tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uvey oğul » iceri » camaşırcı » supurge otu » temerrut » ne gunlere kaldık » kokten cicekli » yureğini acmak » geri gondermek » perdah cekmek » arasında den başka anlamıyl » pic » kucuk duşurmek » yukluluk » abacıkebeci ara yerde sen nec » ote beri » calmak » kulliyat » catılı » musvedde defteri » bıcak atmak » gunu gunune » karanlıkta goz kırpmak » nusayrî » kofterlik » tevellut » gomulmek » yuz » olcu almak » turkleştirmek » sıcan dişi » orumcek kuşugiller » dunya başına dar olmak veya ge » cekmek » allah mubarek etsin » hicci » yukunu almak » goreyim seni » saklambac » ilk goz ağrısı » sağlayan parca » kıyamet gibi veya kıyamet kada » dağıtılan bağday » duzenlemek » lokma ciğnenmeden yutulmaz » salkım kupe » donum » dortlemek » camur kalemi » kutuğe gecirmek »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.