tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kokertme » sıcraşmak » super » sunger taşı » icecek » kureme » borc gırtlağına cıkmak » futur etmemek » goğsunu gere gere » teşerruf etmek » koruklu » lâtinlik » durtulme » cabuklaştırma » mef ul » uretmek zihnî yetiler oluştur » ziyanıyok » cubbeci » bunların taklidi olan madde » sabahın korunde » fucceten gitmek » yarıklardan her biri » ciğden vermek » dalıp cıkmak » gutaperka » cimdirme » macar » surgunlerinde kokulu yağbuluna » dikkat cekmek veya dikkati cek » guvensizlik duymak » duşeyazma » acıklamak » dortluk » bekle yârin koşesini » kâğıtcı » gunindi » kuşcu » tezahurat » kullî » gunleri sayılıolmak » yıldız boceği » adam adama savunma » dokuk » sefa veya sefalar bulduk » cobanaldatangiller » yuzde yuz » mucahitlik » anahtar yapan satan veya onar » kotu » yoneltmek »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.