tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki gozu iki ceşme ağlamak » secmesiz yemek » turşusu cıkmak » paytakca » mustakim » y » trompetci » ac acına » bilmece cozmek » gonlunden gecirmek veya gecmek » kem gozle bakmak » cenek » mulâyim » dol vermek » cekimli » yapılan resim ve bezeme işi » sutu bozuk » capak » ifrata kacmak » pey akcesi » gonendirtme » vucut yapmak » merkezkac » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » sun » ateşboceği » tedahul » inkisar etmek veya inkisarda b » goz yummak » canıcıksın » gecimsizleşmek » cokme » caycılık » ku » taksirli suc » ortaya cıkarmak » doğrultmac » pabuc kadar dili olmak » olumsuz » kavga cıkarmak » ıslak sıcan » cozmek » mustezat » gecim yolu » eskimoca » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ayağının veya ayaklar altında » cizimci » um » donuna yapmak veya doldurmak »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.