tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tesettur etmek » kışve yaz arasındaki mevsim i » sozune gelmek » karanlığa gomulmek » el işciliği » işin icinden cıkmak veya sıyrı » hıckıra hıckıra » cubuk » catlama » tepegoz » kotu yola duşmek » guneşlik » nakışcılık » ustat » calyaka etmek » başıdinc » kor şeytan » suflîleşme » azap cekmek » kıc attırmak » on oluş » haraclı » huyu huyuna suyu suyuna uygun » saatci » İskoc » mektupculuk » icini karartmak » cicek » z » cığrışmak » carşaflamak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » kirec suyu » by pass » caylı » cayır teresi » davranış misal » mucbir » gozetletmek » hulûs cakmak » cekişte » raportorluk » odem » iceride olmak » bicmek » tebaruz » cember » kopruden veya kopruyu gecincey » aktualite » goz »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.