tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arap » ceyizsiz » tıraşıgelmek veya uzamak » renk koru » iliğine işlemek veya gecmek » ihrac edilmek » percem » koturum olmak veya kalmak » odu kopmak veya patlamak » yureği yaralı » oz » molekul » icine ateşatmak » muşavir » koklu » hint horozu » hungurtu » gecmek » docentlik » hukûmet kapısı » kamcıbaşı » tuy sıklet » plânor » hesap acmak » zuhul » toz fırcası » İsvicreli » oturmek » terbiye almak veya gormek » muddei » silindir prizma vb bicimindek » yuz yuze gelmek » hacet gormek » teşekkur etmek » goğus » gosterişlilik » nankorleşme » sozune sahip » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » duşleme » cıkmak » belediye cavuşu » yuzunu goren cennetlik » dışdunya » ortuşme » cumlecik » yuzmek » cıkmak » corbalık » dolap cevirmek veya dondurmek »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.