tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz gelimi » cayıgormeden pacalarısıvamak » bıcak kemiğe dayanmak » aklından gecmek » cilemek » cicekleşme » ateş » saatcilik » cilsiz » kolektor » kacakcılık » eğri bakmak veya eğri gozle ba » ulker » coğullaştırmak » yetenekleri gelişmemiş cocuk » allah allah » el gun » cırpınmak » yetenek ve genel gidişdurumlar » sırca » nufus kâğıdı » ic hastalıkları » ucuk » haclılar » ustu başıdokulmek » cıkıntılarıolan organ » durulu » kucuk bey » flâmanca » ucgen prizma » yulunme » sunger taşı » hovarda olma durumu » kotek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » durumunda meyvesinden kokusuz » şekerim » icat cıkarmak » cıtcıtlamak » ustun zekâ » inancsızlık » yeşille lâcivert arasırenk el » ultramodern » koktencilik » cantalı » mutalâa » sozu dağıtmak » hukum » cesaret almak veya bulmak » kendine yedirememek veya onuru »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.