tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıcankulağı » estetikci » cavuş » ofke » hayrınıgor » yon » goreli » buyucu » gonyeleme » saray ciceği » cirkinleşme » atom reaktoru » ahdiatik » armatur » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » acıklanan » donence yıl » boyacıkupu » sungusu duşuk » yeniceri » cıtlatma » kelepce vurmak takmak veya kel » cemkirmek » buz » cıkagelme » gorevlendirilmek » manikurculuk » bir değer karşılığında birinin » sunger avcısı » mız miz muz muz » turbulâns » buryan pilâvı » catıyıalmak » fırıldak yapan veya satan kims » guncelleşmek » cecence » muhtac » arkasıveya sırtı yere gelmemek » top atmak veya topu atmak » kulunc girmek » hukûmet konağı » bicim » oğrencilik » cumle » kulturluluk » saban surmek » sevinmek sev in sevdirmek se » ali kıran başkesen » notrleşmek » derinlik olcumu »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.