tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcaklanma » oldurtme » allah akıl fikir versin veya a » koordinator » ucuzlu » cirozluk » torba cay » halac » oğle yemeği » telgrafcılık » sonuc yarışması » ufleme » sansurcu » gecmişola » eceliyle olmek » tuketici sayacı » recellik » calımlama » alev sacağısarmak » sutannelik » gabonlu » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » sebat etmek veya gostermek » muşkul » yukarı goğe doğru olan yanı » t t » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kacırmak » calım » uykusu kacmak » hava koprusu » cilek uzumu » cağlama » vals yapmak veya etmek » avcunun icine almak » bayrakcı » teamul » bohcacı » kirec » şeytana kulâhıveya pabucu ters » mueyyide » brulor » yapma » izzetuikram » ateş » cozuk » arkasına duşmek veya takılmak » kredi acmak » ozel ad » polarolcer »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.