tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doğru acı » cırpınmak » onune gecmek » ol dediği yerde olmek kal ded » icten » jubile » şumullendirme » cirişlenme » uckâğıt » el etek opmek » frenk asması » işbaşa duşmek » kepce gibi » akrobat » gormek » uzengi kemiği » opuş » guatemalâlı » tepesine veya başına binmek ve » tercuman » celik » super » ustume iyilik sağlık ustune u » cimdiklenme » gosterişli » cıban » supurgeci » suratıkasap sungeriyle silinmi » secde etmek secdeye varmak vey » seruven » surukleyici » ucurulma » uryanî » sokmek » ucmak » seksen kapının ipini cekmek » kırk bir bucuk » mes ut olmak » ultimatomsu » ustune varmak » comeltmek » solusyon » centiklenmek » cobaniğnesi » eyer kapatmak veya kapamak » cizi » kopurtucu » kısa omurlu » catışmak » gez goz arpacık »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.