tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık dolaşım sistemi » alım satım burosu » okselemek » acılama » iftihara gecmek » biri yer biri bakar kıyamet o » cizmeli » sıfat fiil » gozu gonlu tok » yuz akı » koyuvermek » huzurunu kacırmak » ortak mulkiyet » ote » cardak » surekli olarak gidip gelmek » başcık » cevrilemek » ayak cekmek » goz goz olmak » ec » kıt a » başına calmak » allah kuru iftiradan saklasın » kampcı » catınma » fe » gercekleştirme » olmayan bağımsız hur » mutereddi » kosteksiz » eski tufek » ondule » harbiyeli » kotek » cıkışamamak » gec » cıldırtma » suyundan yararlanılan cukur » cıktı » gonder » f f » cılgınca » başına işcıkarmak » teşehhut miktarı » cokbilmiş » moskofluk » kumbet » cicim » kestane kabuğundan cıkmışda ka »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.