tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koprucuk kemiği » mubeşşir » caktırış » guler misin ağlar mısın » hesap ozeti » colpa » guzel duyu » oğrenci » gecimsizleşmek » catılmışkirişsistemi » cocuk yuvası » alcarak » ozlenmek » uryan » cor cop » zuğurt tesellisi » başmurettip » semturreis » kokunden halletmek » guven yazısı » hor gormek » kulağıkirişte veya tetikte olm » trompetci » avcunun icinde tutmak » ya herru ya merru » pengo » canından bezmek veya bıkmak u » nezaket gostermek » izin cıkmak » avrupalılaşma » butun malların ortaklaşa kulla » duruşt » cennet okuzu » fekul » korleşme » aldanc » coğur » utcu » inkisar etmek veya inkisarda b » aleyhinde veya aleyhine soylem » capullama » cakmak » ucucu » ulkeler arası » havale gondermek veya yollamak » goruntulemek » ovunmek » mustenkif » soyunup dokunmek » ayağınıveya ayaklarını altına »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.