tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozumlenme » resmiyete dokmek » bıckı » kundak sokmak veya koymak » cimlendirmek » son bulmak veya sona ermek » cınarlı » mulâhaza yapmak » at pazarında eşek osurtmuyoruz » doş » percemli » acık sozlu » orklemek » grev gozcusu » cokum » u donuşu » cıkmaz » tefavut etmek » antik cağ » yerleştirmek teşhir etmek » cıtlatma » tepesinden veya başından kayna » ceker » duruma gelmek » soğdakca » hanbelî » icinde » yaylar uzerinde hareket etmek » ciftelemek » parcası » camuru karnında ciceği burnun » teamul hukuku » duşunceli » kopuleme » rencper » yonetmelik » ustune varmak » uckâğıtcılık » kaval tufek » rotarlı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » korkunclaştırmak » ir » kostum » hopurdetmek » gormek » otumluleşme » şomine » nebuloz » goğus cerrahisi »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.