tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuzla buz veya tuz buz olmak » cenet » cağlar » tokatcılık » boceklenmek » deli gomleği » yıl donumu » ozgurlukculuk » golgeleyici » dokmek » bir ayak once evvel » siyanurlemek » coven » secme yetkisi » burukca » mujde vermek veya goturmek » buten » kur a » cole donmek » ustuvane » honduraslı » denize cıkmak » sağlık gorevlisi » muziksiz » gonul vermek veya bağlamak » yankıuyandırmak veya yapmak » yonelme hâli » savaşacmak veya ilân etmek » fuzen » şeytan gecmişgibi » makascılık » kirec » alumina » ucuk » oşur » cartayıcekmek » opucuk » kelebek ciceği » tencere dibin kara seninki be » olu gozu kadar » cekme » utopi » sukûnet » puf noktası » ceşni » kusme » govem » kalaydan cıkmak » avurt unsuzu » cenetli »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.