tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozluk hakkı » tumler » makam odeneği » celiksi » kacamak yol » calkalamak » cavdar ekmeği » kambur ustune kambur veya kamb » doşemesiz » kozunu paylaşmak veya pay etme » yuzuğu geriye cevirmek » comert » dort goz bir evlât icin » guzel duyu » gobelek » jubile » ağır cekmek » iyodur » gonlu kırılmak » hatırlatmak » başdonmesi » uzerine duşmek » boğaya cekmek » ipcilik » şeytan elini cekmiş » kos » omur surmek » duşunce » kan ken » kureyici » toz » cusseli » lenguistik » davar gutmek » cevreci » bolutlu » tepe acısı » kalsiyum klorur » ithalâtcılık » portekizce » kundakcı » kılcıklı » oru » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » copur » muspet » piyango cekmek » bıcak altına yatmak » tarcın »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.