tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormek » eksen ulke » tukuruk otu » cirişgibi » goz hapsine almak » hareket » pir ol » parcalanış » yuksek » olumun soluğunu ensesinde duym » sosyal statu » cur et etmek » molekul » posasınıcıkarmak » portlemek » dokulup sacılmak » cıkışma » gulumseyiş » lek » tovbeli » vur patlasın cal oynasın » ust uste » cınsabah » tefessuh » goz guclu bir ışık sebebiyle b » var gucuyle » kokunu veya kokunden kazımak » onune cıkmak » ayağının veya ayaklar altında » yontemsiz » şanından olmak veya şanına yak » uretim gucleri » bayrakcı » cimdiklenmek » role » frenk inciri » gluten tutkalı » ic kavuz » tırmanıcıbir bitki piper nigru » tutsulenme » yureği rahatlamak » cuzam » uzumsu » hesap cuzdanı » devaluasyon » dorduncu » guneyli » tarafından arabacıicin armağan » işguc » geckin »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.