tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duz yazı » ateşparcası » ne iyi » odevlendirilme » politikaların genel adı ferdi » cektirme » uzumlu kek » calar » uşume » amerika armudu » gonul almak veya gonlunu almak » mantar ozu » camuka » kacımsama » hem İsa yıhem de musa yımemnun » sorguya cekmek » baccı » mukedder olmak » nufuz » iplikcilik » mahkemelerinin adı » recine kanalı » tumorleşme » urun » sac baş » beşyuzluk » cekap » cumlecik » hayra karşıolmak » cayhanecilik » kahrıcekilmez » cekul » destan duzmek » gun gibi acık » ezip buzmek » direnc » guvercingiller » tavşan yurekli » kol boreği » tedavulden kalkmak » untu » yapılmışiplik » kacmak » hancer ciceği » ici kararmak » yuklenmek » caprazvari » odu bokuna karışmak » haybeye kurek cekmek » ayağına veya ayaklarına kapanm »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.