tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
od kesesi » horoz evlenir tavuk tellenir » yoneltmek » icitme » turunc » surutmek » gercekleştirilme » ici kalkmak veya kabarmak » koşac » cevre bilimci » bicim » mutekellim » atıp veya atmak tutmak » boya vurmak veya cekmek surme » sabahcı » sureksiz unsuz » musellim » goynumek » muhurlu » bulunan bolum kafa ser » belgegecer » coraklaşmak » baştan cıkarmak » carpıcı » ummetci » defol » ic acmak » cezasınıcekmek » duşundurmek » teşekkul etmek » bolut » colleştirme » derme catma » uretme » kiremitcilik » catış » acar » teşekkur » guneşin alnında veya guneşin a » buz ustune yazıyazmak » yenicerilik » kat îleşmek » bal dok de yala » muzaheret » pişmanlık duymak veya getirmek » surungen » pic » kandırıcı İnandırıcı » olan biten veya olup biten » calcene »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.