tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kumes » kapricyo » bir cift soz » muhurlenmek » kuflenmek » katmerli katmerli gulmek » sumeroloji » hazırlık donemi » purceklenmek » colleştirme » hukûmeti devirmek » uc boyutlu film » yaka paca goturmek » evc » cağcıllaştırma » fakulte » cozuşme » gul » ligden duşmek » asitolcer » utulemek » surunme » almancı » tesalup » alumina » işbaşa duşmek » cubuk » virtuoz » golge » maraz esenlik karşıtı » ustune ustluk » biz attık kemik diye el kaptı » hayvan salamandra » gorulme » salcalama » yazdığıad veya işaret » lâfımıolur » zucaciye » kotu yola duşmek » onemlice » allah bağışlasın » mes ul » muşteri » kostek vurmak » gecirmek » goğus » cuvalcı » modulâsyon » sunnet olmak » al veya kanlı gomlek gizleneme »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.