tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozu gecmek » kopru başı » akbalıkcıl » kılıc cekmek » ucretli » kulupculuk » kuzum » tumamiral » canın isterse » muessese » yardım etmek veya yapmak » curuk iş » merak etmek k kalın okunur » kirecsizleştirmek » gormek » salepci » mubaşeret » teveccuh etmek » şilepcilik » cağnak » kokteş » ihsanıhumayun » belirten liste fihrist » yukseklerde dolaşmak » desinatorluk » celmeleme » yuzunu unutmak » coban yıldızı » acma » cekilme » kotu » yukselti » anlamlandırma » gormuşgecirmiş » cınarımsıisfendan » susletmek » cıkılamak » adetimurettep » unvanı » fume » toren duzeni » gudum bilimi » rusva » cıkılma » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gluten » uyuz bocekleri » pilot bolge » geciş » para cıkarmak »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.