tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sacalama » kesenin ağzınıacmak » ne âlemde » adamına catmak » tezahurat » sanatcılık » bakkala bırakma » başına calmak » endustriyel » goğus caprazı » işbirlikci » muhre » hancerleme » cakmak » hanbelî » olumlu dunya » mefruşatcılık » yangın yerine donmek » kacmak » icin » futuhatcı » cıkar yol » barut fıcısı » cimentolu » kostek » surucul » sozu edilmek » sulfurlemek » cullukgiller » japon elması » uygurca » ovunc cizelgesi » ağzınıkullanmak veya satmak » cıkıkcı » goz kırpmadan » surukleyici » yuz vermek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » gunah cıkarmak » ne demek » moğol » kalbi carpmak » şolen cekmek » caycılık » konsultasyon yapmak » oltaya duşmek » yumruğuna guvenmek » kapalıyuzme havuzu » kuyudan adam cıkarmak » solomlular »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.