tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goruntu » cay evi » capsız » cozumlemeli » catlama » yastağac » geri cevirmek » germanistik » ana sozleşme » gocmenlik » teminat akcesi » uckur » togolu » sahneye cıkmak » ceşnicilik » bobrek taşı » acılmak » aspirator » kedi yavrusunu yerken sıcana b » gumruk kanunu » vucuda vermek aşıyapmak » doşemelik » iktidardan duşmek » icine işlemek » ortalamasına dayanan durumu » allah selâmet versin » cekichane » muzikci » kalite kontrolu » varsa yoksa » mahfazasıolan » camur ığrıbı » sıfırıtuketmek » sungulemek » servis otobusu » nifakcı » hacamatcı » numayişkâr » ı i u u » surungen » cıvgın » kontor » buyukken daha kucuk duruma get » hakikî » acmak » sen bilirsin veya siz bilirsin » buten » musteniden » cozumcu » yağlımuşteri »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.