tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
toz pembe gormek » butun » kurtun » etuv » guz donemi » pabuc » cevre teker » cizginme » surum surum surunmek » arının yuvasına kazık veya cop » tef calsan oynayacak » diktatorce » hurya etmek » orneklik » mumanaat etmek » kamu yonetimi » bahce nanesi » gozunu ayırmamak » gıcık almak kapmak veya olmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gobek » cumhuriyetcilik » gecirim » ceyiz » pic » cıta » bayraklarıacmak » yapılan resim ve bezeme işi » yunlu » yıldız akmak kaymak veya ucmak » ekmekci » humayun » celme atmak veya takmak » uruşme » ters acı » kurek kurek » merkez acı » dolapcı » sungulemek » durulmek » kap » hapishane kackını » ayının kırk turkusu var kırkı » duşuncel » borekcilik » gozu veya gozleri ustunde kalm » kılıc cekmek » aşure gunu » yureği ezilmek » komurleştirilmek »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.