tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkma » ozelleşme » cekelemek » fransız » cağdışıolmak veya kalmak » burun bukmek » carmıh » portekizli » portorluk » yuz gorumluğu » kahır yuzunden lutfa uğramak » gibi şart niteliğinde olan bir » cepez » acmaz halatı » rotuşetmek veya yapmak » kurk » cezasınıcekmek » sunger gibi » sonucunda ortaya cıkan ustun y » derme catma » alttan veya aşağıdan almak » ac ec » fırcalık » o duvar senin bu duvar benim » ulke » halk yardakcısı » malta eriği » anlaşmazlık cıkmak » keyfi bilmek biri » konuşma gucluğu » camurlamak » odunsuz » unsuz gocuşmesi » analizor » umide duşmek » acmak » boylece » dili bir karışdışarıcıkmak vey » gecirmek » cubukcu » beberuhi » silindirsel yuzey » dumen tutmak » ruh kazandırmak veya vermek » urkuntu » taammut » alcaklık » dokukluk » karfice » sonuclanış »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.