tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor boğaz » bir konuda duygularıbaşkasıile » bancolaşmak » arşiduşes » sacış » yuzucu » sırma sac » cozunme » guclu kuvvetli » koltuk gozu » tum tanrıcılık » uc aylık » endustrileşmek » gozetleyici » muzevirleme » yuz yuze gelmek » yuğruk » olmayan kimse veya topluluk g » tentur » gurcu » canıağzına veya boğazına gelme » surtme ağı » donum » milâttan once » ici pır pır etmek » ozentili » centik » cete » olcu » gunluk » yureği geniş » cakmak cakmak » yururlukten kalkmak » oz » musamahasızlık » hayran olmak veya kalmak » gunu gunune » oz kardeş » doğum ilmuhaberi » hıckırma » yuzer havuz » musavat » kabak ciceği gibi acılmak » potaslı sutlu tuz » cuda etmek » dağcayı » fume » eğitim enstitusu » citmek » gozlerinin ici gulmek »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.