tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suthane » frenk uzumu » cr » kureyve » golge balığı » munasebat » mes uliyetsiz » gonlu razıolmamak » olum korkusu » civi yukarı » cıfıtlık » taşcılık » urduca » celik parca » muhtac » colaklık » apacıklık » cekilmek » kendi gobeğini kendi kesmek » dipsiz kile boşambar » cıtcıtlama » kullanılır » biz attık kemik diye el kaptı » murtesem » flâşor » kraca » siliscil » cereyan carpmak » » gercekte » urkuntulu » gosterici » sureti haktan gorunmek » soz almak » gorsel » yemişcil » gupguzel » percinleniş » blof » alcıpan » cekim » surfe » sungerleşmek » ciğerini sokmek » gol kestanesi » cicek yağı » beden hareketlerinin tumu » ibrikci » plâkcılık » ruzgârsız »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.