tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kollarınıacmak » el etek opmek » surguleme » hakkısukût » gumuşî » gamaglobulin » alcakca » utmek » guvence vermek » gorkemli » acılmak » gozu kesmemek » ana yon » orneklenme » e mi » dunya başına dar olmak veya ge » kafasında şimşek cakmak » vekilharc » kor değneğini beller gibi » bugun yarın » gozlukculuk » tupleme » sanskrit » uzatmalıcavuş » dirsek cevirmek » lâtifce » yururcalar » cuz » gurbuzleşme » konsolide butce » geciştirilmek » işguzar » unlu » cuval » dolap cevirmek veya dondurmek » sınır acı » yonelme hâli » kopya etmek yapmak veya kopyas » dudak ucuyla soylemek » cağacmak » cakışmalı » bunlardan yararlanması » smacor » kılıclama kacmak » alâminut yemek » centilmek » duduk » sanatı » kacış » duldul »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.