tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dudak bukmek » uzgorur » kucumseyiş » oge » bukulgen » oyuncak » balcık » sacısakalıakar gibi » taayyun » ağzınısıkıveya pek tutmak » dudak dudağa gelmek veya kalma » hic mi hic » acma » tevzi burosu » umera » gecerli » oğurleşmek » kultur balıkcılığı » kurutmac » tanrı nın gunu » kup » nacizane » ağzına geleni soylemek » celmeleme » sonuclandırmak » karacayır » iciş » olcu » guhercile » yureğine sinmek » purtuk » populizm » tanrıyarattıdememek » dualist » cek arabanıveya yalnız cek » ustlenme » surekli olarak gidip gelmek » temedduh » gozunun onune gelmek » corek mantarı » sal sel » arkadaşca » kunde » icini parcalamak veya parca pa » cobanın gonlu olursa tekeden y » doğuşmek » ilk goz ağrısı » yukcu » kopru başı » boşboğur »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.