tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopekli » suren goruş indeterminizm » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » ağac » ikili kok » ahzuita » dualizm » şeylerden her biri tabaka » gec » maocu » akıl akıl gel cengele takıl » hor gormek » yuzlu » sakalıele vermek veya sakalıka » ikindiden sonra dukkân acmak » pestilini cıkarmak » bu abdestle daha cok namaz kıl » guvez » tutuşmak yanmaya başlamak » gozu almamak » muzekker » arıtma unitesi » peceleme » sacılmak » ici bayılmak » ruchan hakkı » kazanclı » maskesini duşurmek veya sıyırm » nobetleşmek » one surmek » sokuntu » cok yuzlu » cağırım » gozlerinden okumak » ucucu » flâman kuşu » cabalama » gecme » sırtcılık » cemaat ne kadar cok olsa veya » badem gozlu » cekme » hint darısı » cocuk duşurmek » buzdurmek » soyleşme » orgulu » sırat koprusu » korluk » boldurme »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.