » gozu kızmak » goğe merdiven dayamış » cirkinsemek » tutsulenmek » kor nokta » iceriden evlenmek » gelen paşam giden ağam » konsantre etmek veya olmak » cekiştirici » r r » bufeci » bol kepce » lece » cukurlu » caprazlama » başına işcıkmak » taşıtcı » paca gunu » sublimleştirme » gosteriş » mars » ne hikmetse hikmettir » doğum ilmuhaberi » yer bakır gok demir »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.