tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fil yuruyuşu » başcık » sert bir durum almak katılaşm » madde » arnavutlaştırma » dozunu kacırmak veya dozu kacm » kostek » bıcık » vak anuvislik » kubist » her gun » olaylarısonucu elde edilen bic » cakmak » inmek » unsiyet » fıcıgibi » taşkıran ciceği » okse kuşu » fırcalatmak » gozunu acmak » nazınıcekmek » altın adıpul oldu kız adıdul » enjektor » uzum uzum » truk » doneklik » citen » kul etmek » nesic » ozunlu » dokmek » dukluk » hazzınıcıkarmak » bıcak gibi kesilmek » turkucu » mutercem » polonez » cıvdırmak » gulec » ev sahibi mulk sahibi hani bu » yer » spotcu » cağdaşlaşmak » kalite cemberleri » surata bak sunguye davran » kucuk karyola » cimentoculuk » siz » huseynî » gunduz feneri »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.