tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tirşe gozlu » ipini cekmek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » catık kaş » secilmiş » sosyo » capulacı » mechul » zac » sukûnet » arapca » calmak » sırca koşkte oturan komşusuna » mandallı uzerinde mandal bulu » ruchan hakkı » guc kazanmak icin calışmaya ar » kışve yaz arasındaki mevsim i » hayvan koklaşa koklaşa insan » cıkartma » dansozluk » terettup etmek » aleykumselâm » yureğini tuketmek » deniz ucağı » pazara cıkarmak » goz gezdirmek » dutturu » surtuşturme » orgun eğitim » catırdatma » catkı » vızvız boceği » yurek carpıntısı » gurultulu » susleme » temizlemek » berbat etmek veya eylemek » cılkava » gozlerini devirmek » cekinmek » turkî » dumen boğazı » dortluk » lık lik luk luk » kohne » gok ekseni » dubel » capraza sarmak » tunekleme » kaplumbağa yuruyuşu »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.