tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doner sahne » dovuşmek » guzelim » pa » ici acılmak » kılıc uşurmek » uvez » parcalara ayırmak » zuhrevî hastalık » cocuk kalmak » yaka paca etmek veya goturmek » allah ziyade etsin » buyuk para » den eylemek » tepesinden veya başından kayna » gozunun icine bakmak » guc » v v » suthane » suhulet » cevher » korleştirme » dunurluk » zir » dumensiz » uretim bicimi » bakımından bağlanarak soylenme » şovalye » sukûnet » bağlamak icin yapılan toplantı » surtup durmak » muhresenk » istihrac » kuculmek » pupa yelken ilerlemek gitmek » secim » kara yuzlu » mueccel » grizuolcer » uvertur yapmak » catık yuz » murc » tohmet » illuzyonist » gonder » araplık » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » piyango vurmak veya cıkmak » sus bitkisi » cıkmak »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.