tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rn » beşdort » muspet » bıcak bıcağa gelmek » hoparlorlu » ciftetelli » kaşının altında gozun var deme » duşunuş » icini ezmek » doğru acı » oksitlenmeyen bir element kıs » baştan cıkarmak » cıvmak » kuyruk cekmek » sozde » mudafaaname » gocen » cıkarılma » surec » yuzunu yere getirmek » başınıdondurmek » kıvanc duymak » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » cokertme » huzunsuz » kok doğrayıcısı » care » camıcerceveyi indirmek » umitlendirmek » acık mavi » kullanılır » oteyi beriyi » bicmek » otekisi » yureği kaynamak » turlu » cark etmek » ceşitlendirmek » iceri girmek » buzdurmek » calkalamak » olcmede kullanılan alet » dudak cukuru » bosmek » allah kahretsin » gosterişyapmak » sun » kıkır kıkır gulmek » suc işlemek » guvem eriği »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.