tdk sözlük TDK Sözlük

 

gönlüne sermek ne demek ?

gönlüne sermek ne demek ? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gönlüne sermek ne demek ? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gönlüne sermek ne demek ? tıklayınız. uludağ sözlük gönlüne sermek ne demek ? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuklu kucuklu » cadır catı » cizmeleri cekmek » korkusuz iyi dovuşen kendine » cobaniğnesi » cetinlik » cinleri başına toplanmak veya » odevli » gunleme » turkluk » cağrıştırmak » keci yolu » tekerlek kırıldıktan sonra yol » kutluk » cetecilik » kanatcık » gelen gecen » koncerto » alaca duşmek » hercumerc » usteğmenlik » yuzu tutmamak » başdumenci » kureleme » yolgecen hanı » mutebahhir » catal » bork » mumarese » gurluk » mico » murver » olum oranı » frenk asması » gozu acıklık » tamtakır kuru veya kırmızı bak » cicek acmak veya vermek » uckurluk » koprulu » şomuz » sulfat » kanat acmak » urkekleşmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » tahammulsuz » panislâmizm » mustehcen » cicek olmak » mutehayyir » mustehzi »

gönlüne_sermek_ne_demek_? hakkında da bilgi ve gönlüne_sermek_ne_demek_? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gönlüne_sermek_ne_demek_? nedir ve gönlüne_sermek_ne_demek_? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.