tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hafta sekiz gun dokuz » onarım gormek » patron cıkarmak » kaşyapayım derken goz cıkartma » tokezmek » rumen » midesi veya ici ezilmek veya k » dunya malı » kukremek » kutin » kâğıt gibi olmak » notrluk » ezip buzmek » yunanca » kitap acacağı » sunger gibi » carpışmak » kafasıdonmek » gun » gondermek » enfrastruktur » icine tukurmek » civitlenmek » v » mustahkem » surucu » cizmek » utme » cakal » yuksek sosyete » beti benzi kirec kesilmek beti » teberruz ettirmek » sinir torpusu » kesesine gore » surerlik gorunumu » musemma » himaye etmek » bir madde » kurek kurek » ac bîilâc » goğsu kabarmak » malik » arasında den başka anlamıyl » ustune yormak » cıkmalı » suz » durtuklemek » uretici » am » murşit »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.