tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durmece » karakılcık » pupa yelken ilerlemek gitmek » etut » ustune gelmek » meydana cıkarmak » obur dunyayıboylamak » cıkılma » işlerine bakmakla yukumlu kims » oksurtme » c c » bağlandığızincir arasına konul » sığırodu » umtırak » olcumlu » gobek » pluralist » kursu » gelinlikci » gozu alışmak » gece » donup dolaşmak veya done dolaş » acılama » dokumleme » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » buyultmek » nufuz etmek » acıklaştırmak » madde » cabuk » nufus bilimci » kılıc pabucu » duzeni feodalite » ulker » hayvan elephas » soğdca » hucuma kalkmak » ne haber » sınıkcı » ul » topukdoven » olum » ayaklarınısurumek » gozunu ustunden ayırmamak » kor duman » kurt » bir deri bir kemik kalmak » sozu ağzında kalmak » ceğmellenme » itilâfcı »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.