tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icten » kontrolorluk » cetrefilleşmek » acılıp sacılmak » menengic » calısupurgesi » yırtmaclı » ictenliksiz » cerden copten » duşkun » bicki yapmak » altından capanoğlu cıkmak » cıtır pıtır » gumruk kanunu » şeytan gorsun yuzunu » aklıcıkmak » cabalamak » akcıllık » dumen kırmak » duzelti » tunel gecmek » ucu » duğuncu » donme » acmak » doğen » gunu » yureği pek » kulhan makinesi » cokluk » doteryum » taahhutname » turkluk bilgisi » yuzmek » belirtir » atom cağı » mucerret » gunaha girmek » kahkaha ciceği » dibi gorunmek » cemic » uretimlik » duzenlemek » yuksek » fare deliğe sığmamış bir de k » dağda bağın var yureğinde dağ » şeylerden her biri tabaka » dokturmek » teferrut » soz meydanı »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.