tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
utopyacı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » duvakcı » kaput gitmek veya olmak » acılır kapanır alet » icimli » mulhak » cevri » ustune titremek » domifinal » goknar » muzik market » usera » tesellum » oportunist » edinmek hissetmek » acıkca » gedik acılmak » duşuncesiz » tepegoz » yunan » garc gurc etmek » murekkeplenme » koken » ileri gecmek » bir koroğlu bir ayvaz » dorduz » ozdeştirmek » kayıkcılık » ma me » carkcıbaşı » koyuvermek » yuzu gulmek » yığın kulturu » ayağına cağırmak » cumhuriyetci » kostek olmak » boynuz cekmek » hakir gormek » gun yeli » memleketci » somurgenlik » acmaz » itilâfcı » ozelleştirilmiş genellikle di » kuvoz » uzerinde » perlon fırca » gormek » ucuklamak »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.