tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muamele gormek » goze batmak » catkısız » musavat » kurallıcumle » vukelâ » opmek » ihrac etmek » catma » unsuz » hizipcilik » anus » ufunet » cırak etmek » dulgerlik » yerleşim yerinden başka bir ye » lâfımıolur » cenesi oynamak » canınıbir yere dar atmak » boynunu bukmek » cap » kan canağıgibi » mefruşatcı » temizlemek veya parlatmak icin » cekmek » hallac pamuğu gibi atmak » perdrix » mustenit » fırcalanmak » sebep mazeret » tup » mevlâ » tuy tus » makyavelcilik » şolen » cirkefleşme » goz banyosu » moğolca » surtuşturme » hatır gonul bilmemek saymamak » gercek kişi » hevesi kursağında veya icinde » boğure boğure » yuze guluculuk » otorite sağlamak veya temin et » muslukculuk » tebeddul » gundondu helianthus annuus » soğuşlemek » ruya »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.