tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırlangıc » cozucu » cıngar cıkarmak » yedigir » cakılıp kalmak » evc » got » hacamat etmek veya yapmak » odunu koparmak veya patlatmak » gozunu ağartmak » evlenmelerinde yasa bakımından » noktalardan her biri » işsiz gucsuz » norvecli » cetinleştirmek » muteharrik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gonendirilmek » calgıcalmak » geckinlik » dolaba girmek veya gelmek » dalıp cıkmak » ogelerin oluşturduğu butun pa » sonuclamak » ici yanmak » suryanîce » atom cağı » aldanc » surunmek » mısır daki sağır sultan bile d » kıskac » yuzu secilmemek » acığa vurmak » boluşturme » tabiatustu » gudum bilimi » bukulgenlik » yuzunu gormemek » ic guveysi » bocekli » bulunan bolum kafa ser » bilânco » hataya duşmek » bicimdeki bolumler » borcsuz » teceddut » yuz yazısı » hicbiri » nesic » mentollu »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.