tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muderris » yenidunya » somurgeci » gayrimuslim » harman dovmek » otobuscu » silindir prizma vb bicimindek » bayramîlik » citi yapmak » gecit resmi » turku yakmak » gorucu » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » mahagoni » cakır pence » kardeşkardeşi atmış yar başın » yumruk atmak veya indirmek » cokelmek » menu » gunluk » catıyıalmak » sozlu » granulit » sumer » kara borsaya duşmek » duşuruş » yaya civisi » dunya malı » gecim dunyası » bıckı » başıustunde yeri olmak » kotuleşmek » her biri mesame » yaygara koparmak veya yaygaray » cok karılı » gozu tutmak » sozsuz » koruk » kimse » zerduştî » cezayirli » sacına ak duşmek » vaktini almak veya yemek » duğumlenmek » goz aşinalığı » gunlu » sağlamak amacıyla birbirlerind » bukme » duzeltme » hapır hapır hapır hupur »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.