tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek

gönlüne sermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kadirîlik » oğreti » dağgolu » ekmek opmek » sc » ağzının icine baktırmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » gelip gecici » utulenmek » ar » kaldırım işcisi » cicek » cokkun » boluş » komurcu » ocunu cıkarmak » yuzme havuzu » ciceksimek » olcu bilimci » telefon etmek veya acmak » corap sokuğu gibi gitmek veya » dikdortgen » yureğinin yağıveya yağları eri » doşek » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » supurtmek » tayini cıkmak » silâh cekmek » cala » garc gurc etmek » kıvanclı » civileme » belirten liste fihrist » cimleyiş » cırpışmak » catma » kafatascı » dokum evi » guveylik » rafinator » eklemek karıştırmak ilâve et » olumune susamak veya olume koş » ıntı » ardışık goruntu » eksiltmeye cıkarılmak » gecmek » suc duyurusu » kalıplarla desen yapılmışbez » dun » cilâlanabilen billûrlaşmışkire »

gönlüne_sermek hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek nedir ve gönlüne_sermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.