tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizmecilik » ayrıcalık tanınmak veya goster » mayıs boceği » cifte atmak » ucretsiz » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » bukunlu » tunc » ickiyi bırakmak » capkınlaşmak » bıcaklamak » lutercilik » midesi ekşimek kaynamak veya y » comar » seramikcilik » yuk gemisi » millî mucadele » cil » demokles in kılıcı » yaşama cabası » musvedde » guc birliği » inmek » ceneye kuvvet » tebaruz ettirmek » celik parca » hayırla anmak veya yad etmek » cıktı » olmezlik » payandalarıcozmek » kopru yol » ile beraber » ali » tavukcu » dualist » bolmec » buyukle buyuk kucukle kucuk o » arac » ızgara kofte » icine sinmek veya sinmemek » luzumsuz » muz » gulhatmi » hot demek » parmağınıaramak birinin parmağ » kulfet » kok » koruk » gozu bir şeyde veya bir şeyin » tulyum »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.