tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şaşkına donmek » virus » can can etmek otmek veya konuş » suvarilik » ocakcı » carşaflamak » batırmak » tur » gitsin » biri fert » şifreli canta » torpulemek » gozu pek » her gun » bicki dikişyurdu » eğri buğru » eğitim arac ve gereclerinden d » sacılıp dokulmek » sağgorulu » kotumser » sap cekmek » muradif » yuzune karşı » altıkardeş » sarı cok sarı » karakalpakca » hristiyanlaştırma » parcalara ayırmak » cıkrıklı » yumurtayıcalkamak » nasranîlik » olan ve genellikle ulkenin baş » oğretim » buyuk » hint sarısı » ayrıc » işin icinde işvar » tuk » boyacıkupune girmişgibi » ic işleri » kabuk bocekleri » coplenmek » duduklu » cekiş » ortulmek » kaduk » benzine kan gelmek veya benzi » baldırıcıplak » gocen » leyleğin yuvadan attığıyavru »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.