tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munekkitlik » uretmek zihnî yetiler oluştur » ev alma komşu al » hypogaea » coğunca » calpara » tilki uzumu » olumsuzleştirmek » bicim » butunleşme » cer » yoluyla bir yapının her yanını » kotu kişi olmak » sonuc » kopuklenme » muvafık bulmamak » surundurme » keskin zekâ keramete kıc attır » zulfuyâre dokunmamak » den yana » kuculme » muracaat » cebrî yuruyuş » oğutlemek » istirham etmek veya istirhamda » dayanc » roportaj » benimseyip değişik bicimde anl » allah selâmet versin » filozofca » kendini toparlamak veya toplam » buyuk turk İmparatorluğunun uy » goktırmalayıcı » suru » omruhayat » coplenmek » yureğini eritmek veya sızlatma » cıkan » guzel » celik cember » duşman » komur başa vurmak » cokelmek » gorevsizlik » alev sacağısarmak » kunyesi bozuk » denir » denetci » dişini sokmek » munasebet »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.