tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumruk kanunu » musmir » miniskul » kısmetinde ne varsa kaşığında » cenesiz » ilginc » cevirici dili » yuzluk birimler boluğu » cozulmek » molotof kokteyli » serbest calışma » murdesenk » donme » inanc » gunduz » lâğım cukuru » dansoz » cağlamak » cokuk » sarıcıyan » taammuden » zr » sırtınıdayamak veya vermek » gozeneklilik » yukseltgemek » istencsiz » hurufîlik » gondermek » bulaşıkcılık » armatorluk » teselsul » canakcı » goz yummamak » yonlendirmek » ust dudak » guzellik » gubre » utangaclık » hic mi hic » yosun kulu » mani duzmek veya yakmak » batıturkcesi » munasebete girmek » patates koftesi » carpıştırma » soz arasında » dokuluş » zurafa » h » cobanpuskulugiller »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.