tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olmama durumu serbestî » şeylerden her biri tabaka » ic » yakışıksız kacmak » terbiye almak veya gormek » sutsuz » oğur » vizon kurk » cekememek » sacmak » yoresellik » yb » unlu duşmesi » guzelleme » yukseklik » boşta olarak yapılan ortu » yarayan cevresi oluklu kucuk » kacta » govdesiz » korluk » cocuk gibi » ortulme » sozum ona » copten celebi » akciğer lopcuğu » iz an » kadıngobeği » copluğu » yoğurtculuk » kılıc kuşanma » goz bağı » etut » gulec » bayrak cekmek veya asmak » demek ki demek oluyor ki » kureyve » cakar » dırıltıcıkarmak » bilimsel duşunce » cekişli » pejmurde » ilk goz ağrısı » catıklaşma » bulgusal yontem » lâcivert di » guzellik » maltız kecisi » guzlek » uc etek » kıcın kıcın »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.