tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyuk oynamak » ettiğini bulmak veya cekmek » buyukluk gostermek » cicek gibi » organizmaların oluşturduğu bir » tık » cay » yururlukte kalmak » gozu gormez olmak » ufurme » yuzunden okumak » mudavim olmak » sırca koşkte oturan komşusuna » acığa almak » ust deri » hırcınlaşmak » ağzından baklayıcıkarmak » cıkak » tuyu bozuk » biri cok olmak » husnuniyetle » sınıfta cakmak » cizme » işitmezliğe getirmek veya işit » dudak bukmek » zuhal » cırakma » lâf soyledi bal kabağı » bicerbağlar » veya orulen dikey duzlem » ayrac » cumbuşlu » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » kor yılangiller » iş arî » satılığa cıkarmak » tunaydın » dili kılıctan keskin » el ile gelen duğun bayram » uslu durmak veya oturmak » popculuk » başcanağı » duzencilik » ayağına cabuk » konc » sel gibi akmak » yuk katarı » cekimsiz » sunger doku » vus at »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.