tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mef ul » sulumen » deveyi yardan ucuran bir tutam » insan icine cıkmak » taahhutlu » puan almak veya kazanmak » secim » sofra veya sofrayı kaldırmak v » gokyuzu mavisi » kumulâtif » kacırma » kızağa cekmek » gudum bilimi » got » duzen vermek duzene koymak vey » corapcı » oz su » ticarî tuketim » şupheleniş » karluk » harf cevirisi » top atmak veya topu atmak » kuşcu » soğuk ter dokmek veya soğuk te » ureme » ucmak » cok katlıotopark » mubahase » goz kuyruğu » gomulme » hafifletici sebep bi » husnuniyetle » elden ele gecmek » zihnini celmek » başından gecen olağan dışıola » muvafık bulmamak » hırcın » munfail » başyonetmenlik » ufleyici » etliye sutluye karışmamak » buyuk balık kucuk balığıyutar » yumuşak ince kâğıt » cakı » hâşâ summe hâşâ » mef ul » calıkuşu » duşunceli » carşıağası » omur surmek »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.