tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyukluk » kullanılır » akrobat » mumanaat » kuduz boceği » ac doymam tok acıkmam sanır » ezcumle » dovuşcu » burnunu sıksan canıcıkacak » munakaşa etmek » calgın » saatcilik » telgraf ciceği » goklere cıkmak » gomlekcilik » uretici olmayan alan » carpıtma » bal ciceği » aracla yakmak » zihin acmak » kacık » garazıveya garezi olmak » oruc » gormediğe donmek veya gormemiş » donemi uc dort gun suren tehli » cıpır » duşunceli » sus » dovunmek » cıtırdatış » cemrek » gunahkârlık » cenekli » cis » gun almak » durtme » goruşme » cok karılı » kullanılır » plânorcu » koyu koyu duşunmek » calma » cirkinleştirme » yaprak boceği » soğuş » kabak birinin başına veya başı » gerci » kustahca » kireclenmek » puskurtmek »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.