tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâfcılık » gomulmek » fotr » İnebolu kutuğu » bocuk domuzuna donmek » gonul almak veya gonlunu almak » girişik cumle » yureğini hoplatmak oynatmak ve » oturuklu » muşkulpesent » bir olcude » ilmuhaber » suru suru » carliston biber » gosteriliş » cıkılma » cağ » temizlemek veya parlatmak icin » yapma » kelepce vurmak takmak veya kel » surgulenmek » muzakere » cağ » donuşturulme » kurekcilik » buyultec » goturmek » başaktorluk » uful » sus icin » yağlama yağı » nobet » ozbekce » gayrimumkun » kerpic » yahudice » hareket » asyalılık » is at » tecrube » dilini veya dillerini yutmak » ak arap » ihrac edilmek » urku » cember » sıcankulağı » kapıyıacmak » sarılgan govde » temiz yureklilik » pat kut »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.