tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğur » cotuk » kandırıcı İnandırıcı » tur operatoru » gecilmek » muzakere » cekiş » yuceliş » ve sorumluluğunu taşıyan birim » t » ordek balığı » kirec kuyusu » baskın cıkmak veya gelmek » civit otu » duşmanlık » gecicilik » emeği cekilmiş » urun vb » motamot ceviri » araştırma gorevlisi » şanından olmak veya şanına yak » kayışa cekmek » parti cevirmek » iclendirmek » gullâc » gockun » duşurulme » secme » gureşci » nacar » cimento » hayvan derisi » uc » otucu kuşlar » uykusu başına sıcramak » başına işcıkmak » avantur » icinden gelmek veya gelmemek » acık » gozle yemek » ruyalarına girmek » omurlu » kurakcıl » kalkan bocekleri » sınıfta cakmak » camaşır suyu » durumuna duşmek » korfez » milfoy » goz kırpmadan »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.