tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pek soylemek » kıraclık » capar » hukum » sayac » duzenleyen ve genel olarak ilg » toz pembe gormek » ahlâkca » bektaşî uzumu » gecinmek » yuksek ses » cennet okuzu » cayırlamak » teveccuh » bir gomlek aşağı » cepel » yuk » oksurme » onem vermek » cığduşmek » bilinclilik » elinde buyumek » ilk goz ağrısı » popculuk » ayakustu » camaşır sodası » burgulu » civanım » dokme demir » para sızdırmak veya koparmak » kokertme » kaynac taşı » katılmasıya yapılan secim » muşareket etmek » odevlendirilmek » hakkıodenmez » sah cekmek » at gozluğu » karesel bolge » kacıkca » acıkgozluk » buğday surmesi » ucurulma » hint baklası » cıkmak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » muslumanlık » resim yapmada kullanılan komur » magnezyum klorur » gondermek »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.