tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » uyuşmazlık cıkmak » boşluk » gumruk » amasımamasıyok » gozum gormesin » mac mec » bağlac » ugandalı » yuklemek » cıkmak » cit sarmaşığı » mumkun » ecek » luzumundan fazla » cılgıncasına » gozene » kalite cemberleri » cam » lâkırdıağzından dokulmek » ense cukuru » yuzmek » supruntu » hafızıkutup » goz » kendi havasında gitmek veya ha » kecisağan » acıklar livası » ozon olcum » universalizm » gozu tutmamak » komurcu » yureğine kar yağmak » kufelik » gelinlik cağı » musluman mahallesinde salyango » cenabıhak » bıcak » cingoz » ipek boceği kelebeği » caca balığı » demokles in kılıcı » veya rejimi değiştirecek bicim » guncelleşmek » oz kedi balığıgiller » cenesini bağlamak » yonseme » haber gecmek » musemmen » molekul »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.