tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
av dışında padişahın yanında b » yuruk semaî » dunya malı » hızır » dalkılıc » tur ağac veya metalden değnek » baryum sulfat » camurcuk » cıkışamamak » mulevves » gorunguculuk » gun » mutebeddil » kamcılatmak » cık cik cuk cuk » kopru başı » cıraklık » cıkmak » genel gorunumlu » induklec » yazdığıad veya işaret » yuruyuş » ziyanıyok » balık corbası » coğul eki » kullanılan arac buat » ne bicim » cıngar » goturmek » sumuksu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kaplumbağa yuruyuşu » gurultu » ileri veya one surmek » barutcu » dunya varmış » elinde var » il » vişnecuruğu » kackın » gomutluk » struktur » mukâfatlandırmak » kok boyası » yureklendirme » dunur duşmek » acık yara » oz indukleme » yuzu ak olsun » tezevvuc »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.