tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cayda cıra » kufur » guleclik » işkembesini duşunmek » ozsever » buyukce » cağırma » dil surcmek » kok işareti » gozleme » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » cocukcağız » pahaya gecmek » kecisedefi » elinden kan cıkmak » cok yavaşişyapan cevik olmaya » şarlatanlık ğı » gozeneklilik » bakla ciceği » gozlu » deli bayrağıacmak » acık sozluluk » balkanlılık » gokmen » dokme demirden yapılmış uclar » odeşme » ust cıkmak veya gelmek » ayaklarına veya ayağına kara s » sutre » bahtıacılmak » bir yana dunya bir yana » acık pazar » oğurtleme » guzel » protokolcu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » al bayrak veya sancak » yonetim kurulu » macar ineği » acıktan » goynuk » nankorluk » goz etmek » yabanî mercankoşk » ozel tiyatro » icine cekmek » olduğu soz » sonum » kup gibi » er »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.