tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sel gider kum kalır » kufur yemek » kulustur » guluncluk » ote beri » ote » goturmek » olumsuzleşme » gormek » taklitcilik ği » mes ut etmek » minor » tutsulu » gununu beklemek » nefis mudafaası » kâğıtcılık » bir karıyla bir koca dırdır e » ozut » karacalılık » havale » sıcrayış » beyaz etmek veya beyaza cekmek » el ense cekmek veya etmek » bitki sutu » ozdeşlik » canaksıhucreler » donuşumlu » buyultme » uygulama » şirretce » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » ardıc rakısı » formulleştirmek » indirme bindirme » koyunyunu » sorguc » sacılma » sukûnet » gozunun onunden gecmek » kostek vurmak » uzumculuk » korkutuk » altta kalanın canıcıksın » basınclamak » camurdan cekip cıkarmak » hayatınıbirine borclu olmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » yuklenmek » ovme » toz »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.