tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etmek » kul tablası » esas vaziyete gecmek » temayul » ut acıcı » gencleştirilmek » cangıl cungul » rb » sut cocuğu » arkac » dalgıc gozluğu » genel butce » ortaya surulmek » tutmek » fırıldakcı » yuklu » muzikli » sungusu depreşmesin » mumeyyiz » eşekten duşmuşkarpuza donmek » parca » ademimerkeziyetcilik » ustunluk karmaşası » dağveya dağlar gibi kadar » muverrih » govdelenmek » surfile makinesi » goturme » goz yıldırmak » bosme » usanc vermek » acıkca » kulac atmak » ucan daire » kızılderili » figuran » ustune titremek » hakikî » guvenli » acık hava sineması » canak anten » cirkin kacmak » luzum » uzuntu vermek » gozune girmek » tun » cardaklı » capar » nufus tezkeresi » ilgec »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.