tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hacvari » camurlukcu » somuru » atıalan uskudar ıgecti » gozunu doyurmak » bağlac obeği » brahmanlık » maca kızı » tuvaletci » ez de suyunu ic » anlamıverir » durme » duşunulme » balcık inciri » anlamıverir » kutuk gibi » yureği yaralı » guderihane » kopuk » cekberi » sozluk birimi » kollarınıacmak » durdurmak » curuk carık » şurekâ » şikâyetci » beniz gecmek » tekme atmak veya tekme vurmak » echel » koc yumurtası » on kol » gokturk » amperolcer » surmek » papirus » gecirici » uc buutlu » kokulu cayır otu » harekete gecmek » gucuk » akışkanın gecişini ayarlamaya » kem goz » munferit » pazara cıkarmak » olmayan kimse veya topluluk g » mıknatısıolan » sozsuz oyun » arasında den başka anlamıyl » maca » oluşturduğu tuzel varlık »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.