tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuş » genc irisi » porsukluk » veya rejimi değiştirecek bicim » punc » kasketci » aramca » guz » kultursuzluk » gommek » yaşyetmiş işbitmiş » gonlu gani » rafinator » biciminde duzenlenen ulusal ve » ikbal duşkunu » ustune yatmak » veresiye karşıtı » ovunc » oruk » renk vermek veya katmak » gurultuye gitmek » suflîleşme » cıkıştakozu » bolum » balcık » ferman cıkarmak » ağzınıacmak » şoyle » kumelenme » kibritci » kukremek » tuneme » on ad » kulağınıcekmek » kulhancı » recine yağı » cınlatış » celik kasa » yoldan cıkmak » sumbulî » satışa cıkarmak » ağına duşurmek » deve bir akceye deve bin akce » sove » b » cizgi cekmek » caşıtlık » sozluk bilimci » gluten ekmeği » yurutum »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.