tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mevlevîhane » gulduru » cekirdekten yetişme » kurkas » cağrı » yıldırımla vurulmuşa donmek » soz cambazı » fesat karıştırmak veya fesat c » hesap acmak » gozu bağlı » olcermek » gozlenme » cizim » gorgulu » kolay gele veya gelsin » kurumek » suzgunleşmek » istencsizlik » ak ek » allah yarattıdememek » curuyuş » muhurlu » tek ornek » ummetcilik » eşyukselti eğrisi » uygurca » gedik acmak » bilinc » cıkarmak » musamahasızlık » frenk uzumu » cil » harc » tukurduğunu yalamak » bitkisi gossypium » suvari polisi » yuzune gulmek » hareketli parca » koklu » ote gun » guzellik enstitusu » gecen » terennum » bazıbitkilerin turlu organları » cil cil » capraz ateş » gunah » camur kalemi » yangın sondurucu » sun î cayır »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.