tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alaturka bilen alaturka eser » zevzekce » yuksek basınc » vurucu guc » capaklanış » fil yuruyuşu » buzgulemek » elden gel » ihtiyac » sacmalaşmak » canis lupus » gozgu » koku » cekmek » can başına sıcramak » konsul » cullukgiller » banka cuzdanı » yoldan cevirmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cakıştırmak » kusu » ateşi cıkmak veya yukselmek » terekkup » sıcan deliği bin akce » mufret » dun » allah hoşnut olsun » utcu » catıldama » oteki beriki » gerekli gormek » şoforluk » ceşitli ogelerin perde aksesu » gunahınıvermez » kendini gostermek » duğmelenmek » bulbul canağı » teheyyuc » musabakaya girmek » karamusal veya karamursel sepe » br » uzum suyu » yetişen bir ağaccık corylus av » sana taşla vurana sen aşla var » şerit » gocer konar » gluten » hırs burumek » gozunde şimşek cakmak »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.