tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cember icine almak veya cember » cekingenlik » peşini bırakmak veya bırakmama » guneşalmak veya guneşgormek » cicek gibi » cıkıntı » peceli » ortme » bir madde » icgudu » papirus » kulağına koymak veya sokmak » gure » goğus » ozdenlik » a dan z ye kadar » tuberkulin testi » gosterici yardımıyla karanlık » urkunc » kışdonencesi » filipinli » kozlemek » murekkep » hukmu gecmek veya hukum yurutm » isparta gulu » ortaklaşa alışkanlıkların tut » organların her biri » yukseltmek » fotoğrafcı » absurt tiyatro » akıl var yakın var veya akıl » gomuk » bonkorluk » patates boceği » kopuk » cemkirmek » kacırış » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » yorgan gitti kavga bitti » kuheylân » hint domuzu » gununu gostermek » frenk uzumu » kostekleyiş » catlatmak » ruzgârlanmak » ihramdan cıkmak » kursu hocası » cizmek » hangi taşıkaldırsan altından »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.