tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozsuz » tukenmezlik » icermek » orgutlenmek » camaşır » tuberkuloz » mart kapıdan baktırır kazma k » birinden buz gibi soğumak » cocuklaşma » paratuberkuloz » capalatma » bodur tavuk her gun veya her d » kabuğu dışına cıkmak » duduk gibi kalmak » araştırma gorevlisi » pence penceye gelmek » yemeden icmeden » hunersiz » cile » kıskanclık etmek » sut cekmek » zulfikar » tok sozluluk » coraklık » başnereye giderse ayak da ora » hıckırmak » cıkır cıkır » tekebbur » dolambac » hanımgobeği » kalıpcı » odemek » onduleli » uremek » birbiriyle karşılaşmak birbir » karamusal veya karamursel sepe » atlambac » abesle uğraşmak veya abesle iş » muhur basmak » ucgen piramit » emekcilik » yureklilikle » tumel onerme » makro » kopekayası » torba cay » kenarda koşede » yarım kure » mujde » iyiye iyi kotuye kotu demek »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.