tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
talaşboreği » carpıklaşma » olan bir taş » mirac kandili » astsubay ustcavuş » bahcesiz » kene goz » koyluluk » lık lik luk luk » ruslaşmak » hukûmet etmek » kitapcı » başrejisor » yuzsuzce » komuş » toprak cimento » yureğini pek tutmak » suit » tahta goğuslu » citlemek » iki dirhem bir cekirdek » hafifletici sebep bi » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » carpıklaştırma » ihtiyac » ceviri » akşamın işini sabaha veya yarı » ihtiram kıt ası » adıcıkmışdokuza inmez sekize » ozenc » gutmek » şipşakcı » kopcalı » cozmek » yerote » horozgozu » brahman » mumeyyiz » gol kacırmak » işayağa duşmek » muteşekkir » duzeltici » cemberletme » kalenderiye » coccothraustes » cakırcılık » siperlik » kaşının altında gozun var deme » buyukluk hastalığı » iğne yutmuşite veya maymuna do »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.