tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koşker » tırtıkcı » ciceklendirmek » gorunuşu kurtarmak » ceşitlilik » sağlam kazığa veya sağlama bağ » daruleytam » hakikî » azrail le burun buruna gelmek » gozu bağlıolmak » deyip de gecmek » on calışma » yarım kure » metal kap » faaliyet gostermek » saygıgostermek » bir kapıya cıkmak » civitlemek » calmak » yukleme durumu » guzellik malzemesi » ciğleşme » tarlada izi olmayanın harmanda » kalın unlu » fransız » gundelik » cavlağıcekmek » oralıolmamak veya oralıbile ol » alıcıyonetmeni » sakatatcı » surrealite » duşurulme » sandvic » yurutulme » tırmanıcıbir bitki piper nigru » kalcasız » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ana yureği » yureklilik » cıkarım » affınıdilemek veya istemek » yuru marş » etinden et koparmak veya kesme » mizacgirlik » suzgun bakış » curuk veya curuğe cıkmak » biletci » celişme » iyilikci » uclu »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.