tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırak cıkarmak » yamcısız » boyle başa boyle tıraş » dilini kedi fare mi yedi » dort ayak ustune duşmek » think tank » surmek » cakaralmaz » dokmek » capaklanış » cağcıllaşmak » hâk ile yeksan etmek veya olma » ağac arac eğirmen kirmen » canakcılık » medeniyetcilik » suratıkasap sungeriyle silinmi » bağlac obeği » şerit » gerekcelendirmek » gormezden gelmek » onune getirilir » dumen kullanmak » suluğen » vakitce » palyaco » gorunuş » cıkıntısız » kohne » canak yalayıcılık » duzgun » sırt cevirmek cevirmemek » elinde bulunmak veya olmak » fikir hurriyeti » kadidi cıkmak » hıckırtmak » gonul indirmek » nazizm » arpa boyu kadar gitmek veya yo » karaya duşmek » kap » oksiyur » fırcacılık » cağırtkan » başakcık » yureğinin başısızlamak » gostermek » gozdağı » goz banyosu » gok » halkcılık »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.