tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hırs burumek » el ile elle tutulur » kutuğu hayat ağacı » can havli ile » gabonlu » eşbasınclı » uctan uca » ada » cocuk oyunu » ortalığı almak » cevresel » yuz » buk » catkın » tacsız » calışma » cemberlenme » alacık » parca boluk » kor kuyu » dallanıp budaklanmak veya bir » ince eleyip veya eğirip sık do » iler tutar yeri olmamak veya k » emekliye ayrılmak veya cıkmak » comeliş » cetin ceviz » uflemek » salcalamak » aşcıbaşı » kambersiz duğun olmaz » hepcil » yuz yuze gelmek » canta » ust uste » eskişehir taşı » kacırmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » lâvanta ciceği » cıramoz » catlak » catlama » gun gormez » on damak unsuzu » kafasına dank etmek veya demek » oldurmek » fekul » alcak » dağveya dağlar gibi kadar » buro » bicilmek »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.