tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune olmamak » colluk » şıraolcer » ustune perde cekmek » tuymek » lâckalaşma » cakaralmaz » uretmek zihnî yetiler oluştur » carık » os » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » bıcakcı » tecanus » icirme » herkesin yararlandığı » etiketcilik » yakasız gomlek » cucuk » manisa kebabı » duşunce » sacmacı » muallâkta olmak veya muallâkta » bunun sonucu olarak da doğal ş » arka muziği » sutlu kengel » coban salatası » akrobat » koşede bucakta kalmak » surtmek » kaucuk » kırlangıc donumu » gozu su icmemek » urik asit » an en » imanına kadar kısa soyleyişle » her dem taze olmak » is at etmek » mubadil » tam ustune basmak » İskocca » ceribaşı » ciğ » muslukculuk » yarım kure » omca » kok » suslu puslu » kibrit cakmak » dalıp cıkmak » cektirici »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.