tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağac kurdu » duşculuk » lutufkâr » sokel » defol » insanustu » yukumluluk » sus icin » turkuleşme » mahkeme kadıya mulk değil » ayağınıyorganına gore uzatmak » iki cenetli » uzun lâfın veya sozun kısası » surtup durmak » sovgucu » burnunu cekmek » şeytana kulâhıveya pabucu ters » gozu donmek » yuz vermemek » korece » guzergâh » nicin » sayısınıallah bilir » derc » kısa omurlu » dunya başına dar olmak veya ge » oluşturduğu donme eğrim cevr » carpmak » dolek » allah kabul etsin » seramikcilik » teveccuh » renkci » bitumleme » koltuk gozu » ustunkoru » yazıyıcıkarmak veya sokmek » mutenakıs » sumerce » cıkılmak » devam etmek veya ettirmek » icini yemek » gor veya gorursun » cıt cıkmamak » yonetmek » eli dar veya eli darda olmak » kabul gunu » cankurtaran kulubesi » bicimlerde tutturmalık » kor oğlu »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.