tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capla » can cekişmek » cıkarmak » guvenlik » ateşalmaya mıgeldin » yatık cit » heyheyleri tutmak veya heyheyl » canım » bolunmez » eşcekim » ezcumle » sumuklu bocek » ne alıp veremiyor » onsel » tuy » hic değilse veya hic olmazsa » İnegol koftesi » muzekkere » ustune ustluk » dama oynanan taş » uzun oyku » kulliyet » levazımatcı » utucu » olmez » arnavut » derin derin duşunmek » surtunme » mutecessis » adam sırasına gecmek veya girm » kız kacırmak » başınıucurmak » sıcan » calkatma » meyve ici » muktesep » oz itmeli » yuzu yerde » calmak » korduğum » gozleri dolmak veya dolu dolu » gıptasınıcekmek » koyuvermek » gece gunduz dememek » oksijen cadırı » gomme » teşekkul » curmumeşhut » donuşturulmek » bağlıuzun bir sapıbulunan arac »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.