tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koyleşmek » cimdik atmak veya basmak » allah utandırmasın » coğulculuk » eli boğrunde » kadayıfcılık » somurmek » arkasında veya sırtında yumurt » cile » şakaya boğmak dokmek veya bozm » koşullu yan cumle » hukmetmek » calkama » sakla samanı gelir zamanı » kor şeytandan bulmak » ter dokmek » odev bilmek veya saymak » burulu » goğusluk » suratından duşen bin parca olm » avcunun icinde tutmak » cay ocağı » cekmek » guzellik malzemesi » araba devrilince yol gosteren » ucan kuşa borcu olmak » li » dayanamamak » cımacı » yuz kaplama » calımına gelmek veya getirmek » mulk » regaip gecesi » gumruk koymak » sultan ahmet te dilenip ayasof » herkes kaşık yapar ama sapını » smac » yontuk duz » kadirîlik » yağma hasan ın boreği » butunlemeye kalmak » cekelemek » henuz » ateşine veya nârına yanmak » cervişli » gobek bağı » surtuşme » yon gosterme eki » ic guveysi » bitki equisetum arvense »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.