tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzu yere gelmek gecmek veya y » ic » nefesi kesilmek daralmak veya » yonetim kurulu » sempervirens » cenesi kitlenmek » suzulmek » patates puresi » duşman duşmana gazel veya yasi » kulaclamak » puskuruk » cekoslovak » bitki sutu » kıl kecisi » kibarlık duşkunu » gorelik » can cekişmek » bilim kolu morfoloji » dort koşe » uretmek » kazmac » film cekmek » hızır gibi yetişmek » nobetleşe » net ucret » madde » guvernor » tutmek » alnac » vektor » armatorluk » başıcatlamak » az cok » kosemenlik etmek » durmek » yumurta okce » asitolcer » mili » lâzca » acmak » kureleme » yaygın oğretim » carpmak » kendi kanatlarıyla ucmak » koltukcu » yargıusulu » alıal moru mor » civi cıkar ama yeri kalır » sıcan » doğrunun buyuk eksen ile yaptı »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.