tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turkusunu cağırmak » duzen » soz yitimi » calışmak » ciğleşme » sıcan deliğe sığmamış bir de » konduktor » ciceklik » ciltci » coraklaşmak » mubalâğa etmek » duşunme » yeni gercekcilik » hır cıkarmak » luk » orman cayırı » guneştutulması » got » bu veya şu kadar » ilgincleşmek » yuzyıl » utusu uzerinde » buzuluş » yuksekten konuşmak » muntesip » hatırlatmak » vişne receli » oluşmuşmotorlu arac » acılmak » kufur » kuyruksuren » oteye beriye » carpıntı » cevreleme » tatbikatcı » brulor » tezahur » işine bak » dan den tan ten » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » duvar cekmek » ortodoksluk » celtiklik » kotuleme » kapıacmak » goturmek » daraya atmak veya cıkarmak » yazıyıcıkarmak veya sokmek » golgelendirmek » hurya »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.