tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuplu » donumluk » rotarlı » durmek » kelepire konmak veya yakalamak » oz beslenen » kireclenmek » gozu donmek » uslu durmak veya oturmak » dokmek » şukur » calmak » kova » yer cekimi » ozenti » yureği kalkmak » koşe koltuğu » mektep gormemiş » deveci ile goruşen kapısınıyuk » koprucu » yemişcil » ici geniş » mana fehva » kuturtu » tokaclanma » kaldırıma duşmek » gorulmemiş » gittikce » duzeme » kuyruklu yıldız sacı » entrika cevirmek » goce » it ite buyurur it de kuyruğun » donuşumculuk » sultan ahmet te dilenip ayasof » ta » caker » duşunum » unvanı » allah taksimi » cehennemin bucağıveya dibi » cadır bezi » umranlı » yuzune bakılacak gibi veya yuz » yureği daralmak » goc etmek veya eylemek » tek kurekle mehtaba cıkmak » yuz gostermek » tuveyc » faulsuz »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.