tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için görev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ince unlu » asker cıkarmak » bayat » borclanılma » bir elini bırakıp otekini opme » yedek veya yedekte cekmek » muştak » ses cıkmamak » he » eşekci » donum » bulunan bolum kafa ser » tutac » kaynatılmasıyla elde edilen ye » munafık » camaşır dolabı » gonulsuz » iyi gun » bağlanan sert nesne » ic mimar » goruntuluk » cizme » ciğnemek » gun » ahilik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » patates boceği » puskurmek » coreklenmek » bir icim su gibi » dev kopek balığıgiller » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » bavyeralı » calgıcıbocek » cıkışlı » gun gormuş » bir cenetli » az » icinden cıkamamak » kepce gibi » haklıcıkmak » gecirmek » dunya penceresi » gonyeleme » sac sakal ağartmak » peştuca » hint baklası » işduşmek » paramparca olmak » satılık ziftin olsun selânik »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.