tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hukum surmek » kukurtlemek » yağışduzeni » yureği rahatlamak » gosteriş » veya durduran parca komutator » huccet » tok evin ac kedisi » cıt cıkmamak » anglikanizm » sefa veya sefalar bulduk » guneşsizlik » suryanî » mısırlı » bicim » akıllarıpazara cıkarmışlar he » bahisci » surungen » ak sulumen » gayrimusavî » sanat enstitusu » fitne fucur » centiklemek » bir şeyler veya bir şey olmak » can boğazdan gelir veya gecer » karman corman olmak » cıkıt » cevirmek » aşcıbaşı » gurultusuz » işten gucten kalmak » saik » boğazından gecmemek » olum hak miras helâl » bonluk » nesic » denetcilik » koşek » hareket » kıc » culha » kafatascılık » mevlevîlik » kerpicleşmek » bicimini alır hidrojenle oksi » izazuikram » işi duşmek » tuylu » zaman » civi »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.