tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gomgok » duğuncu » peştuca » parcacı » ayağıile veya kendi ayağıile g » zarar gormek » bu yuzden » barut fıcısıgibi » gun donumu » urtiker » da var ki anlamlarında kullan » kendine yedirememek veya onuru » play back » hayrınıgor » sığırtmac » işine bak » kat iyen » kopru kurmak » unlemek » carpılı » sıralıcumle » ozensiz » işin kolayına kacmak » yanal yuzey » butunleme » gureşcilik » pek soylemek » muzikci » ciceklendirmek » uzengileme » cekilmek » kosnul » ucmak » kusturmek » haraccılık » munkesir » acık maaşı » surmek » karşılığında cinsel ilişkide b » otumluleşmek » tutunu tepesinden cıkmak » sıvıolcer » tekme atmak veya tekme vurmak » borcluya yazdığıbildiri » cift sayı » kırkağac kavunu » mundemic » carpışmak » lâkırdıyıezip buzmek » ankara kecisi »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.