tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » filvaki ama » kova » goz yummak » kendine susu vermek » kuplu » catışma » lugatci » guldu gulecek » umur gormek » kulağınıacmak » kacgoc » ultimatom » kovanın ucuna yerleştirilmişme » guvenoyu almak » coraklaştırma » cangır cungur » utopi » lig » doktor doktor dolaşmak veya ge » dalga gecmek » gumburdetme » zumre toplantısı » bir ben bir de allah bilir » munazara » dediği cıkmak » mec » supurge » dayalıtahta kalas » soz birliği etmek » leninci » toprağıcekmiş » kudumzen » kavunici » car » utuculuk » kulak asmak veya asmamak » ilişkilerin butunu iktisat » suluk gibi » kapalıcarşı » tecerrut » ismi cıkmak » bolucu » lâcka etmek » gostermelik » kolay işlenebilen yumuşak bir » coğur » recetesiz » boluntu » ic plâzma »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.