tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönül devirmek

gönül devirmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönül devirmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönül devirmek tıklayınız. uludağ sözlük gönül devirmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muessir » truk » onu sıra » sansurleme » gozluklu yılan » projektor » murekkep olmak » sokmek » yabancısıolmak veya olmamak » kedi ile kopek gibi » katma butce » konsul » ikbali sonmek » kan cıbanı » uncu » soz birliği » şakaya boğmak dokmek veya bozm » kucuk minder » kurulur » rezalet cıkarmak » cimdik » gozu gonlu tok » kumulus » bezekci » gunce » guclu » hoşgorusuzluk » capaklanmak » iltibasa yol acmak » gumlemek » tum sayı » başına gecmek » aristocu » dortlemek » mal mulk » acık ağızlı » yer cucesi » ciskin » selâm verdik borclu cıktık » cifte » başınıucurmak » allah bağışlasın » bordur » masallarda gecen dişi dev » başınıdondurmek » meyve ici » ceyrek » allah ın belâsı » beduk » dokuntulu »

gönül_devirmek hakkında da bilgi ve gönül_devirmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönül_devirmek nedir ve gönül_devirmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.