tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toplumsal cozulme » cıkışmak » olu salı » coban yıldızı » kecileri kacırmak » hatırıicin » efelik etmek veya yapmak » duzen kurmak » gorevli » profesorluk » ozdeşlik » cırılcıplaklık » şurekâ » temize cıkarmak veya cıkartmak » puruzlu » goz altıkremi » nefis mudafaası » kusme » faca » yengec » catışmak » sarıcicek » doner kapı » kuşak dolama bağlama kemer » kâğıdından değişik olanınıbulm » sesini yukseltmek » cinleri başına toplanmak veya » cengelleyiş » borcluluk dengesi » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » dollenme » helenist » carşamba » cekiştirici » refuj » goruşme » orgut kurmak » kacırmak » oncu oyun » camur banyosu » seramikcilik » mısırlı » bıcılgan » kâğıtcı » goğus cukuru » pirogravur » derisini yuzmek » yapılan resim ve bezeme işi » uz » cilâlıtaşdevri »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.