tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlenmek » kur » orneklendirme » kompozitor » şeyleri genel olarak anlatmaya » İsa yıkusturdu muhammed i mem » cat etmek » bitkisel veya hayvansal madde » cağdaş » ozelleştirilmiş genellikle di » başına işacmak » tel cekmek » yuksek gerilim » ağzınıacmak » teselsul » ense koku » kâğıtcı » kurklu » kaval tufek » telli calgılar » kayıkcılık » u » hazar » tahammul etmek » kulfetsiz » goğus tahtası » ce » besmele cekmek » kulkedisi » okultizm » studyo » kısa cizgi » borclanmak » uroloji » cakırdiken » kup » buyur » icici » supermarketcilik » sıcan deliğe sığmamış bir de » ici burkulmak veya ici sızlanm » pekiştirmeli ozne » resti gormek » başıicin » sinyal muziği » bilincsiz » kalca » fenalık gecirmek veya gelmek » duşeyazmak » hoşgoru »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.