tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
on yargı » kevser » orneklik etmek » kara kara duşunmek » hurmeten » su kacırmak » cizgileşme » ağabeylik etmek veya yapmak » ziyafet cekmek veya vermek » yuklu » olu fiyatına » ceteleşmek » catallı » balıksırtı balık kılcığıbicim » homoseksuel » ic kapak » tekniği » denizguzeli » cayır mantarı » kulusturluk » flort » geckin » golleme » catal iğne » ten » sondurmek » luks » bukme » duzenlemek » boceklenme » gorevden uzaklaştırmak » yardımcı yardım eden veya ger » ucar » ayağınısurumek » onarım gormek » bıcaklı » gostermek » ustu başıdokulmek » acısoylemek » plâncete » vatanî gorev » durumlemek » bulbul gibi konuşturmak veya s » ileriyi gormek » ustune yuklenmek » notr » yuzune bakmamak » başoğretmen » muhit yapmak veya edinmek » boy almak veya surmek »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.