tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capla » indukleme akımı » korluk » olum » nazikce » allah ın adamı » aramîce » gundelik » İki veya daha cok maddeyi birb » onleme durumu » tesettur » ustunc » buyume » serde var » eşekten duşmuşkarpuza donmek » secim cevresi » tullenmek » cucuk » lupletmek » kutle » sabah vaktinde » ay » tırnakcı » cıtır pıtır » arac tığ » ustunluk » fin » İnebolu kutuğu » hicten » kulhanî » uykusu kacmak » bugunku » omursuz » karşıcıkmak » isli kuf » katılmasıya yapılan secim » sağdıc » uleş » astsubay kıdemli başcavuş » sırtcılık » bektaşî babası » zeval bulmak veya zevale ermek » tecahuluarifane » sun î peyk » mustakil » sunnetcilik » ocu » gokyuzu » duk » tezekkur »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.