tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kralice » muhrusuleyman » kızıgonlune bırakırsan ya davu » yer cokuntusu » ağacıdibinden kesmek » skec » oykunmek » balıkcıduğumu » nispet vermek veya yapmak » gozlemci » cer cop » nasihat etmek vermek veya nasi » gecmek » kulhanbeyi ağzı » kurk » copurlaşma » uzerine uzerine gitmek » aletler butunu » deveci ile goruşen kapısınıyuk » etut » cemkirmek » yuzme » suvari » kıskac » cicekci » somurmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cocuk kalmak » dovenci » affınıdilemek veya istemek » doner sermaye » sozluk bilgisi » kaca » cakaralmaz » ala yuntlu » puf desen ucacak » surgulu » gozlemlemek » granulit » kuf bağlamak veya tutmak » yer yarılıp icine girmek veya » sumuk doku » kırmızıkart gormek » oteye beriye » terorculuk » partoner » tatbikatcı » kac zamandır » cumhuriyetci » sun »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.