tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muddet » bir cokları » sunger doku » hesapcı » uc » olan biten veya olup biten » unite » hizipcilik » yeniceri » muessif » calkalanma » cemkiriş » treni kacırmak » amerikalılaşmak » cirkinleşmek » cozumsuz » inayet etmek veya eylemek » sublimleştirme » sinirleri gevşemek veya yatışm » gonul rahatlığı » hur teşebbus » pufkurmek » gonul bulandırmak » ip » dodurga » bicimlerini belirleyen ana oze » ilâc yapmak veya hazırlamak » kurtajcı » yapılan cıkmaz yazıveya resim » metalurjik » aba gureşi » cukurlu » kaplan bocekler » comar » cobanduduğu » def aten » golge balığıgiller » teşkilâtıesasiye kanunu » hristiyanlaştırmak » rafızîlik » mayın dokmek » yarım elmanın yarısıo yarısıb » icinde » parcalanmak » sacmalık » boya vurmak veya cekmek surme » tropikal bolge » bicmek » bilincli » mubalâğa »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.