tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » recelci » yuzleşme » duzenleyen ve genel olarak ilg » buyusel » bilinclendirme » turşusu cıkmak » gun » duğmesiz » muzik salonu » gecirmek » goturulme » andac » sumsuk » dortlu » icirilmek » cırak » dolmuşculuk » şohret » tezata duşmek » kara yuz » dokme » tehacum » guzel » gocen » kul » buzuşmek » cıkarmak » banliyo » fedakârlık yapmak veya gosterm » suruklemek » samanlıkerpic » ici beni yakar dışıeli veya s » kapitulâsyon » dağınıkca » goden » cağıra cağıra » cevikce » urperti vermek » hukumdarlık » zahmet cekmek » muessif » şeytan tuyu olmak » oksitler veren madde maden » luks mevki » sunnî » takarrur » veya dokunmuşpamuktan yapılan » onleme durumu » tespihcilik »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.