tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuklaştırma » suclu olmak » ozdek » yureği ağzında » tuy tus » donenmek » calgıc » dokulmek » cirkefe camura taşatmak veya c » havanda su dovmek » mantar ozu » sağlayan şartların butunu » korunu kırmak » gecmişi olmak » uretim aracları » ne şeytanıgor ne salavat getir » kilise canı » odul » şapka cıkarmak » yazlığa cıkmak » yetenek ve genel gidişdurumlar » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » onemsizce » yureksiz » dovmek » bırakılmışkimse » yuze soğurma » kup gibi » cıkarmak » icerik » percinleşme » ortme » kacırmak » muşahhas » corapcı » tezahur » karagul » gosteri » cıkışma » ceşnili » tutturgac » gecmek » kat î » mutereddi » yuzune bakmamak » ciroz » yurek yarası » yayla corbası » olduğu soz » fındıkcılık »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.