tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırcalamak » nikâh duşmek » suresiz » millî mucadele » buldukca bunar veya bulmuşda b » malkoc » cıkılmak » diri diri henuz olmemiş » mururuzaman » kan govdeyi goturmek » tahkimat elemanlarıustune veya » ustune gul koklamamak » pacalı » ağzına kilit takmak veya vurma » karşıtı » gorme hucresi » pestile cevirmek » guclendirici » sorgu suale cekmek » guluncleşme » gomut » sinus » sondurmek » aromaticus » ceyizsiz » muddeialeyh » cevirmenlik » hollândaca » eli boğrunde » tukurme » tuysuz » cekiştirmek » ileri uc oyuncusu » gumuşlemek » doşeme » allah ıcok insanıaz bir yer » mancu » takaddum etmek » oz dışı » durtmek » sut şekeri » ustsubay » tes it etmek » maca mece » yeme icme » tanrıvergisi » cayır » ticaret kanunu » sun î bobrek » gorucuye cıkmak »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.