tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ummet » ateşacmak » brahman » ıskatcı » ağacsız » yureksiz » rafinator » kahır veya kahrını cekmek » tezevvuc etmek » gosterge » kullanılır » huzzam beşlisi » tırnak suruşturmek » kokulu cayır otu » balıkcıl » mavimtırak esmer renkte bir el » ozgurluk » anasına avradına sovmek » oğuzca » enfusî » gulme » ilginc » bakır calığı » yer yer kazıyarak alttaki renk » kaşıkcın » yuf borusu calmak » cimentolanmak » ovgucu » cıkma » inmek » soylenme » guveyfeneri » duz duvara tırmanmak » halay cekmek veya tepmek » pacacı » cevirmek » camur » sacıştırmak » literatur » at başıberaber gitmek » parıltı » kokten surme » yorgan gitti kavga bitti » kıvanclanma » pazar yerine donmek » yurutec » munferiden » sozlu soru » buyuk lâf etmek » eli boşgelmek veya gitmek »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.