tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hafta sekiz gun dokuz » mezata cıkarmak veya koymak » icini ezmek » ağzından dirhemle cıkmak » cıvdırma » armudun iyisini dağda ayılar y » iki ateşarasında kalmak » goncu » başsavcıolma durumu » runik » başınıkaldırmamak veya kaldıra » olet » olu zaman » gorsel sanatlar » agrostemmagithago » buyuk balık kucuk balığıyutar » bir cokları » az değil » dovme » otlakcılık » cekik » cırpıvurmak » alt ust boreği » mıknatısıolan » taksit odemek veya taksit verm » korelmek » horoz evlenir tavuk tellenir » hic de » bak » fluorit » adıcıkmak » cokmek » recinesi hekimlikte kullanılan » golgesine sığınmak » herkes kaşık yapar ama sapını » cicek bahcesi » kılıclı » duşman » canıgonulden veya canıyurekten » bolumunden her biri sezon » citar » catal » dunya gozune zindan olmak goru » supuruş » rahat kıcına batmak » donuşum » hicten » koyuvermek » bugunluk » refuj »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.