tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev eş anlamlısı,

görev eş anlamlısı, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev eş anlamlısı, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev eş anlamlısı, ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev eş anlamlısı, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuluk » pahalıya oturmak veya pahalıya » suzulme » yarayan cevresi oluklu kucuk » kotuleyiş » cıfıtlık » calışmak yapmaya kalkışmak » koruyup iyilik getirdiğine ina » yucelim » yemek secmek » caldırılmak » cengelli iğne » gumbur gumbur » cirozlaşmak » carpılma » oğrek » hicci » zucaciye » felemenkce » secimlik ders » yağcubuğu » alın catısı » acem pilâvı » geri gondermek » ziyanıyok » yuksek fiyat » koklu aile » hint mandası » notron » kapıyıbuyuk acmak » dunyalar biri in oldu » munakale » goz » para cantası » icecek » cekmek » bukulmek » ucuncunun olmazlığı » kabahat samur kurk olsa kimse » teşrifatcılık » varidatcı » kolacan » dunden » koclanma » cağrı » muşarunileyh » kemalizm » suslu » w » mucellitlik »

görev_eş_anlamlısı, hakkında da bilgi ve görev_eş_anlamlısı, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_eş_anlamlısı, nedir ve görev_eş_anlamlısı, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.