tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yiğitce » sucsuz » yuruyuş » kuf » nogay » catırtılı » lık lik luk luk » tatlısozlu » gundelikli » armutun sapıvar uzumun veya k » acısal sapma » coğur » cala kalem » gucendirici » ustune varmak » lutfen » turlu şeylerden yaptıklarıve t » vucuda vermek aşıyapmak » dumen yapmak » kırkağac kavunu » sapcık » mujde » sınıkcılık » tevekkul etmek » tutsulenme » salâ vermek veya okumak » duğumlenmek » stand bay » cıramoz » duzenleşik » bıckın » yeryuzu » borc odemekle veya vermekle y » icinin veya yureğinin yağıerim » ic ek » sel goturmek » cur et » geleceği varsa goreceği de var » eline duşmek » dayanıklıbir orman ağacıquercu » dortluk » doner sahne » hambelî » suveyda » gurultulu » oğurtu gelmek » son bulmak veya sona ermek » barokculuk » munasebette bulunmak » inc »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.