tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek » uflemek » karakacan » bolumlerine konulan ağırlık » ince karton parcası kartvizit » okultizm » koşullu yan cumle » du » ikiyuzlu » piclik » amber ciceği » aklına geleni soylemek » koprucuk kemiği » uclu bahis » alcıpan » gedik acılmak » gormek » oz beslenme » kuşucurmamak » sodyum hiposulfit » murtet » almac » bağa bak uzum olsun yemeye y » camurlama » kacı » allah manda şifalığıversin » museddes » bobrek yağı » cırcıplak » buyume » şurekâ » hayırla anmak veya yad etmek » goz nuru dokmek » arozoz » gormez » dokuntu » durtuklemek » su orumceği » surgu » uzum şırası » ağıtcı » kuvvetle basmak » hacamat etmek veya yapmak » kotuluk » yoğurt corbası » gunduzcu » uşengec » gece gunduz » gozlerini veya gozunu oymak » ve katımadde »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.