tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gönlüne sermek ne demek ? ziyaret ediniz. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tiftik kecisi » sucustu » koyuvermek » uğrum » calkalamak » pancar gibi olmak veya pancar » karda yuruyup gezip izini bell » huzune kapılmak » bolu » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » koprucuk » tuketmek » doşek » buğelek » ice kapanıklık » gam cekmek » toreli » duşuncesini okumak » geziye cıkmak » carpmak » sonuclandırma » gozlerini kacırmak » canak ağızlı » bicim » camıcerceveyi indirmek » eli ermez gucu yetmez » duğuncu » paşa cayı » otmek » hukûmet » kulliyet » sac saca başbaşa sac saca başb » bol paca » catal zıpkın » ceper » butun devletler » hut » rest cekmek » papazkactı » gucendirici » calıştırıcılık » dalavere cevirmek veya dondurm » centiklemek » es gecmek » dollu doşlu » ad cekmek » boşnakca » taşcıtarağı » universalizm » yuzden »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.