tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unlu uyumu » parca » percinlenme » yuzune bakılacak gibi veya yuz » ocu » gocertme » ozumleme dokusu » buyulemek » oruc » ust sınıf » kooperatifcilik » gurbetcilik » davranış misal » yugoslav » ozursuz » koylu » panturanizm » ultimatomsu » ozdeş » ekmeğine goz koymak veya dikme » ciğnek » am em » kopure kopure » kenyalı » kap » allah vermesin » yuksek » olcerme » iltimas etmek veya gecmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » allahuâlem » ceteci » ağzına tukurmek » gozu kaymak veya kacmak » gocme » tukenme » canakcılık » servisci » yazıya dokmek » sut mavisi » yer ustu » cetene » golge duşurmek » mulhak » her tur gosteri yapmaya uygun » hesabınıgormek » carcur olmak » cokca » acıklık » cezve surmek »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.