tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on oda » suzme » menşevik » kosteklenme » orneklik » bolunme » seramikci » odunlemek » kulte » tumen » şovalye yuzuğu » guncel » kirecleşme » agrostemmagithago » kur a cekmek » sağcıkarmak » fume » kanatcık » nufuzlu » turlu » oluşturduğu donme eğrim cevr » cekişte » kor boğaz » allah bir » durtuşmek » catpat » cimentolu » testere caprazı » duşunuş » yalan atmak veya kıvırmak » acılmak » luferci » m » yon » bicimlendirmek » musabaka » mustaceliyet » başcavuşluk » oksuzdoyuran » peştuca » fransızca » olcer » mantıkcılık » bukulmek » teptim kece oldu sivrilttim k » acıkgoz » hızlıhucum » bir ağac » cay kenarında kuyu kazmak » govde gosterisi »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.