tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
statu » cozumleyici » koşeyi donmek » orseleyiş » cekmek » bolum » yuz kızartıcısuc » carpan balığı » cift camlı » culûsiye » kasa » orumcek kuşugiller » piknik tupu » yalavac » ozgulluk » kulupler arası » diz cokmek » ozerkleşmek » sinir torpusu » sansurcu » inmek » yeni eflâtunculuk » ha babam veya ha babam ha » gunluk ağacı » catkısız » sınır acı » balcak » sutune kalmak » anlamaya yarayan sınama » on deyi » camaşırlık » atom cekirdeği » guclu duygu durumu » işacmak » cenesi duşuk » turedi » kondansator » ordek balığı » istim ustunde olmak » karnından konuşmak veya soylem » cok gecmeden » soğukca » ağır arac » tuvit » icirilme » hoparlor » oz oğrenimli » ustencilik » yukseğe cıkmak » duşkun olma durumu iptilâ »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.