tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suslenme » ucten dokuza » bol kepce » mulâkat yapmak » c c » sumuksu zar » gecmek » kıdemli başcavuş » gozleri yaşarmak » ne bicim » gunluk guneşlik » cevirmek » catırtılı » aşırıuc » olağanustu » taraca » kız beşikte veya kundakta cey » surmeyi gozden cekmek » duşundurmek » surtmek » yureği tukenmek veya yurek tuk » kemer gozu » kolektor » gomulmek » calıştırıcı » dupeduz » koprulu » elini eteğini cekmek veya kesm » ciceklik » kuafor » etmediğini bırakmamak veya kom » suluğen » kocu » olarak tespit edilmiştir » vefat ilmuhaberi » muşahede etmek » hor bakmak veya gormek » duyumolcer » ağaccık » durtulme » olmezlik » suzgec » dallıgullu » kışve yaz arasındaki mevsim i » ısıracak it dişini gostermez » caylı » burunme » mirascı » canak comlek » yedekci »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.