tdk sözlük TDK Sözlük

 

görev kelimesinin eş anlamlısı

görev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • görev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz görev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük görev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toprak sıcanı » duşkun olmak » portenin başına konulan işaret » gonul belâsı » soylenme » yangından veya gumrukten mal k » celik pamuğu » dudak ucuyla soylemek » mucellithane » olumsuz » mış miş muş muş » verilen genel ad afsun sihir » cinicilik » golluk » bahcıvanlık » tutsulenmek » ustu savurmak » goz hakkı » pusur » sudan cıkmışbalığa donmek » major gam » hıckırmak » goğcek » cağanak » pomakca » cekilme » sol ic » dun » ackıcı » cimleme » duğmeleme » bordur » ofkesi burnunda » gulumser » curukluk » uc aylık » suzme » ozumlenmek » amaclanmak » yardımcıhucre » kopek soğanı » bağlayıcı bağlama niteliği ol » tokezmek » eskisi kadar veya gibi » trenckotlu » sutcu » ofsetci » koz » vuzera » gul »

görev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. görev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve görev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.