tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşurmek » odyometre » duşundurmek » kalcalık » iceri » bulunduğu yer basamak » goze diken olmak » koy koruculuğu » elinden bir işveya şey gelmeme » sonumlu » payandalarıcozmek » celik başlık » super » kendinden gecmek » gonlu takılmak » cokek » buyuk tovbe ayı » zengin arabasınıdağdan aşırır » gosterici yardımıyla karanlık » israfa kacmak » kem gozle bakmak » cekici » alâkayıveya alâkasını kesmek » bobrek ustu bezi » başdondurmek » tes it etmek » uşuntu » setlic » paskalya coreği » kız boceği » ad cekimi » karşıtcı » dağda buyumuş » ayakcak » gecmişi kınalı » aslî nusha » hayal gucu » gururlanmak » mucerrep » yunlu » murevvic » uslûp » celebilik » ici almamak » bolumunden her biri sezon » unik » ortmek » ozenme » duru » kayı »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.