tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ı i u u » abdal » mustebitlik » yuzleştirmek » celmek » lâzım gelmek veya olmak » iki kulak bir dil icin » temel cumle » kulhanbeylik » kirecleşmek » aşuftelik » tutuncu » zararına kazanc sağlamak » balıkcıl » allah ın evi » dilediğiniz gibi » cermik » cil » once » yer bakır gok demir kesilmek » kılıclı » acem » buzuşuk » deniz veya hava savaşınıyonetm » donuk » gozcu » gorevsizlik » suryanî » lâyık gormek » sokağa veya sokaklara duşmek » oncelemek » k » gil » bıckıhane » surukleyici » kopekoğlu kopek » kaplan bocek » gucendirme » guzel duyu » kufe » aba vakti yaba yaba vakti aba » muhre » tarafından arabacıicin armağan » cavuşkuşugiller » caktırmadan » tezekkur » gozleri yaşarmak » duşkunu » duşundurucu » yaşcayır »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.