tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmece » kirec gibi olmak » gozden gecirmek » kırbaclanmak » kuruluşlar butunu » gocebelik » da var ki anlamlarında kullan » dağda buyumuş » suklum puklum » catırdatma » aşcılık » beyaz etmek veya beyaza cekmek » uretim kooperatifi » donuşlu fiil » cepez » yurek burkmak » su urunleri » gobek otu » gozleme » mertce » mef ul » buzul donemi » lok gibi oturmak veya cokmek » kanıma gore veya kanımca » boreklik » oz » ustune oturmak » cekim ekleri » us » guneşsutu » lokleme » tul » cehennemin bucağıveya dibi » komunizm » denli densiz soz soylemek » ay ey y » suresiz » atlar tepişir arada eşekler e » yardım etmek veya yapmak » mili » boşnak guzeli » gelip gecici » direksiyona gecmek » kumelenmek » başdondurucu » cobanpuskulu » donen kenarıcepecevre oluklu » hukum vermek » başından buyuk işlere girişmek » kez duz kabartılar »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.