tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cullandırmak » davar gutmek » hunnapgiller » duğumleme » godeş » soz birliği etmek » boğurtlen » geciş » zuluf » know how » vucutlu » muessiriyet » catınma » dulger » ceşitlemek » hic kimse » ceşni » nerede hareket orada bereket » uzumun copu armudun sapıvar de » değişimli unsuzler » cicekleme » kerpic » donence » muddet » suruklenmek » camaşır suyu » yoneltim » duşunce alışverişi » acem » elekcilik » parcacık » eltieltiyekustu » zevk almak veya duymak » cengel iğnesi » xviii yuzyıl sonunda başlayan » celikleme » guncelleşmek » organların her biri » somurgeci » şovalye » ozumlenmek » tedavulden kalkmak » mel un » mundemic » calkalamak » dadaist » itibar gormek » suzgun bakış » ateşli silâh » sun î tahta »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.