tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dutturu leylâ » gozeme » bicim » on ad » harezmî yolu » kopurmek » mucerret » kerpic » keşkul » dortluk » cift pencere » alumina » gunsuler » etuv » catır catır sokmek » maca beyi » ince karton parcası kartvizit » katresi kalmadıveya katresi yo » okuz gibi » soylemseme » kuvoz » esas vaziyete gecmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » vaz ıhamil » dev aynasında gormek » elcilik » ha babam veya ha babam ha » duşman duşmana gazel veya yasi » duzenleşim » facetalı » bir sure ayrılmamak » cardaklı » cemkiriş » ustune duşmek » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » gomgok » yoneltec » donuşlu zamir » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » yoğurtcu » nispet vermek veya yapmak » pis soz » mutedair » mezardan cıkarmak » celik macunu » ozumleme dokusu » tecavuz » teknik universite » armudun iyisini dağda ayılar y » ayaza cekmek »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.