tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uvey anne » taraca » dışbukeylik » catallık » ote » gecirici » benicinci » korku duşmek veya korkuya kapı » an en » on soruşturma » koyleşme » surekli » guvenli » konduktorluk » hunkârbeğendi » cullama » cicek evi » olcun » zr » rumluk » ostaki borusu » tuf » mustahzar » nitelikleri sonradan yitirmek » uzerinde pas oluşmak » musevvit » guven » inmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » duğuncu » bazılarıveya bazısı » ic tumce » uruguaylı » zn » gecmeli » catal kargı » bakar kor » dallanıp budaklanmak veya bir » bicimlerde tutturmalık » akla sığmak veya sığmamak » cokkun » tink tank » fakulte » gucluğu veya guclukleri yenme » kıyamet gibi veya kıyamet kada » nicin » formul » ic yuz » bağlayıcıunsuz » cıkışmak »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.