tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırcacılık » orgutlendirme » haraccı » arkac » değişme olayı tekâmul » başıbelâya girmek veya uğramak » takla boceği » ucma » dumensiz » yenilir veya yenir yutulur şey » gumburtu » aralarında onceden kararlaştır » e hâli » kemane cekme » cokeltme » sıcan dişi » hukme varmak » bulbulun cektiği dili belâsı » soyleşmek » kethuda bey » testere caprazı » ic kapak » acıgormuş » uzağıgormek » burc » cimentoculuk » ceper » turşuya donmek » fedakârlık yapmak veya gosterm » donerci » yol yurumek » uzengi » kabarcıklıduzec » lutercilik » tuyu bozuk » gectiği yoldan gecmek » akciğer gobeği » cuha ciceği » saclarıiki turlu olmak » catılma » kelepce » cığırtı » uygurca » yuzlemece » gomme » acısoz » bukmek » calcenelik » elekcilik » macuna »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.