tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surtuşme » batakcı » duşup kalkmak » yon belirteci » tufekcilik » goz guclu bir ışık sebebiyle b » ucmak » lâvanta ciceği » boksorluk » ayrık kume » t » duze inmek » kafayıyere vurmak » genişzaman gorunumu » surgulemek » yuzustu bırakmak » amara » harput koftesi » yun » damdan duşer gibi duşercesine » el cekmek » karacayır » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gobek bağlamak veya salıvermek » balık sutu » kulyutmaz » garnizonlarına ve bu duzeydeki » dokulup sacılmak » ickisiz » camur deryası » cıbanlaşma » mubadil » sınava cekilmek » guneşsutu » şofor koltuğu » bukunlu » cotira » tibetli » cok sağlam dayanıklı sert » ciğiplik » yuzeyinin her noktasına basınc » dorduz » tos » uleştirim » arıkovanı » muntehir » kı ki » başa gelen cekilir » umran » iyilik etmek veya yapmak »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.