tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoneltme » butunsel » kap » individualist » hukum surmek » tumgenerallik » bicmek » yontem bilimi » ceşit » rehavet cokmek veya basmak » hayran olmak veya kalmak » cuhacılık » ne olur veya ne olursun ne ol » oğretim » kılıchane » mercan avlayan kimse » guluncleştirme » oluşturduğu demet » bukun » gonendirilme » akıntıcağanozu » kakır kakır gulmek » telgraf cekmek » catma kaş » tume varım » koklenmek » turkceleşme » mutemerkiz » dokulmek » taksit odemek veya taksit verm » taammum » sinirleri gevşemek veya yatışm » cıngırdatma » kulyutmaz » garanti vermek » kendini gostermek » orgu » aklına şaşayım veya şaşarım » bocekciller » futuhatcı » kuplu » kimyasal yollarla elde edilen » hicleştirmek » başcavuşluk » ası esi » ıt it ut ut » muşterek bahis » mufit » ofkeye kapılmak » nesne »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.