tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imtihana cekmek » naturalist » zurafagiller » bayrakcı » gunaydın » dili kılıctan keskin » bulbulkonağı » muska boreği » izine duşmek » orumcek kuşu » surunmek » kokulu cayır otu » gecme » ust geciş » top ağac » değerlerine yapılan yeni eklem » tureme unsuz » cobandeğneği » goz almak » akşam vakti » hafıza dağarcık » capak » yuklemek » kocak » gun gecmek » gosterdiği yetenek veya guc » cektirme » ciğleşme » kralice » arnavut biberi » donenmek » badem kurk » bir soyle on dinle » karikaturleştirme » kıskac » cozumleme » lehce » tedric » elden ele gecmek » tenasuh » c c » nın resmidir » İngiliz sicimi veya ipi ile as » allah dağına gore kar verir » karikaturleştirmek » goz bebeği » kendisini değiştiren calışma s » rengi atmak kacmak veya ucmak » dudukcu » tıkaclamak »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.