tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
haclılar » une kavuşmak » parcalar » musevvit » soz dinlemek veya soz tutmak » ozletmek » doviz » akraba cıkmak » mektepten cıkan eşek marsuvan » herkes kaşık yapar ama sapını » komurcu » kem soz kem akce sahibinindir » cakşırsız » pr » cepin » ateşli silâh » kecisağan » kulunu savurmak » borcluluk dengesi » gecmişzaman » kucultme » goğcek » tekduzeleşmek » ekmek duşmanı » bolumunden her biri sezon » acısal sapma » cıkmak » bezekci » mana fehva » acık yurekle » ga » rejisorluk etmek » kavanoz dipli dunya » dikensi cıkıntı » obekleşmek » tencere dibin kara seninki be » surup gitmek » akşam ahıra sabah cayıra » mahmuz ciceği » cokturme havuzu » kedi gibi dort ayak uzerine du » uzerlik » ilmuhaber » yolu duşmek » soğuş » nalcasız » nervur » cıkılan catkı » piramitcik » fermejup »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.