tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surek » ozerklik » uzum guneşi » fener cekmek » tumselmek » cozumlenmek » uygulama » catkınlık » başkurt » cesaret almak veya bulmak » acık fikirlilik » kunguldeme » koyunun bulunmadığıyerde keciy » gomulmek » kalafata cekmek » pusku » terbiye almak veya gormek » suresiz yayımlanan duyuru » gokyolu » emanet bırakmak veya vermek » calmac » amplifikator » orgutleniş » azınlık hukûmeti » başsavcıolma durumu » kargın » celen » cozuluş » ayağıile veya kendi ayağıile g » yuzlu yuzlu » pacasız » muzminleştirmek » maydanozlu soğan » dumen neferi » carpışmak » şeylerden her biri tabaka » etanol etil alkol » un » kotu » ses vermek veya vermemek » golgelendirme » odevlendirilmek » calışkanlık » kuf kokmak » yukseğe cıkmak » kullanılırdı » cektirmek » iflâs anlaşması » gozetlenme » cantadan yetişmek »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.