tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
butunsellik » muteahhitlik » armatorluk » kısmeti acılmak » yalan dunya » goveriş » guceniş » carpma » yuzu sıcak » boya cekmek » muptelâ » soz cambazı » akıntıya kurek cekmek » yukseltme » icyağı » cizim » cepellemek » corekci » cığlık » suveter » camaşır leğeni » suslenmek » carık » yaycizer » denizguzeli » mustenit » terettup etmek » abdal » olcum » bicenek » bocek gibi » ağaca dayanma kurur adama ins » gozleri bayılmak » rumî » calışma saati » olcup bicmek » cimentolatma » coreklenme » sıcırgan » orneksemek » tatlısulumen » malın gozu » bebekce » acıktan » tuyme » camura yatmak » yuruyuşe gecmek » gozlerini dikmek » duzen » sus »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.