tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olu dalga » gozunu dort acmak » amputasyon » ayağına cağırmak » cenesini bağlamak » saati saatine veya dakikasıdak » cı ci cu cu » arabist » can can » mukâfatınıgormek » ne dağda bağım var ne cakalda » bulûğcağı » hoduk » adıcıkmak » toren » işaretinin iki yanındaki anlat » rolâtivizm » cıkıkcılık » gezercalar » cizgi roman » guvenoyu vermek » gecmek » duğun salonu » luzumundan fazla » nuzullu » entrika cevirmek » keyfini kacırmak veya bozmak » cağ » capalamak » sumuk » sırtustu » olum sukûtu » dugâh » munfail » gurultuye gitmek » cemberlemek » senyor » temessul » dağıstanlı » du » yureği temiz » mutearife » yelec » munakasa » kalın musluk » bitkisel veya hayvansal madde » mortoyu cekmek » tac » cerge » guvenmek »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.