tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calılandırma » perdah vurmak veya etmek » anuri » vur abalıya » acıcı » tehevvur etmek » dam ustunde saksağan vur beli » gorevdaşlık » kok » kacak » yakut » cizi » fusunkâr » koyunun bulunmadığıyerde keciy » ici titremek veya titrememek » kuresel » deklânşor » ceşnileme » allah taksimi » gittikce » dereyi gormeden pacalarısıvama » olum sukûtu » cemaat ne kadar cok olsa veya » tekessur » acık liman » karantina muddeti » butunleyici » cav » adana kebabı » ac susuz kalmak » refakatci » acısal » haber studyosu » gozu ısırmak » ozel » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » icilmek » aktualitesini kaybetmek » sıcan deliği bin akce » mantar corbası » muphemlik » sırıkcı » ust tabaka » kimin nesi » anlamıverir » duzecleme » yuzer » tevettur » vantilâtor » takayyut »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.