tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamı

görev kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bıcak vurmak » echel » fırsatcı » nikaragualı » pelur » ici tez » hazır duruma getirildiği omurg » ici almamak » kırk veya bin dereden su getir » ağzınıveya cenesini tutmak » iki eli şakaklarında duşunmek » goz » irade beyanlarıyla gercekleşen » molotof kokteyli » eti ne budu ne » coğaltım » kusur » yol acmak » bulunan iki dairesinden her bi » sozleşmesiz » japon » duzec » ozcesi » rebiyulevvel » dokunme » arkasında veya sırtında yumurt » renk vermek veya rengini belli » tokaclamak » surunuş » muhursuz » amerikanca » mutenakıs » oz oğrenim » geri cekilmek » kendini naza cekmek » gayrimuslim » cihanşumul » tam adamınıbulmak veya tam ada » bolum » ozlu camur » cemberli » gozlukculuk » notron » sovmek » ic pazar » kampana calmak » civisiz » kıpık gozlu » ortturme » fabrikatorluk »

görev_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.