tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duma » hint kumaşı » karşısına gecmek » armutun sapıvar uzumun veya k » dortleme » hippocastanum » tuyu bozuk » boceksavar » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » ummetci » muşahit » butunletmek » gumuşlenme » paranın yuzu sıcaktır » celikleşme » tink tank » golge » susmek » ciğerinin icini bilmek » kongovdeli » aklınıcelmek » okce cene » kafayıtutsulemek » sokuntu » yağhucresi » icre » gecerli » bicimlerini belirleyen ana oze » kulliye » kunyesi bozuk » koşe » yugoslav » vidoyu gormek » golgeli resim » tribun » serdumen » ilâclamak » ucuklamak » gununu gormek » cuvaşca » cetinleştirmek » sozcu » cemremek » etmek » suolcer » acem kılıcıgibi » acze duşmek » huvelbaki » yontem » donem »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.