tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dunur gezmek » olculer » kumeleme » bir karıyla bir koca dırdır e » ul » kuram mutasyonizm » herkesin arşınına gore bez ver » cevrim » ut acıcı » mes ut olmak » pacavra » muritlik » ustune varmak » ruya » rum » değişkene gore hesaplanan sayı » kılukal » eşeyli ureme » gonul dilencisi » li » surekci » naturel » suz » duyun » kundeye getirmek » cuvallanma » olmayan bağımsız hur » kumeleşme » butunu hars ekin » uretim gucleri » gozu toprağa bakmak » urkutmek » arabanın on tekerleği nereden » rabbena » ferman cıkarmak » tutme » durdurmak » cicek yağı » eline elinize veya ellerinize » doğen » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » kasketcilik » carpılı » barışcıl » carpışılmak » gokturk » beklenmediği umulmadığıveya c » yağlıkomur » mucize gostermek » acık »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.