tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıkcı » cekikce » guveylik » ozumlemek » burundili » sondurmek » cene yarışı » uzere » musakkafat » ciceklendirme » ice kapanıklık » ağız acmamak » nufus kâğıdı » etci » koruk luferi » bazlamac » arap olayım » buzguleme » donek » mutareke » yapay dolleme » ordek yuruyuşu » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » on vurgu » duşuncedir almak » dunya » tatlıdil guler yuz » icinde pişirilmesi ve limon su » gozum veya gozumun nuru » sanayi bolgesi » sonuc niteliğinde başka bir bi » kupeşte » fransızlaştırma » bu veya şu kadar » duzen » ahkâm yurutmek » cizgi » aksiliği ustunde » sozel oğrenme » somestr » cağla » kurume » haclamak » takdim edilmek veya olunmak » gozunde şimşek cakmak » yukseltec » gobek » kocak » uclanmak » muhursuz »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.