tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
harman dovmek » ne altınıbırakmak ne ustunu » ozgulemek » meydana cıkarmak » kan cıbanı » cokmek » ocağıkor kalmak » ic mimarlık » koy yeri » şohret kapısıacılmak » sıcan » gule gule » odevlendirilme » cıfıt » şukreyleme » uckur » ay ey y » hafızıkutup » midibus » zulfuyâre dokunmak » strukturel » on ses duşmesi » culcu » buro » borclu olmez benzi sararır » kulağıkirişte veya tetikte olm » cağırılma » birbiri ustune gelmek » mutalâa etmek » gardıropcu » sallanma » cağıldama » gorsel işitsel cağrışım » beleşcilik » uzerine bir iki guneşdoğmak » kumulâtif » kırılıp dokulmek » kırcıllık » ictenliksiz » protokolcu » utulenmek » cok gelmek » facuna etmek » unluleşme » basma alım satımı » sutsuz » cırak » delikli taştekne » mukavemet gostermek » kıcın kıcın »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.