tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ev alma komşu al » ic » her şeye aklıeren zeki akıll » yuceltilme » butan » mudir » yetenekleri gelişmemiş cocuk » gurleşmek » icat cıkarmak » cuhadarlık » gozu cıkasıca » ayağınısurumek » sac » ozel mulkiyet » buzmek » ganalı » cemaziyulâhır » buhran gecirmek » inmek » devletci » papirusgiller » coğaltış » musait » oğuzca » kırıkcı » haraccılık » veya toprak harc » cıkartma » ustune kuşkondurmak » olmayan bağımsız hur » kundakcılık » durum » dovme » akımolcer » on » catal gormek » kendine ozgu » zurriyet » cadır yıkmak » suvarilik » kulfetli » unsuz turemesi » beduk » yol gostermek » benimseyip değişik bicimde anl » cuhadar » birinci gelmek veya cıkmak » İskoc » saklamak inkâr etmek » kotu yola duşmek »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.