tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic donu » guzluk » acıktan » gecit toreni » gobek dansı » gozu gibi sakınmak saklamak ve » yelken acmak » oksuz kalmak » hor bakmak veya gormek » dovdurtme » zorunlu oğrenim » cihannuma » duşkun olma durumu iptilâ » pure » supermarket » gelin ciceği » leninci » vukua gelmek veya vuku bulmak » cul tutmaz » duduk gibi kalmak » soz gosterisi » surtulme » skoc » kotuleşme » secmecilik » kok mantar » mandagozu » cırpmacı » duz kanatlılar » caprazlama » tecrubesiz » w » dukkân » ortaklaşa alışkanlıkların tut » yureklenme » zıvanadan cıkmak » boreklik » dunya evi » cozulemeyen ilmiksiz duğum » it » goturulme » zayice » şoyle boyle » at pazarında eşek osurtmuyoruz » ağzınıkullanmak veya satmak » yuksek basınc » moğol » elcim » gudulme » corekci »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.