tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici bayılmak » derin derin duşunmek » sıcmak » uzengilemek » guc » at başıberaber gitmek » yay ayrac » kapsamıolan » er » alâkayıveya alâkasını kesmek » carksız » organların her biri » nez etmek » satranccı » cene » şuphe yok » lâtin » boylece » olu dalga » izini duşurmek » tırtıkcılık » celişmezlik » gorunum » işi uc nalla bir ata kaldı » papirus » baştan cıkmak » guzellik enstitusu » aldanc » ozellikle » yardakcılık etmek » berat kandili » muşkul » gorevsel dil bilimi » duğmeli » kultur bitkileri » sozluk bilgisi » madagaskarlı » yere bakan yurek yakan » gercekleştirilmek » yurutucu » cuvalcılık » hesapcı » camurlatma » manipulâtor » calım » canınıcıkarmak » smac » utu » govdesizlik » arasıveya araları acılmak acık »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.