tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaradana sığınıp bir işyapmak » kotuluk » ne cicektir biliriz » yuzu yumuşak » tur » hurc » capalanma » coluk cocuk » kaşjolesi » tebessumlu » film cekmek » ummet » yıkık dokuk » az değil » sac boreği » goz sevdası » civilemek » şartlıbirleşik cumle » İngiliz sicimi veya ipi ile as » mukedder olmak » habeşî » buyultmek » duduklu » sozluk bilimi » davar gutmek » işi cıkmak » skandinav » sağdıc emeği » burcak » ağzına veya diline sağlık » porsumek » yureği pek » yuz tutmak » sonmek » banliyo » mustehlik » butunsellik » tekaut ikramiyesi » civit rengi » yargılama usulu » camaşırcı » bitki alkanna tinctoria » aracla yakmak » ıskartaya cıkmak » kopurmek » hayran olmak veya kalmak » tatar ağası posta gorevi yapan » bicimini alır hidrojenle oksi » dışına cıkmak » para peşin kırmızımeşin »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.