tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orta oğrenim » ecel şerbeti icmek » dovulgen » fume » olum hak miras helâl » muhresenk » ovur » guneydoğu » gorececilik » curukluk » keciler » kacamaklı » utcu » dalgacımahmut » paralel iki yuzeyin sınırladığ » gostermek » durtukleme » tumlec » uzun yol surucusu » metal parca » kralice gibi » sozunden cıkmamak » aman dedirtmek veya amana geti » zulâl » muselles » buro » sonumlu » iyilik etmek veya yapmak » ici pır pır etmek » urkuş » avuclama » urume » gomulduruk » cıfıtlık » sozde » gureşmek » kirecli » bunye » duşundurmek » surnaturalist » karısıkoylu » imanına kadar kısa soyleyişle » hallaclık » fulûs » makine cekmek » parcası » tefahur » tezevvuc etmek » muzehhep » kusuşmek »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.