tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceyrek » cağdışı » kutuk » ihtimam etmek veya gostermek » kirecli » karışım » a dan z ye kadar » merkeziyetcilik » az gormek » oğretim » kahrından olmek » opulme » cehre etmek » adıbatasıveya adıbatasıca » malc » sakın ha » tehacum » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cık » mahkeme aracılığıile mal ve mu » ozgurluk » zıvanadan cıkarmak » bolumunden her biri sezon » guneyli » ay parcasıgibi » bitki asparagus officinalis » tamam mı » ronesans » haber gondermek » derdini deşmek veya depreştirm » maltız kecisi » takla atmak veya kılmak » dovme » ictepi » tevekkul » boya vurmak veya cekmek surme » oteden beri » cocuk ruhlu » muracaat » corek » butunu » mes ul olmak » pabuc » orgulu » yapılan resim ve bezeme işi » spekulâtor » carpılı » yer ozekcilik » acı » icten pazarlıklı »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.