tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dert edinmek veya etmek » culsuz » olum emri » allah etmesin » zurafa gibi » cocuk » cizgilik » kulek » ar yılıdeğil kâr yılı » babam » acıkağız » geciştirilme » uzerine yatmak » nemse » başbaşa veya kafa kafaya verme » oksuzler anası oksuzler babas » gok cismi » goc etmek veya eylemek » icin » luk » yon vermek » ic hat » ıska gecmek » acılmak » guzelleştirilmek » boşnak » kumes hayvanlarını urkutup kac » koktencilik » sansurlu » sınıkcılık » yururlukten kalkmak » camaşırlık » duşey duzlem » guz » cıplak » tıraşcı » gecit vermek » geciş » yuğruk » cıkak » odleklik » macar salamı » dır dir dur dur tır » arıbal alacak ciceği bilir » kocak » şantor » tutturac » ceyrekleme » sunger gibi » tel cekmek »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.