tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustupu » catırdatma » ovuluş » bıckıevi » cokbilmiş » asansorcu » hareketi » deve kuşu gibi yuke gelince ku » cotanak » asker cıkarmak » teberruk » yararlanılan bir bitki corchor » portleme » borcunu kapatmak veya borctan » cevir sinyali » guzide » curutmek » gorevlendirilmek » kurek cekmek » iskele kelepcesi » bir postum var atarım nerede » unlu kaynaşması » muteselli olmak » guven oylaması » mustefit olmak » yalıngoz » gunduzun » kokenlenme » duziko » rum » gozlerine inanamamak » bisikletci » akıl kethudası » donme dolap » presci » koycu » anasının korpe kuzusu » kemalpaşa tatlısı » guvenliği sağlamak icin yapıla » difuzyon » orumcek bağlamak » keci yolu » coreklenme » yuzuğu geriye cevirmek » kosnuk » canak anten » hesapca » yan gelip oturmak veya yatmak » citi yapmak » halel getirmek veya getirmemek »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.