tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağlar gozden sahte sozden ken » yağışolcer » rabbena hakkıicin » cetele cekmek veya tutmak » palet » davranma » gunu gunune uymaz » limon kufu » lâfınıveya lâfınızı balla kest » aslan sutu » divanımuhasebat » yonetim gideri » cıkmak » ak arap » ses cıkmamak » karanlıkta goz kırpmak » satranclı » sandıktaki sırtında ambardaki » sorma kişinin aslını sohbetin » yağmur yağarken kupunu doldurm » uzerinde pas oluşmak » gozu cıkasıca » soz duşurmek » kitaba veya kitabına uydurmak » tesellum » mubalâğacı » fitne fesat cıkarmak » bayramlık ağzınıacmak » goz » cubukcu » tek cenekli » acığa cıkmak » turkistanlı » duşgucu » kukurtleme » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » taclanma » akma hancer » uzatmalıcavuş » curuğe cıkarmak » arkac » acıkca » kucuk kumru » orgucu » yuzuk parmağı » muşahhas » eline yuzune bulaştırmak » bukme » minor » cengelsi »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.