tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arac ve gereclerle donatma » goz » unvanı » cember » corapcılık » topluluktan olan kimse » gobek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » fiyat veya değer bicmek » kan kusup kızılcık şerbeti ict » tepeli dalgıc » cingeneleşmek » taannut etmek » icine atmak » dokulmek » dilini eşek arısısoksun » bıcaklama » kamcılatma » gozden ırak olan gonulden de ı » cakırlaşmak » kamcı » el surmemek » sun î tahta » gun » cıkış » tat » gurcuce » seyran etmek veya eylemek » midibus » gozu dışarda » yurumek » guneşsaati » lehce » gecici » surgulu » elini surmemek » suolcer » muesseseleşmek » yuzuk takmak » sesi ayyuka cıkmak » tek cenekliler » ciftlik kâhyası » minder curutmek » musadere etmek » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » icli dışlı » telâşe muduru » guven kazanmak » bocekciller » kotu »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.