tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gurultulu patırtılı » sosyolenguistik » oksuz kalmak » alcılama » safca » yururlukten kalkmak » serbest gureş » mişli gecmiş » suheyl » kıvanclı » mektep gormemiş » dokum » tefeyyuz » ayakcı » bakla ciceği » akşam guneşi » gerceğe aykırılık » puskul kuyruklular » bahisci » juglans regia » guneşgunu » hasbî gecmek » uzun omurlu » iyi gun dostu » duğum ustune duğum vurmak atma » cur et » tukenmez » ic bakla » ucleme » yalıcapkınıgiller » olum olum de hırlamaya ne bor » acık fikirlilik » kostek » puskurme benli » fin ugor » yalova misketi » hakikî » sırtınıdayamak veya vermek » siyaseti ve oğretisi » rumen » rejisorluk » duzeltmen » mıhsıctı » kul tablası » tam acı » teeyyut etmek » gokyolu » kavlıc » bula bula bunu onu bir şeyi » gecmek »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.