tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akşam guneşi » bir kızıbin kişi ister bir ki » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » cemberletmek » putur putur » adetce » durtmek » akşamdan kalmışveya kalma » suyukculuk » işsiz gucsuz kalmak » sevsinler » eli boğrunde veya koynunda kal » vucuttan duşmek » veya giysinin uzerine konulan » inşaatcılık » kufletme » cıpır » dokuntulu » tesadufen » tahaşşut » kantarın topunu kacırmak » catallaştırmak » cubuk ağacı » sacına sakalına kar yağmak » cavuş » uc gunluk omur » kona goce » uzerinde » benim oğlum bina okur doner d » roportajcı » oturak kundesi » celmik » niyetci » caresine bakmak » yapılmışince ve uzun şerit » tuzuk » gonlu kara » gomlek değiştirmek » cimdik » gumec balı » mahalle bekcisi » cabalamak » kan cekmek » tefeyyuz etmek » yabana soylemek » olumsuz » başak » bortuk » daki deki taki teki » maruz bulunmak veya olmak »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.