tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ors ve cekic arasında kalmak » davulu biz caldık parsayıbaşk » ceteci » cerezcilik » niyaz etmek veya eylemek » cırcırlama » gozu uyku tutmamak » şovalye » pilot koşku » dorduncu » ovmac » cakıldatmak » gulkurusu » duzmek » sırdaşca » onune cıkmak » cergi » gecişhakkı » damdan cardağa atlamak » gozu sonmek » ırzına gecmek » olumle burun buruna gelmek » gonul birliği » işguzar » icine atmak » maydanozlu soğan » elinden bir kaza veya sakatlık » durdurmak » ma me » gonlunu kaptırmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » cağlar » cedik » duztaban » toz » tukenik » cevre teker » cipilleşme » vulgarize » can calmak » biz kırk kişiyiz birbirimizi » şikâyetci » ders calışmak » tac giymek » yazıp cizmek » gul gibi bakmak » okse cubuğu » dizleriini dovmek » oz » okce »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.