tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eğen » cabuk ol veya cabuk » cevirim » cocuk » guclendirmek » cekmek » cıraklık » muteber olmak uzere » dortlemek » gumuşcun » munkir » ucuz » ozel » sonradan gorme » buyuk unlu uyumu » catana » carşafa girmek » guc » kozasına cekilmek » yayılmasınısağlayan cihaz » coreklik » cokuş » kayda gecirmek » muzikal » guceniklik » hoyratca » gobeği sokakta kesilmiş » gunahsızlık » cir » rolyef » biri fert » furumaye » ebussuut efendinin gelini gibi » omur » sursat » mucerret » yemeden icmeden » mest sermest » uzumsu » tekerlekci » catıyıalmak » haddi mi veya haddine mi duşmu » cizi » cay evi » gocken » acem halayı » cok sozlu » okuz balığı » mezhepci » citilenmek »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.