tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dallarından her biri » kusur etmek veya etmemek » ağızda sakız gibi ciğnemek » film cevirmek » lupten » buyultme » bahtına kusmek » bıckınlaşma » oportunist » himaye etmek » surrealite » bicimine getirmek » eksi uc » gecer akce » ote » sondurmek » alcılanma » odenen prim karşılığında bu iş » sukûtî » mulkiyeli » kendine susu vermek » ferc » oruk » parıltı » elinde bulunduran kimse » acılma » usanclık getirmek » bortme » camaşırcı » gorunmez olmak » guverte » kerpic » bilgic bilgic » icinden cıkamamak » munavebe » faraşgibi veya faraşkadar » lâcka olmak » karada olum yok » yureği goturmemek » maddelerden oluşan varlığın he » yuruyen merdiven » coreklenmek » arayıp soranıbulunmamak veya o » ozne grubu » turemek » cevrilme » perdahcı bazıparlatıcımaddele » seylân taşı » recete » cingenece »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.