tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönül devirmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
comezlik » ciftcilik » yuz yuzden utanır » muşterek » lu » tarhana corbası » gelmişgecmiş » nevruz bayramı » zumrut gibi » ana kralice » tezgâhcı » korlenme » summettedarik » masal okumak veya anlatmak » kosnu » kuzum » tanrıca » cl » kabahat samur kurk olsa kimse » yeteneği maharet » uc beyi » puskurtme » cayırlamak » tumen » subek » an aneci » cul » ileri atılmak veya cıkmak » gectiği yoldan gecmek » uflemeli » cevriyazı » el sozluğu » pusur » kuğu gibi » ev acmak » humayun » guneşleme » cincilyagiller » yeni gineli » suzuk » gorevselcilik » corak » kuyruğunu tava sapına cevirmek » yakmac » gecmişlerini karıştırmak » istifci » cayır otu » gozu gibi sakınmak saklamak ve » kucuk » murailik »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.