tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev eş anlamlısı, tıklayınız. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olumsuz » on tureme » elektrikcilik » kan ter icinde kalmak » boğazıduğumlenmek » bağlanan sert nesne » muselsel » tir » portenin başına konulan işaret » uyelik aidatı » carklı » icin » gerceğe aykırılık » cozuluş » duzenleyici » karda yuruyup gezip izini bell » cerviş » huseynî » ay cekirdeği » hukmetme » kızılağac » yuru ya kulum demiş » gocebeleşme » kotumser » kriz yonetimi » muhafazakâr » ozseverlik » top gibi gurlemek » slavist » yalova misketi » catışılmak » anglosakson » cakmaklık » oğretim yılı » guluşulmek » kocsamak » arnavutluk » bolmek » cokturme havuzu » mustelzim » kılıccı » demetci » ozetleme » uz » toplumsal cozulme » parantez acmak » veresiye karşıtı » buyukken daha kucuk duruma get » mustahsil » zibelilina »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.