tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muteveccihen » cıkmak » cok » ad cekmeye girmek » kosteklemek » menengic » salâ vermek veya okumak » kopeksiz koye veya suruye kurt » suspansiyon » kelle kulak yerinde olmak » d » poğaca » yureklilikle » gucu » yonetimi iyileştirme tasarısıv » kufluce » muterakki » muşkulâtlı » yetenek ve genel gidişdurumlar » yarayan kuru ince yaprak » purcuklu » allah allah » oğurmek » kesesine guvenmek » cevre acı » ulu » allah tan kork » uckur » cevikleştirmek » soz sahibi » semturreis » yarayan cevresi oluklu kucuk » canıcıkmak » danışma burosu » duzenlik » cırpmacılık » tadilât etmek veya yapmak » halebî » acık kapıpolitikası » fetus » te » gorunum » tuy dikmek » carpık curpuk » cuk » maruz bulunmak veya olmak » dinamitci » yoneticilik » goğus caprazı » hukmu olmak veya olmamak »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.