tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pacalı » aryanizm » yuzustu » cıralık » afyon cekmek » koturum olmak veya kalmak » soz etmek » hilâfetcilik » pencere acmak » uz » canakcı » orumcek kuşu » kursu » cumleten » ilâcsız » cil » tilki uzumu » el ile elle tutulur » cık cik cuk cuk » boluntuler » buruşukca » cokları » ağıt yakmak veya tutturmak » icimli » sonuc niteliğinde başka bir bi » gozletmek » iltibasa yol acmak » taaccup etmek » cozum » duzguncu » dovme » art avurt unsuzu » cozyağı » muska boreği » gorunuş » yuzmek » cirişci » ici goturmemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ara secim » kundak sokmak veya koymak » atasozu » tovbekâr » nefes cekmek » surmek » korduğum » hint yağıağacı » şuphe kurdu » kedi veya eti ne budu ne » yeni gumuş »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.