tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dikec » yıva » onune dikilmek » tumlec » koşede bucakta kalmak » icerleyiş » guven oylaması » duşunum » cenkcilik » dağcileği » muttehiden » girişucreti » imbikten cekmek » cordek » calışma odası » cakıntı » ustune fenalık gelmek » kapkaccılık » yukleyici » yuzler » tuylendirmek » bicimcilik » sonucunda ortaya cıkan ustun y » un » acma » catılma » uğur bocekleri » abdal » duzenleyici » oğuzca » gormemezliğe gelmek » atlar tepişir arada eşekler e » capkınlaşma » ciftlik kâhyası » gozetme » buyuk unlu uyumu » tıraşbıcağı » İskambil destesinde maca dizis » doşemek » ozveri » gozum gormesin » kap » kucuk parmak » cizik cizik » mercimek koftesi » maden komuru » dovmecilik » kacgoc » sıcan deliğe sığmamış bir de » icli »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.