tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nubuvvet » cimensiz » aramak » muzahrefat » donemi uc dort gun suren tehli » goruşmeci » orta hizmetcisi » metafizikcilik » o » allah duşmanıma vermesin » ardışık goruntu » yuruyuşyapmak » obus » pec » bir ucu sivri olarak yapılan t » yururlukte kalmak » korelmek » en » muslukculuk » pamukcu » kanatcık » ucgul » kur asıolmak » yuz » koklu » kalburdan gecirmek » başlık atmak veya koymak » ustune vazife olmamak veya değ » goz var izan var » frenk lâhanası » uzengi kemiği » uşenme » bicimdeki bolumler » seni gidi seni veya seni seni » cek » tuccarlaşmak » cingene pembesi » yuz bulunca astar istemek » soz gelmek » ruzgârlanma » zevk icin » orgucu » yalın bicimli sanatınıbenimsey » buyukluk hastalığı » mutedavil » cenesi duşmek » yuzu yok » gorumcelik yapmak veya etmek » elinden cıkmak » cok buyumek irileşmek »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.