tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teessurat » ya sabır cekmek » yukseliş » gormek » haber bulteni » tul » doğme » musmir » pırpıtcı » lu » kucuk » cirozluk » ucuklaşma » nankorleşme » yalancıdunya » urkek » keskin gozleriyle cok uzakları » ısıolcer » pekiştirmek » z » kin gutmek » gorumcelik yapmak veya etmek » rofle » veya ozel kuruluşlarca odenen » guderilemek » duşeyazma » cemberli » tahrikcilik » oyuna cıkmak » rus » ediyorum demek ya da hasmını » gerilim olcumu » yuzunden » ademimerkeziyetci » catır catır catlamak » coreklenmek » puruzlenmek » think tank » bohcacı » mutalâa » ortturmek » pusur » not duşmek » yumurta okce » gonul almak veya gonlunu almak » astsubay cavuş » insan eli değmemişveya dokunma » goturmek » amputasyon » sebeplerle ortaya cıkan iktisa »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.